Krzywe nogi - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 12:15   #4111
7654321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Krzywe nogi

na wizytę umawiałam się telefonicznie tydzień temu i mam wyznaczony termin na koniec maja. Napiontek pracuje tylko w poniedziałki, dlatego trzeba tak długo czekać.
7654321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:18   #4112
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

[QUOTE=PPPPPPPPPPPPPPPPPPP P;17692564]A właśnie i mam pytanie czy wie ktoś może czy po takiej operacji u prof. Napiontka nogi są całkiem proste ? bo też ktoś wklejał tu zdjęcia po operacji jakiejś dziewczyny i faktycznie miała ona proste nogi tylko ona miała rozbudowane łydki .. ja praktycznie ich nie mam i tak sie zastanawiam czy miałabym proste ??

No coz,Monika pisala ,po 3 msc od operacji,gdy nogi prawie nie pracowaly byl zanik miesni,Zaczela chodzic na silownie ,by je rozbudowac.Pisala,ze codziennie po dwie godz cwiczy.Ale zaraz po zdjeciu gipsu pisala,ze nogi miala jak kosciotrup

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:04
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:21   #4113
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez refleks Pokaż wiadomość
Coś ten link mi nie działa;/

Abigail123 tak na O

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Już pisałam Mam duże odstępy między udami i łydkami, a między kolanami mam mniejszy, ale też bardzo widoczny. I kostki też nie całkiem się stykaja
Co do szczupłych nóg... Powiem ci szczerze, że jakbym miała chudsze nogi, to jeszcze bardziej byłoby widać ten odstęp ;( Gdybym chociaż łydki miała złączone, to bym chodziła w spódniczkach przynajmniej, coby tego odstępu między udami nie było zbytnio widać, a tak to lipa
Wiem, czytałam. Moje nogi może jakoś wyglądają jak stoję, bo potrafię je połączyc, ale jak chodzę to bardzo dobrze widać literkę O .
Ale gdzieś czytałam, że nawet krzywe nogi jeśli są szczupłe mogą ładnie wyglądać. Jakos tak to zdanie zapadło mi w pamięc.
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:38   #4114
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

[QUOTE=Amillka;17692923]Coś ten link mi nie działa;No tak, to jest na moim loginie i moim hasle.A nogi pokazala na innym forum pt.moje krzywe nogi???

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2010-03-07 o 12:44
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:44   #4115
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Krzywe nogi

[QUOTE=refleks;17692838]
Cytat:
Napisane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Pokaż wiadomość
A właśnie i mam pytanie czy wie ktoś może czy po takiej operacji u prof. Napiontka nogi są całkiem proste ? bo też ktoś wklejał tu zdjęcia po operacji jakiejś dziewczyny i faktycznie miała ona proste nogi tylko ona miała rozbudowane łydki .. ja praktycznie ich nie mam i tak sie zastanawiam czy miałabym proste ??No coz,Monika pisala ,po 3 msc od operacji,gdy nogi prawie nie pracowaly byl zanik miesni,Zaczela chodzic na silownie ,by je rozbudowac.Pisala,ze codziennie po dwie godz cwiczy.Ale zaraz po zdjeciu gipsu pisala,ze nogi miala jak kosciotrup

Rozumiem.. ale od razu po zdjęciu tego gipsu pomimo że nie miała mięśnia to nogi były w 100 % proste ?

I jakbyś mogła to odpisz na prywatną wiadomość
__________________
-Chcesz jagodziankę ?
-a z czym masz ?
-yyy no z jagodami
-a to nie...
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:54   #4116
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

osobiscie nie widzialam,ale sama Monika twierdzila ,ze byly proste.Ze nawet przy zmianie pierwszego gipsu juz widziala,ze sa proste.Ale z tego co ostatnio czytalam ,jesli lekarz wytnie Ci zbyt duzy kawalek z wygietej kosci ( ze szpotawej)tym samym moze spowodowac u Ciebie koslawosc!!!

