NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-24, 14:42   #1291
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zobaczcie co wlasnie dostalam od TŻa na gwiazdora ^^ to paletka kto niepoznaje z sephory ^^ dostalam oczoplasu cienie maja fantastyczna konsystencie i matowe i perlowe i z robinkami kolory ze szok i blyszczyki rewelacja pomadki nie brudza TŻa przy pocalunkah rozswietlacz i roze pierwsza klasa ^^ zdjecie niestety komorka bo mi aparat siadl ale wkleje z aparatu jak tylko bede miala
śliczna paletka chce taką paletkę i takiego TŻ
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 15:05   #1292
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja tez Mialam dostac Inimitable Chanel ale tata sie rozmyslil

PS: Piekne zbiory
PS2: WESOLYCH SWIAT
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 16:14   #1293
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Kusicielka ale Ty masz cudka w tym swoim wątku ej ej chwilka miałam sie przystopowac wymiankami ee tam
Tylko tym razem paczke chyba w sejfie wysłałabym


Mimbi:strasznie

Wystarczy list polecony
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 17:46   #1294
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Na to bym raczej nie liczyła .

Pomadko,Mythic również nie zaszkodzą,zawsze można kilka różowych kulek wyjąć
Racja.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja "przerobiłam" 01, 02, 03, i Winter Radiance.
Tylko 01, 03 nadają się na całą buzię.
Meteorki Pomadko to w moim przekonaniu gadżet, z tych wszystkich wymienionych kolorów najbardziej uniwersalny i nadający się do codziennego użytku jest zdecydownanie zestaw 01.
On też najczęściej pojawia się w wersji mini i najbardziej się przydaje.
Tak właśnie widziałam najwięcej 01 na allegro w minówkach.

Ten puder to w ogóle jest taka bajera.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Twoje wymarzone beige chic dają efekt bardzo delikatnego rozświetlenia, mniej odświeżają niż 01, zostawiają złote drobinki na buzi, do cery mieszanej odradzam.
Kolejny klin dla 03. A tak mi się podobają. Sama nie wiem...
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
WR - dla mnie wieczorowe - bardziej do podziwiania niż codziennego użytku, chyba, że się prowadzi intensywne życie imprezowe.
Zdecydowanie potrzebowałabym je na każda okazję. Póki co nocny tryb życia odszedł do lamusa.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Jeśli w ogóle jest sens inwestowania w meteorki, ze względów praktycznych, a nie kolekcjonerskich , to właśnie polecałabym 01 jako rozświetlacz i 'odświeżacz' makijażu.
Jeśli jednak masz kuleczki APC 00 - czy 01 - w każdym razie te rozświetlające - to meteorki możesz sobie spokojnie odpuścić.
Ja APC nie mam, ale widziałam na zdjęciach u dziewczyn na buzi i efekt wydawał mi się ładniejszy, mniej brokatowy, bardziej perłowy właśnie.
Meteoryty chiałabym nie dla szpanu, a jednak do użytku. Zreszta ja nie lubię się chwalić, więc nawet jeśli bym miała 10 pudeł meteorów to pewnie nikt by się o nich nie dowiedział.

O kulkach APC czytałam w wątku. Zdjęcia tez widziałam. Anita tam pisała, że lepsze APC niż Meteory. Sama nie wiem po raz 2.

Po Świętach wybiorę się na przeszpiegi i obczaję te APC rozświetlajace. Może faktycznie są niezłe. Szkoda, że nie mogę pomacać Meteorytów, bo nie mam żadnego sephoro-douglasa u siebie we wsi. Podjęcie decyzji byłoby łatwiejsze, a tak...

