Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 23:09   #1
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189

Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?


Jakie ćwiczenia uprawiać, by osiągnąć efekt takiej sylwetki? Jest wg. mnie idealna i dążę do takiej
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 09:30   #2
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
Jakie ćwiczenia uprawiać, by osiągnąć efekt takiej sylwetki? Jest wg. mnie idealna i dążę do takiej
zależy jaki jest stan wyjściowy Twojej sylwetki, masz foto?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 11:19   #3
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
zależy jaki jest stan wyjściowy Twojej sylwetki, masz foto?
mam
__________________


Edytowane przez Trufel
Czas edycji: 2010-08-16 o 22:01
Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 11:31   #4
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

może hula hop? tamta modelka ma boską talię przy dość szerokich biodrach Tobie niewiele brakuje
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 11:35   #5
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

zalezy mi zeby pozbyc sie nieco brzuszka, pupy i ud, bo łydeczki mam nieproporcjonalnie chudziutkie

zaczynam a6w i planuję zacząć cwiczenia na Leg Magic - przy takim polaczeniu powinien wyjsc taki efekt?
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 11:35   #6
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
może hula hop? tamta modelka ma boską talię przy dość szerokich biodrach Tobie niewiele brakuje
ta "talia" to w głównej mierze efekt przybranej pozy: skrzyżowane kolana zaokrąglają biodra, zaś uniesione ręce "wyciągają" talię.

Co do pytania głównego: zeszczupleć poprzez a) zrzucenie trochę tkanki tłuszczowej (czyli dieta redukcyjna) b) ćwiczenia: trochę aerobów by zwięszkyć wydatek energetyczny i się "rozruszać" i siłowe, by pobudzić metabolizm i zarysować ładną sylwetkę.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 12:08   #7
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
ta "talia" to w głównej mierze efekt przybranej pozy: skrzyżowane kolana zaokrąglają biodra, zaś uniesione ręce "wyciągają" talię.

O, dzięki już wiem jakie będę mieć zdjęcia z wakacji w jakiej pozie :p
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 12:40   #8
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Musisz taka sama budowe ciala jak modelka zeby osiagnac taka sama sylwetke
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:11   #9
iziunek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 127
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

dieta redukcyjna + cwiczenia aerobowe i siłowe. Masz podobna budowe ciala do tej modelki, jedyne co, to musisz troche sie wyrzezbic i zrzucic tluszczyk.
powodzenia!
iziunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:07   #10
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

sprobuje i pochwale sie efektami
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:52   #11
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Ja mam podobną budowe ciała do ciebie i ćwicze teraz Brazil butt lift. Niezły wycisk dla ud i pośladków http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=21232829
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 16:06   #12
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Hmm... to, że zaczniesz ćwiczyć A6W raczej niewiele pomoże, ponieważ są to ćwiczenia na wyrzeźbienie brzucha. Ja bym Ci proponowała najpierw trening aerobowy tj. na spalanie tłuszczu, min. 1 h żeby było w miarę efektywnie, ponieważ dopiero po 30 min. tłuszcz zaczyna się spalać w trakcie treningu aerobowego. Może to być bieganie, aerobik, taniec czy co tam byś chciała. Gdybyś trenowała mięśnie brzucha to by ich nie było widać bo były by zakryte warstwą tłuszczu, dlatego tak ważne jest żeby najpierw ćwiczyć aeroby.
Ja np. codziennie chodzę na siłownię, gdzie robię godzinę aerobów, potem trening siłowy, potem rozsciąganie mięśni po wysiłku. Wieczorem biegam ok. 40 min.
Dodatkowo jeszcze trenuję brzuch z cwiczeniami z płyty. Efekty są.

Jeżeli Ci zależy na takim ciele jak ma modelka, to proponuję poszukać ćwiczeń na talię

A i pamiętaj o odpowiedniej diecie!

Powodzenia
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'

Edytowane przez kcia161991
Czas edycji: 2010-08-11 o 16:09
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 17:29   #13
Lulu16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 72
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

ohh troche motywuje to zdjecie modelki do pracy
az sie chyba zapisze na jakis aerobik i silownie,
sylwetke mam podobna do cb ale o ile dobrze ocenilam to niestety mam nieco grubsze uda i tez szczupłe łydki troche to jest denerwujace przy kupowaniu obcisłych rurek bo nie wygladaja dobrze ehh biore sie do pracy...

