Dłutowanie 8mki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 15:24   #1
kajusia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Arrow

Dłutowanie 8mki!!


Mam 15 lat i już owy zabieg czeka mnie 27 października. Troche się boje ;| W życiu nic podobnego nie miałam. A więc usuwać będą mi 8mke na dole po lewej, ktora rośnie w strone 7mki i ma jakieś dziwne nerwy (pani dentystka powiedziała, ze może być paraliz w jakims przypadku czy coś i skierowala do chirurga) Byłam w poniedziałek na pierwszej wizycie. Bardzo miła, młoda ok. 30 pani chirurg. Nie żadna ostra itd. tylko na luzie z uśmiechem Moge spodziewać się stojących studentow . Chciałam zapytać czy to jest bardzo bolesne? Tzn. zabieg. Bo po to się domyślam (miałam usuwana w wieku 11 lat 6tke i bolało jak cholera ;/ tyle, ze w jej miejsce urosła 7mka, wiec dziury nie ma ) Czy musze być w pozycji leżącej? bo tak to się śliny nie da przełknąc. Niestety ja mam tak, ze musze przełknąc, nawet jak jej nie mam, nawet jak mam sączek u dentysty to musze, taki odruch Dla mnie to jest tak jak oddychanie czy mruganie oczami. Da sie ileś wytrzyam ale po czasie trzeba wzić oddech, mrugnąć oczami i w moim przypadku przełknąć. Do tego mam odruch wymiotny. Myślałam, ze sie go już pozbyłam ale jednak nie ;/ Nawet języka nie moge umyc, ani z rana porządnie zębów bo odrazu się dławie Czy będzie tak samo podczas zabiegu? Ja raz sie zadławiłam już prz podawaniu znieczulenia, a pierwsze znieczulenie mialam w wieku 15 lat bo zawsze sie balam. Ile po takim zabiegu musze być w domu? I kto mi wypisze usprawiedliwienie? Normalnie rodzic moze mi napisac? Moja mama dostanie L4 z powodu mnie. Zabieg mam 27 października o 9 rano. W poniedziałek idę pobrać krew żeby sprawdzić przeciwciała. Gdyz na żółtaczke byłam ostatnio szczepiona w 2003 roku, wiec jest prawdopodobieństwo, ze będę musiałą powtórzycz szczepienie.
A może ktoś byl w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu?
kajusia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 10:36   #2
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Dłutowanie 8mki!!

Jest już wątek na dany temat...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200268
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.