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:01
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:57   #4117
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

a to nogi Karolci z forum moje krzywe nogi???
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 13:13   #4118
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez 7654321 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
tak mnie teraz zaciekawiło - bolą was czasami kolana? W sensie kłują trochę? Albo stopy, pod kostką? Tak jakby były trochę przeciążone? Czasami się zastanawiam czy wszyscy tak mają czy to tylko domena krzywonogów?
I jeszcze jedno - skąd wy dziewczyny (biję głównie do refleks wiecie, że Napiontek to taki świetny specjalista? Nie neguję tego, ale po prostu chciałabym się upewnić, że tak jest, bo co tu dużo mówić - zapisałam się do niego, ponieważ jego nazwisko parę razy się w tym forum przewinęło, ale poza tym niewiele wiem o człowieku, który miałby mnie ewentualnie kroić. Poszperałam trochę w necie i faktycznie ma same dobre opinie, ale jest specjalistą w ortopedii dzieci, o ile się nie mylę. Rozumiem, że zrobił już 17 takich operacji, ale właśnie - u dzieci czy dorosłych? Poza tym była tu na forum o ile się nie mylę dziewczyna po operacji u Napiontka i jakoś przestała się odzywać
No nie wiem. Może trochę dramatyzuję
pozdrawiam
Skad wiem? Lekarze go poleceja,Jak jakas ciezka operacja nog ,bo w tym sie specjalizuje Napiontek odsylaja do Poznania,do Napiontka.Bardzo duzo tez czytalam o nim w internecie i to sposrod wielu wypowiedzi dotarlam do osob,ktore operowal Napiontek.I jeszcze ordynator szpitala rzadowego w Warszawie sam mowil ze to swietny specjalista,ale ze za operacje szpotawosci bierze bardzo duzo,bo na NFZ TO JEST DUZO NIZSZY KOSZT!!! 17 operacji przeprowadzil u doroslych,u dzieci pewnie tysiace...Mysle,ze mozna zadzwonic na recepcje do jego kliniki i dopytac o szczegoly.Ja przezd wizyta u Napiontka wymienilam sie z nim kilkoma e-mailami ,wiec jak chcecie to wam podam adres.Ale ostatnio podobno jest tak zajety ,ze nie mial czasu odpisac mnie i nawet Karolinie,ktora operowal 23 lutego. a dziewczyna po operacji (na tym forum wypowiadala sie milli2) u NAPIONTKA juz sie tu nie odzywa,bo jej ten problem aktualnie nie dotyczy.Mnie tez juz milli2 nie odpisuje moze ma juz dosyc tych pytan i odpowiedzi??kazdy ma swoje zycie

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2010-03-07 o 14:13
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:39   #4119
7654321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Krzywe nogi

no dziękuję; czuję się uspokojona. I czekam na maj...
7654321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:20   #4120
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Krzywe nogi

.
__________________
-Chcesz jagodziankę ?
-a z czym masz ?
-yyy no z jagodami
-a to nie...

Edytowane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Czas edycji: 2010-03-31 o 20:21
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:42   #4121
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
Czy coś mówią...teraz to już nie, ale pół roku temu czasami można było niestety przyłapać kogoś na tym. Szczególnie w szkole, u mnie w gimnazjum strasznie niektóre dziewczyny uważały na swój wygląd i zauważały każdy drobny element.
Teraz w liceum już jakoś jest normalniej Ale nie wiem czy to przez lekką poprawę czy to ludzie inni...
Ja jak ćwiczyłam to teraz kolana mi się prawie łączą (jak stoje tak naturalnie) a jak stanę nienaturalnie to i kolana i też łydki. xD
Tylko jak chodzę jeszcze widać, gdyż jakoś tak zawsze chodziłam stawiając stopy w jednej linii a to powoduje że widać. Trudno się odzwyczaić od tego

karolcia011 a na której stronie wstawiłaś wtedy zdjęcia nóżek?

Ćwiczenia naprawdę działają - polecam wszystkim .
ja sie wlasnie boje ze jak pojde do liceum to tam mi zaczna cos gadac, bo na razie w gimie nic nie mowia...

karolcia011 poprawa jest na pewno bo lacza ci sie juz kolana na drugim zdjeciu a tak z ciekawosci, ile masz lat??


Ehh... ja juz po bierzmowaniu, i jakos poszlo. Chyba nikt nie zauwazyl tej krzywizny a w kosciele caly czas myslalam jak tu stanac zeby nikt nie zauwazyl
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 20:47   #4122
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Krzywe nogi

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP możesz pokazać mi zdjęcie swoich nóżek ? Tak czytam o tym Twoim pomyśle z operacją.. No i chciałabym je zobaczyć.
Tasz szczerze- nigdy nie podjęłabym się takiej operacji. Chyba, że byłabym milionerką.

