Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 21:18   #61
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez deMitia Pokaż wiadomość
Odnośnie pozytywnych ocen salonu na ulicy Wrzosowej: widać, że właścicielka sama załozyła kilka fikcyjnych kont i owe opływające w komplementy komentarze sama ułożyła.


REASUMUJĄC: Salon na ulicy Wrzosowej: NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM!
A to co pisały uzytkowniczki wyżej to było widocznie reklama "zrobiona" przez pracownika salonu- bo nie wiem kto inny mógłby być zadowolony z takich usług....
Nie ma co przesadzac ze tu sa same reklamy. Wszystko zalezy od tego u ktorej z dziewczyn bylas. Ja ufam tylko Lidce, po tym jak jedna z jej wspolpracownic (nie chce podawac imienia) tak mi okropnie pocieniowala wlosy, ze sie wywijaly we wszystkie strony, tylko nie w ta co trzeba!! Cale zycie mialam ladne dlugie wlosy za lopatki a ta pani sprawila, ze musialam je obciac u innego fryzjera i mam teraz wlosy do brody, czyli krotkie.... Na szczescie nie wygladam zle, ale do tamtej fryzjerki juz nigdy sie nie zapisze.....przykro mi
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 09:32   #62
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

hmm no specjalnie to tak nie jechalam, bo w Pabianicach moj chlopak mieszka, wiec pomyslalam, ze sprobuje moze tam, bo u mnie nie trafilam na dobrego fryzjera, a w Lodzi jednak drozej chyba jest :/ Jak macie jakis dobrych fryzjerow w Pabianicach to piszcie! Bo cos ten watek umiera... Nikt juz do fryzjera nie chodzi?
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:36   #63
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam,
od ok 4 lat farbowalam moje blond wlosy na ciemny braz, w koncu postanowilam wrocic do blondu metoda stopniowego zageszczania jasnych pasemek. Poniewaz moja ulubiona fryzjerka jest na urlopie polecono mi malutki zakład fryzjerski na ulicy Piotra Skargi, przy Nawrockiego (male pawiloniki, ciemnoniebieski szyld). Dziewczyna z salonu odrazu uprzedzila, ze efekt moze byc ladny, ale moze wyjsc tez zolty, badz pomaranczowy. Zaryzykowalam i wyszlo lepiej niz myslalam, ladny slomkowy blond, ktory po uzyciu szamponu Rossmann Silver stal sie fajnym popielatym blondem. Caly proces na wlosy do brody trwal 2 godziny, wedlug mnie bardzo krotko. Ceny maja bardzo przystepne, ja zaplacilam 50zl za moje pasemka. Wiem, ze to zalezy od wlosow jak wyjdzie taki zabieg, ale ja jestem bardzo zadowolona. Polecam i na pewno tam wroce po kolejne pasemka
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 18:26   #64
madzik172
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam..jestem stałą klientką salonu Lidia Mahrus i to co tu czytam..to dopiero jest MASAKRA!!!
"..drugie: gdy dziewczyna zaczeła działać na moich włosach: maaaaaaaaaasakra.."
Osobiście od niedawna jestem pod "opieką" dziewczyn a nie Pani Lidii i nie ukrywam że pierwsze momenty były dla mnie nieco stresujące ale uważam że praca dziewczyn a mam właściwie na myśli P.Anię w zupełności nie odbiega od pracy P.Lidii.Nie wiem czego Pani oczekuje od fryzjerów..akrobacji..??T akie rzeczy to tylko w cyrku!!Poza tym chyba nie jest ważne to w jaki sposób robią tylko jak!!A to kiedy babcia Panią czesała na komunie to nie chce pytać i chyba nikt by nie chciał wiedziec co na głowie Pani było...i jesli Pani lubi tone lakieru na włosach to polecam na przyszlość zarrać ze sobą litr lakieru i odrazu "spryskać" głowę coby miec kask!!Napewno "trzepiąc" głową się nie rozwali!Polecam..heheh!!A jeśli chodzi o właścicielke to myśle i wiem że nie jest tak mało inlteligetną i płytką osobą jak Pani aby posadzac ją o fikcyjne zakładnaie kont!!Pozdrawiam!!
madzik172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 18:37   #65
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: fryzjer PABIANICE

hehe Cudne
Znów pracownica/właścicielka założyła nowe konto.
Nie ma jak to się kompromitować na całej lini.

