Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 15:47   #601
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja zamawiałam w tym samym czasie co w Silk Naturals jeszcze w kilku innych sklepach i nie zauważyłam, że nie dostałam od nich maila. Po dwóch tygodniach chciałam sprawdzić kiedy może dojść paczka i zalogowałam się na stronie żeby zobaczyć kiedy wysłali, a tam transakcja nie zakończona - nie ma wpłaty. Sprawdzam PayPal, zapłata jest. Dla pewności jeszcze w mbanku, też obciążone. Napisałam maila i okazało się, że czasem się coś u nich zacina, dostałam za to w prezencie tubkę balsamu do ust
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 01:22   #602
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Walentynkowa kolekcja jest już dostępna:

http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39
http://www.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:12   #603
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dostałam dzisiaj przesyłkę z SN - wysłali 1 lutego czyli szła 8 dni - króciutko
dostałam gratis cień Cabin Feber - taki cielisty błyszczący i pomadkę. Ta pomadka to faktycznie próbka - taki maleństwo zawinięte na patyczek starczy tylko na 1 raz

I mam przy okazji pytanie - czy ktoś może zamawiał Mix Medium z SN? mój ma postać taką galartkowatą... jak robiłam sobie sama z wody i gliceryny to postać jego była płynna - zupełnie inna niż ta.. i nie wiem czy tą galaretkę mam nałożyć na powiekę? czy pod to jeszcze bazę?
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:18   #604
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ahoj widziały to koleżanki? Może ktoś ma?
http://host.silknaturals.com/creb/pr...roducts_id=906

Naszła mnie ochota, aby trochę ciężko zarobionych pieniążków przepuścić na SN właśnie, tylko zastanawiam się, jeśli mam w domu bronzer Hoola Benefitu, to czy jest sens nabywać Thaiti Sweetie?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 00:40   #605
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ahoj widziały to koleżanki? Może ktoś ma?
http://host.silknaturals.com/creb/pr...roducts_id=906

no własnie mi przypomiałaś co miałam wziąć jeszcze do ostatniego zamówienia

ja na razie testuję ich bazę do eyelinerów. W sumie szczerze mówiąc, nie widzę wielkiej różnicy między zrobionym na niej eyelinerem a tym z Coastal Scents. Poza faktem, że za cenę jednego żelowego z CS mam nieograniczone możliwości kolorystyczne

Przyczepić się mogę jedynie do faktu iż krechę nim zrobioną muszę jednak utrwalać odrobinką pudru (przez co traci na intensywności, choć w moim przypadku to akurat zaleta), bo inaczej potrafi mi się rozmazać na oku...Ale z CS też mi się brąz rozmazywał (co dziwne, czarny już nie)..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 21:01   #606
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ahoj widziały to koleżanki? Może ktoś ma?
http://host.silknaturals.com/creb/pr...roducts_id=906

Naszła mnie ochota, aby trochę ciężko zarobionych pieniążków przepuścić na SN właśnie, tylko zastanawiam się, jeśli mam w domu bronzer Hoola Benefitu, to czy jest sens nabywać Thaiti Sweetie?
jest sens, bo one wcale nie są takie same Hoola jest jaśniejszy
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:35   #607
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Zamówiłam sample afterglow i satisfied bo chciałam zobaczyć czy nie okażą się ładniejsze od climaxa jako kolejne interpretacje Orgasmu Narsa.Climax rządzi wg mnie.No i na samym końcu sampel Stellar delikatny perłowy chłodny róż.Jakość zdjęcia nie powala ale jest.Pierwszy z lewej to climax.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sn.jpg (20,7 KB, 36 załadowań)
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-12-09 o 04:52 Powód: dodanie brakujacej fotki po akcji z serwerami
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 14:21   #608
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Hm, Satisfied wygląda na niezłą cegłę, ale Afterglow zapowiada się bardzo dobrze (niestety ). Wygląda na mocno ciemniejszy od Climaxa, który znikał na moich wcale-nie-śniadych polikach.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:33   #609
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
No i na samym końcu sampel Stellar delikatny perłowy chłodny róż.
Ech, nie mogłam się powstrzymać - kliknięty

