Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 12:10   #4531
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
a na jakim dziale te kredki , bo niedaleko mnie rossmana otworzyli to sobie może kupię
tam gdzie zabawki czasem tez patelnie czy jakieś szklanki, sama niewiem jak to opisać.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 12:14   #4532
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Baobabku czasem warto postawić na swoim własnie sobie przypomniałam jak wyprowadziliśmy się od mojej mamy do naszej kawalerki w całym domu był jeden wielki syf (po remoncie) postawiliśmy łóżko na środku pokoju i spaliśmy tak 1 noc pamiętam to jak dzis

za odwage widać opłacało się

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

dobra ide się dalej pakować spakowałam już 2 wielkie torby i dalej echoooooo boże ile to rzeczy trzeba zabrac jak sie jedzie z dzieckiem
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 12:27   #4533
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Pop, ale ty niedobra dla teściowej, ale tej córci to bym też tak nie zostawiła. choć moja babcia (83l) to wszystkich swoich prawnuczków mówi syneczku, i córuś, i to u niej tak pieszczotliwie brzmi że lubię jak tak mówi
moja mama na eryka mówi pajączku, na erwina jeszcze nic nie znalazła.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:20   #4534
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Hejo, dziewczęta

chyba w tym tygodniu poczuję się jak Pop. Mój TŻ wziął urlop, samochód i małą i pojechał heeeen, do swoich rodziców. Aż mi łza w oku stanęła, jak odprowadzałam ich na parking Będę tęsknić okrutnie. Ale ja muszę siedzieć w domu, na tyłku i pisać prace dyplomowe. Do tego potrzebny mi był spokój Poza tym, TŻ jest zaradny i sobie poradzi (sam pakował dzieciowe gadżety). Kochany jest!

Baobabku, gratuluję mieszkanka!!! Ależ musicie czuć ulgę. Super! Ja pamiętam nasze pierwsze wspólne mieszkanie, jeszcze na studiach. W pięknej starej dzielnicy Krakowa, ale w środku...niby wszystko okej, ale wanna była w kuchni Szpan na maks, jak w filmie 101 Rejkjawik

Asiu, dobrze, że panujesz nad Tormentiolem. Ja go używałam dla Matyldy, ale z umiarem, bo podobno dla maluszków nie jest zbytnio wskazany. Ale jak mus to mus, pupa do wygojenia, więc nie ma innej opcji. Do mycia szare mydło i będzie gites.

Kochane, mam pytanie. Naczytałam się o organicznych kosmetykach dla dzieci, czy któraś z Was używa albo zna kogoś, kto stosuje dla swoich maluchów MASŁO SHEA albo MYDŁO MARSYLSKIE (ja kiedyś używałam dla siebie, ale jestem ciekawa, jak na nie reagują dzieci).

Jeśli któraś z Was ma blisko do IKEI to polecam pluszowe zestawy do zabawy (dla dzieci od lat 3, ale kupiłam na zapas, nie mogłam się powstrzymać):

-owoce http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70185745
-warzywa http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10185748
-ciastka + tort http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50185751
-śniadanko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90185754
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:32   #4535
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Niestety, bez zmian Na razie wieczorem i rano użyłam tormentiolu. Ale już więcej nie użyję bo się boję, bo to nie bardzo dla takiego malucha.
Teraz od rana myję pupcię tylko wodą z mydlem i zasypuje mąką ziemniaczaną. Zobaczę czy coś to da.
w poniedzialek śmigam do lekarza bo nie wygląda to dobrze i dziecię mi się męczy. Poza tym jej kupka ostatnio jest barrrdzo dziwna. Nie dość że często ja robi (co pielucha to kupa) to jeszcze w niej bardzo dużo sluzu, prawie cala kupa to sluz. I moze to też od tej kupki ta pupa taka chora no normalnie- jak nie urok to...- i to dosłownie...
No to faktycznie lepiej iść niż się zamartwiać , a może do jedzonka coś nowego jej dawałaś? i z tond ta kupa, pewnie od tego się odparzyła bidula.
Ja ostatnio po lekach nie mogłam zwalczyć odparzenia i też próbowałam wszystkiego (to było bardziej jak uczulenie) smarowałam hydrokortizon crem chyba 1% i mąka ziemniaczana tak na przemian i zeszło w końcu.
A teraz profilaktycznie zasypuję mąką jednak myślę ,że jest lepsza od różnych pudrów i zasypek.No i woda do mycia.
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
tam gdzie zabawki czasem tez patelnie czy jakieś szklanki, sama niewiem jak to opisać.
a to już chyba wiem , po niedzieli będę to poszukam