ps. proszę mnie nie obrażać i swoje flustracje wyładowywać na innych. To, że nie napisałam pochwał dotyczących waszego salony nie znaczy, że jestem "płytka".
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:00   #66
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez madzik172 Pokaż wiadomość
Witam..jestem stałą klientką salonu Lidia Mahrus i to co tu czytam..to dopiero jest MASAKRA!!!
"..drugie: gdy dziewczyna zaczeła działać na moich włosach: maaaaaaaaaasakra.."
Osobiście od niedawna jestem pod "opieką" dziewczyn a nie Pani Lidii i nie ukrywam że pierwsze momenty były dla mnie nieco stresujące ale uważam że praca dziewczyn a mam właściwie na myśli P.Anię w zupełności nie odbiega od pracy P.Lidii.Nie wiem czego Pani oczekuje od fryzjerów..akrobacji..??T akie rzeczy to tylko w cyrku!!Poza tym chyba nie jest ważne to w jaki sposób robią tylko jak!!A to kiedy babcia Panią czesała na komunie to nie chce pytać i chyba nikt by nie chciał wiedziec co na głowie Pani było...i jesli Pani lubi tone lakieru na włosach to polecam na przyszlość zarrać ze sobą litr lakieru i odrazu "spryskać" głowę coby miec kask!!Napewno "trzepiąc" głową się nie rozwali!Polecam..heheh!!A jeśli chodzi o właścicielke to myśle i wiem że nie jest tak mało inlteligetną i płytką osobą jak Pani aby posadzac ją o fikcyjne zakładnaie kont!!Pozdrawiam!!
prosze zapoznac sie z zasadami tego forum i...jezeli puszczaja Ci nerwy , to po poprostu nie czytaj tego co pisza wizazanki
kazdy ma tu prawo sie wypowiadac i dopóki ton wypowiedzi nie obraza innego uzytkownika jest oki...
ale Twoj ton ma wiele do zyczenia...
daje Ci upomnienie i radze zmien podejscie ,bo nastepne beda punkty karne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 23:46   #67
madzik172
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

...








..więc prosze nie obrażać równiez swoimi wypowiedziami innych....

..ale chyba cięzko ton wywnioskować z takich wypowiedzi!!!Nie mam powodu aby mi nerwy puszczaly..ale chyba opinia wydana w strone osoby której się na oczy nie widzialo tez jest nie na miejscu..prwada??Chyba to upomnienie to nie mi sie należy pozdrawiam!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-13 o 00:20 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
madzik172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 23:50   #68
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
dokladnie Tobie sie nalezy...nie znasz regulaminu albo nie masz zamiaru sie do niego zastosowac ,tam rowniez jest punkt, ktory mowi o tym zeby nie pisac postow pod postami

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-13 o 00:20 Powód: przez pomylke polaczylam posty nie te co trzeba
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:33   #69
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

a ja byłam w salonie o którym mówiła alphala. U Pani Justyny, nie miałam pomysłu na fryzurę, ścięła mnie chyba trochę krócej niż inni fryzjerzy dotychczas, ale włosy przez to są lżejsze, co jest ważne, bo mi się z natury kręcą/falują. Ogólnie jestem zadowolona, zapłaciłam mało nie było tony lakieru i z tego się cieszę, bo nie lubię sztywnych włosów Zobaczę jeszcze jak sie będą włosy układały, ale myślę, że będzie ok
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:49   #70
madzik172
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

..aha...!!Jeśli Pani taaak strasznie nie zadowolona była..to nie sposób napsać na forum.jako anonim!!Ja proponuje na przyszłość wyjaśniać co mi się nie podoba i czemu tak a nie inaczej!!Wynikiem sybkiego rozsypanie się fryzury może być uprzednia pielęgnacja łosów(mam na myśli meseczki)Także skoro ma Pani odwgę napisać tak przeyrke rzeczy to czemu Pani ich nie powie...Pozdrawiam!
madzik172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:51   #71
madzik172
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

