Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 23:53   #4591
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

kurde powinien sie gosc chociaz przejechac na przeswietlenie czy cos;/
dusiaka ma racje, ze dopiero jak szok mija ludzie czesto bol zaczynaja czuc-boze! maslo maslane "czesto bol zaczynaja czuc"- ale sie pochwale;D
we wtorek mam urodziny ale moj tz bedzie pewnie do 2 w nocy od 14 w pracy i nie mielibysmy wieczorku dla siebie, wiec dzisiaj to zorganizowal
Nawet nie wiedzialam kiedy , ale jak na wakacjach bylismy ogladalam takie sliczne kolczyki koniki morskie ze srebra z bursztynami i pierscionek taki zwykly maly z bursztynkiem do tego i kupil mi to na urodziny kochanyyyy!!!! Tak mi sie podobalo i chcialam tam isc ale juz czasu nam pozniej braklo a w ostatni dzien pobytu ta Pani miala budke zamknięta! ale sie ucieszylam! do tego dzisiaj mamy dokladnie 57 miesiecy razem i dostalam taki bukiecik z karteczek- sam robil;D i karteczek bylo 57 i na kazdej jakies slowo ktore nam sie kojarzy z czyms milym...wiecie ze az sie poplakalam!!!!! bo mowi ze wyjezdza i chcial zebym pamietala te urodziny!
Winka sie napilismy porozmawialismy poprzytulalismy sie, teraz spi bo rano chcial pojsc na ryby a ja zasnac nie moge, chyba z wrazenia:P

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

i tak smutno mi sie jednoczesnie zrobilo ze jedzie ale niech jedzie niech zobaczy czy warto nas sciagac czy on wroci-zobaczymy.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:10   #4592
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Faktycznie macie rocznicę?? Jeśli tak, to gratuluję, że wytrzymałaś tak długo z TŻ My dopiero w listopadzie będziemy świętować 1 rok bycia małżeństwem; przez prawie siedem lat żyliśmy w grzechu
Tak 2 rocznica ślubu. jakos daję rade na razie

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za taaakie komplementy w imieniu Michasi

A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
Nie, ja tez jeszcze nie dostalam @ :/
A wypadek- masakra
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:36   #4593
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

no to wklejam zdjecia mojego smoka jeszcze skrzydlo nie dokonczone bo skonczyly mi sie dwa rodzaje farby ale w poniedzialek dokoncze
w zalaczniakch tez zdjecia mojej biedronki :P
1. smok
2.glowa smoka
3. Julka rozwala mate
4. Julka Tz i Helenka
5.Plac zabaw z mama
6. plac zabaw ciag dalszy
7. mala smieszka
8. najlepiej smakuje mi stopa
9.a tak siadam w krzeselku
10. idziemy na spacer

a teraz ide was nadrabia
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:57   #4594
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za taaakie komplementy w imieniu Michasi

A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
Ja dopiero teraz dostałam a nie karmię juz dobre 1,5 miesiąca
żeby tylko gościowi się nic nie stało faktycznie mógł jechac się prześwietlić , ale jak podpisał ,że nie chce pomocy to w razie czego nie będziecie odpowiadać , wiem,że to drastycznie brzmi ale taka prawda
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
kurde powinien sie gosc chociaz przejechac na przeswietlenie czy cos;/
dusiaka ma racje, ze dopiero jak szok mija ludzie czesto bol zaczynaja czuc-boze! maslo maslane "czesto bol zaczynaja czuc"- ale sie pochwale;D
we wtorek mam urodziny ale moj tz bedzie pewnie do 2 w nocy od 14 w pracy i nie mielibysmy wieczorku dla siebie, wiec dzisiaj to zorganizowal
Nawet nie wiedzialam kiedy , ale jak na wakacjach bylismy ogladalam takie sliczne kolczyki koniki morskie ze srebra z bursztynami i pierscionek taki zwykly maly z bursztynkiem do tego i kupil mi to na urodziny kochanyyyy!!!! Tak mi sie podobalo i chcialam tam isc ale juz czasu nam pozniej braklo a w ostatni dzien pobytu ta Pani miala budke zamknięta! ale sie ucieszylam! do tego dzisiaj mamy dokladnie 57 miesiecy razem i dostalam taki bukiecik z karteczek- sam robil;D i karteczek bylo 57 i na kazdej jakies slowo ktore nam sie kojarzy z czyms milym...wiecie ze az sie poplakalam!!!!! bo mowi ze wyjezdza i chcial zebym pamietala te urodziny!
Winka sie napilismy porozmawialismy poprzytulalismy sie, teraz spi bo rano chcial pojsc na ryby a ja zasnac nie moge, chyba z wrazenia:P

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

i tak smutno mi sie jednoczesnie zrobilo ze jedzie ale niech jedzie niech zobaczy czy warto nas sciagac czy on wroci-zobaczymy.
Darusia gratulacje 57 miesięcy razem no i wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się urodzin
A tż super wymyslił
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Twoje dziecię chyba mu sie bardziej podoba od naszej Werci. Jego słowa: "ale śliczna... a jakie włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękna"

Mój tż wlaśnie poszedł kupić winko bo jedno nam za mało a dzis mi zrobil rocznice slubu kochany... będzie milo hmmm... moze jakieś rodzeństwo dla werci?/
Gratulacje z okazji rocznicy

Coś tu rocznicowo.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
no to wklejam zdjecia mojego smoka jeszcze skrzydlo nie dokonczone bo skonczyly mi sie dwa rodzaje farby ale w poniedzialek dokoncze
w zalaczniakch tez zdjecia mojej biedronki :P
1. smok
2.glowa smoka
3. Julka rozwala mate
4. Julka Tz i Helenka
5.Plac zabaw z mama
6. plac zabaw ciag dalszy
7. mala smieszka
8. najlepiej smakuje mi stopa
9.a tak siadam w krzeselku
10. idziemy na spacer

a teraz ide was nadrabia
ale zdolniacha z Ciebie
Juleczka słodka jak zwykle , a tż fiu fiu
fajnie ,że macie plac zabaw blisko my musimy jakąś huśtawkę sobie kupić do ogrodu

Edytowane przez libra777
Czas edycji: 2010-09-05 o 09:59
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:06   #4595
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

drcron wypaśne to smoczysko!!!!!!!!!!!!!!!
A Jula jaka duzaaaaaaaaaaa!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:22   #4596
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

drcron- Ty to masz talenta, nie ma co. A Twoja Jula strasznie mi się podoba, no i wydaje mi się nieco podobna do Igora (coś ma takiego w spojrzeniu i w ogóle w buzi), więc tym bardziej
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:03   #4597
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja dopiero teraz dostałam a nie karmię juz dobre 1,5 miesiąca
żeby tylko gościowi się nic nie stało faktycznie mógł jechac się prześwietlić , ale jak podpisał ,że nie chce pomocy to w razie czego nie będziecie odpowiadać , wiem,że to drastycznie brzmi ale taka prawda