A mój Miko coś niespokojnie śpi dzisiaj , cały czas noga na wózku , bo jak przestanę bujać to się budzi.Pogoda czy ciśnienie coś nie teges?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:38   #4536
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

od samego rana tz mnie wkurza już nie moge strasznie drażni mnie jego głupota i bezmyślność ile razy ja mam mu wszystko tłumaczyć jak podawac kropelki jak go karmić jak nosić zdaje mi sie ze żyjemy w innych światach wiem ze moj stres jest spowodowany ostatnimi przeżyciami Maćkowymi ale moj tż naprawdę przegina co ja mam z nim zrobić
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:54   #4537
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Sponsa zabawki świetne nawet jako dekoracja.
O kosmetykach nic nie słyszałam , może kup jakieś próbki i zobaczysz jak mała na nie zareaguje

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
od samego rana tz mnie wkurza już nie moge strasznie drażni mnie jego głupota i bezmyślność ile razy ja mam mu wszystko tłumaczyć jak podawac kropelki jak go karmić jak nosić zdaje mi sie ze żyjemy w innych światach wiem ze moj stres jest spowodowany ostatnimi przeżyciami Maćkowymi ale moj tż naprawdę przegina co ja mam z nim zrobić
odpuść po co się kłócić , ja jak mojemu na kartce nie zapiszę to na bank zapomni juźż w tym momencie w którym mówię.
Już nic z tym nie zrobisz starego psa nie nauczysz służyć
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 13:56   #4538
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was ma blisko do IKEI to polecam pluszowe zestawy do zabawy (dla dzieci od lat 3, ale kupiłam na zapas, nie mogłam się powstrzymać):

-owoce http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70185745
-warzywa http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10185748
-ciastka + tort http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50185751
-śniadanko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90185754
Super te zestawy, szkoda że najbliższa IKEA za 100km
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:00   #4539
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Sponsa zabawki świetne nawet jako dekoracja.
O kosmetykach nic nie słyszałam , może kup jakieś próbki i zobaczysz jak mała na nie zareaguje

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------


odpuść po co się kłócić , ja jak mojemu na kartce nie zapiszę to na bank zapomni juźż w tym momencie w którym mówię.
Już nic z tym nie zrobisz starego psa nie nauczysz służyć
Chyba tak zrobię, z masłem nie będzie problemu, z mydłem gorzej...chyba, że w mydlarni ukroją mi plaster (wiem, że inne mydła można tak kupić)

Aneczkaaa - a ja bym powiedziała raczej: nie odpuszczaj. Niestety, tak to jest, jak się pokaże komuś (a już facetowi to szczególnie), że coś potrafi sie zrobić samemu, to masakra. Koniecznie mu powiedz, że wkurza Cię tym ciągłymi pytaniami, że to jest też jego dziecko i macie takie same obowiązki. Musisz być pewna, że jak (nie daj Boże) coś Ci się stanie...zachorujesz albo będziesz się gorzej czuć, wyjedziesz...to TŻ będzie umiał zająć się Waszym maluchem. Wiadomo, na początku będziesz się denerować, że on nie robi czegoś tak, jak Ty, ale to nie znaczy, że robić to będzie gorzej, INACZEJ po prostu. Głowa do góry! Nie poddawaj się!!!
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:06   #4540
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Wyszłam z założenia, że lepsza pamiątka niż kasa, choć trochę się głowiłam co kupić. Dodatkowo w ogóle nie wiedziałam ile bym tej kasy miała dać - niby widziałam ile ludzie dawali Kubusiowi ale każdy dawał inna sumę a chrzestni też podarowali prezenty - mam nadzieję że się nie wykosztowali bo byli nimi moja siostra która ma 16 lat i kuzyn TZ który ma 18 lat i oboje nie pracują. Od razu im mówiłam żeby nie przesadzali z prezentami, że nie oto w tym wszystkim chodzi. I mały od chrzestnego dostał łańcuszek z krzyżykiem a od chrzestnej smoczka srebrnego.



też takie akcje mam kiedyś to było dzień w dzień a teraz to już rzadziej się zdarza. Zawsze przed zaśnięciem darł się niemiłosiernie nawet do 30min, wtedy to wózek i grzechotka musi być w ruchu... a potem zasypiał. Może teraz jest to rzadziej bo nie brałam go na ręce.. Spróbuj może chodzić gdzieś gdzie jest mniej ludzi i troszkę się przemęcz?


