Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-31, 22:12   #1201
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zastanawoam siê czy za tydzieñ nie po³o¿yc farbê ro¶linn± biokap
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 22:16   #1202
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawoam siê czy za tydzieñ nie po³o¿yc farbê ro¶linn± biokap
narazie olejuj ile sie da bo farba polozona w takim stanie moze skonczyc sie katastrofa , albo nie chwycic rowno albo nie daj Boze wyjsc zielonkawa
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 10:47   #1203
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ok, bêdê olejowac, ale tak na dobr± sprawê nie jestem pewna do koñca czym, próbowa³am olejem rycynowym ale strasznie usztywnia, mo¿e olej kokosowy ale to trzeba zamówiæ przez internet...a ja potrzebujê na ju¿
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 13:55   #1204
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
ok, bêdê olejowac, ale tak na dobr± sprawê nie jestem pewna do koñca czym, próbowa³am olejem rycynowym ale strasznie usztywnia, mo¿e olej kokosowy ale to trzeba zamówiæ przez internet...a ja potrzebujê na ju¿
kokosowy napewno zamow , jest swietny , a jak na juz to moze byc to oliwa z oliwek ,z pierwszego tloczenia lub carotino - olej palmowy plus canola lub olej lniany , te kupisz w sklepie

rycynowy tez jest dobry
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 14:36   #1205
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

mi np. bardzo pomaga olejek do w³o¶ów zniszczonych z himalya herbals , tani i te¿ w aptece , no i od¿ywka z bambusem , ale nie pamiêtam nazwy ( te¿ w aptece), ¶wietna bo przywraca³a w³osom odpowiedni± strukturê
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 14:50   #1206
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ostatnio przegrywam walkê z rudo¶ciami
Ju¿ nawet mia³am wizjê powrotu do swojego ciemnego blondu...
No ale jednak znowu chcia³abym zafarbowaæ siê na rudo.
Problem w tym, ¿e NIE WIEM dlaczego wszystkie farby wychodz± mi takie ciemne, trafia mnie ju¿ szlag.

Wszystko zaczê³o siê od miedzianej czerwieni, albo czerwonej miedzi, ju¿ nie pamiêtam, Garniera. W³osy po tym by³y mega ciemne i purpurowe z fioletowym po³yskiem, nie wiem DLACZEGO... Potem pofarbowa³am je jesiennym li¶ciem, który po trzecim farbowaniu zacz±³ wychodziæ br±zowy no i takie br±zowe te w³osy mia³am i w¶ciek³am siê i kupi³am palette p³omienny feniks, bo on zrobi³ mi boski pomarañcz. No i co? I wyszed³ CZERWONY, bordowy w zasadzie, który spra³ siê momentalnie i to na ten sam kolor, który mia³am po farbowaniu tym jesiennym li¶ciem w dodatku co my³am w³osy to woda by³a krwawego koloru...
Teraz od prawie dwóch miesiêcy czekam a¿ szanowny kolor siê wyp³ucze - suszê je na s³oñcu (wiem, to ¼le, trudno, wolê to ni¿ rozja¶nianie), polewam je przed tym rumiankiem i codziennie je myjê, ¿eby tego wszystkiego najbardziej siê pozbyæ. W³osy dalej tr±c± br±zem - niechlujnym, spranym rudym w s³oñcu, w domu spranym paskudnym br±zem, nie mogê na siebie patrzeæ, ale jestem to w stanie znie¶æ.

Za 3 tygodnie chcê zafarbowaæ siê farb± (mam mo¿liwo¶æ dostêpu tylko do tych sklepowych i to niedrogich, bo zupe³nie nie mam pieniêdzy, na nic), która da mi RUDY, pomarañcz, nie ¿aden purpurowo-fioletowo-czerwony grzmot, mam do¶æ niezadowolenia
Po tym ostatnim feniksie by³am pewna pomarañczowego i jak zobaczy³am efekt, to ma³o nie pêk³am z rozpaczy...
Nie wiem, nie rozumiem dlaczego tak siê dzieje .

