Scent Bar LIX - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 10:15   #1021
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Dobry Znad kataru & kichania

Ja nic innego nie robię tylko się oszczędzam.
Ale głodna byłam, Iryś spał, no pojszłam gotować. A Chłopu to mnie z rana tak wkurzył że szok. Pojechał se na rower, c'nie, bo przecież on taki spórtowiec że codziennie trenuje. Iryś wstał a ja ledwo żywa.
Patrzę sobie na jego live track... jest 10 mil od domu... zrobię mu taką awanturę że się bidok nie pozbiera! Myślał sobie, że wróci zanim wstaniemy, ale nie z Irytkiem takie numery...
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:46   #1022
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Akowa! Tak?
Co do sukienki... ja się tak przyzwyczaiłam do twojego ostrego stylu heavy lub ostro eleganckiego, no w każdym razie bez miękkości, że to etno jest ponad moją wyobraźnię - choć wyglądasz super, ale jak ktoś kogo nie znam


Zaczynam chorować niestety, czuję, że zbliża się grypsko jak 150 byle kataru nie mieć
Cudownie zastosowany cytat z Gustawa.

2. łykaj cynk, rutynę, czarny bez - ja to biorę w suplemencie diety, nazwy ma różne, verbascon, Sambucol drogi ) Scorbolamid hot, rutocal. Niestety ostatni wirus jakiś potężny bo ponad 3 tygodnie mi się ślimaczyło, chuopina dopadło najpierw, ja od niego złapałam
Dla mnie jednak hardcorem hardcorów jest kaszel. Boję się go jak ognia, po pamiętnych błaganiach o śmierć, bo już nie wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Łooooj Justyna My tu wszyscy chorzy. Iryś chory. Ja gorączkuję i mam katar jak stąd do Moskwy. Tylko Chłop się jakoś trzyma. Straszliwości.
No ale choroba nie choroba - obiad dwudaniowy dla Jaśnie Pana ugotować musiałam i posprzątać też musiałam, taka jestem dzielna.


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

2. ostatnio niewiele brakowało, a posadziliby nas w katowicach
ale na pokładzie było 10 rabinów i chyba się wymodlili, bo otwarli lotnisko w kraku
ale bardzo się wtedy spieszyłam i wszystko miałam dopięte czasowo więc taka zmiana by mi cały plan pokrzyżowała
Normalnie słyszę ich błagania, "Wszystko, tylko nie Katowice "

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bosz... Kobieto, ale Ty masz popieprzony gust!

Dziękuję.



Borze zielony, niech idzie w cholerę.
Powiedz grypsku, że ja już odchorowałam za Ciebie w tym roku i dla Ciebie nie ma przydziału.
Cztery tygodnie z zapaleniem tchawicy, które spadło najpierw na oskrzela, potem na płuca. Dobrze, że mi w nogi nie poszło.
1. Ja go w takim razie podzielam Nie jest popieprzony, jest właśnie bardzo dobry! Masz piękne rysy, hipnotajzin oczy, olśniewającą cerę. Jesteś jednym z nielicznych przypadków, że gdy nie patrzę Ci w oczy, to gapię się na cerę

2. Koszmar. Oł maaaaan, tego się właśnie bałam, ale tfu tfu tfu póki co mi nie zeszło tam.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:43   #1023
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Łooooj Justyna My tu wszyscy chorzy. Iryś chory. Ja gorączkuję i mam katar jak stąd do Moskwy. Tylko Chłop się jakoś trzyma. Straszliwości.
No ale choroba nie choroba - obiad dwudaniowy dla Jaśnie Pana ugotować musiałam i posprzątać też musiałam, taka jestem dzielna.
matko, jak musiałaś, to nie jesteś dzielna, tylko biedna

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
całe życie uciekam, a nie da si


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A jak to działa? Wrzucają karteczki już poniszczone? Czy potem czytają i jakoś to przepracowują? Czy jak?

Ja jak uczyłam miałam pudełko dyskretnych pytań.


Akowa.

Co do ubrania - plus dziesięć kilo wymaga maskowania. Nie dla mnie obcisłe ciuchy ze skóry i sukienki ciasne jak rękawiczka.

