Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 19:01   #4441
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Domuś - ad tego ostatniego zdania. Jezeli zadnego innego produktu nie, to znaczy , że co na dzień klaść ??? Bo jezeli to rozporządzenie dotyczy całego czasu kuracji cxyli niemal np., 9 m - scy ????
Tego niestety mesoestetic nie wyjaśnia, uzależniając stosowanie całej kuracji pod kontrolą lekarza

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Mesoestetica ma w swojej ofercie kremy z filtrem i tz bloker,czy ktoś coś wie na ten temat
Tak kochanie Mają specyfiki:

http://www.mesoesteticusa.com/lineas.php?product=25, ale jakieś takie niskie filtryyyyyyy 25 :conf used:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:05   #4442
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dome to wszystko się zgadza z moimi wcześniejszymi wieściami.Kto tak namącił z tą wazeliną i natłuszczaczami
Domciu a przeczytałaś że przez pierwsze 2 tyg nic nawet filtra bo cos sam chroni?

Angi.Dzwoniłam do lingeristki.Ma dobrą opinię.Ale powiedziała że najpierw mi zrobi próbę uczuleniową,a póżniej ok.godz.będzie cudować z wizażem brwi.Następnie 3 wizyty co dwa tyg.Czy to normalna procedura czy powinnam wiedzieć coś jaszcze?.

Buczuś powiedz co tam z plamami czy lepiej schodzą bez nztłuszczania?
ja namacilam z mascia bepathen,bo mi czasami zycie ratowala.Í wydaje mi sie ,ze blizny mialabym po ranach gdyby nie ta masc.
Teraz uzywam jak wczoraj pisalam.Nie moge sobie pozwolic isc do firmy z zwisajaca skora.Musze sie maznac filtrem i na to fuid,albo puder.Wiem,ze to karalne,na ale coz.....musze.
Skora mi srednio schodzi,ale jestem zadowolona.Mam nadzieje,ze znikna mi te plamiska

domciu zobacz! a tu pisza troche inaczej o stosowaniu cosmelana2
http://www.dermaestetica-berlin.net/pageID_3509985.html
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:20   #4443
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dome to wszystko się zgadza z moimi wcześniejszymi wieściami.Kto tak namącił z tą wazeliną i natłuszczaczami
Domciu a przeczytałaś że przez pierwsze 2 tyg nic nawet filtra bo cos sam chroni?

Angi.Dzwoniłam do lingeristki.Ma dobrą opinię.Ale powiedziała że najpierw mi zrobi próbę uczuleniową,a póżniej ok.godz.będzie cudować z wizażem brwi.Następnie 3 wizyty co dwa tyg.Czy to normalna procedura czy powinnam wiedzieć coś jaszcze?.

Buczuś powiedz co tam z plamami czy lepiej schodzą bez nztłuszczania?
Castrolku - nie do końca sam cos2 wg. wiesci Domci ,bo od początku po 15 min od położenia cos 2, paćka się hydra v /k.
Chyba juz nic nie wiem...

i na tej stronie co Buczuś przysłałaś tez stoi jak byk, ze po cos2 kłaść hydra K

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-10-09 o 19:30 Powód: do Buczusia słów pare
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:33   #4444
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tak kamilciu walisz cosmelan2 na buzie,czekas 15-20 min. i nakladasz na to hydravital.Wszedzie tak pisze,lekarze tez tak mowia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:33   #4445
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus ja w pospiechu pakowalam paczusie dla Ciebie,to nie wiem w jakim stanie dojdzie.Z gory przepraszam
mam rowniez nadzieje,ze nie pomylilam zawartosci i kazda dostanie odpowiednie fluidy,a jak nie to musicie sie wzajemnie powymieniac.Jak pisalam bylam w stresie i na poczcie wszystko pakowalam.
Buczka Ty juz mi nic nie wysyłaj bo wysyłka z Niemiec pewnie niemało kosztuje. Jeszcze, żebym mogła się zrewanżować, ale nie wiem czym. Nic superowego nie odkryłam, bo jeszcze nie wiem co do cosmelańskiej gęby się nadaje.