Ach, a co do moich to jak ? Krzywe ? Krzywe. Wiem ;/ Ponad 5cm...
Co Wy myślicie ?
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:51   #4123
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez minus Pokaż wiadomość
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP możesz pokazać mi zdjęcie swoich nóżek ? Tak czytam o tym Twoim pomyśle z operacją.. No i chciałabym je zobaczyć.
Tasz szczerze- nigdy nie podjęłabym się takiej operacji. Chyba, że byłabym milionerką.

Ach, a co do moich to jak ? Krzywe ? Krzywe. Wiem ;/ Ponad 5cm...
Co Wy myślicie ?
Zle nie sa, a wrecz ladne polecalabym ci jednak inne kozaki, to znaczy chodzi mi o dlugosc. Krzywe nogi ladnie wygladaja w takich dlugich za kolano, przynajmniej w moim wypadku ty tez mozesz wyprobowac chociaz teraz juz sie nie oplaca kozakow kupowac bo praktycznie koniec zimy
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:00   #4124
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Zle nie sa, a wrecz ladne polecalabym ci jednak inne kozaki, to znaczy chodzi mi o dlugosc. Krzywe nogi ladnie wygladaja w takich dlugich za kolano, przynajmniej w moim wypadku ty tez mozesz wyprobowac chociaz teraz juz sie nie oplaca kozakow kupowac bo praktycznie koniec zimy
Hihi kozaki tylko do zdjęcia żeby podkreślić jakoś moje krzywole. Ale rzeczywiście noszę kozaczki tej długości. Dzięki za radę może kupię na kolejna zimę A mogę zobaczyć Twoje nogi ? Chyba, ze wstawiałaś już i podasz mi stronkę, bo duuużo ich tu Chętnie zerknę
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:06   #4125
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez minus Pokaż wiadomość
Hihi kozaki tylko do zdjęcia żeby podkreślić jakoś moje krzywole. Ale rzeczywiście noszę kozaczki tej długości. Dzięki za radę może kupię na kolejna zimę A mogę zobaczyć Twoje nogi ? Chyba, ze wstawiałaś już i podasz mi stronkę, bo duuużo ich tu Chętnie zerknę
nie, nie wstawialam niestety mam zepsuta cyfrowke a od telefonu nie mam kabla. Ale moze przesle sobie na telefon siostry i ona mi wrzuci tylko bedzie slabej jakosci bo ja mam taki szajs
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:11   #4126
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Krzywe nogi

Okee
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:22   #4127
karolcia011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 101
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie boje ze jak pojde do liceum to tam mi zaczna cos gadac, bo na razie w gimie nic nie mowia...

karolcia011 poprawa jest na pewno bo lacza ci sie juz kolana na drugim zdjeciu a tak z ciekawosci, ile masz lat??


Ehh... ja juz po bierzmowaniu, i jakos poszlo. Chyba nikt nie zauwazyl tej krzywizny a w kosciele caly czas myslalam jak tu stanac zeby nikt nie zauwazyl
mam prawie 15 lat , więc mam nadzieje że ćwiczenia mi pomogą
karolcia011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:45   #4128
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez karolcia011 Pokaż wiadomość
mam prawie 15 lat , więc mam nadzieje że ćwiczenia mi pomogą
To jestes w takim samym wieku jak ja to znaczy ze jest dla mnie jakas nadzieja a jak czesto cwiczycz, jak intensywnie i o jakiej porze dnia?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:14   #4129
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

Dziewczyny, ktore cwicza... nie pomyslalyscie aby isc do rehabilitanta,aby to on wam dobral cwiczenia i pokazal jak je prawidlowo wykonac? Zle wykonane moga narobic wiecej szkody niz pozytku na nogach.Wiem,ze krazy tu masa serii cwiczen ale specjalista zwroci uwage na wazne szczegoly

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez minus Pokaż wiadomość
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP możesz pokazać mi zdjęcie swoich nóżek ? Tak czytam o tym Twoim pomyśle z operacją.. No i chciałabym je zobaczyć.
Tasz szczerze- nigdy nie podjęłabym się takiej operacji. Chyba, że byłabym milionerką.