Borze zielony, niech idzie w cholerę.
Powiedz grypsku, że ja już odchorowałam za Ciebie w tym roku i dla Ciebie nie ma przydziału.
no nie słucha... ta grypa
w te 10 kilo nie wierzę, bo 10 kilo zawsze widać, szczególnie na szczupłej osobie - a na Tobie nic nie widać, a w spodniach byłaś wtedy

Akowa bardzo mi się podoba

w pudełku jest piłka do ściskania i karteczki do darcia i międlenia

Ja muszę napisać dyskretny list do mamy, tak dyskretny, żeby go nie wywaliła, ale zauważyła

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Zdrówka


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Cudownie zastosowany cytat z Gustawa.

2. łykaj cynk, rutynę, czarny bez - ja to biorę w suplemencie diety, nazwy ma różne, verbascon, Sambucol drogi ) Scorbolamid hot, rutocal. Niestety ostatni wirus jakiś potężny bo ponad 3 tygodnie mi się ślimaczyło, chuopina dopadło najpierw, ja od niego złapałam
Dla mnie jednak hardcorem hardcorów jest kaszel. Boję się go jak ognia
cynk? To mi się kojarzy z ciężarkami na ryby albo z grafiką warsztatową
Jest kiepsko, bo przez głupi katar miałam sen gęsto przerywany - a że budziłam się z wściekłością, to wyobrażacie sobie, jaka to była noc
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:51   #1024
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

No, trza przyznać, bidna nie dzielna.

Ale za to dzisiaj Irytek poszedł do teściów (już go teściowa czarami i czosnkiem wyleczy!) A Chłop jest moim kelnerem, pielęgniarkiem i sprzątaczem. Zdążył już zrobić mi kawę i tosty, umyć podłogę, załadować zmywareczkę i pościelić łóżko... a jeszcze mnóstwo robót dla niego mam.

A na pocieszenie chyba se coś kupię, ale jeszcze nie wiem co.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:58   #1025
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No, trza przyznać, bidna nie dzielna.

Ale za to dzisiaj Irytek poszedł do teściów (już go teściowa czarami i czosnkiem wyleczy!) A Chłop jest moim kelnerem, pielęgniarkiem i sprzątaczem. Zdążył już zrobić mi kawę i tosty, umyć podłogę, załadować zmywareczkę i pościelić łóżko... a jeszcze mnóstwo robót dla niego mam.

A na pocieszenie chyba se coś kupię, ale jeszcze nie wiem co.
Że też wcześniej (jak chorowałam) nie wpadłam na to, my sobie codziennie nadajemy różne, mniej lub bardziej absurdalne określenia/nazwy. Pielęgniarek cudny.

W sumie podobnie chorowałam, też sobie kupowałam nagrody pocieszeia, w połowie choroby nawet zarabiałam lecz mimo tak dobrej opieki, nie znoszę chorować. Nienawidzę ograniczeń Zwłaszcza fazy padnięcia i rozkłądu wręcz

Ale, jak już Cię dopadło, to każdemu należą się takie wypoczynki, żeby móc chorować w spokoju, godnie i z klasą
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:02   #1026
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Znad schetania spowodowanego wieszaniem firanek. I ogólnym jeżdżeniem na szmacie od rana. Rąk nie czuję. A jeszcze mnie czeka farbowanie, przyjaciółka poprosiła...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:18   #1027
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX



Kupiłabym perfumy, no ale po co mi, skoro w ogóle nic nie czuję Wczoraj wypsikałam się od stóp do głów Insolence EDP i NIC! Nic nie czułam! A dzisiaj wcale nie jest lepiej, więc nie pachnę, i jest mi strasznie źle z tego powodu.

Ale i tak mam dylemat, kupić Myrrhiad czy Sucre d'Ebene?
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 16:58   #1028
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad zasypiania na każdym miejscu i o każdej dobie , na szkoleniu dziś przysnęłam i nawet coś mi się zaczęło śnić

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Łooooj Justyna My tu wszyscy chorzy. Iryś chory. Ja gorączkuję i mam katar jak stąd do Moskwy. Tylko Chłop się jakoś trzyma. Straszliwości.
No ale choroba nie choroba - obiad dwudaniowy dla Jaśnie Pana ugotować musiałam i posprzątać też musiałam, taka jestem dzielna.
nie bądź goopia , jak jesteś chora nic nie rób , bo potem nie zauważą , że jesteś chora nawet jak będziesz naprawdę bardzo chora
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Tak, z psychologiem szkolnym się widzę
co do reakcji... w klasie mają zrobione pudełko złości, mogą napisać na kartce co chcą, pognieść to, podrzeć, rzucić czymś itepe... podobno bardzo pomaga



