Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?.. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 08:19   #241
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
bo jednak trzeba powiedzieć śmiało,że tych naprawdę wartych uwagi jest mniej na świecie,a mówi się,że niby tego kwiatu to pół światu....
edit: ich jest bardzo bardzo mało (własne doświadczenie + obserwacje)
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 08:52   #242
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

czy mało to ja nie wiem,. bo ja mało ich znam;

ja sie duzo usmiecham i czasem tez mi sie wydaje ze za duzo, jak dziecko..ale chlopaka nie mialam nigdy. dziwny jest ten cały świat, cóż..
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 18:37   #243
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Powiem wam, że od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad tematem i naprawdę jest to nierowiązywalne zagadnienie.
Koleżanka ostatnio powiedziała, że wg niej najbardziej kobiece i atrakcyjne są malutkie, delikatne kobietki bo mężczyźni czuja potrzebę opieki. Inna z kolei własnie żaliła się, że nie jest atrakcyjna bo jest niska a faceci lubią wysokie i długonogie. To samo można powiedzieć o szczuplutkich dziewczynach o figurze modelki i o dziewczynach o wybujałych kobiecych kształtach. Widocznie ognia z wodą się nie połączy. Są amatorzy i jednego drugiego.
Jednak coś sprawia, że są dziewczyny mające chłopaków na pęczki a są takie którymi nikt sie nie interesuje.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:01   #244
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Też bym chciała znać na to pytanie odpowiedź
...sama należe do jednych z takich...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:42   #245
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to kwestia osobowości. Kobieta pewna siebie, z ciekawymi zainteresowaniami i o wysokiej samoocenie, która w skali od 1-10 w wyglądzie jest taką szósteczką, będzie miała dużo większe powodzenie niż zakompleksiona, nudna, nieśmiała 9 (przepraszam, że tak ten wygląd upraszczam..).

Z tego co widzę po sobie/moich znajomych - to się sprawdza.
nie zgodzę się z tym: znam naprawdę sporo dziewczyn, które spełniają te kryteria i nie mają faceta...czemu? najprawdopodobniej odstraszają własnie tym, że np. są niezwykle piękne, albo ambitne, albo mają wysokie stanowiska pracy, albo są niezalezne itp...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 12:03   #246
Majkq90
Raczkowanie
 
Avatar Majkq90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 223
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Myśle, że olbrzymie znaczenie ma jeszcze jeden aspekt- mianowicie to, czy kobieta jest ZARADNA i SAMODZIELNA Podobno jestem (w miarę )inteligentna, mam poczucie humoru, a do tego jestem niebrzydka. ALE za to jestem niezdarna, niezaradna, zagubiona , niesamodzielna,niesmiała, roztrzepana, zakompleksiona i taka...wycofana ^^. Myśle, że faceci lubią dziewczyny, które sprawiają wrażenie takich, które radzą sobie w życiu , ambitne, pewne siebie, które mają w nosie własne wady i się nimi zupełnie nie przejmują, otwarte,towarzyskie..
uważam, że dużą rolę odgrywa (niestety) też opinia otoczenia- co z tego, że spodobam się koledze, jak co drugi znajomy powie mu "o ta? daj spokój, to łajza jest"
Majkq90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:03   #247
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

mam pytanie, mam nadzieje,ze mi pomożecie

nazwa wątku brzmi od czego zależy czy kobieta ma tż?
słuchajcie poznałam fajnego faceta w lutym ,dogadujemy się jakbyśmy mieli te same mysli, wogóle jak dla mnie to jest ucieleśnieniem moim marzeń Niestety on studiuje z moim byłym i wczoraj chciałam się spotkać z moim obiektem westchnień,ale on napisał ze nie może bo komuś coś obiecał i że dotrzyma słowa i ze mu przykro. Zapytałam komu obiecał, odpowiedział że mojemu byłemu bo widzi że on nadal mnie kocha(od roku nie jesteśmy parą i to nie miłość) potem jeszcze gadaliśmy ,ale on był zrezygnowany i smutny, powiedziałam mu że tamten to przeszłośći i wogołe i żeby się nie martwił że on może być powodem cierpień byłego bo były sam wszystko zniszcył i nie wiem co ma znaczyć nagły nawrót jego rzekomego cierpienia z powodu rozstania:/ napisałam że mi zależy na T (T to mój wymarzony TŻ) napisał " wiem" a na pytanie czy jemu zależy odp, że mówił mi już coś na ten temat. A wieczorem zapytał o tego byłego o całą sytuacje, a na dobranoc napisał "dobranoc księżniczko p.s mi tez na Tobie zależy"

