Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 18:03   #4051
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Little Ty to jak zawsze do wszystkiego z uśmiechniętą buzią Twój optymizm wprawia mnie w zdumienie. Podziwiam Cie i jesteś moim forumowym Guru Dziękuje Ci, że jesteś
Aniu ciesze się, że pierwszy dzień w pracy dobrze Ci upłyną i że buzią się nie przejmowałaś. Dzielna jesteś i oby tak dalej
No więc moja wizyta nie była zła, ale (właśnie ciągle jakieś ale :/ ) przykro mi że wszystko musiałam od niej tak jakby wyciągać Musiałam pytać o oczywiste sprawy bo inaczej to długo bym tam nie posiedziała
Dobra a teraz troche konktretów. Jak pewnie się spodziewacie dostałam antybiotyk, oczywiście Tetralysal Wiem, że zrzędzę, ale nie jestem za żadnymi antybiotykami. No ale widząć efekty u innych jakoś się z tą myślą, że będę brać ten antybiotyk, oswoiłam. Druga sprawa to Isotrex na twarz i Brevoxyl na plecy. Trzecia badania (morfologia i coś na wątrobę, ale nie moge rozczytać :P), które były moją małą sugestią. Czwarte również moja sugestia to Trilac. Jestem jak narazie sceptycznie do tego wszystkiego nastawiona, ale znając siebie może się w końcu przekonam I co wy na to?
Dziekuje Tobie za mile slowaNo fakt-mam niezmierzone poklady optymizmu w sobie.Bywa mi zle,ale innym bywa gorzej-wole im uswiadamiac,ze zycie jednak jest piekne,chocby nie wiem co.

Wizyta u derma jak to wizyta-wszystko trzeba wyciagac od nich.Nie podoba mi sie ten antybiotyk choc wiem,ze moze pomoc na cere.jesli jestes zdecydowana go brac,zakup tez cos oslonowego na watrobe(ja niestety nie wiem co) i monitoruj wyniki krwi-najwazniejsze:morfologia, czas krzepniecia,czas krwawienia,trojglicerydy( u mnie zestaw tych badan kosztuje 36 zl,przy antybiotyku warto robic je co 1-1,5 mies.).A co to Trilac?Ta kuracja powinna pomoc,tak mysle.Trzymaj sie,mam nadzieje,ze bedzie dobrze-kiedys musza byc te lepsze czasy
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 18:06   #4052
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
i jak wam idzie wyciskatory? xD
ja powróciłam bo mi sie 'kuku' na brodzie zrobiło, oczywiście tego pana udupiłam i mam czerwoną brode... no super :< :[
No to wietam w klubie czerwonobrodych ludzikowJa mam wielka plame,w dodatku z suchorajem na wierzchu.

Zmykam na basen pomachac konczynami
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 18:10   #4053
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
No to wietam w klubie czerwonobrodych ludzikowJa mam wielka plame,w dodatku z suchorajem na wierzchu.

Zmykam na basen pomachac konczynami
pomachaj też troche za mnie
ja mojego ulubieńca pieszcze korektorem ;/
caya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 18:59   #4054
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel a gdzie sie to bylo, ze sie z nami nie pozegnalo, co ? i gdzie to Twoje zdjecie ?

Czekoladko zastosuj to wszystko i zobaczysz jak sie bedziesz po tym czuc i wygladac . badania to podstawa . pamietaj, ze ja tez stosuje izotrex, wiec jakby cos to pisz smialo .

Shadi a jak tam u Ciebie?