My¶la³am o tej "p³omiennej iskrze", naczyta³am siê pozytywnych opinii, no ale czy to da mi niesztuczny, lekko marchewkowy acz wyrazisty rudy?
mo¿e powinnam spróbowaæ z jakim¶ ja¶niejszym kolorem, np tym http://www.garnier.pl/img/our_produc...4-743-pack.png ?
no ju¿ po prostu nie wiem ;( a tak mi zawsze wszystko ³adnie wychodzi³o
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 15:44   #1207
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

szukam rudej henny eld(chna), w Warszawie, nie wiecie moze, gdzie mozna ja dostac?
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 16:14   #1208
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

nie wypowiadam siê tu za czêsto na takie tematy bo na konkurencyjnym w±tku rudo¶ci niezbyt chêtnie s³uchano rad , ale zrobiê wyj±tek
a wiêc trivial wg mnie przyczyna mo¿e byæ bardzo banalna-> nie masz przypadkiem naturalnie rudawych w³osów?? albo wrêcz przeciwnie skrajnie zimnych?? bo kolory drogeryjne najczê¶ciej wychodz± piêknie rude na typowo ma³o wyrazistych naturalnie w³osach. to wiedza z obserwacji, farbujê w³osy od 13 r.¿. i z racji naturalnie rudawych w³osów ¿adn± farba drogeryjn± nie uzyska³am normalnego koloru... moja siostra z zimnym blondem ka¿dy kolor uzyskuje idealnie. podobnie z kilkunastoma kole¿ankami , którym farbuje w³osy...
piszesz, ¿e nie masz kasy wiêc taniej bêdzie przej¶c na farby profesjonalne, które nie zniszcz± w³osów i dadz± lepszy efekt. najtañsze farby ze znanych mi profesek to ce-ce lub jeszcze tañsze alvaves(?). jedno farbowanie z wod± wychodzi ko³o 10 z³, kolor piêkny i rudy. co wiêcej nie musisz rozja¶niaæ je¶li kolor nie jest strasznie ciemny bo dodaj±c wodê 9 uzyskujesz kolor jak przy rozja¶nianiu . na pewno masz mozliwo¶æ zakupienia takiej farby, je¶li nawet nie stacjonarnie to przez allegro... moim skromnym zdaniem warto pozostac przy ulubionym kolorze tyle, ¿e taniej i lepiej .
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 16:46   #1209
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

A ja tylko chcia³am w kwestii wyp³ukiwania koloru dodaæ, ¿e ³±cze sie w bólu, bo ja te¿ przechodzê przez to. Tyle, ¿e ja od dawna nie u¿ywam kosmetyków ze "z³ym" sk³adem. Zero slsów, silikonów i innej zabójczej chemii w sk³adzie. Mimo to po rozja¶nieniu br±zu w³osy na ca³ej d³ugo¶ci wyp³ukuj± sie paskudnie i kolor przez to jest niejednolity bardzo szybko. Zauwa¿y³am, ¿e tam gdzie w³osy mia³y wielokrotnie na³o¿ony wcze¶niej ciemny br±z tam w³a¶nie s± takie wyp³owia³e i kolor schodzi brzydko, niekiedy pod ¶wiat³o wchodz±c w zieleñ !!
Niestety, sk³adniki kosmetyków do pielêgnacji to moim zdaniem nie s± sprawc± (przynajmniej u mnie nie). Po 6 mc widac to najlepiej bo ok 10 cm od skóry kolorek sie trzyma lepiej i wyp³ukuje ³adnie na jasny miedzieny blond. Dalej masakra.
Przy tym wszystkim mam zdrowe, mocne i l¶ni±ce w³osy. Nie s± zniszczone ani przetlenione.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 16:47   #1210
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

mój naturalny kolor to ciemny, z³otawy blond. moja siostra nazywa³a to "sarnim br±zem". W s³oñcu czasem lekko rudawy.