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Hm, Satisfied wygląda na niezłą cegłę, ale Afterglow zapowiada się bardzo dobrze (niestety ). Wygląda na mocno ciemniejszy od Climaxa, który znikał na moich wcale-nie-śniadych polikach.
Nooo, ja też muszę się nieźle namachać, żeby było cokolwiek widać...
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:50   #610
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ech, nie mogłam się powstrzymać - kliknięty
Ja jestem bardzo zadowolona
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Hm, Satisfied wygląda na niezłą cegłę, ale Afterglow zapowiada się bardzo dobrze (niestety ). Wygląda na mocno ciemniejszy od Climaxa, który znikał na moich wcale-nie-śniadych polikach.
No sama widzisz do climaxa jest dość intensywny.Skoro climax znikał to te może będą akurat
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:08   #611
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Chciałam dorzucić swoje 3 grosze odnośnie odżywki do rzęs - używam jakieś 2 tygodnie. Swoje mam gęste ale cienkie i niezbyt długie a ostatnio jakby jeszcze krótsze się zrobiły - chciałam efektu ogólnego wzmocnienia i ponownego wydłużenia. No i to osiągnęłam. Odżywka magiczna nie jest, nie mam efektu sztucznych rzęs ale z pewnością działa. Śmieszne tylko to opakowanie z pompką - wypluwa moim zdaniem za dużo i za silnie (rozpryskiwało mi się dookoła) więc odkręcam i tą rurką od pompki nakładam. Nie miałam ubytków więc nie wiem jak w kwestii "ponownego porostu" się sprawdza
Aha, może skuszę kogoś szmineczką Smooth and Full z czarnej serii. To przezroczysty sztyf mający powiększać i wygładzać, bez walorów smakowo-zapachowych. Mnie na pewno wygładza bo doskonale nawilża, przez to nawilżenie być może też optycznie jakby powiększał ale osobiście nie zauważyłam. Jesli ktoś ma problem z przesuszającymi się ustami to polecam! Sama zapewne jeszcze go kupię
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:08   #612
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

otamel i rose serum- mam używam i jakoś mnie nie przekonuje,
za słabe nawilżenie ja dla mnie.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:17   #613
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
otamel i rose serum- mam używam i jakoś mnie nie przekonuje,
za słabe nawilżenie ja dla mnie.
Ja miałam rose i tea - oba były za lekkie. Dobre na wielkie upaly - pod filtr, same za słabe, ale nie podrażniły mnie chociaż

Używam za to serum z witaminą C i sobie chwalę, przyjemne jest i taki leń jak ja nie musi sam mieszać Oczywiście kładę je pod krem, samo mnie w ogóle nie nawilża, ale nie taka jego rola...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:42   #614
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny, dlugo czekacie na przesylke z SilkNaturals? Ja zamowilam 24.02. i jeszcze nie dotarla...Zamowilam trzy Slickerki i probke korektora:

1 x Sleep in a Jar- Extra Light Peach (PCextralight) = $0.99
Size Sample
1 x Skinny Dip- pinkie brown satin shimmer gloss (LGSkinnyDip) = $4.50
1 x Whirlwind- Mauve Rose Shimmer- MK Pink Pout Clone (LGWhirlwind) = $4.50
1 x Foreplay- shimmery golden pink Climax gloss (lgForeplay) = $4.50

Juz nie moge sie doczekac!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 10:33   #615
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dlugo czekacie na przesylke z SilkNaturals? Ja zamowilam 24.02. i jeszcze nie dotarla...
Czekam zazwyczaj około tygodnia.

Czy dostałaś emaila o wysyłce? SN było zasypane śniegiem i 25.02. Karen zamknęła firmę na dwa dni (informacja była na forum i na stronie SN), więc realizacja zamówień się opóźniła. Moje zamówienie (też z 24.02.) zostało wysłane dopiero trzy dni temu więc spodziewam się go jutro lub w poniedziałek.

Jeśli nie masz emaila o wysyłce, skontaktuj się z SN poprzez formularz na ich stronie: http://host.silknaturals.com/creb/contact_us.php

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Aha, może skuszę kogoś szmineczką Smooth and Full z czarnej serii. To przezroczysty sztyf mający powiększać i wygładzać, bez walorów smakowo-zapachowych. Mnie na pewno wygładza bo doskonale nawilża, przez to nawilżenie być może też optycznie jakby powiększał ale osobiście nie zauważyłam. Jesli ktoś ma problem z przesuszającymi się ustami to polecam! Sama zapewne jeszcze go kupię
Potwierdzam, ta pomadka jest rewelacyjna - nawilża lepiej niż ich balsamy do ust (i niestety jest od nich dużo droższa). Właśnie czekam na drugą :)

Zamówiłam też Pure - również w formule Black Label - dla porównania. Mam nadzieję, że też będzie tak dobrze pielęgnować usta.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:01   #616
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

A ja muszę bardzo bardzo pochwalić sera Oatmeal i Green Tea Oba są super, nic mnie jeszcze nigdy tak nie nawilżyło. Pory znikają, buzia gładziutka Stosuję pod krem, wymagają raczej warstwy okluzyjnej. Myślę że świetnie się będą nadawać też pod filtr. Oatmeal jest bardziej nawilżające i dodatkowo łagodzi podrażnienia. Naprawdę, uważam te sera za jedno z najlepszych moich odkryć
Bardzo lubię też ich balsamy do ust i lipglossy. Reszta pielęgnacji w fazie testów

Z proszków mają bardzo dobre primery i pudry wykańczające, przypadł mi też do gustu zielony korektor Unblush - jest bardzo lekki, nie wybija się spod podkładu. Tak samo lekkie korektory pod oczy, nie ma mowy o tynku, a ładnie neutralizuje sińce. Podkład umieszałam, ale na razie jeszcze się z nim nie oswoiłam, zostawia ładne wykończenie ale jest ciut suchy, a ja wolę kremowe Cienie i róże - śliczne kolorki, jeszcze nie testowałam wytrzymałości.

