WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-08, 20:16   #181
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez kalale23 Poka¿ wiadomo¶æ
ja jestem za natur±. Raz pomogla mi pokrzywa, ale jak zabraklo to broblem wrocil. Teraz stosujê nalewkê z czarnej rzepy. Po miesi±cu widaæ bardzo du¿± róznicê. Nalewkê robi siê tak: czrn± rzepê obieramy i kroimy na ma³e kawa³ki zalewamy pó³ na pó³ wódk± 40% z wod±. I tak musi postaæ z 2-3 tygodnie, potem odcedzamy i wcieramy w skórê g³owy.
no prosze, widze tu podobn± wcierke do mojej widzicie dziewczyny nie nalezy sie bac tej wodki . Ja stosuje to samo tyko ze z cebul± i bardzo mi to pomoglo, mysle ze czarna rzepa tez jest dobra bo duzo osob j± chwali na wypadanie. Ja narazie zostaje przy mojej wcierce bo jak juz nie raz pisalam mi pomogla w 100%.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

dodam ze moja moze postac jeden dzien i juz mozna ja nakladac i tylko 2 duze cebule do s³oika, zalac polow± cwiartki 40% i zakrecic niech stoji. potem naozyc na skore glowy pod czepek i 15 gora do 20 min potrzymac i umyc. Myje szamponem seboradin wlosy przetluszczaj±ce sie ze sklonnoscia do wypadania. Pomog³o w 100% polecam!!! probujcie i piszcie. ps napisalam to jeszcze raz wszystko w skrocie poniewaz wiekszosc nie cofa sie do poczadku w±tku i potem nie wiedz± o czym piszemy wiec napisalam to dla tych ktorzy nie czytaj± tego w±dku od poczadku:0 he ale rym..
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:22   #182
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 571
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Pytanko do kobietek siedzacych w temacie tarczycy:
nie by³am u endokrynologa, ale mia³am dwukrotnie robione badania. W³a¶nie je wygrzeba³am, i:
19/11/2008 TSH 3.240 N: o.27 - 4.20
17/07/2009 TSH 2.040 N: o.27 - 4.20
ft3 4.51 N: 2.8 - 4.20
ft4 16.93 N:12 - 22

Czy to mo¿liwe, ¿e w tak krótkim okresie czasu poziom tarczycy tak skacze? Nie bra³am ¿adnych leków, ani hormonów w tym czasie.
tak jest to mozliwe, kazdy endo ci to powie

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
ok 2 lata temu. wyniki mia³am w normie. 18 stycznia chcê powtórzyæ i zrobiæ inne badania krwi



nie, jak to w ¿yciu raz jest lepiej a raz gorzej, ale nie nale¿ê do ludzi szczególnie nerwowych





staram siê spaæ 8 godzin dziennie czasem wiêcej




nie swêdzi ani nie jest przesuszona (olejuje). Wydaje mi siê, ¿e skórê g³owy mam zdrow±....

zawsze mia³am niedobor, dlatego ³ykam suplement....ale ¿elazo te¿ bêdê bada³a


nigdy

generalnie od¿ywiam siê zdrowo i staram siê ¿yæ w miarê zdrowo...z problemem wypadania borykam siê ju¿ pare lat, z ró¿nym natê¿eniem, by³am u wielu lekarzy i wszytskie badania zawsze mia³am w normie
jezeli masz niedobór zelaza to znasz powód..a moze pijesz duzo kawy która wyp³ukuje duzo pierwiastków, ja jestem od niej uzalezniona, bada³as wszystkie hormony p³ciowe?
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kie³basy, cukru, s³odyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-09, 08:23   #183
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez eyee Poka¿ wiadomo¶æ
jezeli masz niedobór zelaza to znasz powód..
tego nie wiem, ale nied³ugo siê dowiem


Cytat:
Napisane przez eyee Poka¿ wiadomo¶æ
a moze pijesz duzo kawy która wyp³ukuje duzo pierwiastków, ja jestem od niej uzalezniona,
ja te¿ ale staram siê ograniczaæ....pijê 3 fili¿anki-ok 300ml dziennie (zim±), latem potrzebuje du¿o miej kofeiny

