Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 22:07   #151
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Izumi tytuł watku po części wymyślił mąz sponsy belli ja dopisałam w kocu .. z sexu... chodź do swojej osoby też tego nie moge przypisac....

odkąd mamy remont mój mąz pracuje na 2 etaty do 17 w pracy potem do 22 w domu...

a teraz po stracie Diorusia nie mam wcale ochoty na przytulanie bo mi smutno wieczorami jak michaska spi i boje sie leżec w łózku bo zaraz sobie przypominam.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:09   #152
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

właśnie oglądam opole i leci "sen o wiktorii" i jakoś mi wspomnienia wróciły i jakoś ... smutno mi sie zrobiło
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:28   #153
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość

Pop
a mnie z moją dwójką adoptujesz ?? Ja 25lat, Hania prawie 7lat i Marcel prawie 0,5 roku
Nie, Was nie adoptuję. Toż to umawiałyśmy się jakieś 3-4 miesiące temu że w inny sposób rodziną zostaniemy.

Yoonka- śliczna dziewczynka z Tośki. Kiteczka na czubku głowy zabójcza.

ice woman - Wy obydwie też śliczne. Tylko zastanawiam się która z Was ładniejsza.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:41   #154
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Yoonka- śliczna dziewczynka z Tośki. Kiteczka na czubku głowy zabójcza.
ach dziekujemy dziekujemy
moj maz twierdzi, ze nie mozna dziewczynkom mowic tylko, ze sa sliczne, bo nie beda silnymi kobietami, trzeba tez mowic, ze sa madre dlatego teraz chwalac Toś za cokolwiek dodaję "...i mądra"
np
jaka jestes ladniutka i madra
jaka piekna kupka i madra
jak sie pieknie odbilo i madrze
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:50   #155
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Okejos, jeszcze tylko kanapeczka i idę pisać.
Yoonka, jak Tobie idzie pisanie mgr??

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Izumi tytuł watku po części wymyślił mąz sponsy belli ja dopisałam w kocu .. z sexu... chodź do swojej osoby też tego nie moge przypisac....
Taaa, mój mężulo śmieje się ze mnie, że na stare lata wkręciłam się w forum, a co tam! Ale jak przyszło do wymyślania tytułu wątku to jakoś się ożywił i wyszło wtedy:

"tetrowa pielucha, smoczek z lateksu, marcowo-kwietniowe mają frajdę z ..."

i w tym miejscu kochana założyciela dołożyła, co trzeba
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:57   #156
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Yoonka, jak Tobie idzie pisanie mgr??
alez kochana! ja nie pisze!! ja powinnam pisac a to jest jednak roznica
musze sobie karte do biblioteki wyrobic na stare lata, to zaczne tworzyc. to co mialam z glowy wydlubac, to juz napisane. jeszcze czesc teoretyczna - to z ksiazek i czesc badawcza - na podstawie ankiet, ktore juz rozdalam, ale poniewaz kazda ma 500 pytan, to sie za bardzo badanym nie chce sie nie dziwie
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 23:13   #157
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Yoonka jeśli jeszcze nie znasz, polecam:

http://pdfcatch.net/

http://www.google.com/search?hl=pl&c...athem&gs_rfai=

google books bardzo lubię, często można znaleźć CAŁE KSIĄŻKI, szczególnie po angielsku.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Dla wszystkich najlepszych mamuś wizażowych!!!