Zaczynam chorować niestety, czuję, że zbliża się grypsko jak 150 byle kataru nie mieć
1.to dobrze
2.łoj
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
u nas też wirus się przetoczył
a ja zaniedbałam picie czystka na ponad miesiąc i opryszczka mnie dopadła. pierwsza od roku pokornie wróciłam do zielska


zebranie dotyczyło 500+, było spokojnie i nie napaskudzili
i jeszcze kolega się pojawił, bo zdjęcia robił
1.
2.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ba! Sto lat to powtarzam.
I jeszcze jak się fatalnie psuje. Ciągle jakieś awarie.



Co do ubrania - plus dziesięć kilo wymaga maskowania. Nie dla mnie obcisłe ciuchy ze skóry i sukienki ciasne jak rękawiczka.

Borze zielony, niech idzie w cholerę.
Powiedz grypsku, że ja już odchorowałam za Ciebie w tym roku i dla Ciebie nie ma przydziału.
Cztery tygodnie z zapaleniem tchawicy, które spadło najpierw na oskrzela, potem na płuca. Dobrze, że mi w nogi nie poszło.



Czuję się w niej fenomenalnie. Moja aktualnie ulubiona.
I nie gniecie się!
1.no wyjątkowo dodupny pomysł i wykonanie , złośliwy rzekłabym nawet
2.ani trochę tych rzekomych +10 nie widać
3.
4.
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość

Ale za to dzisiaj Irytek poszedł do teściów (już go teściowa czarami i czosnkiem wyleczy!) A Chłop jest moim kelnerem, pielęgniarkiem i sprzątaczem. Zdążył już zrobić mi kawę i tosty, umyć podłogę, załadować zmywareczkę i pościelić łóżko... a jeszcze mnóstwo robót dla niego mam.

A na pocieszenie chyba se coś kupię, ale jeszcze nie wiem co.
noo , to to rozumiem , to tak

Jak to dobrze , że jutro niedziela... Cały czas mam wrażenie że jutro poniedziałek
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:41   #1029
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Zobaczyłam takie obrazy, że nie mogę przestać myśleć o malowaniu, i chociaż każde kaszlnięcie kończy się niestety po grypowemu u mnie, czyli mdłościami, to malowałam.
On widział to samo, co ja. Moimi oczami, tak to czuję. Stanisław Żukowski, zm.1944
Paczcie :

13-zukowski.jpg

getimage.php.jpg

images.jpg

original_O0000120.jpg

Stanisław_Żukowski_—_Lies._Paparaci.Jpg

tumblr_nxrsaluimW1rla36eo5_1280.jpg

zukowsk_b.jpeg

zukowski-przesieka.jpg
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:50   #1030
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Zobaczyłam takie obrazy, że nie mogę przestać myśleć o malowaniu, i chociaż każde kaszlnięcie kończy się niestety po grypowemu u mnie, czyli mdłościami, to malowałam.
On widział to samo, co ja. Moimi oczami, tak to czuję. Stanisław Żukowski, zm.1944
Paczcie :

Załącznik 6291161

Załącznik 6291166

Załącznik 6291171

Załącznik 6291176

Załącznik 6291181

Załącznik 6291186

Załącznik 6291191

Załącznik 6291196
Ju co za impresje
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:04   #1031
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ju co za impresje
no dech mi zapiera! A jeszcze gość podobny do mojego Taty.
Przecież ja, poza dwiema sosnami, nie namalowałam z Mazur ani jednego pejzażu - może dać jeden na wystawę na Biegunie? Niech zobaczo Polskę, taką wiosenną, brzozową...chociaż zapach będę mieć jesienny... złotą jesień im odwalę - z swoim czasie

Niby wielu było malarzy z tamtego czasu, którzy malowali światłem i kolorem - Wyczółkowski, Stanisławski, ale u tego człowieka jest coś, co chwyta mnie za serce... koi... uruchamia... jakby mi kto tlen przyłożył
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2016-03-19 o 22:07
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 23:07   #1032
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Zobaczyłam takie obrazy, że nie mogę przestać myśleć o malowaniu, i chociaż każde kaszlnięcie kończy się niestety po grypowemu u mnie, czyli mdłościami, to malowałam.
On widział to samo, co ja. Moimi oczami, tak to czuję. Stanisław Żukowski, zm.1944
Paczcie :

