Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 18:12   #4741
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Też kupiliśmy przed chwilą kanon Dadow. Ja jakos jeszcze nie mialam okazji wyprobowac tej nowej wersji. Stara wersja mi odpowiadala, wiec skoro piszecie,ze nowe lepsze to powinnam piac z zachwytu nad nimi. Zobaczymy jak bedzie
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 18:53   #4742
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Dady mam i ja
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:39   #4743
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

A ja nie mam choć wysłałam tza dzis do biedro. Zapomniałam o tym
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 10:14   #4744
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Ciekawe rytuały opisujecie u nas póki co nie ma takich,Maly wstaje i idzie do salonu i w zasadzie tyle,nie ma czynności które powtarza,a mógłby np zrobić mamusi śniadanie
hihi wymagajaca mamusia :P oj tez bym chciała zeby moje dziecko mi sniadanie robiło :P haha

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Od poniedziałku dady w promo,50zl za karton kupię już ,,2"
dzięki za info nam jeszcze zostało troche pieluch al emoze kupie jeden karton zawsze sie przyda

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Tylko u nas byla jedną paleta ze wszystkimi rozmiarami wiec pewnie raz dwa sie rozejda.
Nie wiem jaka cena bo nie widziałam ich w gazetce a jeszcze na sklepie nie bylo ceny i były oklejone streczem zeby nie brać

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Jaika super ze Emi na taka kitke

Boja ja to nawet wstydzę sie mowić jak leo sypia i nie umiem go przestawićtakże po zmianie czasu bedzie juz calkiem cudnie.
tak to te nowe dady ja wziełam dwa kartony bo sis jeden kupiła Lenie :P wiec spokojnie do końca maja nam wystarczy do kolejnej promocji nawet pewnie i co nieco zostanie

co do spania..to moja Lena wczoraj przeszła sama siebie :/ bo poszła spać jakoś 20.30 i od 22 juz sie obudziła i usnac nie mogla i tak sie krecila do 24.30 myslalam ze oszaleje :/ bo ja z nią lezałam i juz usypiałam to ta zaczeła wlazic na mnie zeby sie przytulić to mowiła 'cho' żebym sie w jej strone odwróciła żeby sie mogła przytulić takze 2,5 godziny meczarni miałysmy
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:43   #4745
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

hej
co tu taka cisza?

co robicie dobrego na święta? my idziemy do rodziców co prawda, ale ja robię sałatkę nachos, wafla z masą z mleka w proszku i chyba torcik czekoladowy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:08   #4746
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

u mnie keks, babka, babeczki, chrzan z jajkiem, buraczki z chrzanem, oczywiście jajka Na obiad idziemy do moich rodziców
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:23   #4747
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

My jedziemy do rodziców na śniadanie i wracamy do siebie,boje się jechać gdzieś na dłużej,tp już tak blisko
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:08   #4748
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

ja jade do tesciowej, na bank bedzie kielbasa biala, ktorej nienawidze

a cicho tu bo wszystkie siedza na FB :p ja wiedziałąm ze tak będzie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 22:03   #4749
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ja jade do tesciowej, na bank bedzie kielbasa biala, ktorej nienawidze

a cicho tu bo wszystkie siedza na FB :p ja wiedziałąm ze tak będzie
No ładnie
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:46   #4750
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hej

U nas ze spaniem jak w kajledoskopie. Jeszcze przed weekendem narzekałam, że coś się stało bo mały mi się po dłuzszym okresie juz przesypiania nocy zaczął budzić na nowo, i to po 2 razy. Po przestawieniu czasu, czyli od niedzieli znowu śpi ładnie, bez pobudek. Przy czym mam problem z dostosowaniem harmonogramu dnia do nowych godzin. Doradzcie co tu zrobić? Bo przez to przestawienie czasu Kostek idzie spać dopiero o 22 (wcześniej chodziło koło 21) i śpi do 7-7.30 (wcześniej do 6). Za nic nie mogę go uśpić wcześniej. Jak go powoli przestawić? Skrócić mu drzemki w dzień, żeby wieczorem szybciej był zmęczony? Czy jak? Bo do 22 codziennie się z nim zmagać, to heroiczna praca... Też potrzebujemy odpocząć.
A i jeszcze odpowiadając ... to ten kalejdoskop to raczej nic wspólnjego ze smoczkiem nie ma. Po odstawieniu smoka syn zaczął własnie sypiać lepiej, bez pobudek. Trwało to ponad 2 tygodnie, więc nie sądzę, żeby po takim czasie nagle sobie o tym smoczku przypomniał. To pogorszenie w spaniu musiało wynikać z czegoś innego. A teraz też nie wiedzieć czym spowodowana poprawa????

