Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 14:43   #61
Pyzaty Okruszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 46
Question Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

prawie 3 kg w 4 dni ! WOW! a czy to nie za szybkie tępo? [niezdrowe?]
I tak gratuluję że Ci się udało
Mi po ciąży zostało 5 kg do zrzucenia i mam zamiar je wykończyc dietą Turbo. Aczkolwiek nie wiem jak na mnie zadziała bo teraz jestem na diecie 1400 kcal i waga ani drgnie od 3 mieisęcy co najwyżej tyję ;(
mam nadzieje ze po Turbo nie ma efektu jojo?
Pyzaty Okruszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:09   #62
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez Pyzaty Okruszek Pokaż wiadomość
prawie 3 kg w 4 dni ! WOW! a czy to nie za szybkie tępo? [niezdrowe?]
I tak gratuluję że Ci się udało
Mi po ciąży zostało 5 kg do zrzucenia i mam zamiar je wykończyc dietą Turbo. Aczkolwiek nie wiem jak na mnie zadziała bo teraz jestem na diecie 1400 kcal i waga ani drgnie od 3 mieisęcy co najwyżej tyję ;(
mam nadzieje ze po Turbo nie ma efektu jojo?
jeżeli po diecie będziesz zdrowo się odżywiać to efektu jojo ie bedzie
dietkę miałam zaczynać jutro.. ale dzisiaj wlazłam na gwoździa, noga tak mi krwawiła że szok.. jutro jadę do lekarza itd.. to pewni czasu nie będę miała na 6 posiłków.. najwyżej zacznę we wtorek
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:46   #63
Pyzaty Okruszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 46
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Mam nadzieję że ten gwoździk nie był zardzewiały bo sie można choroby nabawić
życzę powrotu do zdrówka
Pyzaty Okruszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 22:22   #64
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

A ja w ogóle nie zrobiłam zakupów i mam nadzieję, że jutro się znajdą produkty na turbo :|. Bo jak nie to zacznę we wtorek, ale ja już tego nie chcę odkładać, zwlekać itd., bo w końcu nigdy nie zacznę!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 08:27   #65
LiliX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej dziewczynki!!!
Ja wczoraj zrobiłam niezbędne zakupy i ........ Wystartowałam dziś!!!
Zjadłyśmy z kumpelka śniadanko tj. sałatkę warzywna bez sosu, teraz trzeba wziąć się do roboty żeby nie myśleć o jedzeniu. Dla mnie ciężkie jest to, że trzeba pilnować tych godzin. To sprawia, że ciągle myślę o jedzeniu ustawiłam sobie przypomnienie w tel. zobaczymy. Jak wam idzie dziewczyny?
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
LiliX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 09:24   #66
naftalka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Ja też witam Was serdecznie ;-)
Dzisiaj zaczęłam spokojnie, bez turbo, bo co za dużo to nie zdrowo, a zawsze po tych 9 dniach można albo powtórzyć albo zacząć turbo.
Jak moje niektóre poprzedniczki rzuciłam palenie i weszło w 2 m-ce 3kg. Teraz czas zrzucić nieco więcej jakieś 5 i będzie super!

Powiedzcie proszę co pijecie? Jakie napoje mają mniej niz 10 kal/szklankę?
A co z kawą? Uwielbiam i piję dużo żółtej Th..., ale nie mam pojęcia czy jest ona niskokaloryczna? Może polecicie jakąś?

Dziękuję Wam za pomoc.
Pozdrawiam.
naftalka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 09:32   #67
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Ja piję przede wszystkim wodę mineralną ale kawkę bez problemu możesz pić tylko staraj się zeby była ona czarna i max 0,5 łyż. cukru Ja piję czarną i gorzką herbatkę też piję , unikaj soków owocowych i warzywnych !! pozdrawiam turbo girl i zyczę wytrwałości
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 09:39   #68
EweB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cześć!!!
Chcę rozpocząć ta dietę proszę napisz cos więcej o niej.
Czy naprawdę mogę kupic jatylko w necie bo boje sie ze to jakiś przekręt
EweB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:23   #69
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

