dziwne relacje z by³ym - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-05, 23:43   #1
taka roztrzepana
Przyczajenie
 
Avatar taka roztrzepana
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7
Exclamation

dziwne relacje z by³ym


hej, nie wiem gdzie pisaæ, wiêc wybra³am w±tek o seksie. Choæ nie tylko o to chodzi.. a wiêc, kilka lat temu zdradzi³am faceta, którego kocha³am. Pieprzony paradoks, mi³o¶c i zdrada, nie? Wtedy to by³ mój sposób, by daæ jemu i sobie do zrozumienia, ¿e nie bêdziemy razem, ¿e to nie ma racji bytu.
W tamtym roku jednak nasze drogi znów siê zesz³y, znów wyl±dowali¶my w ³ózku. Bylam przekonana, ¿e tylko o to chodzi, ale jak potem wywnioskowa³am, by³o nam tak dobrze razem, bo zwyczajnie dalej wk³adali¶my w to jakie¶ g³êbsze uczucia. Ale umownie mieli¶my siê spotykaæ od czasu do czasu, seks wchodzi³ w grê, tak totalnie bez zobowi±zañ, ka¿dy ma swoje ¿ycie itd.
ostatnio jednak, nie wy³apa³am tego momentu, zaczêli¶my sie zachowywaæ coraz bardziej jakby¶my byli razem, dzwoniæ, skajpajowaæ (mieszkamy w innych miastach), czule odnosiæ siê do siebie, no i seks, przede wszystkim seks..
tylko ¿e znów wyjdê na sukê, bo tak jak wtedy, tak teraz nie wyobrazam sobie z nim zycia. Zwi±zku, na powa¿nie. Facet w moim wieku, dopiero teraz mo¿e w koncu dostanie siê na t± swoj± cholern± medycynê, jedynak, , narcyz, zawsze mia³ wszystko i my¶li, ¿e znalaz³ sobie g³upi± g±skê.. wiem, ¿e teraz ju¿ za daleko to zasz³o, sama przyzwyczai³am sie, ¿e jest obok, ¿e ktos siê w jakis sposób bardziej interesuje, ¿e ja moge sie komus poswiêcic. Ale ju¿ wiem ¿e szukam bezpieczenstwa, oparcia, pewnosci, a nie egoisty, który bêdzie mn± pomiata³ i wykorzysta fakt, ¿e jednak tl± sie dalej jakies uczucia. Nie chce siê godzic na to tylko dlatego, chce miec pewno¶æ, ¿e za kilka lat bêdê mog³a na niego liczyc, zarêczyc sie, mieæ dzieci, czujê, ¿e to jest to, ¿e to ju¿ nied³ugo. A on do tej pory nie powiedzia³ rodzinie o mnie, ani wtedy, ani teraz? jak ja mam siê czuæ? i co zrobiæ? nawet ten seks nie jest najlepszy, ale jakies poczucie winy po tamtej zdradzie sprawia, ¿e czuje jakbym cos mu by³a winna. A najgorsze, ze on zacz±³ cos o zwi±zku mówiæ, chyba trochê siê wkrêci³, ¿e bedziemy razem.. Co powinnam zrobiæ??
taka roztrzepana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 11:12   #2
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Moim zdaniem powinna¶ siê powa¿nie zastanowiæ czy jest to kto¶, z kim rzeczywi¶cie mozna za³o¿yæ rodzinê, z kim w ogóle mo¿na i¶æ przez ¿ycie. Zwi±zek to nie tylko seks, trzeba to odgrodzic, mam wra¿enie,¿e fizycznosc Ci zaslonila uczucia. Je¶li stwierdzisz, ¿e to nie jest odpowiednia osoba - zakoñcz to,raz a dobrze.
Biedroneczka_8888 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 16:06   #3
taka roztrzepana
Przyczajenie
 
Avatar taka roztrzepana
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dziwne relacje z by³ym

dziêki, chcia³abym po prostu wiedzieæ, co z tym robiæ, bo tak d³ugo siê nie da
taka roztrzepana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 18:09   #4
spokoziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: dziwne relacje z by³ym