Darusia gratulacje 57 miesięcy razem no i wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się urodzin
A tż super wymyslił

Gratulacje z okazji rocznicy

Coś tu rocznicowo.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------


ale zdolniacha z Ciebie
Juleczka słodka jak zwykle , a tż fiu fiu
fajnie ,że macie plac zabaw blisko my musimy jakąś huśtawkę sobie kupić do ogrodu
to u mojej mamy na osiedlu my tez mamy plac zabaw ale za rzeka tez mialam zrobic jej hustawke i piaskownice ale niedlugo z tad sie wyprowadzimy opd koniec roku albo w styczniu wiec bez sensu dalej inwestowac tu dla kogos

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Darusia . Megi dzieki

Megi to fakt ma cos w oczkach Tz mowi ze sa to magnetyczne iskierki

a wiecie co ja ostatnio nie pisalam wam ale juz nie moge wiec napisze
ostatnio poznalam nowa kobiete tescia i moja Julka jej nie lubie ona to takie cyganskie dziecko ze idzie do kazdego z usmiechem na buzi sama raczki wyciaga chichra sie od razu a jak podeszla do niej tamta kobieta to ona zrobila podkowe i zaczela plakac uspokoila sie na moich rekach pozniej tesciu wzial ja na rece i podszedl do tej kobiety to ta zas darla sie tak jakby ktos ja ze skory obdzieral machala rekami i nogami doslownie w histerie mi wpadla nawet to ze tamta ja zabawkami przekupywala nic nie pomoglo no i ostatnio zas u nas byla i wiecie ze moja Jula jak ona tylko weszla do domu i uslyszala jej glos zaczela ryczec nie wiem co jej jest i co z ta baba jest nie tak ze moje dziecko co ciagnie do wszystkich od niej tak ucieka
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 11:07   #4598
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Mam chyba problem-czy ruminiec na policzku może oznaczac alergię?
Wczoraj dałam Danielowi 1 raz kaszkę z malinami-bobovity,ale też bylismy na spacerze i chyba troszkę zmarznął.Wieczorem miał rumieniec na jednym policzku.rano go nie było i teraz znowu,jak dotykam to taki lekko szorstki jest-wiecie co to?podejrzewam tą kaszkę-a kupiłam jeszcze 2,na szcęście jakby co to mi też bardzo smakuje.

No i zakupiłam dzisiaj bebilon 2-mam nadzieję,że przyjmie bez większych protestów,kupiłam jeszcze kubek niekapek lovi-strasznie się krzywi na tą gumową końcówkę i jak zrobic żeby zakumał,że z tego się pije bo on sobie z tego gryzaka robi.


no właśnie Daniel mi wyrasta juz z fotelika prawie głowa mu wystaje,lada moment trzeba będzie kupic a ja nie mam pojęcia jaki,czy już taki siedzący?
rumień może być po kaszce, spróbuj odstawić i spróbuj za kilka dni

Ja własnie dzisiaj kupiłam bebiko 2R i nie wiem czy za wcześnie na 2... bo 6 miesięcy kończy za tydzień... i tak się motam czy mu to podawać czy nie... to mleko jest z kleikiem - akurat coś dla małego

My też jakoś musimy kupić fotelik i nie wiem jaki. Korci mnie też ten Espiro ale nie ma ADAC... kiedyś gdzieś był polecany fotelik od 9 do chyba 35 kg i miał bardzo dobre opinie... Jeszcze mamy chwilę czasu ale nie wiem jaki kupić...

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
co za facet... przecież nie oddychał, powinien jechać do szpitala...albo był w wielkim szoku albo bardzo bardzo nieodpowiedzialny...

A @ miałam tylko raz i już od 2 miechów nie miałam... niby tak też może być że jest bardzo nieregularna. Testa robiłam przed braniem tabletek czyli 2,5 mc temu bo takie zalecenie było od lekarza, więc przed pojawieniem się @.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
no to wklejam zdjecia mojego smoka jeszcze skrzydlo nie dokonczone bo skonczyly mi sie dwa rodzaje farby ale w poniedzialek dokoncze
w zalaczniakch tez zdjecia mojej biedronki :P
1. smok
2.glowa smoka
3. Julka rozwala mate
4. Julka Tz i Helenka
5.Plac zabaw z mama
6. plac zabaw ciag dalszy
7. mala smieszka
8. najlepiej smakuje mi stopa
9.a tak siadam w krzeselku
10. idziemy na spacer

a teraz ide was nadrabia
Drcron, jesteś bardzo zdolna, smok wyszedł bardzo fajnie
A Mała jak zawsze śliczniutka
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:59   #4599
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Dzień dobry!!!

Zaczne od
Ok 7 rano w Darłowie był smiertelny wypadek... jakiś kolo autem potrącił 21 letnia dziewczynę w 7 miesiącui ciązy zgineli na miejscu i ona i dziecko.. gośc wyrzucił ja pod ośrodkiem zdrowia i zwiał.. ponoć miała głowe na maksa roztrzaskaną że sie zawartośc wylewała..
ZABIŁAM BYM SKURY......YNA!!!!!!!!!!: mad:
Aż sie popłakałam bo to dzieciatko!!!!!!!!!!!!!!! !!


Drcronku ależ Juleczka jest juz spora!!!! i jaaaka sliczna!!!

A my zaraz idziemy do drugiej babci na urodziny!!!!

Drcronku daj znać jak z tym zaproszeniem
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:11   #4600
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja dopiero teraz dostałam a nie karmię juz dobre 1,5 miesiąca
żeby tylko gościowi się nic nie stało faktycznie mógł jechac się prześwietlić , ale jak podpisał ,że nie chce pomocy to w razie czego nie będziecie odpowiadać , wiem,że to drastycznie brzmi ale taka prawda

Darusia gratulacje 57 miesięcy razem no i wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się urodzin
A tż super wymyslił

Gratulacje z okazji rocznicy

Coś tu rocznicowo.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------


ale zdolniacha z Ciebie
Juleczka słodka jak zwykle , a tż fiu fiu
fajnie ,że macie plac zabaw blisko my musimy jakąś huśtawkę sobie kupić do ogrodu
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!

Zaczne od
Ok 7 rano w Darłowie był smiertelny wypadek... jakiś kolo autem potrącił 21 letnia dziewczynę w 7 miesiącui ciązy zgineli na miejscu i ona i dziecko.. gośc wyrzucił ja pod ośrodkiem zdrowia i zwiał.. ponoć miała głowe na maksa roztrzaskaną że sie zawartośc wylewała..
ZABIŁAM BYM SKURY......YNA!!!!!!!!!!: mad:
Aż sie popłakałam bo to dzieciatko!!!!!!!!!!!!!!! !!


Drcronku ależ Juleczka jest juz spora!!!! i jaaaka sliczna!!!

