Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 21:17   #121
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Ala tez miala ostatnio dziwne kupki, byly bardzo twarde i wielkosciowo to byly groszki, placuszki , bardzo zbite i duzo ich. Jadla miedzy innymi marchewke z ryzem i zupki jarzynowe, pila soczki -bobofrut tez . Wczoraj podalam jej danie szpinak z ziemniakami gerbera i sie ruszyło, szpinak zabarwil tez dwie kupki, byly szpinakowe dzis jadla danie dynia i ziemniaczki bardzo jej smakowalo i czekamy jaka bedzie jutro kupka .
Kurcze... w życiu nie myślałam że się będę nad konsystencją kupki moich dzieci rozwodzić .... M. zrobił jednego dużego placka zamiast bobków. Kruca bombel. Człowiek nie nadąży za tymi dziećmi. Daj znać jak tam kupeczka wyszła.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:18   #122
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Wczoraj podalam jej danie szpinak z ziemniakami gerbera i sie ruszyło, szpinak zabarwil tez dwie kupki, byly szpinakowe dzis jadla danie dynia i ziemniaczki bardzo jej smakowalo i czekamy jaka bedzie jutro kupka .
Toska codziennie wcina dynie. uwielbia! o dziwo szpinak tez jej smakowal, chociaz smierdzialo to jak zmielone fusy zaparzonej zielonej herbaty a fee
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:20   #123
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
do konca wrzesnia mam oddac prace mgr taaaaaaaa juz lece

rozpoczelam poszukiwanie niani. zglaszaja sie panie, ktore maja swoje dziecko i chca sie jeszcze zajac jakims dodatkowo. a ja tak nie chce boje sie, ze taki starszak zrobi mojemu malenstwu krzywde. paranoja?

w poniedzialek ostatni dzien macierzynskiego ustawowego.. potem jeszcze 2 dodatkowe tygodnie plus wypoczynkowy. a Tosia ciagle taka malenka, jak ja zostawic z obca baba???

zalaczam fotki jak Toś je jak lata jak jezdzi i jakiego ma kocura
Dżizas, ja też piszę...masakra jakaś! W niedzielę mam iść do profa (oddałam mu już 50 stron), a teraz nie jestem w stanie ułożyć nic sensownego. Czeka mnie wstęp, zakończenie i kilka podrozdziałów. Koszmar! Łączę się w bólu. Ile zdrowy (względnie), młody (to jest dyskusyjne ) człowiek jest w stanie napisać w ciągu jednej nocy?

Hmm, z jednej strony wolałabym, żeby Pani zajmowała się tylko moim dzieckiem, z drugiej fajnie żeby maluch miał towarzystwo. Ale lepiej, żeby dzieci były w podobnym wieku. W klubie malucha te chodzące odseparowane są od pełzających i leżących robaków. Tylko że to jest różnica - bo niania będzie miała pod opieką dwójkę, a nie jak w klubie większą ilość dzieci.

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
TAK JEST <salut> !!!
Dziękuję

I póki co dobranoc

P.S. Wiecie co? Już przed wyjazdem do Sącza waga coś drgnęła i zaczęła znów w dół iść i co? Tydzień u Babci na garnuszku i ponad 2kg do przodu (...) Babciu... okrutnaś . A SAMA NA DIECIE JEST SKUBANA! Hmm.. a może to dlatego. Ona się odchudza i celem pozbycia się wszystkich grzesznych pyszności mnie nimi spasła?
Taaa, takie są właśnie te nowosądeckie babcie. Kuci, kuci, szamaj zdrowo...a waga pędzi do góry jak szalona. Kochana, trzeba było w siaty ładować, a nie do paszczy

Edytowane przez sponsa_bella
Czas edycji: 2010-09-10 o 21:23
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:21   #124
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Izumi babcie tak mają.te fajne babcie. ja też wielce sie odchudzałam przez 2 tyg ale potem mi przeszło. schudłam 3 kg , przybrałam też 3 i jestem w punkcie wyjścia ale uwilbiam jeść
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:22   #125
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
zalaczam fotki jak Toś je jak lata jak jezdzi i jakiego ma kocura
Tosia jest cudowna! LOOOOVE
A Twoje rozsterki wcale nie głupie. Żadna paranoja. Jakby się miała moim dzieckiem baba zajmować to MOIM I TYLKO MOIM, a nie przy okazji niańczenia swojego! Poza tym ja byłabym jeszcze gorsza! Jakby babol do mnie do chaupy przychodził się moim M. opiekowac to ja bym wynosiła w tym czasie wszelkie sprzęty rozrywkowe poza radiem!!! Coby mi babsko zamiast się dzieckiem zajmować np. tv nie oglądało! A co! Radia sobie mogą słuchać, bo może z nim potancuje czy coś. Ale reszta AUF! No i w ogóle założyłabym system kamer monotorujących! NA PEWNO! ... No i w związku z tymi moimi paranojami to jednak będę siedzieć w domu i Miśka wychowywać sama, bo zatrudnienie Niani za wiele by nas kosztowało

