WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-28, 18:06   #61
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 345
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziêkujê.
sunkissed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-28, 19:06   #62
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

witam wszystkich. Ja z problemem wypadania wlosow boryka³am sie przez 8 lat,chodzilam do roznych dermatologow, wcieralam rozne preparaty we wlosy na ktore wydalam kupe kasy, od stycznia tego roku leczylam sie u endorkynologa, nikt nie potrafil mi pomoc, wyniki z wszystkich badan za kazdym razem byly dobre i lekarze nie wiedzieli skad bierze sie przyczyna ze ona tak wychodza. Po tych 8 latach juz mialam naprawde dosyc, nie wierzylam nic, przeczytalam na forach wszystko co kto pisal, stosowalam juz prawie wszystko. Az tu nagle pewnego dnia tata zarejestrowal mnie do swojego ogolnego lekarza, powiedzial ze bardzofajny lekarz i zebym przynajmniejsz szla do niego zapytac co mam robic dalej, no wiec poszlam, chociaz nie liczylam na to ze ogolny lekarz moze mi pomoc. Lekarz dal mi taki przepis.... skrojic w plastry 2 wielkie cebule, kupic sobie cwiartke wodki 40% i polow± tej cwiartki zalac t± cebule w slojiku i zakrecic, zeby postala z jeden dzien. raz w tyg wetrzec ten wywar w skore glowy na 15min i przykryc czepkiem foliowym i recznikiem, po tym umyc glowe ale nie zadnym szamponem tylko szarym mydlem. a raz lub 2 razy w tyg rozbic jajko do szklanki, dodac du¿± lyszkê olejku rycynowego i na glowe i wlosy to nalozyc na od 30 min do godziny, tez pod czepek. powiedzial ze na 200% jest pewny ze mi to pomoze, ja tak szczerze nie wierzylam no ale postatnowilam sprobowac. Wczesniej zanim to nalozylam to od 2 tyg stosowalam szampon na wypadanie seboradin. zrobilam mieszanke, postala w sloiku jeden dzien i potem nalozylam tak jak mowil, po czym umylam glowe ale tym szamponem bo mydla szarego nie mialam. Po tym szamponie ciezko rozczesac wlosy wiec nalozylam odzywke z pantina i splokalam j±. No i czekam na efekty.... minol tydzien zrobilam kuracje znowu i sama nie potrafilam w to uwierzyc! po drugiej kuracji wlosy mi nie wyszly... przy myciu wypadly moze dwa a przy czesaniu po myciu zero! bylam w szoku, od 8 lat nie mialam takiej sytuacji zeby wlosy trzymaly mi sie glowy! czeslalam je ciagle glaskalam ciaglam bo nie moglam uwierzyc ze sie trzymaja. Minil juz miesiac i w³osy sie trzymi± jestem szczesliwa bo naprawde moj problem byl bardzo wielki, to nie bylo normalne wypadanie do 100wl dziennie, wiem cos o tym bo jestem fryzjerka. dziewczyny polecam to co napisalam prosze sprobujcie! na bok wszystkie sklepowe szampony. Wodka i cebula to zloty srodek!aha i dodam ze ta mieszanka powinna wystarczyc na kilka razy , a potem z drugiej polowy cwiartki mozna zrobic tak samo kolej±. I myjcie albo szarym mydlem albo tym szamponem seboradin. Ja juz ta kuracje bede stosowac zawsze, wole dmuchac na zimne i nie pozwole zeby ten problem do mnie wrocil, za dlugo sie z tym meczylam, a cebula jak kazdy wie ma dobre dzialanie na wszystko wiec nie zaszkodzi nawet jej nadmiar, a alkohol jest dodawany i tak do tych wszystkich preparatow na wypadanie ktore s± w aptece!. Dodam jeszcze ze po jajku i olejku rycynowym moje wlosy s± gladsze i lsni±. polecam jeszcze raz!!! sprobujecie i piszcie opinie. pozdrawiam serdecznie Monika

