Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 11:15   #3271
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie wyciskaj pryszczy!!!
Jasne, że po awanturze czlowiek ma ochotę się wyładować, ale może niekoniecznie na swoim ciele?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:18   #3272
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Nie wyciskaj pryszczy!!!
Jasne, że po awanturze czlowiek ma ochotę się wyładować, ale może niekoniecznie na swoim ciele?
nie wyciskam . wczoraj to sie wyzylam w inny sposob - taka wiazanke przeklenstw puscilam, ze mozna bylo spasc z krzesla.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:24   #3273
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

O mamo. Dlaczego wy tak strasznie się awanturujecie?? Może pora się rozstać?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:28   #3274
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
O mamo. Dlaczego wy tak strasznie się awanturujecie?? Może pora się rozstać?
na razie jest burza, a co potem... to nie wiem. ja to naleze do osob, ktore w chwili zlosci nie waza slow.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:33   #3275
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Niektórych słów niestety nie da się odwrócić...
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:34   #3276
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ehhh szkoda że nie możecie się dogadać Ale nigdy nie jest pięknie przez cały czas, poprostu musicie to przetrzymać w końcu się na pewno dojdziecie do porozumienia
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:36   #3277
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Niektórych słów niestety nie da się odwrócić...
doskonale zdaje sobie z tego sprawe.

ale to nie watek o moich problemach z tz-em, a o naszych pryszczach, wiec juz nic nie pisze na ten temat .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 11:45   #3278
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jasne
W każdym razie trzymam kciuki za happy end
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 12:05   #3279
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A mnie chyba katar lapie,jakby nie mial kiedy-przeciez jutro mam isc na dlugo wyczekiwany aerobik Ale moze to zmyla tylko jest.Lyknelam disophrol na katar,niech zjezdza ode mnie.Zadnych innych objawow nie mam na szczescie.

Moj pysk dosc dobrze wyglada,plecy tez-juz od dawna ich nie drapie-nie chcialam zeby na basenie bylo widac plamy (prawie co dzien sni mi sie basen ).

Pogoda u mnie beznadziejna-dobrze,ze dzis nigdzie nie musze wyjsc tym bardziej,ze mam dzis mini kaca Ale takiego mini

AaniaA-nie musisz wycaigac pierwsza reki,po prostu odpusc calkowicie.Nie krzycz o to o co zazwyczaj krzyczysz,nawet o drobnostki,atmosfera sie oczysci i bedzie latwiej za kilka dni porozmawiac jak juz nie bedzie takiego napiecia.

Co do Izoteku,dobrze Shadi,ze przytoczylas nam tutaj Beliczka
Kiedys ogladalam u Drzyzgi program o takich tradzikowcach jak my-same powazne sprawy.Kilku znich bylo po ROA i chyba tylko jednemu nie wrocilo.Oczywiscie czas nawrotu to nie np jeden miesiac,a np. rok.
To skoro nie ma 100% pewnosci to ja dziekuje.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 12:07   #3280
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu ja też życze happy endu
Little Angel ja syfolców na plecach nie drapałam ale od wczoraj Mam tam chyba większe pobojowisko niż na twarzy Zobaczymy co zdziała tonik octowy Zdrowiej niech ten katar spada, ja ciągle kicham i gardło jeszcze troche mnie trzyma :/ Ehhh nielubie okresu zimy tylko za to że zawsze wtedy choruje
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 12:43   #3281
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A u mnie, tfu, tfu, odpukać w niemalowane, jakoś chyba jest lepiej. Mam wprawdzie dwa pryszcze, które już zaczynaja podsychac, ale chyba nie robi się nic nowego. Czyżby wreszcie wysyp po Differinie miał się ku końcowi? Ale i tak wyglądam okropnie z powodu czrwonych cętek
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 13:05   #3282
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
moj biedny policzek, ała! chociaz ten drugi oszczedzilam

Historia mojaja glupoty- pare dni temu na czole (ktore bylo do tej pory ok) wygrzebalam takiego mini wagra i zdarlam skore! mialam strupa a potem zrobil mi sie ropniak na pół czola i musialam go wycisnac a bolał strasznie, dzis mam wielkiego strupa, na szczescie plaskiego, ktory nie wiem kiedy odpadnie oto pomysl jak zrobic cos z niczego! zrob to sam - poradnik majsterkowicza

no i jeszcze wczoraj ten biedny polik
ziuta, mogę się dołaczyc z poradami majsterkowicza może bestseller będzie. To jest jakaś paranoja mam własnie takieog okropnego strupa na czole i spekane nacyznka przy nosie mam ochotę wygryźć sobie pazury I teraz czym to posmarowacv zeby sie zagoiło

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
jak widac, nie ma zlotego srodka na te dziady .

