Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 09:14   #3601
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Mama kupiła mi w w czwartek Acne Derm...postanowiłąm go używać, ale on juz byl w naszym domu ale moj brat tylko go uzywal wiec i ja postanowilam tez...tylko niebardzo wiem jak...czy tylko na wypryski, czy na całą twarz? pomózcie mi kochane

aa no i tormentiol też mam ale jeszcze go nie uzywałam.
W ulotce jest bardzo ladnie napisane jak go uzywacTzn.okolo 2cm kremu wmasowac w czysta skore(nie zdziw sie jak zostana biale smugi-to normalne)CALEJ twarzy.Niektorzy stosuja go miejscowo,ale ja nie widze pwodu zeby bac sie jakiegos mega wybielania skory.Jest delikatne rozjasnienie i ujednolicenie kolorytu twarzy.

Czekoladko dobrze,ze na twim niebie romywaja sie te czarne chmury
Wczoraj tez slyszalam cos o tych tanszych kosmetykach bo akcyza ma byc mniejsza.Ale niestety nie wiem o ile.Zobaczymy czy obnizka w ogole bedzie zuwazalna.A co do cen-sprzedawcy maja tendencje do nieobnizania ceny nawet jesli kupia cos w promocji-raczej wykorzystuja mozliwisc wiekszego zarobku.Ja to juz tak mam ,ze nie uwierze dopoki nie zobacze

Pleple tak mi sie nasunelo co do tego stosowania skinorenu pod podklad(procz tego,ze moim zdaniem jest to zupelnie nieprawidlowe postepowanie).Najpierw przepiswa ilosc leku(zostana biale mazy),lek zmatowi skore az za bardzo,potem od razu podklad?Watpie zeby odalo ci sie go rozprowadzic na takiej suchej twarzy.No i pytanie:czy tak nalozny lek W OGOLE dziala?

AaniaA jak zdrowko?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 11:43   #3602
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA jak zdrowko?
jak dobrze pojdzie to we wtorek ide na wymaz , nareszcie!!!

a co do tych brwi to zrobil mi sie taki okropny, bolacy, czerwony gigant i to nie tam gdzie wyrywalam brewki tylko przy koncu brewki . boli to, napuchlo i tyle .

aha, co do tego skinorenu to sobie tez nie wyobrazam, zeby klasc na niego podklad. skinoren ma konsystencje takiego lepkiego kremu, ktory pod podkladem bedzie sie pewnie walkowal. Pleple kladz go na noc i tyle.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:24   #3603
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Angel dziękuję za wypowiedź. Ulotkę czytałam
A tormentiol to miejscowo, tak? Czy tez na całą twarz? Bo wczoraj na noc sobie nałożyłam miejscowo. Poza tym bardzo ładny ma zapach i kolor

Ostatnio to takie wielkie i bardzo bolące przyszcze mi wyskakują, szczególnie przy granicach, tam gdzie rozpoczynają włosy rosnąć..
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:03   #3604
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Widzę, że u Was lepiejNo czas najwyższy!

Czekoladko, ja juz mam filtrów całkowcie dosyć, wczoraj poszłam do miasta tylko w kremie i czułam się tak super zero lepienia, świecenia skóra była taka fajnaAle boję sie, że zrobie mi jeszcze gorsze przebarwienia.

Aniu, mi też czasami robią się takie krostki w miejcu w którym reguluje brwi, wrrr jest to bardzo denerwujące

Pleple, ja też sie wyobrazam sobie nakładaniu skinorenu pod podkład, mógłby pobielić skóre albo zrobi sie z niego taka skorupka, która po jakimś czasie może pękać...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:20   #3605
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Angel dziękuję za wypowiedź. Ulotkę czytałam
A tormentiol to miejscowo, tak? Czy tez na całą twarz? Bo wczoraj na noc sobie nałożyłam miejscowo. Poza tym bardzo ładny ma zapach i kolor

Ostatnio to takie wielkie i bardzo bolące przyszcze mi wyskakują, szczególnie przy granicach, tam gdzie rozpoczynają włosy rosnąć..
prosze bardzoCo do tormentiolu-ja stosuje miejscowo,ale chyba nic sie nie stanie jesli uzyjesz go na cala twarz.Ja nakladam na miejsca gdzie widze,ze cos mi wylazi.Pamietaj,ze to cudo nieodwracalnie barwi ubrania(tak bylo jak go kiedys stosowalam,teraz jeszcze nic mi nie farbnal).
Co do tych pryszczy kolo wlosow.Czy nie zmienilas ostatnio jakiegos kosmetyku do wlosow?Moze szampon/odzywka/serum powoduje taka reakcje?