A my zaraz idziemy do drugiej babci na urodziny!!!!

Drcronku daj znać jak z tym zaproszeniem
masakra z tym wypadkiem a co za nbieodpowiedzialny koles

zaproszenia mam nadzieje ze juz dogadalysmy

a ja wczoraj zas mialam stluczke przez Tzta bo mmi szybe z tylu zaslonil i jak cofalam to w wielki glaz przywalilam lampa i zdezak do wymiany juz na allegro zamowilam czy to nasze fatum sie skonczy kolejny miesiac sie zaczyna pechowo chyba dam na msze jakas zeby tego pecha odegnAC
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:17   #4601
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
w "mama i ja"polecali nam romera lub recaro, bo mają dobre wyniki w testach ADAC, ale ten Darusi, Espiro jest za to sprawdzony przez dzieciaczki W "Mama i ja"nie mają Espiro, dlatego znajdziemy taki sklep, gdzie będą go mieli i zobaczymy,w którym Oli będzie wygodniej.Na pewnio nie zrobię tak, jak poprzednim razem i nie wydam ponad 1tys.zł bo fotelik ma dobre wyniki ADAC, a potem znowu się pokażę, że Ola w nim marudzi.
Musimy tylko jeszcze zaczekać, aż Ola będzie miała 9 kg, bo Romer i Recaro są pow.9k.

Ja mam Recaro Young Profi (to ten pierwszy od 0 do 13 kg) i mała bardzo go lubi - od początku zasypiała praktycznie jak tylko ją wsadzaliśmy do niego - tak ją fajnie otula. Kolejny też planujemy Recaro kupić i mam nadzieję, że tak samo jej podpasuje
A w ogóle to ma taką zaletę, że te dwa foteliki do ej samej bazy pasują

Mnie mój chłop też niesamowicie wkurza - wczoraj tak się pokłóciliśmy, że wsiadłam w samochód i pojechałam w ****u a jemu kazałam szukać wzoru pozwu rozwodowego i pomyśleć nad podziałem "majątku"

W ogóle to mam problem - moja mała przestała tolerować butelkę. Miała tak któraś? Kuźwa zaczynam rozumieć Pop i Librę A ja myślałam, że to o kaszkę chodzi.
Bo chciałam się na szkolenie do Warszawy wybrać (środa - czwartek) i zrobiłam dzisiaj próbę (tak jak to sprytnie Megi wymyśliła). Rano nakarmiłam małą piersią, a potem ściągnęłam i na II śniadanie chciałam podać jej moje mleko butelką. I bunt! Wypychała butelkę językiem i się darła. Robienie z siebie wariata i jakieś teatrzyki przed nią nie pomagały. TZ ją próbował karmić, bo podobno ode mnie to czuje to piersiowe mleko i dupa blada. A ona tak do trzeciego miesiąca życia jadła moje mleko z butelki (jak mi brodawki masakrowała) i wtedy butelka była cacy I co ja teraz mogę zrobić? Już nawet nie o to szkolenie chodzi (choć baaardzo mi na nim zależy) ale zamierzam do pracy wrócić

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

chorobcia zapomniałam - drcron superaśny smok Julcia jeszcze superaśniejsza

madziwinia, sponsa - dziewuszki jak laleczki

libra - ty to też się masz: sama z dwójką dzieci A co ile twój TZ wraca? Normalnie mi to aż głupio się skarżyć na małą, bo ty masz ciężej i nie marudzisz

Baobabek - gratulacje z powodu przeprowadzki Też nie znoszę boazerii - fujjj.
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 14:33   #4602
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Catro dziękujemy za miłe słowa

Ferrou nie miałam okazji pogratulować Ci wyróżnienia w konkursie (i wygrania w tym niewizażowym) Pokaż nagrodę!!!

Dcron masz, kobito, talent! Smok jest świetny. Sprawdzałaś, jak Bobo reaguje na jego zębiska? Nie ma stracha?

Dla wszystkich obchodzących rocznice: kolejnych pięknych lat u boku cudownych mężów, partnerów, chłopaków, narzeczonych, słowem... TŻ w ogóle!

Moje spasione dziecko też już ledwo mieści się w gondoli i foteliku. Cały czas wozimy małą w foteliku z wkładką dla niemowląt. Głowę ma upoconą po każdej podróży i mam wrażenie, że jest jej baardzo niewygodnie. Mój mąż jednak ciągle mi powtarza, że nie wygoda a bezpieczeństwo przede wszystkim. Teraz rozglądamy się za następnym fotelikiem. Teraz mamy MAXI COSI (ma testy ADAC, dość wysoko jest na liście) i nie wiem, czy znów zaufać tej samej firmie czy kupić coś innego. Czy ten kolejny fotelik może być już na dłużej? Wiecie, chodzi mi o taki, który "rośnie" razem z dzieckiem.

Odmierzam dni do powrotu do pracy. Nie mogę się doczekać. Chociaż korci mnie niesamowicie jakaś zmiana, chciałabym już robić coś innego. Jeśli to nie jest tajemnica, a moja ciekawość nikogo nie urazi... czym się zajmujecie, dziewczęta?

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość

W ogóle to mam problem - moja mała przestała tolerować butelkę. Miała tak któraś? Kuźwa zaczynam rozumieć Pop i Librę A ja myślałam, że to o kaszkę chodzi.
Bo chciałam się na szkolenie do Warszawy wybrać (środa - czwartek) i zrobiłam dzisiaj próbę (tak jak to sprytnie Megi wymyśliła). Rano nakarmiłam małą piersią, a potem ściągnęłam i na II śniadanie chciałam podać jej moje mleko butelką. I bunt! Wypychała butelkę językiem i się darła. Robienie z siebie wariata i jakieś teatrzyki przed nią nie pomagały. TZ ją próbował karmić, bo podobno ode mnie to czuje to piersiowe mleko i dupa blada. A ona tak do trzeciego miesiąca życia jadła moje mleko z butelki (jak mi brodawki masakrowała) i wtedy butelka była cacy I co ja teraz mogę zrobić? Już nawet nie o to szkolenie chodzi (choć baaardzo mi na nim zależy) ale zamierzam do pracy wrócić [COLOR="Silver"]
Ja tam się nie znam...(każde dziecko przecież jest inne), ale jak często karmisz swoją małą? Lekarka sugerowała nam, żeby trzymać się teraz 3-4 godzinnych odstępów, ale nasza Matylda nie zawsze jest głodna co 3-4 h i wtedy, jak próbujemy jej dać butelkę, ma nas w nosie i wypycha smoczek językiem, rączkami. My wówczas czekamy na jej reakcję i chęć jedzenia. Może spróbuj tak z Twoją kruszynką.

