Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 10:29   #4951
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj pierwszy raz w pracy kojarze coś - Igor dzisiaj obudził się tylko 2 razy i szybciutko zasnął - oczywiście z cyckiem w buzi (nie wiem, kiedy zdecyduję się oduczac go spać ze mną). Ale fajnie jest się tak wyspać.

Muszę ponarzekać... jaka ja się czuję GRUBA!!! Pewnie dlatego, że jestem gruba! Mój tż miał rację! Co nie zmienia faktu, że jest prosiakiem.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Aaaa... czy tylko my zostaliśmy bez zębów??? Tzn. ja jeszcze mam, ale Igor ni w ząb
mój tez spi ze mną, bo przynajmniej jak się budzi do jedzenia to zanim się całkiem rozbudzi mam szanse dac mu jesc a jakby spał sam to na bank by się obudził całkiem zanim bym wstała
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:29   #4952
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość


Aaaa... czy tylko my zostaliśmy bez zębów??? Tzn. ja jeszcze mam, ale Igor ni w ząb
Moja trochę młodsza ale też zębów ani widu ani słychu... ślini się masakrycznie od dawna, gryzie co popadnie ale... to chyba nie świadczy o kiełkach...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:33   #4953
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość

ja to rozumiem, bo jest wiele instytucji które robią atesty, tylko nie natknęlam się aby espiro jakiekolwiek miały. Homologację to wszystkie foteliki muszą miec, inaczej nie mogą trafić do sklepu... Jak coś wiesz o tych fotelikach to pisz pisz
To że jakiś produkt nie ma atestu nie znaczy że jest zły i nie nadaje się do użytku. Takie atestowanie to dla producenta spore roczne koszty. Kto je pokrywa - KLIENT. Efekt, coś zamiast kosztować np 300 pln kosztuje 600 pln. Jak już nawet dziewczyny wcześniej pisały ilość gwiazdek po testach nie świadczy o chęci użytkownania fotelika przez dzieci. Słynny Maxi Cosi, w którym dzieci się drą.
Każy z nas chce bezpiczństwa dla swojego dziecka.
Pracowałam kiedyś w firmie sprzedającej ubrania robocze. Przydładowo ubranie ubranie z pieczątką atestu na metce kosztowało 70 pln, a takie samo bez pieczątki 30 pln. Ta sama tkanina, dodatki itp.
Unikamy produktów Chicco, bo produccent mimo że wie że ma niebezieczny produkt nadal go sprzedaje
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:35   #4954
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
no to rób szybko i zdaj relację



Ale się do siebie tulą - słodkości Tylko pewnie jak szkraby podrosną do wieku nastoletniego to będzie dla nich obciach




ja to rozumiem, bo jest wiele instytucji które robią atesty, tylko nie natknęlam się aby espiro jakiekolwiek miały. Homologację to wszystkie foteliki muszą miec, inaczej nie mogą trafić do sklepu... Jak coś wiesz o tych fotelikach to pisz pisz

wszystkiegonaj naj naj dla Szymka



Sto lat, sto lat wszystkiego najlepszego dla maluchów



Buziaki dla Igorka z okazji skończenia 6 miesięcy



z tego co kojarzę to Aneczka chodziła do ordynatora oddziału neurologicznego w szpitalu na Traugutta. Słyszałam o tej babce bardzo dobre opinie, tez mieliśmy d0 niej z Kubą iść tylko że miała bardzo odległe terminy. I poszliśmy ostatecznie do Wilczek - niesamowita kobieta, ma ogromna wiedzę, wieloletnią praktykę też na Traugutta. Kobieta ma chyba najlepsze opinie we Wrocławiu. Spróbuj też do niej przedzwonić.

Dzisiaj była okropna noc.. .nie dość że poszłam spac po 2 to jeszcze mały budził się co 30min... masakra...
dzieki juz znalazlam numer na necie zar az zadzwonie
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:36   #4955
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj pierwszy raz w pracy kojarze coś - Igor dzisiaj obudził się tylko 2 razy i szybciutko zasnął - oczywiście z cyckiem w buzi (nie wiem, kiedy zdecyduję się oduczac go spać ze mną). Ale fajnie jest się tak wyspać.