Shadi a nakldasz duzo filtra?Ja nakladm troche wiecej niz zwyklego kremu,to mi sie wszystko wchlania,na to mat z pudru sypkiego i skrobi,i jest pieknieJuz dawno bym odstawila filtr gdybym faktycznie nakladala go te 2ml

AaniaA ,fajnie,ze wkrotce czegos sie w koncu dowiesz.Mam nadzieje,ze to beda dobre wiesci
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:49   #3606
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No właśnie nie wiem, co robić z tym Skinorenem. Na razie użyłam go raz, skóra nie jest przesuszona. Na noc stosuję Differin. Ech...
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 15:15   #3607
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniołku, oczywiscie nie nkaładam 2 mililitrówtak samo jak Ty, troszke wiecej niz kremu nawilzajacegoTylko, ze teraz mam beznadziejny filtr grrra Ty jakiego używasz?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 15:37   #3608
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Aniołku, oczywiscie nie nkaładam 2 mililitrówtak samo jak Ty, troszke wiecej niz kremu nawilzajacegoTylko, ze teraz mam beznadziejny filtr grrra Ty jakiego używasz?
Ja uzywam Iwostin solecrin 50.Przy wiekszej ilosci bielil,teraz nie ma mowy o zadnym bieleniu,nie lepi sie,wchlania sie-ot zwykly krem.Wydawalo mi sie,ze twoj filterek juz dobrze dobrany
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 16:14   #3609
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dzięki, dziewczyny, za słowa otuchy Dziś 9 dzień brania izoteku. Oczywiście na razie nie widzę żadnych zmian. Wczoraj musiałam wycisnąć kilka pryszczy, bo bolały i już nie mogłam wytrzymać. Najlepiej chyba byłoby, gdybym nie patrzyła w lustro, myła twarz po ciemku, itd. Szkoda, że tak nie da rady. Bo przecież malować muszę się przy dobrym oświetleniu, żel na blizny też muszę widzieć, gdzie nakładam.

Pleple, cieszę się, że pomogły Ci leki zewnętrzne! A tak się spytam: od ilu lat się leczysz u dermatologa?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 17:25   #3610
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ja uzywam Iwostin solecrin 50.Przy wiekszej ilosci bielil,teraz nie ma mowy o zadnym bieleniu,nie lepi sie,wchlania sie-ot zwykly krem.Wydawalo mi sie,ze twoj filterek juz dobrze dobrany
też nad nim myślałam, ale boję się o zapychanie. Miałam fajny film antka creme fondate, ale mnie podpychał

Gonia, niestety czasami trzeba wyduszać..Ja własnie spróbowałam takiego białego zaskornika, ale nic nei poszło a mocno dusiłam wiec pewnie wielka czerwona plama jest, ale już zasmarowałam zoraciem. A na jak długo mas zprzewidywane leczeniem Izotekiem?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 17:41   #3611
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Cool Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A propos postu Gonii... Chciałabym się poradzić w sprawie specyfików na blizny potrądzikowe (bo chyba o takich Gonia wspomniała)...

- jakie konkretnie byście polecały?
- czy są dostępne bez recepty?
- ile mniej więcej kosztują?

Kiedyś porządnie nabroiłam na twarzy i teraz mam wypukłe, zaczerwienione miejsca, które za "chiny ludowe" nie chcą się wysuszyć. Szczególnie jedno miejsce na policzku - próbowałam już każdej maści, którą obecnie posiadam - Skinoren, Davercin, Acnofan, Duac... Po Duacu blizna co prawda zrobiła się bardziej czerwona ale za to jakby trochę się wyrównała. Niestety po odstawieniu Duacu wróciła do poprzedniego stanu...