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

jaka dziewczyny poleciłybyscie diete?
Lulu16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:38   #14
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

właściwie przeszkadzaja mi nie tyle nogi, a najbardziej jednak biodra

zrezygnować w moim przypadku z a6w?
dieta jest u mnie malo mozliwa, jestem nastolatką i watpie, ze rodzice pozwolą mi na odchudzanie...
od jutra biore sie za hula hop
__________________


Edytowane przez Trufel
Czas edycji: 2010-08-11 o 19:52
Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:16   #15
linkaaaa12
Rozeznanie
 
Avatar linkaaaa12
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sulechów
Wiadomości: 949
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Hej Trufel wiesz mam podobna sylwetke do Twojej
I nie wiem jakie cwiczenia na nogi co myslicie??

Nogi u mnie sa utrapieniem znaczy uda;// ale kurcze w mojej rodzinie kobitki maja wlasnie taka budowe co mi sie strasznie nie podoba ;d

A moze basen do tego Lulu16???
__________________
Medyczne Studium Zawodowe-Dietetyk
Uczę się gotować
Dbam o włosy

Edytowane przez linkaaaa12
Czas edycji: 2010-08-11 o 23:19
linkaaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 17:49   #16
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
Jakie ćwiczenia uprawiać, by osiągnąć efekt takiej sylwetki? Jest wg. mnie idealna i dążę do takiej
wszystko zależy od tego jaki masz kształt ciała.
kobieta z szeroką miednicą, wąskimi ramionami, albo bardzo szerokimi, z krótkimi nogami nigdy nie osiągnie tak proporcjonalnego ciała nawet gdy zredukuje swój tłuszcz do minimum.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:48   #17
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez kcia161991 Pokaż wiadomość
Hmm... to, że zaczniesz ćwiczyć A6W raczej niewiele pomoże, ponieważ są to ćwiczenia na wyrzeźbienie brzucha. Ja bym Ci proponowała najpierw trening aerobowy tj. na spalanie tłuszczu, min. 1 h żeby było w miarę efektywnie, ponieważ dopiero po 30 min. tłuszcz zaczyna się spalać w trakcie treningu aerobowego. Może to być bieganie, aerobik, taniec czy co tam byś chciała. Gdybyś trenowała mięśnie brzucha to by ich nie było widać bo były by zakryte warstwą tłuszczu, dlatego tak ważne jest żeby najpierw ćwiczyć aeroby.
Ja np. codziennie chodzę na siłownię, gdzie robię godzinę aerobów, potem trening siłowy, potem rozsciąganie mięśni po wysiłku. Wieczorem biegam ok. 40 min.
Dodatkowo jeszcze trenuję brzuch z cwiczeniami z płyty. Efekty są.


Jeżeli Ci zależy na takim ciele jak ma modelka, to proponuję poszukać ćwiczeń na talię

A i pamiętaj o odpowiedniej diecie!

Powodzenia
A ja polecam poczytać na temat spalania tłuszczu (a ściślej mitu powielanego wszem i wobec o rozpoczęciu po 30 minutach ćwiczeń) oraz o prawidłowej kolejności zanim się zacznie dawać dobre rady na forum fitness.
A wszelkie "ćwiczenia na talię, na płaski brzuch, na szczupłe uda" to zwyczajny chwyt. Nie da się zgubić tłuszczu miejscowo, więc znów wracamy do kwestii zawartej w zdaniu powyżej.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-08-12 o 20:50
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:00   #18
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

