zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 18:44   #1
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58

zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny


Witam !
Jak napisałem powyżej tematem tego posta jest zaproszenie dziewczyny z którą słabo się znam na kawę. Więc od początku marca chodzę na jedne z zajęć na studiach do nowej acz dosyć kameralnej grupy do której chodzi też bohaterka tego postu. Przyznam że przez te 4 lata (jestem na 4 roku studiów) jakoś nie zwróciłem na nią szczególnej uwagi w ogóle jakoś dziewczyny z mojego roku albo mnie nie interesowały albo te które interesowały były już zajęte. Przez te kilka zajęć (a własciwie kwadrans przed zajęciami) udało nam się zamienić parę słów. Wydała się fajną sympatyczną dziewczyną, z którą bardzo dobrze mi się rozmawiało choć były to tematy dotyczace naszych studiów. Szkopuł polega na tym że po pierwsze poza tymi zajęciami nie spotykamy się na uczelni bo inne zajęcia mamy oddzielnie, a na wykładach zwykle siedzi z koleżanką, a po drugie ona nie ma profilu na fb więc też nie mogę przez internet zagadać, a nawet sprawdzić czy już kogoś nie ma. Dlatego mam do was pytanie czy na jej miejscu gdyby chłopak którego ledwo znacie chcąc was lepiej poznać zaprosił was na kawę przjęłybyście zaproszenie ?
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:51   #2
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Gdybym była wolna i facet by mi się spodobał to pewnie bym przyjęła zaproszenie.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:57   #3
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Pewnie bym przyjęła, a chłopak miałby plusa za odwagę i bezpośredniość
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:59   #4
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Gdybym była wolna i facet by mi się spodobał to pewnie bym przyjęła zaproszenie.
Ja również.
Uwielbiam takie pomysły.W zasadzie lubię jak nie wiem wszystkiego do konca,to powoduje,ze jest ciekawie
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:01   #5
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

zdarzyło mi się przyjąć takie zaproszenie
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:03   #6
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vdk1991 Pokaż wiadomość
Witam !
Jak napisałem powyżej tematem tego posta jest zaproszenie dziewczyny z którą słabo się znam na kawę. Więc od początku marca chodzę na jedne z zajęć na studiach do nowej acz dosyć kameralnej grupy do której chodzi też bohaterka tego postu. Przyznam że przez te 4 lata (jestem na 4 roku studiów) jakoś nie zwróciłem na nią szczególnej uwagi w ogóle jakoś dziewczyny z mojego roku albo mnie nie interesowały albo te które interesowały były już zajęte. Przez te kilka zajęć (a własciwie kwadrans przed zajęciami) udało nam się zamienić parę słów. Wydała się fajną sympatyczną dziewczyną, z którą bardzo dobrze mi się rozmawiało choć były to tematy dotyczace naszych studiów. Szkopuł polega na tym że po pierwsze poza tymi zajęciami nie spotykamy się na uczelni bo inne zajęcia mamy oddzielnie, a na wykładach zwykle siedzi z koleżanką, a po drugie ona nie ma profilu na fb więc też nie mogę przez internet zagadać, a nawet sprawdzić czy już kogoś nie ma. Dlatego mam do was pytanie czy na jej miejscu gdyby chłopak którego ledwo znacie chcąc was lepiej poznać zaprosił was na kawę przjęłybyście zaproszenie ?
Mam tak samo jak Lemmy is God – gdybym była wolna i facet mi się podobał, to przyjęłabym zaproszenie. Bo i czemu by nie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:03   #7
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Pewnie bym przyjęła, a chłopak miałby plusa za odwagę i bezpośredniość
Zgadzam się. Jakbym była zajęta lub facet by mi się nie podobał to bym uprzejmie odmówiła i tyle
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:21   #8
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Masz nawet fajne możliwości, aby to dobrze rozegrać. W sensie po zajęciach zagadujesz ją, jeśli rozmowa się klei, to proponujesz, że możecie się przenieść do kawiarni. Jeśli ona ma np. potem zajęcia, to możecie ustalić inny termin. Z jednej strony będzie to niezobowiązujące, a jeśli spędzicie miło czas, to spokojnie możesz ją zaprosić na drugą kawę, czy cokolwiek innego
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:26   #9
lubiecukier
Raczkowanie
 
