Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 19:59   #4681
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Ciekawe rytuały opisujecie u nas póki co nie ma takich,Maly wstaje i idzie do salonu i w zasadzie tyle,nie ma czynności które powtarza,a mógłby np zrobić mamusi śniadanie
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:28   #4682
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

mi Jasiek codziennie przynosi kapcie i "każe" zakładać tak samo robi z rana z moimi ubraniami
gorzej ze sam ubierać sie za bardzo nie chce

a tak w ogóle to cześć!!!
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:50   #4683
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

u nas stałym rytuałem jest śniadanie rano... młody jak wstanie to tylko ' am am am' tak długo aż zejde z nim na dół
Rytuał jak na żarłoka przystało
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 07:31   #4684
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Haha U nas tak samo Ola biegnie i po drodze zamyka wszystkie drzwi, zatrzymuje się przy wszystkim, co nie leży na miejscu i muszę schować, potem w kuchni zamyka szafkę, która z reguły jest niedomknieta, włączamy radio, chowamy kapcie tzta i dopiero można coś robić dalej; )

U nas tak samo. Najpierw rolety musimy razem otworzyć, zobaczyć czy już jest słonko. Potem lota do kuchni po picie dla syna. Dopóki nie dostanie picia nic zrobić nie można. Wysikać mi też bo jest lament straszny...
Śmieszne, jak ta rutyna jest dla tych maluchów istotna, nie?
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 07:50   #4685
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Od poniedziałku dady w promo,50zl za karton kupię już ,,2"
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 07:59   #4686
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jak moj leo. Rano po obudzeniu chce sie tulić i trwa to około godziny! A jak pytam wstajemy juz to jest y-y i wtula mi sie mocniej w szyje

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Bylam patrzeć za jakimś domkiem do ogrodu bądź budowla najlepiej do wspinania ale nic nie mieli jakie przewidujecie zabawki ogrodowe? Chce mu tez wymienić piaskownicę na większą. Kupiłam mu w zeszłym tygodniu taki helikopter na kiju i prowadzą sie go i wtedy sie kręci śmiglo. Polecam bo dzięki temu sporo chodzi a tak to mu sie nie chce.
mamy huśtawke (ze starego parapetu ), bujawkę smoby (taką http://www.pinkorblue.pl/out/picture...099549_001.jpg), piaskownicę w starym korycie (wies to wieś!) i do tego jakieś wiatraczki itd., taczkę, motorek, dwie wywrotki mega i maxi z wadera, kosiarkę. myślę jeszcze nad małą zjeżdżalnia ale to chyba np. kini na urodziny się kupi.

u nas rano nei ma rytualu bo do szkoly musze zaprowadzic dzieci wiec nawet sniadanie jest jak wracamy. ale wieczorem zawsze pomaga przy rozkladaniu łóżek, potem biegiem do łazienki z piżamami, tam chce sie rozbierac, wrzuca zabawki do wanny, jak rozbiore bluzke to pokazuje pępek z takim piskiem że szok, potem zdejmuje pampersa i siada na nocnik (i tu juz ryczy bo chce do wody), zdejmuje jej rajstopki czy skarpetki i do wody, kapie sie z kinia i arturem czasem, po kapieli razem wyciagamy wszystkie zabawki, staje tylem w wannie bym ja wyciagnela, zjada emolient jak ja smaruje przed ubraniem piżamki, zakladam jej spiworek nawet jak jeszcze chce chodzić, zjada kolacje, przynosi misia, poduszke i kocyk, siada obok mnie i sie mości jak jest mocno zmeczona to idzie do łożeczka i tam zasypia.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2015-03-26 o 08:09
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 08:46   #4687
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

U nas codziennym rytualem jest wrzask rano pod drzwiami zeby isc na pole :-P apropos witamy sie z piaskownicy juz od 9
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 09:02   #4688
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Ciekawe rytuały opisujecie u nas póki co nie ma takich,Maly wstaje i idzie do salonu i w zasadzie tyle,nie ma czynności które powtarza,a mógłby np zrobić mamusi śniadanie



U nas pierwsze jak wstanie, biegnie do łazienki umyć zęby
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 09:13   #4689
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Od poniedziałku dady w promo,50zl za karton kupię już ,,2"
pierwszy raz udało mi się kupić tyle żeby starczyło od promocji do promocji
albo tak szybko rzucili jak nigdy

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
U nas codziennym rytualem jest wrzask rano pod drzwiami zeby isc na pole :-P apropos witamy sie z piaskownicy juz od 9
Wow u mnie 9 rano to sam świt Igor tak wcześnie to był ostatnio chyba w lato
Chociaż nie powiem czuć wiosnę bo człowiek od razu ma więcej mocy i chęci do roboty Dziś o 9 miałam już poprasowane i powieszone firanki normalnie o tej godzinie to bym jednym okiem zerkala na ddtvn znad kawy
No ale właśnie kończymy drugie śniadanie trzeba się doprowadzić do stanu używalności i idziemy na zakupy bo w lodówce światło
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...