..każdemu pomyłka może się zdarzyć..nikt nie jest idealny!!!!
madzik172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 12:00   #72
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez madzik172 Pokaż wiadomość
..aha...!!Jeśli Pani taaak strasznie nie zadowolona była..to nie sposób napsać na forum.jako anonim!!Ja proponuje na przyszłość wyjaśniać co mi się nie podoba i czemu tak a nie inaczej!!Wynikiem sybkiego rozsypanie się fryzury może być uprzednia pielęgnacja łosów(mam na myśli meseczki)Także skoro ma Pani odwgę napisać tak przeyrke rzeczy to czemu Pani ich nie powie...Pozdrawiam!
basta
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:26   #73
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer PABIANICE

krotko zwiezle i na temat !!! Zlos ...co my by bez Ciebie zrobily!!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:56   #74
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Czytając posty madzik172 zaczynam faktycznie myśleć, że to osoba, która ma coś do czynienia z salonem na wrzosowej.....w innym wypadku nie byłaby tak rozdrażniona wypowiedzią deMitii....i do tego te teorie o maseczkach itp.......
Ale jestem pewna, że to nie pani Lidia, gdyż myślę, że ona nie posunęłaby się do takiego zachowania. Nie chcę nikogo posądzać, ale to na 100% nie Lidka.
Jeśli faktycznie to ktoś z salonu to bardzo proszę na przyszłość się nie ośmieszać, bo to nie jest dobra reklama!
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:36   #75
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Czytając posty madzik172 zaczynam faktycznie myśleć, że to osoba, która ma coś do czynienia z salonem na wrzosowej.....w innym wypadku nie byłaby tak rozdrażniona wypowiedzią deMitii....i do tego te teorie o maseczkach itp.......
Ale jestem pewna, że to nie pani Lidia, gdyż myślę, że ona nie posunęłaby się do takiego zachowania. Nie chcę nikogo posądzać, ale to na 100% nie Lidka.
Jeśli faktycznie to ktoś z salonu to bardzo proszę na przyszłość się nie ośmieszać, bo to nie jest dobra reklama!
czy nie uwazasz ze wszystko juz na ten tamat jest zamkniete?
bo my uznalismy ze tak...
wiec prosze nie wracac do tego tematu..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 14:57   #76
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Wybacz,

po prostu jestem zażenowana i już.....
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 21:52   #77
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: fryzjer PABIANICE

Nie tylko Ty...
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 22:03   #78
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer PABIANICE

dziewczyny ..naprawdę prosze....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:48   #79
stonka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

witajcie...mówiąc szczerze byłam umówiona na wrzosową i nie poszłam ,wystraszyłam się trochę. teraz czekam na wizytę u fryzjerki z salonu Monika z Wyspiańskiego. wiecie coś na temat tego miejsca?
stonka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 10:42   #80
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej, tez sie własnie wybieram na Wyspianskiego, ale dopiero w pażdzierniku; opisz proszę efekty i swoje wrazenia jak juz będziesz "po" .

Pozdrawiam
Elleves
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:29   #81
stonka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

ok . obiecuję,że jak tylko wrócę do domu na gorąco opiszę Wam wrażenia. mam nadzieję,że będą pozytywne .
stonka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:29   #82
stonka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

cześć dziewczyny.właśnie wróciłam od fryzjera i.....................jes tem bardzo zadowolona .przesympatyczna obsługa i efekt też taki jaki oczekiwałam a może nawet i lepszy.dzisiaj miałam farbę,za tydzień idę na czesanie weselne to też dam Wam znać jak wyszło.pozdrawiam.
stonka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:47   #83
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: fryzjer PABIANICE

Czy ktoś mnie może uświadomić gdzie jest ulica Wrzosowa???

Hmm, ja ze swojej strony, moge polecić Malwinkę z salonu Nicole przy Wyszyńskiego. Bardzo mila dziewczyna i ja zawsze jestem zadowolona, robiłam tam dekoloryzajce i wszystko wyszło super, tak jak chciałam, tylko ceny maja troche wysokie.
Bardzo dobre opinie słyszałam też o p. Gabrysi z salonu Gabi przy Powstańców, ale to chyba klasyk fryzjerstwa w Pabianicach