W związku z tym że ja też dostałam tą dietę od sympatycznych "turbowiczek" przekażę ją również Tobie tylko podaj swojego maila Pozdrawiam
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:27   #70
naftalka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez bamboocha1984 Pokaż wiadomość
Ja piję przede wszystkim wodę mineralną ale kawkę bez problemu możesz pić tylko staraj się zeby była ona czarna i max 0,5 łyż. cukru Ja piję czarną i gorzką herbatkę też piję , unikaj soków owocowych i warzywnych !! pozdrawiam turbo girl i zyczę wytrwałości
piję tylko czarną bez cukru, w ogóle cukru nie używam
soków nie lubię, ale co powiesz np. na takie wody ze smakiem? mają ok. 10-20kal, ale na 100ml?

a jak mięsko? gotowane czy pieczone też?
naftalka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:47   #71
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Wody smakowe śmiało możesz pić co do mięska to najlepiej jeść gotowane ja zrobiłam sobie sałatkę z gotowanego kurczaczka pokrojonego na kawałeczki z jajeczkiem i majonezem light do tego cebulka tez w kosteczke wszystko wymieszać troche soli i pieprzu i danie gotowe i smakuje pysznie a co do smazonego to najlepiej pierś z kurczaka zawiń w folię aluminiową i włóż do piekarnika , piecz ok 0,5 h w 180 stopniach i tez bedzie oki ja nie cierpię warzyw wiec dla mnie ta dieta to
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

a poza tym zastanawiam się czy do turbo nie wprowadzić sobie chlebka z otrębami bo w podstawowej właśnie jest a w turbo nie , co o tym myślicie kochane??
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 11:59   #72
naftalka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dziękuję za pomoc ;-)

co do warzyw to jest bardzo ogóle pojęcie, ja też raczej pomidorek i ogóreczek i to prawie tyle z warzyw, ale ponoć można cały czas jeść to samo byle zgonie z rozpiską na dni i posiłki (w dowolnej kolejności). A co z kapustą, kukurydzą z puszki, groszkiem, fasolką- to też warzywa ;-) w tej diecie?
naftalka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:16   #73
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez Pyzaty Okruszek Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że ten gwoździk nie był zardzewiały bo sie można choroby nabawić
życzę powrotu do zdrówka
był.. ale lekarz nic ie powiedział, tylko jakieś lek wypisał aby dobrze się goiło.. ale i mi lekarz, nawet 5 minut u niego nie siedziałam.
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:21   #74
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Wiec znalazłam tylko groszek z tych produktów o które pytasz
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:25   #75
andzia52
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam
Ja również od dnia dzisiejszego zaczynam turbo.Nastawiona jestem deczko sceptycznie ale myśle ,że przy Waszym wsparciu uda mi się zrzucić w 1-wszym tygodniu conajmniej 3 kg.
POZDRAWIAM wsztskie dziewczyny odchudzające się
andzia52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:29   #76
naftalka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez bamboocha1984 Pokaż wiadomość
Wiec znalazłam tylko groszek z tych produktów o które pytasz
a gdzie znalazłaś, że tak brzydko zapytam? ;-)

ja na e-maila dostałam tylko dietkę, bez zbędnego opracowania, chyba że z pośpiechu nie doczytałam ;-(
naftalka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 13:25   #77
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Kotuś groszek zielony znajduje się w grupie 3

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

W diecie turbo mamy 4 grupy produktów które możemy jeść jeśli tego nie masz daj znać to przesle Ci na maila
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 13:35   #78
naftalka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

turbo, powiadasz? a, jest, faktycznie, przepraszam ;-)

nie widziałam, ale to dla tego, że ja spokojnie zaczęłam od standardowej, bo jakoś boje się drastycznych efektów ;-)
mam obie, turbo była w promocji ;-)))

dlatego pytałam o jakie warzywa chodzi w standardowej, bo turbo właściwie wszystko wynienia z nazwy ;-)

jeszcze raz dziękuję za pomoc

pozdrawiam

Edytowane przez naftalka13
Czas edycji: 2009-05-11 o 13:37
naftalka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 15:22   #79
DXQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Miałysmy z psiapsiółką zacząć dietę od dzisiaj, ale niestety ciężki weekend nam na to nie pozwolił (trzeba było po imprezie wytrzeźwieć). Właśnie opracowałysmy sobie posiłki, jutro jedziemy na ryneczek po warzywa i owoce. Stwierdziłyśmy, że musimy też dużo papieru toaletowego dokupić bo pierwsze dni mogą być sensacją dla naszych brzuszków Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na wasze opinie i pomysły na jakies ciekawe posiłki.
DXQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 15:29   #80
sylwiczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do sylwiczynka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

