Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 13:12   #1
kremowa_
Przyczajenie
 
Avatar kremowa_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5

Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?


Szanowne dziewczyny, kobiety, Panie
Czy zdarzyło się Wam fascynować jakimś aktorem, wokalistą, osobą znaną tylko z mediów?

Wiadomo, że takie podkochiwanie się jest charakterystyczne w wieku młodzieńczym tj. zdarza się to dziewczynkom w wieku załóżmy 12-16 (tak plus minus). A co jeśli się zdarza dorosłej osobie i to np. będącej w związku? Uważacie to za zdziecinnienie czy niewinną przyjemność?

A może od innej strony: czy jest to sygnał od podświadomości, że czegoś nam brakuje (uczucia, ekscytacji, pożądania)?

Jak uważacie ?

Edytowane przez kremowa_
Czas edycji: 2014-01-16 o 13:35
kremowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:26   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Jestem dorosła i nie fascynuję się aktorami/wokalistami/osobą znana z mediów. Jak byłam nastolatką - zdarzyło mi się .....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:28   #3
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Ja też nie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:33   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Mam 25 lat, a świra na punkcie Marka Wahlberga

Z tym, że moja fascynacja zamyka się na stwierdzeniu, że jest dla mnie przystojniakiem i że cenię go jako aktora - a więc filmografia z nim jest mi doskonale znana.
Nie wiem, czy to oznacza, że mi czegoś brakuje. Raczej nie, bo mam też swoje ulubione aktorki
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:35   #5
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Według mnie źle dobrałaś słowa do określenia zjawiska o jakie ci chodzi. Dla mnie fascynacja =/= podkochiwanie się.
Fascynacja to słowo, które obejmuje dużo szerszy zakres niż podkochiwanie się.
Mnie np. fascynuje suchy lód, ale nie mogę powiedzieć żebym go kochała

A teraz wracając do twojego pytania. Kobieta może fascynować się, niezależnie od wieku, idolem, aktorem, kimkolwiek chce i nikomu nic do tego.
Jeśli idzie o platoniczne podkochiwanie się, to jest to też sprawa kobiety. O ile nie rzutuje to negatywnie na jej życie osobiste i zawodowe oraz nie przeszkadza jej rodzinie i znajomym, to czemu nie?

Brak uczucia? Ekscytacji? Człowiek przeważnie ma tak, że chce tego czego nie ma i płeć nie ma tu nic do rzeczy
Ale według mnie fascynacja idolem (lub nawet to podkochiwanie się) może zwyczajnie stanowić odskocznię od codziennego stresu i chwilową ucieczkę od rutyny.

Niepokojącym zjawiskiem jest dopiero sytuacja, gdy kobieta/dziewczyna/nastolatka zaczyna mieć obsesję na punkcie swego idola. Wtedy to już nie jest normalne.

Obecnie mam 26 lat, mam idoli i aktorów którymi się fascynuję, ale nigdy w życiu w żadnym się nie podkochiwałam, nawet gdy miałam te "naście" lat.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-16 o 13:39
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:42   #6
kremowa_
Przyczajenie
 
Avatar kremowa_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Podobno najwięcej tego typu problemów mają pary japońskie. Widziałam kiedyś dosyć niepokojący reportaż na ten temat: mężczyźni pracują całymi dniami, pary widują się bardzo rzadko, niekiedy są to już zupełnie sobie obce osoby (zwłaszcza z długoletnim stażem np. 20 - 30 lat). I wtedy kobiety uciekają w "miłość" do osób znanych z mediów...

To może przykład ekstremalny, ale mechanizm działania jest podobny wszędzie.
kremowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:49   #7
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

A ten reportaż o Japończykach był robiony przez Japończyków i dopiero tłumaczony?
Bo zachodnim /obcym dla danego kraju/ mediom to ja tak średnio wierzę w "dogłębność" badań Bo co mogą rzeczywiście sprawdzić, skoro jadą nagrywać "na partyzanta" (wpadają, dostają zgodę i lokację, filmują i do domku).
Wystarczy poczytać blogi naszych rodaków, którzy w Japonii (lub innym "dziwnym" kraju) żyją i się od razu nabiera dystansu do tego jak jest on pokazywany na świecie.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-16 o 13:51
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 13:54   #8
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Chodzi o status społeczny. Jak wiadomo kiedyś ludzie żyli w małych plemionach i posłuch i szacunek wszystkich miał ten samiec alfa, najmądrzejszy czy najsilniejszy i miał też on nieograniczony dostęp do zasobów plemienia jak i samic. Kobiety które dostały przez niego wybrane nie musiały się martwić o przetrwanie itd mówiąc w skrócie.