P.S. Poza tym ja bym się jeszcze nie potrafiła z moim Malutkim rozstać
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:25   #126
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
Toska codziennie wcina dynie. uwielbia! o dziwo szpinak tez jej smakowal, chociaz smierdzialo to jak zmielone fusy zaparzonej zielonej herbaty a fee
U nas szpinak, brokuły i dynka są na szczycie listy warzyw do zjedzenia. Marchewka należy do tych niejadalnych
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:26   #127
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Taaa, takie są właśnie te nowosądeckie babcie. Kuci, kuci, szamaj zdrowo...a waga pędzi do góry jak szalona. Kochana, trzeba było w siaty ładować, a nie do paszczy
Niestety mam jak Ice_woman - UWIELBIAM JEŚĆ! Poza tym, starałam się być twarda, ale spaliśmy zaraz obok kuchni i to jedzenie tak mnie wołało... wołało. Te ciastka patrzyły na mnie takim wzrokiem.... a winogrona śmiały się do mnie i wołały "zjedz nas" . A potem jeszcze były batoniki, orzeszki w karmelu, serniczek, jogurciki, słodkie serki, wafelki, sałatki, banany ............ mmmm
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 21:31   #128
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

apropos jedzenia to moja siostra nakamiła wczoraj moją córe ...... żórkiem i bardzo jej smakował,. naszczescie nic sie nie stało.
jak zrobiłam haje to moja mama mi powiedziała ze ja jak miałam 5 miechów to kapuśniak jadłam

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Niestety mam jak Ice_woman - UWIELBIAM JEŚĆ! Poza tym, starałam się być twarda, ale spaliśmy zaraz obok kuchni i to jedzenie tak mnie wołało... wołało. Te ciastka patrzyły na mnie takim wzrokiem.... a winogrona śmiały się do mnie i wołały "zjedz nas" . A potem jeszcze były batoniki, orzeszki w karmelu, serniczek, jogurciki, słodkie serki, wafelki, sałatki, banany ............ mmmm

oj znam ten głos Prycypałków które wołają zjedz nas a do tego zapikanki makaronowe mojego męza.... cholera juz głodna jestem
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:33   #129
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Niestety mam jak Ice_woman - UWIELBIAM JEŚĆ! Poza tym, starałam się być twarda, ale spaliśmy zaraz obok kuchni i to jedzenie tak mnie wołało... wołało. Te ciastka patrzyły na mnie takim wzrokiem.... a winogrona śmiały się do mnie i wołały "zjedz nas" . A potem jeszcze były batoniki, orzeszki w karmelu, serniczek, jogurciki, słodkie serki, wafelki, sałatki, banany ............ mmmm
U mnie to samo. Nasza lodówka niestety nie jest dźwiękoszczelna, więc doskonale słyszę, jak serki, jogurty, kiełbacha i wszelkiej maści wędliny wyśpiewują peany na swoją własną cześć No i co ja mam zrobić? Nie mogę przecież pozwolić, by coś się zepsuło, co nie? I tak codziennie, kilka razy w ciągu doby, skracam męki wszystkiemu, co zamieszkuje na półeczkach O, teraz na przykład małosolny ogór puszcza do mnie oko. No, to teges...będę za pięć minut
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:35   #130
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Uczysz się czy jesteś psorką, która sieje postrach w czasie letniej i zimowej sesji?
ahhaahahaaaaaa ale az monitor oplułam
moje 26 lat które skoncze w październiku nie pozwala mi na bycie psorka no ale poza wiekiem na przeszkodzie stoi jeszcze brak wykształcenia poza średnim..
kochana zaczynam dopieor bo 5 lat temu studiowałam i przerwałam i wracam ale na nowy inny kierunek na Pedagogikę1 bo zawsze chciałam to skonczyc a 7 lat temu moja ciotka nauczycielka mnie odwiodła od tego.. i szkoda bo pewnie juz bym uczyła gdzies.. a tak zaczynam dopiero
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:38   #131
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