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

dodaje ze ten w±tek juz napisalam dawniej na innym w±tku ale chyba tam was bylo mniej i malo kto to przeczytal. Dalej stosuje kuracje, minelo juz chyba z 2 miesiace i wlosy dalej nie wypadaja i bardzo duzo mi odrasta nowych , mam malego jezyka na glowie stosuje dalej szampon seboradin do wlosow przetluszczajacych sie ze sklonnoscia do wypadania, szare mydlo narazie stoji w koncie poniewaz jesli po tym nie wychodza to narazie nie odstawiam szamponu ale z pewnoscia pomogla mi ta cebula i wodka, to ona wyczyscila dokladnie skore glowy z lojotoku i nadmiaru sebum, cebula je wzmocnila i jest ok. A tyle kasy wydalam na rozne srodki. Dziewczyny sprobujcie to, nie kupujcie drogoch mazidel, ja przez 8 lat przez nie przechodzilam a tu prosze co mi pomoglo. Pozdraiwam i piszcze rezultaty
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:08   #63
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

monic840628 przera¿a mnie troche ta cebula, ale warto wypróbowaæ ja te¿ borykam siê z wypadaniem od kilku lat, robi³am wiele badañ (wszytskie w normie), wyda³am tysi±ce z³otych na preparaty wzmacniaj±ce a efekty wci±¿ s± mizerne
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:15   #64
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ja chyba w akcie desperacji te¿ spróbujê bo u mnie przyczy± wypadania jest ³ojotok, tylko czy ten alkohol nie "wypali" mi skóry g³owy lub w³osów?
Flossy15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:23   #65
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¯ory
Wiadomo¶ci: 282
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Poka¿ wiadomo¶æ
ja chyba w akcie desperacji te¿ spróbujê bo u mnie przyczy± wypadania jest ³ojotok, tylko czy ten alkohol nie "wypali" mi skóry g³owy lub w³osów?
nie wypali. w wiekszosci kosmetykow przeciw wypadaniu wlosów alkohol jest wysoko w skladzie, bo to promotor przejscia. ewentualnie gotow± "nalewkê" z pokrzywy mo¿esz z³agodziæ dodaj±c trochê wody. poza tym w gotowych kosmetykach jest najpierw woda wskladzie, pozniej bywa ze alcohol denat. (jak w przypadku wód brzozowych i pokrzywowych). Ty zamierzasz robiæ mazid³o na bazie wódki, wiêc nie powinno zaszkodziæ. je¶li jeste¶ mocno wra¿liwa na alkohol, dodaj trochê wody. i koniecznie napisz o efektach. tez jestem ³ojotokowcem
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o w³osy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:58   #66
Kokosankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej
Mam takie pytanie - mianowicie wiele osób radzi ¿e je¿eli komu¶ zaczê³o wypadaæ wiêcej w³osów ni¿ zwykle, to ta osoba nie powinna u¿ywaæ suszarki, prostownicy, lokówki itp. oraz ¶rodków do stylizacji w³osów takich jak pianki czy ¿ele. Uzasadniaj± to tym, ¿e to niszczy w³osy. Jednak ostatnio zastanawia³am siê w jaki sposób u¿ywanie np. suszarki czy prostownicy mo¿e wp³ywaæ na wypadanie w³osów, przecie¿ te urz±dzenia jak ju¿ to mog± niszczyæ w³osy a nie skórê g³owy czy cebulki (no chyba ¿e kto¶ szarpie w³osy prostownic±, ja zawsze je przytrzymuje rêk± u góry i prostuje tylko na dole, tak ¿e same cebulki nie s± ci±gniête).