co ja mam teraz zrobić,żeby on chciał ze mna być??? dawajcie jakieś rady jak tego nie zniszczyć ale rozwinąć dodam,że on jest niesmiały, uczciwy i ma takie dobre serce hehe (które było zranione, jest po poważniejszym zwiazku, do tego przejmuje sie pewnie że mój były to jego kumpel)
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 09:56   #248
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
mam pytanie, mam nadzieje,ze mi pomożecie

nazwa wątku brzmi od czego zależy czy kobieta ma tż?
słuchajcie poznałam fajnego faceta w lutym ,dogadujemy się jakbyśmy mieli te same mysli, wogóle jak dla mnie to jest ucieleśnieniem moim marzeń Niestety on studiuje z moim byłym i wczoraj chciałam się spotkać z moim obiektem westchnień,ale on napisał ze nie może bo komuś coś obiecał i że dotrzyma słowa i ze mu przykro. Zapytałam komu obiecał, odpowiedział że mojemu byłemu bo widzi że on nadal mnie kocha(od roku nie jesteśmy parą i to nie miłość) potem jeszcze gadaliśmy ,ale on był zrezygnowany i smutny, powiedziałam mu że tamten to przeszłośći i wogołe i żeby się nie martwił że on może być powodem cierpień byłego bo były sam wszystko zniszcył i nie wiem co ma znaczyć nagły nawrót jego rzekomego cierpienia z powodu rozstania:/ napisałam że mi zależy na T (T to mój wymarzony TŻ) napisał " wiem" a na pytanie czy jemu zależy odp, że mówił mi już coś na ten temat. A wieczorem zapytał o tego byłego o całą sytuacje, a na dobranoc napisał "dobranoc księżniczko p.s mi tez na Tobie zależy"

