Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 18:34   #601
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Madzia i jeszcze jedno, jakbyś się zdecydowała na Bartusia, to raczej Bartłomiej, a nie Bartosz, bo nie bardzo się komponuje z Twoim nazwiskiem
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 21:20   #602
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Dzieki wielkie dziewczyny
Dluuugo dlugo myslalam nad imieniem. Nikodem bo zawsze mi sie podobalo, ale tz sie zq nic nie chciał zgodzic. Emil bo miala byc Emilka:-P ale stwierdzilam pozniej ze to glupota dawac chłopcu imie bo miał byc dziewczynka :-D
A Wojtek bo chcialqm chwilowo zeby imie małego młodszego mialo historie... Jasiek jest po dziadkach a tz jest Jaroslaw Wojciech, wiec synus bylby Wojciech Jaroslaw, a Bartusia tz od poczatku chcial ale mi sie Bartki przejadly bo to byl bum na moj rocznik.. I faktycznie jaika koncowka imienia SZ z nazwiskiem na SZ to bylby zly pomysl. Zostaje Adaś, juz zaklepane a to ze brzmia podobnie bardzo mi sie podoba i wlasnie o to mi chodzilo

Kurde wczoraj zauwazylam ze Jaskowi idzie piatka na dole po lewej stronie, noc bylw okropna, dzisiejszy dzien tez na NIE, recr obydwie non stop w buzi, padam...

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Poziomkowa, ja jak ide z Jaskiem blisko ulicy to co chwile sie zetrzymujemy abo to autobus, pozniej ciezarowq, motor i pan ma "daan" czyt.kask - na glowie...

Wogole to dalej mysle jaki pojazd by Jaskowi kupic procz jago bunza...
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 20:54   #603
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Dzięki za pocieszenie Larysko Mam nadzieje, że to szybko minie. Byłyśmy sypać dzisiaj kwiatki na procesji. Była bardzo grzeczna i pięknie sypała, ale niestety cały czas musiałam ją na rękach trzymać, bo bała się tłumu eh

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
ej Ty poważnie z tym Emilem? Był kiedyś taki film o Emilu i przypomina mi się jak na niego krzyczeli jak był niegrzeczny:
Emil do drewutni!
Nikodem jest ładnie, Wojtki to niedobre chłopaki mój małż
Ej przecież Emilek to ładne imię Mi się podoba. Znam małego Emilka i jest śliczny i bardzo grzeczny. Jest też Emil pogromca fotoradarów Mój monż to ogląda na okrągło. Tego filmu o którym piszesz nie kojarzę wogóle.
Ja jakbym miała synka to bym dała mu imię Oskar albo Błażej Ale więcej dzieci nie planujemy.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 22:43   #604
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie Larysko Mam nadzieje, że to szybko minie. Byłyśmy sypać dzisiaj kwiatki na procesji. Była bardzo grzeczna i pięknie sypała, ale niestety cały czas musiałam ją na rękach trzymać, bo bała się tłumu eh



Ej przecież Emilek to ładne imię Mi się podoba. Znam małego Emilka i jest śliczny i bardzo grzeczny. Jest też Emil pogromca fotoradarów Mój monż to ogląda na okrągło. Tego filmu o którym piszesz nie kojarzę wogóle.
Ja jakbym miała synka to bym dała mu imię Oskar albo Błażej Ale więcej dzieci nie planujemy.
Mój synek tez będzie Oskar jeśli będzie... ;p
Nie chcecie drugiego dziecka? Od początku planowaliście jedno czy teraz się zmieniły plany?
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 06:08   #605
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Mój synek tez będzie Oskar jeśli będzie... ;p
Nie chcecie drugiego dziecka? Od początku planowaliście jedno czy teraz się zmieniły plany?
Nie, że nie chcemy, ale nie planujemy Dobrze nam we trójkę. Mój tż tak dużo pracuje że sama z dwójką nie dałabym rady. Maja od urodzenia dawała popalić i obawiam sie powtórki z rozrywki. Chyba jestem zbyt wygodna na takie życie. Poza tym m źle zniosłam pierwszą ciążę i na samo wspomnienie odniechciewa mi się. Ale nie wykluczam że za parę lat mi się odmieni to moze wtedy... teraz "odpoczywamy"
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 06:19   #606
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie Larysko Mam nadzieje, że to szybko minie. Byłyśmy sypać dzisiaj kwiatki na procesji. Była bardzo grzeczna i pięknie sypała, ale niestety cały czas musiałam ją na rękach trzymać, bo bała się tłumu eh