Edytowane przez sponsa_bella
Czas edycji: 2010-09-05 o 14:28
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 15:01   #4603
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Ślicznie wygląda w tych szydełkowych czapeczkach, jak laleczka

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Jakie ma długaśne włosy, już niedługo będziesz jej warkoczyki pletła.
A te rzęsy to jak u moich chłopaków, długaśne i zakręcone.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Ale śliczne masz dzieci, ta córunia juz taka dorosła, pewnie super pomoc masz przy synku

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno okresu nadal brak zaczynam się bać
leć po test to będziesz spokojniejsza, no w jedną czy w drugą stronę

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!

Zaczne od
Ok 7 rano w Darłowie był smiertelny wypadek... jakiś kolo autem potrącił 21 letnia dziewczynę w 7 miesiącui ciązy zgineli na miejscu i ona i dziecko.. gośc wyrzucił ja pod ośrodkiem zdrowia i zwiał.. ponoć miała głowe na maksa roztrzaskaną że sie zawartośc wylewała..
ZABIŁAM BYM SKURY......YNA!!!!!!!!!!: mad:
Aż sie popłakałam bo to dzieciatko!!!!!!!!!!!!!!! !!
Jest właśnie u mnie kuzynka tz z Darłowa to jej przeczytałam, no masakra jakaś.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 15:07   #4604
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość

W ogóle to mam problem - moja mała przestała tolerować butelkę. Miała tak któraś? Kuźwa zaczynam rozumieć Pop i Librę A ja myślałam, że to o kaszkę chodzi.
Bo chciałam się na szkolenie do Warszawy wybrać (środa - czwartek) i zrobiłam dzisiaj próbę (tak jak to sprytnie Megi wymyśliła). Rano nakarmiłam małą piersią, a potem ściągnęłam i na II śniadanie chciałam podać jej moje mleko butelką. I bunt! Wypychała butelkę językiem i się darła. Robienie z siebie wariata i jakieś teatrzyki przed nią nie pomagały. TZ ją próbował karmić, bo podobno ode mnie to czuje to piersiowe mleko i dupa blada. A ona tak do trzeciego miesiąca życia jadła moje mleko z butelki (jak mi brodawki masakrowała) i wtedy butelka była cacy I co ja teraz mogę zrobić? Już nawet nie o to szkolenie chodzi (choć baaardzo mi na nim zależy) ale zamierzam do pracy wrócić

u nas to samo było. teraz jest lepiej ale nieraz powalczyć trzeba. Czasami na małego działa jak "wycisnę" ze smoczka trochę mleka do buzi to załapie, czasami podziała zmiana położenia - na prawej ręce nie chce jeść, woli na lewej i trzymam butelkę na wysokości piersi. albo je na półsiedząco gapiąc się na tv lub na zabawki, w ekstremalnych sytuacjach to był karmiony łyżeczką. Dziewczyny też tutaj karmią na spiocha, u nas tez czasami się to sprawdza. też u nas się sprawdza karmienie butlą jak mały jest fest głodny. Musisz popróbować... bedę trzymała kciuki

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość

Ferrou nie miałam okazji pogratulować Ci wyróżnienia w konkursie (i wygrania w tym niewizażowym) Pokaż nagrodę!!!


Moje spasione dziecko też już ledwo mieści się w gondoli i foteliku. Cały czas wozimy małą w foteliku z wkładką dla niemowląt. Głowę ma upoconą po każdej podróży i mam wrażenie, że jest jej baardzo niewygodnie. Mój mąż jednak ciągle mi powtarza, że nie wygoda a bezpieczeństwo przede wszystkim. Teraz rozglądamy się za następnym fotelikiem. Teraz mamy MAXI COSI (ma testy ADAC, dość wysoko jest na liście) i nie wiem, czy znów zaufać tej samej firmie czy kupić coś innego. Czy ten kolejny fotelik może być już na dłużej? Wiecie, chodzi mi o taki, który "rośnie" razem z dzieckiem.
oo.. dziękuję A wiesz że nawet nie oglądnęłam tych nagród, tylko tak pobieżnie, nawet nie mam kiedy

ja chcę kupić taki od 9 do 36kg, jest jakiś jeden model mający w ADAC chyba z 5 gwiazdek tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy. I nie chcę kupować z bazą bo nie każdy samochód ma isofix, a że my auta nie mamy, nawet prawka a jak już będziemy mieli to nie wiadomo jakie auto... ehh.. musze w końcu na kurs się zapisać...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 15:09   #4605
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

drcron mała jak zwykle śliczna, ty też.

Co do fotelika to ja zakupiłam Espiro optima to co ma Ania i Darusia, kolor Titan ale będe go miała dopiero po 16 września ponieważ z tym kolorem maja problemy
Oblecialam sklepy, obmacałam kilkanaście fotelików, no i na 100% ten jest najlepszy. Fajny materiał, ma wkładkę dla niemowląt + taka nakładka. No i przy oglądaniu fotelikow to zwróciłam uwagę na regulację oparcia, i ma najwiiększe odchylenie, więc maluszkowi będzie wygodnie nawet przy długich podróżach. Oglądałam i takie tańsze i droższe. No i za jest też fakt że po tych 2 latach używania to go można sprzedać za 250 zł a kosztuje 339zł. A na później mam Graco po Eryku, bo graco to się nic nie niszczy, a piorę dość często. Erykowi brakuje jakieś niecałe 20 cm żeby jeździć bez fotelika, to się pokryje w czasie.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 17:01   #4606
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

A ja dziś wreszcie trochę czasu wygospodarowałam by napisać coś więcej...
Ogólnie mam doła... wczoraj miało być tak pięknie, no i na początku nawet było... ale potem się pop...ie... i skonczyło się tak, że się poryczałam i poszłam spać.
Nawet nie będę mówiła o co poszło bo o pierdołę... i taka "cudowna" była nasza rocznica. tzn taka prawdziwa to jest jutro ale chcieliśmy wczoraj sobie urządzić żeby dziś móc dłużej poleniuchować ale wyszło jak wyszło... szkoda słów..................... ......................... .................

darusia- dobrze ,że chociaż u Ciebie było milusio...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 18:45   #4607
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

U nas gosci a gosci przyszla chrzestna malej z chlopakiem i zaraz po nich kolezanka przyjechala po ciuszki dla malej, przewijak i za male pieluchy bo znalazlam jeszcze jakies w szafie i mala taka otumaniona byla bo w sekundzie wpadli jeszcze kuzynka z synem i mezem i ciotka i tyle ludzi i taka rozpromieniona chichotala do kazdego i tak dalej ale oczka jej sie same zamykaly, ludzie wyszli polozylam ja do lozeczka i spi, az szkoda mi jej na kapiel bedzie budzic;/

Boze co za .................!!!!!!!! !!!! Mam nadzieje ze szybko goscia zlapie policje i oby dostal dozywocie albo nie wiem co.....!
Ja wiem co bym mu zrobila ale jak napisze to mnie z wizazu wywala!
Mala dzisiaj zwymiotowala zupke jarzynowa ale moze dlatego ze jadla mleko 1,5 godziny wczesniej.... zobaczymy....

