Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 17:00   #4561
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

jaaaka ona slodka!! i oczyska ma boskie i te kudły!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:07   #4562
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
jaaaka ona slodka!! i oczyska ma boskie i te kudły!!!
Nie jestem pewna, czy to o moim Robaku. Nie chcę wyjść na buraka i podziękować nie za swój komplement :-D Z tymi włosiskami to jest problem, cholewcia. Ciocie w klubiku muszą pilnować, bo dzieciaczki, które już zaczynają raczkować łapią ją za kudełki. Kręcą się jej włoski i mamy problem z ich ogarnięciem. Kłopot jest też przy myciu (szczególnie jeśli chodzi o płukanie). Zakładamy jej opaski bawełnianie, żeby jej nic do oczu nie wchodziło Matka Natura jednak dobrze to sobie wymyśliła - niemowlaczki powinny być bardziej łysolkami. Wtedy jest lepiej chyba. Jak się dziecku uleje, to nie na grzywkę

Edytowane przez sponsa_bella
Czas edycji: 2010-09-04 o 17:08
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:32   #4563
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Sponsa - jaką Ty masz laskę w domu. Te włosy, te rzęsy. O Boziu.
Madziwnia - a Twoja Michasia... wow Lachonik ... no i rzeczywiście mamusi córeczka i taka do wycałowania.

Jak dobrze, że mam synka, jak to takie panny Za parę lat trzeba będzie zrobić jakąś dużą wspólna imprę - niech się dzieci zapoznają... może nie zostaniemy po tym babciami

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Aneczka - mnie tak tż wkurza od dłuższego czasu. I nie potrafię mu przekazać pewnych wskazówek, co do opieki nad małym - on uważa, że zrobi po swojemu i "co mu się stanie? nic". Tak więc raz podał dziecku soczek z lodówki w brudnej butelce. Niestety u mnie wygląda to tak, że ja wolę małego z nim nie zostawiać. Na całe szczęście mam babcie pod ręką od 2 tygodni. Ale doskonale rozumiem Cię z tym wkurzaniem się.

Ja nie wiem - jak byłam w ciąży to na usg widziałam, że chłopcy mają cały mózg, dwie półkule, nie wiem, może jak dorastają, to albo mózg zanika, albo się mocno kurczy i przenosi z głowy do główki.

A ja wczoraj małemu dałam deserek z gerbera - suszone śliwki - polecam na kupę - wyszła superaśna, bez stękania i to dwa razy
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:33   #4564
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Sponsa - jaką Ty masz laskę w domu. Te włosy, te rzęsy. O Boziu.
Madziwnia - a Twoja Michasia... wow Lachonik ... no i rzeczywiście mamusi córeczka i taka do wycałowania.

Jak dobrze, że mam synka, jak to takie panny Za parę lat trzeba będzie zrobić jakąś dużą wspólna imprę - niech się dzieci zapoznają... może nie zostaniemy po tym babciami

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Aneczka - mnie tak tż wkurza od dłuższego czasu. I nie potrafię mu przekazać pewnych wskazówek, co do opieki nad małym - on uważa, że zrobi po swojemu i "co mu się stanie? nic". Tak więc raz podał dziecku soczek z lodówki w brudnej butelce. Niestety u mnie wygląda to tak, że ja wolę małego z nim nie zostawiać. Na całe szczęście mam babcie pod ręką od 2 tygodni. Ale doskonale rozumiem Cię z tym wkurzaniem się.

Ja nie wiem - jak byłam w ciąży to na usg widziałam, że chłopcy mają cały mózg, dwie półkule, nie wiem, może jak dorastają, to albo mózg zanika, albo się mocno kurczy i przenosi z głowy do główki.

A ja wczoraj małemu dałam deserek z gerbera - suszone śliwki - polecam na kupę - wyszła superaśna, bez stękania i to dwa razy

Hehehehehe, dobre!