Asiulek, jak mala ma odparzenie to najlepiej odstaw chusteczki i przemywaj tylko wodą przegotowaną. A Wiercia jest słodka, jaka pulchniutka, uśmiech ma powalający

Drcron - może spróbuj mieszać swoje mleczko z nutramigenem. może tak jak pisałaś wymieszaj z jakąś kaszką bezmleczną, albo spróbuj łyżeczką jej podać... trzymam kciuki aby mała jadła.

Madziwnia - u Ciebie w domu to można kręcić filmy np o powstaniu warszawskim, takie pobojowisko I nie ciesz się na mieszkanie na poddaszu, ja tam pół życia spędziłam... latem jest jedna wielka masakra - już rano nie da się spać. a wieczorem "ochładza" się dopiero gdzieś o 2 w nocy i tak łazilam dopiero spać. A tak to cały dzień parówa, wysiedzieć nie można. Więc już teraz pomyślcie o klimatyzacji
Malutka oczywiście jak zawsze elegancka i śliczna Mamusi też

Izaizula, maleństwa do schrupania Śliczne uśmieszki A jak tak siedzą razem na kolanach a Ty piszesz to co one robią? tak grzecznie siedzą?

Darusia - ale Oliwka ma fajnego pieska

Pop, super ze jesteś z Małą Normalnie obje z TŻ'tem jesteście niesamowici

Baobabku - super że jesteście u siebie Ja też już mam dwie osoby na korki a nawet się nie rozgłaszałam tylko jeszcze jakoś tak organizacyjnie muszę to przemyśleć...


-------------

A ja wczoraj byłam u fryzjera i ścięłam się na krótko tzn tak nie do końca Bo cięcie mam niesymetryczne - z prawej strony coś ala bob a z lewej krótkie tak na 4cm Jak mi się uda porobić zdjęcia to wrzucę
Ferrou takie pieski sa w żabkach, za kazde 10 zl dostaje sie naklejke i sie wkleja do karty 45 pieskow jak masz( w sensie naklejek) to 16 zl sie doplaca- nie interes dla kogos kto w zabce nie robi zakupow a my zabke mamy w sumie najblizej i najdluzej otwarta a ze oboje palacy to paczka fajek + orbitka i jest piesiek:P
za 90 znaczkow pies jest za free

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

moja ma zatwardzenie- mysle ze to po nanie bo z tego co wiem to dosc czesto sie to zdarza , dzisiaj kupilam bebiko.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:12   #4541
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
od samego rana tz mnie wkurza już nie moge strasznie drażni mnie jego głupota i bezmyślność ile razy ja mam mu wszystko tłumaczyć jak podawac kropelki jak go karmić jak nosić zdaje mi sie ze żyjemy w innych światach wiem ze moj stres jest spowodowany ostatnimi przeżyciami Maćkowymi ale moj tż naprawdę przegina co ja mam z nim zrobić
Aneczka tp wiedz ze nie jesteś sama. Ja od wczoraj mam takie nerwy na swojegfo ze mogłabym go pogryźć. Aż mi sie gadac nie chce. Mam takiego doła, że najchętniej zamknełabym sie w pokoju na cztery spusty i z nikim nie gadała
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 14:15   #4542
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