co ja mam teraz zrobić,żeby on chciał ze mna być??? dawajcie jakieś rady jak tego nie zniszczyć ale rozwinąć dodam,że on jest niesmiały, uczciwy i ma takie dobre serce hehe (które było zranione, jest po poważniejszym zwiazku, do tego przejmuje sie pewnie że mój były to jego kumpel)
ale słodko uwielbiam takie historie. wg mnie wszystko jest na dobrej drodze. moja propozycja: wyciągnij chłopaka na rower/lody/spacer po parku (pogoda coraz ładniejsza). zrób to niezobowiązująco i za dnia (żeby nie wyszło na randkę ). i powiedz mu dokładnie i wyraźnie, że tamten tż to przeszłość. i że nie możesz całe życie się na niego oglądać. że chcesz pójść dalej. staraj się jednocześnie nie być namolna i natarczywa. jeśli po tym wyznaniu on nic nie będzie chciał robić ze względu na swoje "dobre serce", to będzie ciężko. ale kto wie życzę powodzenia!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:17   #249
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Posiadanie faceta czy jego brak zależy od wielu czynników, ale największe znaczenie mają chyba pewne cechy charakteru takie jak pewność siebie i otwartość na ludzi. Wygląd odgrywa pewną rolę ale nie decydującą i tylko na piewszym etapie znajomości. Nawet bardzo piękna kobieta, od ktorej wieje chłodem i nadmiernym dystansem, raczej nie znajdzie partnera, gdyż facet natrafi na zimną fasadę i się wycofa sie po pierwszej próbie kontaktu. Natomiast dziewczyna, która nie ma wyglądu wyglądu modelki, ale za to jest pewna siebie, otwarta na ludzi i towarzyska, ma większe szansę przyciągnąć faceta. Wydaje mi się mężczyźni unikają, albo po piewszej próbie kontaktu rezygnują z kobiet, które sprawiają wrażenie wycofanych, zbyt introwertycznych albo zbyt dumnych. Niestety czasami to tylko mylne wrażenie, gdyż takie zamknięcie się w sobie tych kobiet może wynikać z ich lęku przed odrzuceniem, kompleksów, złych doświadczenień albo po prostu z nieśmiałości i gdyby poświęcić im więcej czasu i uwagi, to po pewnym czasie wyszłyby ze swojej skorupy i okazały swoje całkiem sympatyczne oblicze i ciekawą osobowość. Jednak większość facetów się zniechęca i niesłusznie uważa je albo za nudziary, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia albo za zimne królowe śniegu. A te kobiety często podświadomie boją się w związku i nieświadomie wysyłają sygnały niewerbalne, że sa niedostepne, dlatego odstraszają facetów a ich bardziej otwarte i pewne siebie koleżanki otacza wianuszek wielbicieli. Myślę, że klucz do sukcesu tkwi po prostu najpierw w samoakceptacji i pokochaniu siebie. Trzeba naprawdę uwierzyć w siebie i mentalnie otworzyć na relacje z płcią przeciwną.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:49   #250
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ale słodko uwielbiam takie historie. wg mnie wszystko jest na dobrej drodze. moja propozycja: wyciągnij chłopaka na rower/lody/spacer po parku (pogoda coraz ładniejsza). zrób to niezobowiązująco i za dnia (żeby nie wyszło na randkę ). i powiedz mu dokładnie i wyraźnie, że tamten tż to przeszłość. i że nie możesz całe życie się na niego oglądać. że chcesz pójść dalej. staraj się jednocześnie nie być namolna i natarczywa. jeśli po tym wyznaniu on nic nie będzie chciał robić ze względu na swoje "dobre serce", to będzie ciężko. ale kto wie życzę powodzenia!
ja już mu wszystko wczoraj wyjaśniłam i powiedziałam,że nie wiem co obiecał mojemu byłemu i że to sprawa między nimi i to co T z tym zrobi i poprosiłam go żebyśmy wiecej o byłym nie rozmawiali bo ja chce zamknąć ten rozdział w swoim zyciu, odp. że dobrze i wtedy napisał że mu zależy na mnie, noi a co do spotkań to jak mu zaproponowałam to on z powodu tej obietnicy mi wczoraj odmówił nie wiem może po wczorajszej rozmowie się otworzy i zobaczy,że to nie z jego winy nie jestem z byłym, mam taką nadzieje. Czyli co-odzywać się do niego normalnie, czy flirtować, czy czekac az on się odezwie?
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:09   #251
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
flirtować, czy czekac az on się odezwie?
ja bym czekała... ale nie wiem czy to dobrze.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 12:36   #252
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Majkq90 Pokaż wiadomość
Myśle, że olbrzymie znaczenie ma jeszcze jeden aspekt- mianowicie to, czy kobieta jest ZARADNA i SAMODZIELNA Podobno jestem (w miarę )inteligentna, mam poczucie humoru, a do tego jestem niebrzydka. ALE za to jestem niezdarna, niezaradna, zagubiona , niesamodzielna,niesmiała, roztrzepana, zakompleksiona i taka...wycofana ^^. Myśle, że faceci lubią dziewczyny, które sprawiają wrażenie takich, które radzą sobie w życiu , ambitne, pewne siebie, które mają w nosie własne wady i się nimi zupełnie nie przejmują, otwarte,towarzyskie..
uważam, że dużą rolę odgrywa (niestety) też opinia otoczenia- co z tego, że spodobam się koledze, jak co drugi znajomy powie mu "o ta? daj spokój, to łajza jest"
A to się kłóci z moją psychologią naiwną bo za każdym razem jak chciałam jakiegoś faceta poderwać, to najlepiej działała metoda na "naucz mnie czegoś" wywąchiwałam co też ten facet umie najlepiej, czy to komputery, czy to parkour, czy jazda wyczynowa na rowerze, i tak od słowa do słowa wychodziło, że bym się chciała tego nauczyć..no i na początku, jak to zwykle, kompletnie mi nic nie wychodziło, i taka sierotka byłam działało niezawodnie.. a najlepsze jest to, że ja się UWIELBIAM uczyć nowych rzeczy, więc to nie było takie zmuszanie się na siłę
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:42   #253
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A to się kłóci z moją psychologią naiwną bo za każdym razem jak chciałam jakiegoś faceta poderwać, to najlepiej działała metoda na "naucz mnie czegoś" wywąchiwałam co też ten facet umie najlepiej, czy to komputery, czy to parkour, czy jazda wyczynowa na rowerze, i tak od słowa do słowa wychodziło, że bym się chciała tego nauczyć..no i na początku, jak to zwykle, kompletnie mi nic nie wychodziło, i taka sierotka byłam działało niezawodnie.. a najlepsze jest to, że ja się UWIELBIAM uczyć nowych rzeczy, więc to nie było takie zmuszanie się na siłę
mam bardzo podobnie! czasami nieświadomie "podrywałam" faceta na taki chwyt zwyczajnie chciałam się czegoś dowiedzieć, a ten opowiadał mi to wszystko z taką dumą, zaangażowaniem...
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 14:38   #254
mykam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Włocławek ;)
Wiadomości: 1 295
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

nie czytałam wszystkich odpowiedzi na twoje pytanie, więc przepraszam jeśli coś przegapiłam. To nie zawsze zależy od wyglądu, mimo że faceci lgną do ładnych dziewczyn. Najczęściej to, jak się mu z Toba rozmawia, czy umiesz go rozśmieszyć itd.
A taks szczerze to zależy od gustu faceta Jeden tylko dla seksu, inny pokocha a laska go rzuci bo nie kocha etc. etc.
mykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 01:21   #255
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Zauważyłabym. No...chyba, że mój instynkt łowcy przez te 6 lat przygasł lekko.