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Beige Chic nie brązują jak pisały dziewczyny, 01 nie różowi, a nawet delikatnie rozbiela.
Wszystkie na cerze mieszanej są dość ryzykowne.
Ja dlatego się tak nakręciłam na Chic, bo wydawało mi się, że one będę nie tyle rozświetlać co ocieplać twarz. Jam bledzioch, brązery najczęściej są dla mnie zbyt ciemne-albo za mało rozświetlajace, za wyraziste (nieważne), więc patrząc na 03 B. Chic pomyslałam, że nadadzą ładny, ciepły i rozświetlony ton na buzi. Takie subtelne 2 w 1.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Też bym tak zrobiła, ze względów kolekcjonerskich właśnie .
Ale tym welurowym skutecznie się oparłam, (padłam przy diamencie, ale co tam) - pamiętając efekt Beige Chic, który cóż - no jakiś powalający nie był.
Welurowe mi się wcale nie podobają. Tzn. patrzę pod swoim kątem i niestety nie przemawiają do mnie. Jakoś najmniej do mnie trafiają (i te bordowe kulki).
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Winter Radiance Mirianko absolutnie nie różowią - to srebrna poświata na buzi, coś jak te poprzednie limitowanki, white pearls, czy glitterinki.
Ale ładne są, takie mroźne.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to one są wszystkie do siebie mocno podobne (te wersje bardzo nabłyszczające - wieczorowe).
Założę się, że nie byłybśmy w stanie zobaczyć różnicy na 3 cerach wymizianych 3 różnymi limitowankami - no chyba że, po stopniu natężenia brokatowego błysku.
Pewnie jest tak jak piszesz. Większośc z nich polega na odpowiednim połączeniu i dobraniu kolorów. Tak by klient [wzrokowo] uległ magii i fascynacji, a efekty są zbliżone, jak nie takie same.
Chytra polityka firmy. Juz tam tęgie głowy dobrze sobie obmysliły meteorytowy plan.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Tak jak wyżej już pisałam - świetnie podkreślą jasną barwę skóry, ładnie odświeżą, rozświetlą.
Ale z drobinkami zdecydowanie trzeba się liczyć.
Mam cere mieszana, ale nie jest ona taka skłonna do błysku. W zasadzie każdy nawilżający krem mi lekko wymatowi cere więc myślę, że drobiny nie będą tutaj jakims wielkim minusem, czy zagrożeniem dla nadmiernego błysku.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Mniej drobinek i piękne rozświetlenie dają pokazywane w tym wątku sypkie pryzmy pastelowe.
A najładniej - bo bezdrobinkowo - wyglądają na buzi sypkie pryzmy 02 delicate beige, jeśli szukasz brązującego efektu, mogłabyś spróbować sypkich pryzm 03 - karmelowych.

Rozświetlenie i mat dla cer mieszanych - sypki Lucidity EL - 01 - przepiękny puder. Efekt podobny do rozświetlenia meteorkami, a jednak o wiele subtelniejszy.
O nie! Żadnych pryzm. Kochana nie mieszaj mi w głowie, bo ja juz się naczytałam o Pryzmach w wątku na Wizażystce. Uciekałam stamtąd i broń PanBóg nie zaglądam tam, bo wiem, że dostanę kolejnej "pryzmatycznej choroby". Nie. Ratunku...
Cytat:
Eh, tyle tych wspaniałości
Tutaj dodam-niestety. Nie idzie się zdecydowac, bo wszystko ładne, przyciaga wzrok i czaruje na swój sposób.
Cytat:
Moim zdaniem, też są ładniejsze od B CH, ja nie skarżę się na róż, nie jestem w stanie położyć meteorków więcej niż w pojedynczym machnięciu pędzlem - ze względu na drobinki - to nie dla mnie, przynajmniej nie na co dzień.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że B.Ch są piękne na focie, ale niekoniecznie uniwersalne. (tłumaczę sobie, przekonuję się-złożony to proces, ale może się uda.)

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Podsumowując, moim skromnym zdaniem, możesz sobie odpuścić na korzyść innego produktu, zaspokoić swą potrzebę najbardziej uniwersalną miniaturką 01 - nie będzie to jakaś specjalna wpadka myślę, a i pieniądze do odżałowania.
Biorę tylko miniatiurę pod uwagę, ponieważ mnie takie rzeczy jak pudry, rozświetlacze, róze się szybko nudzą. Nie lubię mrozić kasy w gadżetach, dlatego myslę, że mini będą dla mnie najlepsze.
Ponadto wszyscy piszą zgodnym chórem, że są bardzo wydajne, więc nie chciałabym ich przekazać w spadku swojej wnuczce.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Miłych pudrowych rozważań w czasie udanych Świąt życzę .
Równiez życzę Tobie, Wam wszystkim pięknych i kolorowych Świąt. Tak pięknych i magicznych jak Meteoryt.

Bardzo Ci dziękuję. Rozświetliłaś mi temat.
Widziałam je. Fajne. Ale juz poszły. Na szczęście.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 17:47   #1295
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To nie są wszystkie meteorytki jakie wypuścił Guerlain, ja mam serię limitowaną Pluie de Nacres, ma ona kuleczki niebieskie, złote, białe, różowe... Wklejam zdjęcie do kolekcji:

P.S. Dodam że zużyłam dopiero chyba 0,000001% ich... jakoś nie używam ale też trudno się z nimi rostać
Piękne te meteory ze zdjęcia. I zacznij je używac, szkoda aby leżały i się kurzyły.