Nadal działamy na zasadach sprzed tysięcy lat. Taki aktor/wokalista jest słuchany i podziwiany przez tysiące ludzi i jest to taki odpowiednik tego o czym pisałem wyżej. Jeśli masz ten status/sławę to zazwyczaj nie narzekasz na ilość kobiet w swoim życiu. Liczby zaliczonych kobiet znanych wykonawców rockowych itd idą czasem w tysiące.

Niby kobiety na wizażu szydzą z mężczyzn którzy lecą tylko na urodę i nazywają piękne kobiety idealnymi ale zaraz po tym pojawi się wątek w stylu "jak poderwać znanego piłkarza" mimo, że analogicznie ona nic o nim nie wie, albo jak poderwać chłopaka w liceum "bo należy do elity i wszyscy go lubią".

Dodam, że bycie samotnikiem jest nieatrakcyjne a wręcz czasem uważa się takich za nienormalnych
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:00   #9
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

To, że ktoś mi się podoba wizualnie, lubię go oglądać w filmach i pewnie nie odmówiłabym zwykłej randki, chociaż jestem w związku, to chyba jeszcze nie fascynacja?

A, raz śniło mi się, że podrywał mnie Łukasz Piszczek, całkiem miły sen
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:01   #10
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Mi się coś takiego zdarzyło, mam 20 lat, jestem w związku a zakochałam się w gitarzyście jednego z najbardziej znanych zespołów na świecie. Zespół kocham od dawna, i podkochuję się w nim też od dawna, mało tego, podsyciło moje uczucie kiedy dokładnie rok temu się dowiedziałam, że po 13 latach przyjeżdżają na koncert do Polski I cały czas tylko wyczekiwałam spotkania, wyobrażałam sobie przed snem spotkanie z nim, mój TŻ nawet chwilami był zazdrosny. Pojechałam, widziałam go na żywo, wracałam z koncertu i płakałam pół drogi, bo dał może z 2-4 autografy i się zwinął, a mi się nie udało go zdobyć. Nawet jak zobaczyłam jego dziewczynę, to mi się zrobiło przykro. Moim celem życia jest California, muszę tam polecieć, bo chcę go zobaczyć i zbieram kasę na samolot. Pomyślicie, że jestem szalona. Tak, jestem.
Teraz póki co mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś trasa i uda mi się pójść na koncert ponownie.
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:02   #11
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Fascynowalam sie moze tak do lat 16 wlasnie, ale juz od bardzo dawna sie nie fascynuje. Ofszem sa tacy, z tych znanych, ktorzy podobaja mi sie z wygladu, z tym ze wiekszosc z nich nawet mi sie z wygladu nie podoba i tak samo ani mniej, ani wiecej, moze podobac mi sie z wygladu ktos mijany na ulicy, kto jest akurat w moim guscie i moze byc nawet bardziej w miom typie i podbac mi sie bardziej z wygladu, niz ci wszyscy znani, nawet ci znani, ktorzy podobaja mi sie z wygladu. Nie ma to nic wspolnego z zadna fascynacja, ani podkochiwaniem. Moge lubic jakiegos piosenkarza, jego piosenki, czy gre jakiegos aktora, nawet jak nie sa w moim typie z wygladu i to tez nie jest zadna fascynacja z mojej strony.

Tak samo niektore znane kobiety i niektore kobiety, mijane a ulicy, tez badzo podobaja mi sie z wygladu i wcale nie jest ich mniej niz mezczyzn, a jestem hetero. Po prostu widze to i sobie pomysle o kurcze jaka ona jest ladna. Tak samo jezeli chodzi o mezczyzn.