"nie chce sie z nim wiazac na stale bla bla bo narcyz" a kto inny zechce laske z takim przebiegiem jak ty. zejdz na ziemie
spokoziom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 18:31   #5
zbulwersowany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez taka roztrzepana Poka¿ wiadomo¶æ
hej, nie wiem gdzie pisaæ, wiêc wybra³am w±tek o seksie. Choæ nie tylko o to chodzi.. a wiêc, kilka lat temu zdradzi³am faceta, którego kocha³am. Pieprzony paradoks, mi³o¶c i zdrada, nie? Wtedy to by³ mój sposób, by daæ jemu i sobie do zrozumienia, ¿e nie bêdziemy razem, ¿e to nie ma racji bytu.
W tamtym roku jednak nasze drogi znów siê zesz³y, znów wyl±dowali¶my w ³ózku. Bylam przekonana, ¿e tylko o to chodzi, ale jak potem wywnioskowa³am, by³o nam tak dobrze razem, bo zwyczajnie dalej wk³adali¶my w to jakie¶ g³êbsze uczucia. Ale umownie mieli¶my siê spotykaæ od czasu do czasu, seks wchodzi³ w grê, tak totalnie bez zobowi±zañ, ka¿dy ma swoje ¿ycie itd.
ostatnio jednak, nie wy³apa³am tego momentu, zaczêli¶my sie zachowywaæ coraz bardziej jakby¶my byli razem, dzwoniæ, skajpajowaæ (mieszkamy w innych miastach), czule odnosiæ siê do siebie, no i seks, przede wszystkim seks..
tylko ¿e znów wyjdê na sukê, bo tak jak wtedy, tak teraz nie wyobrazam sobie z nim zycia. Zwi±zku, na powa¿nie. Facet w moim wieku, dopiero teraz mo¿e w koncu dostanie siê na t± swoj± cholern± medycynê, jedynak, , narcyz, zawsze mia³ wszystko i my¶li, ¿e znalaz³ sobie g³upi± g±skê.. wiem, ¿e teraz ju¿ za daleko to zasz³o, sama przyzwyczai³am sie, ¿e jest obok, ¿e ktos siê w jakis sposób bardziej interesuje, ¿e ja moge sie komus poswiêcic. Ale ju¿ wiem ¿e szukam bezpieczenstwa, oparcia, pewnosci, a nie egoisty, który bêdzie mn± pomiata³ i wykorzysta fakt, ¿e jednak tl± sie dalej jakies uczucia. Nie chce siê godzic na to tylko dlatego, chce miec pewno¶æ, ¿e za kilka lat bêdê mog³a na niego liczyc, zarêczyc sie, mieæ dzieci, czujê, ¿e to jest to, ¿e to ju¿ nied³ugo. A on do tej pory nie powiedzia³ rodzinie o mnie, ani wtedy, ani teraz? jak ja mam siê czuæ? i co zrobiæ? nawet ten seks nie jest najlepszy, ale jakies poczucie winy po tamtej zdradzie sprawia, ¿e czuje jakbym cos mu by³a winna. A najgorsze, ze on zacz±³ cos o zwi±zku mówiæ, chyba trochê siê wkrêci³, ¿e bedziemy razem.. Co powinnam zrobiæ??
skoro egoista, ktory toba pomiata, to jak mozna isc z kims takim do lozka? ty jestes ta glupia gaska a facet wie, ze taka znalazl...
kobiety, dlaczego jestescie takie sprzeczne?
zbulwersowany jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 19:35   #6
taka roztrzepana
Przyczajenie
 
Avatar taka roztrzepana
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dziwne relacje z by³ym

mo¿e zwyczajnie ci±gnie nas do jakiejs sta³o¶ci, seks jest wa¿n± czê¶ci± relacji, przynajmniej jak dla mnie. Ale wiem, jak to dzi¶ przeczyta³am masz racjê, jestem g³upi± g±sk±.
taka roztrzepana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 20:32   #7
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1 561
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez Biedroneczka_8888 Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem powinna¶ siê powa¿nie zastanowiæ czy jest to kto¶, z kim rzeczywi¶cie mozna za³o¿yæ rodzinê, z kim w ogóle mo¿na i¶æ przez ¿ycie. Zwi±zek to nie tylko seks, trzeba to odgrodzic, mam wra¿enie,¿e fizycznosc Ci zaslonila uczucia. Je¶li stwierdzisz, ¿e to nie jest odpowiednia osoba - zakoñcz to,raz a dobrze.
Dla faceta podobna porada. Go¶ciu jest g³upi bo my¶li o zwi±zku z kobiet± która przyprawi³a mu rogi.
Ani on dla Ciebie, ani Ty dla niego.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:23   #8
spokoziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla faceta podobna porada. Go¶ciu jest g³upi bo my¶li o zwi±zku z kobiet± która przyprawi³a mu rogi.
Ani on dla Ciebie, ani Ty dla niego.
Tak bardzo to. powinnas sie cieszyc ze cie wogole chce a ty wielka ³aske robisz. ³aske zeby niue bylo ze laske xD bo to pewnie tez masz opanowane do perfekcji. i facet chce z taka planowac rodzinie. trzymajcie mnie
spokoziom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-06, 21:27   #9
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomo¶ci: 1 318
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez taka roztrzepana Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e zwyczajnie ci±gnie nas do jakiejs sta³o¶ci, seks jest wa¿n± czê¶ci± relacji, przynajmniej jak dla mnie. Ale wiem, jak to dzi¶ przeczyta³am masz racjê, jestem g³upi± g±sk±.
Seks jest wa¿ny, ale nie mo¿e byæ fundamentem zwi±zku. To siê kiedy¶ skoñczy i co wtedy? Rozejdziecie siê, bo ju¿ seks was tam nie zadowala? To siê sprawdza tylko na krótk± metê. I w ogóle niby piszesz, ¿e widzisz z nim przysz³o¶æ, a jednak widzisz tylko przeszkody. Chyba sama widzisz, ¿e to nie ma sensu.
__________________
Nikt nie zas³uguje na Twoje ³zy,
a ten kto na nie zas³uguje na pewno nie doprowadzi Ciê do p³aczu.