Chêtnie by spróbowa³a, ale zupe³nie siê na tych wszystkich profesjonalnych markach, farbach i mieszankach nie znam wiêc musia³abym poprosiæ o jakie¶ wskazówki co do kolorów i odcieni...
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:02   #1211
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a pytanie z innej beczki. jakie s± najbardziej trwa³e- najwolniej sp³ukuj±ce siê farby profesjonalne w odcieniach rudo¶ci?
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 19:11   #1212
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

nie testowa³am wszystkich jakie sa na rynku, wiêc moge powiedziec tylko o tych które testowa³am.
Wella zarówno color touch jak i koleston sp³ukuja siê szybko- kilka myæ
Loreal Majirel te¿ migiem wyblak³
Chantal po ok 2 tyg wyp³uka³ sie do wlasciwego odcienia (tzn taki mia³ byc po farbowaniu)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:19   #1213
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

widzê ¿e nie tylko ja mam problem z szybkim wyp³ukiwaniem w³osów:
wtorek: farbowanie u fryzjera + refleksy
Sroda: farbowanie farb± refleksów poniewa¿ kolor wygl±da³ niechlujnie
pi±tek: mycie w³osów w domu, -farba sp³uka³a siê z po³owy w³osów totalnie na burakowy wyp³owia³y
pi±tek dalej: de koloryzacja + tonowanie te¿ u fryzjera
sobota: piecz±ca skóra g³owy i nadal nie za dobry kolor
....nie wiem co bêdzie w poniedzia³ek


dziewczyny bardzo dziêkujê za rady a propos olej owania - zakupi³am dzisiaj olej kokosowy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:30   #1214
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

trivial sarni br±z to rudo¶æ, naturalny odcieñ rudo¶ci. zatem ja bym ju¿ wiêcej nawet nie próbowa³a farb z drogerii. rudo¶ci, które wkleja³a¶ to z tego co widzê miedziane blondy na poziomie 7 lub 8. po prostu bêd±c w hurtowni/sklepie kosmetycznym dostaniesz palete danej farby i wybierzesz ten odcien, który najbardziej Ci siê podoba. moim zdaniem to bêdzie blond miedziano-z³oty. z alvaves(?) u¿ywa³am chyba nr 8.43 wychodzi³ bardzo ³adnie i równo w przeciwieñstwie do drogeryjnych. je¿eli masz ciemne w³osy we¼ wodê 9 i po sprawie. przewaga farb profesjonalnych polega na tym, ¿e nawet je¶li od razu wyjd± ciemniejsze/nieco inne to zmywaj± siê do w³a¶ciwego koloru i nie trzeba szaleæ ze zmianami przynajmniej u mnie tak zawsze jest. kiedy wyszly mi przypadkiem br±zowo-bordo co¶ wystarczy³o daæ dwa razy wodê 9 podczas kolejnych farbowañ i ¿adna dekoloryzacja nie by³a potrzebna.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:52   #1215
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wow ten w±tek têtni ¿yciem ju¿ cztery lata.
Ale btw. czyta³am tam, i¿ ktos poszukuje rudej henny. Odradzam, nie rób tego. W³osy s± po niej tak zniszczone, ¿e nie ma czego ratowaæ
Ale polecam farbê do w³osów z Loreala, kosztuje trzydzie¶ci z³otych. Odcieñ: Bardzo jasna mied¼. To swietny kolorek wychodzi wspaniale, oczywi¶cie w zale¿no¶ci od poprzedniego koloru no i czasu trzymania. Osobi¶cie mialam w³osy koloru jasny br±z, a wyszed³ mi kolor jak u Ashley Simspon. Jest te¿ odcieñ: mango. Ja¶niejszy. Im d³u¿ej trzymasz farbê, robi siê ciemniejsza, wiêc jezeli marzy Ci siê ja¶niutka marchewka, wystarczy 20 minut No i wiadomo, ze blondynce wyjdzie ja¶niej. Nale¿y wzi±æ ka¿dy aspekt pod uwagê. Ale ja polecam, podoba mi siê ten kolorek.

