Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-05, 14:49   #91
cicha25
Raczkowanie
 
Avatar cicha25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jak to skąd - stąd :)
Wiadomości: 92
GG do cicha25
Dot.: dobre kosmetyki do cery mieszanej

Dzięki Wam wszystkim za rady. Napewno skorzystam. Również pozdrawiam wszystkich.
cicha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:35   #92
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Unhappy Pryszcze na czole:(:(:(

Problem tradziku byl mi zawsze obcy...
Do czasu...
W te wakacje nagle zaczely pojawiac mi sie pryszcze - tylko i wylacznie na czole... Wiekszosc z nich, nie wyskakiwala na zewnatrz, ale gromadzila sie pod skora.
Doradzono mi, zebym wysuszala czolo, wiec przestalam je smarowac kremem, nakladac na nie puder, Pani w aptece doradzila mi czeste sluszczanie skory i sprzedala plyn przeciw tradzikowi - Afrodyta Adonis Elanda.
Minely 3 miesiace, a pryszcze jak byly tak sa . Niektore wychodza, inne siedza pod skora, czyniac ja taka nierowna
Juz nie wiem co robic Wyglada to fatalnie Kolezanka radzi mi, zebym zaczela brac tabletki hormonalne, chocby antykoncepcyjne, moze wybrac sie do kosmetyczki na oczyszczanie czola???
Co stosowac??? Jesli tabletki to jakie i czy musze isc do lekarza, czy mozna je dostac bezposrednio w aptece i ile kosztuja
Jesli wizyta u kosmetyczki, to w jakiej cenie jest taki zabieg oczyszczajacy??? Moze sa jeszce jakies inne sposoby

Z gory dziekuje za rady
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:37   #93
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

Kosmetyczke odradzam- wielu dziewczynom raczej pogłębił sie problem aniżeli rozwiązał. Niestety mam ten sam problem ale od jakiegos tygodnia. Nigdy nie miałam wyprysków na czole a teraz? Wysypało mnie i nie zamierza zniknąć. Moze to przez samoopalacz?
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:48   #94
paola_ola_la
Raczkowanie
 
Avatar paola_ola_la
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 267
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

no wlasnie tez mam na czole wiele takiech...hm...jakby krostek (nie wielkich pryszczy)
i kompletnie nie wiem jak je usunac
?
paola_ola_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:01   #95
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

Benzacne lub brevoxyl a na dzień kremy z filtrami.

Na prawde jest wiele produktów na krosty. Faktycznie jedne działają drugie nie, ale to jest iście osobista kwestia i dlatego cięzko coś komus doradzić Niestety trzeba probować Ale tez nie mozna wpedzic w szał skóry
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:12   #96
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

ja doradzałabym udanie się w pierwszej kolejności do dermatologa. To wcale nie muszą być pryszcze. Ja bym podejrzewała fotoalergię- piszesz, że pojawiło się to w wakacje: opalałaś się dużo, bez wysokich filtów itp?
Sama cierpię na takie uczulenie- od wielu lat w ogóle unikam słońca- takie krostki pojawiające się pod jego wpływem utrzymują się na twarzy bardzo długo (przynajmniej tak było w moim wypadku). Lepiej nie eksperymentuj sama z kosmetykami, bo jeżeli to faktycznie uczulenie, to tylko podorszysz stan cery używając tak agresywnych środków jak ten płyn Afrodyta.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:28   #97
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

Moze rzeczywiscie najlepiej udac sie do dermatologa...
Tak sie zastanawiam czy uzywanie pudru, moglo wplynac na pojawienie sie tych pryszczy, w koncu puder badz co badz zalepia troche skore... Moze odchudzanie???
Uczulenie na slonce??? Wszystko jest mozliwe...