Cytat:
Napisane przez eyee Poka¿ wiadomo¶æ
bada³as wszystkie hormony p³ciowe?
kiedy¶ ginekolog na moj± pro¶bê wypisa³ mi hormony do zbadania, wszytstkie by³y w normie.....nie pamiêtam dok³adnie ile ich by³o i jakie
hormony powinno badaæ siê w okre¶lonym dniu cyklu? jakie powinnam zbadaæ? oprócz testosteronu, prolaktyny?
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-09, 09:05   #184
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Bejjka ja te¿ jestem uzale¿niona od kawy Staram siê ograniczyæ do jednej dziennie, ale rzadko kiedy udaje mi siê zej¶æ do tego pu³apu. Staram siê jednak nie przekraczaæ 2 fili¿anek. Dlatego pije magnez, taki rozpuszczalny, z witamin± b6, bo tabsów w jakiejkolwiek formie nie cierpiê. Oczywi¶cie nie codziennie, ale co jaki¶ czas. Albo robie sobie taki maraton, ¿e przez tydzieñ pijê a pó¼niej przez jaki¶ czas nie.
Przeziêbiona teraz jestem, i chyba moim kude³kom siê to nie za bardzo podoba bo zaczê³y wiêkszych ilo¶ciach wypadaæ...albo to efekt ostawienia antybiotyku. Ale to trochê s³abo by by³o jakby siê okaza³o, ¿e leki dzia³aj± tylko w trakcie ich brania
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:27   #185
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Bejjka ja te¿ jestem uzale¿niona od kawy Staram siê ograniczyæ do jednej dziennie, ale rzadko kiedy udaje mi siê zej¶æ do tego pu³apu. Staram siê jednak nie przekraczaæ 2 fili¿anek.
latem nie mam problemów z ograniczaniem kofeiny, choæ bez porannej kawki nie wyobra¿am sobie ¿ycia ale jesienna i zimowa pogoda czêsto powoduj± u mnie totalny brak chêci do ¿ycia i bóle g³owy i tylko fili¿anka kawy jest w stanie przywrociæ mnie do ¿ycia.....to jest silniejsze ode mnie

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Przeziêbiona teraz jestem, i chyba moim kude³kom siê to nie za bardzo podoba bo zaczê³y wiêkszych ilo¶ciach wypadaæ...albo to efekt ostawienia antybiotyku. Ale to trochê s³abo by by³o jakby siê okaza³o, ¿e leki dzia³aj± tylko w trakcie ich brania
gdzie¶ czyta³am, ¿e antybiotyki i przezêbienie (gor±czka) te¿ s± odpowiedzialne za wypadanie w³osów....

dziwi mnie jedno, ¿e w³osy mam takie s³abe a nie nad±¿am za obcinaniem pazurów, które s± mocne jak ska³a
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:48   #186
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A ja ju¿ bardzo chcê, ¿eby ta zima siê skoñczy³a, mimo, ¿e j± bardzo lubiê, ale to grzanie kaloryferami po prostu wykoñczy moje w³osy. No zaczê³y siê w takim tempie przet³uszczaæ, ¿e koniec ¶wiata No i co za tym idzie linienie siê zwiêkszy³o. Ju¿ mnie g³owa nie swêdzia³a, a teraz znowu to samo! Ju¿ mi si³ brak, a tak siê cieszy³am ¿e jest poprawa

