Dziwna fascynacja facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 14:22   #1
onaroztargniona17
Przyczajenie
 
Avatar onaroztargniona17
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22

Dziwna fascynacja facetem


Pół roku temu poznałam na fb chłopaka. Miło nam sie pisało, spotkaliśmy się. Jednak na spotkaniu już tak miło nie było. Był małomówny itd, jak najszybciej chciałam już iść. Później nie rozmawialiśmy ze sobą. Upłynęły dwa miesiące od tamtego czasu- przyśnił mi się. Od tego czasu zaczęłam cały czas o nim myśleć. Znowu napisałam. Pisaliśmy całkiem miło, wysyłaliśmy sobie buziaki. Po jakimś czasie kontakt się trochę zchrzanł. Chciałam się z nim spotkać ale sie wymigiwał. Raz go widziałam na mieście, poczułam coś jak go zobaczyłam, lecz on mnie nie widział. Przestaliśmy rozmawiać. Kilka dni temu znów się odezwał i wyznał, że się z kimś spotykał, że znali się długo i że to skompilikowane jednak nic do niej nie czuje, a nie pisał do mnie dlatego, by ona nie była zazdrosna, że brakowało mu pisania ze mną... To dziwne ale mi na nim zależy. Zależy mi na kimś kogo widziałam raz w życiu. Myślę o nim cały czas. Nie chce już proponować spotkania lecz tak bardzo chciałabym go zobaczyć... Co radzicie?
onaroztargniona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:49   #2
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez onaroztargniona17 Pokaż wiadomość
Pół roku temu poznałam na fb chłopaka. Miło nam sie pisało, spotkaliśmy się. Jednak na spotkaniu już tak miło nie było. Był małomówny itd, jak najszybciej chciałam już iść. Później nie rozmawialiśmy ze sobą. Upłynęły dwa miesiące od tamtego czasu- przyśnił mi się. Od tego czasu zaczęłam cały czas o nim myśleć. Znowu napisałam. Pisaliśmy całkiem miło, wysyłaliśmy sobie buziaki. Po jakimś czasie kontakt się trochę zchrzanł. Chciałam się z nim spotkać ale sie wymigiwał. Raz go widziałam na mieście, poczułam coś jak go zobaczyłam, lecz on mnie nie widział. Przestaliśmy rozmawiać. Kilka dni temu znów się odezwał i wyznał, że się z kimś spotykał, że znali się długo i że to skompilikowane jednak nic do niej nie czuje, a nie pisał do mnie dlatego, by ona nie była zazdrosna, że brakowało mu pisania ze mną... To dziwne ale mi na nim zależy. Zależy mi na kimś kogo widziałam raz w życiu. Myślę o nim cały czas. Nie chce już proponować spotkania lecz tak bardzo chciałabym go zobaczyć... Co radzicie?
Poczekać aż się zdecyduje? No cóż, może jemu nie zależy tak bardzo jak Tobie i potrzebuje czasu. Skoro teraz piszecie, to chyba wszystko jest na dobrej drodze...
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:50   #3
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez onaroztargniona17 Pokaż wiadomość
Pół roku temu poznałam na fb chłopaka. Miło nam sie pisało, spotkaliśmy się. Jednak na spotkaniu już tak miło nie było. Był małomówny itd, jak najszybciej chciałam już iść. Później nie rozmawialiśmy ze sobą. Upłynęły dwa miesiące od tamtego czasu- przyśnił mi się. Od tego czasu zaczęłam cały czas o nim myśleć. Znowu napisałam. Pisaliśmy całkiem miło, wysyłaliśmy sobie buziaki. Po jakimś czasie kontakt się trochę zchrzanł. Chciałam się z nim spotkać ale sie wymigiwał. Raz go widziałam na mieście, poczułam coś jak go zobaczyłam, lecz on mnie nie widział. Przestaliśmy rozmawiać. Kilka dni temu znów się odezwał i wyznał, że się z kimś spotykał, że znali się długo i że to skompilikowane jednak nic do niej nie czuje, a nie pisał do mnie dlatego, by ona nie była zazdrosna, że brakowało mu pisania ze mną... To dziwne ale mi na nim zależy. Zależy mi na kimś kogo widziałam raz w życiu. Myślę o nim cały czas. Nie chce już proponować spotkania lecz tak bardzo chciałabym go zobaczyć... Co radzicie?
Zdecydowanie powinnaś się z nim spotkać. Nie nie ryzykujesz. Moim zdaniem facet wydaje mi się fajny - z Twojej opowieści. To, że na spotkaniu był małomówny może wynikać z jego nieśmiałości, nie wszystkim jest łatwo przełamać lody na pierwszej randce. Później Cię unikał, ale jednocześnie to wyjaśnił - ja kupuję jego wytłumaczenie; wydaje się logiczne i przede wszystkim szczere. Mógł kręcić, grać na fronty, a zachował się inaczej. Może podświadomie po prostu czujesz, że to ktoś interesujący i stąd to myślenie o nim. Nic nie tracisz umawiając się z nim.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 18:46   #4
Kansjella
Raczkowanie
 
