Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 21:48   #121
ksiadz_robak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 38
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Tak jako dodatkową ciekawostkę nt. preparatu - porównanie jak wygląda ich stronka z IP w USA i IP w Polsce:

http://podmrok.pl/mnr/mnrporownanie.jpg
ksiadz_robak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:20   #122
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez tralaleczka Pokaż wiadomość
Takie decyzje każdy musi podejmować sam. Jak widzisz w internecie jest tyle samo opinii pozytywnych i negatywnych. Ja sama przeczytałam już na ten temat tony i nie wyrobiłam sobie jeszcze zdania. Mam tylko relacje dwóch znajomych, które to używały i twierdzą, że preparat im pomógł. Ale bardzo możliwe, że na jednych działa on bardziej na innych mniej. Musisz to wszystko rozważyć, też z punktu widzenia finansowego, bo kuracja z tego co czytałam trochę kosztuje. Jeśli chodzi o szkodliwość dla zdrowia, patrząc na skład wydaje mi się mało możliwe, by cokolwiek tam zagrażało dobremu samopoczuciu.
ale jacy to byli znajomi? bliscy? widziałaś te efekty? przepraszam, że dopytuje, ale mam nieziemski mętlik w głowie.
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:45   #123
gruszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez pasarolka Pokaż wiadomość
ale jacy to byli znajomi? bliscy? widziałaś te efekty? przepraszam, że dopytuje, ale mam nieziemski mętlik w głowie.
A co chcesz to zaczac brać, że się pytasz? Tylko uważaj, bo z tego co tu możesz przeczytać zostaniesz zaraz oskarżona o największe zbrodnie tego świata...
gruszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:49   #124
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez gruszyna Pokaż wiadomość
A co chcesz to zaczac brać, że się pytasz? Tylko uważaj, bo z tego co tu możesz przeczytać zostaniesz zaraz oskarżona o największe zbrodnie tego świata...
? :conf used: rozwiń?
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:10   #125
gruszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez pasarolka Pokaż wiadomość
? :conf used: rozwiń?
Zobacz sobie cały wątek. Ludzie, ktorzy to biorą albo chcą brać są natychmiast uznawani za trolle, ludzi opłacnych, a w najlepszym razie za debili. Więc szczerze mówiąc raczej pytałabym się o takie rzeczy na privie, chyba, że lubisz obrywać za darmo.

Ja zwróciłam kilka stron temu uwagę na dziwne zachowanie jednej pani i dostalaam za to, że mam inne zdadnie.
gruszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:37   #126
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

o widze ze temat ogdgrzany ja juz przestalam tu pisąc bo po prostu śmiech na slai ludzie loguja sie na dwa trzy posty i one sa akrat negatywne. no kaman. :P ale terz radze sobie odpuscic, ja tego preparatu nie brallam wienc jak mam obrywac za neigo od ludzi, ktorzy dostaja za to kase, zeby robic mu czarny pr to mam ciekawsze rzeczy do robeinia w domu,z wlaszcza w akacje. :P
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:57   #127
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez ultrafiolka Pokaż wiadomość
o widze ze temat ogdgrzany ja juz przestalam tu pisąc bo po prostu śmiech na slai ludzie loguja sie na dwa trzy posty i one sa akrat negatywne. no kaman. :P ale terz radze sobie odpuscic, ja tego preparatu nie brallam wienc jak mam obrywac za neigo od ludzi, ktorzy dostaja za to kase, zeby robic mu czarny pr to mam ciekawsze rzeczy do robeinia w domu,z wlaszcza w akacje. :P
przepraszam, bo zrobię mały offtopic. nie odniosę się do treści, tylko do formy:


błagam, zacznij pisać po polsku...
__________________
niech nikt mnie więcej nie namawia do pisania wielkimi literami na początku zdań. napisałem kilka postów i straciłem mnóstwo czasu.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 11:27   #128
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez pandepilator Pokaż wiadomość
przepraszam, bo zrobię mały offtopic. nie odniosę się do treści, tylko do formy:


błagam, zacznij pisać po polsku...
czepiasz sie. jesetem zrozumiala? jestem. nie mams czasu poprawiać po sobie wszystkeigo co pisze.
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:04   #129
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez ultrafiolka Pokaż wiadomość
czepiasz sie. jesetem zrozumiala? jestem. nie mams czasu poprawiać po sobie wszystkeigo co pisze.
ale masz czas tu pisać? to lepiej w ogóle nie pisz. nie przysługujesz się nawet sprawie, w której się wypowiadasz. każdego bolą oczy, jeśli czyta taki post.
__________________
niech nikt mnie więcej nie namawia do pisania wielkimi literami na początku zdań. napisałem kilka postów i straciłem mnóstwo czasu.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 17:29   #130
Dotha_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Brałam ten preparat i w sumie żadnych zadowalających postępów nie widziałam. Troszkę się ograniczyłam ze słodyczami + więcej ruchu, jak to w wakacje, ale nic z tego - 2kg to maks w ciągu spożywania tego preparatu. Wiadomo, nie ma co liczyć na efekty, jak nie ma się silnej woli do zmiany jadłospisu i ćwiczeń, ale cóż, spróbowałam
Nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, uczuleń, zaniku okresu itp. Plusem jak dla mnie było w sumie to, że miałam sporo więcej energii
Wydaje mi się też, że niektórzy po prostu mogą mieć uczulenie na jakiś składnik lub nieodpowiednio to dawkować (?). Mnie nic nie zaszkodziło, po zakończeniu "spożywania" tych tabletek tez nie mam żadnych efektów ubocznych. Co do decyzji, musicie podjąć ją sami. Może akurat komuś bardziej pomoże
Dotha_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:46   #131
ksiadz_robak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 38
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez ultrafiolka Pokaż wiadomość
o widze ze temat ogdgrzany ja juz przestalam tu pisąc bo po prostu śmiech na slai ludzie loguja sie na dwa trzy posty i one sa akrat negatywne. no kaman. :P ale terz radze sobie odpuscic, ja tego preparatu nie brallam wienc jak mam obrywac za neigo od ludzi, ktorzy dostaja za to kase, zeby robic mu czarny pr to mam ciekawsze rzeczy do robeinia w domu,z wlaszcza w akacje. :P
No a co powiesz o ludziach co się logują na 2-3 posty i chwalą preparat?

Osobiście się przyznam: wpadłem tutaj właśnie po to by uświadomić innym w jaki sposób ściemniają ci którzy preparat sprzedają... tyle że nie piszę "nie działa" tylko jasno opisuję w jaki sposób manipulowana jest informacja na stronie internetowej
(co każdy może sprawdzić samemu w odróżnieniu od informacji "schudłem/am 10 kilo w miesiąc!" albo "dostałam/em po tym czyraków na nosie!" ...)

Tak czy inaczej, polecam obejrzenie: http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...jagody/8020613

Edytowane przez ksiadz_robak
Czas edycji: 2012-08-03 o 22:48
ksiadz_robak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 08:29   #132
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

poewiem , że żadna z takcih osub nigdy na mniej nie naskakiwała wiec ani mnie nei zeibia ani grzeja, a osoby którw robia czarny pr, wrecz przwcinwie.
dla mnje jest dziwne rze ty bez zadnej kasy zajmujesz eis ta sprawa polowy twoich słow nie rozumiem, nie wiejm na przyklad co to jest ip w polsce i w stanach ale widze ze ci zalezy. wienc nie rozumiem dlaczego skoro nie bralse tego w ogle. no ale twoja sprawa przynajmneij sie na mnie nie rzucasz
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 10:20   #133
ksiadz_robak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 38
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Jeśli chodzi o "naskakiwanie" - według mnie to wina za ostrą dyskusję nie leży tylko po jednej stronie (zresztą spróbuj, proszę, przeczytać swój pierwszy post w tym wątku)....
A może osoby "za" uważają Ciebie po prostu za sojusznika? .