Załącznik 6291161

Załącznik 6291166

Załącznik 6291171

Załącznik 6291176

Załącznik 6291181

Załącznik 6291186

Załącznik 6291191

Załącznik 6291196
No Twoimi. Zgadza się, I mojego taty.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
no dech mi zapiera! A jeszcze gość podobny do mojego Taty.
Przecież ja, poza dwiema sosnami, nie namalowałam z Mazur ani jednego pejzażu - może dać jeden na wystawę na Biegunie? Niech zobaczo Polskę, taką wiosenną, brzozową...chociaż zapach będę mieć jesienny... złotą jesień im odwalę - z swoim czasie

Niby wielu było malarzy z tamtego czasu, którzy malowali światłem i kolorem - Wyczółkowski, Stanisławski, ale u tego człowieka jest coś, co chwyta mnie za serce... koi... uruchamia... jakby mi kto tlen przyłożył
Oł maaaan Choć może nie powinnam się dziwić. tylko cieszyć


A Polskę na biegunie dać - to wręcz Musz-dać!

Dodam, że impresjonizm, to nie do końca moje patrzenie. Tylko właśnie kojarzy mi się z fascynacją taty tym stylem, mamy też, ale inaczej. Tato planował malować na emeryturze (niestety zmarł mając 61 lat) a większość swoich wczesnych prób, wyrzucił Jednak pamięć, wrażenia pozostają gorące, i jak wrzucasz takie obrazy to odżywają.

Tak na marginesie, najbardziej "mój", bo przeżyty wielokrotnie, i związany z tysiącem intensywnych wspomnień, jest z powyższych ten paprociowy las.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-03-19 o 23:18
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 02:21   #1033
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX

" potężny nos, medyczny, szpitalne środki dezynfekujące – lizol, pasta do podłóg (taki zapach nie dziwi, że Laphroaig był dopuszczony do obrotu w USA podczas prohibicji, oczywiście nie jako napój alkoholowy, a środek medyczny), dalej w zapachu wyczuwalny jest dym, popiół po ognisku, wędzarnia; potem nieco słodyczy i sucha dębina; wspaniały zapach, przejmujący i wszechogarniający"
http://lukloveswhisky.pl/moja-kolekc...-10-years-old/
moja whisky

z impresjonistów, ostatnio zachwycałam się Turnerem na żywca
nieziemski jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0455.jpg (91,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2016-03-20 o 02:41
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 04:18   #1034
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No, trza przyznać, bidna nie dzielna.

Ale za to dzisiaj Irytek poszedł do teściów (już go teściowa czarami i czosnkiem wyleczy!) A Chłop jest moim kelnerem, pielęgniarkiem i sprzątaczem. Zdążył już zrobić mi kawę i tosty, umyć podłogę, załadować zmywareczkę i pościelić łóżko... a jeszcze mnóstwo robót dla niego mam.

A na pocieszenie chyba se coś kupię, ale jeszcze nie wiem co.
No i tak powinno być, niech skacze chłop koło Ciebie





Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
no dech mi zapiera! A jeszcze gość podobny do mojego Taty.
Przecież ja, poza dwiema sosnami, nie namalowałam z Mazur ani jednego pejzażu - może dać jeden na wystawę na Biegunie? Niech zobaczo Polskę, taką wiosenną, brzozową...chociaż zapach będę mieć jesienny... złotą jesień im odwalę - z swoim czasie

Niby wielu było malarzy z tamtego czasu, którzy malowali światłem i kolorem - Wyczółkowski, Stanisławski, ale u tego człowieka jest coś, co chwyta mnie za serce... koi... uruchamia... jakby mi kto tlen przyłożył
Dobry pomysł z tymi Mazurami na wystawę

Obrazy zobaczę jak będę przy kompie, bo teraz oczywiście w łóżku jestem
Czekam aż Did skończy się posilac i idę spać dalej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 10:48   #1035
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Bryyy Znad kawusi z Jersey milk (mniam!)