Tak "na logikê" to my¶la³am ¿e wypadanie w³osów mo¿e byæ spowodowane z³ym stanem skóry g³owy czy samych cebulek, a to czy koñcówki w³osów s± zdrowe czy podniszczone to nie ma na to wp³ywu. Czy mo¿e jest inaczej? Czy na wypadanie mo¿e mieæ wp³yw stan w³osów na koñcach, a nie tylko stan skóry g³owy i cebulek? W takim razie bêdê wdziêczna za wyprowadzenie mnie z b³êdu
Kokosankaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:48   #67
Angelikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Zgadzam siê z Tob±. Rozmawia³ami o tym z Paniami Dermatolog. Powiedzia³y, ¿e modelowanie w³osów, suszenie ich itp praktycznie nie wp³ywa na wypadanie w³osów. Niszczy-martwy-w³os (na d³ugo¶ci).
Ponadto, co mo¿e wydawaæ siê lekko kontrowerysjne-farbowanie w³osów- te¿ zasadniczo nie wp³ywa na wypadanie w³osów- a wrêcz przeciwnie-"dra¿ni" skórê g³owy i pobudza w³os do wzrostu!!
Oczywi¶cie zdajê sobie sprawê, ¿e to s± takie generalne zasady bo trudno nie nabraæ w±tpliwo¶ci do tych teorii w przypadku gdy du¿a grupa osób boryka siê z wypadaniem w³osów po uzyciu konkretnej farby ( np tak by³o z loreal casting)
Pozdrawiam
Angelikaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 23:14   #68
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

no w³asnie, ciêzko powiedzieæ dlaczego jednym wychodz± w³osy a inni nie maja tego problemu. sa dziewczyny co farbuj± w³osy ca³e lata i nic im nie jest a sa takie co po jednym farbowaniu ³ysiej±. tak samo wp³yw tarczycy, moja mam ma koe¿anke co choruje na niedoczynnosc, ale jej nigdy wlosy nie wypada³y i ma bardzo ³adne i geste, nie wiem od czego to zalezy moze jakies fatum???
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:58   #69
pump
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 7
Zaczynam ³ysieæ?

Witam, jestem lekko po dwudziestce i mam zadkie w³osy centralnie z przodu g³owy. Nie mam pojecia czy zawsze mia³em w tym miejscu jakis ubytek bo niedawno zwrocilem na to uwage. Nie zauwazy³em podczas rozczesywania zebym jakos specjalnie traci³ w³osy, zawsze kilka zostaje na szczotce ale tragedii nie ma. W³osy myje co 2 dni bo maja tendencje do przet³uszczania. ponizej za³aczam 4 zdjecia mojej czupryny. Wydaje mi sie ze jezeli juz bym mial lysiec to powinny sie robic zakola albo jakis placek z tylu glowy ala zidane a nie takie cos... dodam jeszcze ze ojciec nie lysieje w ogole dziadkowie tez jakos specjalnie chyba w mlodosci nie mieli z tym problemow.

http://img685.imageshack.us/gal.php?g=dsc00268t.jpg
pump jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:47   #70
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Zaczynam ³ysieæ?

a moze osoatnio chorowales?? czesto wlosy sie traci po seriach antybiotyków itp... ja bym na twoim miejscy brala puki co skrzyp i sciela na krotkie zeby nie byly obci±zone i zobaczysz czyt pomoze...albo jak nie daje ci to spokoju to dermatolog obowiazkowo;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:54   #71
pump
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Zaczynam ³ysieæ?

Biore leki na astme jeden wziewny a drugi w tabletkach ale nie maja zadnych dzialan ubocznych zwiazanych z ³ysieniem raczej. Na poczatku wakacji bra³em powazniejsze leki, jeden z nich zawiera³ steryd chyba ale bylo to dawno i przez krotki czas wiec raczej wykluczam jakies powiazania. Moze po prostu mam cienkie w³osy i przez to sprawiaja wrazenie przezedzonych... ¶ciecie raczej wykluczam bo sporo je zapuszczalem i po prostu szkoda by mi by³o podejmowac tak drastyczny krok.
pump jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 16:00   #72
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Zaczynam ³ysieæ?