Motywów moich działań, jeśli jesteś ich ciekawa, jest kilka. Najważniejszym jest osobista niechęć do AFS Ltd. (nabierali wcześniej nieco naiwniejsze w necie osoby na "testy IQ za 50 groszy"); tak samo staram się poświęcić trochę czasu na innych oszustów. Mam też sporo czasu jako osoba bezrobotna; jednocześnie jest to dobry trening do wyszukiwania informacji w Internecie (co może zaprocentować na rozmowie kwalifikacyjnej później ).


Adres IP jest to (w bardzo dużym skrócie i uproszczeniu) po prostu adres naszego komputera w sieci. W używanym obecnie adresowaniu IPv4 są to cztery liczby od 0 do 255, np. 212.77.100.101 . Na podstawie owego adresu można zidentyfikować (mniej więcej) położenie komputera - niemal na pewno kraj, z pewnym prawdopodobieństwem region kraju.
Skrypt na stronie na podstawie adresu IP kogoś przeglądającego wyświetla odpowiednią wersję strony. Dla Polaków to "Polak pobił rekord", dla przeglądającego z USA był to "Amerykanin".
Pytanie tylko, na ile jest to prawdziwa historia, skoro manipuluje się nią tak, aby jak najbardziej "pasowała" oglądającemu...

Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
ksiadz_robak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:19   #134
watacukrowana
Raczkowanie
 
Avatar watacukrowana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

[QUOTE=pasarolka;35372482]a ile masz od opakowania?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


każdy z Was poleca jakieś tabletki albo suplementy, po to jest to forum by móc poznać opinię innych i podzielić się swoim doświadczeniem. A ile mam od opakowania? bardzo dużo, bo już kilka kg mniej na wadze Mam nadziej, że odpowiedź Cię satysfakcjonuje. Pozdrawiam
watacukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:40   #135
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

dzieki az wyajsnienia
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:22   #136
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Jakby ktoś był zainteresowany tą informacją - po miesiącu cierpień i walki z pęcherzami alergia ustąpiła. Odesłałam im preparat z reklamacją i po 4 tygodniach odesłali mi pieniądze Co prawda zamiast 187zł - tylko 168zł (pewnie odjęli sobie koszt przesyłki,za który w teorii nic się nie płaciło),ale cieszę się,że w ogóle zwrócili kasę. Babka proponowała,że może mi w zamian wysłać inny,nowy preparat,ale podziękowałam - wolałam swoje pieniądze.

Ostatni raz zamawiałam jakiś magiczny preparat! od teraz dupa w troki i ćwiczymy jedząc warzywka,a nie tabletkami się faszerować
zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 18:13   #137
waznesprawy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

witam, stosowalam Weight Loss wedlug scislych zasad.Przestrzegalam 5 regul plaskiego brzucha.Nie schudlam ani kg,137 zl to pieniadze wyrzucone w bloto..odeslalam puste opakowanie juz msc temu, jednak do dnia dzisiajeszego nie otrzymalam zwrotu pieniedzy!! MOJA OPINJA JEST NEGATYWNA PEWNIE NAWET MODERATOR TEJ STRONY NIE UMIESCI TEJ ODPOWIEDZI.W INTERNECIE GDZIE SIE TYLKO DA OPINIE WYSTAWIE NEGATYWNA!! WYLUDZANIE PIENIEDZY I TYLE
waznesprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 18:19   #138
waznesprawy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Thumbs down Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