Ej przecież Emilek to ładne imię Mi się podoba. Znam małego Emilka i jest śliczny i bardzo grzeczny. Jest też Emil pogromca fotoradarów Mój monż to ogląda na okrągło. Tego filmu o którym piszesz nie kojarzę wogóle.
Ja jakbym miała synka to bym dała mu imię Oskar albo Błażej Ale więcej dzieci nie planujemy.
Poważnie Majusia kwiatki sypała? Emilka by połowę zjadła, a resztę rozgniotła
Co do filmu, to szedł jak byłam mała w latach 80 http://www.filmweb.pl/serial/Emil+z+...i-1974-104696#
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 08:39   #607
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

hej mamuśki
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 09:10   #608
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII



ale gorąco
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 09:21   #609
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

U mnie 30 w cieniu :/ teraz nie wychodzę z Olą (raz ze mi się średnio chce a dwa ze właśnie w słońcu będzie za gorąco)

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Nie, że nie chcemy, ale nie planujemy Dobrze nam we trójkę. Mój tż tak dużo pracuje że sama z dwójką nie dałabym rady. Maja od urodzenia dawała popalić i obawiam sie powtórki z rozrywki. Chyba jestem zbyt wygodna na takie życie. Poza tym m źle zniosłam pierwszą ciążę i na samo wspomnienie odniechciewa mi się. Ale nie wykluczam że za parę lat mi się odmieni to moze wtedy... teraz "odpoczywamy"
no jasne bez spiny a co będzie kiedyś kto wie?
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 14:26   #610
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Madzia Maciej zakochany z braciszku. Widzę jakieś pojedyncze oznaki zazdrości ale póki co non stop całuje i glaszcze małego.

A co do płci to już dawno mi przeszło... Wręcz wkrecilam sobie że jest królowa matka... Robię poligon, kupuje 3drzwiowa lodówkę i dam rade
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 15:51   #611
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Dla tych, co twierdzą, że słońce zabija - naturalna ochrona przed nim http://dziecisawazne.pl/naturalna-oc...em-slonecznym/
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 17:30   #612
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Dziewczyny macie ten kubek 360 stopni z lovi uczący dziecko pić z normalnego kubka? Moja nie może załapać jak z tego pić.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 18:36   #613
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

ja początkowo paznokciem troche ten silikon podwazylam jak piła by poleciało. i załapała. a pije ze slomki? moze lepiej juz dawac zwyczajnie z kubka?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:14   #614
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie ten kubek 360 stopni z lovi uczący dziecko pić z normalnego kubka? Moja nie może załapać jak z tego pić.
Adaś ma taki kubek z aventa. Na początku też nie umiał załapać, a teraz pije normalnie.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:36   #615
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
Dla tych, co twierdzą, że słońce zabija - naturalna ochrona przed nim http://dziecisawazne.pl/naturalna-oc...em-slonecznym/
No ale ta naturalna ochrona też zaleca smarowanie
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 21:24   #616
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie ten kubek 360 stopni z lovi uczący dziecko pić z normalnego kubka? Moja nie może załapać jak z tego pić.
Mamy od dawna, ale denerwuje mnie, że przecieka, więc rzadko używamy. Teraz głównie bidon ze słomką, albo doidy cup, ale z tego drugiego często wylewa, więc muszę pilnować bardzo. Zastanawiam się nad łyczkiem
Znacie to? i jak?