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Skoñczy³ mi siê LOXON 2%, i teraz kolej na 5%...ale siê strasznie bojê bo naczyta³am siê, ¿e s± skutki uboczne. Zreszt± na ulotce te¿ jest napisane, ¿e mo¿e spowodowaæ wypadanie w³osów(¶rodek na ich porost ¶wietnie). I nie wiem czy nie kupiæ sobie z powrotem tego 2%, on jest nie na receptê z tego co pamiêtam. Nie chcê ju¿ teraz rezygnowaæ z kuracji, bo a nó¿, widelec dnia pewnego piêknego bêd± widoczne efekty. Co my¶licie?
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:06   #187
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ju¿ bardzo chcê, ¿eby ta zima siê skoñczy³a, mimo, ¿e j± bardzo lubiê, ale to grzanie kaloryferami po prostu wykoñczy moje w³osy. No zaczê³y siê w takim tempie przet³uszczaæ, ¿e koniec ¶wiata No i co za tym idzie linienie siê zwiêkszy³o. Ju¿ mnie g³owa nie swêdzia³a, a teraz znowu to samo! Ju¿ mi si³ brak, a tak siê cieszy³am ¿e jest poprawa

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Skoñczy³ mi siê LOXON 2%, i teraz kolej na 5%...ale siê strasznie bojê bo naczyta³am siê, ¿e s± skutki uboczne. Zreszt± na ulotce te¿ jest napisane, ¿e mo¿e spowodowaæ wypadanie w³osów(¶rodek na ich porost ¶wietnie). I nie wiem czy nie kupiæ sobie z powrotem tego 2%, on jest nie na receptê z tego co pamiêtam. Nie chcê ju¿ teraz rezygnowaæ z kuracji, bo a nó¿, widelec dnia pewnego piêknego bêd± widoczne efekty. Co my¶licie?
Uzywa³am loxon 2% i 5 % po kuracji aplikortem E, ani to mi nie pomoglo ani to, tylko wydalam kase. Jesli przetluszczaj± Ci sie wlosy to moze wyprobuj t± kuracje wodka cebula zanim kupisz ten loxon, napewno Ci nie zaszkodzi a moze pomoze. Pozdrawiam
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 12:32   #188
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez monic840628 Poka¿ wiadomo¶æ
Uzywa³am loxon 2% i 5 % po kuracji aplikortem E, ani to mi nie pomoglo ani to, tylko wydalam kase. Jesli przetluszczaj± Ci sie wlosy to moze wyprobuj t± kuracje wodka cebula zanim kupisz ten loxon, napewno Ci nie zaszkodzi a moze pomoze. Pozdrawiam
Mam w planie t± kuracjê cebulow±, chcê tylko poczekaæ na opinie Bejjki, bo wspomina³a, ¿e skóra jej siê zrobi³a bardziej wra¿liwa, czy co¶ z tych rzeczy, a ja niestety mam skórê bardzo wra¿liw±, wiêc jak jej nie przejdzie, albo bêdzie siê powtarzaæ, to chyba siê na ni± nie zdecyduje. Natomiast Loxonu u¿ywam na porost w³osów, nie na zatrzymanie ich wypadania. Zauwa¿y³a¶ porost nowych kude³ków po swojej kuracji? Rozumiem, ¿e 5% nie wzmóg³ u Ciebie wypadania? ale te¿ nie masz ³ysienia androgenowego?