witam, stosowalam Weight Loss wedlug scislych zasad.Przestrzegalam 5 regul plaskiego brzucha.Nie schudlam ani kg,137 zl to pieniadze wyrzucone w bloto..odeslalam puste opakowanie juz msc temu, jednak do dnia dzisiajeszego nie otrzymalam zwrotu pieniedzy!! MOJA OPINJA JEST NEGATYWNA PEWNIE NAWET MODERATOR TEJ STRONY NIE UMIESCI TEJ ODPOWIEDZI.W INTERNECIE GDZIE SIE TYLKO DA OPINIE WYSTAWIE NEGATYWNA!! WYLUDZANIE PIENIEDZY I TYLE
waznesprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 00:47   #139
Dotha_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Mimo moich dwóch postów, nie zalogowałam się tu po to, żeby chwalić, czy oceniać negatywnie ten preparat.
Po prostu ten temat mnie zainteresował i tylko tu wyraziłam swoje zdanie na temat środka. Zdanie dość ogólne, ponieważ nie zaszkodził mi, ani nie pomógł w sposób "cudowny".
I nie mam zamiaru wrzucać 1000 komentarzy, żeby ktoś wierzył w moje wypowiedzi, ale to tak na marginesie do osób, które delikatnie stwierdzają, że zdanie "komentatorów" z 2,3 postami się nie liczy.
Dotha_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:47   #140
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez waznesprawy Pokaż wiadomość
E
i ejscze jeden i jeszcze raz! nastukaj jeszcz kużwa sto takich samych postwo na pewno bedą świadczyc o twojej wiarygonosci
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:41   #141
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

ja właśnie dziś dostałam swoje pierwsze opakowanie i zobaczymy ćwiczę dwa razy w tygodniu ale nie jestem na żadnej diecie mam nadzieje ze troszkę apetyt mi się zmniejszy i skończę podjadać
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:34   #142
lulka365
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Witam,
Powiem tak: dieta bez wzmożonego ruchu nic nie daje. Jestem po półtorarocznej kuracji odchudzającej w Natur House. Dało oj dało wyniki. Zgubiłam kilogramy nagromadzone po ciąży a było ich 24 . Mi udało się pozbyć 20 kg. Ale jak to z dietami bywa brak samokontroli po zaprzestaniu odchudzania prowadzi do efektu jo-jo. No i zrobiło się Jo-jo . Jestem kilka kilogramów znów do przodu i dlatego kupiłam preparat WEIGHT LOSS. Zaczynam dzisiaj. Ważę 70 kg. Postaram się na bieżąco informować Was co się u mnie dzieje i co mi te tabletki dają. Mam 168 cm wzrostu i 70 kg wagi - jak dla mnie to za dużo. Moja ulubiona waga która była aż do czasu zajścia w ciążę to 58-59 kg i to będę chciała osiągnąć a co będzie i jak się będę czuła zażywając te tabletki - na pewno Wam napiszę. Może faktycznie ten preparat jest do bani, a może coś robicie nie ta - nie wiem . W czasie poprzedniej diety też zażywałam różne preparaty, tez czułam się niekiedy kiepsko ale takich objawów jak tutaj wypisujecie to nie miałam. OK dziewczyny odezwę się w poniedziałek, zważę się rano - bo najlepiej robić to rano i dam Wam znać jak mi idzie . Na razie pozdrawiam wszystkie na diecie - trzymajcie się. A gdyby któraś chciała wypróbować mojej poprzedniej diety to jestem pod gg13223055...