Muszę ponarzekać... jaka ja się czuję GRUBA!!! Pewnie dlatego, że jestem gruba! Mój tż miał rację! Co nie zmienia faktu, że jest prosiakiem.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Aaaa... czy tylko my zostaliśmy bez zębów??? Tzn. ja jeszcze mam, ale Igor ni w ząb
U nas też brak zębów. Podobno mój Tż miał pierwszego zęba w 8-mym m-cu a ja też późno
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:41   #4956
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj pierwszy raz w pracy kojarze coś - Igor dzisiaj obudził się tylko 2 razy i szybciutko zasnął - oczywiście z cyckiem w buzi (nie wiem, kiedy zdecyduję się oduczac go spać ze mną). Ale fajnie jest się tak wyspać.

Muszę ponarzekać... jaka ja się czuję GRUBA!!! Pewnie dlatego, że jestem gruba! Mój tż miał rację! Co nie zmienia faktu, że jest prosiakiem.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Aaaa... czy tylko my zostaliśmy bez zębów??? Tzn. ja jeszcze mam, ale Igor ni w ząb
To ja ponarzekam z tobą. Ja ostatnio napisałam smsa do tż żeby kupił mi po drodze blasam do ciała pod prysznic, i oczywiscie kupiła ale balsam do ciała ujędrniający (krem) i nie wiem czy to też była jakaś aluzja czy chciał mi coś delikatnie zasugerować, w każdym razie zezwałam go i powiedziałam że nastepnym razem niech mówi w prost anie jakieś podchody robi
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:47   #4957
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
To ja ponarzekam z tobą. Ja ostatnio napisałam smsa do tż żeby kupił mi po drodze blasam do ciała pod prysznic, i oczywiscie kupiła ale balsam do ciała ujędrniający (krem) i nie wiem czy to też była jakaś aluzja czy chciał mi coś delikatnie zasugerować, w każdym razie zezwałam go i powiedziałam że nastepnym razem niech mówi w prost anie jakieś podchody robi
Ciesz się, że Ci przyniósł balsam do ciała , bo mój by pewnie wrócił z balsamem do włosów
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 10:47   #4958
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość


Aaaa... czy tylko my zostaliśmy bez zębów??? Tzn. ja jeszcze mam, ale Igor ni w ząb
kuba też jeszcze nie ma zęboli i nic się nie zapowiada aby w najbliższym czasie miały się pojawić

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
To że jakiś produkt nie ma atestu nie znaczy że jest zły i nie nadaje się do użytku. Takie atestowanie to dla producenta spore roczne koszty. Kto je pokrywa - KLIENT. Efekt, coś zamiast kosztować np 300 pln kosztuje 600 pln. Jak już nawet dziewczyny wcześniej pisały ilość gwiazdek po testach nie świadczy o chęci użytkownania fotelika przez dzieci. Słynny Maxi Cosi, w którym dzieci się drą.
Każy z nas chce bezpiczństwa dla swojego dziecka.
Pracowałam kiedyś w firmie sprzedającej ubrania robocze. Przydładowo ubranie ubranie z pieczątką atestu na metce kosztowało 70 pln, a takie samo bez pieczątki 30 pln. Ta sama tkanina, dodatki itp.
Unikamy produktów Chicco, bo produccent mimo że wie że ma niebezieczny produkt nadal go sprzedaje
Iza, ja to wiem ze atesty to dodatkowe koszty i produkt bez atestów nie jest złym produktem. Jestem tego świadoma Są perełki na rynku które mimo braku odpowiedniej dokumentacji są bezpieczne dla dziecka.Tylko że oglądając crash testy trochę mi się w mózgownicy poprzestawiało i szukam czegoś sprawdzonego Byłam na stronie Espiro i widziałam że produkty mają pozytywna opinię Instytutu Matki i dziecka To już coś szukałam też jakiś informacji o niezależnych testach i nic nie znalazłam. Espiro mi się bardzo podoba, jest w normalnej cenie... i tak się motam i motam...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:57   #4959
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ciesz się, że Ci przyniósł balsam do ciała , bo mój by pewnie wrócił z balsamem do włosów
ta cieszcie sie ze dostalyscie mniej wiecej to co chcialyscie my raz szlismy na impreze i Tz jechal odebrac kwiatki do kwiaciarni to ja mu mowie kup mi lakier taki maly zeby w torebce sie zmiescil no i ten przyjechal z 0,5 litrowa puszka lakieru tylko zastanawialam sie w jaki sposb ja mam tym utrwalic fryzure od tego czasu jak jedzie cos mi kupic to bedac w sklepie dzwoni do mnie i oddaje sluchawke sprzedawczyni
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:23   #4960
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Ja nie mogę z tym moim tż. Jego ex zalega mu z alimentami na ok. 7 000zł, a on 2 lata z tym nic nie robi.