Tak jak już tu kiedyś porównywałyśmy, mój Kocio, to do mniejszych należy, więc w 80 się mieści. Czasem trochę wyslimowane te ciuszki ma, ale spokojnie jeszcze chodzimy. Normalnie na luzie jest 86, a buty póki co 22.

Edytowane przez mostly_cloudly
Czas edycji: 2015-03-31 o 07:50
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 08:27   #4751
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej
co tu taka cisza?

co robicie dobrego na święta? my idziemy do rodziców co prawda, ale ja robię sałatkę nachos, wafla z masą z mleka w proszku i chyba torcik czekoladowy
Chce na pewno zrobić babke cytrynową, tylko szukam formy. Były teraz w Lidlu, ale wszędzie mi wykupili. Cena była atrakcyjna, bo niecałe 15 pln.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
nie tylko my też nosimy 80 i 86... do tego buty 21
My teraz kupowaliśmy buciki dla córki w CCC to braliśmy rozmiar 24. A mierzy ponad 80 cm. W styczniu miała u pediatry na stojaka 81 cm. Nosi ciuszki 86/92. waży około 11 kg. Każde dziecko inne.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
No racja... Ja w porównaniu z Wami i wstawaniem/kładzeniem się spać waszych dzieciaczków chyba w innej czasoprzestrzeni żyję . W każdym razie nie lubię tego letniego czasu.
Ta zmiana czasu spowodowała, że córka wczoraj w ogóle nie miała drzemki. Szalała tacie w domu (jest teraz na L4), ale mąż dał ładnie radę z buntowniczką, która w pewnym momencie sama już nie wiedziała co chciała, chwiała się na nogach, ale na drzemkę iść nie chciała.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

Ma je duże dziecko dzisiaj po raz pierwszy spało tak
My już zamówiliśmy łóżeczko junior dla Amelki. Lada moment kurier je przywiezie. Też na początku będę chciała coś podłożyć na wypadek gdyby fikła mi podczas snu.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Dziewczyny a Wy jakie macie prześcieradła dla swoich pociech? Frotte czy jersey? Bo ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić córce na to nowe łózko tego jersey tylko nie wiem jak to dokładnie wyglądało.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 09:35   #4752
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
Hej

U nas ze spaniem jak w kajledoskopie. Jeszcze przed weekendem narzekałam, że coś się stało bo mały mi się po dłuzszym okresie juz przesypiania nocy zaczął budzić na nowo, i to po 2 razy. Po przestawieniu czasu, czyli od niedzieli znowu śpi ładnie, bez pobudek. Przy czym mam problem z dostosowaniem harmonogramu dnia do nowych godzin. Doradzcie co tu zrobić? Bo przez to przestawienie czasu Kostek idzie spać dopiero o 22 (wcześniej chodziło koło 21) i śpi do 7-7.30 (wcześniej do 6). Za nic nie mogę go uśpić wcześniej. Jak go powoli przestawić? Skrócić mu drzemki w dzień, żeby wieczorem szybciej był zmęczony? Czy jak? Bo do 22 codziennie się z nim zmagać, to heroiczna praca... Też potrzebujemy odpocząć.
A i jeszcze odpowiadając ... to ten kalejdoskop to raczej nic wspólnjego ze smoczkiem nie ma. Po odstawieniu smoka syn zaczął własnie sypiać lepiej, bez pobudek. Trwało to ponad 2 tygodnie, więc nie sądzę, żeby po takim czasie nagle sobie o tym smoczku przypomniał. To pogorszenie w spaniu musiało wynikać z czegoś innego. A teraz też nie wiedzieć czym spowodowana poprawa????