Avatar lubiecukier
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 69
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

ach.. ja marzę o takiej sytuacji!!
__________________
Jeśli chcesz być szczęśliwy, to po prostu bądź!
lubiecukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:50   #10
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;45664469]Masz nawet fajne możliwości, aby to dobrze rozegrać. W sensie po zajęciach zagadujesz ją, jeśli rozmowa się klei, to proponujesz, że możecie się przenieść do kawiarni. Jeśli ona ma np. potem zajęcia, to możecie ustalić inny termin. Z jednej strony będzie to niezobowiązujące, a jeśli spędzicie miło czas, to spokojnie możesz ją zaprosić na drugą kawę, czy cokolwiek innego [/QUOTE]
Owszem mam taką sytuację tyle że raczej z racji tego że ćwiczenia są bardzo późnym popołudniem tego samego dnia raczej nie pójdę, a już na pewno nie na kawę (nie mógłbym spac potem ), ale może to jeszcze lepiej jak coś zdobędę jej nr tel i bedzie jakiś punkt zaczepienia. Chłopaka na pewno jak juz, nie ma na roku. Bo zawsze ją widywałem samą albo z koleżankami, choć to możliwe że może mieć poza studiami Cóż ładne, sympatyczne 22 latki częściej mają kogoś niż są same. Może nawet uda mi się podbic na jakimś wykładzie.
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:52   #11
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Zapraszaj
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:55   #12
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Jasne, zaproś ją
Jak byłam wolna i jakiś miły facet proponował coś takiego, to prawie zawsze dawałam szansę tej znajomości Przecież to nie oświadczyny, tylko wyjście na kawę, żeby się zapoznać, więc czemu nie.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:11   #13
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vdk1991 Pokaż wiadomość
Owszem mam taką sytuację tyle że raczej z racji tego że ćwiczenia są bardzo późnym popołudniem tego samego dnia raczej nie pójdę, a już na pewno nie na kawę (nie mógłbym spac potem ), ale może to jeszcze lepiej jak coś zdobędę jej nr tel i bedzie jakiś punkt zaczepienia. Chłopaka na pewno jak juz, nie ma na roku. Bo zawsze ją widywałem samą albo z koleżankami, choć to możliwe że może mieć poza studiami Cóż ładne, sympatyczne 22 latki częściej mają kogoś niż są same. Może nawet uda mi się podbic na jakimś wykładzie.
Ale czemu nie tego samego dnia? Dojeżdżasz z daleka, czy coś takiego? Właśnie tego samego dnia to dobra okazja dla nieśmiałych - fajnie się gada, więc trzeba to pociągnąć, a zapraszanie w takiej sytuacji jest naturalne, nie ma tego stresu jak się dzwoni 3 dni później.

Zresztą masz szansę coś wybadać, dowiedzieć się. Wychodzicie z zajęć, miło się rozmawia - ty mówisz "chodźmy do kawiarni" - jest to neutralne, zwyczajne, możesz się wiele dowiedzieć.

A kawa to tylko taka forma. Wiadomo, że możecie pić herbatę, sok, koktajl, alkohol.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:23   #14
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

jasne że bym przyjęła
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:29   #15
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;45665448]Ale czemu nie tego samego dnia? Dojeżdżasz z daleka, czy coś takiego? Właśnie tego samego dnia to dobra okazja dla nieśmiałych - fajnie się gada, więc trzeba to pociągnąć, a zapraszanie w takiej sytuacji jest naturalne, nie ma tego stresu jak się dzwoni 3 dni później.

Zresztą masz szansę coś wybadać, dowiedzieć się. Wychodzicie z zajęć, miło się rozmawia - ty mówisz "chodźmy do kawiarni" - jest to neutralne, zwyczajne, możesz się wiele dowiedzieć.

