Glamid żel - zna ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 18:41   #1
Igorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8

Glamid żel - zna ktoś?


Witajcie,

Czy zna ktoś/ stosowałam żel Glamid.?
Jakieś 3 tygodnie temu zapisała mi go moja dermatolog (w połączeniu z tetrlysalem i duac-iem). Efekty mierne. Byłam już na innych kuracjach podobnych, jednak uzupełniłem był skinoren. Glamid wydaje mi się nie posiadać żadnych plusów, lepka konsystencja, słaba się wchłania, tworzy "skorupę", w skrócie dla mnie nie działa nie sposób założyć na niego jakiekolwiek podkład.

Dermatolog twierdziła, że to nowość, nie znalazłam też żadnych info o Glamidzie w internecie. Może ktoś wie coś więcej.

Z góry dziękuję za pomoc.
Igorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 09:44   #2
shaniula
Przyczajenie
 
Avatar shaniula
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Glamid żel - zna ktoś?

Stosuje go od ponad tygodnia, również przepisała mi go moja dermatolog razem z Tetralysalem. Mam go stosować dwa razy dziennie i szczerze mówiąc pierwsze dni wydawał mi się beznadziejny, wydawało mi się, że nic ze skórą nie robi pożytecznego jednak po tygodniu stwierdzam, że na jego działanie trzeba poświęcić trochę czasu, przede wszystkim nie wyskakują mi wielkie niespodzianki (jak to było wcześniej choć tu nie wiem czy to nie zasługa antybiotyku) ale jak już coś wyskoczy to jest to zdecydowanie mniejsza forma i szybko znika dzięki temu żelowi, zaskórniki też wydają się mniej widoczne a to dopiero tydzień stosowania. Radzę wypróbować, jak na wszystko potrzeba czasu ponoć dopiero po miesiącu widać jakieś większe efekty. Mi on odpowiada, nie maluje się na co dzień więc może też dlatego nie mam problemu z tym, że nie jest dobry pod makijaż. Nie używam na niego już żadnego kremu żeby nie zatykać porów. Ja polecam wypróbować, ale przez dłuższy okres czasu
__________________
Some things never die.
shaniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 21:40   #3
Igorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Glamid żel - zna ktoś?

U mnie sytuacja odwrotna zupełnie Czerwone, krosty, wypryski jak nigdy... Widać każdy reaguje inaczej. Dam mu szanse co mam zrobić

Mam pytanie stosujesz Glamid bezpośrednio na oczyszczoną skórę czy najpierw jakąś pielęgnację?
Igorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 08:58   #4
shaniula
Przyczajenie
 
Avatar shaniula
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Glamid żel - zna ktoś?

Wiadomo każda skóra jest inna
Myję twarz żelem do skóry trądzikowej (Avene), osuszam twarz chwilę odczekam i nakładam żel. Tak mi zaleciłam moja dermatolog i tego się trzymam
__________________
Some things never die.
shaniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.