Cytat:
Napisane przez pump Poka¿ wiadomo¶æ
Biore leki na astme jeden wziewny a drugi w tabletkach ale nie maja zadnych dzialan ubocznych zwiazanych z ³ysieniem raczej. Na poczatku wakacji bra³em powazniejsze leki, jeden z nich zawiera³ steryd chyba ale bylo to dawno i przez krotki czas wiec raczej wykluczam jakies powiazania. Moze po prostu mam cienkie w³osy i przez to sprawiaja wrazenie przezedzonych... ¶ciecie raczej wykluczam bo sporo je zapuszczalem i po prostu szkoda by mi by³o podejmowac tak drastyczny krok.
Mnie to w sumie na ³ysienie nie wygl±da, ale specjalistk± absolutnie nie jestem.
Rozumiem, ¿e leki zapisywa³ Ci lekarz? Jak tak to po prostu zapytaj go czy ³ysienie mo¿e byæ jakim¶ skutkiem ubocznym tych leków.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-30, 19:02   #73
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

nie nie, napewno nie wypali, tak jak napisal ktos wczesniej w wiekszosci lekach co s± w aptekach na wypadanie znajduje sie w skladzie alkochol. bardzo czesto wlosy wychodza wlasnie przez lojotok, bo zapycha on te cebulki i wlos nie oddycha i wypada. ja musialam myc glowe codziennie, teraz myje co 3 dni i tak jak pisalam pomogla mi cebula i wodka, zadne witaminy, droge srodki z apteki, chodzilo w tym o to zeby wlasnie ta cebul± i wodk± wyczyscic t± skore glowy i cebula ma dobre wlasciwosci na wszystko. Polecam!! piszcie jakie efekty u was! ja jestem szczesliwa ze po 8 latach nareszcie ten problem mnie nie dotyczy i chce wam tez pomoc,bo wiem jakie to strasze, dlatego napisalam ten przepis i bede go tu co chwile powtarzac na takich w±tkach!

