krotka a efektowna dieta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 20:58   #1
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161

krotka a efektowna dieta


dziewczyny mam 22 lata i nigdy nei bylam na diecie. nigdy nei mialam problemow z waga! ale po powrocie ze stanow przybylo mi 7 kilo. mam do Was ogromna prosbe o podanie mi ajkiejs diety. tylko blagam zeby trwala tak do miesiaca! i dawala jkiekolwiek rezultaty! nie mowicie mi zebym cwiczyla i takie tam gbo biegam codziennie. chce tylko przepis na krtitka i dobra diete!
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:03   #2
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: krotka a efektowna dieta

Krótka dieta nie da Ci trwałych efektów. Zdrowo zrzuca się 1kg / tydzień.
Nie więcej.
Zmień po prostu odżywianie i zacznij ćwiczyć siłowo.
Reszte masz w podwieszonych wątkach.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 00:11   #3
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: krotka a efektowna dieta

krótka i efektowna? chyba nie istnieje
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 06:51   #4
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: krotka a efektowna dieta

To tak zwana dieta CUD, która jeszcze nie istnieje
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:53   #5
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: krotka a efektowna dieta

ta dieta to kopenhaska, czyli 13 dniowa. Poszukaj w necie. W ciągu 13 dni miałam 7 kg mniej
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:56   #6
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: krotka a efektowna dieta

Cytat:
Napisane przez pandziksa Pokaż wiadomość
ta dieta to kopenhaska, czyli 13 dniowa. Poszukaj w necie. W ciągu 13 dni miałam 7 kg mniej
a później jo-jo i zabawa od początku. Po co?
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:18   #7
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: krotka a efektowna dieta

ja dobrze wiem ze nie bedzie tak ze etraz schudne 10 kilo w ciagu tygodnia. chodzi mi o diete zeby krotko trwala i zebym widziala jakies efekty. slyszalam ze po diecie jest lepsza przemiana materii ale nei wiem czy to prawda. chyba zrezygnuje z diety i wezme sie za jakies cwiczenia
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 00:01   #8
SecretSister
Przyczajenie
 
Avatar SecretSister
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Brieg
Wiadomości: 5
Dot.: krotka a efektowna dieta

A ja polecałabym jakąś dietę oczyszczającą bo z tego co piszesz wynika ,że to ze względu na zmiane sposobu żywienia i zawartej chemii w produktach amerykańskich.
Możesz spróbować takiej tyg. diety w któej sześć razy dziennie jesz same kasze, wszelkiego rodzaju...jaglana, gryczana, jęczmienna, amarantus itp. tylko,że bez niczego, suche gotowane kasze bez tłuszczyku, masełka, oliwy, sosu...Możesz jedynie suszone owoce do niej dodawać albo taką przyprawę jak GAMISO! (przepis znajdzie wpisując w google) i tak tydz. czasu i do tego dużo wody i zielonej herbaty oraz pu-erh i jogę...tylko,żeby mocno nie forsować się wysiłkiem fizycznym....później po tyg. stopniowo wracasz do normalnej, zdrowej diety i więcej ćwiczysz...Bo podczas trwania oczyszczania musisz uważać ,żeby nie wyczerpać zbytnio organizmu
Pozdrawiam i życzę powodzenia!!
SecretSister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 06:21   #9
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: krotka a efektowna dieta

Cytat:
Napisane przez SecretSister Pokaż wiadomość
A ja polecałabym jakąś dietę oczyszczającą bo z tego co piszesz wynika ,że to ze względu na zmiane sposobu żywienia i zawartej chemii w produktach amerykańskich.
Możesz spróbować takiej tyg. diety w któej sześć razy dziennie jesz same kasze, wszelkiego rodzaju...jaglana, gryczana, jęczmienna, amarantus itp. tylko,że bez niczego, suche gotowane kasze bez tłuszczyku, masełka, oliwy, sosu...Możesz jedynie suszone owoce do niej dodawać albo taką przyprawę jak GAMISO! (przepis znajdzie wpisując w google) i tak tydz. czasu i do tego dużo wody i zielonej herbaty oraz pu-erh i jogę...tylko,żeby mocno nie forsować się wysiłkiem fizycznym....później po tyg. stopniowo wracasz do normalnej, zdrowej diety i więcej ćwiczysz...Bo podczas trwania oczyszczania musisz uważać ,żeby nie wyczerpać zbytnio organizmu
Pozdrawiam i życzę powodzenia!!
bardzo kiepski pomysł.