Zosia - zobacz, jakie kwoty się zbierają z czasem. A to tylko za jakiś czas i malutkie alimenty(350zł). A co będzie z większymi? Walcz. Jest o co, nawet jeśli nie będziesz korzytać, to wrzucaj małej na konto i kiedyś uzbierasz dla niej niezłą sumkę.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:44   #4961
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Espiro i widziałam że produkty mają pozytywna opinię Instytutu Matki i dziecka To już coś szukałam też jakiś informacji o niezależnych testach i nic nie znalazłam. Espiro mi się bardzo podoba, jest w normalnej cenie... i tak się motam i motam...
no mam to samo, tez mi sie espiro podoba , wracalam ostatnio do zdjecia oliwki w nim , ale tez sie motam.
A żeby fotelik był sprawdzony to wiecie co to znaczy musiałby byc wypadek
Ja chyba kupie ten espiro , zalezy mi na tym odchyleniu do tyłu , bo dziecko małe i na bank będzie usypiać przy dalszej drodze, no i duzo miejsca w nim i nawet w kurtce czy kombinezonie się spokojnie zmiesci
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 12:06   #4962
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ta cieszcie sie ze dostalyscie mniej wiecej to co chcialyscie my raz szlismy na impreze i Tz jechal odebrac kwiatki do kwiaciarni to ja mu mowie kup mi lakier taki maly zeby w torebce sie zmiescil no i ten przyjechal z 0,5 litrowa puszka lakieru tylko zastanawialam sie w jaki sposb ja mam tym utrwalic fryzure od tego czasu jak jedzie cos mi kupic to bedac w sklepie dzwoni do mnie i oddaje sluchawke sprzedawczyni

Dobre dobre hehe. Wiesz ja nic nie mówie bo rzeczywiscie mógł się pomylić ale dlczego akurat ujędrniajacy. Wiesz ja wiem o tym ze mój cyc po Kubie spadł o dwa poziomy nizej a po bliżniakach znalazł sie już w piwnicy ale taka kolej rzeczy.
Nie atka na serio to masakra mam takie kompleksy z powodu mojego biustu ze masakra. Normalnie wisi jak jakis kawałek skóry niepotrzebnejJakby tylko było mnie na to stać od razu zrobiłabym operację i nie chodzi tu o jakieś powiększanie ylko co by wycieli trochę tej skóry i zeby mój nieszczęsny biust mógłby wyjżeć chociaż na parter, bo o piętrze to już nawe nie marze

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Moje dzidziole już po obiadku i zrobiły sobie drzemkę poobiednia. Coś wszystko wraca do normy bo mam nawet trochę czasu żeby na wizazu posiedzieć i nawet podłogę widac u mnie w domu to widocznie nie ma takiego bałaganu

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
hej. doniesiono mi że byłąm wywoływana
Ale widzicie o jakiej porze ja sobie mogę zajrzeć na forum?? Czasem cospróbuje podczytać łudząc się że nie stracę kontaktu z Wami, ale napisać to już nie jest prosto. Moje Bąbelki skończyły dziś pół roczku. No i muszę kończyć, bo WOjtuś coś fuka, a to znaczy że jak jeszcze chwilę poświecę kompem to się obudzi i będzie klops :/ Jak mi się uda to jjeszcze coś napiszę, niedługo przyjedzie moja mama troche nam pomóć, to może wtedy znajdę więcej czasu na wizaz

buziaczki dla wszystkich odmienionych maluszkow i ich pięknych mamusiek :P
A ja widziałam maluszki Martuko bo mam ja w swoich znajomych na nk i są przesłodkie, przekochane takie do zacałowania
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:07   #4963
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość

a ja zapomnialam sie pochwalic co moje dziecko sie naumialo jak do niej podchodze to ona siup raczki do gory chce zebym ja na rece brala hehe ale to robi tylko jak mnie widzi wiem pewnie wasze dzieci tez tak robia ale to takie fajne jest no i za 4 tygodnie zaczynamy wprowadzac migusie i zaczynamy uczyc sie czytac mam juz ten zestaw do wczesnego uczenia czytania ciekawe czy sie sprawdzi
Hejo, drcroniku mam pytanie odnośnie migania: będziesz uczyć ze skryptu BABY SIGNS czy masz MIGUSIE? Daj znać, jak Ci idzie, bo mój szanowny małżonek zamierza szkolić naszą Minkę. Znasz kogoś, kto uczy swoje dziecko migania i widzi rezultaty? Co do czytania, też jestem ciekawa, co i jak, bo w klubie maluszka, do którego chodzi nasza Minka od 6. miesiąca wprowadzają naukę glabalnego czytania. Przeglądam sieć w poszukiwaniu wskazówek i z tego, co widzę, rodzice są bardzo zadowoleni, a i psycholodowie wypowiadają się raczej entuzjastycznie.
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:10   #4964
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Dobre dobre hehe. Wiesz ja nic nie mówie bo rzeczywiscie mógł się pomylić ale dlczego akurat ujędrniajacy. Wiesz ja wiem o tym ze mój cyc po Kubie spadł o dwa poziomy nizej a po bliżniakach znalazł sie już w piwnicy ale taka kolej rzeczy.
Nie atka na serio to masakra mam takie kompleksy z powodu mojego biustu ze masakra. Normalnie wisi jak jakis kawałek skóry niepotrzebnejJakby tylko było mnie na to stać od razu zrobiłabym operację i nie chodzi tu o jakieś powiększanie ylko co by wycieli trochę tej skóry i zeby mój nieszczęsny biust mógłby wyjżeć chociaż na parter, bo o piętrze to już nawe nie marze

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Moje dzidziole już po obiadku i zrobiły sobie drzemkę poobiednia. Coś wszystko wraca do normy bo mam nawet trochę czasu żeby na wizazu posiedzieć i nawet podłogę widac u mnie w domu to widocznie nie ma takiego bałaganu

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



A ja widziałam maluszki Martuko bo mam ja w swoich znajomych na nk i są przesłodkie, przekochane takie do zacałowania
ja tez ja mam w znajomych

a co do cycow to ciesz sie ze masz moja siostra po pierwszym dziecku miala do piwnicy a po drugim to zostala sama skora jak poszla na operacje to lekarz powiedzial jej ze zoperuje ja ale i tak bedzie plaska jak deska
ja sie smieje ze jak Julka skonczy karmic to bede miala cyce jak Kenijki bede je na plecy zarzucala bo beda takie dlugie albo bede rulowala i w stanik chowala a co do kompleksow to ja tez mam na tym punkicie i to ogromne mialam is na operacje powiekszenia tuz przed slubem ale dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i operacje trzeba bylo odlozyc no ale kaska na nia nadal odlozona wiec kto wie moze kiedys sie zdecyduje
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:18   #4965
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
izaizula chwilka zapawy w PS i wychodza ale tak ja wszystkie zdjecia robie lustrzanka... jak cos to mozesz podeslac na meila

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Zyczenia dla wszytskich dzieciaczkow kore mialy okragle rozcznice


a mnie chyba cos rozklada tydzien temu bylam u lekarza bo mnie gardlo bolalo i taki suchy kaszel mialam...dostalam syrop i w razie pogorszenia antybiotyk.... a od wczoraj mam masakryczny katar, kicham i kaszle dalej i dzisiaj poszla pierwsza tabletka antybiotyku bo juz nie daje rady...martwie sie o mlodego bo prawie cale dnie to ja sie nim zajmuje...ehhh
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj pierwszy raz w pracy kojarze coś - Igor dzisiaj obudził się tylko 2 razy i szybciutko zasnął - oczywiście z cyckiem w buzi (nie wiem, kiedy zdecyduję się oduczac go spać ze mną). Ale fajnie jest się tak wyspać.

Muszę ponarzekać... jaka ja się czuję GRUBA!!! Pewnie dlatego, że jestem gruba! Mój tż miał rację! Co nie zmienia faktu, że jest prosiakiem.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Aaaa... czy tylko my zostaliśmy bez zębów??? Tzn. ja jeszcze mam, ale Igor ni w ząb
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Moja trochę młodsza ale też zębów ani widu ani słychu... ślini się masakrycznie od dawna, gryzie co popadnie ale... to chyba nie świadczy o kiełkach...
Moja Minka z tego samego dnia, co Asiulkowa Wercia i też na razie ani jednego zęba...
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:22   #4966
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Ja tez mam na tym punkcie bzika tym bardziej że jako nastolatka miałam fajny spory biust. teraz też noszę 75D ale co z tego ja własnie w staniku sama luźna skóra dlatego wolałabym przejść na 75B ale żeby one tak nie wisiały
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:33   #4967
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Kochane, zanim wybierzecie się na jakąkolwiek imprezkę, zobaczcie, jak nie powinni tańczyć Wasi TŻ

http://deser.pl/deser/1,83453,835369...a_lachona.html
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:37   #4968
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja nie mogę z tym moim tż. Jego ex zalega mu z alimentami na ok. 7 000zł, a on 2 lata z tym nic nie robi.
To u Was matka płaci alimenty a nie TZ?