Tak jak już tu kiedyś porównywałyśmy, mój Kocio, to do mniejszych należy, więc w 80 się mieści. Czasem trochę wyslimowane te ciuszki ma, ale spokojnie jeszcze chodzimy. Normalnie na luzie jest 86, a buty póki co 22.
Ja nie pomoge bo moja mała wstaje jak ja wstaje..dosłownie bo otóż ona śpi z nami i jak mamusia wychodzi z łózka to jest płacz i lament wczoraj poszła spać przed 21 i spała do 7.30 oczywiscie z pobudkami ale to norma nie sa one juz tak meczace bo tylko na smoka sie budzi wiec chwała jej no i dlatego nie mamy problemu z przestawianiem bo drzemke ma przed 12 róznie 2-3 godzin i wieczorem około 21 spiocha no ale nie zawsze jest tak pieknie bo po pol godzinie potrafi sie budzic a przedwczoraj to 2,5 godziny z nią lezałam od 22 do 24.30 bo usnac ponownie nie mogła... no ale tak to bywa z maluchami

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyy yyyy halooooooooo ?!?!?!?! no tu nigdy tak cicho nie było pisać pisać :P


paranoja!!!! u mnie śnieg pada
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 10:49   #4753
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość

paranoja!!!! u mnie śnieg pada
A fuj z tym śniegiem!
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:27   #4754
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Chce na pewno zrobić babke cytrynową, tylko szukam formy. Były teraz w Lidlu, ale wszędzie mi wykupili. Cena była atrakcyjna, bo niecałe 15 pln.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------



My teraz kupowaliśmy buciki dla córki w CCC to braliśmy rozmiar 24. A mierzy ponad 80 cm. W styczniu miała u pediatry na stojaka 81 cm. Nosi ciuszki 86/92. waży około 11 kg. Każde dziecko inne.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------



Ta zmiana czasu spowodowała, że córka wczoraj w ogóle nie miała drzemki. Szalała tacie w domu (jest teraz na L4), ale mąż dał ładnie radę z buntowniczką, która w pewnym momencie sama już nie wiedziała co chciała, chwiała się na nogach, ale na drzemkę iść nie chciała.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



My już zamówiliśmy łóżeczko junior dla Amelki. Lada moment kurier je przywiezie. Też na początku będę chciała coś podłożyć na wypadek gdyby fikła mi podczas snu.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Dziewczyny a Wy jakie macie prześcieradła dla swoich pociech? Frotte czy jersey? Bo ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić córce na to nowe łózko tego jersey tylko nie wiem jak to dokładnie wyglądało.
Frotte to pewnie wiesz jakie a Jersey to mi trochę flanele przypomina tylko cieńsze i się gniecie, wiec ja prasuje

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

U mnie na dworze tez masakra. Śnieg, deszcz, wiatr wczoraj do tego dochodziło jeszcze słońce, grad i nawet zagrzmialo. Wiec wszystkiego po trochu
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:29   #4755
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI




kiedyś wrzucałyście przepis na polędwiczki, poratuje któraś jeszcze raz?

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

nie było pytania, znalazałam w klubie
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:57   #4756
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hejka
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej
co tu taka cisza?

co robicie dobrego na święta? my idziemy do rodziców co prawda, ale ja robię sałatkę nachos, wafla z masą z mleka w proszku i chyba torcik czekoladowy
U nas jak zwykle będzie dużo jedzenia. Na pewno z ciast: sernik, babka, czeski, kora orzechowa, snikers. Dwie sałatki. Na gorące danie to nie wiem jeszcze.

W pierwszy dzień świąt jedziemy do teściów. W drugi jesteśmy u moich rodziców.
Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
Hej

