Jaka sieć telefoniczną wybrac? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 08:11   #31
winnidepuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Zawsze możesz najpierw skorzystać z porównywarki, a potem samemu podjąć decyzje. Przecież to nie jest jakieś obligatoryjne.
winnidepuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:20   #32
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Z taryf na kartę najlepsze są obecnie:
Virgin mobile, nju mobile na kartę, Klucz mobile, Mobile Vikings.

Z abonamentów bez telefonu z miesięcznym okresem wypowiedzenia najlepsze sa obecnie:
Nju mobile z rachunkiem i Red Bull mobile No Limits II.

Nju to marka orange, a Red Bull MObile to marka Play.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 21:13   #33
Wercalena
Raczkowanie
 
Avatar Wercalena
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 100
Dot.: Jaka sieć?

Cytat:
Napisane przez Garderobianka Pokaż wiadomość
Ja jestem od dłuższego czasu w Oragne ale zbytnio mi się nie podoba. W marcu planuję przejść do Playa bo mój brat mi go polecił
Ja tez polecam W Orange bylam wczesniej i moim zdaniem jest o poziom niżej. Ostatnio zreszta pokazali klasę - znajomy chciał sobie zmienić kartę na mikro (zmieniał telefon na smartphone'a) i co sie okazało? Ze za taką usługę trzeba zaplacic 25zł. Podobno w innych sieciach jest to za darmo...
Wercalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 14:22   #34
lulek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Dot.: Jaka sieć?

Każdy używa i poleca gdzie ma najmniej problemów. Ja miałem prawie wszystkie, prócz Plusa - nie wiem ale jakoś nie trawię tej sieci, i powiem, że w każdej było ok. W dawnej Erze, choć najdrożej na tamte czasy, jakość obsługi była bezproblemowa. Aktualnie jestem w Play a rodzice w Nju (orange) i wszyscy są happy. Osobiście sam przejdę do Nju bo abonamentowe zdzierstwo już mnie męczy po 10 latach, a te ich pseudo promocje można o wrzucić do kanału.
lulek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 00:23   #35
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć?

Cytat:
Napisane przez Wercalena Pokaż wiadomość
Ja tez polecam W Orange bylam wczesniej i moim zdaniem jest o poziom niżej. Ostatnio zreszta pokazali klasę - znajomy chciał sobie zmienić kartę na mikro (zmieniał telefon na smartphone'a) i co sie okazało? Ze za taką usługę trzeba zaplacic 25zł. Podobno w innych sieciach jest to za darmo...
orange nie jest poziom niżej, orange jest 10 poziomów niżej

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lulek_m Pokaż wiadomość
Każdy używa i poleca gdzie ma najmniej problemów. Ja miałem prawie wszystkie, prócz Plusa - nie wiem ale jakoś nie trawię tej sieci, i powiem, że w każdej było ok. W dawnej Erze, choć najdrożej na tamte czasy, jakość obsługi była bezproblemowa. Aktualnie jestem w Play a rodzice w Nju (orange) i wszyscy są happy. Osobiście sam przejdę do Nju bo abonamentowe zdzierstwo już mnie męczy po 10 latach, a te ich pseudo promocje można o wrzucić do kanału.
miałem wszystkie te sieci T-Mobile, Orange, Plus, spośród nich gdybym miał wybierać to Plus wypadł najlepiej, a odkąd mam Play to nie mam zamiaru wracać do żadnej z tych sieci choć sentyment do Plusa został, za to do Orange i T-Mobile nie mam nawet ani troche sentymentu, a wspominam te sieci negatywnie, nie chciałbym do tych dwóch sieci wracać, za to fajne sieci się pojawiły czyli Virgin, Viking
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 21:59   #36
lenka6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja sie właśnie przenioslam do Virgin, bardzo polecam za 19 zla mozna miec wszystko co się chce a do tego 1 miesiac pakietu jest za darmo zasieg bardzo dobry a ze mieszkam w miescie to LTE smiga az milo. początkowo chcialam sie przeniesc do play ale Virgin ma taniej i oferuje ciut więcej czyli za 19 zl mamy 100 minut do wszystkich, smsy bez limitu do wszystkich i 2 GB internetu a zasieg ma z play i t-mobile czyli ma wszedzie. A play oferuje za 21 zl 1 GB, smsy do wszystkich, rozmowy w paly za free i 9 gr do innych sieci. Biorąc pod uwage zużycie internetu co u mnie jest spore to nawet jak mi sie skonczu 2 GB to mam do wyboru 4 rozne pakiety od 300 mb do chyba 3 GB w bardzo przystępnych cenach polecam wszystkim
lenka6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 15:19   #37
jeznacki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Play
__________________
<ciach_reklama>
jeznacki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 14:16   #38
baloba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Każda jest taka sama po prawdzie. Jedna lepsza w tym inna w czymś innym, nie ma idealnej.
baloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:36   #39
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