Ach, a co do moich to jak ? Krzywe ? Krzywe. Wiem ;/ Ponad 5cm...
Co Wy myślicie ?
Minus? jak dla mnie to masz prawie proste nogi.Szczuplutkie,bez mocnego skrzywienia,takie nogi mozesz spokojnie ''przystroic'' i pokazac sie ludziom.
Wiec gdybys miala luzne pieniadze wchodzi opcja,ze poddalabys sie korekcji konczyn czy nigdy nie podjelabys sie takiej operacji?? Ja sama sadze ,ze z Twoja wada Napiontek odeslalby Cie do psychologa ,by umocnic Twoja wiare w siebie.Bo naprawde masz niezle te nogi!!!!

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Pokaż wiadomość
No i jak przekonać rodziców ???
Refleks jeszcze mam pytanie bo widze że Ty najwięcej wiesz o tej operacji..
Bo najpierw 6tyg w gipsie ale pozniej jak sie juz go zdejmie to nie mozna szybciej zaczac chodzic niz dopiero po kolejnych 6 tygodniach ?
Niezbędne są konsultacje przedoperacyjne w celu wykluczenia: dolegliwości ze strony układu sercowo-naczyniowego, chorób płuc, wątroby, układu moczowo-płciowego czy niekontrolowanego nadciśnienia tętniczego . Od dnia operacji wymagane są zabiegi przeciwzakrzepowe takie jak bandażowanie kończyn, wczesne włączenie ćwiczeń biernych i czynnych oraz terapia heparynami drobnocząsteczkowymi . Dobrze zaprojektowany program rehabilitacji pozwala szybciej odzyskać prawidłową funkcję kończyny, zakres ruchu oraz umożliwia pacjentowi powrót do samodzielnego życia .Zastosowanie cementowej endoprotezy stawu biodrowego pozwala obciążać kończynę wraz z rozpoczęciem chodzenia. W przeciwieństwie do protez bezcementowych, gdzie zabrania się obciążania kończyny przez 6-8 tygodni po operacji.Moze gdybys sie uparla lekarz pozostawilby Ci gips cementowy na 6 tyg.Ale z tego co pamietam Marta(magister ortopedii w szpitalu rzadowym w Warszawie) mowila ,ze takiego gipsu nie powinno sie nosic dluzej niz 4 tyg ,z jakich wzgledow nie pamietam.Jak chcesz to sie jej dopytam.
Napiontek wymienia cementowy gips na lekki po dwoch tyg od daty operacji.6 tyg w gipsie i tak samo 6 tyg bez gipsu na lezaco ale juz ze zwiekszona iloscia cwiczen na nogi.Ale stawac nie wolno. W kazdym razie wszyscy,ktorych pytalam po operacji u Napiontka nie ryzykowali wczesniejszych prób.Jedynie Kuba,ktory mial osteotomie dewaryzacyjna (u Lekarza w Toruniu)zlamal zalecenia i juz po miesiacu lecial po bulki do sklepu bez kul.Ale on mial inny rodzaj osteotomii i inne zalecenia pooperacyjne.
PPPPPPPPPPPPPP ja tez mam duzy problem z tymi 3 miesiacami.Od roku nie moge sobie ulozyc zycia pod ta operacje a latka mijaja... i chyba jednak zdecyduje sie w tym roku na aparat.Nie jest az tak duzy jak wyglada na zdjeciu i pod luznymi dresami go wcale nie widac.Tylko ze to trzeba robic po jednej nodze jak chcesz chodzic,wiec calosc zajmie Ci az rok! I przeraza mnie wizja codziennych zastrzykow przeciwzakrzepowych w brzuch. Trzeba je sobie robic samemu w domu,a ja nawet przy pobieraniu krwi odlatuje(

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2010-03-08 o 09:40
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 08:49   #4130
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Krzywe nogi

Refleks ach cóż za miłe słowa. Co do Twojego pytania o operację to stawialam się na miejscu PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP. Nie poddałabym się takiej operacji.
Racja, brakuje mi wiary w siebie.
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:55   #4131
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

Minus? zartujesz sobie za mna??ja mam jakas schize na punkcie nog,zawsze moje oczy''ciagna wzrok'' na cudze nogi!Zobaczysz,ze nie ja jedna tu na forum mam zdanie,ze nozki masz calkiem zgrabne!
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:00   #4132
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Krzywe nogi