Męski mózg z czasem przechodzi w pośladki
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:00   #4565
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Baobabku świetnie że jesteście na swoim!! Ja też już się doczekać nie mogę przeprowadzki... ale póki co mieszkanie wygląda jak jedna wielka bonanza

Madziwnia ale cudne te zdjęcia!! A Michasia jest śliczna - po mamusi oczywiście Kurde ja mojemu brzdącowi nie umiem takich ładnych fotek cyknąć Chyba przejadę się do Młodej

Sponsa, zakochałam się w Twojej niuni Jakie Ona ma włoski - no szok!!

To i ja wstawię fotkę moich szkrabów

1 - Dyzio krasnal
2 - Hania opiekunka brata i kuzynka
3 - szczęśliwa trójka
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:03   #4566
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

sponsa ale Twoja Córa jest śliczna i te włosy!!!jak ja też chcę u mojej małej taką czuprynkęa póki co to z przodu i po bokach ma jeżyka,a z tyłu długasną grzywkę
dziewczyny dokładnie z tymi mózgo-pośladko-facetami...brrrrr
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:06   #4567
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Baobabku świetnie że jesteście na swoim!! Ja też już się doczekać nie mogę przeprowadzki... ale póki co mieszkanie wygląda jak jedna wielka bonanza

Madziwnia ale cudne te zdjęcia!! A Michasia jest śliczna - po mamusi oczywiście Kurde ja mojemu brzdącowi nie umiem takich ładnych fotek cyknąć Chyba przejadę się do Młodej

Sponsa, zakochałam się w Twojej niuni Jakie Ona ma włoski - no szok!!

To i ja wstawię fotkę moich szkrabów

1 - Dyzio krasnal
2 - Hania opiekunka brata i kuzynka
3 - szczęśliwa trójka
Dyziulek jak męski!!! Nie no...chyba się ustawimy w kolejce
Haneczka jakie LOKI!!!! CZAD!!!

Trójeczka wymiata! Kurdens, ja kiedyś miałam uczulenie na dzieci, a teraz mi się włącza takie "kuci, kuci, kuci"
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 18:08   #4568
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

grymelka Hania jak duża i ładna dziewczynka,a Twój Marcel na trzeciej fotce taki "dorosły"się wydaje

hehe,ale sobie tu słodzimy wzajemnieale jak takie ślicznosci na fotkach to co?
ja siedzę w maseczce na twarzy,a mój smerf próbuje złapac gryzaka wiszącego na pałąku od maty
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-09-04 o 18:10
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:23   #4569
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

laski macie jakis pomysl jak przestawic mala zeby jadla np o 20 a nie o 22 ? bo ona od maluszka sie tak ustawia ze ostatni posilek powinna jesc o 22 a teraz jak je o 17 czy 18 to szkoda mi ja budzic jak tak slodko spi i kurde zamiast 4 posilkow maruda 3 zjada

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

dzieciaczki sliczne!!!!
Ja moja ubieram w sukieneczki jak cieplej w takie pogody ma cieplejsze spodenki i bodziaka i czasami cos na bodziaka w domu bo u nas brrrrr w domu;/

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Megi ale to zle ze nie chcesz go z nim zostawiac, jest ojcem i powinien sie umiec zajac swoim dzieckiem a teraz jak masz babcie na 2 tygodnie to tym bardziej niech go babcia filuje a ty spadaj z domu!

Ja z moim nie mam zadnych watpliwosci ....
niektore rzeczy robi dokladniej niz ja - az wstyd sie przyznac ale niestety tak jest.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