Stwierdziłam, że wypadałoby się doszkolić w zakresie makijażowym I wczoraj cały wieczór szukałam nowych pędzli i jakiegoś youtube beauty guru który wyglądałby chociaż trochę podobnie do mnie - i włala, lecą do mnie pędzle Zoeva i zasubskrybowałam się do Nikkie Tutorials.
Będeu pienkna
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:48   #1036
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LIX

Miłej niedzieli całemu Baru, wypoczynku i zdrówka!
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 13:18   #1037
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Własnie zrobiłam tort dla małza na jutro i mi się juz nic nie chce, a jeszcze obiad trzeba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 13:42   #1038
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A Polskę na biegunie dać - to wręcz Musz-dać!

Dodam, że impresjonizm, to nie do końca moje patrzenie. Tylko właśnie kojarzy mi się z fascynacją taty tym stylem, mamy też, ale inaczej. Tato planował malować na emeryturze (niestety zmarł mając 61 lat) a większość swoich wczesnych prób, wyrzucił Jednak pamięć, wrażenia pozostają gorące, i jak wrzucasz takie obrazy to odżywają.

Tak na marginesie, najbardziej "mój", bo przeżyty wielokrotnie, i związany z tysiącem intensywnych wspomnień, jest z powyższych ten paprociowy las.
Och, tak, a dla mnie ten ostatni - przesieka.
A wiesz, że to dla mnie nie jest impresjonizm? tzn wiem, co masz na myśli - ale może tu dochodzę do sedna problemu, bo dla mnie to niemal hiperrealizm.
Raz przypadkiem się okazało, że inaczej widzę kolory, dziwnie mi się zrobiło

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tymi Mazurami na wystawę

Obrazy zobaczę jak będę przy kompie, bo teraz oczywiście w łóżku jestem
Czekam aż Did skończy się posilac i idę spać dalej
O matko pamiętam takie czasy - dziś o 5. też nie spałam, z powodu wyschnięcia - oddychałam przez usta i walczę z katarem, bez chemii, bo środki katarowe odbierają mi węch

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Bryyy Znad kawusi z Jersey milk (mniam!)

Stwierdziłam, że wypadałoby się doszkolić w zakresie makijażowym I wczoraj cały wieczór szukałam nowych pędzli i jakiegoś youtube beauty guru który wyglądałby chociaż trochę podobnie do mnie - i włala, lecą do mnie pędzle Zoeva i zasubskrybowałam się do Nikkie Tutorials.
Będeu pienkna
to fajny pomysł - poszukać kogoś podobnego... ja długo szukałam sensownych tutoriali dla babek w moim wieku, ale nie znalazłam - albo były jakiś ponaciągane, albo starsze...
Ale od kiedy mam swój wymarzony podkład i umiem robić brwi (zresztą u mnie im mniej tym lepiej) to mi trochę przeszło

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Miłej niedzieli całemu Baru, wypoczynku i zdrówka!
I Tobie! Co tak rzadko bywasz?


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie zrobiłam tort dla małza na jutro i mi się juz nic nie chce, a jeszcze obiad trzeba
nie mogę tego czytać... bo się pod ziemię zapadnę
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 15:07   #1039
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

No bo fajnie się ogląda Maxineczkę, czy Katosu, czy Pixiewoo albo L. Eldridge, ale co mi po ich świetnych tutorialach skoro mam zupełnie inne oczy? Ja mam buźkę okrągłą, nalaną, z nosem wielkim, cienkimi ustami i małymi, głęboko osadzonymi oczkami, więc muszę znaleźć kogoś, kto pokaże mi, jak malować taką twarz, jak moja.

A że to zadanie wcale niełatwe, to już insza inszość...
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 15:15   #1040
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No bo fajnie się ogląda Maxineczkę, czy Katosu, czy Pixiewoo albo L. Eldridge, ale co mi po ich świetnych tutorialach skoro mam zupełnie inne oczy? Ja mam buźkę okrągłą, nalaną, z nosem wielkim, cienkimi ustami i małymi, głęboko osadzonymi oczkami, więc muszę znaleźć kogoś, kto pokaże mi, jak malować taką twarz, jak moja.

A że to zadanie wcale niełatwe, to już insza inszość...
czy w avie to Ty? Bo po opisie w życiu bym nie wpadła
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 16:00   #1041
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

No ja, przecie jak nie ja jak ja.

