makijaże na snobka.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 13:32   #1
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360

makijaże na snobka.pl


http://www.snobka.pl/artykul/10764/_/1

moim zdaniem koszmarny, zupełnie niedobrany i niekorygujący małych oczu ( a z założenia miał korygować i być zrobiony specjalnie dla tej modelki). Niestety nie panuje tam wolność słowa i mój krytyczny komentarz został usunięty (popłacze sie zaraz a moje IP zablokowane. Zachęcam Was do wyrażania swoich opinii o tym makijażu niekoniecznie tu - przede wszystkim tam . Chętnie poznam wasze zdanie bo może nie mam racji i jest to dobry makijaż
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:04   #2
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: makijaże na snobka.pl

Ja się z tobą nie zgodzę. Sama mam małe, głęboko i blisko siebie osadzone oczy. Uwielbiam się malować i eksperymentować i przyznam szczerze, że najlepszy efekt powiększający i oddalający od siebie oczy uzyskuję właśnie w ten sposób. Jasny cień na wewnętrzny kącik oka, średni kolor (dla moich zielonych oczu najlepiej róż lub brzoskwinia) na środkową cześć powieki, a ciemny na zewnętrzy kącik i wydłużony w kierunku góry. Osobiście nie maluję tylko dolnej powieki (nawet tuszu nie nakładam na dolne rzęsy), bo moje oczy wyglądają na smutne (oklapnięte).
Ale... Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba - tobie nie musi, ważne że modelka jest zadowolona z efektu
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:30   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: makijaże na snobka.pl

Czy twoje życie jest aż tak zajmujące, że nie poradzisz sobie z sytuacją w której cała społeczność internetowa nie będzie mogła doznać zaszczytu poczytania o tym jak to bardzo Ci się coś nie podoba?

Bo to trochę śmieszne, że dorosła (?) osoba aż tak bardzo niepewnie czuje się ze swoim jestestwem że byle usunięcie postu i zablokowanie jej ip na jakimś tam podrzędnym portalu zmuszą ją do ogłaszania wszem i wobec jaka to okropna krzywda jej się stała. A komentarze w stylu "popłaczę się zaraz: sobie daruj bo najwyraźniej skoro miałaś czas zakładać tu wątek żeby się powyżalać to zwyczajnie już ci wiele do faktycznego popłakanie się zaraz nie brakuje
A zachęcanie wizażanek do komentowania tego makijażu na snobce bo Ty nie możesz to już szczyt dziecinady.

Makijaż jak makijaż - mi się efekt podoba a tego co faktycznie z oczami robi oceniać nie będą nie nie ma zdjęcia całej twarzy modelki przed makijażem. Uważam, że wygląda to atrakcyjnie i estetycznie. Aczkolwiek - nie zachwyca mnie.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:32   #4
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: makijaże na snobka.pl

To że małe oczy to nic, ale jeszcze opadająca powieka. Moim zdaniem ten makijaż nie osiągnął efektu, który miał osiągnąć.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:11   #5
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: makijaże na snobka.pl

Makijaż makijażem,ale Twoja postawa jest co najmniej zadziwiająca.
Nie trzeba od razu zakładać nowego wątku jak coś Ci się nie podoba.Gdyby każda osoba chciała tak robić,to codziennie powstawałyby setki podobnych,śmieciowych tematów.Sorry,to nie żal.pl tylko wizaż.

Katosu ma bez wątpienia wprawną rękę i spory talent,wystarczy spojrzeć na jej inne makijaże.A wpadki zdarzają się nawet najlepszym.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:56   #6
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: makijaże na snobka.pl

Moja postawa została spowodowana tym, że moje posty chwalące nie zostały nigdy skasowane. A jeden post negatywny i dostałam bana. Może to wina napięcia przedmiesiączkowego ale taka działanie mnie denerwuje.
Bo moim zdaniem błędem jest np cielista kredka na linie wodną, która zmniejsza oczy zamiast białej (powiększa optycznie) takie rozłożenie cieni jeszcze pomniejsza oczy i szerzej je rozstawia. Także doklejenie (po kija??) sztucznych rzęs zwłaszcza takich tez nie powiększa oczu.



@Eyo to nie ja mam nabitych ponad 11tysięcy postów na forum o gadkach - szmatkach.
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:14   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: makijaże na snobka.pl

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
Moja postawa została spowodowana tym, że moje posty chwalące nie zostały nigdy skasowane. A jeden post negatywny i dostałam bana. Może to wina napięcia przedmiesiączkowego ale taka działanie mnie denerwuje.
Bo moim zdaniem błędem jest np cielista kredka na linie wodną, która zmniejsza oczy zamiast białej (powiększa optycznie) takie rozłożenie cieni jeszcze pomniejsza oczy i szerzej je rozstawia. Także doklejenie (po kija??) sztucznych rzęs zwłaszcza takich tez nie powiększa oczu.



@Eyo to nie ja mam nabitych ponad 11tysięcy postów na forum o gadkach - szmatkach.

1. Każdy może sobie robić ze swoim serwisem co mu się żywnie podoba i jak tylko ma ochotę banować każdego kogo komentarze mu się nie podobają to ma do tego prawo. Jak się nie podoba to załóż sobie własny portal i sobie będziesz dyktować zasady.

2. Za co dostałaś bana to wiesz Ty i osoba która ci tego bana wlepiła. Ja tam nie wiem co faktycznie napisałaś i nigdy się nie dowiem.

3. To wspaniale że uważasz, że miarą Twojego geniuszu jest ilość czegoś gdzieś tam. Chociaż - czemu mnie nie dziwi, po tym jak bardzo boli cię byle ban, że musisz uciekać się do tak tanich chwytów jak wytykanie cyferek
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2011-02-16 o 16:15
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 16:22   #8
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: makijaże na snobka.pl

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
1. Każdy może sobie robić ze swoim serwisem co mu się żywnie podoba i jak tylko ma ochotę banować każdego kogo komentarze mu się nie podobają to ma do tego prawo. Jak się nie podoba to załóż sobie własny portal i sobie będziesz dyktować zasady.

2. Za co dostałaś bana to wiesz Ty i osoba która ci tego bana wlepiła. Ja tam nie wiem co faktycznie napisałaś i nigdy się nie dowiem.

3. To wspaniale że uważasz, że miarą Twojego geniuszu jest ilość czegoś gdzieś tam. Chociaż - czemu mnie nie dziwi, po tym jak bardzo boli cię byle ban, że musisz uciekać się do tak tanich chwytów jak wytykanie cyferek

o boże...
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.