Ja ju¿ nie wiem co mam robiæ, za du¿o tego wszystkiego. Ale wiesz co, bêdê chyba u mojej dermy w czwartek to j± zapytam co s±dzi o cebuli na moj± skórê, jak powie, ¿e mo¿na próbowaæ, to bêdê dzia³aæ.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:03   #189
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w planie t± kuracjê cebulow±, chcê tylko poczekaæ na opinie Bejjki, bo wspomina³a, ¿e skóra jej siê zrobi³a bardziej wra¿liwa, czy co¶ z tych rzeczy, a ja niestety mam skórê bardzo wra¿liw±, wiêc jak jej nie przejdzie, albo bêdzie siê powtarzaæ, to chyba siê na ni± nie zdecyduje. Natomiast Loxonu u¿ywam na porost w³osów, nie na zatrzymanie ich wypadania. Zauwa¿y³a¶ porost nowych kude³ków po swojej kuracji? Rozumiem, ¿e 5% nie wzmóg³ u Ciebie wypadania? ale te¿ nie masz ³ysienia androgenowego?
Ja ju¿ nie wiem co mam robiæ, za du¿o tego wszystkiego. Ale wiesz co, bêdê chyba u mojej dermy w czwartek to j± zapytam co s±dzi o cebuli na moj± skórê, jak powie, ¿e mo¿na próbowaæ, to bêdê dzia³aæ.
na poczadku tez mialam odczucie ze skora glowy jest inna, tz nie byla zaczerwieniona tylko troszke mnie swedzia³a ale to dlatego ze troszke j± oczyscila ta wodka i wysuszy³a, a o to mi tez chodzi³o bo strasznie mi sie przetluszczaly i musialam myc dziennie, a teraz myje co 3 dzien i juz po tej wcierce nic mnie nie swedzi, skora glowy sie przyzwyczai³a. Dermatolodzy przepisuj± leki z apteki bo wiadomo ze to do nich nalezy, kazdy musi zarobic. Nie wiem czy czyta³as moj± pierwsz± wiadomosc na tym w±tku... ja 8 lat sie leczylam , przeszlam przez kilku dermatologow a na koncu nawet endokrynolog, mnustwo badan, lekow i nic nie pomagalo, nie mialam lysienia androgennego, ale wlosy mi tak wypadaly ze mialam juz przeswity i po myciu jak ktos widzial ile wlosow jest we wannie i na grzebieniu to mnie podziwial ze nie wpadlam jeszcze w depresje, to byl koszmar, mam nadzieje ze juz do mnie nie wroci. wydaje mi sie ze mialam problem ze skor± glowy i st±d bylo te wypadanie, cebula pomogla... i mam nadzieje ze wam tez pomoze. Nie buj sie jej, napewno Ci nie zaszkodzi jesli wlosy Ci sie przetluszczaja, no ale mozesz tez poczekac na relacje Bejjki. Po loxon 5% nie zauwazylam zeby jeszcze bardziej wypadaly bo wypadaly mi tak ze ja juz nic nie widzialam, ale poprawy nie bylo napewno. z viszi uzywalam ampulek i tez nic, aplicort e chyba z 5 butelek, loxon chyba z 4 butelki, wcierki robione w aptece ktorych bylo mnustwo i tez nic, witaminy przerozne.. naprawde sporo tego bylo. Lekarz mi powiedzial ze na 200% mi pomoze ta wcierka z cebuli to widac ze byl pewnien co mowi. Teraz nalozylam jajko i olejek rycynowy na w³osy, potrzymam z godzine i umyje, po tym mam bardzo lsniace wlosy