A kawa to tylko taka forma. Wiadomo, że możecie pić herbatę, sok, koktajl, alkohol.[/QUOTE]
ja wiem czy godzina 19 po całym dniu zajęć to fajny moment na spotkanie ?? nie chodzi mi o to że dojeżdżam ale że po prostu jestem zmęczony całym dniem zajęć, a umówić się wstepnie na jakiś termin zawsze możemy tego samego dnia . Sam owszem jestem dosyć nieśmiałą osoba, ale jeżeli wkręcę się w towarzystwo i znajdę osoby nadające na tych samych falach to nie jest tak źle. W dodatku jest dużo lepiej niż w liceum czy na początku studiów - dbam o siebie, regularnie chodzę na siłownię (nie mylić z pakowaniem !), wyleczyłem się z trądziku , a i powiedzieć zawsze coś mogę w temacie na który coś wiem.
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:37   #16
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vdk1991 Pokaż wiadomość
ja wiem czy godzina 19 po całym dniu zajęć to fajny moment na spotkanie ?? nie chodzi mi o to że dojeżdżam ale że po prostu jestem zmęczony całym dniem zajęć, a umówić się wstepnie na jakiś termin zawsze możemy tego samego dnia . Sam owszem jestem dosyć nieśmiałą osoba, ale jeżeli wkręcę się w towarzystwo i znajdę osoby nadające na tych samych falach to nie jest tak źle. W dodatku jest dużo lepiej niż w liceum czy na początku studiów - dbam o siebie, regularnie chodzę na siłownię (nie mylić z pakowaniem !), wyleczyłem się z trądziku , a i powiedzieć zawsze coś mogę w temacie na który coś wiem.
Moim zdaniem 19 to dobra godzina, ale ok rozumiem, że nie do końca Ci pasuje . Po prostu zrozumiałam, że jesteś nieśmiały, a w takim wypadku takie zwyczajne spotkania, bez wielkich przygotowań, spiny są fajne - łatwiej być sobą i dobrze wypaść. Chodziło mi też trochę o coś takiego, że jeśli np. dowiedziałbyś się w kawiarni, że ma chłopaka to mógłbyś "udawać", że spotkanie miało czysto koleżeński charakter, bo zainteresował Cię temat rozmowy itp. (chociaż z drugiej strony słabo sobie wyobrażam, jakie pytanie miałoby paść, abyś uzyskał taką odpowiedź )

Ale jeśli ją zaprosisz na spotkanie za kilka dni, a będzie zainteresowana to na pewno się zgodzi Jeśli nie i nie zaproponuje innego terminu to sprawa też będzie jasna.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:51   #17
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Ja również jak moje poprzedniczki, gdyby facet mi się podobał, przyjęłabym zaproszenie, także działaj jeśli na prawdę nie masz odwagi od razu na żywo, to pomysł z załatwieniem nr tel wg mnie jest spoko.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 22:21   #18
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Działaj! Ja też bym przyjęła, gdybym była wolna i jeszcze bym się cieszyła, jeśli facet byłby fajny . Jeśli się poznacie i to jednak nie będzie kandydatka na dziewczynę, to przyjaźń też może być fajna.

Czekam na info jak tam wyszło .
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 23:09   #19
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vdk1991 Pokaż wiadomość
Witam !
Jak napisałem powyżej tematem tego posta jest zaproszenie dziewczyny z którą słabo się znam na kawę. Więc od początku marca chodzę na jedne z zajęć na studiach do nowej acz dosyć kameralnej grupy do której chodzi też bohaterka tego postu. Przyznam że przez te 4 lata (jestem na 4 roku studiów) jakoś nie zwróciłem na nią szczególnej uwagi w ogóle jakoś dziewczyny z mojego roku albo mnie nie interesowały albo te które interesowały były już zajęte. Przez te kilka zajęć (a własciwie kwadrans przed zajęciami) udało nam się zamienić parę słów. Wydała się fajną sympatyczną dziewczyną, z którą bardzo dobrze mi się rozmawiało choć były to tematy dotyczace naszych studiów. Szkopuł polega na tym że po pierwsze poza tymi zajęciami nie spotykamy się na uczelni bo inne zajęcia mamy oddzielnie, a na wykładach zwykle siedzi z koleżanką, a po drugie ona nie ma profilu na fb więc też nie mogę przez internet zagadać, a nawet sprawdzić czy już kogoś nie ma. Dlatego mam do was pytanie czy na jej miejscu gdyby chłopak którego ledwo znacie chcąc was lepiej poznać zaprosił was na kawę przjęłybyście zaproszenie ?
To ja będę głosem przeciwwagi.


Radziłbym najpierw z nią porozmawiać trochę, ot zwyczajna konwersacja kilkunastominutowa, i dopiero potem, niejako na koniec rozmowy zaproś.

