Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 08:16   #4471
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Ja jakis tydzien temu ukrecilam wspomniany tonik i poki co jestem po dwoch zastosowaniach (przeplatanych pillingiem migdalowym i uzywaniem serum z kwasem LHA - wszystko wlasnej roboty).
Po pierwszym uzyciu skora luszczyla mi sie baaaaaardzo. Znacznie, znacznie mocniej niz sie spodziewalam i to zarowno na brodzie, gdzie mam najwieksze problemy skorne (podskorne, niebolesne grudki oraz zaskorniki otwarte i zamkniete), a takze na nosie, co bylo sporym zaskoczeniem.
Po kolejnym uzyciu luszczenie bylo prawie niezauwazalne, stad dzis kolejne smarowanie
Zwykle złuszcza się więcej tam, gdzie jest grubszy naskórek. Jak już zejdzie, to później nie ma takiego efektownego schodzenia płatów naskórka.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 13:13   #4472
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

@aniser, to zazdroszczę. U mnie już 2 tygodnie stosowania i skóra nie chce łuszczyć się wcale. Bałam się żeby nie przesadzić na początek i zaczęłam od 2 razy tygodniowo, ale chyba muszę zwiększyć częstotliwość, bo nic z tego nie będzie.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 22:27   #4473
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie coś na problem zaskórnikowy?
Na wątku kwasowym wpadłam na specyfik z LHA i dumam.
Ja polecam albo maseczkę albo tonik aspirynowy sama używam toniku tak 3,4 razy w tygodniu i maseczki z glinki i jest ok a nie mam już nastu lat tylko dzieści
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 09:38   #4474
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wlasnie weszlam na ceny hydrolatow z mazidel i jednak bardziej oplaca sie ten tonik z BU. Za 150 ml hydolatu z mazidel trzeba zaplacic ok. 20 zl. Za 200 z BU zaplacilam chyba ok. 17. Wiec jak juz sie zdecyduje ukrecic tonik to na bazie hydrolatow z ZSK. Wychodza najekonoiczniej
Do kręcenia to pewnie, lepiej wziąć tańszy. A do takiego użytku bezpośredniego jednak preferuje te mazidłowe lub z BU. Mam teraz trzeci pod rząd z BU i jestem zadowolona. Z kocanki. Chociaż poprzedni z kocanki był chyba z mazideł i był lepszy.
Mam też w domu geraniowyz ZSK, ale jeszcze nie próbowałam. Ciekawa jestem czy pachnie tak jak tamten z mazideł do którego mam sentyment.

Dziewczyny, włączyłam HA z powrotem do pielęgnacji, używam FlavoC i widzę dużą różnicę. Aczkolwiek jeszcze trzeba walczyć

Za jakiś czas chyba zrobię kurację retinolem
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 14:53   #4475
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zwykle złuszcza się więcej tam, gdzie jest grubszy naskórek. Jak już zejdzie, to później nie ma takiego efektownego schodzenia płatów naskórka.
W sumie wlasnie na to poczatkowe zluszczanie liczylam,bo to chyba jedyna szansa, zeby pozbyc sie podskornych niedoskonalosci

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
@aniser, to zazdroszczę. U mnie już 2 tygodnie stosowania i skóra nie chce łuszczyć się wcale. Bałam się żeby nie przesadzić na początek i zaczęłam od 2 razy tygodniowo, ale chyba muszę zwiększyć częstotliwość, bo nic z tego nie będzie.
ja uzywam co drugi dzien, naprzemiennie z serum z kwasem lha i tylko w czasie,gdy jestem po pillingu kwasami i mam mocno podrazniona skore odstawiam na jakis czas. Mysle, ze jak zwiekszysz czestotliwosc to zobaczysz rezultaty
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 09:54   #4476
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
@aniser, to zazdroszczę. U mnie już 2 tygodnie stosowania i skóra nie chce łuszczyć się wcale. Bałam się żeby nie przesadzić na początek i zaczęłam od 2 razy tygodniowo, ale chyba muszę zwiększyć częstotliwość, bo nic z tego nie będzie.
Czasem to jest kwestia tego, że nie ma warstwy grubego naskórka i to, co się poluźni do kwasów najwyżej zejdzie np. przy wycieraniu twarzy ręcznikiem, ale tez trzeba dobierać czestotliwość do rodzaju skóry. Np. ja mam skórę dobrze tolerującą kwasy i jak robiłam kurację złuszczającą to używałam toniku aha/bha ORAZ serum migdałowego, dwa razy dziennie. Oczywiście nikomu nie polecam zaczynać od takich ilości - powinno się zaczynać od dawek polecanych na BU, przy braku efektów stopniowo zwiększać i cały czas obserwować skórę, bo po złuszczeniu pogrubionego naskórka skóra będzie już wrażliwsza i będzie trzeba zmniejszyć dawkę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 09:53   #4477
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Od 30 listopada do 7 grudnia włącznie odliczana jest opłata za wysyłkę przy zakupach za kwotę powyżej 100 zł. Pierwszy raz mi się udało uniknąć tej opłaty a zamawiam regularnie. Więc polecam.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 10:05   #4478
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Do kręcenia to pewnie, lepiej wziąć tańszy. A do takiego użytku bezpośredniego jednak preferuje te mazidłowe lub z BU. Mam teraz trzeci pod rząd z BU i jestem zadowolona. Z kocanki. Chociaż poprzedni z kocanki był chyba z mazideł i był lepszy.
Mam też w domu geraniowyz ZSK, ale jeszcze nie próbowałam. Ciekawa jestem czy pachnie tak jak tamten z mazideł do którego mam sentyment.