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

aha wlosow mi odrasta badzo duzo, mam jeza na glowie po myciu musze to przygladzac lakierem bo naprawde duzo wlosow odrasta i to nawet szybko

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

wpisz w goole jakie ma wlasciwosci cebula na wlosy, i potem wodka, moze cos tam pisze i poczytaj. Mi tam czasem wpadlo w ucho ze wodka jest dobra na wlosy, starsze klientki opowiadaly nie raz w zakladzie co ich babcie nakladaly ,ktos tu tez napisal ze czytal ze cebula ma dobre dzialanie na wlosy, ja wiem ze cebula ogolnie jest dobra na wszystko , wiec nie ma sie co bac tej wcierki
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:12   #190
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

cebula z wódka to fajny pomysl dla przet³uszczajacej sie skóry g³owy..hnnn ale co do suchej skóry?
uzywalam radicala tzn tych ampu³ek..iiiiiiii nie pomog³y mi ,mialam dwa opakowania.teraz juz wlosy mi nie wypadaja nie wiadomo jak..ale jeszcze tam cos leci
postanowlam ze kupie sobie szampo z pharmaceris do wlosow wypadajacych i namierzylam tez maske nano effect z inter f.
na kwc ma dobre opinie zobaczymy co z tego bedzie..
acha przypomnialam sobie tez ze jak bylam u dermatologa to on kaza³ mi zbadac poziom bia³ka we krwi
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2010-01-10 o 14:14
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:44   #191
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Poka¿ wiadomo¶æ
cebula z wódka to fajny pomysl dla przet³uszczajacej sie skóry g³owy..hnnn ale co do suchej skóry?
uzywalam radicala tzn tych ampu³ek..iiiiiiii nie pomog³y mi ,mialam dwa opakowania.teraz juz wlosy mi nie wypadaja nie wiadomo jak..ale jeszcze tam cos leci
postanowlam ze kupie sobie szampo z pharmaceris do wlosow wypadajacych i namierzylam tez maske nano effect z inter f.
na kwc ma dobre opinie zobaczymy co z tego bedzie..
acha przypomnialam sobie tez ze jak bylam u dermatologa to on kaza³ mi zbadac poziom bia³ka we krwi
Na sucha skore glowy dobry jest szampon perfecta baby z dax cosmetics, bez mydla do delikatnej skory alergicznej, krotki, prosty sklad typowego dziecinnego szamponiku. Dzisiaj moj cebulowy dzien w paitek wieczorem zalalam cebule wodeczka i dzisiaj pierwszy raz zastosuje. Dodam, ze mi wlosy sie nie przetluszczaja, tylko przeokropnie skora glowy. nie wiem jakim cudem ten loj nie przechodzi na wlosy, ale wyglada to tak, ze moge je spokojnie 2 razy w tygodniu myc, za to skora glowy jest juz pierwszego dnia po umyciu pokryta lojem. coz ta cebula brzmi wiarygodnie, wiec dam jej szanse.
Flossy15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 15:58   #192
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

koniecznie daj znaæ jak wra¿enia
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:57   #193
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Tak wiêc moja relacja: natar³am skórê g³owy t± wódeczk±, nic mnie nie piek³o, nic nie czu³am niepokoj±cego. Potrzyma³am w czepku 15min. i dawaj do mycia z tym ca³ym ustrojstwem Nie zauwa¿y³am jakiej¶ imponuj±cej poprawy (powiedzia³abym, ¿e nawet wypad³o wiêcej, ale to zapewne dlatego, ¿e przetrzyma³am w³osy z myciem, by³o wiêcej ³oju- wiêksze wypadanie). Skóra g³owy jest czysta, zero podra¿nieñ, czy pieczenia. Dam szansê tej miksturze, a nu¿ zadzia³a? Na pewno nie zaszkodzi³a. Najwiêcej tej wódeczki wtar³am w skórê g³owy z przodu, tam gdzie mam grzywkê (bo tam sporo wlosów wypada i najgorzej siê skóra przet³uszcza) i wypad³o mi tam z kilkana¶cie w³osków, tak¿e jestem dobrej my¶li. Je¶li zuwa¿ê jakie¶ zmainy w ci±gu tygodnia, to dam znaæ. Nastêpna relacja za tydzieñ.
Flossy15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:53   #194
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Powiedzcie mi dziewczyny, czy ktoras ma taki problem jak ja i co stosowalybyscie w moim przypadku. Bardzo krepowalam sie wkleic to zdjecie, ale chcialabym, zebyscie mi szczerze powiedzialy czy rzeczywiscie jest zle i czy mam problem czy tylko mi sie wydaje. Jak patrze na to zdjecie to widze lysine i przerzedzenie, powiedzcie czy wy tez macie takie wrazenie?
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:07   #195
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hmmm, trudno powiedzieæ. Niby wydaje siê trochê wiêkszy prze¶wit, ale mo¿e mog³aby¶ wstawiæ zdjêcie ze zrobionym równym przedzia³kiem
( grzebieniem)? Mo¿e to tylko takie wra¿enie.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:41   #196
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Mala Arielka, dziekuje za komentarz, przed chwila zrobilam zdjecia i czyba jest jednak zle. Nie wiem czy jeszcze da sie je doprowadzic do tego co bylo kiedys. Za miesiac mam umowiona wizyte u dermatologa, moze on cos doradzi. Mnie sie wydaje, ze to lata rozjasniania do tego sie przyczynily, to co w avatarku to ja trzy lata temu.
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2010-01-10 o 22:43
Caramel Babe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 00:16   #197
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Poka¿ wiadomo¶æ
Mala Arielka, dziekuje za komentarz, przed chwila zrobilam zdjecia i czyba jest jednak zle. Nie wiem czy jeszcze da sie je doprowadzic do tego co bylo kiedys. Za miesiac mam umowiona wizyte u dermatologa, moze on cos doradzi. Mnie sie wydaje, ze to lata rozjasniania do tego sie przyczynily, to co w avatarku to ja trzy lata temu.
U mnie wygl±da sytuacja podobnie, i tez ju¿ przesta³am wierzyæ, ¿e da siê z tym co¶ zrobiæ
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:36   #198
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Carmel Baby nie ma siê co krêpowaæ, bo nam wszystkim tu wypadaj± w³osy
(o ma³o nie pad³am trupem wczoraj przy myciu, dos³ownie wyci±ga³am pasma )
Jak d³ugo Ci wypadaj±? co stosowa³a¶? robi³a¶ jakie¶ badania?