To wcale nie był sarkazm kochana. Może odrobinę, ale nie tak jak to odebralaś
Chętnie poczytam kolejne wypowiedzi na temat moich nóg.
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:24   #4133
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

zaloz rolki na nogi a bedziesz miec nogi jak modelka)
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:20   #4134
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi

minus naprawdę Twoje nóżki są całkiem całkiem, ale jak tu przede mną jest napisane, jazda na rolkach naprawdę poprawie to wszystko może uda Ci się skorygować tą wadę ;p ja też w lato wskakuję na rolki i zobaczymy
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:50   #4135
karolcia011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 101
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
To jestes w takim samym wieku jak ja to znaczy ze jest dla mnie jakas nadzieja a jak czesto cwiczycz, jak intensywnie i o jakiej porze dnia?
ćwicze dopiero od niedawna zamierzam ćwiczyć przynajmniej do września albo i dużej. Mam nadzieje że do tego czasu efekty będą widoczne
a ćwiczenia to te:
1. Siad płotkarski
2. Siad prosty. Nogi zgięte w kolanach
Między stopami piłka i ściąganie ud do środka
3.Siad prosty. Stopy się dotykają
Uniesienie nóg do góry i trzymanie stóp (kostki) razem
4.Leżenie przodem. Między stopami piłka
Unoszenie prostych nóg w górę.
5. Siad ugięty. Stopy obejmują piłkę i mocno trzymają (kolana do siebie)
Współćwiczący trzyma ręce na piłce i próbuje ją zabrać
6. Siad prosty. Nogi w rozkroku.
Współćwiczący stoi w rozkroku w środku. Ćwiczący naciska mocno mocno na nogi współćwiczącego (ćwiczenia oporowe).
7. Leżenie przodem. Kolana ugięte, zgięcie stó grzbietowe i podeszwowe. Uniesienie złączonych kolan i wytrzymanie.
9. Leżenie tyłem. Nogi ugięte w kolanach
Rozkrok w powietrzu i złączenie nóg.


oczywiscie nie wyszystkie (mam 5 wybranych)
narazie staram się ćwiczyć codziennie po 30 min (jak mi się nie chce to nieraz nie ćwicze)
ale zamierzam zwiękrzyć liczbę ćwiczeń do godziny , bo oprcz tego ćwicze jeszczę na rozbudowę mięśni w łydce

skoro minimalne efekty są już po miesiącu to może coś z tego będzie
warto ćwiczyć, przynajmiej potem nie będe żałować że nic z tym nie robiłam
karolcia011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:32   #4136
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez karolcia011 Pokaż wiadomość
oczywiscie nie wyszystkie (mam 5 wybranych)
narazie staram się ćwiczyć codziennie po 30 min (jak mi się nie chce to nieraz nie ćwicze)
ale zamierzam zwiękrzyć liczbę ćwiczeń do godziny , bo oprcz tego ćwicze jeszczę na rozbudowę mięśni w łydce

skoro minimalne efekty są już po miesiącu to może coś z tego będzie
warto ćwiczyć, przynajmiej potem nie będe żałować że nic z tym nie robiłam
Jakie są ćwiczenia na rozbudowę mięśni w łydce?
no jasne, że warto ćwiczyć ;p ja żałuję, że wcześniej nie zaczęłam...no ale i tak jest nieźle xD
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:56   #4137
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez minus Pokaż wiadomość
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP możesz pokazać mi zdjęcie swoich nóżek ? Tak czytam o tym Twoim pomyśle z operacją.. No i chciałabym je zobaczyć.
Tasz szczerze- nigdy nie podjęłabym się takiej operacji. Chyba, że byłabym milionerką.

Ach, a co do moich to jak ? Krzywe ? Krzywe. Wiem ;/ Ponad 5cm...
Co Wy myślicie ?

Proszę zdjęcia moich ;(
na 2 i 3 złączyłam chociaz nie sprawia mi to juz duzej trudnosci..
__________________
-Chcesz jagodziankę ?
-a z czym masz ?
-yyy no z jagodami
-a to nie...

Edytowane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Czas edycji: 2010-03-14 o 11:26
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:39   #4138
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
minus naprawdę Twoje nóżki są całkiem całkiem, ale jak tu przede mną jest napisane, jazda na rolkach naprawdę poprawie to wszystko może uda Ci się skorygować tą wadę ;p ja też w lato wskakuję na rolki i zobaczymy
ja tez bym chetnie na rolkach pojezdzila, niestety nie mam. A rodzice mi na pewno nie kupia bo brak kasy chociaz takie uzywane ile moga kosztowac?? Bo nowe wiem ze juz sa drogie...