Dajcie sobie spokój z jakimiś dietami cud czy oczyszczaniem (na kaszy ) Zacznijcie się zdrowo odżywiać i ćwiczcie, a wtedy waga ruszy.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:09   #10
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: krotka a efektowna dieta

secret sister dziekuje za pomysl. moze skorzystam. wlasnie chodzi mi o oczyszczenie organizmu z tej calej chemii ktora w stanach do jedzenia dodaja
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:35   #11
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: krotka a efektowna dieta

Cytat:
Napisane przez laaraa Pokaż wiadomość
secret sister dziekuje za pomysl. moze skorzystam. wlasnie chodzi mi o oczyszczenie organizmu z tej calej chemii ktora w stanach do jedzenia dodaja
A pomyślałaś i witaminach, makro i mikroelementach których Ci zabraknie, podczas całego tygodnia, gdy będziesz jadła tylko kaszę?
A także o zdrowych tłuszczach, pełnowartościowym białku ?

Ja nie mogę zrozumieć dlaczego wiele dziewczyn na tym forum ślepo i naiwnie wierzy w gazetowe diety oraz tego typu oczyszczanie i jeszcze inne bzdety.

Pomyślcie też o swoim zdrowiu i o tym co możecie zmienić, ale na lepsze.
Czy naprawdę tak ciężko wprowadzić kilka zmian w swoim odżywianiu a także ruszyć cztery litery i zacząć uprawiać sport ? Tluszcz sam nie wyparuje.

Zacznijcie odchudzać się z głową.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 13:40   #12
Marżolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: krotka a efektowna dieta

Ja byłam tydzień na takiej oczyszczającej diecie(jadłam tylko i wyłącznie 3-4,porcje kaszy jaglanej dziennie bez żadnych dodatków) i troszeczkę schudłam ,ale bez jakiś rewelacji, za to rzeczywiście człowiek czuje się lepiej,lżej i brzuch się robi idealnie płaski!polecam ale bardziej w celu oczyszczenia organizmu niż pozbywania się tłuszczyku.
Marżolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:22   #13
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: krotka a efektowna dieta

Cytat:
Napisane przez Marżolinka Pokaż wiadomość
Ja byłam tydzień na takiej oczyszczającej diecie(jadłam tylko i wyłącznie 3-4,porcje kaszy jaglanej dziennie bez żadnych dodatków) i troszeczkę schudłam ,ale bez jakiś rewelacji, za to rzeczywiście człowiek czuje się lepiej,lżej i brzuch się robi idealnie płaski!polecam ale bardziej w celu oczyszczenia organizmu niż pozbywania się tłuszczyku.
Następna.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:13   #14
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: krotka a efektowna dieta

Też zawsze chciałam w jak najszybszym czasie schudnąć jak najwięcej , ale to nie jest wyjście. Wiem z własnego doświadczenia że jak nie widzi się efektów to człowiek się zniechęca.. ja tak zawsze miałam.. Tyle diet mam za sobą że tylko się załamać , i metabolizm mi się bardzo spowolnił przez co mi trudniej schudnąć. Kiedyś byłam na diecie tysiąc kalorii to owszem schudłam sporo ale potem wszystko zaprzepaściłam przez własną głupotę.
Dieta kopenhaska.. niby dobra , ale dla wytrwałych.. mam znajomych co schudli po niej bardzo dużo i szybko.. i nie mieli efektu jo-jo chociaż już są 2 lata po zażywaniu tej diety , ale to wszystko zależy od organizmu...
Diety cud nie istnieją.. można stracic pare kg ale na krótko..
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:55   #15
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: krotka a efektowna dieta

Nie zawracajcie sobie głowy dietami-cud, tym bardziej jeśli jeszcze ich nigdy nie stosowałyście i uwierzcie na słowo, że to wyjście nie jest.

Zapraszam do wątków podwieszonych dot. 10PŻ

Postawcie na zdrowe odżywianie.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.