dzi¶ mój drugi raz z cebulow± wódeczk±
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:51   #199
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
dzi¶ mój drugi raz z cebulow± wódeczk±
Opowiedz koniecznie jak tym razem bêdzie Ja ju¿ chyba powoli te¿ dojrzewam do tej wódki. Mam nadziejê, ¿e faktycznie zmniejsza przet³uszczanie siê w³osów, bo u mnie z tym dramat coraz bardziej. Odk±d pojecha³am na ¦wiêta do domu moje w³osy nadaj± siê do u¿ytku max 1dzieñ. Do tej pory z trudem bo z trudem ale dawa³y radê dwa dni. Teraz wsta³am i co? T³usty kogut mam z ty³u. Zastanawiam siê czy ma wp³yw na to moja choroba i fakt, ¿e siedzê przy kaloryferze(taki pech, ko³o biurka jest).

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2010-01-11 o 09:29
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 08:55   #200
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Opowiedz koniecznie jak tym razem bêdzie Ja ju¿ chyba powoli te¿ dojrzewam do tej wódki. Mam nadziejê, ¿e faktycznie zmniejsza przet³uszczanie siê w³osów, bo u mnie z tym dramat coraz bardziej.
my¶lê, ¿e nie masz co siê baæ tej wódeczki, zw³aszcza przy przet³uszczaj±cej siê g³owie wieczorkiem zdam relacje
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:24   #201
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 571
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Poka¿ wiadomo¶æ
Mala Arielka, dziekuje za komentarz, przed chwila zrobilam zdjecia i czyba jest jednak zle. Nie wiem czy jeszcze da sie je doprowadzic do tego co bylo kiedys. Za miesiac mam umowiona wizyte u dermatologa, moze on cos doradzi. Mnie sie wydaje, ze to lata rozjasniania do tego sie przyczynily, to co w avatarku to ja trzy lata temu.
radze isc do endokrynologa!! zrób badania hormonów, to wyglada na androgenowe, mi podobnie wypadaja
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kie³basy, cukru, s³odyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:50   #202
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cze¶æ Dziewczyny!
Postanowi³am siê w koñcu do Was do³±czyæ z oczywistym problemem.
Sama nie wiem czy martwiæ siê czy nie, ale czasem jestem naprawdê przera¿ona ilo¶ci± wypadaj±cych w³osów
Ogólnie mam w³osy krêcone, s³abe, suche, ³ami±ce siê. Najwiêcej w³osów wypada mi przy myciu , je¿eli myjê je co dwa dni to nie jest jeszcze najgorzej, natomiast je¶li umyjê np. po trzech, albo czterech dniach to a¿ zapycha siê odp³yw w wannie Z tego wzglêdu, ¿e mam w³osy krêcone to ich za bardzo nie czeszê, podczas mycia przeczesujê palcami, mo¿e to jest te¿ zwi±zane z tym, ¿e tylko podczas mycia (i po) wypada mi tyle w³osów...
Kiedy¶ by³am z tym u dermatologa, parê lat temu, dosta³am jaki¶ p³yn do wcierania (nie pamiêtam nazwy), ale nic nie pomóg³. Potem przez pewien czas stosowa³am szampon Dermena, te¿ nie pomóg³. Potem Seboradin, ale tu efektów niestety nie pamiêtam...