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

dodam jeszcze ze suszenie i prostowanie nie ma nic wspolnego z wypadaniem wlosow, fakt ze je niszczy ale jesli ktos dba o wlosy to moze je suszyc i prostowac. ja jestem fryzjerk± i suszarki i szczotki uzywam juz z 10lat a wlosy mam zdrowe tylko byl problem z tym wypadaniem. Lekarz powiedzial ze na 200% mi pomoze i mial racje... mam nadzieje ze Wam rowniez pomoze. Trzymam kciuki dziewczyny
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-30, 20:55   #74
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dzisiaj pofarbowalam w³osy, bo nie moglam juz zniesc swojego "nijakiego" koloru w³osów Chyba z godzine wybieralam farbe, az w koncu pad³o na Essential Color z wyciagiem z liczi i rumianku, bez amoniaku. Bardzo przezywalam to farbowanie, jak ma³o co, ale potrzebowalam zmiany, sylwester i wogole czasem kobieta lepiej sie czuje jak cos zmieni Jestem juz po, w³osy s± l¶niace po tej farbie i gladkie ale powiem szczerze ze troszke mi ich wylecialo( podczas splukiwania kiedy wymywa³am dokladnie farbe masuj±c w³osy. Odrazu pojawi³ sie lek w mojej glowie Strasznie sie boje ze problem powroci w postaci masowej A dotychczas owszem wypada³o sobie ich ale troszke, w granicach minimum..ehh..niektore dziewczyny farbuja, na glowie mialy juz chyba wszystkie kolory teczy i nie maja tego problemu..ehh( No ale jestem dobrej mysli..bo w sumie stres tez wplywa
A wogole to SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH I UDANEGO SYLWESTRA ))
olka8888 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-31, 08:14   #75
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomo¶ci: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam dziewczyny)
muszê Wam powiedzieæ, ¿e jestem bardzo szczê¶liwa , bo moje w³osy naprawdê przesta³y wypadaæ. Po dzisiejszym myciu wyczesa³am mo¿e 10-15 sztuk. Niemo¿liwe, a jednak prawdziwe. Szkoda tylko, ¿e nie wiadomo, co tak naprawdê pomog³o ( hormony tarczycy, podciêcie, dieta, suplementy, a mo¿e po prostu mój stan ducha, którego powodem jest pewien mê¿czyzna ). Tak czy owak, wierzcie dziewczyny, ¿e i w Waszym przypadku bêdzie dobrze. Jeszcze miesi±c temu by³am totalnie zdo³owana, a dzisiaj jest super
Korzystaj±c z okazji ¿yczê Wam u progu tego Nowego Roku wiele rado¶ci, wytrwa³o¶ci i spe³nienia marzeñ. Ja wierzê, ¿e ten Rok bêdzie najlepszy w moim ¿yciu. Bardzo w to wierzê
Pozdrawiam
anulinka2009 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:14   #76
kawis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez olka8888 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj pofarbowalam w³osy, bo nie moglam juz zniesc swojego "nijakiego" koloru w³osów Chyba z godzine wybieralam farbe, az w koncu pad³o na Essential Color z wyciagiem z liczi i rumianku, bez amoniaku. Bardzo przezywalam to farbowanie, jak ma³o co, ale potrzebowalam zmiany, sylwester i wogole czasem kobieta lepiej sie czuje jak cos zmieni Jestem juz po, w³osy s± l¶niace po tej farbie i gladkie ale powiem szczerze ze troszke mi ich wylecialo( podczas splukiwania kiedy wymywa³am dokladnie farbe masuj±c w³osy. Odrazu pojawi³ sie lek w mojej glowie Strasznie sie boje ze problem powroci w postaci masowej A dotychczas owszem wypada³o sobie ich ale troszke, w granicach minimum..ehh..niektore dziewczyny farbuja, na glowie mialy juz chyba wszystkie kolory teczy i nie maja tego problemu..ehh( No ale jestem dobrej mysli..bo w sumie stres tez wplywa
A wogole to SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH I UDANEGO SYLWESTRA ))
Czesc ja tez milam tê farbe uzyc ale przeczytam na jej temat opinie to odechcialo mi sie Nie jednej dziewczynie wlosy z platyny zrobily sie po tygodniu zolte a ta farba fakt nie ma amoniaku ale trzeba uzyc silna wode utleniona
Co do wypadnia to ja troszke borykam sie z tym problemem Ostatnio strasznie przemeczona bylam , krew z nosa ciek³a to wlosy lecialy Ale teraz jak biore witaminy m.in Humavit polepszylo sie a po umyciu na moje straszne ko³tuny uzywam jedwabiu Seboradin to wg mnie cudo Redical na mnie nie dziala chyba ze w duzych ilosciach Moze w przyszlosci sprobuje ampulki