Cytat:
Napisane przez karolcia011 Pokaż wiadomość
ćwicze dopiero od niedawna zamierzam ćwiczyć przynajmniej do września albo i dużej. Mam nadzieje że do tego czasu efekty będą widoczne
a ćwiczenia to te:
1. Siad płotkarski
2. Siad prosty. Nogi zgięte w kolanach
Między stopami piłka i ściąganie ud do środka
3.Siad prosty. Stopy się dotykają
Uniesienie nóg do góry i trzymanie stóp (kostki) razem
4.Leżenie przodem. Między stopami piłka
Unoszenie prostych nóg w górę.
5. Siad ugięty. Stopy obejmują piłkę i mocno trzymają (kolana do siebie)
Współćwiczący trzyma ręce na piłce i próbuje ją zabrać
6. Siad prosty. Nogi w rozkroku.
Współćwiczący stoi w rozkroku w środku. Ćwiczący naciska mocno mocno na nogi współćwiczącego (ćwiczenia oporowe).
7. Leżenie przodem. Kolana ugięte, zgięcie stó grzbietowe i podeszwowe. Uniesienie złączonych kolan i wytrzymanie.
9. Leżenie tyłem. Nogi ugięte w kolanach
Rozkrok w powietrzu i złączenie nóg.


oczywiscie nie wyszystkie (mam 5 wybranych)
narazie staram się ćwiczyć codziennie po 30 min (jak mi się nie chce to nieraz nie ćwicze)
ale zamierzam zwiękrzyć liczbę ćwiczeń do godziny , bo oprcz tego ćwicze jeszczę na rozbudowę mięśni w łydce

skoro minimalne efekty są już po miesiącu to może coś z tego będzie
warto ćwiczyć, przynajmiej potem nie będe żałować że nic z tym nie robiłam
Godzina? Wow... mi zlatuje najwyzej na 15minutach a ile powtorzen wykonujesz?

Cytat:
Napisane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Pokaż wiadomość
Proszę zdjęcia moich ;(
na 2 i 3 złączyłam chociaz nie sprawia mi to juz duzej trudnosci..
Twoje nogi sa ladne
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:10   #4139
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
ja tez bym chetnie na rolkach pojezdzila, niestety nie mam. A rodzice mi na pewno nie kupia bo brak kasy chociaz takie uzywane ile moga kosztowac?? Bo nowe wiem ze juz sa drogie...
Znaczy się ja ostatnio kupiłam nowe rolki za 150 złotych około ale są już porządne i starczą na parę lat (stopami już nie rośnie. na szczęście, bo zatrzymała się na dość dużym numerze xD) ale możesz kupić jakieś rolki np. z plastikowymi kółkami (są trochę gorsze i hałasują, ale za to tańsze - moje pierwsze takie kosztowały coś koło 50 ) a później najwyżej można wymienić kółka na kauczukowe
Używanych to nie polecam, bo zawsze kółka są zjeżdżone i poobijane całe. Ale jeśli wolisz to sprawdź na allegro

Cytat:
Napisane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Pokaż wiadomość
Proszę zdjęcia moich ;(
na 2 i 3 złączyłam chociaz nie sprawia mi to juz duzej trudnosci..
Twoje nogi są jak najbardziej Ok. I jeśli łączenie ich nie sprawia Ci już to dużej trudności to połowa sukcesu ;p Wydaje mi się, że jeśli trochę je porozciągasz i poćwiczysz będziesz mogła bez problemu łączyć je i w kolanach i w łydkach

Hmmm...właśnie się tak zastanawiam.
Dziewczyny a myślicie, że jeśli porozciąga się tak nogi w ten sposób, a później skończy z ćwiczeniami to nogi nadal będą się łączyć bez kłopotu? Takie ćwiczenie w nieskończoność jakoś mi się nie uśmiecha ;/

i jeszcze jedno pytanko. Jak wy (z szpotawością) stawiacie stopy?
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:28   #4140
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Krzywe nogi

Agaciok xD - ładnee ???!!!! szok ;d
a gdzie foto twoich ? ;>
__________________
-Chcesz jagodziankę ?
-a z czym masz ?
-yyy no z jagodami
-a to nie...
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.