To jest tak głupie, wiem...ale nie mogłam się powstrzymać

http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh...eature=related
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 23:16   #158
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

mrowak- wszystkiego najlepszego dla Gabrysi!! ojj kobieto trzymaj się! u nas w okolicy też niedawno była taka tragedia... chłopiec 11 lat został bez rodziców;/

libra- nie wiem czy cię to pocieszy ale na półurodziny Kaliny zrobię ten torcik czyli jutro! stwierdziłam że nie będę czekać do 23go wysłać ci kawałek?

ice woman- a właśnie mi się wydawało że ktoś pisał że z gór jest... jak będę w okolicy to wpadnę na ciacho my częściej do Wisły jeździmy... ale ileż można jeździć w to samo miejsce

izumi- też znam ten ból... jedziesz do babci a tam tyle dobroci że się powstrzymać nie można.. ja też zawsze wracam od mojej babci większa

megi- ty połóż Igorka... niech sobie leży.. dość się w życiu nasiedzi! jak pójdzie do szkoły to będzie narzekać że nie może pospać tylko musi na lekcjach siedzieć :P

madziwnia- nie pisz mi tu o studiach bo też bym już chciała na moje wrócić... a muszę do lutego czekać... ehh i chyba podzielę los pop... będę mamą weekendową przez jakiś czas... bo chciałabym wrócić dziennie na studia a na początku semestru miałabym od poniedziałku do piątku zajęcia a dojazdy by mnie zabiły chyba.. z reszta kasy na dojazdy poszłoby niewiele mniej niż na pokój... z tego co pamiętam to Ty się wybierasz na wczesnoszkolną? ja chciałam sobie zacząć magisterkę z pedagogiki zdrowia... żeby jakoś połączyć te 2 kierunki studiów... ale to może poczekać.. bo widywanie dziecka co 2 tyg to mi się w ogóle nie uśmiecha... już wolę być głupsza niż nie widywać się z dzieckiem

yoonka- daj ankietę! podzielimy między sobą pytania i będziesz miała 1 więcej hmm a może najpierw spytam o czym ta ankieta?

ja dziś wskoczyłam na wagę... i ku mojemu wielkiemu zadowoleniu wracam do wagi sprzed ciąży... jeszcze troszkę i będę obchodzić 50kę!

ahh miałam coś jeszcze pisać ale mała co chwile płacze przez sen.. chyba ją komar użarł w główkę bo się drapie ciągle i ma 2 nibypryszcze;/ biedne moje maleństwo
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 00:37   #159
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Megi a Ty karmisz jeszcze cycem?? Bo u mnie @ ani widu ani słychu ... A dla Igusia brawa ogromne za "usiąście"
A ja mam chyba już 4 raz. Bo ten mój podstępny organizm już czai się na jakieś plemniki - ja go znam.

Yoonka - Tosia przecudna
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 02:37   #160
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Widzę, że tylko ja jestem takim kretynkiem i siedzę po nocy Znów będę spać do 12:00 i potem czekać mnie będzie nadrabianie stron. Eh... No nic, idę pisać dalej, bo na razie to kiepściuchno, oj...
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 06:55   #161
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

witam ja już o 5 pobudke miałam
Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość

rozpoczelam poszukiwanie niani. zglaszaja sie panie, ktore maja swoje dziecko i chca sie jeszcze zajac jakims dodatkowo. a ja tak nie chce boje sie, ze taki starszak zrobi mojemu malenstwu krzywde. paranoja?

zalaczam fotki jak Toś je jak lata jak jezdzi i jakiego ma kocura
wcale nie paranoja , taki starszak może np. sprawdzic gdzie dzidzia ma oczko
chacha mój tak samo wygląda jak je
mała śliczna a kiteczka bombowa
Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
TAK JEST <salut> !!!
Dziękuję

I póki co dobranoc

P.S. Wiecie co? Już przed wyjazdem do Sącza waga coś drgnęła i zaczęła znów w dół iść i co? Tydzień u Babci na garnuszku i ponad 2kg do przodu (...) Babciu... okrutnaś . A SAMA NA DIECIE JEST SKUBANA! Hmm.. a może to dlatego. Ona się odchudza i celem pozbycia się wszystkich grzesznych pyszności mnie nimi spasła?