Bardzo Wam dziekuje
Pozdrawiam serdecznie
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 16:45   #98
kaska07
Raczkowanie
 
Avatar kaska07
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 43
GG do kaska07
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

na poczatek to polecam oczyszczanie u kosmetyczki, jesli sie pojawiły to lepiej żeby profesjonalnie je usunąć Taki zabieg kosztuje od 65 zl wzwyż w zależności od gabinetu ale lepiej wydać wiecej i mieć pewność że został on dobrze wykonany. Potem powinno być lepiej ale to wymaga odpowiedniej pielegnacji, toniki, żele do mycia twarzy, odpowiednie kremy itd. Ja też miałam ogromny problem po wakacjach bo miałam uczulenie na słońce i wysypało mnie na twarzy, ramionach i dekolcie ale jakoś dałam rade. Tabletki hormonalne wcale nie są gwarancją na polepszenie stanu skóry bo mnie nic nie pomogły nadal mi wyskakują i po prostu musze z nimi codziennie walczyc A dermatolog... no cóż na poczatku pomoże na pewno bo przepisze antybiotyk i bedzie lepiej ale kiedy skończa sie tabletki to problem powróci... niestety walka z tradzikiem jest długa i żmudna i wymaga dużo czasu i odpowiedniej pielegnacji Radze udać sie do dobrej kosmetyczki a na pewno bedzie lepiej
kaska07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:00   #99
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

dermatolog nie równa się od razu antybiotyk. ja swojego odwiedzam co jakiś czas z różnymi problemami skórnymi (różne wysypki i uczulenia) i jeszcze nigdy nie przepisał mi antybiotyku ani żadnych doustnych tabletek. Najczęściej dostaję diagnozę i poradę. i zawsze skutkuje, bo ja przychodzę z drobnymi problemami i nie rozumiem dlaczego w Polsce wielu ludziom kojarzy się że jak dermatolog, to i duży problem i zaraz tabletki. Ja tamm wolę samodzielnie nie eksperymentować ze swoją twarzą, (bo już sie sparzyłam, gdy wpadłam na pomysł wysuszania alergicznych krostek alkoholowymi tonikami) po to są specjaliści. Oczywiście nie każdy jest dobry i lepiej unikac tych, którzy nawet nie spojrzawszy na nas machinalnie przepisują Diane, czy inne tabletki.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:25   #100
landryna_
Przyczajenie
 
Avatar landryna_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

Też jescze od czasu mam ten sam problem co wy Mam cere raczej srednio tłusta zazwyczaj przetłuszcza mi sie gdy przebywam na świezym powietrzu lub w szkole Dla mnie pomaga dokładne mycie twarzy pare razy dziennie (z mydłem raczej rano i wieczoram , w czasie dnia sama woda lecz dokładnie) i po kazdym przemuciu wycieram twarz czystym recznikiem. Tonik uzywam pod wieczor. Czasem rozniez kremy nawilzajace takie z jak najmniejsza zawartoscia tłuszczu (lecz zadko). W lato pomogło mi opalanie twarzy (co prawda pojawiło mi sie duzo wiecej piegów niz zwykle ale po pewnym czasie znikly i pozostała taka sama ilosc ich co zawsze ) po opalaniu sie przez trzy dni z kolei znikły mi wszystki pryszcze a pozostały tylko drobne czerwone znaczki w miejscach gdzie one byly, jednak i te znaczki znikły po nastepnych dwoch dniach ( w czasie opalania korzystałam z kremów z filtrem raczej nie za duzym i nie za malym, co przyspieszło gojenie sie miejsc po pryszczach). Dodam ze opalalam sie na słoncu naturalnym a nie w solarium Moge polecic moje metody raczej tym co maja nie za sucha i nie za tłusta cere bo ja taka mam i mi sie to sprawdziło a niewiem jakie to moze miec skutki na innych typach cer

Pozdrawiam
landryna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:28   #101
landryna_
Przyczajenie
 
Avatar landryna_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

...zapomniałam jescze dodac ze najlepiej nosic woski spiete lub zwiazane do tyłu tak zeby nie opadały na czoło i czesto myc głowe oraz wlosy oraz najlepiej nie wyciskac na sile wszystkich pryszczy
landryna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 17:48   #102
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

Landryna zgadzam sie co do tych włosów. Jak miałam grzywkę, to po domu zawsze obowiązkowo ją przypinałam lub odsłaniałam opaską, żeby skóra mogła swobodnie pooddychać.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 18:20   #103
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

ja próbowałam zwalczyc je brevoksylem to teraz mam złuszczoną skórę, okropnie to wygląda Nigdy więcej brevoxylu ;(
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 09:51   #104
beata kam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Trudna twarz??!!