U nas ze spaniem jak w kajledoskopie. Jeszcze przed weekendem narzekałam, że coś się stało bo mały mi się po dłuzszym okresie juz przesypiania nocy zaczął budzić na nowo, i to po 2 razy. Po przestawieniu czasu, czyli od niedzieli znowu śpi ładnie, bez pobudek. Przy czym mam problem z dostosowaniem harmonogramu dnia do nowych godzin. Doradzcie co tu zrobić? Bo przez to przestawienie czasu Kostek idzie spać dopiero o 22 (wcześniej chodziło koło 21) i śpi do 7-7.30 (wcześniej do 6). Za nic nie mogę go uśpić wcześniej. Jak go powoli przestawić? Skrócić mu drzemki w dzień, żeby wieczorem szybciej był zmęczony? Czy jak? Bo do 22 codziennie się z nim zmagać, to heroiczna praca... Też potrzebujemy odpocząć.
A i jeszcze odpowiadając ... to ten kalejdoskop to raczej nic wspólnjego ze smoczkiem nie ma. Po odstawieniu smoka syn zaczął własnie sypiać lepiej, bez pobudek. Trwało to ponad 2 tygodnie, więc nie sądzę, żeby po takim czasie nagle sobie o tym smoczku przypomniał. To pogorszenie w spaniu musiało wynikać z czegoś innego. A teraz też nie wiedzieć czym spowodowana poprawa????
Może zęby? Albo coś go bolało? Śniło? Przyczyn może być wiele.
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny a Wy jakie macie prześcieradła dla swoich pociech? Frotte czy jersey? Bo ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić córce na to nowe łózko tego jersey tylko nie wiem jak to dokładnie wyglądało.
Frotte jest bee zdecydowanie lepsze jersey.
Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość

paranoja!!!! u mnie śnieg pada
U nas też śnieg
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 13:13   #4757
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

u nas wczoraj snieg, dzis snieg z deszczem. do tego wiatr. jak ja sie ciesze, ze dach naprawialismy w zeszlym tygodniu bo teraz to pewnie nawet nikt by do tego nie przyszedł i pospadalaby reszta dachowek

nati nauczyla sie chodzić PO parapecie

przescieradlo wole z dzerseju
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 15:16   #4758
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Szkoda że nie ma słońca.Robię teraz pranie dla Dzidziusia i lipnie schnie,no ale juz musze zrobić,pólki czekają na ubranka,pakuje torbe i czekamy już tak blisko,trochę ponad 3 tyg i TP
Dziś kupiłam ostatnie kosmetyki z listy i z zakupów mam już wszystko
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 15:23   #4759
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Amelka jak masz możliwość i nie pada u Ciebie to powieść na dworze, wiatr przewieje to szybciej wyschnie.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 17:35   #4760
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

U nas jest masakra w związku ze zmianą czasu.... Chodzi spać później wstaje później na drzemki chodzi po 14 i dzisiaj wstała o 17 tylko ze z dwiema przerwami po 20 min bo się budzi z płaczem w nocy to samo.... Koszmar :/

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Szkoda że nie ma słońca.Robię teraz pranie dla Dzidziusia i lipnie schnie,no ale juz musze zrobić,pólki czekają na ubranka,pakuje torbe i czekamy już tak blisko,trochę ponad 3 tyg i TP
Dziś kupiłam ostatnie kosmetyki z listy i z zakupów mam już wszystko
Juz mega mega blisko super
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 19:21   #4761
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość



kiedyś wrzucałyście przepis na polędwiczki, poratuje któraś jeszcze raz?

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

nie było pytania, znalazałam w klubie
Co to za poledwiczki?

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Ja wolę prześcieradla frotte bo nie umiem dobrze wyprasować takiego na gumke i tez lepiej na lato jak sie poci.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Jestem hepi bo dzis zamówiliśmy płytki wiec juz naprawdę blisko do zakończenia remontów! W ogole jaka masakra okazało sie ze tz musi wymienić połowę rur w domu bo juz od dawna ciśnienie bylo tragiczne ze np jak chodziła pralka to nie można bylo odkręcić wody itp. Także rozwalił płytki na dole w łazience do tego mu pękła umywalka, musiał zrobić lukę w posadzce na korytarzu no armagedon. Wczoraj do 2w nocy to robił tyle bylo problemów.
No ale teraz woda leci jak marzenie nawet na 3krany naraz! Hehe luksus teraz musze jakiegos majstra umówić do płytek i oby nie wydziwial ze tynk trzeba zrywać bo palne so w łeb.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 19:25   #4762
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

ale smakołyki

Amelka ja nie wierzę, że Twoja ciąża już się kończy

Monia trzeba wysadzić fb w powietrze

a ja się jaram bo wyrobiłam premię
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 19:38   #4763
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Poziomkowa, kiedyś dziewczyny tu wrzucaly i polecaly. Coś mi się kojarzy,; ze Motyl?
To u Was gruntowny remont się zrobił pochwal się później efektami.

Kaśka gratuluję
U mnie podobnie

Rusalko, robiliscie badanie słuchu?