Mozliwe, że to nie są wszystkie "kulki" jakie firma wypusciła. Ja znalazłam tylko taką fotkę w zestawieniu. Dobre i tyle.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No dziewczyny, rozchorowalam sie przez Was! Ja sie na te Meteorytki czailam przez jakis czas w Sephorze, podchodzilam, krazylam, testowalam, a potem odchodzilam, bo uwazalam ze za drogie i nie ma sensu. I tak sobie postanowilam, ze jak bede miala nadmiar pieniedzy to sie skusze chetnie, ale w sumie po co takie wielkie pudelko. Patrze na swoje rozswietlacze np. z Sephory, ktorych pewnie nigdy nie skoncze, bo sa takie wydajne, wiec mysle sobie, ze Meteoryty to niepotrzebnie zahibernowana kasa. Tymczasem co - przegladam Allegro, a tam GWP Mythic, Mythic, wlasnie te co chcialam i na dodatek male opakowanie! Do tego jeszcze ten watek i czuje sie tak, jakby maly diabelek siedzacy u mnie na ramieniu glosno wolal "Kup je kup je!". Aniolek wnoszacy o rozsadek i przypominajacy, ze sa wazniejsze wydatki, chwilowo jest zagluszany. Jestescie wspolwinne, glupio Wam?
A to witam w Klubie. W ogóle to czuję się niewinna w temacie. No i czaję się na te kulunie już jakis czas i sama się zdecydować nie mogę.
Tez widziałam mini na Allegro.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 17:59   #1296
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość


Ja dlatego się tak nakręciłam na Chic, bo wydawało mi się, że one będę nie tyle rozświetlać co ocieplać twarz. Jam bledzioch, brązery najczęściej są dla mnie zbyt ciemne-albo za mało rozświetlajace, za wyraziste (nieważne), więc patrząc na 03 B. Chic pomyslałam, że nadadzą ładny, ciepły i rozświetlony ton na buzi. Takie subtelne 2 w 1.
Pomadko a ja obstaje przy swoim jak bledzioch ziemisto-rozwoy przeokrutny totez tez szukałam czego do ocieplenia twarzy i nadania im zycia i meteorki w tym sprawdzają się bezbłędnie! tak kombinuje jak mogłabym Ci pomóc gdybym miałą wiecej kulep zrobiłabym Ci jakąś odsypkę,chyba ze moge jedynie zaoferowac pył meteorkowy (bo moje kulki są naprawde malutkie) w saszetce dla wstępnych prób
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 18:46   #1297
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Pomadko a ja obstaje przy swoim jak bledzioch ziemisto-rozwoy przeokrutny totez tez szukałam czego do ocieplenia twarzy i nadania im zycia i meteorki w tym sprawdzają się bezbłędnie! tak kombinuje jak mogłabym Ci pomóc gdybym miałą wiecej kulep zrobiłabym Ci jakąś odsypkę,chyba ze moge jedynie zaoferowac pył meteorkowy (bo moje kulki są naprawde malutkie) w saszetce dla wstępnych prób
Pył meteorytowy? Jeju czuję się jak na Księżycu. Ale brzmi interesująco.

Mirianko jakbyś była tak dobra i odstąpiła z deko tego pyłu to byłabym kontent. Bo on sie nie rózni niczym od kulek, poza stanem skupienia?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 19:02   #1298
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

kolorówka powiekszyła mi sie o 3 malowidła z Avonu które sama wybierałam: błyszczyk Glistening Peach, błyszczyk CT Wink, lakier do paznokci Berry Divine
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 19:16   #1299
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Pył meteorytowy? Jeju czuję się jak na Księżycu. Ale brzmi interesująco.

Mirianko jakbyś była tak dobra i odstąpiła z deko tego pyłu to byłabym kontent. Bo on sie nie rózni niczym od kulek, poza stanem skupienia?
nie rózni sie a nawet jak bardziej wychwalany jak prostszy w obsłudze
dawaj adresik tylko uprzedzam,tego nie bedzie super duzo ale mam nadzieje ze Ci cos to pomoze w decyzji
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 19:28   #1300
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
nie rózni sie a nawet jak bardziej wychwalany jak prostszy w obsłudze
dawaj adresik tylko uprzedzam,tego nie bedzie super duzo ale mam nadzieje ze Ci cos to pomoze w decyzji
Mirianko nie przejmuj się. Ile będzie, za tyle Ci dzięki wielkie! Ważne, że chcesz się podzielić, bo ja na pewno nie spotkam u siebie górnopółkowych kosmetyków. Więc jesteś wybawieniem w tej skomplikowanej sytuacji.