witam towarzyszki niedoli

ja właśnie zakupiłam sobie tą dietę ale niestety bez wersji "Turbo" Szczerze mówiąc nie bardzo wierzyłam w jej efekty... teraz kiedy czytam Wasze opinie to aż mnie w dołku ściska że sobie jej odmówiłam. Mam zatem prośbę: czy któraś mógłaby mi wysłać ja na maila? Zapłacę te 7 zł. w zaokrągleniu 10 zł. przelewem . Dla mnie to żaden problem,a jeśli mają być z tego efekty...

pozdrawiam wszystkie serdecznie i mam nadzieję że wszystkim nam uda się dojśc do wymarzonej wagi.

Do dzieła!
sylwiczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:25   #81
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hmm no ja niestety dziś nie mogłam zacząć :|. Bardzo brakuje mi w tej wersji turbo pieczywa (ciemnego). I nie wiem na którą wersję się zdecyduję (turbo kusi możliwością zrzucenia większej ilości kg).
Dzisiaj obiecuję sobie, że siądę, rozpiszę te posiłki i wybiorę jedną dietę. Tylko kurczę, dziś kompletnie nie mam na nic czasu .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 20:27   #82
LiliX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez sylwiczynka Pokaż wiadomość
witam towarzyszki niedoli

ja właśnie zakupiłam sobie tą dietę ale niestety bez wersji "Turbo" Szczerze mówiąc nie bardzo wierzyłam w jej efekty... teraz kiedy czytam Wasze opinie to aż mnie w dołku ściska że sobie jej odmówiłam. Mam zatem prośbę: czy któraś mógłaby mi wysłać ja na maila? Zapłacę te 7 zł. w zaokrągleniu 10 zł. przelewem . Dla mnie to żaden problem,a jeśli mają być z tego efekty...

pozdrawiam wszystkie serdecznie i mam nadzieję że wszystkim nam uda się dojśc do wymarzonej wagi.

Do dzieła!
Czuje sie tak samo jak Ty Sywiczynka; kupując dietę stwierdziłam że nie ma sie co dawać naciągać na jakieś dodatkowe diety. Nie poczytałam wczesniej nic o nich na forum a teraz już nie ma możliwości "domuwienia" sobie samej turbo ;(
Dziś wystartowałam ze zwykłom i tez mam ciiiichutttttką nadzieje że za 9 dni któraś z kochanych forumowiczek zlituje się
LiliX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 21:40   #83
rynolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

hej dziewczyny, tez stosuje ta diete turbo, od dzisiaj po dzisiejszym dniu mam dość pomarańczy :P nie kupowalam nic specjalnie bo to malam pod reka, jak wiadomo kazda dieta kosztuje niestety, zapowiada sie ze przez najblizsze dni bede jadla jajka, ogory, pomidorki, rzodkiewki, kiwi i jablka :P moze przeplote czasem jakis serkiem wiejski czy piersiczka z kuczaczka ale ogolnie po dzisiejszym dniu jestem obżarta ale zdrowo, z jednego dania chcialam zrezygnowac ale zmniejszylam i zmusilam sie ogolnie chyba porcje zmniejsze bo sie wykoncze i ta woda, nie lubie wody ale siedzac przed tv czy kompem jakos te ml leca pozdrawiam wytrwałe tubrodziewczyny
rynolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 22:12   #84
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez bamboocha1984 Pokaż wiadomość
W związku z tym że ja też dostałam tą dietę od sympatycznych "turbowiczek" przekażę ją również Tobie tylko podaj swojego maila Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez sylwiczynka Pokaż wiadomość
witam towarzyszki niedoli

ja właśnie zakupiłam sobie tą dietę ale niestety bez wersji "Turbo" Szczerze mówiąc nie bardzo wierzyłam w jej efekty... teraz kiedy czytam Wasze opinie to aż mnie w dołku ściska że sobie jej odmówiłam. Mam zatem prośbę: czy któraś mógłaby mi wysłać ja na maila? Zapłacę te 7 zł. w zaokrągleniu 10 zł. przelewem . Dla mnie to żaden problem,a jeśli mają być z tego efekty...

pozdrawiam wszystkie serdecznie i mam nadzieję że wszystkim nam uda się dojśc do wymarzonej wagi.