Proszę o poradę jak powinnam pielęgnować swoja skórę twarzy??? Jestem jeszcze młoda. Mój typ to cera mieszana. Największe problemy mam z nosem... Reszta jest OK ...
Na nosie cały czas mam duże pory z których wyciskam prawie codziennie duzą
wydzieliny.Przez to nos jest prawie cały czas czerwony Jakie środki powinnam stosować i jak pielęgnować twarz sposobami domowymi proszę o rady

Edytowane przez beata kam
Czas edycji: 2005-10-31 o 10:19
beata kam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 08:21   #105
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Pielęgnacja cery mieszanej

Poczytaj : http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_piel egnacja_cery.html

Odradzam Ci codzienne maltretowanie swojego nosa, poniewaz w ten sposob robisz wiecej szkody wlasnej skorze.
Lepiej od czasu do czasu udac sie do gabinetu kosmetycznego na tradycyjne oczyszczanie skory, ktore mozna wspomoc innymi zabiegami kosmetycznymi np. peelingiem kawitacyjnym.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:10   #106
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wasze ulubine zestawy kosmetyków do cery tłustej i mieszanej

teraz Bielenda wypuściła nową serie No More do tłustej cery, ale nadal moimi faworytami sa Eris Lirene
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:34   #107
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wasze ulubine zestawy kosmetyków do cery tłustej i mieszanej

Cytat:
Napisane przez KKamil
Hej, na początku zaznaczę, że jestem facetem Trafiłem na to forum szukajac jakichś porównań zestawów do mycia twarzy. Narazie wychodzi mi, że najlepsze (jeśli mówimy o popularnych zestawach) są Garnier Czysta Skóra i Nivea Young. Mam z pewnością skłonność do trądziku, zwłaszcza w miejscach w których się golę. Ponieważ nie mam ochoty specjalnie dużo czytać na temat poszczególnych kosmetyków, a w szczególności też mało komfortowo czuł bym się z całą paletą kosmetyków do samej pielęgnacji twarzy, to zdecyduję się na jeden z powyższych zestawów.
Doprawdy wystarczy kilka kosmetykow, zebys sie mogl poczuc zadbany
Podraznienia "pogoleniowe" sa sprawa indywidualna - moj TZ ich nigdy nie ma - ale na wypryski powstajace w tym przypadku czesto z zapalenia mieszkow wlosowych dziala dobrze samorobiony tonik aspirynowy (wpisz w wyszukiwarke forum) - powinienes go trzymac w lodowce, wiec juz jedna butelka mniej w lazience

