Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-26, 19:15   #2911
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
LeejdiNaati pisała o kremie do rąk... a do rąk jest jeden
Do rąk Kozie Mleko też są 2: zwykły i skoncentrowany. Ten skoncentrowany jest moim ulubionym z rodzaju odżywczych (nie na co dzień, do biura, tylko na noc), tłusty, przy podrażnionej skórze nie piecze.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 16:19   #2912
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hej! A ja mam takie pytanie. Mam 22 lata i od jakiegos czasu zmarszczki pod oczami i sucha cere. Zastanawiam sie czy moglabym pouzywac kremu Ziaja, Kremy 30+, Krem nawilżający z kwasem hialuronowym. Raczej nie powinien mi zaszkodzic.. Nie jest drogi wiec bym sprobowala ale chce poznac wasza opinie.
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:53   #2913
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Nati000222 Pokaż wiadomość
Hej! A ja mam takie pytanie. Mam 22 lata i od jakiegos czasu zmarszczki pod oczami i sucha cere. Zastanawiam sie czy moglabym pouzywac kremu Ziaja, Kremy 30+, Krem nawilżający z kwasem hialuronowym. Raczej nie powinien mi zaszkodzic.. Nie jest drogi wiec bym sprobowala ale chce poznac wasza opinie.


Krem zawsze stosujesz do potrzeb Twojej skóry, a nie do odnośnika wiekowego na opakowaniu. Nic złego nie powinno Ci się stać No chyba, że w składzie kremu znajdzie/- jdą się składniki, które Cię zapychają, ale wiadomo, że to sprawa bardzo indywidualna
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:29   #2914
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

tak tez myslalam ale wiadomo, ze zawsze lepiej sie upewnic wiec pewnie go kupie.. najwyzej oddam komus innemu
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:34   #2915
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

mi sie zbliża 24 r.ż a używam kremu Ziaja +30.
Jakoś nie zauważyłam 'negatywnych skutków'.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:34   #2916
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

w najgorszym wypadku wsmarujesz w pośladki lub łydki
u mnie kilka kremow tak skończyło
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:44   #2917
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

no to dobrze Selfish Girl..

johambina gdyby cos mi sie dzialo pewnie zrobilabym podobnie ale chyba mi sie jeszcze nie zdarzylo zeby jakis krem mnie zapchal chociaz jak przez kilka dni smarowalam jakis czas temu buzie maslem oliwkowym z Ziai mialam buzie niby gladka i ladnie nawilzona ale taka w krostkach na policzkach kolo ust.. a krostki niewidoczne ale wyczuwane ;p
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 11:35   #2918
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja coraz czesciej sie zastanawiam, czy dobrze robie uzywajac kosmetykow Ziaji. Jedyny produkt, z ktorego jestem naprawde zadowolona, to ogórkowy peeling mechaniczny do twarzy. Uzywalam ich kremów do twarzy roznych i jak dla mnie to są kiepściutkie. Uzywalam maseczek glinkowych i takie sobie, teraz kupilam tą maseczke z koziego mleka, zobacze jak na mnie podziała. Kupilam tez peeling enzymatyczny ''ulga'' ale wydaje mi sie byc kiepski i slaby. Mam tez dwa kremy pod oczy Ziaji, blawatkowy i ten jakies tam dzialanie ma, ale mam tez ze świetlikiem i jak dla mnie jest on nic nie warty. Dalej, uzywalam roznych szamponow ziaji do wlosow i wszystkie byly kiepskie. Mam Zel do ciala Ziaji oliwkowy i sklad ma praktycznie taki sam jak oliwkowy szampon do wlosow Ziaji. A dokladnie kosmetyki Ziaji jakie uzywalam i jaka daje im ocene to:

1. Peeling ogórkowy - 9/10
2. Maseczka z żółtą glinką antystresowa - 4/10
3. Peeling enzymatyczny ulga - 2/10
4. Krem do twarzy dla cery dojrzałej z witaminami (takie rozowe wieczko - uzywam bo sobie skore przesuszylam i zmarszczki mi sie porobily) - 1/10, tutaj w ogóle sie ten krem po chwili od nalozenia nawarstwia, zostawia tzw. tlusty gruby film i na pewno nie jest to złuszczony naskorek z kremem a sam krem bo uzywalam go bezposrednio po porzadnym peelingu.
5. krem ziaji oliwkowy - super pachnial ale nie widzialam tez po nim jakichs efektów
6. Trzy rodzaje szamponów do wlosow Ziaji i wszystkie moim zdaniem były bardzo kiepskie, obecnie mam ten oliwkowy
7. Zel do ciala oliwkowy - ladnie pachnie, coz nie umiem go ocenic jesli chodzi o dzialanie.
8. Krem pod oczy z bławatkiem - tutaj moge dac nawet 6/10 bo dzialanie jakies ma pozytywne na cienie
9. Krem pod oczy ze swietlikiem - tutaj kiepsciutko 2/10
10. Maseczka z koziego mleka - jej jeszcze nie uzywalam, wzielam ja na probe bo byla w promocji chyba bo kosztowala tylko 1,20 zl.
11. Olejek do masazu antycellulitowy - sam olejek nie ma jakiegokolwiek dzialania, mimo tego co jest napisane na opakowaniu, jedynie przy porzadnym masazu banka chinską mozna uzyskac efekty - 3/10.
12. Krem aloesowy bio do twarzy - tez kiepski, 2/10
13. Krem ogórkowy do twarzy - 5/10
14. wazelina do ust ziaji - 4/10

Nie jestem pewna, czy wymienilam wszystkie kosmetyki z Ziaji z jakich korzystalam, bo bylo tego sporo, mozliwe, ze jeszcze cos sie przypomni.
Co o tym sadzicie? Wybieralam zle kosmetyki, czy moze po prostu powinnam zrezygnowac z Ziaji? Dodam ze kupowalam tak natrętnie Ziaje, bo wiedzialam, ze nie testują na zwierzętach, a odkad wszedl ten zakaz w UE to sie zastanawiam, czy nie zrezygnowac z Ziaji i jesli rezygnowac, to czy calkowicie czy czesciowo?

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-05-04 o 11:40
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:52   #2919
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

takasobie93, jak kosmetyki ziajowe nie pasują Twojej skórze to nie ma co na siłę ich używać Mnie też, np. kremy do twarzy z Ziai nie pasują, będę testowała Ziaję Med Kurację AZS i zobaczę czy są coś warte. Ale na siłę używać nie będę "bo tak", moja twarz kocha kosmetyki Iwostinu i ich się trzymam. Na rynku jest wiele firm i warto poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie, a nie kierować się tylko marką czy ceną.
Z ziajowych kremów pod oczy polecam Ci oliwkowy krem pod oczy i na powieki, jest naprawdę dobry.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 14:21   #2920
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja coraz czesciej sie zastanawiam, czy dobrze robie uzywajac kosmetykow Ziaji. Jedyny produkt, z ktorego jestem naprawde zadowolona, to ogórkowy peeling mechaniczny do twarzy. Uzywalam ich kremów do twarzy roznych i jak dla mnie to są kiepściutkie. Uzywalam maseczek glinkowych i takie sobie, teraz kupilam tą maseczke z koziego mleka, zobacze jak na mnie podziała. Kupilam tez peeling enzymatyczny ''ulga'' ale wydaje mi sie byc kiepski i slaby. Mam tez dwa kremy pod oczy Ziaji, blawatkowy i ten jakies tam dzialanie ma, ale mam tez ze świetlikiem i jak dla mnie jest on nic nie warty. Dalej, uzywalam roznych szamponow ziaji do wlosow i wszystkie byly kiepskie. Mam Zel do ciala Ziaji oliwkowy i sklad ma praktycznie taki sam jak oliwkowy szampon do wlosow Ziaji. A dokladnie kosmetyki Ziaji jakie uzywalam i jaka daje im ocene to:

1. Peeling ogórkowy - 9/10
2. Maseczka z żółtą glinką antystresowa - 4/10
3. Peeling enzymatyczny ulga - 2/10
4. Krem do twarzy dla cery dojrzałej z witaminami (takie rozowe wieczko - uzywam bo sobie skore przesuszylam i zmarszczki mi sie porobily) - 1/10, tutaj w ogóle sie ten krem po chwili od nalozenia nawarstwia, zostawia tzw. tlusty gruby film i na pewno nie jest to złuszczony naskorek z kremem a sam krem bo uzywalam go bezposrednio po porzadnym peelingu.
5. krem ziaji oliwkowy - super pachnial ale nie widzialam tez po nim jakichs efektów
6. Trzy rodzaje szamponów do wlosow Ziaji i wszystkie moim zdaniem były bardzo kiepskie, obecnie mam ten oliwkowy
7. Zel do ciala oliwkowy - ladnie pachnie, coz nie umiem go ocenic jesli chodzi o dzialanie.
8. Krem pod oczy z bławatkiem - tutaj moge dac nawet 6/10 bo dzialanie jakies ma pozytywne na cienie
9. Krem pod oczy ze swietlikiem - tutaj kiepsciutko 2/10
10. Maseczka z koziego mleka - jej jeszcze nie uzywalam, wzielam ja na probe bo byla w promocji chyba bo kosztowala tylko 1,20 zl.
11. Olejek do masazu antycellulitowy - sam olejek nie ma jakiegokolwiek dzialania, mimo tego co jest napisane na opakowaniu, jedynie przy porzadnym masazu banka chinską mozna uzyskac efekty - 3/10.
12. Krem aloesowy bio do twarzy - tez kiepski, 2/10
13. Krem ogórkowy do twarzy - 5/10
14. wazelina do ust ziaji - 4/10