a ja mam jakis czas dla siebie, tz mnie wywalil z pokoju i chyba jakas niespodzianke szykuje wiec nie bede mu przeszkadzac;p
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:29   #4570
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Gmyrelka - ale Twoja Hania to pannica, a jaka łada i te włoski tak ślicznie jej uczesałaś... dlatego chciałam mieć dziewczynkę, żeby ją tak stroić (a mam łobuza i rozrabiakę i jestem najszczęśliwsza na świecie). No i zapodaj pomysła, co ze spotkaniem. Może Ci pasuje jutro o 15 w Złotych Tarasach?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Darusia - mój tż ma czasem takie pomysły, że się normalnie boję zostawiać małego z nim. Rzadko też mam okazję, bo tż raczej jest niedyspozycyjny (dzisiaj wyjechał na zakupy remontowe jakieś 7 godzin temu i dalej go nie ma). No i kolejna sprawa - kiedyś kilka razy na siłę chciał się zajmować małym, jak ten miał fazę "tylko mamę chcę" i teraz jak tż się nim zajmuje, to maluch po chwili zaczyna robić się marudny i w końcu płacze. Ciekawe - z babcią tak nie ma.
Nie wiem, jak to jest związane z tym, że tż mnie tak drażni, ale naprawdę... często tak mam, że spakowałabym nas (Igora i mnie) i prysnęła stąd.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:57   #4571
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

No i wyjazd stoi pod znakiem zapytania, bo tz musialby zalozyc tam firme na siebie co wiedzielismy, ale zadne socjalne doplaty nie beda przysugiwaly ani mnie ani jemu ani na dziecko;/ w poniedzialek bedziemy wiedziec wiecej....

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

ja gdyby moja tak miala "tylko mama" a siedzialaby z teztem wychodzilabym i ich zostawiala zeby wlasnie nie bylo tak "tylko mama"

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Znalazlam forum Polakow bedacych w tym miescie i zadalam pare pytan , ciekawe ..... tz mowi ze i tak chyba pojedzie.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 19:15   #4572
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Mojemu samo już przeszło to, że tylko z mamą chciał być i teraz każdy może się nim zajmować (a przynajmniej wszyscy, których testowałam) prócz tż. Koło 4 miesiąca tak miał.

A przed chwilą zwymiotował wszystko z kilku godzin - zupkę i mleko. Jejku - ile ja tego upycham w to dziecko. Po wszystkim dostał wody, później cycka i śpi.


Dziewczyny - jest po 20stej a tak ciemno. Jesień. A z resztą... za dzień idę do pracy, więc tak ble...
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:28   #4573
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość


dobra ide sie pakowac bo stoje w miejscu
Aniu, życzę miłej i bezpiecznej podrózy i przede wszystkim udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

ferrou znawczyni makijażowych trików podpowiedz jak można optycznie pogrubic twarz?bo moja face zapadnięta,blada i chciałabym coś z nią zrobic,żeby nie straszyc
w sumie nie wiem jak pogrubić twarz... ale sądze że na pewno powinnaś używać podkładu rozświetlającego, korektor pod oczy aby sińce zakryć i róż na policzki aby dodać świeżości. I od razu zobaczysz różnicę. Do tego lekko podkreślone oczka, błyszczyk na usta i będzie super. Spróbuj

madziwnia - Twoja mała to cała Ty, słodkości

sponsa_bella
- łojej.. co za cudna dziewczynka... jakie ona ma śliczne długie włoski

Gmyrelka - Hania to juz duża pannica, ma śliczne kręcone włoski. Dyzio też rośnie


A ja się właśnie obżeram rafaello
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:32   #4574
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Asiulek na odparzenia poproś lekarza o maść Triderm. jedt rewelacjna. moja niunia tez miała dosłownie żywa rana i tez używałam termentiolu i nic nie dało, byłam u 3 lakarzy i wkońcu dostałam tez triderm. po 3 dniach niebo a ziemia. i tez miała takie paskudne krosty. aha i nie używaj chustek do pupy.
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:37   #4575
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość


moja ma zatwardzenie- mysle ze to po nanie bo z tego co wiem to dosc czesto sie to zdarza , dzisiaj kupilam bebiko.
Tak, jak ja dawałam Nan HA to miała straszne zatwardzenie o którym tu chyba pisalam. szły same węgielki ktore jej po prostu wydłubywalam z pupy :/ i bardzo smierduchały

młoda- piękne dzięki. Wyszło na prawdę ślicznie!!

sponsa- mój tż zakochał się w Twojej córce <foch>
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:46   #4576
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Czesc kochaniutkie.