Wiesz, zdjęcia i telewizja kłamią, wstawiłam sobie to zdjęcie w avka właśnie dlatego, że wyjątkowo udało mi się zrobić pierwsze chyba w życiu ładne selfie. (Plus tona mejkapu, wydęte wargi i wykonturowany nos - to też robi swoje )
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 19:42   #1042
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad próby porządków przedświątecznych
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Zobaczyłam takie obrazy, że nie mogę przestać myśleć o malowaniu, i chociaż każde kaszlnięcie kończy się niestety po grypowemu u mnie, czyli mdłościami, to malowałam.
On widział to samo, co ja. Moimi oczami, tak to czuję. Stanisław Żukowski, zm.1944
Paczcie :

Załącznik 6291161

Załącznik 6291166

Załącznik 6291171

Załącznik 6291176

Załącznik 6291181

Załącznik 6291186

Załącznik 6291191

Załącznik 6291196


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

z impresjonistów, ostatnio zachwycałam się Turnerem na żywca
nieziemski jest
na żywo nie widziałam, ale się zgadzam , że nieziemski
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
no dech mi zapiera! A jeszcze gość podobny do mojego Taty.
Przecież ja, poza dwiema sosnami, nie namalowałam z Mazur ani jednego pejzażu - może dać jeden na wystawę na Biegunie? Niech zobaczo Polskę, taką wiosenną, brzozową...chociaż zapach będę mieć jesienny... złotą jesień im odwalę - z swoim czasie

Niby wielu było malarzy z tamtego czasu, którzy malowali światłem i kolorem - Wyczółkowski, Stanisławski, ale u tego człowieka jest coś, co chwyta mnie za serce... koi... uruchamia... jakby mi kto tlen przyłożył
dawaj koniecznie ! lato i złotą jesień i wiosnę zimę mają swoją najlepszą


Święta byłyby miłe, gdyby nie trzeba było przedtem sprzątać i w ogóle gdyby ludzie mieli zdrowe podejście do tematu , który ich nie dotyczy z powodu religijnego tradycyjna presja społeczna bez powodu jest zdecydowanie zbyt mocno zakorzeniona .

Co mówiąc po ludzku oznacza że nie chce mi się sprzątać i mam gdzieś wygląd okien , ale jestem zmuszona presją najbliższej rodziny
wobec czego spadam wieszać uprane firanki
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 19:49   #1043
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Święta byłyby miłe, gdyby nie trzeba było przedtem sprzątać i w ogóle gdyby ludzie mieli zdrowe podejście do tematu , który ich nie dotyczy z powodu religijnego tradycyjna presja społeczna bez powodu jest zdecydowanie zbyt mocno zakorzeniona .

Co mówiąc po ludzku oznacza że nie chce mi się sprzątać i mam gdzieś wygląd okien , ale jestem zmuszona presją najbliższej rodziny
wobec czego spadam wieszać uprane firanki
Dla mnie nie istnieje coś takiego, jak "presja społeczna"
I w nosie mam co powiedza inni, w tym rodzina, wiec nie wypruwam se zył ani niczego przedswiatecznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 20:03   #1044
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Święta byłyby miłe, gdyby nie trzeba było przedtem sprzątać i w ogóle gdyby ludzie mieli zdrowe podejście do tematu , który ich nie dotyczy z powodu religijnego tradycyjna presja społeczna bez powodu jest zdecydowanie zbyt mocno zakorzeniona .

Co mówiąc po ludzku oznacza że nie chce mi się sprzątać i mam gdzieś wygląd okien , ale jestem zmuszona presją najbliższej rodziny
wobec czego spadam wieszać uprane firanki

ja idę do pracy w wielkanoc... miałam poniedziałek wpisany, ale się zamieniłam z koleżanką, bo jej zależało...
dzieci odbieram w niedzielę po pracy, a poniedziałek to już od południa będzie przygotowywaniem się do szkoły
ale sprzątnąć muszę przed
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:46   #1045
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIX

Baru, zwłaszcza rudy Baru, pomocy, bo internety tylko mnie ogłupiły
Chcę uzyskać rudość ciemną, czerwoną, może być wpadająca w brąz, byle toto miało chłodny odcień. Żadne miedzie. Jakiej henny użyć? Z amlą i jatropą? Z samą amlą? Jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. Dawno temu używałam tylko eldu henny zmieszanej z rubiną.
Kolor wyjściowy odrobinę ciemniejszy niż na fotce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070602_2_male.JPG (194,8 KB, 20 załadowań)
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2016-03-21 o 11:36
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:02   #1046
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Joł baru snad nawrotu syfów ... O mały włos się nie złamałam i nie zakupiłam filuidu erisa zima .... Dobrze że są testery, jednak fluid na krosty u mnie nie przejdzie niestety .... Skazana jestem na chodzenie z pryszczami w szak nic tak nie odmładza jak trądzik ...