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dome to wszystko się zgadza z moimi wcześniejszymi wieściami.Kto tak namącił z tą wazeliną i natłuszczaczami
Domciu a przeczytałaś że przez pierwsze 2 tyg nic nawet filtra bo cos sam chroni?
Castrol no niezupełnie się zgadza z Twoimi wcześniejszymi wieściami bo lekarka Dome pozwala stosować od zaraz hydrovital (15 min po cos2).
Twoja niczym nie pozwala sie smarować przez 2 tygodnie, bo niby rozrzedza.
Wazelina jest składnikiem obojętnym, więc zapewne tez w reakcje z cos2 nie wchodzi. Jeżeli Hydrawital nie rozrzedza to wazelina też nie.
Proszę Cię Castrolku, żebyś nie szukała winnych w stylu kto namącił itp bo każdy tutaj pisze w dobrej intencji i nie chciałabym, żeby ktokolwiek czuł się czemukolwiek winny. Jesteśmy dorośli i możemy słuchać a robić według własnych wyborów.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:34   #4446
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Jak pisalam bylam w stresie i na poczcie wszystko pakowalam.
to i tak cud i wyczyn heroiczny, że o nas pamiętałaś w tym amoku w pracy ... po urlopie
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domciu zobacz! a tu pisza troche inaczej o stosowaniu cosmelana2
http://www.dermaestetica-berlin.net/pageID_3509985.html
.. wiesz co ... hmmm... nic nie piszą o cosm 2, 3x dziennie, jednak napisali, że po masce 1 doba tylko z hydravitalem, jednak zdecydowanie zalecają nie wchodzący w skład zestawu specyfik leczący i kojący skórę i to już od drugiego dnia po masce, poza tym ich zalecany filtr to SPF 30 ... masakra
Ja moje informacji skopiowałam bezpośrednio z ulotki mesoestetic-a
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:40   #4447
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
tak kamilciu walisz cosmelan2 na buzie,czekas 15-20 min. i nakladasz na to hydravital.Wszedzie tak pisze,lekarze tez tak mowia
a dr Chlebus pozwalała używać wazeliny. Co oznacza, że kiedy mi sie skoczy hydra to przejdę na mazianie tym tłuszczem. .at

natomiast nigdzie nie ma info, co rano, na dzień, gdy przechodzimy na cos tylko nocą ? Któras to wie ? I co z kolorówką ????

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-10-09 o 19:42 Powód: bo już taaaka jestem pogubiona w tym cosmicznym temacie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 19:46   #4448
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilcia rano filtr i (podkład) puder i do pracy. Przecież wszędzie pisze, że trzeba filtrów używać jak się stosuje cosmelan.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:49   #4449
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
to i tak cud i wyczyn heroiczny, że o nas pamiętałaś w tym amoku w pracy ... po urlopie


.. wiesz co ... hmmm... nic nie piszą o cosm 2, 3x dziennie, jednak napisali, że po masce 1 doba tylko z hydravitalem, jednak zdecydowanie zalecają nie wchodzący w skład zestawu specyfik leczący i kojący skórę i to już od drugiego dnia po masce, poza tym ich zalecany filtr to SPF 30 ... masakra
Ja moje informacji sgo kopiowałam bezpośrednio z ulotki mesoestetic-a
napisane tam jest ,ze zaraz po zmyciu maski mozna hydravital.Na mojej ulotce tez bylo tak napisane i ,ze pierwszy tydzien 3x cosm.2, drugi 2x dziennie,3 x dziennie i tak do roku.Ty masz nowa frrmule,to pewnie dlatego pisza co innego.
A HV mozna ile sie chce stosowac.