nie odpuszcze mu o nie

a teraz mam dylemat co zrobic z kotem mieliśmy ją wziąść ze sobą nad morze ale mój brat zaoferował sie ze ją zabierze na ten tydzien do siebie tylko ona nie bardzo go lubi, boje sie o nią ze sie zmieni ze poczuje sie odtracona z drugiej strony boje sie jak zniesie taka podróz 450km bo tam na miejscu to luzzz Co ja mam robić ? pomocy ?
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:16   #4543
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Dziewczyny bedzie dobrze!!!!
Aneczka nie mow nic tylko wyjdz sobie a meza zostaw z malym na caly dzien, nie bierz tel! zobaczysz jak sobie swietnie da rade, a pozniej bedziesz miala wymowke, przeciez jak byles sam to sobie swietnie radziles
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:17   #4544
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Aneczka tp wiedz ze nie jesteś sama. Ja od wczoraj mam takie nerwy na swojegfo ze mogłabym go pogryźć. Aż mi sie gadac nie chce. Mam takiego doła, że najchętniej zamknełabym sie w pokoju na cztery spusty i z nikim nie gadała
boze co mys ie mamy z tymi chłopami
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:18   #4545
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

ja bym jej nie brala, wy wyjdziecie a kot biedny zamkniety sam a tak to moze bedzie z kims zawsze u twojego brata nie? czy tez sam?
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:21   #4546
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny bedzie dobrze!!!!
Aneczka nie mow nic tylko wyjdz sobie a meza zostaw z malym na caly dzien, nie bierz tel! zobaczysz jak sobie swietnie da rade, a pozniej bedziesz miala wymowke, przeciez jak byles sam to sobie swietnie radziles
tu jest problem bo ja mieszkam tu od niedawna nikogo tu nie znam nie mam gdzie wyjść przecież nie będę sie błakać po ulicach bez celu

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja bym jej nie brala, wy wyjdziecie a kot biedny zamkniety sam a tak to moze bedzie z kims zawsze u twojego brata nie? czy tez sam?
będzie moj brat i jego dziewczyna
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:21   #4547
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
tu jest problem bo ja mieszkam tu od niedawna nikogo tu nie znam nie mam gdzie wyjść przecież nie będę sie błakać po ulicach bez celu

Bierz książkę/gazetę i marsz na kawę gdzieś w mieście!!! Albo do kina!!!
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:24   #4548
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Bierz książkę/gazetę i marsz na kawę gdzieś w mieście!!! Albo do kina!!!
musze cos pomyśleć ale to jak już wrocimy

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

dobra ide sie pakowac bo stoje w miejscu
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:47   #4549
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

kochana jak nigdzie nie bedziesz wychodzila to nigdy nikogo nie poznasz!!! Wynocha połazić gdzieś nie ma że nie, tz da sobie rade spokojnie niech głupa nie przygrywa!

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
musze cos pomyśleć ale to jak już wrocimy

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

dobra ide sie pakowac bo stoje w miejscu
no tak juz lepiej

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

spadamy na spacerek, wieczorem tz cos kombinuje wiec nie wiem czy jeszcze zajrze dzisiaj, ale pewnie sie nie powstrzymam:P
ahhh to uzaleznienie wizazowe;P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 15:27   #4550
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
nie odpuszcze mu o nie

a teraz mam dylemat co zrobic z kotem mieliśmy ją wziąść ze sobą nad morze ale mój brat zaoferował sie ze ją zabierze na ten tydzien do siebie tylko ona nie bardzo go lubi, boje sie o nią ze sie zmieni ze poczuje sie odtracona z drugiej strony boje sie jak zniesie taka podróz 450km bo tam na miejscu to luzzz Co ja mam robić ? pomocy ?
Aneczka zostaw kotka z bratem.Ja kiedyś swoją kicię wziełam w podróż 60km do babci i masakratak się zachowywała,że myślałam,że się przekręci-zmiana miejsca i ta podróż tak zle na nią wpłynęła-stresu się tylko najadła.My z tż jak na weekend wyjechaliśmy nad może to uzupełniliśmy jej miskiłazienkę zostawiliśmy otwartą(bo zawsze sobie z krany chlipcze wodę)i tak zostawiliśmy-na dwa dni spokojnie ją samą zostawiamy.