Bardzo proszę o jakiekolwiek pomysły, co by tu z tym cholerstwem zrobić... Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 17:44   #3612
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Goniu, nie wyciskaj. To ci tylko zaszkodzi i blizny mogą zostać. To się przecież wszystko złuszczy po Izoteku

Ja leczę się bardzo krótko, dwa miesiące z kawałkiem. Mój trądzik to efekt eksperymentów z hormonami ginekologa-idioty. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemów. I pewnie dlatego tak szybko się z tym uporałam.

Shadi, leczenie Izotekiem trwa kilka miesięcy, w zależności od tego, czy przyjmuje się większe dawki, czy mniejsze. W pierwszym przypadku leczenie trwa krócej, ale efekty uboczne sa bardziej uciążliwe. W leczeniu Izotekiem trzeba przyjąć określoną dawkę, rozciągniętą w czasie.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 20:03   #3613
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Laity, udaj sie do dermatologa to trzeba bedzie zaatakowac kwasami retinoidami i najlepiej z gruybej ruru np. zoraciem, albo retinem A. Ale trzeba dobrac odpowiednią pielęgnację i w ogóle to bardzo długie leczenie - usuwanie blizn i przebarwien czesto nie obejdzie sie bez mikrodermabrazji lub złuszczania kwasami.

Dzięki Pleple, no to Goniu za parę miesiecy będziesz mieć gładziutką buźkę, a wczasie jakiegoś załamania nie poddawaj się jesteśmy z Tobą
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 20:33   #3614
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
no to Goniu za parę miesiecy będziesz mieć gładziutką buźkę, a wczasie jakiegoś załamania nie poddawaj się jesteśmy z Tobą
Jasne, trzymamy kciuki!!!
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 21:06   #3615
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
prosze bardzoCo do tormentiolu-ja stosuje miejscowo,ale chyba nic sie nie stanie jesli uzyjesz go na cala twarz.Ja nakladam na miejsca gdzie widze,ze cos mi wylazi.Pamietaj,ze to cudo nieodwracalnie barwi ubrania(tak bylo jak go kiedys stosowalam,teraz jeszcze nic mi nie farbnal).
Co do tych pryszczy kolo wlosow.Czy nie zmienilas ostatnio jakiegos kosmetyku do wlosow?Moze szampon/odzywka/serum powoduje taka reakcje?
Odzywek i serum nie uzywam, ale ostatnio mialam taki okres ze codziennie mylam innym szamponem wlosy. Wybieralam pomiedzy dwoma. Ale teraz juz jednym...
Dzis nałozyłam acne derm na całą twarz i o zgrozo! zrobiłam sie taka czerwona...gdzieniegdzie. ..takie płaty czerwone...najbardziej to wokół skrzydełek nosa i tam mnie tez troche szczypało... ;( ale teraz jest juz oki i ladnie teraz wyglada moja twarz, jak nigdy
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 21:42   #3616
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Uwazaj bo ad mozesz sie poparzyc, mnie kiedys załatwił
a ja sobie własnie zrobiłam masakre:/ na policzku miała miałam jakies 3 zaskorniki, a teraz...dokładnie tak wygladam bo miałam wczesniej wylinkę. siedze z kostka lodu i modle sie zeby opouchlizna zeszła.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 23:55   #3617
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Gonia, niestety czasami trzeba wyduszać..Ja własnie spróbowałam takiego białego zaskornika, ale nic nei poszło a mocno dusiłam wiec pewnie wielka czerwona plama jest, ale już zasmarowałam zoraciem. A na jak długo mas zprzewidywane leczeniem Izotekiem?
Na razie konkretnie nie wiadomo, ale lekarka mówiła mi, że zazwyczaj bierze się ten lek przez ok. 8 miesięcy. Pewnie długość leczenia zależy też od efektów.


Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A propos postu Gonii... Chciałabym się poradzić w sprawie specyfików na blizny potrądzikowe (bo chyba o takich Gonia wspomniała)...

- jakie konkretnie byście polecały?
- czy są dostępne bez recepty?
- ile mniej więcej kosztują?