W sumie przyczepić można się do każdej.
Mam teraz Play i w sumie jest bez skazy, wszystko za darmo mam oprócz internetu, muszę dokupić pakiet i tu schodek bo naliczyło mi pieniędzy za dwa pakiety a dostałam tylko jeden. Ale wybaczam bo resztę mam za darmo już długi czas, to znaczy gdzieś mi pieniędzy ubywa ale na Play mnie stać, bo Orange i T-mobile były kombajnami pożerającymi pieniądze, ciągle musiałam oszczędzać a w Play nie muszę.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 23:17   #40
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Z taryf na kartę najlepsze są obecnie:
Virgin mobile, nju mobile na kartę, Klucz mobile, Mobile Vikings.

Z abonamentów bez telefonu z miesięcznym okresem wypowiedzenia najlepsze sa obecnie:
Nju mobile z rachunkiem i Red Bull mobile No Limits II.

Nju to marka orange, a Red Bull MObile to marka Play.

Aktualizacja:
Od paru dni abonament Red Bull Mobile No limits 2 został zmieniony na gorsze, ale z kolei Play odpalił nową rewelacyjna taryfę na kartę, która przebija wspomniany abonament. Taryfa ta to Red bull mobile Energy 5 na kartę, jest lepsza od nju z rachunkiem.


W Rbm Energy na kartę mozna odpalic pakiet za 20zł, który daje nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. [nju z rachunkiem daje za 19zł nolimit na same komórki]. Do tego RBM Energy to prepaid bez umowy, a nju to abonament.


W RBM energy na kartę można też alternatywnie odpalać, np. co 8 dni pakiet na wszystko za 7zł. Czyli możemy za mniej niż 30zł/miesiąc dostać nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane smsy i mmsy oraz 3GB z lejkiem. To przebija abonamenty.

Z kolei w internecie mobilnym, jak macie zasięg LTE Playa i sprzęt LTE, najlpesza jest starsza taryfa RBM 9, tam jest za darmo 100GB/miesiąc. [100GB z pełną prędkością, po przekroczniu tych 100GB net dalej działa, ale z predkością 2mbit/s].

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-11-18 o 23:19
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 22:05   #41
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
W sumie przyczepić można się do każdej.
Mam teraz Play i w sumie jest bez skazy, wszystko za darmo mam oprócz internetu, muszę dokupić pakiet i tu schodek bo naliczyło mi pieniędzy za dwa pakiety a dostałam tylko jeden. Ale wybaczam bo resztę mam za darmo już długi czas, to znaczy gdzieś mi pieniędzy ubywa ale na Play mnie stać, bo Orange i T-mobile były kombajnami pożerającymi pieniądze, ciągle musiałam oszczędzać a w Play nie muszę.
otóż to, te sieci chcą za wszystko dużo kasy i na końcu wychodzi, że ktoś kto płaci nie ma z tego nic, a w Play są taryfy gdzie za samo doładowanie można miec bonusy, a kase do wykorzystania na co się chce, to są dwie jak dla mnie najgorsze sieci, a Virgin za 19 zł całkiem dobrze wypada jeśli ktoś nie potrzebuje no limit rozmów
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 10:27   #42
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

mam w orange i nie narzekam
miałam już w Plusie, T-mobile a teraz orange bo mam zniżkę i bardziej opłacało mi się ta sieć wybrac bo porównałam wszystkie sieci
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:41   #43
Maja00007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 50
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez nataszka57 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie odnośnie sieci telefonicznej. Obecnie jestem w Orange ale chcę zmienić tę sieć na inną. Zastanawiam się nad Play . Czy ktoś jest w tej sieci i mógłby się podzielić ze mną swoim doświadczeniem na ten temat. Chodzi mi głównie o pakiety w tej sieci i ciekawa jestem ile kosztują smsy do numeru z tej samej sieci i czy są jakieś ciekawe propozycje
Chyba w Play maja najlepsze ceny i oferty promocyjne.
Maja00007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 13:01   #44
red_blues
Raczkowanie
 
Avatar red_blues
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: łódzkie :-)
Wiadomości: 54
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Oczywiście, najbardziej polecaną siecią komórkową jest Play.