a to moja lenka
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 21:40   #132
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
Jeju nowy wątek. Ale fajowy tytuł
Madziwnia a moge sie dopisać do listy:
jesli tak to podaje dane Lat 23 , córka Lena, urodzona 26.04.2010, waga 3800, 58 cm, SN.
zdjęcie prześle jutro.
No kobity moje w ciąży nie jestem okresu dalej nie mam ale robiłam 3 testy i napewno gdybym była juz by wyszło.
ulga przeokrutna. nie byłabym gotowa.
No to tak, ja z pierwszym dzieckiem test robilam jak okres mi sie spóźniał 4 tyg.i wyszedł negatywny potem plamilam to myślałam że okres. heh ale cie pocieszam
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:41   #133
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

i jeszcze jedno ze chrzcin
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:42   #134
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ahhaahahaaaaaa ale az monitor oplułam
moje 26 lat które skoncze w październiku nie pozwala mi na bycie psorka no ale poza wiekiem na przeszkodzie stoi jeszcze brak wykształcenia poza średnim..
kochana zaczynam dopieor bo 5 lat temu studiowałam i przerwałam i wracam ale na nowy inny kierunek na Pedagogikę1 bo zawsze chciałam to skonczyc a 7 lat temu moja ciotka nauczycielka mnie odwiodła od tego.. i szkoda bo pewnie juz bym uczyła gdzies.. a tak zaczynam dopiero
Hehehe, spoko, spoko... Moja kumpela ma znajomą, która w wieku 24 lat obroniła doktorat, więc wiesz , pewnie stąd moje wobec Ciebie podejrzenia

Co studiowałaś wcześniej? Zaczynasz teraz I rok, tak? Ej, no to musisz się elegancko ubrać na inaugurację, nie ma to tamto!
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:43   #135
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
U nas szpinak, brokuły i dynka są na szczycie listy warzyw do zjedzenia. Marchewka należy do tych niejadalnych
hmmm to jutro podam brokuly, bo stoi ten sloik i sie go boje jakis taki zielony jest...


Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Niestety mam jak Ice_woman - UWIELBIAM JEŚĆ! Poza tym, starałam się być twarda, ale spaliśmy zaraz obok kuchni i to jedzenie tak mnie wołało... wołało. Te ciastka patrzyły na mnie takim wzrokiem.... a winogrona śmiały się do mnie i wołały "zjedz nas" . A potem jeszcze były batoniki, orzeszki w karmelu, serniczek, jogurciki, słodkie serki, wafelki, sałatki, banany ............ mmmm
jesoooooooooooooooooooooo ooo nienawidze was, jak bym cos zeżarła teraz!! cokolwiek!! no nie moge... odgryze sobie noge.........
ale jakas babeczka z kremem to by byla najlepsza....
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:43   #136
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno ze chrzcin
Gwiazdeczka!!!
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:44   #137
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Aha. Mam pytanko moje miłe. Jakie wasz maluszki robią kupki??? Dalej takie rzadkie? Bo w Sączku M. dostał 2x słoiczek i kilka razy pił bobofruta i mam wrażenie że miał zatwardzenie. Kupki nie było co prawda tylko (?) 3 dni, ale jak już wyszła to w męczarniach i strasznie zbita....? Znaczy placek ale taki mało ciapaty, raczej plaskurek... aj karamba! (...) No i się troszkę zaniepokoiłam, a tż kazał mi odstawić wszystko, czyli, kaszki, soki, papki itd. bo ten to dopiero się przejął . Help?
ja mojemu daje jabłka jak za stałe, a jarzynową jak zbyd lejące. A ktoś polecał jabłka ze suszonymi śliwkami, ale ładnie rusza
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:46   #138
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Yoonka to wpadaj do mnie ja mam pare pyszności u cioci kasi w lodówce zawsze coś sie znajdzie
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:47   #139
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
hmmm to jutro podam brokuly, bo stoi ten sloik i sie go boje jakis taki zielony jest...



jesoooooooooooooooooooooo ooo nienawidze was, jak bym cos zeżarła teraz!! cokolwiek!! no nie moge... odgryze sobie noge.........
ale jakas babeczka z kremem to by byla najlepsza....
Ja to robię tak, że zanim dam mojemu Potworzakowi coś do zjedzenia, najpierw sama próbuję Brokuły są najlepsze!!! No, dynka + ziemniak też gładziutko wchodzi, ale jednak to zielone jest de best!