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Witam,
Powiem tak: dieta bez wzmożonego ruchu nic nie daje. Jestem po półtorarocznej kuracji odchudzającej w Natur House. Dało oj dało wyniki. Zgubiłam kilogramy nagromadzone po ciąży a było ich 24 . Mi udało się pozbyć 20 kg. Ale jak to z dietami bywa brak samokontroli po zaprzestaniu odchudzania prowadzi do efektu jo-jo. No i zrobiło się Jo-jo . Jestem kilka kilogramów znów do przodu i dlatego kupiłam preparat WEIGHT LOSS. Zaczynam dzisiaj. Ważę 70 kg. Postaram się na bieżąco informować Was co się u mnie dzieje i co mi te tabletki dają. Mam 168 cm wzrostu i 70 kg wagi - jak dla mnie to za dużo. Moja ulubiona waga która była aż do czasu zajścia w ciążę to 58-59 kg i to będę chciała osiągnąć a co będzie i jak się będę czuła zażywając te tabletki - na pewno Wam napiszę. Może faktycznie ten preparat jest do bani, a może coś robicie nie ta - nie wiem . W czasie poprzedniej diety też zażywałam różne preparaty, tez czułam się niekiedy kiepsko ale takich objawów jak tutaj wypisujecie to nie miałam. OK dziewczyny odezwę się w poniedziałek, zważę się rano - bo najlepiej robić to rano i dam Wam znać jak mi idzie . Na razie pozdrawiam wszystkie na diecie - trzymajcie się. A gdyby któraś chciała wypróbować mojej poprzedniej diety to jestem pod gg13223055...
lulka365 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 17:24   #143
dorotaitalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Odradzam. Nie działa....!!! Wychodzi na to , ze jadłam bardzo drogą witamine C....
Nie warto .... Zero efektu....
dorotaitalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 09:01   #144
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

........ nic nie działa mimo tego iż regularnie ćwiczę nic mi nie dały te tabletki ani mniej apetytu ani żadnych zmian wagowych ...... : nie spodziewałam się niewiadomo czego bardziej zbiłam to z ciekawości ale na prawdę to są pieniądze wyrzucone w błoto..
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 15:26   #145
julissima
Przyczajenie
 
Avatar julissima
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 22
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Nie chce się jakoś wtrącać w samo meritum, ale dziwi mnie, że nagle ktoś się loguje i natychmiast pisze tak ostrą opinię... Pisze tylko jednego posta, a później znika...
julissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:00   #146
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

ja sie w koncu zdecydowałam i zamowilam... zobaczymy co bedzie... jak wyjde na idiotke to obiecuje sie z tym nie kryc.
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 21:37   #147
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Ja się dziwię,że to w ogóle jeszcze można zamówić... Myślałam,że ten preparat dostał już tyle negatywnych komentarzy,że zmienili nazwę produktu . Próbowałam wejść na tę ich starą stronę tak z ciekawości i okazało się,że ją usunęli. Że też to się jeszcze sprzedaje... ==
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 04:01   #148
Zajzajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Czytałam pięć stron Waszych komentarzy...może odezwaliby się Ci,którzy mieli przystapić do zażywania preparatu i obiecywali nam swoją rzetelną opinię o preparacie i opis jego działania ...?
Zajzajer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:29   #149
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

No ja np mam rzetelna opinie .......... jestem jeszcze w trakcie zażywania co prawda ale waga ani nie drgnie. na mnie ten cudowny środek w ogóle nie działa nic a nic. stosuje się oczywiście do zaleceń ...że dwa razy dziennie przed śniadaniem i obiadem i.... raz ze nie zmniejsza apetytu a dwa waga stoi jak stała. jeżeli chcecie to jak najbardziej próbujcie a co tam raz się żyje a może na wasze organizmy podział inaczej ...lepiej i skuteczniej
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:07   #150
elasos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Cytat:
Napisane przez ultrafiolka Pokaż wiadomość
brak miesiaczki od tabletek na odchudzanie? poje**ło?
nei wydaje mi sie zeby ktos wkladal czas i kase w zatrówanie tabletek zeby potem je spszedawać jako na odchudzanie włąsnie. to musiał by bbyć ZŁY człwoeik
ale była bym może nawet zniepokojona, GDYBY nie pisały o tym "panie" wrzystkie z trzema cyferkami w nickach, które zarejestronwały sie na wizaz pl tylko po to zeby wymienic po 2 posty (bo wiecej wogle nie mają) o utracie miesiaczki przez jakis suplement a móżgu nie straciły? ahahah pozdrawiam
ORTOGRAFIA NA 6! bRAWO
elasos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 20:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.