Mam chyba problem-czy ruminiec na policzku może oznaczac alergię?
Wczoraj dałam Danielowi 1 raz kaszkę z malinami-bobovity,ale też bylismy na spacerze i chyba troszkę zmarznął.Wieczorem miał rumieniec na jednym policzku.rano go nie było i teraz znowu,jak dotykam to taki lekko szorstki jest-wiecie co to?podejrzewam tą kaszkę-a kupiłam jeszcze 2,na szcęście jakby co to mi też bardzo smakuje.

No i zakupiłam dzisiaj bebilon 2-mam nadzieję,że przyjmie bez większych protestów,kupiłam jeszcze kubek niekapek lovi-strasznie się krzywi na tą gumową końcówkę i jak zrobic żeby zakumał,że z tego się pije bo on sobie z tego gryzaka robi.

Darusia-Oliwka jaką ma fajna śpiącą minkę na zdjeciu w foteliku,lubi tą przytulankę?właśnie kupiłam taką samą w rossmannie

Gmyrelka jakie boskie dzieci!!!Hania jaka duża dziewczynka śliczna

Madziwnia-Ty to uwielbiasz nakrycia glowy,cały czas pamiętam cały czas Twoje zdjęcia z motylem we włosach

Sponsa nie mogę się na nią napatrzec,ale będzie miała branie dziewczyna
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Dusiaka przypomnialo mi sie ze mialam ci poszukac zdjecia Oliwki w foteliku, nie wiem czy bedziesz widziala chociaz mniej wiecej jak ona tak na pol lezy ale znalazlam takie
no właśnie Daniel mi wyrasta juz z fotelika prawie głowa mu wystaje,lada moment trzeba będzie kupic a ja nie mam pojęcia jaki,czy już taki siedzący?
Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Daria- dzięki ogromne,że pamiętałaś . Zdecydowanie Oliwka bardziej leży, niż moja w maxi cosi z bazą Już nie mogę doczekać zmiany fotelika.
no właśnie j.w. a jaki kupujesz?