SN jest na Wizażu chyba bardzo niedocenianą firmą, a produkty mają naprawdę świetne i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Uwielbiam robić u nich zakupy
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:35   #617
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Z proszków mają bardzo dobre primery i pudry wykańczające, przypadł mi też do gustu zielony korektor Unblush - jest bardzo lekki, nie wybija się spod podkładu. Tak samo lekkie korektory pod oczy, nie ma mowy o tynku, a ładnie neutralizuje sińce. Podkład umieszałam, ale na razie jeszcze się z nim nie oswoiłam, zostawia ładne wykończenie ale jest ciut suchy, a ja wolę kremowe Cienie i róże - śliczne kolorki, jeszcze nie testowałam wytrzymałości.

SN jest na Wizażu chyba bardzo niedocenianą firmą, a produkty mają naprawdę świetne i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Uwielbiam robić u nich zakupy
Fakt przesyłka zazwyczaj błyskawiczna.
Ja miałam żółty korektor pod oczy i w porównaniu do Edm -owskich korektorów to SN robił mi mega tynk.
Natomiast róże mam 4 duże i 3 sample (które trzeba zamienić na pełnywymiar)Nie ocieplają się na mnie jak róże edm.Posiadam jeszcze
dwa brązery duże i puder Splendid to są moje KWC
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:46   #618
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Ja miałam żółty korektor pod oczy i w porównaniu do Edm -owskich korektorów to SN robił mi mega tynk.
Jestem szczerze zdziwiona. Przecież on taki leciutki i delikatny... Mnie co prawda bardziej pasuje brzoskwiniowy ale zakładam że formułę mają taką samą.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:49   #619
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Jestem szczerze zdziwiona. Przecież on taki leciutki i delikatny... Mnie co prawda bardziej pasuje brzoskwiniowy ale zakładam że formułę mają taką samą.
Widac nie każdemu pasuje to samo
A miałaś może korektory edm?
Bo może w porównaniu do nich SN to dla mnie tynk.
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 11:56   #620
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Widac nie każdemu pasuje to samo
A miałaś może korektory edm?
Bo może w porównaniu do nich SN to dla mnie tynk.
Miałam, ale zwykłe, nie nawilżające. Nie sprawdziły się W zasadzie wolę pod oczy korektor płynny lub w kremie ale ten z SN to jedyny proszkowy który wygląda na mnie jako tako. A niedługo mają się u nich pojawić właśnie kremowe, więc czekam z niecierpliwością
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:00   #621
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Miałam, ale zwykłe, nie nawilżające. Nie sprawdziły się W zasadzie wolę pod oczy korektor płynny lub w kremie ale ten z SN to jedyny proszkowy który wygląda na mnie jako tako. A niedługo mają się u nich pojawić właśnie kremowe, więc czekam z niecierpliwością
mmmm....te kremowe to ciekawa perspektywa
Co do edm- owskich to ja wolałam sunlighta od tego SN , ale te nawilżajace (mam dopiero od tygodnia) to juz bajka
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:15   #622
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
mmmm....te kremowe to ciekawa perspektywa
Co do edm- owskich to ja wolałam sunlighta od tego SN , ale te nawilżajace (mam dopiero od tygodnia) to juz bajka
Ja się na EDM obraziłam i nic już u nich nie kupuję, wolę nie ryzykować podrażnienia po tym co się naczytałam.
W zasadzie taki nawilżający korektor można zrobić samemu poprzez dodanie odrobiny oleju. Muszę to wypróbować.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:26   #623
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Widac nie każdemu pasuje to samo
A miałaś może korektory edm?
Bo może w porównaniu do nich SN to dla mnie tynk.
Niesamowite jak mogą różnić się opinie o tym samym produkcie ... "tynk" kojarzy mi się właśnie z korektorami z EDM :S Nawet za nawilżającymi nie przepadam, podczas gdy korektora SN kupiłam już pełen wymiar.