Kiedyś porządnie nabroiłam na twarzy i teraz mam wypukłe, zaczerwienione miejsca, które za "chiny ludowe" nie chcą się wysuszyć. Szczególnie jedno miejsce na policzku - próbowałam już każdej maści, którą obecnie posiadam - Skinoren, Davercin, Acnofan, Duac... Po Duacu blizna co prawda zrobiła się bardziej czerwona ale za to jakby trochę się wyrównała. Niestety po odstawieniu Duacu wróciła do poprzedniego stanu...

Bardzo proszę o jakiekolwiek pomysły, co by tu z tym cholerstwem zrobić... Z góry dziękuję za odpowiedzi
Ja używam contractubexu, do kupienia w aptece bez recepty, kosztuje ok. 30 zł. Jest w formie żelu.

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Goniu, nie wyciskaj. To ci tylko zaszkodzi i blizny mogą zostać. To się przecież wszystko złuszczy po Izoteku
Pleple, ale mnie nie przekonuje argument "Nie wyciskaj, bo będziesz mieć blizny". Ja mam takie wypryski, że nawet jeśli zostawię je w spokoju, i tak będę mieć po nich czerwone ślady. Ślad da się jakoś zamaskować, a pryszcza nie, bo wystaje znad powierzchni skóry Jakieś 3 tygodnie temu miałam takie 2 wielkie gule, które za nic nie chciały się wyjść na wierzch, więc zostawiłam je w spokoju. Do tej pory w ich miejscu miałam na skórze takie zgrubienie, ale udało mi się to wczoraj jakoś wycisnąć, i teraz już skóra w tym miejscu jest gładka.


Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
no to Goniu za parę miesiecy będziesz mieć gładziutką buźkę, a wczasie jakiegoś załamania nie poddawaj się jesteśmy z Tobą
Ja z Wami też jestem!


Dziś na twarzy mam jednego małego ropniaka (to te podskórne zaskórniki, takie białe na brodzie, wychodzą mi na wierzch) i jakąś grudkę na policzku + oczywiście ślaaaaady po dawnych wypryskach.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 08:58   #3618
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Blue widze,ze nowe sily w ciebie wstapilyCiekawa jestem jak ten Lysanelsie spisze.Tyle o nim pisza zlego, co dobrego.
a wstapiły nawet, być moze to z powodu zakupów które zawsze mi humor poprawiają, wczoraj tez kupiłam zel złuszczający Biodermy ma SLS w składzie ale ja go lubię, zresztę nie używam go codziennie.
Nadal wyskakują mi dziwne zbiory takie jak podczas stosowania Zorac, czyli nadal wychodza na świat spod skóry, walcze z nimi Acnofanem i całkiem nieźle mi to idzie, ale oczyiscie rewelacyjnie narazie nie wyglądam, ale nie poddaje się. Brak mi co prawda czasu na wszystko co bym chciała, ale głowę trzymam do góry i staram się nie załamywac, chcoaiż ostatnio tyle problemów że już mi się wszystkiego odechciewa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 11:04   #3619
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

In The Shadows: moja pani dermatolog uważa że przebarwienia zejdą z czasem i raczej jest przeciwna wszelkim ingerencjom tego typu, przynajmniej u mnie bo przebarwienia nie są aż tak widoczne. Żałuję tylko że nie powiedziałam jej o tych bliznach... Niby są niewielkie ale wkurzają mnie niesamowicie! A ponieważ nieprędko się wybiorę na kolejną wizytę (80zł piechotą nie chodzi), więc tak sobie pomyślałam, że przecież Wy możecie mi pomóc

Goniu: a ten Contactubex jakie ma działanie? Wysusza, wybiela? Pytam bo nigdy nie miałam do czynienia z preparatami na blizny... Aha, no i czy Twoim zdaniem jest skuteczny?

Dziękuję Dziewczynki za odpowiedzi
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 12:08   #3620
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Laity, u mnei przebarwienia na pewno same nie schodząNawet po kilku miesiącach, ale jezeli Ty masz delikatne plamki i szybko regeneruje Ci sie skóra spróbuj acne dermu.