Edytowane przez LaLoca
Czas edycji: 2015-06-14 o 21:28
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:01   #617
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
No ale ta naturalna ochrona też zaleca smarowanie
skor lubicie teksty sroki o najlepszych i najmniej sztucznych chusteczkach do tyłka, to chyba warto sprawdzić niechemicznosc kremów przeciwsłonecznych
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 08:38   #618
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
skor lubicie teksty sroki o najlepszych i najmniej sztucznych chusteczkach do tyłka, to chyba warto sprawdzić niechemicznosc kremów przeciwsłonecznych
Heh

Ja Ci powiem tak, czytam bloga sroki i uważam, że kobieta odwala kawał dobrej roboty. Nie ma też co przesadzać, bo prawda jest taka, że żeby dziś żyć bez chemii to trzeba by gdzieś w głuszy, z dala od drogi i świata cywilizowanego, z własną hodowlą wszystkiego. Więc staram się wybierać mniejsze zło i jak mam do wyboru chusteczki naszpikowane chemią to wolę te z "prostym składem", bo chusteczek używam i używać będę, bo nie zawsze mam dostęp do bieżącej wody. Tak samo z innymi kosmetykami, czytam sobie na blogu i wybieram to co mi będzie odpowiadało i jakościowo i cenowo.

Co do kremów przeciwsłonecznych. Nie mam ochoty okładać wieczorem dziecka kefirem bo jest całe czerwone i piecze. O innych powodach już pisałam. Są filtry naturalne i o nich też sroka pisze, każdy wybiera coś dla siebie. A jak nie wybiera to już jego sprawa.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 11:56   #619
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Heh

Ja Ci powiem tak, czytam bloga sroki i uważam, że kobieta odwala kawał dobrej roboty. Nie ma też co przesadzać, bo prawda jest taka, że żeby dziś żyć bez chemii to trzeba by gdzieś w głuszy, z dala od drogi i świata cywilizowanego, z własną hodowlą wszystkiego. Więc staram się wybierać mniejsze zło i jak mam do wyboru chusteczki naszpikowane chemią to wolę te z "prostym składem", bo chusteczek używam i używać będę, bo nie zawsze mam dostęp do bieżącej wody. Tak samo z innymi kosmetykami, czytam sobie na blogu i wybieram to co mi będzie odpowiadało i jakościowo i cenowo.

Co do kremów przeciwsłonecznych. Nie mam ochoty okładać wieczorem dziecka kefirem bo jest całe czerwone i piecze. O innych powodach już pisałam. Są filtry naturalne i o nich też sroka pisze, każdy wybiera coś dla siebie. A jak nie wybiera to już jego sprawa.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 22:56   #620
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
Dla tych, co twierdzą, że słońce zabija - naturalna ochrona przed nim http://dziecisawazne.pl/naturalna-oc...em-slonecznym/
Akurat moją mamę zabił czerniak złośliwy więc tak, słonce potrafi zabić. Robi to powoli i systematycznie.

Pisałam o malowaniu pokoju gościnnego i o dziwo udało się wszystko zrobić w sobotę Jetem bardzo zadowolona z efektu końcowego, wreszcie jest jasno i pogodnie Teraz w sobotę walczymy z kuchnią O to też będzie radość
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:38   #621
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Madzia, to Milosz jak jest bez pieluchy i zrobi na podloge to wlazi w siuski dalej i chlapie.

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
ej Ty poważnie z tym Emilem? Był kiedyś taki film o Emilu i przypomina mi się jak na niego krzyczeli jak był niegrzeczny:
Emil do drewutni!
Nikodem jest ładnie, Wojtki to niedobre chłopaki mój małż
Pamiętam ten serial!


Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Mamy od dawna, ale denerwuje mnie, że przecieka, więc rzadko używamy. Teraz głównie bidon ze słomką, albo doidy cup, ale z tego drugiego często wylewa, więc muszę pilnować bardzo. Zastanawiam się nad łyczkiem
Znacie to? i jak?
Mamy i uzywamy. Jest ok,nie wylewa sie. Nadaje sie do mikrofali, jesli ktos ma to i do zmywarki. Dosc ciezko sie myje,ale jakos dajemy rade. Nie wiem jak kwestie logopedyczne.
Tez mamy doidy cup i czasem mu daje w nim,umie pic,ale on czesto specjalnie wylewa i sie bawi.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 20:17   #622
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ja początkowo paznokciem troche ten silikon podwazylam jak piła by poleciało. i załapała. a pije ze slomki? moze lepiej juz dawac zwyczajnie z kubka?
Pije przez rurkę.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 21:13   #623
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Dzięki inwersja za opinię. Właściwie już decyzja o kupnie zapadła, bo Majusia sama sobie kupiła przez apke allegro bawiła się moim tel i bach,zrobiła zakupy. Nie chce mi sie tego odkręcać, więc wezmiemy.

Mam ostatnio pecha, kamyk stukł mi szybę w aucie, złapałam gumę, a dzisiaj zatrzasnęłam Majusię w aucie wszystko dobrze sie skonczyło, ale zniszczone auto zostało i mam doła
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 12:19   #624
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Wiecie co, mamy uwsteczenienie... i nie wiem co robić. Dotychczas mały siadał na nocnik albo na tą nakładkę na toaletę i robił siku/kupe. Nieregularnie owszem i nie do końca świadomie, ale się udawało. Niania sadzała go na tzw czuja. Jak trochę posiedział to siku poszło, nawet pokazywał palcem że jest w nocniku. Teraz mamy bunt. Jak tylko padnie słowo nocnik jest jedno głośne NEEEEE. Siłą go do łazienki zaciągnąć sie nie da. Posadzić też. Teraz jak było ciepło to latał bez pieluchy. Myślałam, że coś załapie ale gdzie tam. Sikanie na podłoge a potem najlepiej jeszcze pochlapać w tym nogami... Co tu dalej z tym robić? Przeczekać to NEEEE? czy nadal próbować wdrażać?
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 12:48   #625
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Pocieszę Cię. U nas jest to samo.

U nas jest w ogóle faza: wszystko na "NIEEEE". Pytam się czy chce jeść -NIE (ale bierze do buzi), czy pić? -NIE (ale pije) itp.

Nawet plac zabaw jest "NIE".


Zaliczyliśmy w weekend pierwszy basen na powietrzu. Małgosia zachwycona
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 12:58   #626
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

U nas też wszystko jest na nie. Można oszaleć. Jak zadaję mu pytanie to tak podchwytliwie żeby nie mógł odpowiedzieć "nie"

mostly_cloudly ja bym przeczekała żeby się nie zraził bo potem to dopiero może mieć fazę na nocnik
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 14:33   #627
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

słynny bunt dwulatka widzę pełną parą u nas już jakiś czas jest faza na nie... co zrobić trzeba przeczekać jak zabkowanie i wszystkie inne atrakcje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 18:57   #628
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Alle sie tu cicho zrobilo...
U nas tez kicha z nocnikiem, za 2tyg Jasko bedzie mial brata i chyba zrobie pauze na odpieluchowanie bo to za dużo wrazen dla niego.

A jak ogolnie u Was wyglada odpieluchowanie? Poprostu sadzacie na nocniczek co jakis czas?
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 06:54   #629
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Adaś nie chce siedzieć dłużej na nocniku i nic z tego nie wychodzi. Zabawiam, szczoteczkę do zębów dostaje i inne bajery, a i tak nie posiedzi długo. Tracę nadzieję, że coś z tego będzie. Może nie jest jeszcze gotowy.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 18:16   #630
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Emilka dziś o 17 zrobiła siku na nocnik i stwierdziłam, że do kąpieli nie ma sensu zakładać nowej pieluchy, więc założyłam majtusie. Oczywiście zmieniłam je 2 razy, a potem biegała na golasa Zmoczyła łóżko, krzesełko, buty małża i swoje pantofle
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 15:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.