a ja musze zrobic badania w zwiazku z praca: morfologie, mocz, sprawdzic wzrok, wiec dla mnie to jak najbardziej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 19:05   #4055
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Udana jestem Nie wytrzymalam napiecia i wlasnie troche pocisnelam Jak ja to uwielbiam Oby szybko zeszlo hmmm...;D Nie no czasami jakmam isc np na impreze udaje mi sie nie cisnac ale tak jak dzis niestety natchnelo mnie na dlubanie :P Mama jest juz przewrazliwiona...Jak tylko widzi ze np. gdy ogladamy tiwi l moje lapy niebezpiecznie zblizaja sie w strone buzi rzuca grozny wzrok, a jak to nie skutkuje to interweniuje wyglaszajac swoja przemowe pod tytulem ' Juz nigdy wiecej nie pojdziesz do dermatologa, wydalam na Ciebie majatek, za ktory moglabym teraz na Hawajach dupe z ojcem smazyc, a Ty co jak grochem o sciane' Ale na szczescie szybko jej przechodzi Fakt faktem, ze u dermatologa nie bylam wieki, stwierdzilam, ze to sie mija z celem, bo i tak gniote...A w te wszystkie cudowne masci itp juz nie wierze Poza tym mam ich dosc...Jak nie cisne jest okej, gorzej przed okresem i po zjedzeniu czekolady Da sie z tymi zyc, przyzwyczailam sie do tych moich wypryskow, ale gdyby ich nie bylo wcale bym sie nie obrazila....:
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 20:03   #4056
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shacka troche dziwi mnie Twoja postawa Niby chcesz się pozbyć pryszczy, piszesz tu w wątku dla wyciskaczek, które ma pomóc piszącym tu wizażankom przerwać z tym wstrętnym nałogiem, a zaraz czytam, że przyzwyczaiłaś się do swoich pryszczy Nie wiem napisz nam jak to w końcu z Tobą jest A co do wyciskania to potępiam Sama nie wyciskałam już sporo czasu, jedynie drapne cos odruchowo jeszcze, co mnie denerwuje strasznie Ale walcze
Little Angel ja tez nie jestem do tego antybiotyku przekonana, szczerze to poprostu się jego boje Ale na moje zmiany raczej nic innego, z tych bardziej dla mnie przystępnych środków, nie pomoże, niestety Badania zrobie jakoś po 2-3 tygodniach przyjmowania Tetralysalu, a o leki ochronne i zapas jogurtów w lodówce też zadbam
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 20:31   #4057
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Konczyny sa wymachane-za wszystkich, ktorym isc sie nie chcialo za mna

Czekoladko sama musisz sie przekonac jak to z toba bedzie.jak poczujesz,ze cos jest zle-po prostu odstawisz lek i tyle Nie stresuj sie,to nic nie da(poza tym,ze stres pogarsza stan cery ).Jesli nie masz za soba miliona kuracji antyb.moze nie bedzie zle.Glowa do gory.

AaniaA no i prosze ,jest okazja do zrobienia badan,wprawdzie tych podstawowych,ale zawsze to badania.A jak sie czujesz poza tym?Minal tobie kaszelek i te inne dolegliwosci drog oddechowych?
Wkleje moja morde,a co tam(choc nie wiem po co )

Poza tym,prosze nie wyciskac tu sie walczy z tym diabelstwem.

Edytowane przez Little Angel
Czas edycji: 2007-01-17 o 05:29
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 20:33   #4058
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja to jakaś niereformowalna jestem!rano zdrapałam krostkę i teraz ten strupek zdrapałam od krostki!ale walczę z tym, nic więcej sobie nie narobiłam a rankę potraktowałam tą polecaną przez was maścią nagietkową (a musialam sie o nią w 3 aptekach pytać w Łodzi, bo w dwóch nie było, pewnie wszyscy to forum czytają i w te pędy na zakupy)co do toników i kremów, zawsze używałam jakichś antybakteryjnych i jeszce więcej mi sie tych cholerstw robiło i wiekszych więc postanowiłam zmienić front - mam teraz kolastyny kremik odzywczy piękno natury i tonik i żel z tej serii i jakoś nic dużego i bolącego (co mi się potrafi wierzcie mi narobić) nie pojawiło tylko jakies maleństwa są, które punktowo traktuję, gdybym tak jeszcze potrafiła kawy nie pić, zdrowo jeść, sport jakiś zacząć uprawiać i wysypiac się jak człowiek może by mi się w ogóle na maxa poprawiło? może wiecie co można pić żeby dawało energię,a takie szkodliwe jak kawa nie było i na cerę(przynajmniej moją) tak nie wpływało?
trzymam sie z wami
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 20:57   #4059
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Konczyny sa wymachane-za wszystkich, ktorym isc sie nie chcialo za mna

Poza tym,prosze nie wyciskac tu sie walczy z tym diabelstwem.
dziekuje za wymachanie moich konczyn ja to wieki juz na WFie nie bylam
no wlasnie tu sie walczy

