bistro, bar zakaskowy, co sadzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 23:40   #1
joe_cooker
Raczkowanie
 
Avatar joe_cooker
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 35

bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?


Witam wszystkich. Ciekawi mnie jakie sa Wasze doswiadczenia z popularnymi ostatnio barami ala bistro, przekaski zakaski itd, ktorych namnozylo nam sie w Polsce jak grzybow po deszczu.

Czy w waszych miejscowosciach sa takie miejsca? Co mozecie zarekomendowac a kogo zganic?

Jakie sa Wasze ulubione zakaski? Ja niezmiennie kocham galaret/nozki i sledzika w oleju lnianym.

Pozdrowienia!
joe_cooker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:22   #2
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez joe_cooker Pokaż wiadomość
popularnymi ostatnio barami ala bistro, przekaski zakaski itd, ktorych namnozylo nam sie
Ale zrobiła reklamę bistro Gesslerów

a tak na serio u mnie w mieście nie ma takiego żadnego, oprócz baru Imbis, ale tam typowe żarcie z budki typu hamburgery, zapiekanki, gofry itd. Choć hot-dogi amerykańskie z sosem remolada, ogórkiem kiszonym i prażona cebulką maja nie do podrobienia
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:12   #3
joe_cooker
Raczkowanie
 
Avatar joe_cooker
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 35
e tam reklame gesslerow, ich nie trzeba juz reklamowac ja akurat bylem tam tylko raz i nie zabawilem zbyt dlugo glownie z uwagi na fakt, ze za plecami mialem z 60 osob, ktore w slad za mna probowaly dorwac sie do baru i slynnego Pana Romana

A jesli bedziesz w Krakowie, to proponuje odwiedzic kultowe juz, choc stosunkowo mlode bistro na Placu Nowym, co by nie robic kryptoreklamy nie napisze nazwy, znajdziesz na pewno

Czyli mowisz, ze u was burgery i zapiekanki bardziej a jak myslisz, przyjelo by sie takie pseudo gesslerowe bistro w Twoim miescie? Bo ja boje sie, ze w mniejszych miastach, to raczej niewypal choc moze sie myle
__________________
Zapraszam na mój profil i do dodawania swoich zdjęć na nim https://www.facebook.com/ZacnaStrawaMilordzie
joe_cooker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 23:41   #4
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez joe_cooker Pokaż wiadomość
e tam reklame gesslerow, ich nie trzeba juz reklamowac ja akurat bylem tam tylko raz i nie zabawilem zbyt dlugo glownie z uwagi na fakt, ze za plecami mialem z 60 osob, ktore w slad za mna probowaly dorwac sie do baru i slynnego Pana Romana

A jesli bedziesz w Krakowie, to proponuje odwiedzic kultowe juz, choc stosunkowo mlode bistro na Placu Nowym, co by nie robic kryptoreklamy nie napisze nazwy, znajdziesz na pewno

Czyli mowisz, ze u was burgery i zapiekanki bardziej a jak myslisz, przyjelo by sie takie pseudo gesslerowe bistro w Twoim miescie? Bo ja boje sie, ze w mniejszych miastach, to raczej niewypal choc moze sie myle
W Kato dają radę^^ m.in. nie taka nieznana (żeby nie robić reklamy powiem synonimem) Seta i Galareta
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:29   #5
joe_cooker
Raczkowanie
 
Avatar joe_cooker
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 35
Dot.: bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
W Kato dają radę^^ m.in. nie taka nieznana (żeby nie robić reklamy powiem synonimem) Seta i Galareta
No ale Katowice to wielkie miasto, miałem raczej na myśli mniejsze 25-100 tys mieszkańców. Takie powiedzmy Myślenice, Nowy Sącz czy Krynica?

A to przezacne miejsce w Kato znam bardzo dobrze, świetny klimat, jak tylko mam okazję, to zaglądam tam w pierwszej kolejności
joe_cooker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 12:52   #6
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez joe_cooker Pokaż wiadomość
Czyli mowisz, ze u was burgery i zapiekanki bardziej a jak myslisz, przyjelo by sie takie pseudo gesslerowe bistro w Twoim miescie?
myślę, że to całkiem fajny pomysł zjeść coś dobrego na "zagrychę"
jakaś biała kiełbasa, zimne nóżki, bigos, ogórki na kanapce ze smalcem lub cos w tym stylu, sama chętnie bym sie wybrała, bo u mnie to same pseudopizzerie, co nawet dobrej pizzy nie mają
moje miasto liczy około 20 tysi, więc jest średnie wielkościowo, gdzie brak KFC, McDonalds'ów itp.
Oglądając program "Wściekłe Gary" pan Adam gościł sie często w Krakowie właśnie w takim barze zakąsek czy przekąsek, ale nazwy za choinke teraz nie podam
Ależ to wszystko tam wyglądało smakowicie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 16:50   #7
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?

joe
ja mam brata w kraku i coś ostatnio wspominał o barze z tapas , czy o to Ci chodzi?

kurde jak ja marzę żeby mieć swoją knajpę na początek właśnie zaczęłabym od zakąsek
dla mnie idea genialna
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 22:34   #8
joe_cooker
Raczkowanie
 
Avatar joe_cooker
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 35
Dot.: bistro, bar zakaskowy, co sadzicie?

No nie do konca o tapas mi chodzilo, choc tez dobry pomysl, tylko moim zdaniem w naszym klimacie, jeszcze ten klimat jest nie do konca naturalny, raczej chwilowa moda i bylo nie bylo pozytywny snobizm. Natomiast bary zakaskowe, czy nazwijmy je bistro jak najbardziej na miejscu

A co do tapasow, pewnie Twoj brat mowil o tych na Szewskiej. Knajpka moim zdaniem taka sobie jesli chodzi o jedzenie ale trzeba im jeszcze dac chwile, bo dopiero sie rozkrecaja. Maja za to uwazam, swietny jak na tego typu miejsce wybor dobrego gatunkowo wina w fajnych cenach.
joe_cooker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.