Kocha siê za nic. Nie istnieje ¿aden powód do mi³o¶ci.
Ksi±¿ki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-07, 19:34   #10
transporter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Zamieñcie siê na partnerów z kole¿ank± NARVANIA. Ona ma misia, chce dominatora i egoisty, A ty masz odwrotnie. Zróbcie mach niom.
transporter jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-08, 08:44   #11
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 1 947
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez taka roztrzepana Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki, chcia³abym po prostu wiedzieæ, co z tym robiæ, bo tak d³ugo siê nie da
chcia³aby¶ wiedzieæ????!!! Obcy ludzie maj± Tobie powiedzieæ co czujesz? co masz zrobiæ? Trochê to dziecinne wiesz? W ogóle ca³y Twój post jest taki jakby¶ opisywa³a kogo¶ ¿ycie - nie swoje- patrz±c na nie z boku...
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 11:15   #12
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: dziwne relacje z by³ym

bo¿e, ludzie, co wy macie we ³bach?? jak zdradzi³a to ju¿ kto by j± inny chcia³ czy kto j± we¼mie z takim przebiegiem...chryste, egzorcystê wam trzeba za³atwiæ bo to inaczej siê nie da... grrrr

autorko w±tku, ka¿dy ma prawo do b³êdu. twoim b³êdem by³a zdrada...pytanie czy jej ¿a³ujesz? je¿eli nie to ewidentnie nie powinna¶ sobie zawracaæ partnerem g³owy. mówi±, ¿e nie wchodzi siê drugi raz do tej samej rzeki...wiem jakie to ciê¿kie kiedy niby nie chce siê z kim¶ byæ bo nie wyobra¿a siê sobie przysz³o¶ci z tak± osob± ale jednak siê t± osobê darzy uczuciem i jest z ni± dobrze... tylko, ¿e kobieta w pewnym wieku zaczyna mimowolnie my¶leæ o przysz³o¶ci...ja bêd±c w podobnej sytuacji pomy¶la³am tak: "czy jest sens dalej ci±gn±æ co¶ co jest z góry skazane na pora¿kê? a co je¿eli oka¿e siê, ¿e to ja bêdê na nas dwoje tyraæ, wychowywaæ dzieci i bóg wie co jeszcze? czy nie lepiej przemêczyæ siê teraz cierpi±c bez tej osoby przez jaki¶ czas czy potem ¿a³owaæ, ¿e siê tyle czasu zmarnowa³o na tak± osobê?" zrób sobie taki emocjonalny rachunek sumienia...wszystkie za i przeciw i podejmij s³uszn± dla ciebie decyzjê. powodzenia!
ingula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-08, 11:37   #13
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 3 454
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez spokoziom Poka¿ wiadomo¶æ
Tak bardzo to. powinnas sie cieszyc ze cie wogole chce a ty wielka ³aske robisz. ³aske zeby niue bylo ze laske xD bo to pewnie tez masz opanowane do perfekcji. i facet chce z taka planowac rodzinie. trzymajcie mnie

Dobry ¿art
__________________
U¶miechaj siê zawsze - cuda s± w drodze
Arinka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-12, 23:01   #14
taka roztrzepana
Przyczajenie
 
Avatar taka roztrzepana
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dziwne relacje z by³ym

wiem, mo¿ecie na mnie zwaæ, po prostu dalej co¶ do niego czuje, chocia¿ nie chce. I jak widaæ sobie z tym nie radzê. A je¶li chodzi o seks, to nie pieprze siê z ka¿dym, zdrada to by³ jednorazowy wyskok, mój by³y by³ moim pierwszym, chyba kwestia g³upoty i ciekawo¶ci zarazem. Kazdy wyczyta z mojego monologu co chce wyczytaæ
taka roztrzepana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-13, 03:14   #15
Victorique
Przyczajenie
 
Avatar Victorique
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: dziwne relacje z by³ym

Cytat:
Napisane przez ingula Poka¿ wiadomo¶æ
bo¿e, ludzie, co wy macie we ³bach?? jak zdradzi³a to ju¿ kto by j± inny chcia³ czy kto j± we¼mie z takim przebiegiem...chryste, egzorcystê wam trzeba za³atwiæ bo to inaczej siê nie da... grrrr
Popieram.

Spokoziom - z ca³ego serca wspó³czujê Twojej ewentualnej partnerce. Naprawdê. Oby takich samców jak Ty na tej Planecie krêci³o siê jak najmniej.

taka roztrzepana - nikt Ci nie powie co masz zrobiæ, sama musisz to przemy¶leæ. Wed³ug mnie zwi±zek bez mi³o¶ci, oparty na seksie, po prostu nie ma sensu. Zastanów siê czy nie chcesz wróciæ do swojego ex tylko dlatego, ¿e akurat nie ma pod rêk± ¿adnej, lepszej opcji.
__________________
Romantyczne opowiadania, recenzje ksi±¿ek i takie tam codzienno¶ci http://miye.eu/
Victorique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 04:14:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.