Nie jestem pewna, czy wymienilam wszystkie kosmetyki z Ziaji z jakich korzystalam, bo bylo tego sporo, mozliwe, ze jeszcze cos sie przypomni.
Co o tym sadzicie? Wybieralam zle kosmetyki, czy moze po prostu powinnam zrezygnowac z Ziaji? Dodam ze kupowalam tak natrętnie Ziaje, bo wiedzialam, ze nie testują na zwierzętach, a odkad wszedl ten zakaz w UE to sie zastanawiam, czy nie zrezygnowac z Ziaji i jesli rezygnowac, to czy calkowicie czy czesciowo?


No i sama sobie tym postem odpowiedziałaś na pytanie, poprzez dokładne ocenianie poszczególnych kosmetyków. Używaj tych, które wysoko oceniasz, które się sprawdziły, natomiast pozostałe sobie podaruj i już
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:10   #2921
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Kosmetyki Ziaja - cz. III

Będąc w Polsce w Bytomiu odwiedzilam firmowy sklep Ziaji nigdy wcześniej nie uzywalam ich produktów .... Kupiłam miedzy innymi piling enzymatyczny który jest naprawdę fajny krem do rak z bio olejkiem z awokado który szybko poprawił skórę moich rąk. Wzięłam jeszcze czekoladowy piling do ciała.i krem do stop. Za zakupy o wartości 46zl otrzymałam kremowy zel do higieny intymnej z kwasem mlekowym zel ten jest naprawdę dobry i delikatny polecam. Mieszkam w DE i ubolewam nad tym ze nie mam stałego dostępu do kosmetyków Ziaja.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 18:34   #2922
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jakaś tutaj cisza nastała - to ja napiszę o nowościach.

Buszując po stronce Ziai znalazłam Kremowe mydło do rąk z cynamonem.
http://ziaja.com/kosmetyki/1764,krem...ta-z-cynamonem
Strasznie mnie nęci - ciekawe jak pachnie - myślę że by mi się spodobało.
I jeszcze filtry się pojawiły - Ziaja med SPF 50+ matujący, przeciwzmarszczkowy i tonujący.
http://ziaja.com/ziaja-med/nowosci

Najwięcej dziewczyny piszą na filtrowym wątku na ten temat - ja już zostałam skuszona.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576105&page=46

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2013-06-21 o 18:37
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 22:47   #2923
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Mientka, dzięki za info odnośnie ziajowych filtrów. Bardzo mi się przydało bo byłam na etapie wstępnych poszukiwań. Dopadłam dziś i już na wariata jestem po pierwszych bardzo bardzo wstępnych testach. Pierwsze co to rzuciła mi się jego super lekka konsystencja i śmieszny lekko cytrynowy kolor. Zapach też jak dla mnie neutralny. Zobaczymy co dalej, bo jak na razie ładnie się wchłonął i nawet nie zabielił twarzy, ale pozostawił ją lekko lepką.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:31   #2924
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

domyślam sie, że kupiłaś matujący? ja zastanwaim się nad nim i koloryzującym, widziałam zę ma całkiem jasny kolor
niestety, w tym sezonie już chyba nie kupię mam całą ziaję spf25 i jakiś filtr z avonu, raczej nie dam rady wykończyć więcej opakowań, a nie zostawiam filtrów na zimę, tylko zużywam resztki np do rąk więc nowa ziaja musi poczekać
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 09:25   #2925
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