A to jest moje zdanie na temat stosowania cosmelana;
kazdej z nas inaczej lekarze mowili co robic,a co nie!
A ja bede robic co mi skora do mnie powie czyli jak boli i piecze to uzyje bepanthen,albo jakis nawilzaczy.
Masimcia tez sie wazelinowala i dobrze teraz wyglada.
Mnie sie wydaje,ze to wiekszego znaczenia nie ma- wazelina,czy tez moja masc.Najwazniejsze,zeby ulge przynioslo!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:50   #4450
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilcia rano filtr i (podkład) puder i do pracy. Przecież wszędzie pisze, że trzeba filtrów używać jak się stosuje cosmelan.
Słoneczko , ja tez tak myslałam, ale teraz juz tak zgłupiałam, że o wszystko pytam.... Poza tym, Ivuś, na początku kuracji, kiedy cała obłazisz, to każdy podkład do d... Widać każdą zwisająca skórkę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:53   #4451
ktos.taki.jak.jaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam dziewczyny od kilku dni stosowałam sie do zaleceń, nic poza cosmo. nie uzywałam mimo sporego naciągnięcia byłam twarda Dzis zauwazylam że na czole "odpadły" mi dość "grube" kawalki skóry, zbyt grube bo zrobily sie małe dołki. Obawiam sie że jeśli nie będziemy sie nawadniać to zrobimy sobie więcej krzywdy niz pożytku - blizny tez sa bardzo trudne do usuniecia. Nasmarowalam sie bepanthenem - ulzyło moge sie uśmiechać!!!!
ktos.taki.jak.jaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 19:57   #4452
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ktos.taki.jak.jaa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny od kilku dni stosowałam sie do zaleceń, nic poza cosmo. nie uzywałam mimo sporego naciągnięcia byłam twarda Dzis zauwazylam że na czole "odpadły" mi dość "grube" kawalki skóry, zbyt grube bo zrobily sie małe dołki. Obawiam sie że jeśli nie będziemy sie nawadniać to zrobimy sobie więcej krzywdy niz pożytku - blizny tez sa bardzo trudne do usuniecia. Nasmarowalam sie bepanthenem - ulzyło moge sie uśmiechać!!!!
no i to jest moje zdanie
Na czerwono az napisalam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:58   #4453
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamiś, to co napisała Domeczka jest w ulotce(oryginalnej) w kilku językach, jaka była w zestawie. Dlatego też zdziwiło mnie to co mówiła Castrol i zwątpiłam. Przejrzałam kilka stron z USA i tam też wszedzie HV używają od razu. Różnice polegają na długości smarowania 3,2, lub 1 raz dziennie, bo to pewnie wynika z tego, że produkt ulega zmianie. Buźki też są różne i plamy różne.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:58   #4454
ktos.taki.jak.jaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Z drugiej stony przestudiowalam chyba wszystko co było dostepne o cosmo. wszedzie ale to wszedzie pisza że mozna używać hydravital - ja go nie dostalam (nie wszystkie lek. sa uczciwe ) ale wydaje mi się że powinnyśmy czyms nawadniać bużki. Ja od swojej w zamian dostalm psysiogel. Kurde nie chce namieszać ale powinnyśmy sie dobrze nad tym zastanowić !!!!
ktos.taki.jak.jaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:59   #4455
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dome to wszystko się zgadza z moimi wcześniejszymi wieściami.Kto tak namącił z tą wazeliną i natłuszczaczami
Domciu a przeczytałaś że przez pierwsze 2 tyg nic nawet filtra bo cos sam chroni?

Angi.Dzwoniłam do lingeristki.Ma dobrą opinię.Ale powiedziała że najpierw mi zrobi próbę uczuleniową,a póżniej ok.godz.będzie cudować z wizażem brwi.Następnie 3 wizyty co dwa tyg.Czy to normalna procedura czy powinnam wiedzieć coś jaszcze?.