Cytat:
Napisane przez KKamil
Mam jednak kilka wątpliwości i pytań (które miałem od zawsze )
- po użyciu żelu i przetarciu twarzy tonikiem krem nakłada się jeszcze na taką wilgotną od toniku twarz, czy trzeba poczekać (a może jakoś go spłukać, albo wysuszyć jakoś) ?
Mozesz osuszyc papierowym recznikie, zwlaszcza jesli "po mesku" chlustasz tonikiem na dlon i potem to na buzie a nie uzywasz platka kosmetycznego.
Cytat:
Napisane przez KKamil
- wiem, że wypowiadają się tu głównie kobiety, ale.. po goleniu się powinienem użyć jakiegoś aftershave'a, załóżmy że 'wody po goleniu'. No i czy mogę zaraz po tym użyć tego zestawu (w szczególności kremu)? Nie słyszałem o takim sposobie, ale może sam tonik z alkoholem zamiast tej wody wystarczy? Chodzi mi też o to, żeby nie spędzać na tym zbyt wiele czasu (dla mnie zbyt wiele w normalny dzięń zaczyna się już gdzieś od 15 minut )
Alkohol w takim aftershavie moze Ci bardzo wysuszyc skore. Co sie dzieje z takiego przesuszenia - Wizazanki juz opisaly gdzies wyzej - doradzalabym wiec jakis lekki krem nawilzajacy : sprawdz dzial meski na KWC ale dobra jest seria AA. Maz mojej przyjaciolki uzywa i bardzo sobie chwali ( a tez mu cos czasami wyskakuje), dobra jest tez seria Young tego samego producenta.
Nivea ani Garniera nie uzywalam ale moze jak przystojniak poprosi o probki...moze mu w kosmetycznym wydadza
Cytat:
Napisane przez KKamil
- no i jak to jest z tym wysuszaniem skóry przez te zestawy? czy jeśli coś takiego zacznie się dziać i ja to jakimś cudem zauważę, to co powinienem zrobić, czego uzyć/przestać używać? Wychodzi mi z powyższych opinii, ze Nivea jest łagodniejsza, więc pewno ją wybiorę...
Przede wszystkim unikaj zeli do mycia twarzy z SLS, tonikow z alkoholem, zamiast "aftershejwa" moim zdaniem wystarczy tonik o dzialaniu antybakteryjnym a woda toaletowa to sie popryskaj za ucho

Cytat:
Napisane przez KKamil
Już z góry bardzo dziękuje.

A tak btw, to jestem pod wrażeniem wiedzy jaką musicie posiadać, żeby tak o siebie dbać Chodź wydaje mi się to też nieco zabawne (ale w taki sympatyczny sposób, nie odbierajcie tego źle )
Ja nie odebralam tego zle, wrecz przeciwnie - w koncu dobrze przeciez jest miec kogos, kto w meandrach sklepowych szaf uginajacych sie od kosmetykow, potrafi doradzic w potrzebie.
Trzymaj sie cieplo KKamilu.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:32   #108
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wasze ulubine zestawy kosmetyków do cery tłustej i mieszanej

Cytat:
Napisane przez anetak
W Yves Rocher do wyboru z serii matującej jest krem i żel, ja mam krem, ponoć lepiej matuje, jego nazwa to BIO SPECIFIC REGULATION
Tez mialam kremik z tej serii i zuzylam pod rzad 2 albo nawet 3 sloiczki-bardzo fajnie matowal i nie wysuszal skory a przy tym mial przyjemny zapach...uzywalam tez kremu z tej serii do strefy T (wyporbowywalam na swiecacym nosie)-o blyszczeniu nie bylo mowy,ale tez leciutko napinal skore,jesli komus to nie przeszkadza to polecam

a moje ulubione mazidelka to:
żel -Garnier Czysta Skora z woda z owocow (zielony)
tonik- Garnier Czysta Skora z cynkiem (niebieski)
krem- L'oreal Happyderm do cery mieszanej
Krem Pichtowy na dzien Profarmu (zazwyczaj stosuje go na noc)
maseczka- drozdzowa z serii Eris under20 (w starej wersji w zielonej tubce)
dodatkowo, od czasu do czasu, uzywam Kremu gleboko oczyszczajacego Garniera (dla mnie za silny na codzien) i regularnie wlasnorecznie robionego toniku z olejkiem pichtowym
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 21:36   #109
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Wasze ulubine zestawy kosmetyków do cery tłustej i mieszanej

Dla mnie strzał w 10 to seria Erisa - Pharmaceris T oraz krem Garniera Czysta skóra [ ten nawilżajaco - matujący ]
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 21:37   #110
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Wasze ulubine zestawy kosmetyków do cery tłustej i mieszanej