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
ja to jakaś niereformowalna jestem!rano zdrapałam krostkę i teraz ten strupek zdrapałam od krostki!ale walczę z tym, nic więcej sobie nie narobiłam a rankę potraktowałam tą polecaną przez was maścią nagietkową (a musialam sie o nią w 3 aptekach pytać w Łodzi, bo w dwóch nie było, pewnie wszyscy to forum czytają i w te pędy na zakupy)co do toników i kremów, zawsze używałam jakichś antybakteryjnych i jeszce więcej mi sie tych cholerstw robiło i wiekszych więc postanowiłam zmienić front - mam teraz kolastyny kremik odzywczy piękno natury i tonik i żel z tej serii i jakoś nic dużego i bolącego (co mi się potrafi wierzcie mi narobić) nie pojawiło tylko jakies maleństwa są, które punktowo traktuję, gdybym tak jeszcze potrafiła kawy nie pić, zdrowo jeść, sport jakiś zacząć uprawiać i wysypiac się jak człowiek może by mi się w ogóle na maxa poprawiło? może wiecie co można pić żeby dawało energię,a takie szkodliwe jak kawa nie było i na cerę(przynajmniej moją) tak nie wpływało?
trzymam sie z wami
antybakteryjne kosmetyki tylko wysuszaja i zazwyczaj maja alkohol, a to dziala jeszcze gorzej bo pozniej jest wysyp. a skora tradzikowa jest czesto wrazliwa. pamietam jak za czasow mojej mlodosci i glupoty mylam twarz takim zelem anty, potem tonik z alkoholem no i zadnego nawilzacza . a rano oczywiscie mega blysk a co do kawy to nie wiem- rzadko pije
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 21:05   #4060
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Trilac na żołądek w czasie brania antybiotyku
Shadowciu mam małe zapytanie... tu na forum, a właściwie już w archiwum znalazłam Twoją wypowiedź, gdzie napisałaś, iż sprawisz sobie cuś takiego jak Cetaphil. Jeśli wiesz cokolwiek o emulsji lub ktoś inny kto zajrzy na ten wąteczek, to prosilabym o informacje jak się sprawuje
Aa tak własnie myslałam, bo skads znałam tę nazwę
Tak pisałam? Hmmm to chyba było dawno bo rzeczywiscie chciałam kupić cethapil, to jest taka emulsja do mycia twarzy podobno szczególnie dobra dla cer trądzikowych, mozna jej zuywac bez wody na zasadzie melczka. Ale zrezygnowałam ze wzgledu na sls w składzie...
Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
i jak wam idzie wyciskatory? xD
ja powróciłam bo mi sie 'kuku' na brodzie zrobiło, oczywiście tego pana udupiłam i mam czerwoną brode... no super :< :[
Nie martw się szybko zniknie i będzie git, to Twoja fotka na avatarku? cera wygląda super

Aniu
, u mnie jako tako, to co zdrapałam chyba się goi, przyłoze jeszcze lód plus zorac na noc. zdrapałm dzisiaj jeszcze jakąś mała krosteczke na nosie nie mogłam się powstrzymać znowu...Poza tym coś mi pod okiem na tej delikatniej skórce jakies podraznienie wylazło, czerwone teraz posmarowałam tormentiolem bo nie wiem co by mogło na to pomóc.

shacka, to chyba u Ciebie nei jest tak źle skoro traktujesz to tak na luzie przynajmniej tak to mozna odebrać z Twoich postów.