Co do Japonczykow, moje zdanie jest takie, ze Azjaci (z wyjatkiem mieszanek Azjata z kims tam innym) sa przynajmnej dla mnie, mowiac ogolnie, oczywiscie sa wyjatki najmniej atrakcyjni fizycznie, duzo atrakcyjniejsze sa wg. mnie Azjatki. Wiec moze stad ta fascynacja Japonek tymi znanymi.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2014-01-16 o 14:13
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 14:04   #12
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Nigdy sie nie fascynowałam, nie podkochiwałam, ani nie miałam idoli (prócz jednego z jednej bajki ; D) Wręcz przeciwnie, nie chciałabym mieć sławnego faceta, ani jakiejś gwiazdy za którą się uganiają.

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2014-01-16 o 14:06
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:25   #13
kremowa_
Przyczajenie
 
Avatar kremowa_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
A ten reportaż o Japończykach był robiony przez Japończyków i dopiero tłumaczony?
Bo zachodnim /obcym dla danego kraju/ mediom to ja tak średnio wierzę w "dogłębność" badań Bo co mogą rzeczywiście sprawdzić, skoro jadą nagrywać "na partyzanta" (wpadają, dostają zgodę i lokację, filmują i do domku).
Wystarczy poczytać blogi naszych rodaków, którzy w Japonii (lub innym "dziwnym" kraju) żyją i się od razu nabiera dystansu do tego jak jest on pokazywany na świecie.
Reportaż oglądałam już parę lat temu i nie przypomnę sobie jaką metodą był robiony. W każdym razie masz rację - zawsze istnieje szansa, że była to próba zrobienia sensacji

Niemniej zjawisko takie istnieje i to zdaje się, że niezależnie od kraju.
kremowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:25   #14
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
To, że ktoś mi się podoba wizualnie, lubię go oglądać w filmach i pewnie nie odmówiłabym zwykłej randki, chociaż jestem w związku, to chyba jeszcze nie fascynacja?

A, raz śniło mi się, że podrywał mnie Łukasz Piszczek, całkiem miły sen
Oj, wierzę, że miły

Strasznie niesprecyzowany ten wątek. Słowo "fascynacja" można bardzo różnie rozumieć, może mieć różne stopnie itp.
Bardzo wiele kobiet ceni artystów/sportowców itp za ich dokonania. Lubią ich oglądać, chętnie też czytają artykuły na ich temat. I to wszystko.

Rzadko u dorosłych kobiet trafia się typowe zadurzenie w idolu.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:31   #15
kremowa_
Przyczajenie
 
Avatar kremowa_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

To może doprecyzuję o co mi chodziło :

Fascynacja w znaczeniu - pobudzenie emocjonalne, fantazjowanie

Nie chodziło mi tutaj o uznanie, docenienie, stwierdzenie, że dana osoba jest dla mnie inspiracją, wzorem itd.
kremowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:04   #16
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

jako dzieciak i nastolatka miałam jakichś tam swoich idoli, ale nigdy nie byłam zakochana, nigdy nie fantazjowałam, nie marzyłam, nie śniłam
miewałam okresy kiedy mój pokój był obklejony plakatami, ale nigdy to nie wychodziło poza zwykłe uwielbienie do idola.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:11   #17
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

A ja kocham Serja Tankiana
Zwłaszcza po ostatnim koncercie na którym byłam
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:17   #18
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Mam 25 lat, a świra na punkcie Marka Wahlberga

Z tym, że moja fascynacja zamyka się na stwierdzeniu, że jest dla mnie przystojniakiem i że cenię go jako aktora - a więc filmografia z nim jest mi doskonale znana.
Mam to samo jeśli chodzi o Orlando Blooma

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
A, raz śniło mi się, że podrywał mnie Łukasz Piszczek, całkiem miły sen
Niczego sobie chłopaszek

Cytat:
Napisane przez kremowa_ Pokaż wiadomość
To może doprecyzuję o co mi chodziło :

Fascynacja w znaczeniu - pobudzenie emocjonalne, fantazjowanie

Nie chodziło mi tutaj o uznanie, docenienie, stwierdzenie, że dana osoba jest dla mnie inspiracją, wzorem itd.
Myślę, że część osób mając swojego idola inspiruje się nim w mniejszym lub większym stopniu... Większość chyba jednak docenia nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i umiejętności.
Co do fascynacji i fantazjowania - uważam, że nastolatkom się to zdarza; dojrzałym kobietom raczej nie - chociaż mogę się mylić Moja mama lubi wspominać amantów kina z jej młodości - wątpię, żeby miała na ich temat jakieś fantazje
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:27   #19
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

A ja mam 25 lat i jaram się Johnnym Deppem, a od niedawna także Robertem Downey jr.