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj mała wykąpałam i nakarmiłam a dzisiaj już wstała o 5.30 aby nakarmić ją ale się obudziła i butelka była be. Więc od 6 do 7 karmiłam ją łyżeczką i zjadło około 120 ml mleka. Ale nawet mnie to tym razem bawiło i nie denerwowało. chyba naprawdę się stęskniłam. Oczywiście zdążyłam już nawarczeć na matkę TZ bo mi coś tam mówiła więc jej powiedziałam że jeszcze nie zapomniałam jak się mam zajmować własnym dzieckiem. I jeszcze jedno: Ona mówi do mojej Oliwki "córciu" !!! To też już wczoraj powiedziałam jej że ma tak nie mówić bo ja jestem matką a nie ona. Może mówić "wnusiu". Mówię Wam po prostu żadnej wdzięczności za opiekę nad dzieckiem - okropna jestem. A TZ jeszcze wczoraj zadzwonił do niej i powiedział żeby rano wstała i poszła do piekarni po świeży chleb dla mnie . Więc kobiecina zerwała się rano o 6-tej i poleciała na drugi koniec miasteczka po ten chleb.
zmięknij czasami to i ona będzie się jeszcze bardziej starac,biedna kobieta dobrze,że jesteście już razem,oby weekend jak najdłużej trwał.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
cześć kochane lachoniki, ale ja tęsknię za pogaduchami z Wami mieszkamy już na swoim rany, nawet nie wiecie co ja czuję, takiejn ulgi to chyba nawet po porodzie nie odczułam i normalnie co rano szoku doznaję: wszystko w łazience leży tam gdzie zostawiłam i swoją kuchnię mam wreszcie i caaałą lodówkę...narazie jesteśmy w jednym pkoju nie do końca jeszcze urządzonym, bo zostały nam jeszcze meble z jednego pokoju do przywiezienia od teściów a lało przez kilka dni, tż zostaje teraz do 18 ej w pracy (nadgodzinami dorabia) i nie było kiedy, ale dzisiaj jest do 12ej w pracy i weźmie firmowy samochódi weszcie już wsio przewiezie z sąsiadem, najbardziej tęsknie za pralką i koszem na bieliznę,bo póki co brudy wrzucamy do barkuMieszkanie spoko, tylko denerwuje mnie boazeria bo ja nie cierpię boazerii no ale do póki nie wykupimy tego mieszkania, to nie mogę jej usunąćno i jeszcze stołu do kuchni nie mamy i nie ma gdzie po ludzku zupy zjeśćCo do mojego powrotu do pracy - makabra, co pomyślę o Kubusiu, że ja w szkole a on w domu to mi świeczki w czach stają, a że myślę o nim non stop to oczy mam jak królik jak wracam do domu i zostajemy już sami z mały t syrena mi się załącza z tęsknoty, natulić się go nie mogę strasznie żałuję, że się zgodziłam na ten wcześniejszy powrót czuę się jak wyrodna matrona, mimo iż wiem, że mały ma dobrą opiekę i włos z głowy mu nie spadnie także POP - świetnie Cię rozumiem, nie wiem czy tylko my dwie z forum już pracujemy??? Bo tylkooliwka chyba ciągnie zwolnienia - tak coś kojarzę a właśnie TYLKOOLIWKA, kiedyś mi się wyświetliło na tel, że dzwoniłaś do mnie????
Korki chwilowo zawiesiłam bo na kartonach nie da się uczyć, ale już mam tylu chętnych, że opędzić się nie mogę
Darusia mam nadzieję, że wypoczynek się Wam udał Asiulek współczuję problemów z Werciowym tyłeczkiem, oby szybciutko się zagoiłonie nadrobiłąm wszystkieg - biję się w piersi, ale postaram się codziennie w wolnej chwili być z Wami.
Baobabku dryndałam kiedyś bo Cię sto lat tu nie ma.A ja narazie zwolnienie od listopada wracam do pracy,właśnie dzisiaj zakupiłam mleczko i będę musiała powoli go przenosic na modyfikowane.
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:49   #4577
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Kochane, jesteście baaardzo miłe. Przekażę mojemu Robakowi komplementy od wizażowych cioć! I wujka (pozdrowienia dla TŻ, Asiu!) Niestety, wszyscy mówią, że mała do mnie nie jest podobna Zawsze pada "o, jaka słodka dziewczynka. Hmmm, do kogo ona podobna, bo nie do Ciebie chyba"
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:08   #4578
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Czesc kochaniutkie.

Mam chyba problem-czy ruminiec na policzku może oznaczac alergię?
Wczoraj dałam Danielowi 1 raz kaszkę z malinami-bobovity,ale też bylismy na spacerze i chyba troszkę zmarznął.Wieczorem miał rumieniec na jednym policzku.rano go nie było i teraz znowu,jak dotykam to taki lekko szorstki jest-wiecie co to?podejrzewam tą kaszkę-a kupiłam jeszcze 2,na szcęście jakby co to mi też bardzo smakuje.

No i zakupiłam dzisiaj bebilon 2-mam nadzieję,że przyjmie bez większych protestów,kupiłam jeszcze kubek niekapek lovi-strasznie się krzywi na tą gumową końcówkę i jak zrobic żeby zakumał,że z tego się pije bo on sobie z tego gryzaka robi.