Jak tak od razu, na dzień dobry, wyskoczysz z zaproszeniem to:
a) weźmie Cię za podrywacza = odmowa
b) będzie zdziwiona = odmowa

No chyba, że trafisz dziewczynę, którą rzadko ktoś na kawę zaprasza - wtedy możliwe, że się zgodzi.

Wg mnie takie zaproszenie "znikąd" nie jest najlepszym rozwiązaniem bo studiujecie razem (i warto z tego "atutu" skorzystać choć trochę), zawsze możesz dać się tam jakoś poznać i nie być kompletnym anonimem - i dopiero wtedy zaprosić.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2014-03-19 o 23:11
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 06:55   #20
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

I zaprosić bezpośrednio a nie zdobywać na około jej numer telefonu. Po pierwsze zaproszenie osobiście lepiej wygląda niż przez telefon. Dwa: jakby obcy nr do mnie zadzwonił, odzywa się jakiś koleś (którego pewnie od razu nie skojarzę) i zaprasza na kawę to bym się nie zgodziła w tym momencie. Bo co to za zapraszanie przez telefon poza tym to podpada pod śledzenie jak od obcych zdobywa się mój nr. No chyba że numer by dostał ode mnie Ale wtedy wciąż lepiej jest zaprosić osobiście.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:44   #21
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;45668834]I zaprosić bezpośrednio a nie zdobywać na około jej numer telefonu. Po pierwsze zaproszenie osobiście lepiej wygląda niż przez telefon. Dwa: jakby obcy nr do mnie zadzwonił, odzywa się jakiś koleś (którego pewnie od razu nie skojarzę) i zaprasza na kawę to bym się nie zgodziła w tym momencie. Bo co to za zapraszanie przez telefon poza tym to podpada pod śledzenie jak od obcych zdobywa się mój nr. No chyba że numer by dostał ode mnie Ale wtedy wciąż lepiej jest zaprosić osobiście.[/QUOTE]


Się zgadzam, zaproszenie twarzą w twarz jest takie bardziej na serio, nie wygląda na prześladowanie i można dużo lepiej się zaprezentować. Wiadomość na fejsie też nie jest korzystnie wyglądająca.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:19   #22
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Według mnie też bezpośrednie zaproszenie podczas rozmowy (najlepiej jeśli będzie taka możliwość od razu po zajęciach) to lepsze wyjście niż umawianie się przez telefon. Np. jeśli o mnie chodzi to takie czekanie na wyjście na kawę z chłopakiem zawsze wiąże się z jakimś tam stresem, a tak ten element zostanie już pominięty, wyjdzie bardziej naturalnie i neutralnie jak już ktoś tu wspomniał
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:20   #23
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vdk1991 Pokaż wiadomość
Witam !
Jak napisałem powyżej tematem tego posta jest zaproszenie dziewczyny z którą słabo się znam na kawę. Więc od początku marca chodzę na jedne z zajęć na studiach do nowej acz dosyć kameralnej grupy do której chodzi też bohaterka tego postu. Przyznam że przez te 4 lata (jestem na 4 roku studiów) jakoś nie zwróciłem na nią szczególnej uwagi w ogóle jakoś dziewczyny z mojego roku albo mnie nie interesowały albo te które interesowały były już zajęte. Przez te kilka zajęć (a własciwie kwadrans przed zajęciami) udało nam się zamienić parę słów. Wydała się fajną sympatyczną dziewczyną, z którą bardzo dobrze mi się rozmawiało choć były to tematy dotyczace naszych studiów. Szkopuł polega na tym że po pierwsze poza tymi zajęciami nie spotykamy się na uczelni bo inne zajęcia mamy oddzielnie, a na wykładach zwykle siedzi z koleżanką, a po drugie ona nie ma profilu na fb więc też nie mogę przez internet zagadać, a nawet sprawdzić czy już kogoś nie ma. Dlatego mam do was pytanie czy na jej miejscu gdyby chłopak którego ledwo znacie chcąc was lepiej poznać zaprosił was na kawę przjęłybyście zaproszenie ?
Tak przyjełabym zaproszenie gdybym była wolnaczemu nie to tylko kawaPoza tym to pierwszy krok dla ciebie by sie choć troche poznać
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:54   #24
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Się zgadzam, zaproszenie twarzą w twarz jest takie bardziej na serio, nie wygląda na prześladowanie i można dużo lepiej się zaprezentować. Wiadomość na fejsie też nie jest korzystnie wyglądająca.
ależ ja nie zamierzam umawiać się przez tel. po prostu gdy nasza rozmowa bedzie się kończyć bo ćwiczeniowiec przyjdzie czy coś. To powiem tekst w stylu że szkoda ze musimy skończyć nasza rozmowę tak fajnie się nam rozmawiało no i zaproponuję jej wyjście wspólne żeby dłużej i na spokojnie porozmawiać. Ustalić termin wstępny i wymienić się nr tel żeby jak coś zmenić termin. Gregorius właśnie pod koniec rozmowy zaproponuję to wyjście. Chociaż muszę się trochę pośpieszyć jeszcze 3 zajęcia przed świętami, potem tydzień i znowu weekend majowy. No a w maju to też ciężko może być bo egzaminy przedterminowe będą, nauka do sesji.
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:02   #25
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vdk1991 Pokaż wiadomość
ależ ja nie zamierzam umawiać się przez tel. po prostu gdy nasza rozmowa bedzie się kończyć bo ćwiczeniowiec przyjdzie czy coś. To powiem tekst w stylu że szkoda ze musimy skończyć nasza rozmowę tak fajnie się nam rozmawiało no i zaproponuję jej wyjście wspólne żeby dłużej i na spokojnie porozmawiać. Ustalić termin wstępny i wymienić się nr tel żeby jak coś zmenić termin. Gregorius właśnie pod koniec rozmowy zaproponuję to wyjście. Chociaż muszę się trochę pośpieszyć jeszcze 3 zajęcia przed świętami, potem tydzień i znowu weekend majowy. No a w maju to też ciężko może być bo egzaminy przedterminowe będą, nauka do sesji.