I nie, niczego mi nie brakuje. Od po prostu uważam, że obaj są przystojni, a Johnny jest świetnym aktorem.

Swoją drogą przypomniał mi się wątek sprzed kilku miesięcy (a może lat?) Dorosłej Kobiety, która miała totalnego hopla na punkcie jakiegoś Aktora (którego nazwiska chyba w sumie w końcu nie podała). Chciała za niego wyjść i w ogóle hece jakieś. Pamięta ktoś?
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 15:27   #20
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Co do Japonczykow, moje zdanie jest takie, ze Azjaci (z wyjatkiem mieszanek Azjata z kims tam innym) sa przynajmnej dla mnie, mowiac ogolnie, oczywiscie sa wyjatki najmniej atrakcyjni fizycznie, duzo atrakcyjniejsze sa wg. mnie Azjatki. Wiec moze stad ta fascynacja Japonek tymi znanymi.
Ech, chyba niewielu znasz Japończyków


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:33   #21
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Mi się podoba Bartek Kurek raz mi się zdarzyło o nim fantazjować, ale chyba jednak nie o to w temacie chodziło
W każdym razie nie nazwałabym tego zadurzeniem, bo kompletnie mnie jego życie osobiste nie interesuje i nigdy nie wyobrażałam sobie, że mogłabym być jego częścią.
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:39   #22
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Muzyków lubię, oj lubię niektórych uwielbiam, innych ubóstwiam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:54   #23
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Zależy o jaki rodzaj fascynacji chodzi.
Uwielbiam paru aktorów, których mogłabym oglądać cały dzień (nie dla urody, a dla ich gry); paru wokalistów, którzy, gdy śpiewają, doprowadzają do eargazmu. Jednak na tym się kończy, na uwielbieniu ich pracy.
Dawniej (około 16 r.ż.) interesowałam się ich życiem, związkami itp, teraz czasem spojrzę, któremu dziecko się urodziło, a który brał rozwód
Pewna pani, osobiście mi znana, ma za to niemal obsesję na punkcie pewnego błyszczącego wampira. Oglądanie filmu? OK, nic przeciwko nie mam, ale oglądanie JEDNEGO filmu 3-4 razy DZIENNIE, to już coś nie tak. Niemal każdego dnia MUSI zajrzeć i albo obejrzeć film, albo poszukać zdjęć i wiadomości w internecie. Potrafi przybiec do kogokolwiek i niemal ekstatycznym krzykiem obwieścić "Edwarduś nie ma nikogo, sam znów jest", a przy zmianie stanu związku aktora siedzieć załamana i warczeć na własne dzieci. Mężowi potrafi mówić, że on nigdy nie będzie taki jak Edward, i gdyby mogła to by go na Edwarda w jednej chwili zamieniła
Pani ta ma 40 lat i rodzinę od lat 20.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:02   #24
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Ja kiedyś kochałam się na zabój w Orlando Bloomie, zresztą dalej uważam go za dobre ciacho Ale jak teraz poszłam na II część Hobbita, to się tak nie ekscytowałam, jak np. II albo III częścią Piratów z Karaibów Przeszło mi jak miałam z 15 lat, teraz częściej jaram się postaciami z książek czy filmów, takim Geraltem na przykład
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:08   #25
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kochałam się na zabój w Orlando Bloomie, zresztą dalej uważam go za dobre ciacho Ale jak teraz poszłam na II część Hobbita, to się tak nie ekscytowałam, jak np. II albo III częścią Piratów z Karaibów Przeszło mi jak miałam z 15 lat, teraz częściej jaram się postaciami z książek czy filmów, takim Geraltem na przykład

Ja po Hobbicie I przez dłuuugi czas zmagałam się z zauroczeniem w Thorinie
Obejrzałam w związku z tym wszystkie produkcje w których grał Richard Armitage, przesłuchałam chyba wszystkie audiobooki, obejrzałam chyba wszystkie wywiady. Codziennie musiałam obejrzeć chociaż ze dwie sceny które mi się z nim spodobały w jakimś filmie
To była wręcz obsesja, w dodatku facet jest raczej skryty i nie wiadomo praktycznie nic o jego życiu prywatnym- myślę, że szybciej bym się odkochała gdybym wiedziała że ma kobiete, dzieci czy cokolwiek

Potem mi trochę przeszło, ale pojawił się Hobbit II i uzależnienie wróciło ale już nie w takim stopniu.