Tż leci niedługo na rodzinną imprezkę,a ja zostaję,bo rodzinki(2 osób)nie cierpięi nie chcę spędzac czasu wsród nich

ferrou znawczyni makijażowych trików podpowiedz jak można optycznie pogrubic twarz?bo moja face zapadnięta,blada i chciałabym coś z nią zrobic,żeby nie straszyc

aneczka jeszcze jedno:tak jak dziewczyny radzą-zostaw tżta z Maciusiem i idz jak nie masz gdzie to do sklepów albo jakieś kawiarni albo do kawiarenki interenetowej na wizaż na mamuśkidaj mu popalic,a co?

darusia a po ilu dniach od podania Oliwce nan dostała zatwardzenia?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

joanna pewnie,że spróbuj-ja też się bałam,ale znowu dzisiaj małej dałam przez siebie zrobiony i wciągnęła wszystko ze smakiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-09-04 o 15:17
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 15:47   #4551
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

no i pogoda sie spaprala ale juz 4 godzinki byla dzis na dworzu to styka.
Pierwszy raz jej podalismy w poniedzialek rano Nan i juz w srode miala problemy a dzisiaj sie ewidentnie ma maxa meczyla i zrobila kupke w postaci malutkiego twardego jak kamien bobka.( sorki za doslownosc)

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

moja dzisiaj jadla jarzynowa zupe pierwszy raz , mialam jej wczesniej podac ale jakos tak zeszlo .
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:01   #4552
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Nie mogłam sie oprzec i nie wstawic tych fotek! włąsnie je zrobiłam.. dla drcronka bo zaproszenie na chrzciny mi bedzie robić...

Zakochałam się normalnie ja się codziennie w niej zakochuje na nowo1 PIEKNE TO

PS. celowo 3 zdjecie tez wstaeiłam bo na nim dokładnie widać co głupia matka zrobiła....
załozyłam jej bolerko górą do dołu metka była na plecach ahahahaha
a kilka razy próbowałam to jakos ułozy do zdjecia i dopiero jak ja rozbierałam zauwazyłam
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2010-09-04 o 16:08
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:22   #4553
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Nie mogłam sie oprzec i nie wstawic tych fotek! włąsnie je zrobiłam.. dla drcronka bo zaproszenie na chrzciny mi bedzie robić...

Zakochałam się normalnie ja się codziennie w niej zakochuje na nowo1 PIEKNE TO

PS. celowo 3 zdjecie tez wstaeiłam bo na nim dokładnie widać co głupia matka zrobiła....
załozyłam jej bolerko górą do dołu metka była na plecach ahahahaha
a kilka razy próbowałam to jakos ułozy do zdjecia i dopiero jak ja rozbierałam zauwazyłam
matko jaka Miśka do Ciebie podobna - skóra zdarta i te oczyska i ten uśmiech chyba wyślę Kubusia w konkury
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:25   #4554
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Tak patrzę na Michasię-śliczna dziewczynka i podobna do mamyi sobie uświadomiłam,że ja mojej Ninki w ogóle nie ubieram w sukienki-ze trzy,cztery razy może na sobie miała-sama nie wiem dlaczego,może bo ja sama ich nie lubię i kiecki zakładam od wielkiego dzwonu.
Muszę to zmienic,bo przecież mam malutką dziewczynkę co by pewnie chciała w sukieneczkach polatac
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:29   #4555
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Asiulek wyslalam ci na meila ale nie wiem czy o to chodizlo:P
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:34   #4556
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Dzieki dziewczyny !!!
Ale tez nie moge sie napatrzeć i cięzko uwierzyc e taka pannicę mam w domu w dodatku CAŁAAA MOJAAAAAAAA

ale w konkury możesz wysłac Kubunia w sumie tu na miejscu ma tyyle kandydatów że hoho bedę tesciowa dobra i dobrego wybiore zięcia hihihi
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:45   #4557
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak patrzę na Michasię-śliczna dziewczynka i podobna do mamyi sobie uświadomiłam,że ja mojej Ninki w ogóle nie ubieram w sukienki-ze trzy,cztery razy może na sobie miała-sama nie wiem dlaczego,może bo ja sama ich nie lubię i kiecki zakładam od wielkiego dzwonu.
Muszę to zmienic,bo przecież mam malutką dziewczynkę co by pewnie chciała w sukieneczkach polatac
Śliczna Michasia!!! Anakazar -> ja dokładnie to samo. Sama za sukienkami nie przepadam i małej też nie zawsze zakładam. Czas to zmienić
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:48   #4558
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

no michasia na niezla pannice rosnie
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:51   #4559
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

A to moje kochane Minko małe. Jejo, nie wiem, jak wytrzymam tydzień bez Niej i mojego TŻ.

Fota pierwsza klasa. Załapał się pampers i moja piżamka
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:53   #4560
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

i jeszcze jedno...
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.