Edytowane przez Brydzia_
Czas edycji: 2015-03-26 o 09:14
Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:29   #4690
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Od poniedziałku dady w promo,50zl za karton kupię już ,,2"
Dzięki za info te stare czy nowe? Moim zdaniem te z delfinem 5+ sa super.





Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
mamy huśtawke (ze starego parapetu ), bujawkę smoby (taką http://www.pinkorblue.pl/out/picture...099549_001.jpg), piaskownicę w starym korycie (wies to wieś!) i do tego jakieś wiatraczki itd., taczkę, motorek, dwie wywrotki mega i maxi z wadera, kosiarkę. myślę jeszcze nad małą zjeżdżalnia ale to chyba np. kini na urodziny się kupi.

u nas rano nei ma rytualu bo do szkoly musze zaprowadzic dzieci wiec nawet sniadanie jest jak wracamy. ale wieczorem zawsze pomaga przy rozkladaniu łóżek, potem biegiem do łazienki z piżamami, tam chce sie rozbierac, wrzuca zabawki do wanny, jak rozbiore bluzke to pokazuje pępek z takim piskiem że szok, potem zdejmuje pampersa i siada na nocnik (i tu juz ryczy bo chce do wody), zdejmuje jej rajstopki czy skarpetki i do wody, kapie sie z kinia i arturem czasem, po kapieli razem wyciagamy wszystkie zabawki, staje tylem w wannie bym ja wyciagnela, zjada emolient jak ja smaruje przed ubraniem piżamki, zakladam jej spiworek nawet jak jeszcze chce chodzić, zjada kolacje, przynosi misia, poduszke i kocyk, siada obok mnie i sie mości jak jest mocno zmeczona to idzie do łożeczka i tam zasypia.
Słodka jest z tym kocykiem my dostaliśmy zjeżdżalnie miał ja wlasnie próbować ale jak go ubrałam to zaczęło padać. Zaciągnął mnie do samochodu i udaje kierowcę, mam nadzieję ze wyjdzie słońce bo dzis pogoda w kratkę i pozjezdza.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:37   #4691
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Brydzia mi zawsze starcza,tylko raz pod urodzenia Michasia kupiłam w normalnej cenie,kupuję kilka kartonów i mąż wrzuca do piwnicy,teraz szybko zrobili promocje,pewnie chca się wyzbyć starych wersji

Poziomka tylko standardowe rozmiary,bez plusów.za to karton ładny,wiosenny wzór

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
U nas codziennym rytualem jest wrzask rano pod drzwiami zeby isc na pole :-P apropos witamy sie z piaskownicy juz od 9
U nas dziś pobudka o 7, od 10 na spacerze,najpierw zakupy spożywcze w wózku,później plac zabaw,ok 12 zbieramy się do domu,Mały zjadł serek i właśnie zasnął,mam czas dla siebie później po śnie obiadek,dalej plac zabaw na ok 1,5 h, odpoczynek w domu,kapiel i po 20 spanie
Uwielbiam jak jest ładna pogoda i mogę ustawić dzień tak jak opisałam,jest to idealne rozwiązanie dla nas,jak nie mamy gości lub innych planow. Mam to szczescie ze mieszkamy w nowym bloku z zamkniętym placem,sa tu praktycznie same młode mamy i zawsze kogoś spotkam na plotki plus Michaś ma towarzystwo w zabawach,mega się cieszę ze jest już wiosna
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś




Edytowane przez Aaamelkaa
Czas edycji: 2015-03-26 o 11:38
Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 13:16   #4692
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Amelka zazdroszczę ci sąsiadek
A wzór na pieluchach tez wiosenny?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:43   #4693
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Chyba te co zawsze,nie ma zaznaczone w gazetce ze będzie wiosenna edycja.
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:49   #4694
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