U mnie ostatnio TZ też coś wspomniał o alimentach. Stwierdził że zostawiłam mu dziecko to teraz muszę płacić. Tylko że mi zaśpiewał tak minimum 5 tys. . Potem po negocjacjach staneło na 2 tys., które mam przeznaczać na dojazdy do niej Oczywiście były to żarty.

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
no mam to samo, tez mi sie espiro podoba , wracalam ostatnio do zdjecia oliwki w nim , ale tez sie motam.
A żeby fotelik był sprawdzony to wiecie co to znaczy musiałby byc wypadek
Ja chyba kupie ten espiro , zalezy mi na tym odchyleniu do tyłu , bo dziecko małe i na bank będzie usypiać przy dalszej drodze, no i duzo miejsca w nim i nawet w kurtce czy kombinezonie się spokojnie zmiesci
Ja wczoraj byłam w sklepie "Świat Dziecka" i oglądałam te wszystkie foteliki. Niestety ale mi też wychodzi że ten ESpiro będzie teraz najlepszy. A potem trzeba bądzie kupić następny.

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Dobre dobre hehe. Wiesz ja nic nie mówie bo rzeczywiscie mógł się pomylić ale dlczego akurat ujędrniajacy. Wiesz ja wiem o tym ze mój cyc po Kubie spadł o dwa poziomy nizej a po bliżniakach znalazł sie już w piwnicy ale taka kolej rzeczy.
Nie atka na serio to masakra mam takie kompleksy z powodu mojego biustu ze masakra. Normalnie wisi jak jakis kawałek skóry niepotrzebnejJakby tylko było mnie na to stać od razu zrobiłabym operację i nie chodzi tu o jakieś powiększanie ylko co by wycieli trochę tej skóry i zeby mój nieszczęsny biust mógłby wyjżeć chociaż na parter, bo o piętrze to już nawe nie marze
zrób zdjęcia, ja chętnie zobaczę taki biust powyciągany.
Sama (pomimo podeszłego wieku) mam biust na swoim stałym miejscu - no ale ja nie karmiąca
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:44   #4969
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
To u Was matka płaci alimenty a nie TZ?

U mnie ostatnio TZ też coś wspomniał o alimentach. Stwierdził że zostawiłam mu dziecko to teraz muszę płacić. Tylko że mi zaśpiewał tak minimum 5 tys. . Potem po negocjacjach staneło na 2 tys., które mam przeznaczać na dojazdy do niej Oczywiście były to żarty.



Ja wczoraj byłam w sklepie "Świat Dziecka" i oglądałam te wszystkie foteliki. Niestety ale mi też wychodzi że ten ESpiro będzie teraz najlepszy. A potem trzeba bądzie kupić następny.



zrób zdjęcia, ja chętnie zobaczę taki biust powyciągany.
Sama (pomimo podeszłego wieku) mam biust na swoim stałym miejscu - no ale ja nie karmiąca
POP lepiej mnie nie podpuszczaj bo jestem gotowa to zrobić,
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 12:45   #4970
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
kuba też jeszcze nie ma zęboli i nic się nie zapowiada aby w najbliższym czasie miały się pojawić