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
kawis1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:18   #77
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, nie wiecie, czy wypadanie w³osów mo¿e mieæ jaki¶ zwi±zek z bezsenno¶ci±? Cierpiê na ni± ju¿ jaki¶ czas, ale ostatnio by³o spokojnie. Od kilku dni znowu nie ¶piê i dzisiaj rano wypad³a mi gar¶æ w³osów podczas mycia. Albo to mo¿e po prostu stres zwi±zany z tym, ¿e nie idzie zasn±æ
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-01, 16:19   #78
bea334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam! Od niedawna zaczelam czytac to co tu piszecie....ulzylo mi tylko troszeczke bo widze ze ja nie sama jestem z tym problemem...zaczelam tez juz stosowac niektore ze srodkow ktore polecacie...mam jednak problem z ulozeniem fryzury na moich cienkich,rzadkich wlosach...sa bardzo cienkie, przetluszczajace sie, musze myc codziennie, teraz troszke podcielam i siegaja do ramion, tak ze moge zwiazac jeszcze gumka...wiem ze wiazanie gumka nie jest wskazane, chce wiec nosic rozpuszczone...ale moj przedzialek jest taki przerzedzony ze wstyd mi tak chodzi (jak wiazalam zaczesywalam wszystkie wlosy do tylu i nie bylo widac)...jak wy sobie radzicie z tym problemem........???? Pomocy!!! I czy ten przedzialek ma szanse sie zagescic?, bo jak jak widze nowe wloski to tylko nad czolem...jestem strasznie zalamane....napiszcie cos plissss!!!!
bea334 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-01, 16:34   #79
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja jestem zdecydowana zrobiæ ten eksperyment z cebul± i alkoholem, niestety bêdê go mog³a przeprowadziæ dopiero za tydzieñ, oczywi¶cie zdam relacje z efektów
Flossy15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 16:43   #80
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

wyprobuj to co napisalam wyzej wodka i cebula, mi po tym bardzo duzo wlosow odrasta i nie przetluszczaj± sie juz. Wi±zac w³osy gumk± mozesz tylko zeby nie byly mocno sci±gniete. pozdrawiam
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:20   #81
2c1fedf8dcceac3f4d7bb2de3c6adb8f4dcabc2d_6053e983160b2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bea334 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Od niedawna zaczelam czytac to co tu piszecie....ulzylo mi tylko troszeczke bo widze ze ja nie sama jestem z tym problemem...zaczelam tez juz stosowac niektore ze srodkow ktore polecacie...mam jednak problem z ulozeniem fryzury na moich cienkich,rzadkich wlosach...sa bardzo cienkie, przetluszczajace sie, musze myc codziennie, teraz troszke podcielam i siegaja do ramion, tak ze moge zwiazac jeszcze gumka...wiem ze wiazanie gumka nie jest wskazane, chce wiec nosic rozpuszczone...ale moj przedzialek jest taki przerzedzony ze wstyd mi tak chodzi (jak wiazalam zaczesywalam wszystkie wlosy do tylu i nie bylo widac)...jak wy sobie radzicie z tym problemem........???? Pomocy!!! I czy ten przedzialek ma szanse sie zagescic?, bo jak jak widze nowe wloski to tylko nad czolem...jestem strasznie zalamane....napiszcie cos plissss!!!!
P>S

Witaj. te¿ mam taki problem, mój przedzia³ek jet mocno przerzedzony, beznadziejnie to wygl±da, ale powiem Ci, ¿e s³ysza³am, ¿e je¿eli widzisz ju¿ w³oski nad czo³em, to nied³ugo pojawi± siê na przedzia³ku. Mam nadziejê , bo czekam ju¿ na to z niecierpliwo¶ci± jak narazie zaczesuje je do góry, by to zas³oniæ. Pozdrawiam i ¿ycze wytrwa³o¶ci
PS. jak masz zdjêcie tego przedzia³ka, to wklej albo wy¶lij, bo mo¿e nie wygl±da to tak strasznie i tylko tobie sie tak wydaje.
2c1fedf8dcceac3f4d7bb2de3c6adb8f4dcabc2d_6053e983160b2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:39   #82
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny)
muszê Wam powiedzieæ, ¿e jestem bardzo szczê¶liwa , bo moje w³osy naprawdê przesta³y wypadaæ. Po dzisiejszym myciu wyczesa³am mo¿e 10-15 sztuk.
super ale Ci zazdroszczê...moje nadal lec±, choæ mam wra¿enie, ¿e ostatnio ciut mniej