A monia tez mamy taki bujak tylko chico w kształcie groszku.
Za tydzień święta a u nas bałagan. Tak mi sie nie chce sprzątać tz codziennie po pracy grzebie przy remoncie łazienki i na wieczór mam górę i schody oraz korytarz na dole do sprzątania. Okna zakurzone i nie wiem czy sie nie narobie bez sensu. Poza tym święta spędzamy u taty wiec co mi za różnica co tu bedzie
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 18:38   #4695
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Poziomka to nie sprzataj a u mnie teściowa się wzięła za mycie okien; )
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 23:26   #4696
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
mi Jasiek codziennie przynosi kapcie i "każe" zakładać tak samo robi z rana z moimi ubraniami
gorzej ze sam ubierać sie za bardzo nie chce

a tak w ogóle to cześć!!!
Czeeeść Co u Jasia?

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Od poniedziałku dady w promo,50zl za karton kupię już ,,2"
Dzięki za cynk. Ja chyba zaopatrzę się w 5 na spróbowanie.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Brydzia mi zawsze starcza,tylko raz pod urodzenia Michasia kupiłam w normalnej cenie,kupuję kilka kartonów i mąż wrzuca do piwnicy,teraz szybko zrobili promocje,pewnie chca się wyzbyć starych wersji

Poziomka tylko standardowe rozmiary,bez plusów.za to karton ładny,wiosenny wzór

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



U nas dziś pobudka o 7, od 10 na spacerze,najpierw zakupy spożywcze w wózku,później plac zabaw,ok 12 zbieramy się do domu,Mały zjadł serek i właśnie zasnął,mam czas dla siebie później po śnie obiadek,dalej plac zabaw na ok 1,5 h, odpoczynek w domu,kapiel i po 20 spanie
Uwielbiam jak jest ładna pogoda i mogę ustawić dzień tak jak opisałam,jest to idealne rozwiązanie dla nas,jak nie mamy gości lub innych planow. Mam to szczescie ze mieszkamy w nowym bloku z zamkniętym placem,sa tu praktycznie same młode mamy i zawsze kogoś spotkam na plotki plus Michaś ma towarzystwo w zabawach,mega się cieszę ze jest już wiosna
Ja też zazdroszczę tych młodych mam. W mojej okolicy jest dużo placów zabaw ale w 80% są na nich babcie z wnuczkami. Nie ma za bardzo jak zagadać do takiej Pani., W zasadzie można ale te babcie są tak zapatrzone w te wnuczki,że nie ma dialogu tylko monolog z ich strony. W ogóle mnie czasem irytują ich zachowania: najlepiej żeby wnuczki nie biegały bo się spocą, najlepiej żeby pod nogami się bawiły- coby babcia nie musiała za dużo chodzić no i przecież z drugą babcią musi się nagadać. No i ostatnia rzecz- ile można za tym dzieckiem chodzić żeby ciągle mu wciskać serniczek do buzi .

A gdzie się podziały:misia, motyl..?

Ja zagilana-ciężki miałam dzień w pracy.. Jeszcze Margaret wczoraj poszła o 22.20 spać i wstała gotowa do zabawy o 3.20 i jakoś poszła o 5.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 07:10   #4697
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Czeeeść Co u Jasia?



Dzięki za cynk. Ja chyba zaopatrzę się w 5 na spróbowanie.



Ja też zazdroszczę tych młodych mam. W mojej okolicy jest dużo placów zabaw ale w 80% są na nich babcie z wnuczkami. Nie ma za bardzo jak zagadać do takiej Pani., W zasadzie można ale te babcie są tak zapatrzone w te wnuczki,że nie ma dialogu tylko monolog z ich strony. W ogóle mnie czasem irytują ich zachowania: najlepiej żeby wnuczki nie biegały bo się spocą, najlepiej żeby pod nogami się bawiły- coby babcia nie musiała za dużo chodzić no i przecież z drugą babcią musi się nagadać. No i ostatnia rzecz- ile można za tym dzieckiem chodzić żeby ciągle mu wciskać serniczek do buzi .

A gdzie się podziały:misia, motyl..?