Darusia-Oliwka jaką ma fajna śpiącą minkę na zdjeciu w foteliku,lubi tą przytulankę?właśnie kupiłam taką samą w rossmannie

Gmyrelka jakie boskie dzieci!!!Hania jaka duża dziewczynka śliczna

Madziwnia-Ty to uwielbiasz nakrycia glowy,cały czas pamiętam cały czas Twoje zdjęcia z motylem we włosach

Sponsa nie mogę się na nią napatrzec,ale będzie miała branie dziewczyna
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Dusiaka przypomnialo mi sie ze mialam ci poszukac zdjecia Oliwki w foteliku, nie wiem czy bedziesz widziala chociaz mniej wiecej jak ona tak na pol lezy ale znalazlam takie
no właśnie Daniel mi wyrasta juz z fotelika prawie głowa mu wystaje,lada moment trzeba będzie kupic a ja nie mam pojęcia jaki,czy już taki siedzący?
Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Daria- dzięki ogromne,że pamiętałaś . Zdecydowanie Oliwka bardziej leży, niż moja w maxi cosi z bazą Już nie mogę doczekać zmiany fotelika.
no właśnie j.w. a jaki kupujesz?

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj mała wykąpałam i nakarmiłam a dzisiaj już wstała o 5.30 aby nakarmić ją ale się obudziła i butelka była be. Więc od 6 do 7 karmiłam ją łyżeczką i zjadło około 120 ml mleka. Ale nawet mnie to tym razem bawiło i nie denerwowało. chyba naprawdę się stęskniłam. Oczywiście zdążyłam już nawarczeć na matkę TZ bo mi coś tam mówiła więc jej powiedziałam że jeszcze nie zapomniałam jak się mam zajmować własnym dzieckiem. I jeszcze jedno: Ona mówi do mojej Oliwki "córciu" !!! To też już wczoraj powiedziałam jej że ma tak nie mówić bo ja jestem matką a nie ona. Może mówić "wnusiu". Mówię Wam po prostu żadnej wdzięczności za opiekę nad dzieckiem - okropna jestem. A TZ jeszcze wczoraj zadzwonił do niej i powiedział żeby rano wstała i poszła do piekarni po świeży chleb dla mnie . Więc kobiecina zerwała się rano o 6-tej i poleciała na drugi koniec miasteczka po ten chleb.
zmięknij czasami to i ona będzie się jeszcze bardziej starac,biedna kobieta dobrze,że jesteście już razem,oby weekend jak najdłużej trwał.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
cześć kochane lachoniki, ale ja tęsknię za pogaduchami z Wami mieszkamy już na swoim rany, nawet nie wiecie co ja czuję, takiejn ulgi to chyba nawet po porodzie nie odczułam i normalnie co rano szoku doznaję: wszystko w łazience leży tam gdzie zostawiłam i swoją kuchnię mam wreszcie i caaałą lodówkę...narazie jesteśmy w jednym pkoju nie do końca jeszcze urządzonym, bo zostały nam jeszcze meble z jednego pokoju do przywiezienia od teściów a lało przez kilka dni, tż zostaje teraz do 18 ej w pracy (nadgodzinami dorabia) i nie było kiedy, ale dzisiaj jest do 12ej w pracy i weźmie firmowy samochódi weszcie już wsio przewiezie z sąsiadem, najbardziej tęsknie za pralką i koszem na bieliznę,bo póki co brudy wrzucamy do barkuMieszkanie spoko, tylko denerwuje mnie boazeria bo ja nie cierpię boazerii no ale do póki nie wykupimy tego mieszkania, to nie mogę jej usunąćno i jeszcze stołu do kuchni nie mamy i nie ma gdzie po ludzku zupy zjeśćCo do mojego powrotu do pracy - makabra, co pomyślę o Kubusiu, że ja w szkole a on w domu to mi świeczki w czach stają, a że myślę o nim non stop to oczy mam jak królik jak wracam do domu i zostajemy już sami z mały t syrena mi się załącza z tęsknoty, natulić się go nie mogę strasznie żałuję, że się zgodziłam na ten wcześniejszy powrót czuę się jak wyrodna matrona, mimo iż wiem, że mały ma dobrą opiekę i włos z głowy mu nie spadnie także POP - świetnie Cię rozumiem, nie wiem czy tylko my dwie z forum już pracujemy??? Bo tylkooliwka chyba ciągnie zwolnienia - tak coś kojarzę a właśnie TYLKOOLIWKA, kiedyś mi się wyświetliło na tel, że dzwoniłaś do mnie????
Korki chwilowo zawiesiłam bo na kartonach nie da się uczyć, ale już mam tylu chętnych, że opędzić się nie mogę
Darusia mam nadzieję, że wypoczynek się Wam udał Asiulek współczuję problemów z Werciowym tyłeczkiem, oby szybciutko się zagoiłonie nadrobiłąm wszystkieg - biję się w piersi, ale postaram się codziennie w wolnej chwili być z Wami.
Baobabku dryndałam kiedyś bo Cię sto lat tu nie ma.A ja narazie zwolnienie od listopada wracam do pracy,właśnie dzisiaj zakupiłam mleczko i będę musiała powoli go przenosic na modyfikowane.
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:33   #4579
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Moja ta przytulanke uwielbia:P
uciekam do tezeta , pojechal do sklepu na chwilke po winko wiec tu czmychlam:P
paaa
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 20:40   #4580
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość

moja ma zatwardzenie- mysle ze to po nanie bo z tego co wiem to dosc czesto sie to zdarza , dzisiaj kupilam bebiko.
to na pewno po nanie mój też miał
Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
A to moje kochane Minko małe. Jejo, nie wiem, jak wytrzymam tydzień bez Niej i mojego TŻ.

Fota pierwsza klasa. Załapał się pampers i moja piżamka
jaka słodziutka i te włosiska, boskie
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
1 - Dyzio krasnal
2 - Hania opiekunka brata i kuzynka
3 - szczęśliwa trójka
No no jaka pannica , i maluszki też śliczne

Madziwnia mała wykapana mamusia , laska z niej będzie

A mój zbójec mały po godzinnej walce się poddał i wypił mleko ale od 15 jak zjadł zupę to nic nie jadł więc może głód go zmorzył w końcu.
Już sama nie wiem o co chodzi jak tylko poczuje smak mleka na języku to zaczyna cyrkować , chyba nie ma sensu zebym kupowała następne mleko bo czuję ,że to i tak na nic zostanę przy bebilonie tam na nim pisze ,że dawka na dobę to jest 3x 210 ml po 7 miarek a my i tak więcej nie jemy nawet tego co jest na dobę nie je
Szału można dostać .
Niedługo mój tz zjedzie na urlop zimowy do domu to oddaję mu Mika niech się karmią i rządzą jak chcą .Ja sobie w końcu odsapnę.Dużo mogę wytrzymać ale czasami już mi sił brakuje, szczególnie w momentach jak nie chce jeść.Nie raz chodzimy z wózkiem po całym ogrodzie i tylko się czaję z łyżką jak buzię otworzy to buch mu do środka.Jak mamy gdzieś jechać i mam mu dać jeść to minimum 1,5 godz wcześniej się musimy szykować .
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:15   #4581
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Kochane, jesteście baaardzo miłe. Przekażę mojemu Robakowi komplementy od wizażowych cioć! I wujka (pozdrowienia dla TŻ, Asiu!) Niestety, wszyscy mówią, że mała do mnie nie jest podobna Zawsze pada "o, jaka słodka dziewczynka. Hmmm, do kogo ona podobna, bo nie do Ciebie chyba"
Twoje dziecię chyba mu sie bardziej podoba od naszej Werci. Jego słowa: "ale śliczna... a jakie włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękna"

Mój tż wlaśnie poszedł kupić winko bo jedno nam za mało a dzis mi zrobil rocznice slubu kochany... będzie milo hmmm... moze jakieś rodzeństwo dla werci?/
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:17   #4582
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

ja już prawie spakowana czekam na tż bo pojechał odwieźć kota do mojego brata jednak tak zdecydowaliśmy dzięki za rady Lilka jest strasznie wystraszona schowała się u niego za szafkę i siedzi smutno i bardzo siedze i rycze wiem głupia baba ze mnie ....