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

pl_madzia ja tez mam ten kolor fotelika.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/art...RLOWO/33136129

ZŁAPALI TEGO ......................... ........!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tż zecydowal ze mimo nie przysluguja nam zadne swiadczenia w Niemczech i dodatki to jedzie 1 lub 3 pazdziernik....
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 19:30   #4608
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość

Moje spasione dziecko też już ledwo mieści się w gondoli i foteliku. Cały czas wozimy małą w foteliku z wkładką dla niemowląt. Głowę ma upoconą po każdej podróży i mam wrażenie, że jest jej baardzo niewygodnie. Mój mąż jednak ciągle mi powtarza, że nie wygoda a bezpieczeństwo przede wszystkim. Teraz rozglądamy się za następnym fotelikiem. Teraz mamy MAXI COSI (ma testy ADAC, dość wysoko jest na liście) i nie wiem, czy znów zaufać tej samej firmie czy kupić coś innego. Czy ten kolejny fotelik może być już na dłużej? Wiecie, chodzi mi o taki, który "rośnie" razem z dzieckiem.

Odmierzam dni do powrotu do pracy. Nie mogę się doczekać. Chociaż korci mnie niesamowicie jakaś zmiana, chciałabym już robić coś innego. Jeśli to nie jest tajemnica, a moja ciekawość nikogo nie urazi... czym się zajmujecie, dziewczęta?

Ja tam się nie znam...(każde dziecko przecież jest inne), ale jak często karmisz swoją małą? Lekarka sugerowała nam, żeby trzymać się teraz 3-4 godzinnych odstępów, ale nasza Matylda nie zawsze jest głodna co 3-4 h i wtedy, jak próbujemy jej dać butelkę, ma nas w nosie i wypycha smoczek językiem, rączkami. My wówczas czekamy na jej reakcję i chęć jedzenia. Może spróbuj tak z Twoją kruszynką.
No właśnie moja też tak jak Twoja - nie zawsze głodna co te 4 godz (tzn jak przychodzi pora to nie płacze, że jest głodna, za to bawi się albo do snu szykuje), ale jak jej pierś podaję, to zawsze ciągnie. Teraz też pierś chciała, a butelki nie

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
u nas to samo było. teraz jest lepiej ale nieraz powalczyć trzeba. Czasami na małego działa jak "wycisnę" ze smoczka trochę mleka do buzi to załapie, czasami podziała zmiana położenia - na prawej ręce nie chce jeść, woli na lewej i trzymam butelkę na wysokości piersi. albo je na półsiedząco gapiąc się na tv lub na zabawki, w ekstremalnych sytuacjach to był karmiony łyżeczką. Dziewczyny też tutaj karmią na spiocha, u nas tez czasami się to sprawdza. też u nas się sprawdza karmienie butlą jak mały jest fest głodny. Musisz popróbować... bedę trzymała kciuki

ja chcę kupić taki od 9 do 36kg, jest jakiś jeden model mający w ADAC chyba z 5 gwiazdek tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy. I nie chcę kupować z bazą bo nie każdy samochód ma isofix, a że my auta nie mamy, nawet prawka a jak już będziemy mieli to nie wiadomo jakie auto... ehh.. musze w końcu na kurs się zapisać...
No właśnie łyżeczką jej idzie (słoiczki wcina), ale mleka łyżeczką mi się nie chce jej podawać Najbardziej mnie zastanawia, że wcześniej ona butelkę ciągnęła że hej
Przegłodzenie za to daje jakieś efekty.

A co do fotelika, to jak nie macie samochodu, to pewnie, że baza niepotrzebna. u nas baza na stałe u TZ w aucie zamontowana a u mnie jeździ przypięta pasami (w mojej Czerwonej Błyskawicy Isofixu nie mam).
A ty jak masz mamę obok (jak dobrze pamiętam) to w kapciach możesz pomykać i z Kubusiem na rękach

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
A ja dziś wreszcie trochę czasu wygospodarowałam by napisać coś więcej...
Ogólnie mam doła... wczoraj miało być tak pięknie, no i na początku nawet było... ale potem się pop...ie... i skonczyło się tak, że się poryczałam i poszłam spać.
Nawet nie będę mówiła o co poszło bo o pierdołę... i taka "cudowna" była nasza rocznica. tzn taka prawdziwa to jest jutro ale chcieliśmy wczoraj sobie urządzić żeby dziś móc dłużej poleniuchować ale wyszło jak wyszło... szkoda słów..................... ......................... .................
No ja nie wiem co tym chłopom odwala - niby dorośli, a jak pięciolatki czasem się zachowują (nie obrażając pięciolatków ).
Trzymam kciuki, żebyście sobie wyjaśnili tę pierdołę, i żebyście jeszcze nadrobili ten "stracony czas"
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 19:35   #4609
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

asia wsiego naj dla werci i wszystkich dzieci majacych "miesiaczke"
pamietna data bo moja mala konczy 5 miesiecy:P
a ja zakrecona wiec nie wiem czy skladalam gratki czy nie....

kurde no ! musze ja obudzic ale tak sloooodko spi ze szok i jak mam miec serce jak z kamienia zeby ja obudzic?;/ fuck
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 20:09   #4610
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Dusiaczka a mojego posta z zaproszeniem na kawusie przemilczałaś
co do fotelików to jeszcze jest fajny sklep przy tym starym centralu babyland chyba tam też mają foteliki,będę musiała się rozejrzec wlaśnie też bym chciała 9-36kg

Drcron Julcia na tej chuśtawce wygląda na roczek super laseczka,a ten smok superowy ale chyba bym się go bała

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za taaakie komplementy w imieniu Michasi

A propo @.. to ja nadal jeszcze nie dostałam.. może dopieor jak skoncze karmić cycem?
Któa jeszcze nie dostała okresu? ?Tylko ja>?
Już nawet miałam sen że w ciazy byłam i nie wiedziałam póki sie nie zaczęło ruszać.