Shadi ciesze sie, ze z pleckami lepiej u Ciebie . ja wczoraj na noc tez nawalilam izotrexu. nie patrze na razie na moje plecy. w dotyku czuje, ze jest o wiele lepiej .

z tz-em jeszcze gorzej niz wczoraj. szkoda gadac.

ale u nas paskudna pogoda .
No to fajowo ze izotrex pomaga mi torche zoracu szkoda tam dawac a i tak mam cała tubke AD wiec muszę ją jakoś zuzyć. Przy okazji daje też na dekold i taki fjany jasniutki jest

Nie martw się, niedługo bedzie lepiejNajgorzej jak cżłowiek nie apnuje nad słowami

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ale mam plam na twarzy cała czerwona jestem, wyglądam jak biedronka bo mam jak ona nawet ciemne kropy, tzn. takie sine, przchodzące w czarne blizny/plamy ( ) ropnych syfów na szczęscie nie mam, tak jak i wielkiego przesuszu Shadowciu też się przymierzam do tego toniku octowego, a potem chce zrobić octowo-cytrynowy ponoć lepszy tylko trzeba czekać dwa tygodnie :/
Ja jestem zadrapana i z plamami i tego sie wstydzę najbardziej, gdyby nie to, to ehhh Tez cyztałam ze ten cytryunkowo lepszy, zobacze jak ten zywkły działa na pelcach, a potem najwyzej zrobie cytrynkowo i sprobuje an twarz

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
A mnie chyba katar lapie,jakby nie mial kiedy-przeciez jutro mam isc na dlugo wyczekiwany aerobik Ale moze to zmyla tylko jest.Lyknelam disophrol na katar,niech zjezdza ode mnie.Zadnych innych objawow nie mam na szczescie.

Moj pysk dosc dobrze wyglada,plecy tez-juz od dawna ich nie drapie-nie chcialam zeby na basenie bylo widac plamy (prawie co dzien sni mi sie basen ).

Pogoda u mnie beznadziejna-dobrze,ze dzis nigdzie nie musze wyjsc tym bardziej,ze mam dzis mini kaca Ale takiego mini

Co do Izoteku,dobrze Shadi,ze przytoczylas nam tutaj Beliczka
Kiedys ogladalam u Drzyzgi program o takich tradzikowcach jak my-same powazne sprawy.Kilku znich bylo po ROA i chyba tylko jednemu nie wrocilo.Oczywiscie czas nawrotu to nie np jeden miesiac,a np. rok.
To skoro nie ma 100% pewnosci to ja dziekuje.
Mnie też katar wział, a nos jak mis ie łuszczy dosłwonie co chwile mi skóra pęka Fajnie masz z tym basenem, ja raczej nie znalazłbym czasu i chęci po całym dniu w szkole i ejszcze zajeciach dodatkowych całkowcie wysiadam.

Fajnie ze buźka lepiej wygląda, a jak z łusazczeniem i suchoscia skóry u Ciebie??
No włąsnie nie ma tej 100% pewsnosci ze to minie po faszerowaniu się Roaa przy tam wiele skutków ubocznych, szczególnie z tym, że w ciaza nie mozna zajść...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 15:03   #3283
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuta, mogę się dołaczyc z poradami majsterkowicza może bestseller będzie. To jest jakaś paranoja mam własnie takieog okropnego strupa na czole i spekane nacyznka przy nosie mam ochotę wygryźć sobie pazury I teraz czym to posmarowacv zeby sie zagoiło
to bysmy kase zarobily a ludzie mieli by ubaw mam nadzieje ze nie bedzie histori ciag dalszy bo mi ten strupek z brzegu tak odstaje i mnie korci by go zerwac.
Widze ze wszystkich katar meczy! ja mam katar caloroczny- w lecie alergiczny, a w zimie przeziebieniowy- choc innych objawow chorobowych nie mam. z chusteczkami sie nigdy nie rozstaje
AaniaA, Shadi na plecach macie ropniaki czy wagry? bo ja mam na ramionach duzo wagrow i nie wiem moze to jakis balsam mi zapycha pory? czy na ramionach sa pory?
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 16:29   #3284
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ehh, ja sie boje kolejnego "majsterkowania", ale zawsze cos moż emi odbić:/
na plecach mam krostki...Bardzo mozliwe, że Cię balsam zapycha one zwykle na parafinie i tych innych zapychaczach są
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 16:42   #3285
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dobrze, że chociaz na plecach nie możesz sobie wyciskać
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 16:43   #3286
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel a mialam wlasnie zapytac, kiedy idziesz na ten wodny aerobik . kuruj sie tam - nie dawaj sie tym dziadowskim chorobom .

ziuto. ja to mam na plecach jakies zaskorniki, ktore pozniej sa czerwone, ale nie sa to ropniaki. izotrex ladnie sie z nimi rozprawil .