No i jutro sądny dzień , ierwszy dzień stażu na oddziale w hoszpicjum jakoś nie wiem jak to przeżyję
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:22   #1047
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Och, tak, a dla mnie ten ostatni - przesieka.
A wiesz, że to dla mnie nie jest impresjonizm? tzn wiem, co masz na myśli - ale może tu dochodzę do sedna problemu, bo dla mnie to niemal hiperrealizm.
Raz przypadkiem się okazało, że inaczej widzę kolory, dziwnie mi się zrobiło


O matko pamiętam takie czasy - dziś o 5. też nie spałam, z powodu wyschnięcia - oddychałam przez usta i walczę z katarem, bez chemii, bo środki katarowe odbierają mi węch


to fajny pomysł - poszukać kogoś podobnego... ja długo szukałam sensownych tutoriali dla babek w moim wieku, ale nie znalazłam - albo były jakiś ponaciągane, albo starsze...
Ale od kiedy mam swój wymarzony podkład i umiem robić brwi (zresztą u mnie im mniej tym lepiej) to mi trochę przeszło


I Tobie! Co tak rzadko bywasz?



nie mogę tego czytać... bo się pod ziemię zapadnę
Wspolczuje kataru





Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie nie istnieje coś takiego, jak "presja społeczna"
I w nosie mam co powiedza inni, w tym rodzina, wiec nie wypruwam se zył ani niczego przedswiatecznie


Ja jadę na święta do rodziców więc tym bardziej nie mam motywacji ale nawet jakby mi się miał tłum gości na chatę zwalić to na pewno bym z tego powodu specjalnie okien nie myla ani firanek nie prala
Jeszcze nigdy od kiedy jestem na swoim nie zdarzyło mi się specjalnie sprzątać na święta, duże porządki robię jak mnie nagła wena najdzie, czyli ostatnio nigdy sprzątam na bieżąco tylko




Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł baru snad nawrotu syfów ... O mały włos się nie złamałam i nie zakupiłam filuidu erisa zima .... Dobrze że są testery, jednak fluid na krosty u mnie nie przejdzie niestety .... Skazana jestem na chodzenie z pryszczami w szak nic tak nie odmładza jak trądzik ...

No i jutro sądny dzień , ierwszy dzień stażu na oddziale w hoszpicjum jakoś nie wiem jak to przeżyję
i wielkie kciuki za jutro
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 08:06   #1048
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Nie rozumiem presji społecznej i guzik mnie obchodzą święta - ot, jeden dodatkowy dzień, kiedy nie trzeba iść do pracy.

Natomiast mnie samej jest przyjemnie mieć czyste okna, firanki, podłogi i wszystko inne, w otoczeniu czego przebywam. Służby nie posiadam, więc mam wybór: mieszkać w syfie albo się uchetać.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 09:17   #1049
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Ja jadę na święta do rodziców więc tym bardziej nie mam motywacji ale nawet jakby mi się miał tłum gości na chatę zwalić to na pewno bym z tego powodu specjalnie okien nie myla ani firanek nie prala
Jeszcze nigdy od kiedy jestem na swoim nie zdarzyło mi się specjalnie sprzątać na święta, duże porządki robię jak mnie nagła wena najdzie, czyli ostatnio nigdy sprzątam na bieżąco tylko
Ewuś, pokrewna duszyczko, mam włąsnie identiko, piona!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:12   #1050
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LIX

Nie myjeu łokien, nie sprzątam, nje.
W ogóle nie bardzo mi się chce cokolwiek.


Nesko

A, gdyby ktoś kupował tego Casbasha, to bardzo proszę o info też bym z chęcią 10 ml


Aileen jakie włosy!


Chcę zapuszczać, ale jestem na etapie, że wyglądam jakbym się w ogóle nie czesała, nawet jeśli umyję i ułożę włosy tuż przed wyjściem


Ju

Poczytałabym sobie coś relaksacyjnie...
A tu ten czas tak leci, że człowiek nie zauważa nawet, kiedy się starzeje.


Dobra, nie marudzę już.


Sabb piękna sukienka
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.