gwendolyn, dobrze ze przeszłas na delikatniejszą pielęgnacje i ze Ci słuzy to najważniejsze. Co do napojów energetyzujacych to moze jakies soki z guaraną?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 06:06   #4061
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Poza tym,prosze nie wyciskac tu sie walczy z tym diabelstwem.
ano walczymy, dla mnie dobrym środkiem odstraszającym, jest widok mojej twarzy w mocnym świetle dziennym, w sztucznym oświetleniu wygląda się dobrze, ale jak sobie pomyśle jak wyglądam na zakupach, spacerze, skutecznie mnie czasem odstrasza
walczę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 07:30   #4062
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sweecia to jest tak... Taki dosc powazny tradzik zaczelam miec gdzies tak hmmmm w 5 klasie podstawowki ? Moze nawet wczesniej niestety...Nieraz bywalo, ze nie chcialam z domu wychodzic, wstydzilam sie jakcholera swojej buzi, chodzilam ze spuszczona glowa.. Idac ulica lzy w oczach mialam...Myslalam sobie ze jestem ropucha i nikt nigdy mnie nie zachce. Lazilam po setkach dermatologow, mialam setki masci, raz hormony przed wyjazdem na oboz, antybiotyki, zastrzyki...mama wydala na mnie fortune Niektore mazidla, czy tabletki pomagaly, ale jak zwykle na chwile I sama siebie nieraz nie rozumialam :P Mialam dosc swojej buzi,swojego wygladu, chcialam moc z podniesiona glowa wyjsc do ludzi i nie przejmowac sie niczym, ale i tak cisnelam. Taki moj nalog...Obsesja byc moze Teraz jestem w klasie maturalnej, od okolo 2 klasy juz sie nie przejmuje Np teraz jak tak patrze w luseterczko moje magiczne nie jest ze mna tak zle Zdrzaja sie dni kiedy tak maltretowalam buzie, ze nawet tona podkladu nie pomagala (nie, nie jestem tapeciara :P), ale na dzien dzisiejszy zle nie jest...Niestety codziennie uzywam podkladu, pudru i korektora Nie powiem bo wolalabym zyc bez tych mazidel, ale to juz chyba kwestia przyzwyczajenia Jedynie w lecie sie nie maluje, bo na takim goracu buzia mi sie po prostu gotuje i momentalnie sie zaczynam swiecic, tragedia. Mialam okresy zalamania w zwiazku z moja buzka ale juz jakos z tego wyszlam, moze z wiekiem samo zejdzie Na plecach, dekoldzie i ramionach czasem cos sie pojawi,ale jak nie dotykam schodzi szybko. Teraz niestety mialam pzrez kilka dni maly nalot po solarium. Chodzilam przed 100dniowka, pzrestalam po i bombardowanie sie zaczelo Jakby nie patrzec do dnia dzisiejszego mimo wszystko mam niska samoocene przez twarzyczke, niestety odziedziczylam po tacie 'dziurkowata' buzie... Na policzkach mam takie smieszne dziurki, jedna nawet jest w ksztalcie malego serduszka... Kolejny powod wielu nieprzespanych i przeryczanych nocy. Trza sie zaakceptowac jaka sie jest, nikt inny za Nas tego nie zrobi Postaram sie od dzis trzymac lusterko zdala odmojej lampki i bede dobrej mysli Na dzien dzisiejszy uzywam tylko pianki do twarzy Ireny Eris Under Twenty, mi spasowala Na noc czasem na pojedyncze wypryski naloze korektor wysuszajacy i tyle Zyje sie dalej Moze wkoncu pojde na jakis peeling buzi, moze gdzies za 2 lata o ile to paskudztwo dalej bedzie sie pojawiac wkoncu na dobre dostane hormony, zobaczymy A moze rzeczywiscie sobie cos do tychmoich rak przywiaze

Ale tak z miesiac temu toooo ooo matkooo...Na czole pojawil sie ogromny guliwer, ni stad ni z owad, i drugi jeszcze wiekszy na policzku Nie dosc ze ogromne, paskudne, to na domiar zlego tak bolace ze ni huhu tego ruszyc, a jak juz sie ruszylo to momentalnie lzy w oczach a pryszcz nienaruszony Przez tydzien tak wstydzilam sie wychodzic z domu, ze az mi brak slow zeby to teraz opisac :P Oprocz nich byly tez pojedyncze, ale jakos wmiare sie maskowalo... uwielbiam czekolade, ale niestety staram sie ja ograniczac bo potem sa wlasnie takie efekty, do tego ostre rzeczy,ktore ubostwiam, i szalejace hormony przed okresem...(ktorych oczywiscie nie ograniczam :P) 3 czynniki , ktore bardzozle wplywaja na stan mojej twarzy
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:04   #4063
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny maśc nagietkowa rulz! kończy mi sie merz special, który dostałam na gwiazdkę,a sama go sobie nie kupię bo za drogi więc szukałam witaminowych kompleksów i porównywałam zawartość i znalazłam cos fajnego. to sie nazywa wyciąg ze skrzypu polnego+witaminy i mikroelementy (50tabl) Aflofarmu, będzie kosztował najwyżej jakieś 13zł, a skład ma bogatszy (oprócz drożdży) niż osławiony (acz skuteczny) merz, poza tym natrafiłam na tabletki z bratka (jeśli ktoś nie lubi tej paskudnej herbatki ), kosztują ze 6zł, może to pomoże wam i mnie w walce z pryszczadłami i wyciskaniem (nie będą się pojawiać więc nie będziemy cisnąc )
A co do szukania czegoś energizującego zamiast kawy to guarana też zawiera kofeinę, po której ja się źle czuję i wyglądam Kupiłam żeń szeń, zobaczymy co z tego wyniknie.
Jak walczyć z niezdrowymi nałogami to hurtowo - ja spróbuję z wyciskaniem, kawą no i może słodycze mi się uda ograniczyć
powodzenia życzę wam i sobie.
p.s. nadal nie wyciskam, hurra! oby tak do wieczora i dalej...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:29   #4064
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
p.s. nadal nie wyciskam, hurra! oby tak do wieczora i dalej...
gratuluje
a nieskromnie powiem ze wczoraj tez nic nie dziublam.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:41   #4065
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A mi przez ostatnie dwa dni pomógł Tribiotic. Jestem po prostu b. zadowolona z efektów. Nałozyłam go na noc, a rano już mialam wygojoną połowę syfków. Tylko mam problemy z bliznami (lekko czerwonymi)... Na razie nie udało mi się niczym ich usunąć.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:41   #4066
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny oby tak dalej, przecież w końcu musi się udać Ziuto ja też nieskromnie moge się pochwalić takim osiągnięciem Powodzenia w utrzymaniu takiej postawy na dłużej
Ja dzisiaj zaczynam antybiotykoterapie Mam nadzieje, że pomoże i po 3 miesiącach zostanie mi tylko pielęgnacja i podtrzymanie efektów antybiotyku jakimiś smarowidłami oraz radość z gładszej i czystszej buźki Wam też życze powodzenia w walce z tym paskudztwem
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:21   #4067
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