Wiecie jaki jest plus? Poprawa znajomości angielskiego nie mogę oglądać niektórych filmów w których on grał z polskimi napisami (bo nie są na tyle popularne żeby napisy do nich w ogóle powstaly), a już nie daj Boże z lektorem bo mi wtedy zagłusza seksowny głos RA
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2014-01-16 o 18:09
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:18   #26
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Baba ze mnie dorosła i tż mam ale oczy też mam
Lubię przystojnych facetów na których miło popatrzeć, czasem nawet oglądam sobie jakieś fotki w necie, nie powiem mam kilka typów "fascynacji" ale głównie dlatego że miło się na nich patrzy.
To tyle jeśli chodzi o fascynację głównie wyglądem, ale nigdy w żadnym się nie podkochiwałam i raczej nie zamierzam
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:21   #27
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;44641575]Mi się podoba Bartek Kurek raz mi się zdarzyło o nim fantazjować, ale chyba jednak nie o to w temacie chodziło
W każdym razie nie nazwałabym tego zadurzeniem, bo kompletnie mnie jego życie osobiste nie interesuje i nigdy nie wyobrażałam sobie, że mogłabym być jego częścią.[/QUOTE]

A kto to taki ten Kurak???
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:23   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez ladymezmerize Pokaż wiadomość
Mi się coś takiego zdarzyło, mam 20 lat, jestem w związku a zakochałam się w gitarzyście jednego z najbardziej znanych zespołów na świecie. Zespół kocham od dawna, i podkochuję się w nim też od dawna, mało tego, podsyciło moje uczucie kiedy dokładnie rok temu się dowiedziałam, że po 13 latach przyjeżdżają na koncert do Polski I cały czas tylko wyczekiwałam spotkania, wyobrażałam sobie przed snem spotkanie z nim, mój TŻ nawet chwilami był zazdrosny. Pojechałam, widziałam go na żywo, wracałam z koncertu i płakałam pół drogi, bo dał może z 2-4 autografy i się zwinął, a mi się nie udało go zdobyć. Nawet jak zobaczyłam jego dziewczynę, to mi się zrobiło przykro. Moim celem życia jest California, muszę tam polecieć, bo chcę go zobaczyć i zbieram kasę na samolot. Pomyślicie, że jestem szalona. Tak, jestem.
Teraz póki co mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś trasa i uda mi się pójść na koncert ponownie.
Uznacie, że to głupie, ale takie coś to dla mnie pełnoprawna zdrada emocjonalna
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:29   #29
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kochałam się na zabój w Orlando Bloomie, zresztą dalej uważam go za dobre ciacho Ale jak teraz poszłam na II część Hobbita, to się tak nie ekscytowałam, jak np. II albo III częścią Piratów z Karaibów Przeszło mi jak miałam z 15 lat, teraz częściej jaram się postaciami z książek czy filmów, takim Geraltem na przykład
Ojej, również miałam "fazę" na Orlando Blooma Bywali też inni aktorzy, sportowcy... W czasach, gdy miałam po 13-15 lat.
Obecnie nie mogę powiedzieć, bym fascynowała się jakimś artystą w takim "fizycznym" sensie. Ale mam swojego ulubionego muzyka, którego szczerze ubóstwiam za wszystkie jego dokonania, geniusz muzyczny i ogromny urok osobisty, ale to zupełnie inny rodzaj fascynacji. Chociaż, gdyby był ze 40 lat młodszy, to kto wie
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:32   #30
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dlaczego dorosłe kobiety fascynują się aktorami/wokalistami ?

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
A kto to taki ten Kurak???
Kurek, siatkarz. Przyznam, że tylko z jego i Zibiego powodu, oglądam z TŻ mecze
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 12:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.