No więc ekspertki - konkretnie. Co mi polecacie? Bo juz mialam hh kupowac
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:12   #19
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
A ja polecam poczytać na temat spalania tłuszczu (a ściślej mitu powielanego wszem i wobec o rozpoczęciu po 30 minutach ćwiczeń) oraz o prawidłowej kolejności zanim się zacznie dawać dobre rady na forum fitness.
A wszelkie "ćwiczenia na talię, na płaski brzuch, na szczupłe uda" to zwyczajny chwyt. Nie da się zgubić tłuszczu miejscowo, więc znów wracamy do kwestii zawartej w zdaniu powyżej.
Prawidłowej kolejności mówisz? Mity?
Może powiesz to samo moim trenerom, którzy są po wieloletnich studiach sportowych i mają na pewno profesjonalne podejście do tematu w układaniu treningu, więc mało prawdopodobne aby kolejnosc była zła i to co napisałam również. Wiadomo, że jeśli chce się wycwiczyc jakąs partię ciała potrzeba wzmocnic ogólnie całe ciało....jeśli chce się spalic tłuszcz z jakiejś partii ciała to powinno się całe ciało trenowac, ale z naciskiem na daną partię.
Cwiczenia na talię, płaski brzuch to chwyt? A skąd wiesz? Ludzie jakoś trenują różne cwiczenia na talię i brzuch i efekty są, więc dziwne...
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 08:49   #20
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez kcia161991 Pokaż wiadomość
Prawidłowej kolejności mówisz? Mity?
Może powiesz to samo moim trenerom, którzy są po wieloletnich studiach sportowych i mają na pewno profesjonalne podejście do tematu w układaniu treningu, więc mało prawdopodobne aby kolejnosc była zła i to co napisałam również. Wiadomo, że jeśli chce się wycwiczyc jakąs partię ciała potrzeba wzmocnic ogólnie całe ciało....jeśli chce się spalic tłuszcz z jakiejś partii ciała to powinno się całe ciało trenowac, ale z naciskiem na daną partię.
Cwiczenia na talię, płaski brzuch to chwyt? A skąd wiesz? Ludzie jakoś trenują różne cwiczenia na talię i brzuch i efekty są, więc dziwne...
Mnóstwo było tutaj takich, którzy byli prowadzeni przez pseudotrenerów, nie mających nawet pojęcia o prawidłowej kolejności ćwiczeń, wciskali bajki o "rozpoczęciu palenia tłuszczu" po 20-30 minutach ćwiczeń, zielonych w kwestii odpowiedniej diety itd.
Jeżeli ktoś każe Ci trzaskać godzinę aerobów przed siłowymi wmawiając iż będą lepsze efekty, to jest głąbem niedouczonym.
Chociaż o jakich "siłowych" można mówić skoro przed podejściem do nich wymęczysz ciało w taki sposób
Skąd wiem, że ćwiczenia na talię stosowane w celu zgubienia opony tłuszczu to, to zwykła bujda? Serio pytasz?
No cóż, złap w jedną rękę sztangę i wyciskaj uparcie, na pewno zmniejszysz w ten sposób obwód tego jednego ćwiczonego ramienia
Jeśli nie ma się pojęcia o podstawach, to imo, nie należy powielać błędnych stwierdzeń. Jedyne do czego to prowadzi to panienki katujące się A6W żeby schudnąć, nie jedzące po 18, dla których posiłkiem przed/potreningowym jest nektarynka itd itd.

Ps. Potrafię zrozumieć skąd te ich "wieloletnie studia sportowe", z naciskiem na wieloletnie... z taką wiedzą, przekazywaną o zgrozo podopiecznym, innego wyjścia nie ma

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-08-13 o 08:51
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:44   #21
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Jak chcesz konkretnie wyrzeźbić sylwetkę to moim zdaniem powinnaś iść na trening personalny na siłownię... Wiem z doświadczenia, że w domu nie będzie takich rezultatów- ćwiczyłam sama w domu po 1,5h dziennie przez 1 rok i jakiś tam widoczne efekty były, ale jak zapisałam się do klubu i pochodziłam to już po 4 miesiącach widziałam różnicę... Ale myślę, że trening pers by był jeszcze lepszy...
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 02:54   #22
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Jeśli nie ma się pojęcia o podstawach, to imo, nie należy powielać błędnych stwierdzeń.