Napisze PeWuka do Ciebie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 20:00   #1301
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

to moje nowosci kosmetyczne sprzed 2 miesiecy pewnie
a wiec duuzo cieni sensique w ktorych jestem zakochana 2 nowe cienie essence nawet nawet niezle dlugo sie trzymaja, maja fajne kolory, z tej firmy mam jeszcze srebny liner to powiek, czarna kredke do oczy i metaliczna kredke w kolorze brazowym blyszczyk maybaline, puder inglota prasowany ale teraz wole kompaktowy essence
baza pod makijaz Dax Comsetiks
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotki 003.jpg (48,9 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki 007.jpg (40,4 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5101.jpg (52,8 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5104.jpg (55,6 KB, 194 załadowań)
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 20:07   #1302
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ooo jaaaa!! ile masz cieni Sensique!! Mi jakos nie podchodzą... Mam w kramiku jeden - czekoladowy, bo jakos cięzko mi sie nakłada...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 20:19   #1303
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Hosenka* a mi strasznie pasuja te cienie wlasnie i cena bardzo przystenna
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 20:33   #1304
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

Tak właśnie widziałam najwięcej 01 na allegro w minówkach.
Nie wiem czy widzialas, ale 03 w miniowkach tez trafiaja sie na allegro.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Pomadko a ja obstaje przy swoim jak bledzioch ziemisto-rozwoy przeokrutny totez tez szukałam czego do ocieplenia twarzy i nadania im zycia i meteorki w tym sprawdzają się bezbłędnie! tak kombinuje jak mogłabym Ci pomóc gdybym miałą wiecej kulep zrobiłabym Ci jakąś odsypkę,chyba ze moge jedynie zaoferowac pył meteorkowy (bo moje kulki są naprawde malutkie) w saszetce dla wstępnych prób
Pomadko , zgadzam sie z Mirianka .
Mam kilka rodzajow meteorkow i wszystkie nadaja sie do codzinnego uzywania. Kwestia pozostaje tylko, na ktore partie twarzy i w jakiej ilosci masz ochote sobie nalozyc puder. A Beige Chic 03 idalnie nadaja sie do ocieplenia kolorytu cery, szczegolnie dla bladzioszka porcelanowego. Skora wyglada bardzo szlachetnie i subtelnie. Takiego ladnego efektu juz nie uzyska sie przy zoltym troche ciemniejszym odcieniu skory,
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 20:45   #1305
aleksandra889
Rozeznanie
 
Avatar aleksandra889
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
Wiadomości: 601
GG do aleksandra889
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

mi az wstyd sie przyznac ale moja kosmetyczka składa sie jedynie z pomatki Nivea błyszczyka kremu koloryzujacego J&J i to wszystko
__________________

aleksandra889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 20:53   #1306
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widzialas, ale 03 w miniowkach tez trafiaja sie na allegro.
Otóz nie widziałam mini 03. Nie miałam takiego szczęscia.
Najczęściej spotykam 01.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pomadko , zgadzam sie z Mirianka .
Mam kilka rodzajow meteorkow i wszystkie nadaja sie do codzinnego uzywania. Kwestia pozostaje tylko, na ktore partie twarzy i w jakiej ilosci masz ochote sobie nalozyc puder. A Beige Chic 03 idalnie nadaja sie do ocieplenia kolorytu cery, szczegolnie dla bladzioszka porcelanowego. Skora wyglada bardzo szlachetnie i subtelnie. Takiego ladnego efektu juz nie uzyska sie przy zoltym troche ciemniejszym odcieniu skory,
Uwielbiam Was za to, że każda pisze co innego. Można się nieźle zaplątać.

Mam właśnie taka cere (jak to moja mama mówi-alabaster), żadnych żółtych odcieni, plam, brązów. Cera b. jasna bez domieszek. I wygląda na to, że 03 wraca do łask. Nigdy się nie zdecyduję, który kolor wybrać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 20:57   #1307
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Tak - być może, koloryt cery ma tu jakieś znaczenie, ja jestem żółta i zdecydowanie nie-alabastrowa .
Jednak limitowanki na dzień w moim odczuciu to zbyt wiele, bez wzglęgu na kolor cery.

