Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 10:50   #1
Agucha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17

Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem!


Cześć, najpierw przejrzałam wszystkie wątki o depilacji, ale nikt chyba nie ma takiego problemu jak ja. Otóż depiluję wąsik i brodę woskiem w plasterkach na zimno. Na początku było super! Gładziutko i włoski odrastały słabsze i po dłuższym czasie. Jednak ostatnio zauważam, że wąsik i włoski na brodzie odrastają od razu tak jakby bardziej czarne i już po trzech dniach!! Dodatkowo włoski rozszerzają swoje pole wzrostu - jak tak dalej pójdzie to będę je miała na szyi. Nie wiem co zrobić - czy przestać czy może jakiś inny sposób zastosować? Proszę o radę
Agucha1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:57   #2
blaukarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
Dot.: Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem!

najlepszy sposob to chyba depilacja laserowa...

ja bardzo bym chciala ja zastosowac, niestety jestem naturalna blondynka i mam jasniutkie wloski i nie moge Ale skoro piszesz ze masz czarne, to laser jest dla ciebie. Co prawda troszke to kosztuje ale co ja bym dala zeby nie miec tego problemu do konca zycia, nawet wydaja c te kilkaset zlotych za kilka zabiegow I zapomniec o tych wloskach na zawsze
blaukarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 08:23   #3
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem!

Cytat:
Napisane przez Agucha1984 Pokaż wiadomość
Cześć, najpierw przejrzałam wszystkie wątki o depilacji, ale nikt chyba nie ma takiego problemu jak ja. Otóż depiluję wąsik i brodę woskiem w plasterkach na zimno. Na początku było super! Gładziutko i włoski odrastały słabsze i po dłuższym czasie. Jednak ostatnio zauważam, że wąsik i włoski na brodzie odrastają od razu tak jakby bardziej czarne i już po trzech dniach!! Dodatkowo włoski rozszerzają swoje pole wzrostu - jak tak dalej pójdzie to będę je miała na szyi. Nie wiem co zrobić - czy przestać czy może jakiś inny sposób zastosować? Proszę o radę
Spróbuj wosk na gorąco. Taki zestaw do depilacji można kupić na allegro w dość przystępnej cenie, od razu stwierdzisz, że plasterki na zimno to strata czasu i pieniędzy. Byłaś kiedyś na depilacji u kosmetyczki? Czy wtedy też włoski szybko odrastają? Jeśli prawidłowo wyrwiesz włos razem z cebulką (a nie tylko urwiesz przy "nasadzie") to nie ma możliwości, żeby ta cebulka w ciągu 3 dni się odnowiła i włosek znów był widoczny. Obserwuj dokładnie Może trzeba odrywać plaster w tym miejscu w inną stronę? Nie wszędzie włosy rosną w tą samą, a chodzi o to, żeby zerwać dokładnie pod włos.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 08:40   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem!

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
Spróbuj wosk na gorąco. Taki zestaw do depilacji można kupić na allegro w dość przystępnej cenie, od razu stwierdzisz, że plasterki na zimno to strata czasu i pieniędzy. Byłaś kiedyś na depilacji u kosmetyczki? Czy wtedy też włoski szybko odrastają? Jeśli prawidłowo wyrwiesz włos razem z cebulką (a nie tylko urwiesz przy "nasadzie") to nie ma możliwości, żeby ta cebulka w ciągu 3 dni się odnowiła i włosek znów był widoczny. Obserwuj dokładnie Może trzeba odrywać plaster w tym miejscu w inną stronę? Nie wszędzie włosy rosną w tą samą, a chodzi o to, żeby zerwać dokładnie pod włos.
uwierz, to jest mozliwe. wloski na brodzie moga odrosnac nawet w jeden dzien, jezeli sa mocno stymulowane przez androgeny.

gdyby to bylo na nogach, to twierdzilabym, ze autorka watku robi to niedokladnie.

proponuje przebadanie sie pod katem androgenow u endokrynologa, koniecznie!!! swojemu ginekologowi opowiedz o swoich objawach, on tez moze zlecic Ci badania krwi.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:18   #5
Agucha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem!

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. U kosmetyczki nigdy nie byłam, ale rzeczywiście może spróbuję wosk na gorąco, zobaczymy co z tego wyniknie. I zastanowiłam się nad tym, że może te plasterki rzeczywiście tylko obcinają wąsik a nie wyrywają włos z cebulkami. Ale to by było dziwne, bo ja zawsze przyklejam zgodnie z wzrostem włosów a zrywam odwrotnie.
Agucha1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:57   #6
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Włoski odrastają coraz szybciej po depilacji woskiem!

Cytat:
Napisane przez Agucha1984 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. U kosmetyczki nigdy nie byłam, ale rzeczywiście może spróbuję wosk na gorąco, zobaczymy co z tego wyniknie. I zastanowiłam się nad tym, że może te plasterki rzeczywiście tylko obcinają wąsik a nie wyrywają włos z cebulkami. Ale to by było dziwne, bo ja zawsze przyklejam zgodnie z wzrostem włosów a zrywam odwrotnie.
Wosk nie obcina włosków tylko je wyrywa z cebulka , musisz zrywac "pod wlos" i nie do góry , aby wykonac depilacje woskiem wloski musza miec dlugosc conajmiej 0.5 cm ,
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.