A co do wyp³ukiwania i dbania o rudy, to s±dzê, ¿e nale¿y zaopatrzyæ sie w dobre kosmetyki do w³osów farbowanych... No i ukrywaæ w³oski przed s³oneczkiem, np. chustk± czy kapeluszem
elusia1003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 22:15   #1216
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy - olejowanie w³osów jak najbardziej dla podtrzymania ¶wietnej kondycji. Sama olejowa³am swego czasu namiêtnie i z du¿a korzy¶ci± dla w³osa. Jedno trzeba w tym wypadku dodac dla jasno¶ci: olejowanie jak i prawie ka¿da porz±dna maska do w³osów bêda ¶ci±ga³y kolor, niestety. Zwróæ uwagê jak bêdziesz sp³ukiwa³a olej jak bardzo zabarwiona bêdzie woda i jak kolor potem bêdzie wyp³owia³y. Przetestowa³am to na sobie i przy br±zach i przy rudo¶ciach. Tu dzia³a zasada co¶ za co¶ - stan w³osów sie poprawia, kolor sie ulatnia. Da sie z tym ¿yæ, tylko trzeba na czas kuracji (czêsto wielomiesiêcznej) zaopatrzyc sie w saszetki Delii lub Mariona lub co¶ podobnego do od¶wierzania kolorku.



A co do ukrywania w³osów przed s³oñcem i dobrych kosmetyków do w³osów farbowanych to..... takie trywialne metody nic u mnie nie da³y. Zreszt± nie zamierzam w upa³y 30 stopni biegaæ w nakryciu g³owy i sie gotowaæ
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 22:37   #1217
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

walnê³am tyle oleju kokosowego na moj± rud± ³epetynê ¿e chyba jeszcze sp³uczê przed snem...no dos³ownie co¶ mi odbi³o i 1/3 s³oika...
ju¿ bym siê chêtnie sylikonowa³a no ale przez miesi±c spróbujê bez silikonów i zobaczê jak farba we¼mie, z drugiej strony to czy cokolwiek odbuduje w³os.
S³ysza³am bardzo pozytywne opinie na temat rudych farb Matrix - ale ponoc dobre s± te bez amoniaku i przy wodzie 3% trochê rozja¶ni± odrost, czy u¿ywa³y¶cie?

pozdrawiam i mi³ych snów
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 22:53   #1218
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy - a to matrix ma jakies ³adne rudo¶ci?? Ja widzia³am paletê socolor to rudo¶ci ani jednej. Tzn by³y wpadaj±ce w czerwieñ, ale chyba jedna czy dwie i koniec. Za to maja cudne br±zy takie z oznaczeniem M (mocca?) cud, miód i orzeszki.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-01, 23:00   #1219
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

wiesz co, fryzjer pokazywa³ mi paletê Matrix z rudo¶ciami rudymi ,,lisimi,,
nazywa³ nawet t± farbê ,,mask± koloryzuj±c±,, tak tak socolor
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 23:20   #1220
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

To ja widzia³am inna paletê socolor?? hmmm..... A mo¿e wysz³o cos nowego?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-02, 10:36   #1221
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hmm, nie wiem czy wysz³o co¶ nowego - ale na pewno s± tam jasne rudo¶ci - nie czerwienie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:35   #1222
Kofeina w RedBullach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Socho.
Wiadomo¶ci: 278
GG do Kofeina w RedBullach
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Marzê o rudych ale za ka¿dym razem jak kupiê rud± farbê wychodzi mi to samo, czyli czerwony, sama nie wiem jaki jest. Zdjêcie farby L'Oreala poni¿ej bardzo przypomina kolor moich piórek, chocia¿ moje s± bardziej hmm czerwone na górze a na dole ciemniejsze.

Wczoraj spróbowa³am Joanny p³omienistej iskry i znowu nie pyk³o. My¶la³am te¿ nawet nad rozja¶nieniem ale bêdê musia³a poczekaæ. Wiecie jak uzyskaæ rudy z takich w³osów ? Najbardziej zale¿y mi na odcieniu który ma dziewczyna na zdjêciu w za³±czniku.
__________________

Rób to, co Ciê uszczê¶liwia,
b±d¼ z Kim¶, kto sprawia ¿e siê u¶miechasz,
¶miej siê tyle, ile oddychasz
i kochaj tak d³ugo jak ¿yjesz.