Ja zagilana-ciężki miałam dzień w pracy.. Jeszcze Margaret wczoraj poszła o 22.20 spać i wstała gotowa do zabawy o 3.20 i jakoś poszła o 5.
U mnie jest podobnie wiem o czym piszesz najgorsze tylko jak krzyczą na te dzieci bo biegają.... i złapie za rękę i prawie uderzy masakra jak to widzę
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:44   #4698
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI


chciałabym Igorowi kupić jakieś zestaw majsterkowicza nie wiem czy same narzędzia czy taki warsztaw macie coś ? możecie polecić ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:57   #4699
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Eeeee... ja chcę z powrotem tych tygodni kiedy to mój syn przesypiał całe noce... Czemu to przeminęło? Teraz dwie pobudki jak w zegarku prawie, miedzy 23 a 24 a potem kolo 4....
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 10:50   #4700
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

rusałka_1
to z kolei u nas jest tak, że jak razem wychodzimy to Amelka podaje buty tacie i mi. tak to słodko wygląda jak w małej łapeczce znajduje się tak bucior nr 45.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:57   #4701
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość

chciałabym Igorowi kupić jakieś zestaw majsterkowicza nie wiem czy same narzędzia czy taki warsztaw macie coś ? możecie polecić ?
My mamy narzędzia każde z innej parafii. Np młotek i śrubokrety od złotej rączki, klucze jakies inne i hit to wkretarka. Kupiłam ja w lumpeksie podobnie jak pozostałe i leo szuka jakiejś śrubki i wierci. Na wielkanoc kupiłam mu kuchenkę, brałam pod uwagę tez warsztat ale na razie te narzędzia mu wystarcza.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:05   #4702
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
Eeeee... ja chcę z powrotem tych tygodni kiedy to mój syn przesypiał całe noce... Czemu to przeminęło? Teraz dwie pobudki jak w zegarku prawie, miedzy 23 a 24 a potem kolo 4....
Dwie pobudki, to luzik. Całkiem niezłe noce.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:03   #4703
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hej
Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość

chciałabym Igorowi kupić jakieś zestaw majsterkowicza nie wiem czy same narzędzia czy taki warsztaw macie coś ? możecie polecić ?
Ja też poszukuje jakiś zestaw. U mojej siostry zainteresowały go takie narzędzia, więc kupuje.
Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
Eeeee... ja chcę z powrotem tych tygodni kiedy to mój syn przesypiał całe noce... Czemu to przeminęło? Teraz dwie pobudki jak w zegarku prawie, miedzy 23 a 24 a potem kolo 4....
A to jest z powodowane tym, że nie ma smoka? (nie wiem czy dobrze kojarzę).
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 18:20   #4704
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

hejoo dawno mnie tutaj nie było
widzę, że też szalejecie zakupowo- my wczoraj Mikusiemu kupiliśmy 2 pary spodni, bodziaka i skarpetki w h&m i tak mi się przykro zrobiło bo to jego ostatni rozmiar na maluchach... 92 a później już się przenosi na ten dział dla starszaków mój duży syneczek tak szybko rośnie

ja właśnie piszę cv do urzędu- pewnie już i tak kogoś mają, ale co mi szkodzi
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:41   #4705
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hejoo dawno mnie tutaj nie było
widzę, że też szalejecie zakupowo- my wczoraj Mikusiemu kupiliśmy 2 pary spodni, bodziaka i skarpetki w h&m i tak mi się przykro zrobiło bo to jego ostatni rozmiar na maluchach... 92 a później już się przenosi na ten dział dla starszaków mój duży syneczek tak szybko rośnie rosi:

ja właśnie piszę cv do urzędu- pewnie już i tak kogoś mają, ale co mi szkodzi
Ja juz z f&f zamawialam ostatnio piżamki z działu kids a nie baby ale za to dla Adrianka maleństwa kupuje wiec to mnie pociesza
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 20:34   #4706
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

KAŚKA 92 jest też w hm na tym starszym dziale. Nie wiem jak z chłopakami ale dla dziewczynek są fajniejsze ubranka. Spodnie z hm mloda ma na 98 także na niemowlęce juz dawno nie chodzę. ..
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 20:49   #4707
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja juz z f&f zamawialam ostatnio piżamki z działu kids a nie baby ale za to dla Adrianka maleństwa kupuje wiec to mnie pociesza
I ja niedługo poszaleje dobrze ze po leo posprzedawałam ciuszki i malo nam zostało
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 20:55   #4708
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Czy tylko my nosimy jeszcze rozmiar 80 z h&m i 86 innych firm? Julek był ostatnio mierzony i wazony - 80 cm i 10,7 kg...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:04   #4709
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

co za durny ten nowy wizaż

Miki ma 92cm i ok 12kg
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2015-03-27 o 21:06
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:12   #4710
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Kurcze to Miki duży już
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 13:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.