Ps. Potrafię zrozumieć skąd te ich "wieloletnie studia sportowe", z naciskiem na wieloletnie... z taką wiedzą, przekazywaną o zgrozo podopiecznym, innego wyjścia nie ma
Dokładnie. Więc nie powielaj.
Co do mojego treningu to nikt mi nie każe. Chodzę na siłownię z przyjemności i aeroby robię również z przyjemności i to nie jest dla mnie męczące, stanowi zwykłą rozgrzewkę do dalszego treningu.
Z resztą.... Nie będę Cię przekonywac do mojego zdania, skoro widac to Ty nie masz pojęcia o podstawach.
Ja widzę efekty, jestem zadowolona i szczęśliwa, mam zgrabną wysportowaną sylwetkę, świetną kondycję i prawie kaloryferek.

Ci trenerzy po studiach mają na pewno 100 razy większą wiedzę od Twojej więc nie rozumiem czemu ich obrażasz. Może trochę szacunku?


Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś każe Ci trzaskać godzinę aerobów przed siłowymi wmawiając iż będą lepsze efekty, to jest głąbem niedouczonym.
Chociaż o jakich "siłowych" można mówić skoro przed podejściem do nich wymęczysz ciało w taki sposób
Dziwne....
a to nie są przypadkiem Twoje słowa:
"Aeroby przeplatać należy z siłowymi, żeby uzyskać najlepszy efekt.
Nie wspominając o korzyściach jakie z tych drugich płyną." ?
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'

Edytowane przez kcia161991
Czas edycji: 2010-08-15 o 03:09
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 07:27   #23
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez kcia161991 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Więc nie powielaj.
Co do mojego treningu to nikt mi nie każe. Chodzę na siłownię z przyjemności i aeroby robię również z przyjemności i to nie jest dla mnie męczące, stanowi zwykłą rozgrzewkę do dalszego treningu.
Z resztą.... Nie będę Cię przekonywac do mojego zdania, skoro widac to Ty nie masz pojęcia o podstawach.
Ja widzę efekty, jestem zadowolona i szczęśliwa, mam zgrabną wysportowaną sylwetkę, świetną kondycję i prawie kaloryferek.

Ci trenerzy po studiach mają na pewno 100 razy większą wiedzę od Twojej więc nie rozumiem czemu ich obrażasz. Może trochę szacunku?




Dziwne....
a to nie są przypadkiem Twoje słowa:
"Aeroby przeplatać należy z siłowymi, żeby uzyskać najlepszy efekt.
Nie wspominając o korzyściach jakie z tych drugich płyną." ?
Dziecino, możesz robić nawet 5 godzin aerobów przed "siłowymi", nie moja sprawa.
Poczytaj trochę zamiast ślepo wierzyć trenerom "po wieloletnich studiach...", to zrozumiesz w czym rzecz.
I skoro już przeszukujesz moje wypowiedzi, to zrób to bardziej dokładnie, a dokopiesz się do postów, w których stoi jasno iż aeroby należy ćwiczyć PO siłowych a nie odwrotnie.
Nie wiem jak można nie zrozumieć sensu "aeroby przeplatać z siłowymi" 1 dzień tak, drugi tak, albo jednego dnia razem, ale w odpowiedniej kolejności
Wiedzę z racji wykształcenia mam nieporównywalnie większą niż facet, który nie potrafi nawet ustawić prawidłowego treningu swoim klientom.
EOT.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-08-15 o 07:35
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 20:01   #24
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez kcia161991 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Więc nie powielaj.
Co do mojego treningu to nikt mi nie każe. Chodzę na siłownię z przyjemności i aeroby robię również z przyjemności i to nie jest dla mnie męczące, stanowi zwykłą rozgrzewkę do dalszego treningu.
Z resztą.... Nie będę Cię przekonywac do mojego zdania, skoro widac to Ty nie masz pojęcia o podstawach.
Ja widzę efekty, jestem zadowolona i szczęśliwa, mam zgrabną wysportowaną sylwetkę, świetną kondycję i prawie kaloryferek.

Ci trenerzy po studiach mają na pewno 100 razy większą wiedzę od Twojej więc nie rozumiem czemu ich obrażasz. Może trochę szacunku?

Dziwne....
a to nie są przypadkiem Twoje słowa:
"Aeroby przeplatać należy z siłowymi, żeby uzyskać najlepszy efekt.
Nie wspominając o korzyściach jakie z tych drugich płyną." ?