Kofeina w RedBullach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:27   #1223
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

do agusiaki:

chodzi³o mi o Matrix color sync, nie socolor - przepraszam
bardzo wiele moich znajomych w³a¶nie chwali sobie tê farbê bez amoniaku, ja czekam a¿ od¿ywiê w³oski z 2 tygodnie i zaraz potem j± na³o¿ê, poni¿ej link w którym znalaz³am paletê kolorów.

http://allegro.pl/item1163594071_lor...or_zestaw.html

kolory:8CG,8RB
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-03 o 21:12
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:25   #1224
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
do agusiaki:

chodzi³o mi o Matrix color sync, nie socolor - przepraszam
bardzo wiele moich znajomych w³a¶nie chwali sobie tê farbê bez amoniaku, ja czekam a¿ od¿ywiê w³oski z 2 tygodnie i zaraz potem j± na³o¿ê, poni¿ej link w którym znalaz³am paletê kolorów.

http://allegro.pl/item1163594071_lor...or_zestaw.html

kolory:8CG,8RB

sliczne te kolorki , zwlaszcza 8RB
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-04, 18:28   #1225
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

podobno po³ysk niesamowity po tym cudeñku no i nie niszczy w³osy - ja nied³ugo jak z regeneruje moje to na pewno sobie to na³o¿ê, tylko trzeba mieñ oryginalny aktywator - polecam w±tek o color sync matrixa naprawdê super

co do mojego rudzielca, to regenerujê ju¿ dzisiaj widzê poprawê w strukturze w³osów i kolor odrobinê lepszy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-05, 16:51   #1226
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Widzê, ¿e paleta jest podobna do tej, któr± ja ogl±da³am. Z tych kolorów tylko 8CG i 10CG nie maj± w sobie czerwieni (ale za to to bardziej blondy ni¿ rude). 8RB jest ³adny, ale i tak wyjdzie czerwono na pocz±tku. Na zdjêciach wygl±daj± mniej czerwono. Na ¿ywo jest juz inaczej. Wszystkie pozosta³e maj± najwiêcej barwnika czerwonego.
Mi siê bardzo podobaja te¿ kolorki neutralne, ciep³e naturalne i z³ociste
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-08, 11:48   #1227
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomo¶ci: 1 832
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

witajcie rude i kochane, zawsze s³u¿ace pomoc± Wiza¿anki
jest problem: chcê mieæ rude w³osy - nie marchewe ale takie ciemne rude, miedziane.
w za³±czniku jest mój naturalny kolor - jak my¶licie - da radê bez rozja¶niacza - jakimi¶ farbami tylko..?? nie chcia³abym rozja¶niaczy - dopiero co troszkê podleczy³am moje w³oski po farbowaniu na czarno...
littleblackwitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-08, 12:47   #1228
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

my¶lê za da radê bez rozja¶niaczy proponujê Alfaparf kolor 7.4 lub 8.4 - 2 kolorki bardzo naturalne i piêkne miedziane - do tego woda 6%, je¶li za pierwszym razem kolor nie bêdzie za bardzo ¿ywy po 2 do 3 razy powinna¶ uzyskac fantastyczny kolorek bez niszczenia w³osów
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-08, 13:20   #1229
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomo¶ci: 1 832
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê za da radê bez rozja¶niaczy proponujê Alfaparf kolor 7.4 lub 8.4 - 2 kolorki bardzo naturalne i piêkne miedziane - do tego woda 6%, je¶li za pierwszym razem kolor nie bêdzie za bardzo ¿ywy po 2 do 3 razy powinna¶ uzyskac fantastyczny kolorek bez niszczenia w³osów
mo¿esz wyja¶niæ co konkretnie z t± wod±..?? sorry za moj± niewiedzê ale nigdy nie u¿ywa³am

edit.
oki, ju¿ kapuje podoba mi siê 8.4 - super jest

a to mogê tak sama, w domu??

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2010-08-08 o 13:26
littleblackwitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-08, 13:58   #1230
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ciekawa jestem czy 7.34 wychodzi jasniej od 7.4 bo kolseton w tych odcieniach jest ciemniejszy
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.