Off: może ktoś mi doradzi gdzie wybrac się na paznokcie w P-cach???
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 09:06   #84
stonka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

witam.jadąc od strony Sieradza skręcasz w pierwszą możliwą ulicę w prawo (za Strzelnicą-Pabianicki lasek ) i później to jest trzecia czy czwarta uliczka w prawo.pozdrawiam.
stonka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 15:31   #85
justysia190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

ja u pani lidi bylam 3 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona. w poniedzialek sie dowiedzialam ze ide na wesele i bylo juz za pozno zeby sie gdzies zapisac. zapisalam sie do kyoto ( bo nie mialam juz wyjscia) ja twz mam z tym salonem zle wspomnienia. w pewnej hurtowni fryzjerskiej pani polecila mi pania lidie. poszlam do niej i bylam bardzo zdziwiona ze z moich krodkich wlosow da sie zrobic cos tak pieknego. a fryzura trzymala mi sie 3 dni. na pewno bede juz do niej chodzila.
justysia190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 15:52   #86
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka ;]

Sorki, ale nie mogłam się podwtrzymać
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 16:06   #87
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez justysia190 Pokaż wiadomość
ja u pani lidi bylam 3 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona. w poniedzialek sie dowiedzialam ze ide na wesele i bylo juz za pozno zeby sie gdzies zapisac. zapisalam sie do kyoto ( bo nie mialam juz wyjscia) ja twz mam z tym salonem zle wspomnienia. w pewnej hurtowni fryzjerskiej pani polecila mi pania lidie. poszlam do niej i bylam bardzo zdziwiona ze z moich krodkich wlosow da sie zrobic cos tak pieknego. a fryzura trzymala mi sie 3 dni. na pewno bede juz do niej chodzila.

justysia190......zarejest rowala sie 04.11.08 i mysli, ze nikt sie nie zorientuje??? albo ktos tu robi nieudolna reklame salonowi....albo ktos spoza salonu probuje w ten sposob zrobic salonowi antyreklame, bo wie, ze sie nabrac nie damy. Tak czy owak, DAJCIE SOBIE Z TYM SPOKOJ!

Edytowane przez alphala
Czas edycji: 2008-11-05 o 16:07
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:47   #88
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Czesc dziewczyny!! Chcialam sie Was zapytac czy moze ktoras miala do mnie podobny problem i uzysuje ze tak powiem konkretnej odpowiedzi)) z góry dzięki za wyrozumiałość!!
Mama czarne włosy od jakis 4-5 lat chce zmiany na blond czy wiecie ktora fryzjerka badz fryzjer podołałby takiemu zadaniu denerwują mnie odpowiedzi typu: nie da sie, balejaz, lub miesiac po miesiącu schodzic bedziemy o kolor z ktorymi sie juz spotkalam. Potrzbuje konkretnej fryzjerki.
Czy moglybyscie mi pomoc
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:13   #89
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!! Chcialam sie Was zapytac czy moze ktoras miala do mnie podobny problem i uzysuje ze tak powiem konkretnej odpowiedzi)) z góry dzięki za wyrozumiałość!!
Mama czarne włosy od jakis 4-5 lat chce zmiany na blond czy wiecie ktora fryzjerka badz fryzjer podołałby takiemu zadaniu denerwują mnie odpowiedzi typu: nie da sie, balejaz, lub miesiac po miesiącu schodzic bedziemy o kolor z ktorymi sie juz spotkalam. Potrzbuje konkretnej fryzjerki.
Czy moglybyscie mi pomoc

witaj,
mialam dokladnie ten sam problem, naturalny kolor blond, ale farbowany przez 4 lata na prawie czarny. Obecnie schodze stopniowo pasemkami, to zajmuje ok 4 wizyt, czyli 4 miesiecy by zejsc na blond. Za kazdym razem trzeba jednak prosic, zeby fryzjerka probowala wybierac te ciemne pasma do rozjasniana. I tak jest chyba najlepiej, gdyz po kazdej wizycie widze, jak to szkodzi moim wlosom, warto systematycznie obcinac koncowki, bo sa suche bardzo. Z drugiej strony te etapy przejsciowe to nie to o czym marzymy, ale nie wyglada to najgorzej. Robie to na wrzosowej u wspominanej wielokrotnie Lidki. Wiem od niej, ze zazwyczaj w takich przypadkach robia wlasnie dekoloryzacje, ale sama wolalam pasemkami.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 14:09   #90
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dziękuje Ci za odpowiedz a mozesz mi przeslac zdjecia jak wygladalas przed a teraz z tymi pasemkami bo mnie nie widza sie zbytnie pasemka:/

Sredecznie dziękuje za odpowiedz;0))) pozdrawiam!!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.