młody dopiero usnął ja zabieram sie za dalszy ciąg pakowania musze jeszcze gary pomyć

aha i jeszcze jedno okresu nadal brak zaczynam się bać
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:34   #4583
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Mój tż wlaśnie poszedł kupić winko bo jedno nam za mało a dzis mi zrobil rocznice slubu kochany... będzie milo hmmm... moze jakieś rodzeństwo dla werci?/
Faktycznie macie rocznicę?? Jeśli tak, to gratuluję, że wytrzymałaś tak długo z TŻ My dopiero w listopadzie będziemy świętować 1 rok bycia małżeństwem; przez prawie siedem lat żyliśmy w grzechu
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:44   #4584
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

ciesze sie ze sie podoba

a to moj rozrabiaka...

Edytowane przez mloda1989
Czas edycji: 2010-09-04 o 21:51
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:55   #4585
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Asiulek - no to pięknie, jak rodzeństwo będziecie kombinować. W końcu jednemu dziecku jest smutno

Izaizula - zobaczyłam Twoje zdjęcia na nk. Nie dość, że piękne maluchy i to dwie sztuki, to jeszcze masz bokserka - ja to chyba Cię znielubię.


Ja mam doła przedpracowego. Buuu
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:58   #4586
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Dziekuje dziewczyny za taaakie komplementy w imieniu Michasi

A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:03   #4587
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
zaangazuje dusiaczka;D

madziwnia mowila ze ten zabieg 5 minutek trwa wiec pozniej zabiore mala na zakupy i dostnie ladny prezent a dusiaczka na kawusie:P
ooo! taki mam plan:P
ale tak powaznie to chcialabym miec to z glowy miec juz i zeby z tym oczkiem bylo wszystko wporzadku bo swiruje, non stop jej przemywam jak jestesmy w domu i antybiotyk podaje ale nie pomaga masaze tez nie wiec bedzie na 90% musiala miec to plukanie.
tak, tak, ja kawusię, Darusia pyszną herbatkę, Oliwka i Ola deserek.
Daria- daj znać jak będziesz w Łodzi.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:05   #4588
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

grrr nie moge dodac zdjec...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:25   #4589
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za taaakie komplementy w imieniu Michasi

A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
O, dżizas. Zabrzmiało strasznie. Nic gościowi nie jest??? Powinien koniecznie jechać na pogotowie, bez dwóch zdań. Skoro był taki huk, a facet obił sobie głowę, to może być różnie. Szczególnie, że noc się zbliża i pewnie pójdzie spać z bólem głowy albo cuś... Ale Twój Tato musiał przeżyć, TŻ pewnie też się strachu najadł. Bosz...
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:51   #4590
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
no właśnie j.w. a jaki kupujesz?
w "mama i ja"polecali nam romera lub recaro, bo mają dobre wyniki w testach ADAC, ale ten Darusi, Espiro jest za to sprawdzony przez dzieciaczki W "Mama i ja"nie mają Espiro, dlatego znajdziemy taki sklep, gdzie będą go mieli i zobaczymy,w którym Oli będzie wygodniej.Na pewnio nie zrobię tak, jak poprzednim razem i nie wydam ponad 1tys.zł bo fotelik ma dobre wyniki ADAC, a potem znowu się pokażę, że Ola w nim marudzi.
Musimy tylko jeszcze zaczekać, aż Ola będzie miała 9 kg, bo Romer i Recaro są pow.9k.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
ja jeszcze nie dostałam@. Ale wcale mnie to nie martwi bo starszego syna, Konradka, którego znasz, był z nami w Mielnie - karmiłam 3 lata i dostałam @ jak miał rok. A jak już dostałam to przez kolejne naście lat jak szwajcarskim zegarku, co 29 dni. Olę mogłam co do dnia zaplanować
Gdzieś czytałam, że jak się często karmi piersią, a najdłuższa przerwa w ciągu doby trwa mniej niż 6 godzin to @ nie ma. Mi pasuje

Dobrze by było, żeby ten facet nie został w domu na noc sam. Może dopiero jak mu ten szok minie poczuje, że coś go boli.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2010-09-04 o 22:54
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.