Tak sobie patrzę na Twoje zdjęcie w awatarze i muszę pochwalić mojego mężula. Dzwonił dzisiaj, że nosi małą w chuście, codziennie! A tak się bał tej różowo-fioletowej szmaty Też mamy tkaną, jestem z niej bardzo zadowolona, Minka nasza uwielbia być opatulona. Jak jest u Was?
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 21:47   #140
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

jaka sliczna oan!! i taaka dorosła!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:48   #141
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Tosia jest cudowna! LOOOOVE
A Twoje rozsterki wcale nie głupie. Żadna paranoja. Jakby się miała moim dzieckiem baba zajmować to MOIM I TYLKO MOIM, a nie przy okazji niańczenia swojego! Poza tym ja byłabym jeszcze gorsza! Jakby babol do mnie do chaupy przychodził się moim M. opiekowac to ja bym wynosiła w tym czasie wszelkie sprzęty rozrywkowe poza radiem!!! Coby mi babsko zamiast się dzieckiem zajmować np. tv nie oglądało! A co! Radia sobie mogą słuchać, bo może z nim potancuje czy coś. Ale reszta AUF! No i w ogóle założyłabym system kamer monotorujących! NA PEWNO! ... No i w związku z tymi moimi paranojami to jednak będę siedzieć w domu i Miśka wychowywać sama, bo zatrudnienie Niani za wiele by nas kosztowało

P.S. Poza tym ja bym się jeszcze nie potrafiła z moim Malutkim rozstać
huehuehue noooo przyszla niania jeszcze nie wie co ja czeka... moja mama powiedziala, ze przez pierwsze tygodnie bedzie siedziec w naszym mieszkaniu i ja obserwowac big brother :P

dziekujemy za komplementy

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ahhaahahaaaaaa ale az monitor oplułam
moje 26 lat które skoncze w październiku nie pozwala mi na bycie psorka no ale poza wiekiem na przeszkodzie stoi jeszcze brak wykształcenia poza średnim..
kochana zaczynam dopieor bo 5 lat temu studiowałam i przerwałam i wracam ale na nowy inny kierunek na Pedagogikę1 bo zawsze chciałam to skonczyc a 7 lat temu moja ciotka nauczycielka mnie odwiodła od tego.. i szkoda bo pewnie juz bym uczyła gdzies.. a tak zaczynam dopiero
ja mam 28 i dopiero 2gi kierunek sobie koncze. tez taki, na ktory ja zawsze chcialam, ale rodzice mnie wyslali na inny. "bo taka dobra z matmy jestes" - no bo sie balam matematyczki jak cholera! to juz wolalam sie tego nauczyc
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:48   #142
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
Yoonka to wpadaj do mnie ja mam pare pyszności u cioci kasi w lodówce zawsze coś sie znajdzie
Yoonka, jak się będziesz zbierać do drogi, to daj, kobieto znać. W Krakowie zrobisz przystanek i pojedziemy sobie razem do Kasi na torta
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:52   #143
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

najwyższy czas sie ujawnić. to ja z moją córa, chrzciny off course. tylko fryza nie zrobiłam, bo oczywiście wszyscy sie od.ebali tylko mamusia nie miała kiedy
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:53   #144
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość

ja mam 28 i dopiero 2gi kierunek sobie koncze. tez taki, na ktory ja zawsze chcialam, ale rodzice mnie wyslali na inny. "bo taka dobra z matmy jestes" - no bo sie balam matematyczki jak cholera! to juz wolalam sie tego nauczyc

HAHAAHAHAHHAHA
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:54   #145
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Yoonka, jak się będziesz zbierać do drogi, to daj, kobieto znać. W Krakowie zrobisz przystanek i pojedziemy sobie razem do Kasi na torta

z karakowa do szczyrku jakieś 2 godzinki, na 1 bedziecie, to co mam piec juz biszkopta??
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:56   #146
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
najwyższy czas sie ujawnić. to ja z moją córa, chrzciny off course. tylko fryza nie zrobiłam, bo oczywiście wszyscy sie od.ebali tylko mamusia nie miała kiedy
A WITOJCIE!
Wiadomo, wszyscy zalatani myślą o sobie i tylko biedna matka nie ma czasu, bo myśli o wszystkich, o dziecku, a sama często nawet nie ma czasu dobrze tyłka po wizycie w wc podetrzeć
Córeczka bardziej mamusina czy tatusina?
P.S. Cudna jest
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:00   #147
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
Yoonka to wpadaj do mnie ja mam pare pyszności u cioci kasi w lodówce zawsze coś sie znajdzie
uhuhuhuhu ale bysmy sobie uczte zrobily. ja juz na wszelki wypadek nic nie mam w lodowce, bo waze 20 kilo wiecej niz w dniu slubu, a moj wstretny chamski malzonek wlasnie sobie 20kg schudl.... jak ja go niecierpie za to. ma kare - zero sexu. no bo nie pasujemy do siebie teraz, to jak

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Ja to robię tak, że zanim dam mojemu Potworzakowi coś do zjedzenia, najpierw sama próbuję Brokuły są najlepsze!!! No, dynka + ziemniak też gładziutko wchodzi, ale jednak to zielone jest de best!