No właśnie czuprynka jaką wersję kupiłaś ?
Ja byłam wczoraj w punkcie firmowym ziai - nie wytrzymałam i co prawda akurat tonującego pani nie miała bo się sprzedały ale pod koniec tygodnia dojadą, ale kupiłam to mydełko do rąk herbata z cynamonem, bardzo przyjemnie tak świeżo ale przebija jakaś lekko cukierkowa nuta i tego cynamonu prawie nie czuć. podoba mi się. Żel pod prysznic dla męża z balsamem po goleniu taki zestaw, serum rebuild i pani dołożyła mi masę próbek, wyszłam bardzo zadowolona, szczególnie że dołożyła mi próbki o jakie prosiłam. szkoda tylko że pani próbek filtrów nie miała.
Ale na pewno tam wrócę po filtr. Chyba zaryzykuję ten tonujący.
Najbardziej to bym chciała jeszcze ten przeciwzmarszczkowy - tylko jak ja to zużyje. Ciągle jeszcze myślę, bo oba kuszą.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 09:54   #2926
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dziewczyny a ile te filtry kosztują?
bo moze mnie dzisiaj poniesie w stronę ziajowego sklepu
właśnie wykańczam soraye więc może się skusze
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:35   #2927
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

U mnie otworzyli sklep Ziai w Galerii Bemowo w Warszawie, ale cieniutko. Dosłownie 2 regały towarów i to praktycznie podstawowych. Nie wiem ile czasu już istnieje ten sklep, może dopiero go zatowarowują...
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 11:24   #2928
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile te filtry kosztują?
bo moze mnie dzisiaj poniesie w stronę ziajowego sklepu
właśnie wykańczam soraye więc może się skusze
U mnie - były te filtry tylko w kompletach :
Wszystkie były po 23 zł
Tonujący + krem na noc na naczynka ( ten ma dojechać)
Przeciwzmarszczkowy + krem jakiś na przebarwienia
Matujący + żel do mycia twarzy dla tłustej skóry
Pojedynczych filtrów pani jeszcze nie miała.
A mydełko herbata z cynamonem po 5 zł.
Ogólnie cena dobra - bo ja sam krem na naczynka kupowałam po 13,50 zł.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:18   #2929
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
domyślam sie, że kupiłaś matujący? ja zastanwaim się nad nim i koloryzującym, widziałam zę ma całkiem jasny kolor
niestety, w tym sezonie już chyba nie kupię mam całą ziaję spf25 i jakiś filtr z avonu, raczej nie dam rady wykończyć więcej opakowań, a nie zostawiam filtrów na zimę, tylko zużywam resztki np do rąk więc nowa ziaja musi poczekać

Tak, matujący Chociaż miałam niezłą zagwozdkę, który kupić.


Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
No właśnie czuprynka jaką wersję kupiłaś ?
Ja byłam wczoraj w punkcie firmowym ziai - nie wytrzymałam i co prawda akurat tonującego pani nie miała bo się sprzedały ale pod koniec tygodnia dojadą, ale kupiłam to mydełko do rąk herbata z cynamonem, bardzo przyjemnie tak świeżo ale przebija jakaś lekko cukierkowa nuta i tego cynamonu prawie nie czuć. podoba mi się. Żel pod prysznic dla męża z balsamem po goleniu taki zestaw, serum rebuild i pani dołożyła mi masę próbek, wyszłam bardzo zadowolona, szczególnie że dołożyła mi próbki o jakie prosiłam. szkoda tylko że pani próbek filtrów nie miała.
Ale na pewno tam wrócę po filtr. Chyba zaryzykuję ten tonujący.
Najbardziej to bym chciała jeszcze ten przeciwzmarszczkowy - tylko jak ja to zużyje. Ciągle jeszcze myślę, bo oba kuszą.


Kupiłam matujący. Wahałam się do ostatniej chwili miedzy nim a tym tonującym, ale pani w sklepie jeszcze nie miała testera i bałam się wziać w ciemno tym bardziej, że jak pokazała mi ichniejszy krem tonujący w kolorze o tej samej nazwie to strasznie ciemny był.

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile te filtry kosztują?
bo moze mnie dzisiaj poniesie w stronę ziajowego sklepu
właśnie wykańczam soraye więc może się skusze

Zakupiłam matujacy w zestawie z żelem do cery trądzikiwej z serii med za 18zł z hakiem, chyba 18,60zł

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
U mnie - były te filtry tylko w kompletach :
Wszystkie były po 23 zł
Tonujący + krem na noc na naczynka ( ten ma dojechać)
Przeciwzmarszczkowy + krem jakiś na przebarwienia
Matujący + żel do mycia twarzy dla tłustej skóry
Pojedynczych filtrów pani jeszcze nie miała.
A mydełko herbata z cynamonem po 5 zł.
Ogólnie cena dobra - bo ja sam krem na naczynka kupowałam po 13,50 zł.