Buczuś powiedz co tam z plamami czy lepiej schodzą bez nztłuszczania?
Bardzo dobra procedura Castrolku Widac trafiłas na profesjonalistkę. Ja uwielbiam swoj permanentny brwi i nie wyobrazam juz sobie ,zeby bylo inaczej.teraz szykuje sie na kreski na ustach ale muszą byc w natulanym kolorze -chce tylko poprawic kontur.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:00   #4456
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
napisane tam jest ,ze zaraz po zmyciu maski mozna hydravital.Na mojej ulotce tez bylo tak napisane i ,ze pierwszy tydzien 3x cosm.2, drugi 2x dziennie,3 x dziennie i tak do roku.Ty masz nowa frrmule,to pewnie dlatego pisza co innego.
A HV mozna ile sie chce stosowac.
Wiesz co ja uważam ... lekarze wprowadzają dodatkowe preparaty jak wazelina, bepanthen, cicaplast, auriderm itp, na pewnymetapiekuracji ponieważ dochcodzi do znacznych podrażnień skóry. Moja Pani Dr pokazała mi nawet na dłoni ile można jedynie cosm2 nałożyć - wiadomo, że na początku drogi z cosmelanem nie jesteśmy w tym wprawione i nakładamy cosm2 różnie, pamiętasz Sagę bidulkę wówczas dochodzi do podrażnień i trzeba zadziałać leczniczo , stąd te wszystkie specyfiki, by nie powstały jak sama piszesz buczka - BLIZNY !!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:04   #4457
ktos.taki.jak.jaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Małe sprostowanie moja dermatolog dałam mi hydro. tylko w takim malym pudeleczku reszte sobie zatrzymała. Tą mikroskopijna ilośc zużylam na początku po zmyciu maski i przez kolejny dzien czy dwa. Póżniej uzywalam bepanthenu - skóra mi ładnie bezboleśnie schodziła (co prawda nie fruwała zapewne to byl zabawny widok) ale schodziła. Odkąd przestałam sie nawilżać złazenie skóry ustalo - dobra tego strona bylam naciagnieta jak po liftingu ....
ktos.taki.jak.jaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:05   #4458
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Bardzo dobra procedura Castrolku Widac trafiłas na profesjonalistkę. Ja uwielbiam swoj permanentny brwi i nie wyobrazam juz sobie ,zeby bylo inaczej.teraz szykuje sie na kreski na ustach ale muszą byc w natulanym kolorze -chce tylko poprawic kontur.
Zapewniam Cie,ze nie potrzebujesz zadnego konturu.Slicznotko Ty
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Wiesz co ja uważam ... lekarze wprowadzają dodatkowe preparaty jak wazelina, bepanthen, cicaplast, auriderm itp, na pewnymetapiekuracji ponieważ dochcodzi do znacznych podrażnień skóry. Moja Pani Dr pokazała mi nawet na dłoni ile można jedynie cosm2 nałożyć - wiadomo, że na początku drogi z cosmelanem nie jesteśmy w tym wprawione i nakładamy cosm2 różnie, pamiętasz Sagę bidulkę wówczas dochodzi do podrażnień i trzeba zadziałać leczniczo , stąd te wszystkie specyfiki, by nie powstały jak sama piszesz buczka - BLIZNY !!!!!
Polejcie dziewczyny,bo nastepna madrze pisze
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:05   #4459
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny, myślę, że trzeba to opić. Co wy na to?

Buczka widzę, że mnie wyprzedziłaś
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 20:07   #4460
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślę, że trzeba to opić. Co wy na to?
jestem za .Za nas doktorki cosmelanki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:09   #4461
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium, Ane
Masimka napij się, poczytasz innym razem
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:10   #4462
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Wiesz co ja uważam ... lekarze wprowadzają dodatkowe preparaty jak wazelina, bepanthen, cicaplast, auriderm itp, na pewnymetapiekuracji ponieważ dochcodzi do znacznych podrażnień skóry. Moja Pani Dr pokazała mi nawet na dłoni ile można jedynie cosm2 nałożyć - wiadomo, że na początku drogi z cosmelanem nie jesteśmy w tym wprawione i nakładamy cosm2 różnie, pamiętasz Sagę bidulkę wówczas dochodzi do podrażnień i trzeba zadziałać leczniczo , stąd te wszystkie specyfiki, by nie powstały jak sama piszesz buczka - BLIZNY !!!!!
Domuś - a ile na tej dłoni bylo? ....I czy wiesz od pani dr, jak długo po otwarciu słoiczka, cos jest aktywny ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:10   #4463
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Tak Megi mam kreski górne za trzy stówy, to chyba nie luksus jakiś, biorąc pod uwagę, że po kosmetyczkach nie ciekam i że nawet tipsy sama sobie robię
Ivonka a wiesz że ja tez sama sobie tipsy robie. Pół roku chodziłam do kosmetyczki, napatrzyłam się, wypytałam a potem zakupiłam sprzęta niezbędne i robię sobie od dwóch lat sama.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusia to z Twoich kokow najbardziej podoba mi sie ostatnia fotka plus oczywiscie korona
Madziusiu mnie się też podoba ta ostatnia fotka z tym kokiem co Buczce.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
A to jest moje zdanie na temat stosowania cosmelana;
kazdej z nas inaczej lekarze mowili co robic,a co nie!
A ja bede robic co mi skora do mnie powie czyli jak boli i piecze to uzyje bepanthen,albo jakis nawilzaczy.
Masimcia tez sie wazelinowala i dobrze teraz wyglada.
Mnie sie wydaje,ze to wiekszego znaczenia nie ma- wazelina,czy tez moja masc.Najwazniejsze,zeby ulge przynioslo!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Tyż prowda.
I wazelina była i bepanthen i maść arnikowa i hydravital i maść natłuszczajaca robiona w aptece, i to wszystko na zmiane stosowane, a plam dzisiaj nie ma. Mogę zrobić zdjęcia przy dziennym świetle i sie pokazać. Za tydzień minie dwa miesiące odkąd miałam maske. I dalej stosuje to samo, tyle że te tłuściochy na noc tylko. A cos2 wole stosować na dzień bo buzia ładnie z nim wygląda, jak leciutko opalona i oko cieszy od razu. A moja twarz od co najmniej roku na słońce nie była wystawiana.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:14   #4464
ktos.taki.jak.jaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Czytalam że ta nowa formuła jest delikatniejsza nie działa tak drastycznie dlatego musimy dłuzej smarować (4 tyg 3xdzien .... ) Co prawda powtarzają sie opinie że zdecydowanie gorzej odplamia itp. (mam nadzieję że to tylko błedne odczucie) Tyle tu było niepewności związanych ze stosowaniem tego specyfiku że wyczytałam cały internet
Kategoryczny zakaz jest stosowania innych środkówy wybielających !!!
ktos.taki.jak.jaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:15   #4465
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