Dziś się upaćkałam sypkimi pryzmami 02 (na krem) i na to diamencik G i było
Chyba ten zestaw zapewni mi w miarę wolnego od błysku na buzi Sylwestra.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 21:03   #1308
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Otóz nie widziałam mini 03. Nie miałam takiego szczęscia.
Najczęściej spotykam 01.Uwielbiam Was za to, że każda pisze co innego. Można się nieźle zaplątać.

Mam właśnie taka cere (jak to moja mama mówi-alabaster), żadnych żółtych odcieni, plam, brązów. Cera b. jasna bez domieszek. I wygląda na to, że 03 wraca do łask. Nigdy się nie zdecyduję, który kolor wybrać.
Mimiowki 03 sa bardzo rzadko, ale sa, trzeba sprawdzac codziennie. Jak trafie na nie to Ci podrzuce linka.

No to moja droga jest Ci czego zazdroscic, alabastrowa cera dzisiaj to rzadkosc. Ja mam alabastrowa ale w kropki (piegi) Najlepiej kupic zestaw trzech klasycznych miniowek. Ostatnio byly na allegro po 270,00. Cena co nieco jak dla mnie chora.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 21:22   #1309
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mimiowki 03 sa bardzo rzadko, ale sa, trzeba sprawdzac codziennie. Jak trafie na nie to Ci podrzuce linka.
Lepiej nie podrzucaj linki [dzięki chęci], bo zanim ja je kupię to będzie po aukcji. Ot, mam refleks szachisty.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No to moja droga jest Ci czego zazdroscic, alabastrowa cera dzisiaj to rzadkosc. Ja mam alabastrowa ale w kropki (piegi) Najlepiej kupic zestaw trzech klasycznych miniowek. Ostatnio byly na allegro po 270,00. Cena co nieco jak dla mnie chora.
Niestety cera pomimo równego kolorytu lubi mi sprawiać brzydkie niespodzianki. Na szczęście szybko znikają, ale co mnie nadenerwują to moje. Zawsze musi być jakis niuans.

270,o zł? Ee tam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 22:41   #1310
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A oto prezent dzisiejszy mojej prawie 5-letniej córki.Piękna drewniana toaletka,taka jak na zdjęciu.Do tego dostała cienie,jakieś lakiery do paznokci,błyszczyki i inne mazidła .Mówi,że potrzeba jej jeszcze wacików .Ręce opadają .To tzw.jej pierwsze zbiory kosmetyczne
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2007-02-28 o 13:06
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 22:44   #1311
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A oto prezent dzisiejszy mojej prawie 5-letniej córki.Piękna drewniana toaletka,taka jak na zdjęciu.Do tego dostała cienie,jakieś lakiery do paznokci,błyszczyki i inne mazidła .Mówi,że potrzeba jej jeszcze wacików .Ręce opadają .To tzw.jej pierwsze zbiory kosmetyczne
doooooooooooooooobrze bedzie z niej pudernica
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 22:53   #1312
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Aneta ja mam 21 wiosen a sie nie doczekałam jeszcze nawet takiego sprzętu nie mówiąc o tym ze większosc mojego zbioru lezy po prostu na...biurku czyli te tony podkładów,pudrów,kosmetyc zek,pierdółek i tym podobnych gratulacje
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 22:58   #1313
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
doooooooooooooooobrze bedzie z niej pudernica
Ooo,to z pewnością


Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Aneta ja mam 21 wiosen a sie nie doczekałam jeszcze nawet takiego sprzętu nie mówiąc o tym ze większosc mojego zbioru lezy po prostu na...biurku czyli te tony podkładów,pudrów,kosmetyc zek,pierdółek i tym podobnych gratulacje
Ja nawet biurka nie mam .Jakoś sobie trzeba radzić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 04:02   #1314
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Anetko - piękny prezent dla małej pudernicy