Ja też jestem w Play od czerwca 2014. Polecam, bo płacę 70 zł/mies, ale mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci, internet i rozmowy za granicę, więc uważam, że warto. Wcześniej przez wieeeeeele wieeeeele lat korzystałam z usług Plusa, ale już nawet nie będę rozwodzić się nad tym ile miałam problemów, zmarnowanych nerwów i pieniędzy.
red_blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 00:02   #45
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

jak macie dużo znajomych w Play, Red Bull Mobile, Virgin, Viking, bo do tych sieci działa stan darmowy albo jak możecie przejść ze znajomymi do tych sieci które wymieniłem to jest super oferta na nielimitowane rozmowy w Play prawie za darmo, czyli taryfa formuła sms w której macie po aktywacji kodem *188# za darmo aktywuje się stan darmowy, a doładowanie robicie co 50 dni za 5 zł i macie w tej opłacie czyli 2,50-3 zł miesięcznie czyli 5 zł na 50 dni i macie w tym nielimitowane rozmowy + nielimitowane sms-y w Play, Red Bull Mobile, Virgin, Viking, to taka oferta dla osób które dużo dzwonią i sms-ują w tych sieciach
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:07   #46
cerlington
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja mam w Play i nie narzekam
cerlington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:32   #47
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Wśród moich znajomych i rodziny to najbardziej polecany jest Orange. 90% ma tą sieć i wszystko bezproblemowo.
Też mam Orange, zawsze na kartę i nigdy z tym operatorem problemów nie miałam (ponad 15 lat w 1 sieci).
Play mi się nie podoba,bo gdy się do nich dzwoni to jest drogo.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 01:39   #48
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wśród moich znajomych i rodziny to najbardziej polecany jest Orange. 90% ma tą sieć i wszystko bezproblemowo.
Też mam Orange, zawsze na kartę i nigdy z tym operatorem problemów nie miałam (ponad 15 lat w 1 sieci).
Play mi się nie podoba,bo gdy się do nich dzwoni to jest drogo.
jakie drogo, jak masz starą taryfę to płacisz drogo, bo Orangutany pewnie nawet nie wysłały sms-a, że możesz płacić standardowo za połączenie do Play 29 gr za minutę i to od dobrych 3 lat jeśli nie dłużej, T też takie praktyki stosowało, żeby utrudnić płacenie tańsze, a płacisz drożej bo Orangutany są tak pazerne, że nie obniżą tego same tylko nie wiem co tam musisz zrobić, żeby mieć taniej albo wysłać sms albo zmienić taryfę czy coś, ich pytaj, aż mi niedobrze kiedy piszę o tej sieci ale płacić do Play możesz normalnie, tą opinią wystawiłaś Orangutanom złą opinię
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 22:02   #49
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
jakie drogo, jak masz starą taryfę to płacisz drogo, bo Orangutany pewnie nawet nie wysłały sms-a, że możesz płacić standardowo za połączenie do Play 29 gr za minutę i to od dobrych 3 lat jeśli nie dłużej, T też takie praktyki stosowało, żeby utrudnić płacenie tańsze, a płacisz drożej bo Orangutany są tak pazerne, że nie obniżą tego same tylko nie wiem co tam musisz zrobić, żeby mieć taniej albo wysłać sms albo zmienić taryfę czy coś, ich pytaj, aż mi niedobrze kiedy piszę o tej sieci ale płacić do Play możesz normalnie, tą opinią wystawiłaś Orangutanom złą opinię
Nie mam z tym problemu,bo znajomi nie są w Play.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 21:30   #50
Klaudia929
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia929
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 313
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja właśnie przenoszę się z Plusa, a konkretnie 36i6 do Mobile Vikings Zobaczymy, chłopak ma już jakiś czas i zadowolony, zresztą większość moichznajomych teraz przeszła do Play i Virgin, i po prostu się opłaca.
__________________
25.05.2013r. Razem

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 16:38   #51
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

dokładnie, Play ma najlepsze oferty, a Orange ma awarie
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 16:22   #52
Cody1196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

U mnie właśnie PLay i Orange bardzo słabo działa bo nie mam z tych sieci żadnego zasięgu..Niby reklamują w PLAY, że jest zasięg na całą Polskę a u mnie go nie ma ale faktycznie oferty mają bardzo super i czy to na kartę czy też na abonament ; )) ja używam już od czasów studenckich z takiej sieci jaką właśnie jest Heyah i jest super : )
Cody1196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 19:36   #53
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

jak nie masz zasięgu Play to możesz skorzystać z zasięgu T, Plus, Orange, wystarczą dobre chęci i podstawowa umiejętność obsługi telefonu,