Jakbym czytała o sobie
Mój twierdzi, że gdy dowiedział się, że wiem co to jest MMORPG i Hack'n'Slash, to wiedział, że jesteśmy dla siebie stworzeni.

Tak, sądzę, że instynkt może przygasnąć

Ja pogrywam w NFS'a albo w GTA z Tżtem albo z kumplem, ale dziewczynom nawet nie mówiłam że gram No bo po co ? Ehh, przecież dopiero dzięki Wizażowi dobrałam sobie odpowiednie kosmetyki w końcu I się nawet kobieco ubierać zaczęłam Szał normalnie.
No ale co - głęboko w duszy ze mnie chłopczyca I pewnych subtelnych zachowań, gestów po prostu nie da się zmienić, ale każdy może się "przebrać" na jedną randkę i zdobyć chłopa Ale czy na pewno o to w tym chodzi?

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Nawet bardzo piękna kobieta, od ktorej wieje chłodem i nadmiernym dystansem, raczej nie znajdzie partnera, gdyż facet natrafi na zimną fasadę i się wycofa sie po pierwszej próbie kontaktu.

Boże, boże, za jakie grzechy ja tak mam? Oczywiście skreślając te "bardzo piękna"

Tż się przez zimną fasadę przebił (czego mu gratuluję ).
Często natrafiam na ten "chłód" w odpowiedzi na pytanie "dlczego nie mam chłopaka?" ale nikt jeszcze nie napisał CO należy zrobić, żeby z pani zimy zrobić gorrrące lato
__________________
not all who wander are lost.

Edytowane przez mel89
Czas edycji: 2010-05-24 o 01:15
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:33   #256
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

tacyta-dobrze mówisz, ale z tego co piszesz dla mnie wynika jedno-mężczyźni są najsłabszym ogniwem! Rzucają sie na to co jest łatwo dostępne, a najlepiej żeby była to była dziewczyna kumpla bo sprawdzona Zanika w nich zmysł wyszukiwania perełek a najgorsze jest, że swoje lenistwo przykrywają płaszczykiem "bo boję sie odrzucenia i nie wiem czy jej na mnie zależy". Testosteronu mają za mało, czy co?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:41   #257
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Wygoda wygrywa często z testosteronem.
Ale nie powiedziałabym, że zawsze wolą eleganckie kobiety od typu "chłopczyc". To chyba zależy od faceta.
Generalnie to, czy kobieta ma TŻ czy zależy w ogromnej mierze od szczęścia...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:41   #258
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
tacyta-dobrze mówisz, ale z tego co piszesz dla mnie wynika jedno-mężczyźni są najsłabszym ogniwem! Rzucają sie na to co jest łatwo dostępne, a najlepiej żeby była to była dziewczyna kumpla bo sprawdzona Zanika w nich zmysł wyszukiwania perełek a najgorsze jest, że swoje lenistwo przykrywają płaszczykiem "bo boję sie odrzucenia i nie wiem czy jej na mnie zależy". Testosteronu mają za mało, czy co?
zgadzam się ze wszystkim, poza pogrubionym. u nas jest taka niepisana zasada, że była dziewczyna kumpla jest nietykalna i tak już od lat. widać panowie bardziej cenią sobie siłę męskiej przyjaźni, niż wygodę (chyba na szczęście)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:46   #259
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
zgadzam się ze wszystkim, poza pogrubionym. u nas jest taka niepisana zasada, że była dziewczyna kumpla jest nietykalna i tak już od lat. widać panowie bardziej cenią sobie siłę męskiej przyjaźni, niż wygodę (chyba na szczęście)
W sumie nie miałam na myśli przyjaciół, bardziej znajomych z widzenia. Ot, widział że dziewczyna chodziła z X, a teraz X ma nową dziewczynę wieć można startować do jego eks.
Jest takie powiedzenie- zawsze znajdą sie faceci, którzy w restauracji zamawiają dokładnie to samo co je mężczyzna przy stoliku obok.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 20:49   #260
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
W sumie nie miałam na myśli przyjaciół, bardziej znajomych z widzenia. Ot, widział że dziewczyna chodziła z X, a teraz X ma nową dziewczynę wieć można startować do jego eks.
Jest takie powiedzenie- zawsze znajdą sie faceci, którzy w restauracji zamawiają dokładnie to samo co je mężczyzna przy stoliku obok.
no dobrze, wina mojej nadinterpretacji. masz rację co więcej - zauważyłam że dziewczyna zajęta wydaje się atrakcyjniejsza. no bo w końcu jej obecny partner coś w niej widzi
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.