Shadi gdybym nie musiala wyrzucac izotrexu po 2 miesiacach to tez bym nie kladla go na plecki.

oznajmiam, ze woja w domu zazegnana . od razu mi lezej na duszy. Dziewczynki dziekuje Wam za slowa otuchy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 16:48   #3287
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez @ska Pokaż wiadomość
Moze glupie pytanie, ale to mnie juz naprawde meczy Ci, ktorzy nie wyciskaja nic, bo po prostu nie i juz, to chyba nie beda wiedziec o co mi chodzi. Dla mnie to jest taki nalog, jak dla niektorych obgryzanie paznokci np, i baaardzo trudno przestac. A najgorsze, jak mam jakiegos stresa, jakies problemy, czy wazna decyzje do podjecia, to juz masakra, jak niektorzy nerwowa gryza paznokcie, ja sobie masakruje twarz i wyciskam wszystko co sie da! A potem dochodzi kolejne zmartwienie, ze mam pokaleczona twarz i jak tak wyjsc do ludzi, no i bledne kolo sie robi z tego!! ( Probowalam sobie nieraz powiedziec, ze juz nie dotykam twarzy i nic przy niej nie majstruje, no i w sumie nawet dlugo wytrzymywalam, i faktycznie widzialam poprawe cery,ale pozniej znowu jakis stres przyszedl czy cos, i raczki szly w ruch i zaczynalo sie od nowa ehhh okropnosc!!!!


Miala ktoras z was moze podobny problem ?? Czy jestem jedyna swiruska ktora sie czyms takim przejmuje ? Jesli udalo wam sie cos takiego pokonac, to poprosze baaardzo serdecznie o rade
Z gory dzieki, pozdrawiam

A ja to mam taki okropny problem ,że lubię wyciskać komuś ... szczególnie mojemu chłopakowi jak czasami coś wyjdzie to aż mi się ręce trzęsą żeby wygnieść.

Ja jestem świruską.
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 16:50   #3288
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez chmurka.pl Pokaż wiadomość
A ja to mam taki okropny problem ,że lubię wyciskać komuś ... szczególnie mojemu chłopakowi jak czasami coś wyjdzie to aż mi się ręce trzęsą żeby wygnieść.

Ja jestem świruską.
ja nie mam tak. komus to nie moge wyciskac, gdyz robi mi sie na sama mysl niedobrze. natomiast sobie to i owszem .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 16:50   #3289
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu, bardzo się cieszę z powodu końca wojny domowej

Chmurko, przecież to jest okropne...
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 19:59   #3290
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

wiem , że to jest okropne paskudne , ble ble i jeszcze raz ble , a mnie tak do tego ciągnie! ale nie do tych ludzi których nie znam. szczególnie do mojego chłopaka ... jak mu czasami coś wyskoczy. Mam to chyba po mamie i cioci. Okropność. Sobie nie mam czego wyciskać bo nie mam wyprysków. Pozbyłam się ich na dobre [na szczęście] Takim dobrym płynem robionym na zamówienie. I już nie masakruje sobie twarzy. Czasami tylko nosek...
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 20:15   #3291
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

roznie bywa....
mam tylko nadzieję ze masztylko taka ochotę, ale tego nie robisz...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 21:19   #3292
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hmmm nie wiem już nawet co gorsze czy wyciskanie u siebie czy u kogoś Tak czy siak oba przypadki są godne tylko i wyłączne potępienia Jak ja bym chciała wyzwolić się od tego drapania mojego nie moge poprostu przestać co chwile jak tylko dotkne skóry i natrafie na jakąś odstającą wredote musze ja zdrapać Przez to też cały czas myśle o trądziku Próbuje się powstrzymywać ale w ciągu dnia kilka razy zawsze coś drapne...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 07:19   #3293
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Hmmm nie wiem już nawet co gorsze czy wyciskanie u siebie czy u kogoś Tak czy siak oba przypadki są godne tylko i wyłączne potępienia Jak ja bym chciała wyzwolić się od tego drapania mojego nie moge poprostu przestać co chwile jak tylko dotkne skóry i natrafie na jakąś odstającą wredote musze ja zdrapać Przez to też cały czas myśle o trądziku Próbuje się powstrzymywać ale w ciągu dnia kilka razy zawsze coś drapne...
A spróbuj sie powstrzymac na dłuzszy okres od drapnia, wyciskania tak na 2 tyg...Jestem pewna, ze zobaczysz poprawe! Wtedy znichęcisz się do dalszego maltretowania. Poza tym jaki sens ma wydawanie kupy kasy na retinoidy, kwasy ktore maja zwalaczac przebarwienia i bakterie skoro my cały czas coś psujemy, roznosimy ?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 08:22   #3294
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja pomeczylam troche nos (Shadi rozumiesz mnie, prawda?), ale nic innego nie ruszalam .