A jeśli chodzi o podkłady, najbardziej pasuje mi formuła original. Na początku używałam też vegan. Uwielbiam to, że można dopasować odcień podkładu tak idealnie :)

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Jestem szczerze zdziwiona. Przecież on taki leciutki i delikatny... Mnie co prawda bardziej pasuje brzoskwiniowy ale zakładam że formułę mają taką samą.
Tak, żółty jest tak samo lekki :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:29   #624
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Przyszly moje Slickerki! Dzis popoludniu znalazlam paczuszke w szkrzynce
Pierwsze wrazenie: pomadeczki sa malutkie, ale wygladaja na bardzo wydajne, ladne, naturalne kolory, ciekawe opakowania. Gratis dostalam szary cien do powiek (szaro-grafitowy, blyszczacy). Jutro potestuje korektor (sample) i moze ten cien
Kosmetyki byly zapakowane w fioletowy papier ozdobny, fajny gest.
Firme oceniam na 5!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:35   #625
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja też wielbię serum Oatmeal i Green Tea, położone pod krem doskonale nawilżają i dzieki nim skóra jest gładsza i zdrowsza. Nie zapychają i nie podrażniają, nie uczulają, co jest dla mnie szalenie ważne i ostatnio coraz rzadziej spotykane.
Polubiłam, mimo małej próbki krem pod oczy. Niewielka ilość daje treściwe nawilżenie i odżywienie cienkiej skóry pod oczami.
Bardzo mi pasują też korektory pod oczy (jako jedyne nie powodują ważenia się podkładu, każdy inny korektor pod okiem akurat się nie sprawdzał) oraz primer Ultimete Luxury Powder, na nim podkłady, które wcześniej się ważyły trzymają się cały dzień.
Do podkładów z SN nie przekonałam się, za słabo kryją i są za suche. Ale dzięki możliwości samodzielnego mieszania dowiedziałam się, że moje tony są z domieszką oliwki, teraz łatwiej jest mi znaleźć odpowiedni kolor.

Nie polubiłam nawilżaczy, bo mnie zapychają. Zdecydowanie wolę lekkie sera.

Dużym plusem jest komunikatywna i szybka w reakcji właścicielka SN, oraz szybkie wysyłki.

Aha i jeszcze jedno, o ile z innych firm zwykle jako gratis dostawałam cienie, które chyba się im nie sprzedawały (np jasny sino niebieski) to SN zawsze dostaję taki, jaki sama bym sobie kupiła i noszę z wielką przyjemnością.

Edytowane przez Apsik
Czas edycji: 2010-03-04 o 16:37
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:10   #626
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

pewno niedoceniana bo mało dyskusji o podkładach
ja stanowczo stawiam ją na pierwszym miejscu razem z lauraessem, a nawet przed nim bo tańsza i przyjaźniejsza firma

poza tym zadne szminki z mineralnych firm mi nie podeszly prócz SN
i jedwab maja swietny i pielegnacja
...
bronzer naj naj
itd ja tam fanka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:33   #627
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
pewno niedoceniana bo mało dyskusji o podkładach
ja stanowczo stawiam ją na pierwszym miejscu razem z lauraessem, a nawet przed nim bo tańsza i przyjaźniejsza firma

poza tym zadne szminki z mineralnych firm mi nie podeszly prócz SN
i jedwab maja swietny i pielegnacja
...
bronzer naj naj
itd ja tam fanka
ja też jestem fanką SN szminki kolorowe i pielęgnacyjne boskie pielęgnacja rewelacja

pastereczko co to za jedwab

aha od ponad tygodnia używam odżywka do rzęs i jestem pod wrażeniem rzęsy wzmocnione i gęściejsze - rewelacja
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:46   #628
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
ja też jestem fanką SN szminki kolorowe i pielęgnacyjne boskie pielęgnacja rewelacja

pastereczko co to za jedwab

aha od ponad tygodnia używam odżywka do rzęs i jestem pod wrażeniem rzęsy wzmocnione i gęściejsze - rewelacja
Reniu, powiesz mi coś o wydajności? bo nie wiem czy wziąć jedną czy od razu dwie a powiem szczerze, że na wszystko co brzmi "wzmocnione rzęsy" reaguję minką " "
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:05   #629
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

odzywka do rzęs w probkach jest limit chyba jedna na zamowienie:/
Pranie uzywala i byla zadowolona chyba, zreszta z tego co pisały dziewczyny to tania w porównaniu do innych firm

jedwab byl zawsze (silk) ale czasem maja braki, najlepszej jakosci z wszystkich co mialam i nie tylko ja
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:11   #630
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Reniu, powiesz mi coś o wydajności? bo nie wiem czy wziąć jedną czy od razu dwie a powiem szczerze, że na wszystko co brzmi "wzmocnione rzęsy" reaguję minką " "
Kasiu odżywkę stosuję tylko na noc pompka jest nie wygodna - wypluwa za dużo odżywki, ale jakoś sobie radzę zasadniczo nie zauważyłam zbyt dużego ubytku po ponad tygodniowym użytkowaniu
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.