Avatar Kansjella
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 171
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Spotkaj sie z nim. Jak nie zaproponujesz spotkania to sie nie zobaczycie :p
Kansjella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:37   #5
onaroztargniona17
Przyczajenie
 
Avatar onaroztargniona17
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

__malayka
Jejku, jesteś pierwszą osobą, która myśli tak jak ja i też twierdzi, że to nie była wymówka (w przeciwieństwie do moich koleżanek). Cieszę się, że ktoś w końcu pomyślał jak ja, już się bałam, że po prostu go podświadomie bronie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kansjella Pokaż wiadomość
Spotkaj sie z nim. Jak nie zaproponujesz spotkania to sie nie zobaczycie :p
Proponowałam już wcześniej ale wtedy się spotykał z tą drugą... Głupio mi znów wychodzić z inicjatywą...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
Poczekać aż się zdecyduje? No cóż, może jemu nie zależy tak bardzo jak Tobie i potrzebuje czasu. Skoro teraz piszecie, to chyba wszystko jest na dobrej drodze...
Mam nadzieję, że jest to dobra droga

Edytowane przez onaroztargniona17
Czas edycji: 2014-11-26 o 19:34
onaroztargniona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:48   #6
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

No, wiesz no. Genralnie ktos, kto tak sobie w kulki leci ze swoim partnerem to troche srednio. Tu Ci niby grucha, a tam od swojej dziewczyny odejsc nie moze bo cos tam, bo niby nie kocha, ale szkoda mu jej... Spiewka stara jak swiat.

Ale kurcze. Przeciez Tobie sie on na zywo wcale nie spodobal. Niedawno nagle przysnil i bach! Wielka love

Jak chcesz sie spotkac, to sie spotkaj, co pewnie oznaczy zaproponowanie spotkania. Moze potrzeba Ci tego, zeby sie przekonac, ze jednak nie. Albo moze jednak... Mowia, ze nigdy nic nie wiadomo
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:28   #7
onaroztargniona17
Przyczajenie
 
Avatar onaroztargniona17
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
No, wiesz no. Genralnie ktos, kto tak sobie w kulki leci ze swoim partnerem to troche srednio. Tu Ci niby grucha, a tam od swojej dziewczyny odejsc nie moze bo cos tam, bo niby nie kocha, ale szkoda mu jej... Spiewka stara jak swiat.

Ale kurcze. Przeciez Tobie sie on na zywo wcale nie spodobal. Niedawno nagle przysnil i bach! Wielka love

Jak chcesz sie spotkac, to sie spotkaj, co pewnie oznaczy zaproponowanie spotkania. Moze potrzeba Ci tego, zeby sie przekonac, ze jednak nie. Albo moze jednak... Mowia, ze nigdy nic nie wiadomo
Nic nie wspomnialam ze on z nia jest czy nawet byl. Tylko sie spotykali, przestali i tyle.
onaroztargniona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 20:37   #8
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez onaroztargniona17 Pokaż wiadomość
Przestaliśmy rozmawiać. Kilka dni temu znów się odezwał i wyznał, że się z kimś spotykał, że znali się długo i że to skompilikowane jednak nic do niej nie czuje, a nie pisał do mnie dlatego, by ona nie była zazdrosna, że brakowało mu pisania ze mną...
Aha
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:03   #9
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Zauroczenie dopada nas znienacka, a po jakimś czasie odchodzi... Nie znasz tego chłopaka wcale, więc bardziej ciągnie Cię do wymyślonej przez Ciebie postaci, niż do niego samego. Nie rób nic pochopnie i poczekaj jak rozwinie się sytuacja. To że myślisz o nim, to jeszcze nic nie znaczy, poza tym internetowe znajomości mają to do siebie, że muszą być pozytywnie zweryfikowane w realu, bo inaczej nawiązane w wirtualnym świecie "więzi" tak naprawdę nie istnieją. Może i ten chłopak jest idealny i wyjątkowy, ale na pewno na jego niekorzyść przemawia fakt, że spotyka się z jakąś dziewczyną nic do niej nie czując, czyli w rzeczywistości ją oszukuje. No i podobno nie chce jej sprawić przykrości znajomością z Tobą? Mnie tu pachnie dwulicowcem i krętaczem, ale może się mylę. Ja bym nie miała żadnej pewności, że akurat z Tobą jest taki super szczery i że tej lasce nie wciska żadnych kitów, że jest jedyna i niepowtarzalna, a jednocześnie bajeruje Ciebie. Obyś nie przejechała się na tej "przyjaźni", więc czuwaj!