gwendolyn, ziuto. i Czekoladko no to swietnie, ze nie meczylyscie buziakow .

Czekoladko no to jestem z Toba myslami, zeby kuracja sie powiodla . pisz nam na biezaco co i jak.

Little Angel
coz za piekna z Ciebie kobietka i jak gladki buziak , po prostu cud miod . a powiedz mi czy Ty wciaz bierzesz tabletki antykoncepcyjne?

shacka
masz dobre podejscie. jednak wydaje mi sie, ze z Twoja buzia to chyba nie jest jakos naprawde zle. no i dobrze.

bluegirl ja tez mam takie mysli, ze wspolczuje ludziom, ktorzy musza na mnie patrzec w swietle dziennym i nie tylko . a w pracy to mam takie swiatlo, ze wsjo widac. a skad to wiem - bo widze jak wyglada moja kolezanka z pokoju (oczywiscie cere ma lepsza). juz nie chce wiedziec jak ja wygladam.

ja buzi nie tykam. dopiero jak widze, ze cos sie kwailifikuje do ruszenia to wtedy rusze i tyle. nie rogrzebuje zadnych "nieznajomych" dziadow . nos i cala reszta goi sie, ale kiepsko . nic nowego. ponadto na brodzie gdzie niedawno byl obiekt to znowu sie cos zrobilo . echhh, szkoda pisac. moje zdrowko jak na razie moze byc. na szczescie nie mam tego duszacego kaszlu .musze wybrac sie do swojej lekarki. na razie mam cuda od laryngologa do tego noska.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 20:39   #4068
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Dziewczyny oby tak dalej, przecież w końcu musi się udać Ziuto ja też nieskromnie moge się pochwalić takim osiągnięciem Powodzenia w utrzymaniu takiej postawy na dłużej
Ja dzisiaj zaczynam antybiotykoterapie Mam nadzieje, że pomoże i po 3 miesiącach zostanie mi tylko pielęgnacja i podtrzymanie efektów antybiotyku jakimiś smarowidłami oraz radość z gładszej i czystszej buźki Wam też życze powodzenia w walce z tym paskudztwem
dziekuje i ty tez sie trzymaj w postanowieniu oby te antybiotyki podzialaly i ten efekt utrzymal sie na stale

AaniaA dobrze ze kaszel mija, a brody nie ruszaj - posmaruj ja czyms i niech zdycha dziadostwo

ja na twarzy nie mam teraz nic- tzn tylko troche guzkow (takich bladych) na lini zuchwy i plamki ktore na mrozie wygladaja masakra
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 22:00   #4069
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wszystkie niewyciskajace tak trzymać

gwendolyn, też kiedyś brałam merz special i efekty były super
ojj nie wiedziałam ze ta guarana ma kofeinę. Ale mnie po kawie też strasznie głowa boli i to tylko po tygodniu picia rozpuszczalnej z dużą iloscią mleka, czułam się bardzo słabo. Powiedz potem jak ten zen szeń się sprawuje.

