Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 15:49   #61
zakompleksione stworzonko
Przyczajenie
 
Avatar zakompleksione stworzonko
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

haha. ja latem włosy farbnęłam na czarno szamponem koloryzującym, szampon nie zszedł, nałożyłam brązową farbę, i włosy pozostały czarne, a odrosty mocno ostro rude. wydałam kupe kasy u fryzjera na powrót do brązu, a tu wchodzą modne kolorowe odrosty. haha.
zakompleksione stworzonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 18:54   #62
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Ombre w przypadku ,kiedy brązy i rude płynnie przechodzą w jasne odcienie na końcach ,kiedy zostanie profesjonalnie zrobione wygląda naprawdę ładnie na długich ,prostych włosach Niestety podkreślanie przed dyktatorów mody pięciocentymetrowych i o dziwo kolorowych odrostów wygląda tragicznie oraz niechlujnie. Pamiętam modę na farbowanie górnej części głosów na jasny kolor ( często platynę albo inny odcień brązu) oraz ciemne końcówki włosów ( czerwone , czarne itp). Mam wrażenie ,że ombre jest nową wersją tego trendu. Pani z brązowymi włosami i rozjaśnionymi na jasny blond końcówkami wygląda tak jakby doczepiła sobie włosy wybierając się na imprezę a nie na wybieg ( jeżeli komuś nie odpowiada moja opinia to trudno) .

Dopiero co udało się zrealizować swój cel o powrocie do naturalnego koloru włosów i pozbyciu się wszelkiego cieniowania. Niestety mam słabość do zmiany wyglądu ,ale z tego trendy zdecydowanie nie skorzystam ,chociaż pewnym osobom z pewnością on przypadnie do gustu. Do tej pory mam przed oczami dziewczynę ,którą widziałam na studiach z jaśniejszymi końcówkami i ciemna górą z włosami sięgającymi jej lekko za ramiona! Pierwsza moja myśl? Fryzjer miał zły dzień i zrobił jej krzywdę albo dziewczyna pomyliła farby! Jednak koleżanka uświadomiła mnie ,że dziewczyna ma na głowie krótką wersję ombre! . Widzieć na czyjeś głowie najnowszy trend i nie rozpoznać go...Zdecydowanie towarzystwo miało ze mnie uciechę!
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 17:36   #63
Savages
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 118
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

haha myślałam, że nie będę miała ombre, bo szkoda mi było kasy na nie, poza tym sama należę do osób które jeszcze mają dosyć krótkie włosy. Ale jednak mam i bardzo się cieszę. Słyszałam, że w Stanach zaczynają być modne ombre na odwrót tj. jasne u góry ciemne na dole. Ciekawe czy się to przyjmie także i w Polsce jak myślicie?
Savages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 14:52   #64
CobieSmulders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Modne odrosty?? WTF? Niektórzy męczą się z regularnym farbowaniem a tu proszę... A co do ombre to jednak wolę te bardziej stonowane, dodaje to włosom głębi, a poza tym to nowe ombre jest dla odważnych
CobieSmulders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:11   #65
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Jaki ten trend jest modny tutaj we Włoszech.... Coraz więcej dziewczyn ma takie dwukolorowe włosy, uwaga, zawsze są to ciemne naturalne odrosty oraz rozjaśniane końcówki/albo od połowy gdzieś. Na prawdę świetnie to wygląda. Sama mam długie blond włosy i teraz kiedy zaczną odrastać zostawię je już w spokoju
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:28   #66
M0rgul
Przyczajenie
 
Avatar M0rgul
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Mi się te odrosty nie podobają ani trochę...
Bardzo lubię ombre, ale te co wyglądają maxymalnie naturalnie. Nawet jeśli się robi szalony kolor końcówek można uzyskać ładne przejście między "swoim" kolorem włosów - i wtedy to lubię
__________________
Emilka.
M0rgul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:47   #67
asia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 30
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

moim zdaniem trend na ombre powoli przemija ale niektórzy mają nieźle zrobione włoski jednak sama swoim włosom nie zafunduje tak osłabiającego zabiegu mam złoty brąz i przy nim pozostaję
asia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 10:49   #68
Anahi1307
Raczkowanie
 
Avatar Anahi1307
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 291
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Uwielbiam ombre w prawie każdym wydaniu
Myślę, że jako odrosty powinny być zbliżone do aktualnego koloru włosów ;D
Anahi1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:11   #69
Martyna4593
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

masakra. jak mozna chodzic z taką fryzurą dobrze ze nigdy nie farbowałam włosów nie musze walczyć z odrostami
Martyna4593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:19   #70
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Mi sie podoba ombre ale delikatne, gdy góra to ciemny braz a koncówki blond to juz niezbyt, choc przyznam ze niektórym pasuje
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 14:45   #71
Siasiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Podobają mi się naturalne ombre, takie fikuśne kolorki na co dzień odpadają
Siasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 21:07   #72
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Nowe ombre hair - moda na odrosty i dwukolorowe włosy jesień/zima 2012/13

Jestem tak 'na czasie' z modą, że gdy w styczniu zafarbowałam sobie końcówki na czerwono miesiąc później dowiedziałam się iż jest to modne i nazwa się OMBRE

Muszę przyznać iż z czerwieni byłam zadowolona tylko niestety wiadomo jak taki kolor utrzymuję się na rozjaśnianych włosach ;/
Na dobrą sprawę musiałabym farbować końcówki co 2 tygodnie (minimum!) żeby uzyskać wymarzony kolor.

Dosyć długo walczyłam z czerwienią by jednak po pewnym czasie się poddać (ileż razy można się farbować) i przez jakis czas chodziłam w "dziwno-rudych" końcówkach.

Jako, że jednak nie chciałam jeszcze ścinać włosów (ani mieć tego rudego koloru) postanowiłam zrobić standardowe blond ombre, które całkiem nieźle się prezentuje.

Jednakże obecnie same końcówki mają odcień żółtego blondu, a la 'żółtko od jajka' (może nie widać tego wyraźnie na załączonym zdjęciu ale tak jest) dlatego też zastanawiam się czy nie rozjaśnić ich jeszcze bardziej? Żeby same końcówki były praktycznie białe a dalej 'żółtko', rude, brąz... ? Może mógłby mi ktoś doradzić

Poza tym dochodzi jeszcze jedna kwestia - JAK DBAĆ o ombre? Żeby samoistnie mi te końcówki nie odpadły (dosłownie! bo łamliwość jest spora). Jakieś odżywki (jakie?) czy domowe maseczki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0711.jpg (98,4 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Saori89
Czas edycji: 2013-06-28 o 21:40
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.