I plan jak najbardziej w porządku Trzymam kciuki.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:13   #26
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jakbym była zajęta lub facet by mi się nie podobał to bym uprzejmie odmówiła i tyle
Ja tak samo. Zresztą zawsze ceniłam bezpośredniość u mężczyn, myśle że jest to duży plus no przynajmniej u mnie był.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:00   #27
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Nie będę jakim wyjątkiem, jeśli napiszę, że oczywiście przyjęłabym zaproszenie na kawę - jeśli byłabym wolna, a chłop by był ok


raz mi się taka sytuacja zdarzyła i miło wspominam to, ze kogoś sobą zainteresowałam, a facet zdobył się na odwagę
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 19:26   #28
Shebeauty
Raczkowanie
 
Avatar Shebeauty
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 225
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Oczywiście ,że tak jeśli byłabym zainteresowana, pogadać zawsze można
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca.
Ono wie wszystko.
.


Razem od 13.01.2010r
Prawo jazdy 26.06.2012r.


małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
Shebeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 17:52   #29
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

jakby był dla mnie atrakcyjny to czemu nie
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:50   #30
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: zaproszenie na kawę (prawie) nieznajomej dziewczyny

Coś mi sę zdaje, że chyba nic z tego nie będzie. Dzisaj mieliśmy zajęcia (jej nie było w tamtym tygodniu ) owszem rozmawialiśmy we dwoje, ale dosyć krótko bo potem doszli do nas wspólni znajomi z tej grupy i potem w grupie razem rozmawialiśmy, owszem nadal dosyć milo nam się rozmawiało patrzyła mi się w oczy, uśmiechała się czasem do mnie, śmiała się z moich żarcików (choć jakiś wybitny humor to nie był, 2 razy palnąłem nawet gafę ). Lecz wydaje mi sie, ze raczej nie postrzega mnie jako potencjalnego kandydata faceta ani nawet jako kolegi lecz po prostu że traktuje mnie wg. zasady na bezrybiu i rak ryba nie ma z nikim lepszym pogadać więc gada ze mną. Na zajęciach gdy chciałem sie do niej dosiąść bo akurat nie było jej koleżanki z którą zwykle siedzi ona wstała i chciała się przenieść ale że nie było wolnego miejsca to została na tym gdzie siedziała. Ponadto gdy w czasie zajęć na moje zabawne komentarze śmiała się ale nic nie mówiła. Nie wiem może ja tylko tak na siłe szukam argumentów, a może rzeczywiście nie jest mną w ogole zainteresowana. Co myślicie o tym ??? Czy powinienem przyatakować czy jednak odpuścić starania ?
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 13:00:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.