Dziewczyny, włączyłam HA z powrotem do pielęgnacji, używam FlavoC i widzę dużą różnicę. Aczkolwiek jeszcze trzeba walczyć

Za jakiś czas chyba zrobię kurację retinolem
A ja przestalam kombinowac, akkurat pokonczyly mi sie rosyjskie kosmetyki i zamowilam sobie tonik nawilzajacy za 10 zeta Swieta sie zbllizaja , nie ma co kombinowac :P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Od 30 listopada do 7 grudnia włącznie odliczana jest opłata za wysyłkę przy zakupach za kwotę powyżej 100 zł. Pierwszy raz mi się udało uniknąć tej opłaty a zamawiam regularnie. Więc polecam.
O to super Ja juz miesiac temu porobilam zapasy z BU Poki co mam zakupowego bana.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 10:43   #4479
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, na BU znów nie ma Dnia Darmowej Dostawy Wiecie gdzie kupię fajne serum, tak do 30zł? Myslałam o migdałowym albo z wit c. Chodzi mi o ochronę naczynek i delikatne oczyszczanie, bez rozjaśniania skóry. Podpowiecie coś? Chciałabym gotowy zestaw, bo nie mam głowy do liczenia, odmierzania itp.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 10:58   #4480
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na BU znów nie ma Dnia Darmowej Dostawy Wiecie gdzie kupię fajne serum, tak do 30zł? Myslałam o migdałowym albo z wit c. Chodzi mi o ochronę naczynek i delikatne oczyszczanie, bez rozjaśniania skóry. Podpowiecie coś? Chciałabym gotowy zestaw, bo nie mam głowy do liczenia, odmierzania itp.
To moze Super Mezo Power Lasem z Bielendy - z kwasem migdalowym 10 %? Dostaniesz go w Drogerii Natura, ewentualnie w Rossmanie za ok. 28 zl. Natomiast z wwitamina c dobre sserum ktore dostaniesz stacjonarnie to chyba z Ava Comsetics. Ich produkty sa dostepne w Hebe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 11:52   #4481
kasiarzyna0
Raczkowanie
 
Avatar kasiarzyna0
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 57
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Hej czy ten tonik poradzi sobie z przebarwieniami pozapalnymi ? do tej pory stosowalam tylko skinoren ale nie ruszył moich przebarwien w ogole. od paru mies uzywam tez effaclar duo+ ale po nim zadnych efektow tez nie widze.. czy ten tonik da rade zluszczyc lub rozjasnic te plamy ? czy powinnam sprobowac czegos innego ?
kasiarzyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 14:50   #4482
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To moze Super Mezo Power Lasem z Bielendy - z kwasem migdalowym 10 %? Dostaniesz go w Drogerii Natura, ewentualnie w Rossmanie za ok. 28 zl. Natomiast z wwitamina c dobre sserum ktore dostaniesz stacjonarnie to chyba z Ava Comsetics. Ich produkty sa dostepne w Hebe.
No właśnie nie che w drogerii kupować, tylko skorzystać z Dnia darmowej Dostawy, chyba jakis ze sklepów BU podobnych go obchodzi? Kiedyś na Beautyever kupowałam, ale tam właśnie nie ma gotowych zestawów, odmierzonych jak w BU.

Kurcze mazidła i enaturalne też nie mają :/ Gdzie jeszcze kupujecie sera? Ja trochę wypadłam z obiegu na jakis czas i sie nie orientuję.

Edytowane przez aania88
Czas edycji: 2015-12-01 o 14:54
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 14:57   #4483
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No właśnie nie che w drogerii kupować, tylko skorzystać z Dnia darmowej Dostawy, chyba jakis ze sklepów BU podobnych go obchodzi? Kiedyś na Beautyever kupowałam, ale tam właśnie nie ma gotowych zestawów, odmierzonych jak w BU.