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-11-26 o 22:04
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 23:06   #10
onaroztargniona17
Przyczajenie
 
Avatar onaroztargniona17
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Zauroczenie dopada nas znienacka, a po jakimś czasie odchodzi... Nie znasz tego chłopaka wcale, więc bardziej ciągnie Cię do wymyślonej przez Ciebie postaci, niż do niego samego. Nie rób nic pochopnie i poczekaj jak rozwinie się sytuacja. To że myślisz o nim, to jeszcze nic nie znaczy, poza tym internetowe znajomości mają to do siebie, że muszą być pozytywnie zweryfikowane w realu, bo inaczej nawiązane w wirtualnym świecie "więzi" tak naprawdę nie istnieją. Może i ten chłopak jest idealny i wyjątkowy, ale na pewno na jego niekorzyść przemawia fakt, że spotyka się z jakąś dziewczyną nic do niej nie czując, czyli w rzeczywistości ją oszukuje. No i podobno nie chce jej sprawić przykrości znajomością z Tobą? Mnie tu pachnie dwulicowcem i krętaczem, ale może się mylę. Ja bym nie miała żadnej pewności, że akurat z Tobą jest taki super szczery i że tej lasce nie wciska żadnych kitów, że jest jedyna i niepowtarzalna, a jednocześnie bajeruje Ciebie. Obyś nie przejechała się na tej "przyjaźni", więc czuwaj!
On przestal sie z nia spotykac jak stwierdzil ze nic do niej nie czuje
onaroztargniona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 23:12   #11
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Przede wszystkim ochłoń i nie nakręcaj się, bo widać, że powoli zaczynasz to robić, a to nie wróży nic dobrego. Całkiem możliwe, że rzeczywiście się z kimś spotykał i urwał kontakt z Tobą z tego powodu, to nie musi być wymówka. Ja bym jednak podeszła do tej relacji na luzie i z dużym dystansem, bo to różnie bywa. "To skomplikowane" też jest takie średnie, facet może mieć jakieś niezamknięte sprawy z tą dziewczyną.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 06:42   #12
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Też mam znajomego poznanego na fb, chociaż z moich najbliższych okolic . Gdy pisaliśmy przez internety to rozmowy ciągnęły nam się bez końca, do 3, 4. A gdy spotkaliśmy się PIERWSZY raz średnio się dogadywaliśmy, wiadomo, inaczej się rozmawia na fb, a inaczej w realu :P. Jednak nie odpuścił i pisaliśmy nadal. Kilka kolejnych spotkań było o niebo lepiej . Także gdybyście dali sobie więcej możliwości, to moglibyście się dogadać .
Co do tłumaczenia, to ja też mu wierzę .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:27   #13
onaroztargniona17
Przyczajenie
 
Avatar onaroztargniona17
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Thumbs down Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Też mam znajomego poznanego na fb, chociaż z moich najbliższych okolic . Gdy pisaliśmy przez internety to rozmowy ciągnęły nam się bez końca, do 3, 4. A gdy spotkaliśmy się PIERWSZY raz średnio się dogadywaliśmy, wiadomo, inaczej się rozmawia na fb, a inaczej w realu :P. Jednak nie odpuścił i pisaliśmy nadal. Kilka kolejnych spotkań było o niebo lepiej . Także gdybyście dali sobie więcej możliwości, to moglibyście się dogadać .
Co do tłumaczenia, to ja też mu wierzę .
Ja też tylko oczywiście moje koleżanki twierdzą, że "inna dała mu kosza to przypomniał sobie o tobie"...
onaroztargniona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:21   #14
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez onaroztargniona17 Pokaż wiadomość
Ja też tylko oczywiście moje koleżanki twierdzą, że "inna dała mu kosza to przypomniał sobie o tobie"...
Noo przypomniał, ale czy proponuje spotkanie?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:50   #15
onaroztargniona17
Przyczajenie
 
Avatar onaroztargniona17
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Noo przypomniał, ale czy proponuje spotkanie?
Tak
onaroztargniona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:41   #16
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Dziwna fascynacja facetem

Nie wiem skąd to czarnowidztwo tutaj. Ani on żonaty, ani Ty zakochana od x miesięcy czy lat

Normalna sytuacja - zdarza się, że w początkach znajomości ktoś ma kontakt z kilkoma osobami, szczególnie jeśli jest nastawiony na szukanie partnera. I różnie się wtedy różne rzeczy układają.

Daj mu szansę, spotkajcie się, może akurat będzie fajnie
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 20:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.