AAAAA MASAKRA ... widziałyście te schody pomaranczowe w remoncie? ok 21 spadł z nich gość który u nas pomaga w remoncie.... wezwał mój T. pgotowie ja sie kapałam w tej nchwili jak wyszłam to juz oddychał ale tata mój mu masaż serca ROBIŁ bosze...... nie chciał jechac do szpitala na własne zyczenie podpisał że odmawia pomocy i odwiózł go mój T. do domu.
Głupi facet.. no bo to facet!
A mama mówi że był taaaki huk jak głowa przywafolił w beton!!
jeszze mam dreszcze jak sobie przypomne.
ja tez jeszcze nie miałam

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
asia wsiego naj dla werci i wszystkich dzieci majacych "miesiaczke"


co do rocznic-my mieliśmy 3 ślubu a 11 razem

Ferrou dzięki za odpowiedź,spróbuje jak mu przejdzie już ten rumieniec zniknął ale policzek w tym miejscu taki suchy jest,nawilżam kremikiem.

ale się zbieram do tego bebilonu,jutro już napewno spróbuje

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-09-05 o 20:10
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 20:39   #4611
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

w końcu udało mi się Was przeczytać, choć nie było łatwo bo w międzyczasie 2 razy musiałam małej robić za smoczek i z tego wszystkiego zapomniałam co chciałam napisać, więc czytam jeszcze raz i odpisuje

co do zdj, cudowne są te nasze dzieciaczki WSZYSTKIE

i jeszcze dodaje zdj
1-dzisiejszy poranek
2-moja mała modelka
3-próba wydostania się z łóżeczka
4-aktualnie ulubiona pozycja
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png

Edytowane przez zosia21
Czas edycji: 2010-09-05 o 20:45
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 20:43   #4612
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

baobabek - super że już u siebie



Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Niestety, bez zmian Na razie wieczorem i rano użyłam tormentiolu. Ale już więcej nie użyję bo się boję, bo to nie bardzo dla takiego malucha.
Teraz od rana myję pupcię tylko wodą z mydlem i zasypuje mąką ziemniaczaną. Zobaczę czy coś to da.
w poniedzialek śmigam do lekarza bo nie wygląda to dobrze i dziecię mi się męczy. Poza tym jej kupka ostatnio jest barrrdzo dziwna. Nie dość że często ja robi (co pielucha to kupa) to jeszcze w niej bardzo dużo sluzu, prawie cala kupa to sluz. I moze to też od tej kupki ta pupa taka chora no normalnie- jak nie urok to...- i to dosłownie...
nie używaj tormentiolu nie wolno kiedyś linka puszczałam


Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
nie odpuszcze mu o nie

a teraz mam dylemat co zrobic z kotem mieliśmy ją wziąść ze sobą nad morze ale mój brat zaoferował sie ze ją zabierze na ten tydzien do siebie tylko ona nie bardzo go lubi, boje sie o nią ze sie zmieni ze poczuje sie odtracona z drugiej strony boje sie jak zniesie taka podróz 450km bo tam na miejscu to luzzz Co ja mam robić ? pomocy ?

ja tam bym dała komuś ale juz doczytałam że dałaś .
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Mojemu samo już przeszło to, że tylko z mamą chciał być i teraz każdy może się nim zajmować (a przynajmniej wszyscy, których testowałam) prócz tż. Koło 4 miesiąca tak miał.

A przed chwilą zwymiotował wszystko z kilku godzin - zupkę i mleko. Jejku - ile ja tego upycham w to dziecko. Po wszystkim dostał wody, później cycka i śpi.


Dziewczyny - jest po 20stej a tak ciemno. Jesień. A z resztą... za dzień idę do pracy, więc tak ble...
Moja Ola czuje 7 zmysłem że mnie nie ma bawi się na macie ja jade do sklepu mniej wiecej jak zamykam brame zaczyna się darcie i nikt za bardzo nie moze jej uspokoić czasem babci się to udaje jak jestem w domu każdy moze sie nią zajmować ile tylko chce .

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Czesc kochaniutkie.

Mam chyba problem-czy ruminiec na policzku może oznaczac alergię?
Wczoraj dałam Danielowi 1 raz kaszkę z malinami-bobovity,ale też bylismy na spacerze i chyba troszkę zmarznął.Wieczorem miał rumieniec na jednym policzku.rano go nie było i teraz znowu,jak dotykam to taki lekko szorstki jest-wiecie co to?podejrzewam tą kaszkę-a kupiłam jeszcze 2,na szcęście jakby co to mi też bardzo smakuje.

.
Tak to typowy objaw alergiczny smaruj bephantenem te policzki lub czyms tłustawym kaszke odstaw mozesz spróbowac ją dac ponownie za jakies trzy tyg

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
w "mama i ja"polecali nam romera lub recaro, bo mają dobre wyniki w testach ADAC, ale ten Darusi, Espiro jest za to sprawdzony przez dzieciaczki W "Mama i ja"nie mają Espiro, dlatego znajdziemy taki sklep, gdzie będą go mieli i zobaczymy,w którym Oli będzie wygodniej.Na pewnio nie zrobię tak, jak poprzednim razem i nie wydam ponad 1tys.zł bo fotelik ma dobre wyniki ADAC, a potem znowu się pokażę, że Ola w nim marudzi.
Musimy tylko jeszcze zaczekać, aż Ola będzie miała 9 kg, bo Romer i Recaro są pow.9k.

.
te foteliki od 9 kg nie zawsze się nadają do dziecka 9 kg dzieciak musi dobrze siedziec bo one się słabo dośc rozkładaja bardzo czesto . Raczej foteliki wybiera się do wzrostu dziecka niż do wagi w sumie bo najważniejsze jest żeby głowa nie wystawała , a te ich wagi to taka orientacja . bo wg tego to ja szymka jeszcze do niedawna mogłam w małym maxi cosi wozic he he

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
rumień może być po kaszce, spróbuj odstawić i spróbuj za kilka dni

Ja własnie dzisiaj kupiłam bebiko 2R i nie wiem czy za wcześnie na 2... bo 6 miesięcy kończy za tydzień... i tak się motam czy mu to podawać czy nie... to mleko jest z kleikiem - akurat coś dla małego

My też jakoś musimy kupić fotelik i nie wiem jaki. Korci mnie też ten Espiro ale nie ma ADAC... kiedyś gdzieś był polecany fotelik od 9 do chyba 35 kg i miał bardzo dobre opinie... Jeszcze mamy chwilę czasu ale nie wiem jaki kupić...



co za facet... przecież nie oddychał, powinien jechać do szpitala...albo był w wielkim szoku albo bardzo bardzo nieodpowiedzialny...

A @ miałam tylko raz i już od 2 miechów nie miałam... niby tak też może być że jest bardzo nieregularna. Testa robiłam przed braniem tabletek czyli 2,5 mc temu bo takie zalecenie było od lekarza, więc przed pojawieniem się @.