O, to drogawo i jaka różnica w cenie. Swój zestaw kupiłam w sklepie firmowym ziaji.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 13:53   #2930
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd - bo ja też kupowałam na stoisku firmowym Ziai - i możliwe że zestaw z filtrem matującym i żelem do mycia do cery trądzikowej był jednak tańszy - a ja źle panią w sklepie zrozumiałam. Bo to akurat mnie najmniej interesowało.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 14:32   #2931
higa1991
Rozeznanie
 
Avatar higa1991
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 509
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hej dziewczyny Widzę ,że część z was jest ekspertkami w sprawie Ziaji i chciałam sie poradzić co do zakupu kremu Mam dość trudna cere , która jest miejscami tłusta( głownie w strefie T) a miejscami przesuszona na wiór :P Niedawno kupiłam peeling ziaja pro bardzo mocny, zachęcona opiniami na wizażu i juz widzę efekty . Teraz chciałabym włączyć do mojej pielegnacji jakis krem . Może któraś z was ma podobna cere i poleci mi jakiś krem naszej cudownej polskiej marki ? Z góry dzięki
__________________
Wrześniowa Wymiana - ciuszki , kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post76890816
higa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 14:57   #2932
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd - bo ja też kupowałam na stoisku firmowym Ziai - i możliwe że zestaw z filtrem matującym i żelem do mycia do cery trądzikowej był jednak tańszy - a ja źle panią w sklepie zrozumiałam. Bo to akurat mnie najmniej interesowało.

Spoko, być może obie mamy rację, a sklepy ziaji mają po prostu różne ceny
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 21:15   #2933
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Spoko, być może obie mamy rację, a sklepy ziaji mają po prostu różne ceny
Wszystko na to wskazuje, że ceny mają różne w tych punktach Ziaja dla Ciebie, dziewczyny na wątku filtrowym pisały, że w Łodzi te zestawy kosztowały 18,50 zł, ja też kupowałam zestaw za 23zł, a pojedynczy filtr w Gdańsku kupiłam za 19,70 zł.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:00   #2934
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Na pewno skuszę się na któryś filtr, matujący albo tonujący.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 15:52   #2935
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

no i powiem wam, że się wybieram do galerii i sklepu ziaji..... ale nie wiem na jaki filtr się zdecydować: matujący czy tonujący.....
no kurcze, zagwozdkę mam......

jak wrócę to się pochwalę na co się zdecydowalam.....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 19:42   #2936
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

wróciłam.... z pełna siatą ziaji
no może średnio pelna ale filtr kupiłam matujący bo tonującego pani raczej nie polecala do cery mieszanej.... może i lepiej bo tonujący mam BB eveline więc starczy jeden
no i kupilam szampon i odżywke do włosów farbowanych z olejem rycynowym
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 21:39   #2937
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziś testowałam calutki dzień, tj. od 05:00 do jakiejś 22:00 filtr z makijażem. Nałożyłam na niego revlona CS i absolutnie mnie nie wysuszył, ani nie ściągnął cery, co czasami w przypadku CS lubiło się zdarzać, bo do lekkich podkładów on nie należy.
Jako, że dziś było pochmurno, to nie mogłam sprawdzić jego działania naocznie, ale po szybkim 35 minutowym marszu w dusznym miejskim powietrzu, kiedy popatrzyłam w lusterko moja buzia nie była ani trochę zaczerwieniona, jak to zwykle bywa, jedynie co, to lepiła się od potu, którym spływałam wszędzie, a makijaż trzymał się dzielnie i nie zważył, co przy tych warunkach uznałabym za usprawiedliwione.
Jak na razie na plus, zobaczymy co z zapychaniem.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 22:32   #2938
Klaudiatg90
Przyczajenie
 
Avatar Klaudiatg90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Będąc w Polsce w Bytomiu odwiedzilam firmowy sklep Ziaji nigdy wcześniej nie uzywalam ich produktów .... Kupiłam miedzy innymi piling enzymatyczny który jest naprawdę fajny krem do rak z bio olejkiem z awokado który szybko poprawił skórę moich rąk. Wzięłam jeszcze czekoladowy piling do ciała.i krem do stop. Za zakupy o wartości 46zl otrzymałam kremowy zel do higieny intymnej z kwasem mlekowym zel ten jest naprawdę dobry i delikatny polecam. Mieszkam w DE i ubolewam nad tym ze nie mam stałego dostępu do kosmetyków Ziaja.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gdzie w Bytomiu jest sklep firmowy Ziai?
__________________


Klaudiatg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:18   #2939
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ch agora
ul. T. Kościuszki 1
bytom
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:38   #2940
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jak oceniacie krem matujący spf 50? Faktycznie matuje?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.