Kurcze mazidła i enaturalne też nie mają :/ Gdzie jeszcze kupujecie sera? Ja trochę wypadłam z obiegu na jakis czas i sie nie orientuję.
Gotowe i ciekawe zestawy ma na pewno ZSK, ale tam darmowa wysyłka obowiązuje dopiero od 70 zł, w E-naturalne od 50 zł.
W DDD biorą udział jeszcze Ecospa i Esent, może tam uda Ci się coś ciekawego znaleźć
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 08:18   #4484
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez kasiarzyna0 Pokaż wiadomość
Hej czy ten tonik poradzi sobie z przebarwieniami pozapalnymi ? do tej pory stosowalam tylko skinoren ale nie ruszył moich przebarwien w ogole. od paru mies uzywam tez effaclar duo+ ale po nim zadnych efektow tez nie widze.. czy ten tonik da rade zluszczyc lub rozjasnic te plamy ? czy powinnam sprobowac czegos innego ?
Spróbujesz, zobaczysz. W moim doświadczeniu tonik jest o niebo lepszy niż effeclar.

Ale ogólnie powinnaś się nastawić na to, że usuwanie przebrwień wymaga czasu. Nie idź w szukanie jak najsilniejszych środków złuszczających, bo zamiast pomóc możesz zaszkodzić. Więc radziłabym ostroznie, krok po kroku. Poszukaj też na BU albo ZSK preparatów stricte rozjaśniających przebrwienia.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 07:52   #4485
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wczoraj już dostałam moją paczkę. Ukręciłam dwa sera i już na noc sobie zapodałam na buzię iii jestem zadowolona wstępnie. Uwielbiam Biochemię za ich szybciutkie wysyłki, które zawsze docierają do mnie drugiego dnia bo mają tak blisko.

Olejek myjący rumiankowy zabawnie pachnie. Mam nadzieję że okaże się równie dobry jak ten z zieloną herbatą bo ten stał się moim hitem i zastąpił mi drzewko herbaciane, szkoda że to limitka.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:58   #4486
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

chcę zacząć terapie z kwasami na przebarwienia na czole, spowodowane słońcem oraz rozszerzone pory. Poczytałam trochę i waham się pomiędzy zestawem z BU Tonik z kwasami AHA/BHA 10% za 19zł a Tonikiem na przebarwienia z Mazideł za 35zł. Który lepszy i na dłużej starczy?Czy w walce z przebarwieniami wystarczy tylko tonik, przynajmniej na początek.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:57   #4487
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja zaczynając moją przygodę z kwasami kupiłam właśnie tonik AHA/BHA 10% i mogę polecić go na początek jako jedyny produkt kwasowy - na przebarwienia również a miałam ich trochę po nieudanej kuracji u dermatologa... Pomógł. Tego z Mazideł nie znam, ale z BU jestem do dziś zadowolona i używam (okresowo, raczej staram się robić przerwy).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 16:11   #4488
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
chcę zacząć terapie z kwasami na przebarwienia na czole, spowodowane słońcem oraz rozszerzone pory. Poczytałam trochę i waham się pomiędzy zestawem z BU Tonik z kwasami AHA/BHA 10% za 19zł a Tonikiem na przebarwienia z Mazideł za 35zł. Który lepszy i na dłużej starczy?Czy w walce z przebarwieniami wystarczy tylko tonik, przynajmniej na początek.
A jak Twoja cera reaguje na kwasy? Stosowalas jakies wczesniej?

Bo jezeli nie stosowalas i nie wiesz za bardzo jak reauje Twoja cera to ja mimo wszystko zaczelabym od kwasow nizszego kalibru np. serum midalowe albo serum azelo oliwkowe. Cera sie przyzwyczai, moze juz na etapie stosowania tych produktow uda Ci sie pozbyc przebarwien (choc z tego co czytalam to wcale nie jest takie proste). Ten tonik jest dosc silnym produktem.

Natomiast jezeli masz juz za soba jakies kwasy, cera nie reauje na nie tak mocno to jak najbardziej mozesz siegnac po tonik. I ja bym oraniczyla sie tylko do niego. Po pierwsze bedziesz wiedziala jak Twoja cera reauje, po drugie w przypadku kwasow co za duzo to niezdrowo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 16:17   #4489
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A u mnie akurat ten tonik okazał się o wiele słabszym produktem niż serum migdałowe. Nie spowodował nigdy łuszczenia solo, w odróżnieniu od serum właśnie.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 16:26   #4490
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

U mnie serum midalowe nidy nie powodowalo luszczenia. Natomiast peeling z Iwostinu gdzie jest tylko 5 % kwasu midalowego juz tak. Wiec nie ma chyba az takiej reguly

Ale i tak z tego co wiem to luszczenie nie jest miara sily danego produktu. Moze dzialac silnie a cera wcale nie musi sie luszczyc. I u mnie wlasnie tak jest wprzypadku serum midalowego, bo mam lepsze i bardziej widoczniejsze efekty niz po 5 z Iwostinu a luszczenia brak.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 16:38   #4491
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia z kosmetykami Afrodita?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 17:03   #4492
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

To z tym łuszczeniem zmieniło mój światopogląd.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 08:06   #4493
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jak Twoja cera reaguje na kwasy? Stosowalas jakies wczesniej?