Drcron, jesteś bardzo zdolna, smok wyszedł bardzo fajnie
A Mała jak zawsze śliczniutka
9-36 ma recaro ale jak napisałam wyzej one się nie nadają dla takich maluchów jak nasze

Ja juz po weselichu było super ale dziś padam na ryj zaraz ide kimac . Ola przespała cała noc w foteliku za zasłonką bo miała tam ciemno . Anioł norlanie nie dziecko nawet jej nie musiałam nigdzie wynosić żeby miała ciszej .
jak będe miała foty to coś zamieszcze
ide kimac bo padam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 20:56   #4613
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

catro i pop- pytałyście się kiedyś czy biologiczny się interesuje małą, więc odpowiadam, że nic a nic, za pare dni mija rok jak widzieliśmy sie po raz ostatni, jaki to było koszmarny dzień, chyba nigdy go nie zapomnę. On ani razu nie zapytał się czy z małą wszystko w porządku, czy ja czegoś nie potrzebuje w ciąży i teraz. Nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Mimo tego, że powiedziałam mu że nie potrzebuje jego (łaski)pieniędzy, to coraz częściej myślę nad złożeniem wniosku o alimenty. Szczególnie jak mam bardzo złe dni, ale z drugiej strony nie mam siły i czasu na latanie po sądach. Najpierw musiałabym sie dowiedzieć jak to wygląda

madziwnia a co to jest @ bo zapomniałam, ja nadal karmie piersią więc chyba jeszcze poczekam, coś mi się wydaje, że najdłużej z Was wszystkich bo mój ssaczek tak łatwo nie odpuści mi

baobabek zazdroszczę niezależności mieszkaniowej- moje największe marzenie (pomijając zdrowie córy) która znowu mnie woła
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:29   #4614
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Co do fotelika to ja zakupiłam Espiro optima to co ma Ania i Darusia, kolor Titan ale będe go miała dopiero po 16 września ponieważ z tym kolorem maja problemy
Oblecialam sklepy, obmacałam kilkanaście fotelików, no i na 100% ten jest najlepszy. Fajny materiał, ma wkładkę dla niemowląt + taka nakładka. No i przy oglądaniu fotelikow to zwróciłam uwagę na regulację oparcia, i ma najwiiększe odchylenie, więc maluszkowi będzie wygodnie nawet przy długich podróżach. Oglądałam i takie tańsze i droższe. No i za jest też fakt że po tych 2 latach używania to go można sprzedać za 250 zł a kosztuje 339zł. A na później mam Graco po Eryku, bo graco to się nic nie niszczy, a piorę dość często. Erykowi brakuje jakieś niecałe 20 cm żeby jeździć bez fotelika, to się pokryje w czasie.
też się nad nim zastanawiałam ale nie ma żadnych atestów i już sama nie wiem...

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość

No właśnie łyżeczką jej idzie (słoiczki wcina), ale mleka łyżeczką mi się nie chce jej podawać Najbardziej mnie zastanawia, że wcześniej ona butelkę ciągnęła że hej
Przegłodzenie za to daje jakieś efekty.

A co do fotelika, to jak nie macie samochodu, to pewnie, że baza niepotrzebna. u nas baza na stałe u TZ w aucie zamontowana a u mnie jeździ przypięta pasami (w mojej Czerwonej Błyskawicy Isofixu nie mam).
A ty jak masz mamę obok (jak dobrze pamiętam) to w kapciach możesz pomykać i z Kubusiem na rękach
hehe ja małemu podaję słoiczki i kaszkę łyżeczką mleka niet, bo się jeszcze przyzwyczai Na pewno Wam się uda i mała załapie co to butla
haha - no tak, do rodziców mam kilka kroków



Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość

Ferrou dzięki za odpowiedź,spróbuje jak mu przejdzie już ten rumieniec zniknął ale policzek w tym miejscu taki suchy jest,nawilżam kremikiem.

ale się zbieram do tego bebilonu,jutro już napewno spróbuje
mój np miał niby stwierdzoną skazę, trochę zaczęłam wcinać przetworów mlecznych i nieraz mu jakieś pojedyncze krosteczki wyskakują, A ostatnio coś ma koło ust - prawdopodobnie od kaszki albo go któraś z babć wycałowała Na razie to się nie rozrasta, jest to kilka pojedyńczych krostek więc dalej podaję mu kaszkę. Ale u Danielka to ewidentnie wygląda na uczulenie.

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
w końcu udało mi się Was przeczytać, choć nie było łatwo bo w międzyczasie 2 razy musiałam małej robić za smoczek i z tego wszystkiego zapomniałam co chciałam napisać, więc czytam jeszcze raz i odpisuje

co do zdj, cudowne są te nasze dzieciaczki WSZYSTKIE

i jeszcze dodaje zdj
1-dzisiejszy poranek
2-moja mała modelka
3-próba wydostania się z łóżeczka
4-aktualnie ulubiona pozycja
Ale ona fajniutka taka papuśna
Nie zazdroszczę sytuacji, współczuję... szkoda mi Twojej maleńkiej - nie rozumiem takich typów co się własnym dzieckiem nie interesują... Mam nadzieję że spotkacie faceta który będzie dla Małej tatą

Aniap - no to teraz już nie wiem czy kupować ten od 9 do 36... też myślałam że może od 9 do 25... I tak bym teraz nie kupowała, najszybciej za miesiąc bo wtedy będę wiedziała ile mały waży.

Asiulek, Darusia - wszystkiego najlepszego dla waszych dziewczynek
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:31   #4615
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość

libra - ty to też się masz: sama z dwójką dzieci A co ile twój TZ wraca? Normalnie mi to aż głupio się skarżyć na małą, bo ty masz ciężej i nie marudzisz
przyjeżdza tak co miesiąc , półtora na 2-3 dni , a za jakiś miesiąc z hakiem to zjedzie na urlop zimowy ok 3 miesiące będzie w domu i na wiosnę pojedzie znowu
starszy syn mi pomaga duzy już jest
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!

Zaczne od
Ok 7 rano w Darłowie był smiertelny wypadek... jakiś kolo autem potrącił 21 letnia dziewczynę w 7 miesiącui ciązy zgineli na miejscu i ona i dziecko.. gośc wyrzucił ja pod ośrodkiem zdrowia i zwiał.. ponoć miała głowe na maksa roztrzaskaną że sie zawartośc wylewała..
ZABIŁAM BYM SKURY......YNA!!!!!!!!!!: mad:
Aż sie popłakałam bo to dzieciatko!!!!!!!!!!!!!!! !!
Jezuuuu co za s...... az mi się płakać zachciało
Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
catro i pop- pytałyście się kiedyś czy biologiczny się interesuje małą, więc odpowiadam, że nic a nic, za pare dni mija rok jak widzieliśmy sie po raz ostatni, jaki to było koszmarny dzień, chyba nigdy go nie zapomnę. On ani razu nie zapytał się czy z małą wszystko w porządku, czy ja czegoś nie potrzebuje w ciąży i teraz. Nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Mimo tego, że powiedziałam mu że nie potrzebuje jego (łaski)pieniędzy, to coraz częściej myślę nad złożeniem wniosku o alimenty. Szczególnie jak mam bardzo złe dni, ale z drugiej strony nie mam siły i czasu na latanie po sądach. Najpierw musiałabym sie dowiedzieć jak to wygląda
ja bym złozyła na Twoim miejscu nie dlatego ,że nie potrzbujesz jego pieniędzy to nie będziesz składać , ale złozyłabym dlatego żeby chociaz w ten sposób się poczuł do odpowiedzialności.
Sorry ,że zapytam czy mała ma jego nazwisko?
A fotki super sliczniutka jest taki słodziaczek
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:34   #4616
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Aha... na wizażu jest nowy konkurs - na twarz Welli- główna nagroda to sesja, dodatkowo co tydzień nagrody dla najpopularniejszej dziewczyny - może któraś z Was będzie chętna https://wizaz.pl/akcje/wellaflex.pl/