Iza, ja to wiem ze atesty to dodatkowe koszty i produkt bez atestów nie jest złym produktem. Jestem tego świadoma Są perełki na rynku które mimo braku odpowiedniej dokumentacji są bezpieczne dla dziecka.Tylko że oglądając crash testy trochę mi się w mózgownicy poprzestawiało i szukam czegoś sprawdzonego Byłam na stronie Espiro i widziałam że produkty mają pozytywna opinię Instytutu Matki i dziecka To już coś szukałam też jakiś informacji o niezależnych testach i nic nie znalazłam. Espiro mi się bardzo podoba, jest w normalnej cenie... i tak się motam i motam...
To ja też mam już zupełny mętlik od tego wszystkiego. Też oglądałam crash testy i co ? oczywiście wsztskie mnie przekonują. Wyobraźnia działa jak cholera. Jak patrzę na ceny fotelików z wysokimi ocenami to też mnie cholera bierze. Kupię coś na co wydam majątek a później Zosia mi wykrzyczy że nie chce w tym jechać. Chyba już przestanę szukać w necie i jak przyjdzie czas wymiany to pojeździmy po sklepach i weźmiemy ten w którym będzie siedzieć spokojnie. Dobrze byłoby wypróbować na trasie ale na takie rozwiązanie chyba żaden sklep się nie zgodzi. A może popytam ? Oczywiście sugeruję się też doświadczeniami "staszych" mam
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:56   #4971
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Hejo, drcroniku mam pytanie odnośnie migania: będziesz uczyć ze skryptu BABY SIGNS czy masz MIGUSIE? Daj znać, jak Ci idzie, bo mój szanowny małżonek zamierza szkolić naszą Minkę. Znasz kogoś, kto uczy swoje dziecko migania i widzi rezultaty? Co do czytania, też jestem ciekawa, co i jak, bo w klubie maluszka, do którego chodzi nasza Minka od 6. miesiąca wprowadzają naukę glabalnego czytania. Przeglądam sieć w poszukiwaniu wskazówek i z tego, co widzę, rodzice są bardzo zadowoleni, a i psycholodowie wypowiadają się raczej entuzjastycznie.
my mamy materialy do nauki metoda Domana to do czytania a mamy migusie sasiadka uczy swoja corcie ona ma rok i cos tam lapie i tez troszke mowi
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:12   #4972
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
To ja ponarzekam z tobą. Ja ostatnio napisałam smsa do tż żeby kupił mi po drodze blasam do ciała pod prysznic, i oczywiscie kupiła ale balsam do ciała ujędrniający (krem) i nie wiem czy to też była jakaś aluzja czy chciał mi coś delikatnie zasugerować, w każdym razie zezwałam go i powiedziałam że nastepnym razem niech mówi w prost anie jakieś podchody robi
Nie szukaj drugiego dna. Pewnie nie powiedziałaś mu konkretnie jaki to ma być balsam a on jak zobaczył na pólce kilkanaście rodzajów i kogoś poprosił o pomoc, to jak powiedział że żona po ciąży do polecili ujędrniający. Faceci tacy są że jak konkretnie nie określisz co chcesz to niekoniecznie to dostaniesz. Pewnie też mówisz w domu że w nic się nie mieścisz, jesteś gruba, brzuch wisi, itp. Biedak chciał tylko dobrze. Nie krzycz na niego .
Mąż koleżanki z jej synem, na jej 40-te urodziny, kupili super wypasiony (kilkaset złotych) zestaw kremów przeciwzmarszczkowych. Myśleli że się ucieszy a ona co ? Poryczała się, nawrzeszczała a nich, zwyzwała od szowinistów i innych i wyrzuciła z domu.
Sponwierani oddali kremy i wpadli najeszze lepszy pomysł - kupli równie wypasiony robot kuchenny. W domu była wojna że hej.
A ona nawet nie zasugerowała co jej się podoba. Zawsze dużą wagę przywiązywała do wyglądu, chętnie też udzielała sę kulinarnie (taki typ co lubi karmić). Po czasie powiedziała że sama jest sobie winna bo przecież wie że nie może od swoich facetów wymagać takich cudów

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Ja tez mam na tym punkcie bzika tym bardziej że jako nastolatka miałam fajny spory biust. teraz też noszę 75D ale co z tego ja własnie w staniku sama luźna skóra dlatego wolałabym przejść na 75B ale żeby one tak nie wisiały
Przed ciążą miałam fajne 75D a teraz to noszę 75 F ale chyba powinnam przejść na 70 F bo czuję za duży luz. Nie muszę mieć B byleby tak nie wisiały
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:14   #4973
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Libra
Na silowni są takie rowerki( 10 szt mają, bo one służą do takiego ala aerobik na rowerze) http://allegro.onet.pl/rower-spining...220792617.html
Ja myślę o takim, bo cena inna, i może tz przełknie http://allegro.onet.pl/new-profesjon...212769951.html