U mnie po tym wyciskaniu 2 strupy i jedna gulka
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 12:38   #3621
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mi kolo brwi to tez nie chce znikac. napuchlo, wczoraj cos wyszlo, ale i tak dzisiaj boli . o innych cudach to juz nie pisze .

co do przebarwien to mi tez to bardzo wolno schodzi. od niektorych juz minelo ze 2-3 miesiace i nadal sa .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:10   #3622
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Narazie używam toniku migdalowego i sie złuszczam. skóra schodzi mi płatami zwłaszcza z czoła. ale policzki prawie sie nie łuszcza, a na tym mi najbardziej zależało. wiec ogólnie jest dobrze- tylko prawy polik to pobojowisko co dzień mi coś wyskakuje i ja to wyciskam
aha i najważniejsze- grudki z brody mi zeszly wagry wprawdzie nie ruszone ale co tam i tak jest dobrze (no oprócz tego prawego policzka)
AaniaA mi tez wychodza pryszczyki po wyrwanych brwiach
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 16:01   #3623
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dobra, poleciałam do apteki i kupiłam Contractubex. Zobaczymy co z tego wyniknie.

In The Shadows: z kupieniem tego Acne Dermu jeszcze poczekam... Ale mimo wszystko dziękuję.

__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 16:28   #3624
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dobra, poleciałam do apteki i kupiłam Contractubex. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Laity widzę, że Ty w gorącej wodzie kąpana . już zakup zrobiony .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 18:00   #3625
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dobra, poleciałam do apteki i kupiłam Contractubex. Zobaczymy co z tego wyniknie.

In The Shadows: z kupieniem tego Acne Dermu jeszcze poczekam... Ale mimo wszystko dziękuję.

Nie ma sie co spieszyc
nie ma za co

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Laity widzę, że Ty w gorącej wodzie kąpana . już zakup zrobiony .
Widac ochotę do działania, ale on troszkę...jedzie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 08:56   #3626
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

coz to za cisza nastala w naszym watku ?!

ja bylam wczoraj rano na tym wymazie z gardla i nosa. wyniki beda prawdopododnie w poniedzialek. nie czuje sie dobrze (znowu jestem niewyrazna). na pewno cos takiego wyhoduja, ze sie przeraze . z jednej strony to dobrze, ze nie jestem w pelni zdrowa, gdyz przynajmniej wyjdzie im, co tam we mnie siedzi (mam taka nadzieje ).

wczoraj ruszylam jednego dziada na brodzie, a to dlatego, ze juz sie zagoil, a i tak cos tam w srodku siedzialo (mialam racje niestety ). Czekoladko jak widac, nie tylko Ciebie mecza takie skursyfynki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 11:02   #3627
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No, strasznie tu cicho.
Ja wygladam tragicznie na lewym policzku wielka rana, na prawym gula, nad brwia gula i jeszcze cos mi we włosach wyszło nie wiem jak to mi się zagoi
Ale ejstem chora wiec nie wychodze z domu

AaniaA, ciekawe jakie wyniki będą, mnie tez znowu gardło siadło, moze tez powinnam sobie wymazy zrobić?? Jeszcze mi migdałki wytną
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 15:25   #3628
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja zdrowa nic mi nie dolega.Ale dzis jak spojrzalam na swoja twarz,znow zaczelam sie zastanaiwac czy gdzies jakichs mord nie przeszczepiaja Bo ja chetnie przyjme.Jak ja mam tego dosc,wszystkiego,wydawani a pieniedzy,zamartwiania sie

AaniaA,znow niewyrazna jak tak dalej pojdzie to cien z ciebie zostanie Dobrze,ze wynik juz niedlugo-moze uda sie w koncu tobie pomoc.

Ide jesc,glod zle na mnie dziala.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 15:30   #3629
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Widac ochotę do działania, ale on troszkę...jedzie
Okazało się, że ten Contractubex wcierała mi mama w bliznę po wypadku, jakieś 10 lat temu. Jak go przedwczoraj otworzyłam, to zapach przypomniał mi się dosłownie w sekundę. Naprawdę nie sposób go zapomnieć

AaniaA: nie ma na co czekać . Żałuję tylko, że tak późno na to wpadłam...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 16:20   #3630
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie kolejny syf we włosach, skąd to się bierze
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.