Bo jezeli nie stosowalas i nie wiesz za bardzo jak reauje Twoja cera to ja mimo wszystko zaczelabym od kwasow nizszego kalibru np. serum midalowe albo serum azelo oliwkowe. Cera sie przyzwyczai, moze juz na etapie stosowania tych produktow uda Ci sie pozbyc przebarwien (choc z tego co czytalam to wcale nie jest takie proste). Ten tonik jest dosc silnym produktem.

Natomiast jezeli masz juz za soba jakies kwasy, cera nie reauje na nie tak mocno to jak najbardziej mozesz siegnac po tonik. I ja bym oraniczyla sie tylko do niego. Po pierwsze bedziesz wiedziala jak Twoja cera reauje, po drugie w przypadku kwasow co za duzo to niezdrowo.
Dobre efekty przynosił u mnie Effaklar K a na początku tego roku miałam zabieg u kosmetyczki kwasami AHA, ale nie pamiętam stężenia. Skóra troszkę się łuszczyła parę dni, ale bez zaczerwienia czy pieczenia. Potem wróciło do normy. Ze względu na te przebarwienia, których chciałabym się pozbyć postanowiłam systematycznie nakładać sobie raz w tygodniu taki tonik. Wyjdzie to bardziej ekonomicznie niż wizyty u kosmetyczki, a i tak nie mam pewności czy to pomoże. Na początek wezmę ten zestaw z BU 10%
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2015-12-10 o 08:08
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:39   #4494
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, ma któraś rekomendacje, co z BU najlepsze dla skóry sześćdziesięciolatki? Do cery suchej.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:22   #4495
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

W kontekscie osob "starszych" duzo pozytywnych rencenzji czytalam o serum 3x rose.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 12:45   #4496
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W kontekscie osob "starszych" duzo pozytywnych rencenzji czytalam o serum 3x rose.
dzięki, używałam go w okolicach 30stki
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:16   #4497
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W kontekscie osob "starszych" dużo pozytywnych rencenzji czytalam o serum 3x rose.
Różane jest uniwersalne, panie z pewnych pokoleń, mam wrażenie, po prostu lubią mocno pachnące kosmetyki, a ono pachnie obłędnie.
Ja go też używałam przed 30, do skóry tłustej i się sprawdzało.

Chodziło mi raczej o porównanie, które z ser daje lepszy, widoczny efekt na starszej skórze. Bo myślę o winogronowym i renew z retinolem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 20:20   #4498
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny nie oburzajcie sie Ja w wieku 23 lat uzywalam serum 3x rose Tylko z tego co wiem, ze u osob starszych sie sprawdza, moja mama tez byla z niego zadowolona a ma ponad 60 lat.

Natomiast serum wingoronowe odpusc Wydaje mi sie, ze to niezly nawilzacz za sporo kasy, podobne efekty mialam po serum S.O.S. Natomiast serum renew z retinolem jak najbardziej, ale znowu moze podrazac i wysuszac wiec nie wiem czy nadaje sie do suchych cer.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 08:31   #4499
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie oburzajcie sie Ja w wieku 23 lat uzywalam serum 3x rose Tylko z tego co wiem, ze u osob starszych sie sprawdza, moja mama tez byla z niego zadowolona a ma ponad 60 lat.

Natomiast serum wingoronowe odpusc Wydaje mi sie, ze to niezly nawilzacz za sporo kasy, podobne efekty mialam po serum S.O.S. Natomiast serum renew z retinolem jak najbardziej, ale znowu moze podrazac i wysuszac wiec nie wiem czy nadaje sie do suchych cer.
Ja się nie oburzam, po prostu wydaje mi się, że ono nie jest stricte produktem "odmładzającym", tylko uniwersalnym nawilżająco-natłuszczająco-kojącym.

Chyba wezmę to retinolowe, z tego co pamietam moja mama je miała, tylko używała nieregularnie, tym razem jej przypilnuję. Oprócz tego będzie używała innych kosmetyków, więc myślę, że może być ok.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 10:11   #4500
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja w ogóle mam pytanie z innej beczki. Chciałabym się rozjaśnić. Nie mam na myśli jak Michael Jackson jestem realistką, że z medium nie zejdę do light skin, ale cokolwiek aby pozbyć się opalenizny zastałej itd. Słyszałam, że tonik z ogórków jest ok, mam serum z wit. C. Zastanawiam się co jeszcze mogę używać Widziałyście po jakiś serach efekt rozjaśnienia cery?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.