Sama też marzę o toaletce.
Póki co muszę dbać o to, żeby wszystkie moje mazidła znajdowały się poza zasięgiem łapek dwulatka . Rzuty puderniczkami za 200zł to jego specjalność.
Mama , synek . Nie żeby robił mi na złość .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 07:51   #1315
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
śliczna paletka chce taką paletkę i takiego TŻ
o nie nie nie TŻa nie oddam za nic w świecie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 10:39   #1316
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A oto prezent dzisiejszy mojej prawie 5-letniej córki.Piękna drewniana toaletka,taka jak na zdjęciu.Do tego dostała cienie,jakieś lakiery do paznokci,błyszczyki i inne mazidła .Mówi,że potrzeba jej jeszcze wacików .Ręce opadają .To tzw.jej pierwsze zbiory kosmetyczne
Super wyglada ta toaletka. Przynjamniej przez krotki okres nie bedzie podbierac Twoich kosmetykow. Rosnie pelnokrwista pudernica
Swego czasu tez marzylam usilnie o wlasnej. A w koncu jak ja dostalam, to zaczela mnie denerwowac, bo od razu widac co i ile przybywa. Teraz mam wszystko w szafkach w lazience i tak nie rzuca sie w oczy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 10:41   #1317
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A oto prezent dzisiejszy mojej prawie 5-letniej córki.Piękna drewniana toaletka,taka jak na zdjęciu.Do tego dostała cienie,jakieś lakiery do paznokci,błyszczyki i inne mazidła .Mówi,że potrzeba jej jeszcze wacików .Ręce opadają .To tzw.jej pierwsze zbiory kosmetyczne
to ona już się maluje?? chyba po mamusi ma
antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 11:33   #1318
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Anetko - piękny prezent dla małej pudernicy

Sama też marzę o toaletce.
Póki co muszę dbać o to, żeby wszystkie moje mazidła znajdowały się poza zasięgiem łapek dwulatka . Rzuty puderniczkami za 200zł to jego specjalność.
Mama , synek . Nie żeby robił mi na złość .
U mnie tego problemu jakoś nie było,brak zainteresowania,jakby od początku wiedziała,że o to trzeba będzie dbać

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
to ona już się maluje?? chyba po mamusi ma

A owszem,czasami pół cienia idzie na oczy,bo przecież musi być widać,oczywiście to tylko w warunkach domowych
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 12:11   #1319
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
moje ostatnie kolorowe nabytki (od listopada, kiedy to ostatnio się tu chwaliłam):

1. Cień sypki Vollare nr 41 - złoty
2. Cień sypki Vollare (bez numerka) - brąz przełamany miedzią, fioletem...
3. Lakier Golden Rose nr 413 - czerwony z drobinkami
4. Creme Puff Deep Beige
5. Carmex w sztyfcie
6. Carmex w pudełeczku
7. Cienie potrójne Prestige (Earthing) - brąz matowy, jasny brąz z brokatem i beż
8. Błyszczyk Body Shop w tubce
9. Lakier Rimmel Exotica (zaleznie od światla jest jasno czerwony, krwisto-czerwony lub bordowy)
10. Odżywka Sally hansen Maximum Growth
11. Odżywka Sally Hansen Hard as Nails
12. Tusz Rimmel Exstra Super Lash Waterproof
13. Sypki khol z patyczkiem
14. Podkład Lirene poniżej 20
15. Cień z Oriflame Romeo & Juliet

to chyba tyle jak sobie coś przypomnę to dopiszę

Niestety fotki moge teraz zrobić tylko numerkom 1 - 5 bo z nowych malowideł tylko te wzięłam na świeta do domu
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Niechaj robi, na co czeka?

Moje ostatnie nabytki to Sephorowy rozswietlacz w kolorze rozowym (bossski!) i tusz Full'n'Soft z allegro. Walcze z ta kosmetykowa sroczka, ktora we mnie siedzi i na razie dzielnie mi sie udaje, ale tylko dlatego, ze omijam szerokim lukiem wszystkie drogerie i perfumerie, jakie znajde po drodze. Obawiam sie jednak, ze niedlugo sie przelamie...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
kolorówka powiekszyła mi sie o 3 malowidła z Avonu które sama wybierałam: błyszczyk Glistening Peach, błyszczyk CT Wink, lakier do paznokci Berry Divine
fotki


kolor błyszczyka Glazewear jest przekłamany :/ nie jest on taki czerwony, est piękny love: Pięknie na ustach wyglada (bardzo podobny do błyszczykla IsaDory Peach). A w lakierze Divine Berry nie widac złotego brokatu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.JPG (26,2 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg av.JPG (20,4 KB, 166 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 12:21   #1320
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A oto prezent dzisiejszy mojej prawie 5-letniej córki.Piękna drewniana toaletka,taka jak na zdjęciu.Do tego dostała cienie,jakieś lakiery do paznokci,błyszczyki i inne mazidła .Mówi,że potrzeba jej jeszcze wacików .Ręce opadają .To tzw.jej pierwsze zbiory kosmetyczne
za niedlugo zacznie wchodzić na wizaż i wtedy sie dopiero zacznie!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
o nie nie nie TŻa nie oddam za nic w świecie
to może chociaż paletkę?
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.