Sweet, ja też mam taką nadzieję, jeżeli nie wyleczy całkowicie to na pewno pomoże.

Aniu, nie martw się u mnie w szkole też jest traigczne światło kiedy swieci słonce to jeszcze wszystkie lampy muszą zapalać

A mi się robi coś bolącego nad tym co rozdrapałam ehhh..
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 22:41   #4070
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

i to nie jedno a dwa guzy jakieś....będe wyglądać masakrycznie, az mi się płakać chce, czegos takiego na czole nie miałam od 4 miesiecy:/ i co ja powiem przyjaciołom "nie mogę z wami isć, wyglądam jak....&^%^*"
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 05:55   #4071
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadowciu trzymaj sie jakos . i staraj sie nie ruszac tych dziadostw.

ja jak zwykle rano jak siebie widze to niedobrze mi sie robi . zaraz ide sie korektowac - ble, ble, ble i szykowac do pracy.

udanego dnia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 06:02   #4072
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

narazie nieźle mi idzie, wczoraj tylko 3 poszły, ale to taki szybko tworzące się zbiory, dziś mały strupek
brak czasu działa najlepiej na moją cerę chyba, jednak maseczka jakaś by się przydała
trzymajcie się może kiedys wreszcie nie będziemy potrzebowac tego wątku
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 08:43   #4073
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jaaaaaaaakims cudem wczoraj nie wycisnelam nic a nic To chyba za sprawa ukochanego, ktory tak mnie wymeczyl, ze juz sil nie mialam Wsumie to znowu nawpychal mi do dziuba pysznosci, a jak jestem przejedzona to wymeczona No i oby tak dalej Lusterko zdala i bedzie dobrze Buzia troche zaczerwieniona, pewnie pod skora wykluwaja sie nowe pryszcze Nie powiem bo boli
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 08:55   #4074
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadowciu trzymaj sie jakos . i staraj sie nie ruszac tych dziadostw.

ja jak zwykle rano jak siebie widze to niedobrze mi sie robi . zaraz ide sie korektowac - ble, ble, ble i szykowac do pracy.

udanego dnia .
tego raczej probowac nie bede boooli tez zaraz ide sie maskowac

rowniez zycze miłego dnia

zgadzam sie brak czasu i wymeczenie najlepiej działa, tylko myje sie paszcze jakies masci i do łozka
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 09:21   #4075
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

moja buzia zmierza ku dobremu, no oprócz tej ranki na policzku(niechcącej się zagoić), którą sobie wydrapałam zanim trafiłam do waszej grupy wsparcia , co do zmęczenia to ja jestem jakaś dziwna, wczoraj padałam z nóg, ale zaczęłam maltretować krostki (własciwie nie wiem co to czy krostki, zaskórniki, czy rogowacenie przemieszkowe jak to kiedyś pewien dermatlog okreslił) na ramionach i mam teraz na nich pełno czerwonych kropek i strupków, jak po pogryzieniu przez stado komarów no ale cóż patrzmy na przód, a nie w tył, będzie dobrze tylko więcej samokontroli trzeba w ferie do kosmetyczki sie wybiorę (może zna ktoś jakąś w Łodzi dobrą?) zrobi mi jakieś buzi wygładzanie i może coś na te ramionka poradzi? ale jestem dumna bo na dekoldzie mialam 3 krostki, ktore po masakrze ramion urosly w mojej wyobraźni do monstrualnych rozmiarów, ale powiedziałam sobie dość, zasmarowałam je i dziś są praktycznie niewidoczne
co do żeń szenia- wyczytałam,że skutki można odczuć po tygodniu, we'll see
pozdrawiam i trzymama kciuki za nas wszystkie!
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 09:43   #4076
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mam nadzieje, ze dzis wroce z rynku wmiare pozno i bede na tyle zmeczona zeby znowu nie pocisnac Pod skora stan zapalny jak nic Jestem czerwona, policzki bola, ciut opuchnieta Moze jednak wybiore sie do mojej Panidermatolog zeby mi cos przepisala, terminy niestety ogromne wiec sobie poczekam Hm...Coraz gorzej wygladaja tez ramiona Uhh ciezkie zycie nastolatki...
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:22   #4077
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kurcze,nie mam ostatnio w ogole czasu No nic,moze sie poprawi.