Z tego wzglêdu, ¿e udzielam siê te¿ na w±tku dla krêconych w³osów zaczê³am stosowaæ siê do rad tamtych Dziewczyn i zaczê³am myæ w³osy sam± od¿ywk±, nak³ada³am te¿ WAXa, nie wiem czy by³o to tym spowodowane, ale mia³am wra¿enie, ¿e przesta³o mi tych w³osów mniej wypadaæ... Pi³am te¿ do tego pokrzywê i skrzyp... Niestety musia³am przerwaæ na trochê mycie od¿ywk±, bo dosta³am ³upie¿u i na parê dni wróci³am do szamponu i znowu to samo, znowu ca³a wanna w³osów...
Chcia³am kupiæ sobie te ampu³ki Vichy (mojemu tacie pomog³y, ale na krótko), ale nie wiem czy jest sens wydawaæ tyle pieniêdzy, bo opinie nie s± za dobre...
Aha, i bra³am kiedy¶ te¿ tabletki Skrzypovita, ale niestety te¿ bez wiêkszych efektów...
Bêdê czytaæ Was regularnie i mo¿e podrzucicie jaki¶ pomys³, jak zapobiegaæ wypadaniu w³osów
Pozdrawiam
CoffeeWithMilk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:49   #203
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez eyee Poka¿ wiadomo¶æ
radze isc do endokrynologa!! zrób badania hormonów, to wyglada na androgenowe, mi podobnie wypadaja
Eyee, dziekuje. Badania krwi zrobilam w sierpniu, wszystko bylo w normie (rowniez hormony plciowe), tydzien temu powtorzylam, dowiedzialam sie przez telefon do przychodni ze sa znowu w normie ale pani nie chciala mi podac dokladnych wynikow bo to moze tylko lekarz(robilam tez tarczyce, zelazo, mineraly, krwinki, watroba) itp.ale umowilam sie z lekarzem pierwszego kontaktu mimo wszystko by je zanalizowal i skierowal mnie do dermatologa (mowisz, ze endokrynolog bylby lepszy, jezeli tak to poprosze o skierowanie rowniez do endokrynologa, dziekuje bardzo za rade).
Acha no i jeszcze ma do mnie przyjsc skierowanie na usg jajnikow bo mam objawy PCOS (min. tradzik w wieku 30 lat)

Eyee, mam pytanie do Ciebie, widze ze przyjmujesz saw palmetto. Czy widzisz poprawe? Ja mam to w domu, zuzylam pol opakowania, jednak jedna z forumowiczek na kafeterii powiedziala mi, ze nie jest wskazane dla kobiet a wrecz niebezpieczne. Jak Twoja kuracja przebiega, jak dlugo przyjmujesz saw palmetto?
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:03   #204
monic840628
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Poka¿ wiadomo¶æ
Mala Arielka, dziekuje za komentarz, przed chwila zrobilam zdjecia i czyba jest jednak zle. Nie wiem czy jeszcze da sie je doprowadzic do tego co bylo kiedys. Za miesiac mam umowiona wizyte u dermatologa, moze on cos doradzi. Mnie sie wydaje, ze to lata rozjasniania do tego sie przyczynily, to co w avatarku to ja trzy lata temu.
nie wiem czy to tak wyszlo na zdieciu, ale widze ze masz zaczerwienion± skore glowy, czyli cos jest nie tak. Wybierz sie do dermatologa niech najpierw j± zobaczy. Nie wiem czy czytalas na poczatku w±tku to co ja napisalam, moze warto bylo by sprobowac, ale jesli masz zaczerwienion± skore glowy tak jak tam widac na fotkach to radze najpierw skonsultowac to z lekarze, narazie nic nie kupuj na wlasna reke.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

