Szkoła kosmetyczna w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 22:05   #1
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453

Szkoła kosmetyczna w Łodzi


Cześć!
Zastanawiam się nad podjęciem drugiego kierunku studiów, a raczej rozpoczęcia studium. Interesuje mnie studium kosmetyczne, mój obecny kierunek studiów nie jest szczególnie wymagający, dlatego prawdopodobnie będę mogła pozwolić sobie na zajęcia w trybie dziennym jak i w wieczorowym (mam możliwość dopasowania grup zajęciowych na studiach do zajęć na studium). Orientowałam się i z ofertą najlepiej wypada szkoła na Kilińskiego 141 (z tego co widziałam brak opłat i wpisowego), ale znalazłam różne sprzeczne opinie na jej temat.
Czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć coś więcej na temat tej szkoły? A może macie inną, godną polecenia? Od razu zaznaczam, że nie stać mnie na wysokie czesne i nie interesuje mnie tryb zaoczny.
Pozdrawiam!
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 06:15   #2
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Studium kosmetyczne, ale co jest Twoim celem? Praca w salonie kosmetycznym czy bardziej coś z zakresu kosmetologii? W tej drugiej branży ciężko o etaty, w tej pierwszej studium trochę średnio ma sens, znacznie więcej dadzą ci szkolenia - o ile oczywiście się do tego nadajesz.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 10:40   #3
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Bardziej chciałabym to zrobić dla siebie samej niż dla pracy, ponieważ planuję pracować w kierunku związanym ze studiami Bardziej interesuje mnie zakres kosmetologii niż opcje wizażu czy stylizacji paznokci.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 06:14   #4
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Przemyśl to ;-) Idea ambitna, aczkolwiek trudno ci będzie znaleźć później zatrudnienie. Stanowisk dla kosmetologa jest na prawdę bardzo mało. Mam dwie koleżanki, które pracują po tym jako sprzedawca. Sama zatem oceń czy ma to sens...
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:06   #5
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Przemyśl to ;-) Idea ambitna, aczkolwiek trudno ci będzie znaleźć później zatrudnienie. Stanowisk dla kosmetologa jest na prawdę bardzo mało. Mam dwie koleżanki, które pracują po tym jako sprzedawca. Sama zatem oceń czy ma to sens...
Ale jak napisałam nie zależy mi na pracy, a na zrobieniu czegoś dla siebie samej, dokształcenia się i zdobycia wiedzy z zakresu, który mnie interesuje. Dlatego szukam szkoły bezpłatnej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 06:16   #6
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Rozumiem. Pojawia się drugi problem - czy z darmowego szkolenia można cokolwiek wynieść. Chyba że byłabyś bezrobotna i dostała środki z UP na sfinansowanie dowolnego szkolenia w dobrej firmie - raczej inaczej tego nie widzę. Darmówka to głównie promocja jakichś tam produktów, a nie nauka.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 07:22   #7
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

To jest darmowa szkoła, a nie szkolenie, więc wydaje mi się że to jakaś różnica jest, ale dlatego prosiłam o opinie na temat konkretnej szkoły i ewentualnie polecenie innej
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 06:15   #8
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

W tym nie pomogę, miejsca nie znam. Ale gdybyś zamierzała się wybrać do new nails, do Wawki, to chętnie mogę coś więcej napisać. Powodzenia w podejmowaniu dobrej decyzji ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 22:36   #9
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Uderzaj na Warszawę, dużo większy potencjał i możliwości zarobku. Konkretnie radzę również wybrać się na szkolenie płatne - wtedy to nie będzie zwyczajna odwalanka.
Czegoś się nauczysz. Nie piszę o szkoleniu zawodowym, równie dobrze może to być domowa stylizacja paznokcia.
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 22:43   #10
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Majeczka44 Pokaż wiadomość
Uderzaj na Warszawę, dużo większy potencjał i możliwości zarobku. Konkretnie radzę również wybrać się na szkolenie płatne - wtedy to nie będzie zwyczajna odwalanka.
Czegoś się nauczysz. Nie piszę o szkoleniu zawodowym, równie dobrze może to być domowa stylizacja paznokcia.
Nie mam możliwości uczenia się poza moim miastem bo tu juz coś studiuję. Poza tym, zależy mi nie na zarobku po takiej szkole ale na nauczeniu się czegoś dla siebie. Coś płatnego też w grę nie wejdzie- pracuję co 2 weekend, ale potrzebuję pieniędzy na coś innego niż szkoła, dlatego zależy mi na czymś darmowym w Łodzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 06:31   #11
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Zatem czekamy na pomoc innych, bo ja już pomysłów nie mam. Jeśli to ma być dla siebie i za darmo to próbuj w dowolnej szkole. Będzie kiepsko, to wtedy poszukasz innej propozycji. Co ty na to?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 06:38   #12
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Zatem czekamy na pomoc innych, bo ja już pomysłów nie mam. Jeśli to ma być dla siebie i za darmo to próbuj w dowolnej szkole. Będzie kiepsko, to wtedy poszukasz innej propozycji. Co ty na to?
Myślę że to dobry pomysł
Chciałabym poznać jakieś opinie dotyczące szkoły na Kilińskiego ale widzę że ciężko tu o jakąś Łodziankę jeszcze jest trochę czasu do końca zapisów, a nuż ktoś się odezwie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 11:26   #13
marianna_kl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 21
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Hej, zależy co tak naprawdę chcesz robić po liceum tzn jak chcesz pracować ja kończyłam liceum na Piłsudskiego 135 w Łodzi, miałam tam zajęcia właśnie z kosmetyki i wizażu. Na razie nie pracuję na stałe w tym kierunku, ale mam sporo zleceń na makijaże okolicznościowe no i robię też paznokcie Zauważyłam ostatnio, że coraz mniej liczą się u nas w kraju papiery, a raczej umiejętności Z mojej strony mogę Ci polecić tę szkołę, ale dam Ci też dobrą radę, zacznij sklejać swoje portfolio już w trakcie nauki to bardzo ułatwia później znalezienie pracy.
marianna_kl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 11:29   #14
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Słyszałam że na ulicy Rewolucji 1905 jest studium kosmetyczne,bezpłatne, tylko nie wiem jaki tam tryb jest.Zobacz sobie w internecie

Edytowane przez unachica17
Czas edycji: 2014-09-16 o 11:33
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 11:48   #15
justzyzak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła kosmetyczna w Łodzi

Polecam Technika usług kosmetycznych w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Świetni nauczyciele, dużo praktyki, ciekawe zajęcia. Ja sobie bardzo chwalę.
justzyzak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-17 12:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.