Dziewczyny co do piersi, to pierwsze dziecko karmila 1,5 roku i miala super krąglutkie i na swoim miejscu ale to gdzieś po 4 latach ale to po ćwiczeniach mięśni piersi 3x w tygodniu. Teraz już zaczełam je ćwiczyć, żeby po przestaniu karmienia nie przeżyć szoku. Więc polecam ćwiczenia, 2- ćwiczenia, 3- ćwiczenia

Uf nastawiam się psychicznie żeby małego nakarmić, oby się nie darł bo już mnie depresja dopadnie przez to porzucenie.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:21   #4974
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No to złota jednak wygrywa
Dziewczynki- dzięki za komplementy, Tobie Pop też dziękuję mimo wszystko

Ale tak dobrze nie jest- tylko dobrze fotki zrobione wybrałam jakieś normalniejsze

darusia- jak tam Oliwka dziś? Bo moja gwiazda znów po 3 pobudka :/ bardzo nerwowo śpi ostatnio, w dzień też. Rzuca nogami w gore i w dol, wierci się, kreci... masakra...
Moja tez sie obudzila dzisiaj spi spokojnie jak zawsze i budzi sie w pelni szczescia ale jednak sie obudzila z tym ze moze dlatego ze zamiast mleczka na noc dostala "Przysmak na dobranoc" i moze zglodniała

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

mala zdrowa ma leciutki katar czyscic disnemarem i dostala syropek zapobiegawczo.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

my tez jeszcze nie mamy, widac ze zaraz powinny sie przebic ale poki co sie nie przebily

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
no mam to samo, tez mi sie espiro podoba , wracalam ostatnio do zdjecia oliwki w nim , ale tez sie motam.
A żeby fotelik był sprawdzony to wiecie co to znaczy musiałby byc wypadek
Ja chyba kupie ten espiro , zalezy mi na tym odchyleniu do tyłu , bo dziecko małe i na bank będzie usypiać przy dalszej drodze, no i duzo miejsca w nim i nawet w kurtce czy kombinezonie się spokojnie zmiesci
zgadza sie, fotelik wygodny dla dziecka. Moja mala szczesliwa i zadowolona w nim jezdzi a w maxi cosi szal byl.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:23   #4975
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

sto lat dla dzieciątek pół rocznych!!!!! klask i:

Minka jesteś już???dostałam się na basen-będziesz we wtorek?

moge prosic o pomoc ze zdjęciami?

1 tydzień i 6 m-c-

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-09-09 o 13:26
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:26   #4976
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam w sklepie "Świat Dziecka" i oglądałam te wszystkie foteliki. Niestety ale mi też wychodzi że ten ESpiro będzie teraz najlepszy. A potem trzeba bądzie kupić następny.
ja jeszcze nie byłam n a zywo oglądać ale już chyba podświadomie jestem zdecydowana na espiro, a później się jakiś inny kupi tak jak mówisz
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Nie szukaj drugiego dna. Pewnie nie powiedziałaś mu konkretnie jaki to ma być balsam a on jak zobaczył na pólce kilkanaście rodzajów i kogoś poprosił o pomoc, to jak powiedział że żona po ciąży do polecili ujędrniający. Faceci tacy są że jak konkretnie nie określisz co chcesz to niekoniecznie to dostaniesz. Pewnie też mówisz w domu że w nic się nie mieścisz, jesteś gruba, brzuch wisi, itp. Biedak chciał tylko dobrze. Nie krzycz na niego .
Mąż koleżanki z jej synem, na jej 40-te urodziny, kupili super wypasiony (kilkaset złotych) zestaw kremów przeciwzmarszczkowych. Myśleli że się ucieszy a ona co ? Poryczała się, nawrzeszczała a nich, zwyzwała od szowinistów i innych i wyrzuciła z domu.
Sponwierani oddali kremy i wpadli najeszze lepszy pomysł - kupli równie wypasiony robot kuchenny. W domu była wojna że hej.
A ona nawet nie zasugerowała co jej się podoba. Zawsze dużą wagę przywiązywała do wyglądu, chętnie też udzielała sę kulinarnie (taki typ co lubi karmić). Po czasie powiedziała że sama jest sobie winna bo przecież wie że nie może od swoich facetów wymagać takich cudów