i jesli chodzi o endokrynologa to ja sie leczylam, robi³a mi badania hormonalne, dwa rodzaje na tarczyce i potem jeszcze usg tarczycy, wszystko bylo w normie i zalamywala rêce ze w³osy tak wypadaj± a wyniki dobre.
monic840628 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 08:42   #205
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Niestety, wczoraj nie uda³o mi siê powtórzyæ cebulowego eksperymentu ale co siê odwlecze to nie uciecze i zrobiê*go dzi¶ w³osów wci±¿ ubywa....jak tak dalej pójdzie to bêdê musia³a obci±æ w³osy, bo s± coraz marniejsze
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 11:04   #206
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety, wczoraj nie uda³o mi siê powtórzyæ cebulowego eksperymentu ale co siê odwlecze to nie uciecze i zrobiê*go dzi¶ w³osów wci±¿ ubywa....jak tak dalej pójdzie to bêdê musia³a obci±æ w³osy, bo s± coraz marniejsze
No w³a¶nie mia³am Ciê ¶cigaæ z t± cebul±
Ja w czwartek bêde u mojej dermy(a przynajmneij siê do niej wybieram) to j± zapytam jak tam moja skóra wygl±da, bo ostatnio co¶ mnie znowu zaczyna swêdzieæ i co uwa¿a na temat ostawienia wszystkiego i rozpoczêcia akcji "Cebula". Pewnie stwierdzi, ¿e ju¿ ca³kiem zwariowa³am Muszê j± te¿ pomêczyæ o wierzbê któr± ostatnio popijam, czy to mi czego¶ nie rozreguluje, zio³o bo zio³o, ale te¿ trzeba uwa¿aæ
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 11:23   #207
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 571
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie mia³am ciê ¶cigaæ z t± cebul±
ja w czwartek bêde u mojej dermy(a przynajmneij siê do niej wybieram) to j± zapytam jak tam moja skóra wygl±da, bo ostatnio co¶ mnie znowu zaczyna swêdzieæ i co uwa¿a na temat ostawienia wszystkiego i rozpoczêcia akcji "cebula". Pewnie stwierdzi, ¿e ju¿ ca³kiem zwariowa³am muszê j± te¿ pomêczyæ o wierzbê któr± ostatnio popijam, czy to mi czego¶ nie rozreguluje, zio³o bo zio³o, ale te¿ trzeba uwa¿aæ
wierzbe czy wierzbownicê??
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kie³basy, cukru, s³odyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 11:29   #208
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez eyee Poka¿ wiadomo¶æ
wierzbe czy wierzbownicê??
wierzbownice skróci³am sobie
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 11:32   #209
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 640
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

W moim przypadku co jaki¶ czas te¿ pojawia siê problem wypadania w³osów. Dzieje sie to zaraz jak na chwilê zaniedbam w³osy. Zasada jest prosta:dbanie o wlosy dobrymi kosmetykami aptecznymi i regularno¶æ. Na mnie to dzia³a.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje w³osów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam w³oski
- ostatnie podciêcie w³osów 10 pa¼dziernik 2011 rok.
- obecna d³ugo¶æ to w³osy do ramion.
CEL: W£OSY DO £OPATEK LUB D£U¯SZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:27   #210
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie mia³am Ciê ¶cigaæ z t± cebul±
ju¿ zdajê relacje
jestem dzi¶ w domu i zrobi³am sobie wcierkê z cebulowej wódeczki
podczas wcierania w³osow wypad³o mi mnóstwo....ale to jest niestety standard zauwa¿y³am, ¿e tylko podczas wcierania chronostimu wypada mi wlosów mniej
sporo wypad³o mi podczas mycia, jeszcze wiêcej podczas rozczesywania spokojnie przekroczy³am dzi¶ setkê ostatnio znowu wiêcej mi wypada
chyba wyparowa³ alkohol, bo dzi¶ skalp zupe³nie nie zareagowa³ na t± wcierkê a trzyma³am ok 20 min.
poci±gnê cebulow± kuracjê jeszcze z 3tyg jak nie bedzie efektów to po¿egnam siê*z ni± bez ¿alu
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.