no, a nie mowilam,ze Masimcia piekna,nawet po wazelinie
Masimcia wsadzilam Ci rozne inne probki Hauschki.Kremy jakies rozane itp.
W tych maluskich pudeleczkach sa te slynne fluidy hauschki.Nawet odcien 00,co to rzadkosc.Pani w aptece z braku probek odlala mi troszke
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:15   #4466
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamiś myślę, że z tym otwarciem słoika i 3 miesięczną ważnością to trochę pic na wodę. Produkt nie jest hermetycznie zamykany tylko na jakiś zwykły kapselek. Tak jak robią dziewczyny chyba jest dobrze, że biorą połowę, odkładają do innego pudełka, żeby poprzez ciągłe otwieranie nie utleniał się krem.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:21   #4467
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Zapewniam Cie,ze nie potrzebujesz zadnego konturu.Slicznotko Ty

Polejcie dziewczyny,bo nastepna madrze pisze
ja już jestem po jednym,bo na trzeżwo głupieje

życze miłego pisania,bo hersz bandy wrócił i przejmuje pałeczkę
poczytam rano
:piwo :
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:22   #4468
ktos.taki.jak.jaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O zakazie nawilżanie nigdzie nic nie pisali!!!!! Bepanthen strasznie nabłyszcza, człowiek sie świeci jak jarzeniówka musze wynależć coś innego
ktos.taki.jak.jaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:23   #4469
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonka a wiesz że ja tez sama sobie tipsy robie. Pół roku chodziłam do kosmetyczki, napatrzyłam się, wypytałam a potem zakupiłam sprzęta niezbędne i robię sobie od dwóch lat sama.
UFF to ja tu sama nie jestem

Właśnie Masi pokaż jakieś zdjęcie bez żadnego makijażu, filtra czy cos.

Etna Ty nie żartuj. To Ty nie znasz najnowszych zaleceń? Trzeba z nami pic żeby plamy zeszły.

Ktośta, bepanten KREM (nie maść) nie błyszczy
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:27   #4470
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no, a nie mowilam,ze Masimcia piekna,nawet po wazelinie
Masimcia wsadzilam Ci rozne inne probki Hauschki.Kremy jakies rozane itp.
W tych maluskich pudeleczkach sa te slynne fluidy hauschki.Nawet odcien 00,co to rzadkosc.Pani w aptece z braku probek odlala mi troszke

Buczuś dzięki Jak ja lubie coś dostawać, nawet próbki Ja to straszny chomik jestem

Ivonka ja żadnego makijażu nie stosuje jeszcze. Tusz na rzęsy i tyle, no i błyszczyk. I jest cudnie. Zdjątko zrobie w świetle dziennym będzie lepiej widac.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.