Moja trenerka z siłowni też zalecała mi aeroby przed siłowymi, co nie znaczy, że miała racje to stara szkoła niestety

Nie wiem dlaczego bezmyślnie wierzysz instruktorowi... ja gdybym usłyszała o innym stanowisku najpierw bym to sprawdziła zamiast się kłócić.

Pisałaś, że masz świetną, wysportowaną sylwetkę. Wklej zdjęcie, z chęcią popatrzę jakie efekty dał ten Twój trening

Z chęcią też zobaczyłabym dyplom z tych wieloletnich studiów instruktora

edit: a co do zdjęcia z 1 postu... myślę, że jest mocno obrobione w photoshopie

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-08-15 o 20:03
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 20:11   #25
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

kicia teraz studia o niczym nie świadczą a wiedza instruktorów oj zdziwiłabyś się - często głupoty mówią
sama jestem ciekawa twojej wysportowanej sylwetki szczególnie ten twój kaloryfer na brzuchu

jelonek nie ma co się wdawać w dyskusję bo kicia wie lepiej
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:16   #26
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Ciekawa jestem co to za przyjemny treing siłowy po godzinie aerobów, który daje takie wspaniałe rezultaty
kicia, z jakim obciążeniem ćwiczysz? 2 kg?
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:39   #27
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Są różne szkoły... Obecnie rzeczywiście zaleca się aeroby PO anaerobowych... Głównie dlatego, żeby zrobić siłowe jak mięśnie sa jeszcze zasobne w glikogen, my mamy więcej siły itp... Potem aeroby, bo glikoge jest już "wyczerpany" i spalamy tłuszcz...
Ale aeroby przed siłowymi też się robi- jako rozgrzewkę... Moim zdaniem w obydwu przypadkach można uzyskać ładną sylwetkę.

Jeżeli o przeplatanie chodzi- pewnie o trening interwałowy cgodziło- czyli mieszanie okresu ćwiczeń o dużej intensywności z tymi o niższej- też słysząłam, że efekty są dużo wyraźniejsze przy takim treningu... Ale układając taki trening trzeba się na tym choć troche znac.
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:51   #28
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Cytat:
Napisane przez Feminka86 Pokaż wiadomość
Ale aeroby przed siłowymi też się robi- jako rozgrzewkę...
ale rozgrzewka raczej nie trwa godzinę

Cytat:
Napisane przez Feminka86 Pokaż wiadomość
Jeżeli o przeplatanie chodzi- pewnie o trening interwałowy cgodziło- czyli mieszanie okresu ćwiczeń o dużej intensywności z tymi o niższej- też słysząłam, że efekty są dużo wyraźniejsze przy takim treningu... Ale układając taki trening trzeba się na tym choć troche znac.
jak pisze Jelonek chodzi o rozkład tygodniowy - co drugi dzień siłowe i co drugi dzień aerobowe na zmianę
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:15   #29
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

To jest oczywiste w sumie (nie doczytałam)... Tylko brzuch w zasadzie mozemy ćwiczyć co dziennie. Inne partie potrzebują 24 h na regenerację (min 24h)...
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:28   #30
Dzejd
Raczkowanie
 
Avatar Dzejd
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: City
Wiadomości: 398
Dot.: Jakie ćwiczenia by osiągnąć taką sylwetkę?

Teraz mamy raczej kiepskich instruktorów, maja papierek, skończone studia a nie którzy widza nic.
Nie mowie tu oczywiście o wszystkich.
Kiedyś rozmawiałam z chłopakiem-instruktorem Fitness.
Nie wiedziałam wtedy czy mam się śmiać czy płakać
Nie znał nawet prostych pojęć a jak ja o coś pytałam, to patrzył na mnie jakbym się z kosmosu urwała
Sama się tym interesuje, czytając dużo na ten temat, czytając to forum, rozmawiając z wieloma osobami, z kilkonastoletnim stażem treningowym wiedziałam więcej od niego...
No, ale różnych mamy ludzi na tym dziwnym świecie.
Współczuję tylko dziewczyna, którym układa trening i doradza diety a one wieża w to ślepo...

__________________
Zaręczona z ukochanym TŻ od 2014 roku
Dzejd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.