AaniaA dobrze,ze czujesz sie fizycznie lepiej Wcinaj leki,musza pomoc
Biore pigulki nadal,ale uprzedzajac twoja mysl-nie zauwazylam pozytywnego ich dzialania na skore Dopoki nie zaczelam bawic sie szarym mydelkiem,nie bylo tak spektakularnej poprawy-teraz czuje sie po prostu dobrze z moja skora,a jak juz mazne sobie porzadnie oczy to calkiem chce mi sie w lustro patrzec (inny make up nie wchodzi w gre poki co)

Gwendolyn rogowacenie przymieszkowe to nic milego.To jest taka drobna kasza na ramionach,czasem tez udach,prawda?Nie wyciskaj tego,bo sie nie zagoisz,tylko pedz do derma niech tobie cos zapisze.Z tego co wiem-to paskudztwo nasila sie zima,a slonce to ladnie zalecza,ale co pokazesz latem jak sie zima paskudnie podrapiesz Nie wolno!!!

Nie drapac,nie skubac,ja zmykam.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:24   #4078
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze dzis wroce z rynku wmiare pozno i bede na tyle zmeczona zeby znowu nie pocisnac Pod skora stan zapalny jak nic Jestem czerwona, policzki bola, ciut opuchnieta Moze jednak wybiore sie do mojej Panidermatolog zeby mi cos przepisala, terminy niestety ogromne wiec sobie poczekam Hm...Coraz gorzej wygladaja tez ramiona Uhh ciezkie zycie nastolatki...
ehhh bardzo ciezkie ja jestem wymeczona ale oczywiscie cos mi wyskoczyło na czole:/ okres sie zbliza:/ tptalna chandra mnie dopada z powodu głupich pryszczy grrr


Aniu, jak tam w pracy? i jak na nosku paskudy?

Little_Angel
, jak ja Ci zazdroszczę....Ty uzywasz tego zwykłego jelenia?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:02   #4079
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ehhh bardzo ciezkie ja jestem wymeczona ale oczywiscie cos mi wyskoczyło na czole:/ okres sie zbliza:/ tptalna chandra mnie dopada z powodu głupich pryszczy grrr


Aniu, jak tam w pracy? i jak na nosku paskudy?

Little_Angel
, jak ja Ci zazdroszczę....Ty uzywasz tego zwykłego jelenia?
Biedactwo.Pociesz sie,ze juz czwartek jutroDo piatku szybko zleci.
Chyba ostatnio dobry nastroj cie opuscil,cos mi sie wydajeCo sie dzieje?To cera,czy cos wiecej?
Tak,ja uzywam zwyklego bialego jeleniaPrzemyslalam sprawe-od czasu uzywania mydla wyszedl mi dokladnie JEDEN pryszcz-tak,jestem pewna tegoMi jakos nie brak energii zyciowej,staram sie byc czynna,cwiczyc...ale rozumiem,ze kogos chandra dopada,ja tez je kiedys miewalam,ale czas mnie wyleczyl ze zlego humoru.

AaniaA no wlasnie,jak w pracy?Dobrze sie tobie uklada?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:25   #4080
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel no to swietnie, ze ten jelonek tak dobrze sobie radzi .

Shadi calus dla Ciebie ode mnie .

shacka mam nadzieje, ze jeszcze nie ma Ciebie w domku .

gwendolyn mam nadzieje, ze nie ruszasz buzi.

u mnie w pracy ok. na razie poza mna 3 dni w nowej pracy, wiec nie ma co opowiadac. bylam dzisiaj u dentysty i zonk . mam do leczenia kanalowego zeba (i kurka zaczyna mnie bolec, a wizyte mam za 2 tygodnie). a przeciez latam czesto do dentysty i co i . i 1000 zl pojdzie na to leczonko. na temat zebow to nie wszystko, ale nie chce pisac na ten temat. z buzia - to widze, ze nigdy nie bedzie dobrze . wydaje mi sie, ze jednak ten jeden hormon prolaktyna ma na moj stan cery duze znaczenie. juz eksperymentowalam w tym kierunku i jednak to chyba to. ale to nie jest takie proste . cos mi broda szwankuje, a przeciez nie tykam jej w pracy . nie wiem co jest?! nos sie goi - wolno - nic nowego. na razie po tej wizycie u dentysty mam dola i tyle. a mialam taki dobry humorek dzisiaj pomimo tych obiektow na buzi. kurka, czy zawsze musi byc pod gorke?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.