Czekoladko sprobuj nie meczyc buzki. wez moze moj patent - nie swiec swiatla w lazience. i nie przygladaj sie w malych lusterkach przed kompem, itp.

pogoda paskudna .

Little Angel jak zdrowko?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 13:51   #3295
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu, rozumiem doskonale
U mnie to jest tak, jedna czesc nosa czasami amltretuje 2 nie wiec smiesznie to wyglada
Boże, jakies wielkoe gówno mi sie powiekszyło zboku twarzy i po prostu nie moge, musze sie tego pozbyc, ale to za nic nie chce wyjsc
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 14:46   #3296
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja własnie nie ruszam niczego co jest płaskie czyli np. zaskórników tych czarnych, ale wszystko co odstaje Shadowciu jeśli nie wychodzi to nie rusz Narobisz sobie tylko biedy, żebym miała cyfrówke to bym was postraszyła troche czym to się kończy...
Dzisiaj widziałam się w sklepowym lustrze w przymierzalni i myslałam że się popłacze... Czerwien wszędzie Cała w plamkach jestem, jak zobaczylam to wszystko to potem jak ktoś sie na mnie spojrzał chowałam twarz i zastanawiałam się czy co ci wszyscy ludzie mysleli sobie o tym co mam na twarzy a na dodatek zrobiło mi się kilka tych ropnych podkórnych syfów Na szczęście nie są w jakiś bardzo widocznych miejscach więc może je przeboleje Kupiłam sobie ten ocet jabłkowy więc wieczorkiem będzie już tonik Zobaczymy czy cos pomoże... Gdybym tylko mogła kontrolować ten odruch drapania, ale to jest silniejsze ode mnie
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 16:57   #3297
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No jestem juz Basen mam za dwie godziny Zjadlam mnostwo rutinskorbimu(bo to raczej nic innego niz katar),do tego disophrol na katar-jest dobrze.Z twarza tez calkiem dobrze-moge sie pokazac ludziom jedyny mankament-oczywiscie mam okres(no dlaczego by nie wlasnie teraz),ale na szczescie sa tampony

Ja mam na nosku troche zaskronikow-ale kiedy probowalam je usunac jakis czas temu okazalo sie,ze one sa tylko z wierzchu-zupelnie plaskie-to samo policzki (zoraku-dziekuje, choc na chwile jest mi gladko).

Mycie w zlym swietle-bardzo pomaga-nie widac nic Do tego kiedy zdejme okulary(-3i -1,5)to wydaje mi sie,ze jestem zupelnie zdrowa )
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 17:04   #3298
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No tak jednak głupek ze mnie, ale trudno nie chce sie przez to stresować, ruszałam, a jak.
Sweet, hmmm lutstra sklepowe brrrrr. Najbardziej lubię takie w reportezrze takie w miarę są, już chyba tylko tam się ubierac będę. Ale wiesz, to te jarzeniówki okropne swiatło naprawdę inni tak na to nie patrzą.Z tego co czytam, to ten tonik fajnie rozjasnia skóre wiec trzymam kciuki za dobre efekty. Ehhh szkoda, że ja Was dziewczyny w "realu" nie znam, bo takie wspaniałe osóbki z Was wydaje mi się, że wtedy jakos łatwiej by było, bo....siebie rozumiemy.

A ja znowu sie musze speelingowac, kupiłam sobie maseczkę peel off:/ mam dosyc tych skórek, mój nos to po prostu....złazi CAŁY czas nic nie przykleja skórek
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 21:16   #3299
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wrocilam,zyje,nawet nie musieli mnie wyciagac z basenu bosakiem Bylo super,super,super Bylam z przyjaciolka-obie okularnice,obie zdjelysmy okulary i nie widzialsmy zbyt dobrze co pokazuje instruktorka No coz,powiedzila,ze nastepnym razem mozemy okulary zostawic smialo.
Poza tym w basenie przeszla mi cala choroba-zobaczymy jutro jak bedzie.Pysk dobrze sie ma.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 21:22   #3300
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A może spróbowałabyś soczewek kontaktowych? Polecam
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.