Heyah nie ma nic nic do zaoferowania, poza tym to T, tylko, że pod inną marką
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 09:36   #54
DarekAlma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Z tego co wiem to sieć Play jako jedyna ma podpisaną umowę na korzystanie z nadajników sygnału innych sieci. Uważam, że Play jest bezkonkurencyjny na dzień dzisiejszy.
DarekAlma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:02   #55
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Play ma umowy z każdą siecią na korzystanie z ich zasięgu bo Play nie stawiał nadajników 2G które sieci stawiały w latlach 90, tylko Play zaczął od 3G 900, 2100 jak Orange od 2G na 1800 kiedy Era i Plus na 2G 900 i 1800, później Aero2 3G na 900,
LTE działa na 1800, ma działać na 800,

z zasięgiem najgorszy jest Orange, w spółce NetWorks z T skasowali swoje nadajniki, samo Orange bez zasięgu T ma gorszy zasięg od samej sieci Play bez innych zasięgów, Orange nawet LTE ma na zasięgu T-Mobile z tej spółki NetWorks,

niewiadomo jaka przyszłość czeka zasięg 2G czy czasem go nie wyłączą jak sygnału tv analogowej kiedy 3G i LTE pokryje cały kraj,

Plus dziś uruchomił HD Voice, działa bez żadnych aktywacji na każdym smartfonie który ma funkcje HD Voice, w Play chyba też działa HD Voice i Play się reklamuje ostatnio że ma 75% pokrycia zasięgiem LTE, możliwe bo sam korzystam z netu LTE, modem mam bez simlocka i zasięg LTE Plus i Play mają zbliżony,

zauważyłem fajne oferty w Play i Plus, obie sieci mają abonament 9-10 zł za rozmowy bez limitu w sieci, jak ktoś ma dużo znajomych w sieci to minimalnym kosztem może dużo rozmawiać,

w Red Bull Mobile na kartę czyli w Play jest pakiet za 20 zł rozmowy bez limitu do każdej sieci, doładowanie 50 zł przedłuża ważność konta o 100 dni czyli 3 miesiące i 10 dni, czyli praktycznie można ładować za 60 zł, miesięcznie wyjdzie 20 zł,

takie dwie moim zdaniem oferty warte uwagi, do swojej sieci do 10 zł i do każdej sieci 20 zł, to minimalny koszt, inna sprawa w ofertach z telefonem ale przy takich cenach to telefon wyjdzie korzystniej kupić za kase albo na raty w jakimś sklepie RTV, a dużo jest już smartfonów po 300 zł, więc jest w czym wybierać i nie trzeba brać telefonu na umowę bo można go kupić od tak i to już bez simlocka, z gwarancją

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-08 o 20:17
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:44   #56
DrRupert1705
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Jak Heyah nie ma nic do zaoferowania ?! Nie rozumiem skąd taka opinia, ja jestem wiele lat w Heyah i tutaj mam najlepszą ofertę - 500 sms do wszystkich sieci za 5zł na miesiąc. Najlepszy to dla mnie pakiet. : ) jeszcze czasem skorzystam sobie z pakietu chyba 300minut do wszystkich sieci za 20 zł ; )) i co dalej nie wierzycie? Jeśli nie to zajrzyjcie na tamtą stronę.
DrRupert1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 19:50   #57
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

dorzuć 5 zł i za 30 zł będziesz miał w Red Bull Mobile pakiet za 20 zł rozmowy no limit na wszystkie sieci komórkowe i stacjonarne, za dodatkowe 10 zł pakiet sms no limit, bez tego pakietu sms sam pakiet za 20 zł no limit sms wyjdzie o 5 zł taniej,

jeśli według ciebie lepsze jest 300 minut za 20 zł w Heyah niż pakiet no limit za 20 zł w Red Bull Mobile w którym można wykorzystać 1000, 2000 minut w tej samej cenie to chyba sobie kpisz z ludzi

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-09 o 19:53
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 12:51   #58
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Hej! Poszukuję jakiegoś dobrego abonamentu dla siebie i narzeczonego. Dużo używamy neta na telefonach. Macie coś godnego polecenia?
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 19:01   #59
nicky1750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Jeszcze się pytasz bierz w ciemno Play tutaj masz wszystko przecież : ) ja mam w tej sieci i po prostu tu jest najlepiej. Jeszcze studiuję i telefon mam na kartę. Jak doładuję konto za 50 zł to aż przez miesiąc mam rozmowy w play za darmo..Jest wtedy super bo po prostu moi wszyscy znajomi są właśnie w play i do nich dzwonię za free.
nicky1750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:41   #60
italiano38
Przyczajenie
 
Avatar italiano38
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Wydaje się, że Play teraz rządzi.
W takiej sytaucaji pojawia się pytanie nie jaka sieć, a jaki telefon?
italiano38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-19 15:06:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.