Do dzieła!

Dziewczyny proszę przeczytajcie pierwszy post... Już jeden wątek na temat tych diet był zamknięty, a Wasze posty temu wątkowi nic dobrego nie wróżą.
Nie przekazujemy sobie diet, nie wysyłamy itp, jest to wbrew regulaminowi...


bamboocha1984 ja bym tego chlebka do diety turbo nie włączała... Jeśli ma skutkować, to po co zmieniać menu? Z resztą ja bym z chęcią w turbo chciała mieć potrawy z soji, ale jak stosuję turbo, to tego nie biorę. Myślę, że tak będą lepsze efekty.
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 08:53   #85
marynarzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

a ja dziś na 8 dniu.. i jak narazie jest ok, na wadze w 5 dniu miałam 3 kg mniej najgorsze ze już mam brak pomysłów na kompozycję moich posiłków ;p nie wiem jak już je zestawiać a jak widze że na ostatni posiłek wypadają mi warzywa to sobie już go odpuszczam bo mam dosyć sałat ogorków, pierwsze dni są najlepsze bo jajeczniczka gruszki wogole owoce a teraz prawie zadnych tylko same warzywa:/ polecam wam laski na obiad zestawienie ugotowanego kalafiora z gruszką!pycha!! to zestaw z tych pierwszych dni chyba, takie obiadki serwowałam najgorsze że picie kawy juz nie sprawia takiej przyjemności- bez mleka i cukru- masakra blee nawet mielona Lavazza nie jest rewelacją no ale cóż, dobijam "do brzegu" robię 3 dni przerwy żeby odpocząć od warzyw i dalej od początku lecę z dietką. Efekty są naprawde niezłe po 3 dniach!! no i zaczyna mi brakować troszkę słodkości- jestem taki łasuch a od 8 dni nie zjadłam ani grama -szok! a właśnie mam pytanko do Was- czy pijecie albo jecie jakieś wspomagacze? słyszałam o Slim Coffe, kawa wspomagająca odchudzanie ale nie wiem czy kupowac bo tyle teraz w sklepach naciagnych produktów na schudnięcie- bardziej z kasy niż z wagi:/ dajcie znać i wytrwalości turbo-girl
marynarzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:54   #86
judita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

witam ponownie dzis zaczęłam 6 dzien i mam 3,6 na minusie wiec widac zwolniło troszke te spadanie z wagi ale i tak jestem zadowolona
dzis troszke mi sie pogmatwał plan posiłków bo mialam duzo do załatwiania wiec jeden przegapiłam ale gdzies go wcisne..
najabrdziej mi smakuje twarożek wiejski przegryzany migdałami pycha! a i ogorek plus pomidor plus rzodkiewka plus pół łyzeczki majonezu light tez jest ok . z wodą tez juz lepiej bo wczoraj udało mi sie prawie 2,5 l wypic co dla mnie jest mega sukcesem..a kolejnym jest to ze w niedziele na komuni nie skusiłam sie ani na zadne ciacho ani na nic zakazanego!!
pozdrawiam serdecznie!
judita85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 11:02   #87
rynolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

hej po jednym dniu 900 gram mniej :P waze sie codziennie rano na czczo, to "prawie kilo" cieszy ale swiadoma jestem tego ze moze to byc jeszcze jedzonko z niedzieli, ale jak to ptymistycznie brzmi pozdrawiam
rynolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 11:04   #88
andzia52
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ABSTA,kogo Ty reprezentujesz na tym forum ?????.Oto jest pytanie
andzia52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 11:33   #89
pocieszna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej dziewczyny. Ja dzisiaj zaczęłam diete turbo. Najgorzej będzie z tymi 6 posiłkami bo zazwyczaj jadam 2. Ale generalnie powinnam dać radę. najgorzej będzie mi zrezygnować z majonezu.... wiem że to śmieszne ale ja prawie wszystko z majonezem jem... Aż się boję wejśc na wagę....
pocieszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 11:36   #90
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Kotuś majonez możesz jeść tylko że musi być light smakuje jak dla mnie tak samo
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.