I przedstawiam Wam mój nowy "imidż"
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:40   #4617
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Ferrou mi też sie podoba ten espiro ,głownie ze względu na to odchylenie do spania , ale sama nie wiem szkoda że nie ma tych testów
cięzko się na coś zdecydować a już niedługo musze coś kupić


A mojemu Mikowi coś się chyba odwidziało dzisiaj w dzień wypił mleko na śpiku co prawda ale że w ogóle wypił wcześniej to nawet na śpiku nie szło i teraz na wieczór tez prawie bez szemrania odpukać oby tak dalej .Może ten bebilon mu podszedł chociaż ja w sumie różnicy w smaku nie widzę między bebilonem a bebiko może jak się weźmie łyka to nie czuć różnicy.
Zobaczymy jak dalej.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Aha... na wizażu jest nowy konkurs - na twarz Welli- główna nagroda to sesja, dodatkowo co tydzień nagrody dla najpopularniejszej dziewczyny - może któraś z Was będzie chętna https://wizaz.pl/akcje/wellaflex.pl/


I przedstawiam Wam mój nowy "imidż"
Ty startuj jak modelka wyglądasz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

do twarzy Ci w nowej fryzurce
wszystkim kłaki lecą a oni tu konkurs
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:44   #4618
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Zosia21 - mała ma prześliczny uśmiech! I takie ciemne oczyska A ona już tak na czworaka? Skubana niezła - moja ledwo prostuje łokcie na chwilę.
A co do biologicznego to naprawdę nie wiem co powiedzieć - szkoda że masz tak pod górkę . Kurcze nie znam się na tych formalnościach, wiem tylko, że warto, a nawet trzeba zbierać wszelkie rachunki dotyczące utrzymania małej (do przedstawienia w sądzie), może jakaś dziewczyna wie coś więcej.
Nie dziwię Ci się że nie chce Ci się załatwiać, ale z drugiej strony, dlaczego ten Żuk Gnojownik ma nie odczuć tego, że ma dziecko? A niech płaci - jak nie przydadzą się teraz, to kiedyś na pewno
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:48   #4619
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

ja bym złozyła na Twoim miejscu nie dlatego ,że nie potrzbujesz jego pieniędzy to nie będziesz składać , ale złozyłabym dlatego żeby chociaz w ten sposób się poczuł do odpowiedzialności.
Sorry ,że zapytam czy mała ma jego nazwisko?
A fotki super sliczniutka jest taki słodziaczek
też bym złożyła, niech wie że ma dziecko, niech poczuje co to odpowiedzialność. Nie rozumiem takich ludzi...


Libra - dzisiaj tak trochę buszowałam w necie i znalazłam wykaz fotelików z testami ADAC http://fotelik.info/pl/testy/grupa:9...aco/index.html na razie tak kilka pobieżnie przeglądnęłam.

No właśnie, konkurs welli a ja włosy ścięłam A do modelki mi jeszcze bardzo bardzo bardzo daleko - gdzieś z 10kg

I zobaczysz że z jedzeniem będzie coraz lepiej, w końcu ile można walczyć Trzymam kciukasy aby tak już zostało
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:49   #4620
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Dusiaczka a mojego posta z zaproszeniem na kawusie przemilczałaś
co do fotelików to jeszcze jest fajny sklep przy tym starym centralu babyland chyba tam też mają foteliki,będę musiała się rozejrzec wlaśnie też bym chciała 9-36kg
Tylkooliwka- sorki, oczywiście umówimy się na kawkę. Podaj kiedy Ci pasuje i gdzie? Ja np. lubię kawę w Tchibo, jest na parterze w Galerii Łódzkiej. Nieraz w czasie przerwy na lunch spotykałam się tam z psiapsiółką.
Jeszcze nie byłam w babylandzie. Ale jak znam siebie, poszukam fotelika w sklepie, ale i tak kupię przez net bo zawsze wyjdzie taniej, a i często dostawa gratis.Tylko zonk, jaki wybrać fotelik, skoro faktycznie do kolejnej grupy od 9 kg nasze maluchy muszą same dobrze siedzieć? Zostaje Espiro bez testów ADAC albo męczenie małej w maxicosi...

Nie mogłam się Wam dziś rano pochwalić bo nie otwierał mi się wizaż, a cały dzień byliśmy na wsi u mojej babci - OLUNIA MA DWA ZĘBOLKI Wreszcie koniec kwękania przez sen i ciągłego płaczu. Wczoraj przez dziąsełko przebiła się lewa jedynka, dziś prawa. Już od kilku dni widziałam, że zaraz wyjdą, ale dopiero wczoraj pierwszy, dziś drugi zastukały o łyżeczkę Mam więc dorosłą pannicę, teraz muszę uważać, żeby nie nabrała złych nawyków i nie gryzła cycusia.

Zosia- śliczna ta Twoja córcia.
Na Twoim miejscu nie miałabym skrupułów, alimenty na dziecko się należą jak psu zupa, więc zrób to dla małej. Jeśli jej tata nie poczuwa się do wkładu w jej wychowanie to niech ponosi przynajmniej część kosztów utrzymania. I niech Cię nie powstrzymają procedury, sąd. Wprawdzie to nic przyjemnego, ale masz nas, pocieszymy w razie potrzeby, wysłuchamy, podtrzymamy na duchu.a kasa się przyda, bo przy dzieciach zawsze jakieś wydatki, jak nie ubrania, to pieluchy, słoiczki, zabawki albo i czasem leki.

Darusia - lepiej wcześniej niż zapomnieć - zdrówka, szczęścia i pociechy z małej i buziakji dla Oliwki z okazji 5 miesiączków

Asiulek - wszystkiego dobrego z okazji rocznicy i "stosunkowo" udanej przyszłości w związku z TŻ Jeśli pogniewaliście się o pierdołę to puść ją TŻ w niepamięć. Szkoda pary na kłótnie o drobiazgi.

A my już niedługo będziemy mieli 13 rocznicę ślubu (plus 5lat kawalerki przed ślubem). Te pierwsze rocznice to jeszcze były takie z zapraszaniem znajomych, imprezą, a jakoś tak od kilku lat składamy sobie życzenia, buzi, buzi, kwiatek, jakieś perfumki i wsio. Przed 10 rocznicą ślubu powiedziałam małżowi, że chciałabym raz w życiu pojechać na weekend do Rzymu albo Paryża. Wiecie co powiedział? Że szkoda kasy na taki wypad bo na starość mogę mieć Alzhaimera i nic nie pamiętać Żart, czy co? Gdybym go nie znała 18 lat mogłabym się na wieki gniewać, ale wiem, że ten model tak ma.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.