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Przed ciążą miałam fajne 75D a teraz to noszę 75 F ale chyba powinnam przejść na 70 F bo czuję za duży luz. Nie muszę mieć B byleby tak nie wisiały
to właśnie dlatego ja zawsze mówię co chcę dostać, ale z tych kremów to bym sie ucieszyła nie sądzę żeby mieli coś złego na myśli
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:27   #4977
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

laski porobie te fotki pozniej bo cholerka teraz mam obiadek doroboty a robie kebaba wiec w miare szybko pojdzie, tylko musze poczekac az tz wroci bo poszedl sie odfryzjerowac i cos tam kupic.
Ja musze buty kupic sobie jakies, dzisiaj jade na przymiarke plaszczyka
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:35   #4978
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra
Na silowni są takie rowerki( 10 szt mają, bo one służą do takiego ala aerobik na rowerze) http://allegro.onet.pl/rower-spining...220792617.html
Ja myślę o takim, bo cena inna, i może tz przełknie http://allegro.onet.pl/new-profesjon...212769951.html

Dziewczyny co do piersi, to pierwsze dziecko karmila 1,5 roku i miala super krąglutkie i na swoim miejscu ale to gdzieś po 4 latach ale to po ćwiczeniach mięśni piersi 3x w tygodniu. Teraz już zaczełam je ćwiczyć, żeby po przestaniu karmienia nie przeżyć szoku. Więc polecam ćwiczenia, 2- ćwiczenia, 3- ćwiczenia

Uf nastawiam się psychicznie żeby małego nakarmić, oby się nie darł bo już mnie depresja dopadnie przez to porzucenie.
czyli to taki normalny treningowy, nie wiem czy bym pieniedzy nie wywaliła w błoto , bo już steper się kurzy w garażu, chyba wolę na normalnym jeździć w teren
ja nie karmię ale jeszcze szoku nie przezyłam , bo tam chyba tłuszcz na razie siedzi , pewnie przezyje jak schudnę o ile schudnę
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Moja tez sie obudzila dzisiaj spi spokojnie jak zawsze i budzi sie w pelni szczescia ale jednak sie obudzila z tym ze moze dlatego ze zamiast mleczka na noc dostala "Przysmak na dobranoc" i moze zglodniała

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

mala zdrowa ma leciutki katar czyscic disnemarem i dostala syropek zapobiegawczo.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

my tez jeszcze nie mamy, widac ze zaraz powinny sie przebic ale poki co sie nie przebily

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------


zgadza sie, fotelik wygodny dla dziecka. Moja mala szczesliwa i zadowolona w nim jezdzi a w maxi cosi szal byl.
mój to nie lubił tych słiczków na dobranoc , a zresztą co on lubi, przez godzinę wcisnęłaqm mu może z 10 łyzeczek zupki i za nic w świecie nie chciał więcej cholery już dostaję
Wczoraj byłam w lumpku w poszukiwaniu koszyczka na rower i widziałam ten maxi cosi i rzeczywiście jakiś mały
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
laski porobie te fotki pozniej bo cholerka teraz mam obiadek doroboty a robie kebaba wiec w miare szybko pojdzie, tylko musze poczekac az tz wroci bo poszedl sie odfryzjerowac i cos tam kupic.
Ja musze buty kupic sobie jakies, dzisiaj jade na przymiarke plaszczyka
w daiszmanie mają byc fajne o ile chodzisz na obcasie
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:50   #4979
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

zalezy na jakim, szpilki odpadaja, kowbojki uwielbiam:P
jak poedziemy do castoramy w sobote do lodzi ( bo u nas OCZYWISCIE nie ma:p) to podjade i zobacze co jest. Jakis braz bede potrzebowac ciemniejszy albo bordo bo plaszczyk szyje kawa z mlekiem i chce jakis kontrast
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:56   #4980
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
czyli to taki normalny treningowy, nie wiem czy bym pieniedzy nie wywaliła w błoto , bo już steper się kurzy w garażu, chyba wolę na normalnym jeździć w teren
ja nie karmię ale jeszcze szoku nie przezyłam , bo tam chyba tłuszcz na razie siedzi , pewnie przezyje jak schudnę o ile schudnę


w daiszmanie mają byc fajne o ile chodzisz na obcasie
Ja osobiscie nie lubie rowerków treningowych. Byłam napalona na bieżnie wiec kupiłam i rzeczywiscie pierwszy raz jak się zaczęłam na niej odchudzać w tydzień czy dwa zrzuciłam 5 kg ale wtedy byłam na nia napalona. a teraz stoi w pokoju i nie chce mi sie bigać, moze gdyby stała tam gdzie mam telewizor albo coś to moze tak bo takto nudno mi.
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.