Tak sobie patrzę na Twoje zdjęcie w awatarze i muszę pochwalić mojego mężula. Dzwonił dzisiaj, że nosi małą w chuście, codziennie! A tak się bał tej różowo-fioletowej szmaty Też mamy tkaną, jestem z niej bardzo zadowolona, Minka nasza uwielbia być opatulona. Jak jest u Was?
toska lubi jak ma na co patrzec, rozglada sie dookola zdziwiona. ale jak tylko wracamy do domu to jest jeden wielki wierzg, zeby ja juz wyjac w sumie to dopiero zaczynamy sezon, bo to taki cieplak, ze jej za goraco bylo w wiazaniu

ja owoce po Tosce zjadam jak zostanie, ale warzywa jakos mnie odrzucaja. no ten szpinak to smierdzial nieziemsko, brokulow tez nie lubie, bo kiedys moja mama ugotowala brokulowa zupe i w moim talerzu plywala taka wielka gasienica zielona i oczywiscie zorientowalam sie w tym dopiero jak poczulam w buzi dziwna konsystencje... do tej pory mi niedobrze, jak o tym pomysle brrrrrrrrr.....
ogolnie mam takie szczescie, ze jak w garze bigosu jest jeden maly wlosek, to trafi na moj talerz.... jedyna osc w kotletach rybnych - u mnie. wszelakie paskudztwa... kiedys nawet dostalam koktail ze zmiksowanym workiem foliowym potem czlowiek ma traumy...

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno ze chrzcin
hehehe jaka fajna! faka pokazuje na chrzcinach
a nasza caly czas nie ochrzczona, taki z niej aniolek, ze moze nie trzeba??

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
z karakowa do szczyrku jakieś 2 godzinki, na 1 bedziecie, to co mam piec juz biszkopta??
chwilke odczekaj, bo z gdanska jade, ale juz wyruszam! mniam mniam

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
najwyższy czas sie ujawnić. to ja z moją córa, chrzciny off course. tylko fryza nie zrobiłam, bo oczywiście wszyscy sie od.ebali tylko mamusia nie miała kiedy
no i kolejny lachon!! ja sie zabije chyba z tym moim sadlem...
sliczna mala
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:01   #148
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
A WITOJCIE!
Wiadomo, wszyscy zalatani myślą o sobie i tylko biedna matka nie ma czasu, bo myśli o wszystkich, o dziecku, a sama często nawet nie ma czasu dobrze tyłka po wizycie w wc podetrzeć
Córeczka bardziej mamusina czy tatusina?
P.S. Cudna jest

podobno tatusia, mamusina tylko od pasa w doł a o chrzcinach nawt nie chce pamietac. moja tesciowa przyjechała sobie z koleżanka o której nic nie wiedziałam. dowiedziałm sie jak przyjechała. czujecie taka akcje. no myślałam ze zabije.
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:04   #149
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
A WITOJCIE!
Wiadomo, wszyscy zalatani myślą o sobie i tylko biedna matka nie ma czasu, bo myśli o wszystkich, o dziecku, a sama często nawet nie ma czasu dobrze tyłka po wizycie w wc podetrzeć
Córeczka bardziej mamusina czy tatusina?
P.S. Cudna jest
Ty sie smiejesz, a ja mam takie klaki na nogach z lenistwa, ze nawet mi sie snilo, ze ktos to zobaczyl i sie obrzydzil...

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość



podobno tatusia, mamusina tylko od pasa w doł a o chrzcinach nawt nie chce pamietac. moja tesciowa przyjechała sobie z koleżanka o której nic nie wiedziałam. dowiedziałm sie jak przyjechała. czujecie taka akcje. no myślałam ze zabije.
tak tak tesciowe sa najukochansze, to wiadomo przeciez, dlaczego sie zdziwilas
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:05   #150
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------


no i kolejny lachon!! ja sie zabije chyba z tym moim sadlem...
sliczna mala [/QUOTE]


taaa. lachon szkoda ze moim boczkó nie widziałaś. od ciązy mi zosdtało 8 kg. a do chudych nigdy nie nalezałam
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.