Natala. Dawno temu pisałaś
Na Spornej nigdy nie byliśmy. I mam nadzieję, że limit szpitali juz wyczerpalismy
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 19:40   #4764
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Poziomkowa, kiedyś dziewczyny tu wrzucaly i polecaly. Coś mi się kojarzy,; ze Motyl?
To u Was gruntowny remont się zrobił pochwal się później efektami.

Kaśka gratuluję
U mnie podobnie

Rusalko, robiliscie badanie słuchu?

Natala. Dawno temu pisałaś
Na Spornej nigdy nie byliśmy. I mam nadzieję, że limit szpitali juz wyczerpalismy
Ale z czym ona?
No za rok moze bede mogła zrobić zdjęcie
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 19:55   #4765
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Poziomkowa, kiedyś dziewczyny tu wrzucaly i polecaly. Coś mi się kojarzy,; ze Motyl?
To u Was gruntowny remont się zrobił pochwal się później efektami.

Kaśka gratuluję
U mnie podobnie

Rusalko, robiliscie badanie słuchu?

Natala. Dawno temu pisałaś
Na Spornej nigdy nie byliśmy. I mam nadzieję, że limit szpitali juz wyczerpalismy
Wywolana do tablicy
Mam nadzieję że Maja już zdrowa będzie!
Niestety nie udało się...
do tego badania dziecko musiało spać, albo siedzieć cicho i spokojnie z otwartą buzią przez chwile. U Jaska zadna z opcji nie wypalila, w nowym miejscu był rozdrażniony i niespokojny. A kiedy wkładali mu słuchawkę do ucha denerwował się i płakał.
Robilismy 3 podejscia.
Natomiast czas rowiewa moje wątpliwości w dobrą stronę
Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ale z czym ona?
No za rok moze bede mogła zrobić zdjęcie
http://wolnoscsmakowania.blogspot.co...dowo.html#more chyba o tych mowa


Jezzu u mnie tak wieje, że mam wrażenie że zaraz wywali mi okna, po podłodze hula wiatr, brrr!!! i gnijemy w domu juz drugi dzien ;/
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:00   #4766
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Dzieks rusałko jak rodzina zaakceptuje to zrobię na poniedziałek
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:03   #4767
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
U nas jest masakra w związku ze zmianą czasu.... Chodzi spać później wstaje później na drzemki chodzi po 14 i dzisiaj wstała o 17 tylko ze z dwiema przerwami po 20 min bo się budzi z płaczem w nocy to samo.... Koszmar :/

Współczuje
U nas ogólnie od tygodnia całkowicie rozregulowany rytm dnia. Bo jesteśmy w trakcie odsmoczkowania.
Drzemki (zwłaszcza w dzień) są o różnych porach.
Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jestem hepi bo dzis zamówiliśmy płytki wiec juz naprawdę blisko do zakończenia remontów! W ogole jaka masakra okazało sie ze tz musi wymienić połowę rur w domu bo juz od dawna ciśnienie bylo tragiczne ze np jak chodziła pralka to nie można bylo odkręcić wody itp. Także rozwalił płytki na dole w łazience do tego mu pękła umywalka, musiał zrobić lukę w posadzce na korytarzu no armagedon. Wczoraj do 2w nocy to robił tyle bylo problemów.
No ale teraz woda leci jak marzenie nawet na 3krany naraz! Hehe luksus teraz musze jakiegos majstra umówić do płytek i oby nie wydziwial ze tynk trzeba zrywać bo palne so w łeb.
Najgorsze są remonty. Ale fajnie zobaczyć końcowy efekt. Jak bedziecie po to pochwal się
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:08   #4768
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Na razie moge zaprezentować leonowy pokój. Ktos pytał o szafę to mamy taka brakuje łóżka. Nie wiem ale chyba zdjecia beda bokiem i nie umiem obrócić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1427828541554.jpg (43,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1427828567441.jpg (47,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1427828588516.jpg (53,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1427828610398.jpg (52,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1427828659099.jpg (31,0 KB, 31 załadowań)
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:12   #4769
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Passion no to

Poziomko super a te półeczki to kalax z ikei?
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2015-03-31 o 20:17
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 20:13   #4770
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Sa bokiem? Bo na tel nie widze
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 13:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.