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem zdecydowana zrobiæ ten eksperyment z cebul± i alkoholem
ja te¿
tylko muszê cebulê kupiæ, bo w domu mam tylko czerwon± czy czerwona te¿ mo¿e byæ?
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:32   #83
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A¿ i ja pokuszê sie na ten eksperyment z cebul± i wódk±. Jako¶ ma³o wiarygodnie to brzmi, ale jestem ju¿ zdesperowana. W³osy lec± jak szalone. Mam wra¿enie, ¿e z dnia na dzieñ jest ich coraz mniej. Co z tego, ¿e przy czole widzê nowe cieniutkie kikuty jak na czubku czasami w³osy mi siê u³o¿± tak, ¿e widzê prze¶wity...
Ka¿de mycie i czesanie w³osów, to dla mnie dodatkowy stres. Jak widzê przy czesaniu na pod³odze stertê w³osów, to a¿ mam ³zy w oczach. I najgorsze jest to, ¿e za ka¿dym razem jak przeczeszê, to one wypadaj±
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:48   #84
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

witam. Cebula zwyk³a bia³a, a tej wodki sie nie bujcie, alkohol tak jak pisalam i inne dziewczyny jest w parawie kazdym preparacie na wypadanie wlosow ktory kupuje sie w aptece. To s± stare domowe i dobre sposoby, ale musicie same wyprobowac, ja moge tylko powiedziec ze ja juz ten problem z ktorym borykalam sie 8 lat mam juz za sob± , wyprobujcie a moze tez zapomnicie o tym problemie. powodzenia! ps postarajcie sie stosowac to tak jak ja... czyli szampon seboradin do mycia wlosow i raz w tyg cebula i wodka. pozdrawiam
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:52   #85
bea334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Do amisaaa i innych kobietek......odwazylam sie zalaczyc zdjecia mojej tragedii, tylko dlatego, ze licze na jakas pomoc, sama juz nie wyrabiam czasami.......dodam ze cebula zalana wodeczka juz sie robi......
bea334 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:26   #86
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bea334 Poka¿ wiadomo¶æ
Do amisaaa i innych kobietek......odwazylam sie zalaczyc zdjecia mojej tragedii, tylko dlatego, ze licze na jakas pomoc, sama juz nie wyrabiam czasami.......dodam ze cebula zalana wodeczka juz sie robi......
hej,masz zrobione badania ?? jakie masz wyniki???
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:51   #87
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez monic840628 Poka¿ wiadomo¶æ
postarajcie sie stosowac to tak jak ja... czyli szampon seboradin do mycia wlosow i raz w tyg cebula i wodka. pozdrawiam
o nie...cebulê ju¿ mam, ale seboradinu nie
dzi¶ zrobiê wywar a szampon dokupiê a mo¿e staæ wiecej ni¿ dobê?

bea
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:54   #88
bea334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Badania narazie podstawowa morfologia i na tarczyce...wszystkit ok;......
bea334 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:11   #89
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

a mo¿esz napisaæ jakie dok³adnie masz te wyniki z hormonów tarczycy? mieszcz±ce sie w normie nie zawsze znaczy ok.sprawdza³as przeciwacia³a anty-tpo i anty-tg? to drogie badanie ale warto je zrobiæ. czyta³am wiele historii dziewczyn którym wypada³y w³osy a niby mia³y tsh ok czyli np 3,5 a norma jest do 4,0, ale okazuje siê ¿e te normy sa zawy¿one i dla kobiet w wieku 20-30 lat dobre tsh to ok,1-1,5.
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:32   #90
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

do tego poziom testosteronu powinnas oznaczyc
bierzesz jakies witaminy??? kup sobie cynk,mi bardzo pomogl
kup Loxon,on poprawia kra¿enie krwi w skórze g³owy

dziewczyny dermatolog powiedzial mi tez ze wlosy moga wypadac rozwniez od klopotów z zêbami
ja mialam klopoty ( duze ) z wypadaniem wlosow z powodu braku magnezu we krwi...³apa³y mnie skurcze nawet w dzien ,wygladalo to tak ze w pewnym momencie chodzilam na ugietych nogach
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2010-01-03 o 18:40
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.