Poszło dwa razy to samo
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 21:42   #111
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

Witam cieplutko w Nowym Roku

Zastanawiam się jakich kremików używacie kochane majac cerę mieszaną ?? Ja ze swoją mam wieczny problem Prawie każdy kremik zapycha mi pory przez co efektem jest wysyp pojedyńczych "niespodzianek" Jedyny kremik po jakim nie pamiętam pogorszenia stanu cery to Erisa , Young & Unique, Pobudzający krem na dzień z FitoDHEA: i ten drugi Young & Unique, Doskonalący cerę krem na dzień z Carosome:
Ostatnio dodatkowo używałam takiej jednej maseczki stosując ją jako krem do mycia buźki i wysyszyła mi się krórka na nosku Niemniej jednak pomogła ona na krostki, przebarwienia i pory Stąd muszę jak najszybciej zacząc ją nawilżać, jeśli chcę dalej stosować to cudeńko
Napiszcie proszę jakich kremików używacie mając cerę mieszaną, czy stosujecie również coś na noc ??

Pozdrawiam
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 21:45   #112
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-06 o 12:38
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 21:51   #113
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

Cytat:
Napisane przez winner
ja uzywam kremow z firmy GARNIEJ CZYSTA SKORA polecam
A mi ta seria wcale nie kojarzy się z nakilżaniem miałam ten kremik taki w ciemnoniebieskiej tubce i po kilku dniach nie dość że miałam zapchane pory to jeszcze wysuszył mi buzię
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 21:55   #114
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

a ja uzywam L'oreal Happy derm-uwielbiam go, bo jest leciutki,a dobrze nawilza.

jak jest mroz to stosuje krem na zime z avonu. moze nie jest super lekki,ale zima trzeba zabezpieczyc buzke
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 22:26   #115
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-06 o 12:39
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 06:14   #116
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

fascynacjo sprawdzałam najpierw w Twoich recenzjach na KWC, żeby dowiedzieć się może jakie kremy Ci szkodziły, ale niestety nie znalazłam Twoich recenzji kremów, więc powiem co mi pomaga i nie szkodzi przedewszystkim, może trafię akurat w te kremy które uzywałaś
Ja tez mam cere mieszaną i z powodzeniem u mnie sprawdza się Skrzypovita, a bardziej wysuszone pratie miejscami stosuje Physiogel, nie szkodzi mi tez Happyderm, albo Dermedic krem nawilżająco-kojący
one dość dobrze nawilżają
Skrzypovite czesto stosuję na noc, Physiogel również
podsyłam linki do podobnych wątków
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=mieszanej
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=mieszanej
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 07:19   #117
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

Ja rowniez mam cere mieszana i stosuje krem nawilzajacy z hydramina z nivei dla cery normalnej i mieszanej.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 08:04   #118
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

Też polecam kremik nivea z hydraminą, jest leciutki szybko się wchłania i nie zauważyłam by zatykał.Teraz testuje Duo C Erisa i jak narazie jest dobrze, więc może warto spróbowaćpozdrawiam
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 09:14   #119
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

Mnie tez zatyka potwornie , happyderm w miare toleruje, ale nie bylam zachwycona.
Ostatnio uzywam Iwostinu nawilżającego z takim słabym filtrem spf20 i - o dziwo - jest ok
Ale dopiero po jakimś czasie, z początku aż się zastanawiałam, czy go nie wyrzucić, ale postanowiłam przeczekać. Może się skóra przyzwyczaiła?
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 11:32   #120
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Jakich kremów nawilżających używacie ?-cera mieszana

Cytat:
Napisane przez noana
a ja uzywam L'oreal Happy derm-uwielbiam go, bo jest leciutki,a dobrze nawilza.
ja polecam happyderm, wspomniany tutaj juz krem nivea visage do cery normalnej i mieszanej oraz również wspomnianą już Skrzypovitę.

To moje ulubione kremy, zaden mi krzywdy nie wyrządził.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.