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Niestety mam jak Ice_woman - UWIELBIAM JEŚĆ! Poza tym, starałam się być twarda, ale spaliśmy zaraz obok kuchni i to jedzenie tak mnie wołało... wołało. Te ciastka patrzyły na mnie takim wzrokiem.... a winogrona śmiały się do mnie i wołały "zjedz nas" . A potem jeszcze były batoniki, orzeszki w karmelu, serniczek, jogurciki, słodkie serki, wafelki, sałatki, banany ............ mmmm
oj to mnie też tak woła
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ahhaahahaaaaaa ale az monitor oplułam
moje 26 lat które skoncze w październiku nie pozwala mi na bycie psorka no ale poza wiekiem na przeszkodzie stoi jeszcze brak wykształcenia poza średnim..
kochana zaczynam dopieor bo 5 lat temu studiowałam i przerwałam i wracam ale na nowy inny kierunek na Pedagogikę1 bo zawsze chciałam to skonczyc a 7 lat temu moja ciotka nauczycielka mnie odwiodła od tego.. i szkoda bo pewnie juz bym uczyła gdzies.. a tak zaczynam dopiero
podziwiam za tą pedagogikę moja mama to nauczycielka( na emeryturze juz na szczęście , bo mówi ,że teraz to już by nie wytrzymała w szkole z dziećmi)
Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
a to moja lenka
śliczności
Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
Ja to robię tak, że zanim dam mojemu Potworzakowi coś do zjedzenia, najpierw sama próbuję Brokuły są najlepsze!!! No, dynka + ziemniak też gładziutko wchodzi, ale jednak to zielone jest de best!

Tak sobie patrzę na Twoje zdjęcie w awatarze i muszę pochwalić mojego mężula. Dzwonił dzisiaj, że nosi małą w chuście, codziennie! A tak się bał tej różowo-fioletowej szmaty Też mamy tkaną, jestem z niej bardzo zadowolona, Minka nasza uwielbia być opatulona. Jak jest u Was?
mój tez lubi być w chuście , ale samo wkładanie go denerwuje , ja jednak na to nie zważam bo za chwilę jest spokój i już sobie ogląda dookoła
Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość
najwyższy czas sie ujawnić. to ja z moją córa, chrzciny off course. tylko fryza nie zrobiłam, bo oczywiście wszyscy sie od.ebali tylko mamusia nie miała kiedy
jak dla mnie wykapana mamusia a te oczyska czarne
Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
To jest tak głupie, wiem...ale nie mogłam się powstrzymać

http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh...eature=related
chachacha chłopaki wymiatają
Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
libra- nie wiem czy cię to pocieszy ale na półurodziny Kaliny zrobię ten torcik czyli jutro! stwierdziłam że nie będę czekać do 23go wysłać ci kawałek?
pocieszy mnie to ,ze sama go robie dzisiaj na 7 miesięcy mojego Mika, tak mi smaku narobiłaś ,że kupiłam wszystko co potrzeba(6 czekolad między innymi) ,ale dzięki za propozycje wysłania
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 08:13   #162
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Baobabku, Kubuś już tak ślicznie sam siedzi?
nooooo jak sie go posadzi i zdazy cyknac fotke to siedzi ...na zdjeciumy wstalismy przed 9.00, zjedlismy i sie przytulamy mój kochany syneczek ehhh
umówiłam sie z psiapsiółka (lekarką) na ploty koło południa (jak zwykle ja bbede ją molestowac i wypytywac o różne dolegliwosci) ale tak mi sie nie chce zwlekac...a jeszcze dp pepco chciałam po papucie ciepłe dla małego wpascale ze mnie len
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:26   #163
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
nieziemsko, brokulow tez nie lubie, bo kiedys moja mama ugotowala brokulowa zupe i w moim talerzu plywala taka wielka gasienica zielona i oczywiscie zorientowalam sie w tym dopiero jak poczulam w buzi dziwna konsystencje... do tej pory mi niedobrze, jak o tym pomysle brrrrrrrrr.....
ogolnie mam takie szczescie, ze jak w garze bigosu jest jeden maly wlosek, to trafi na moj talerz.... jedyna osc w kotletach rybnych - u mnie. wszelakie paskudztwa... kiedys nawet dostalam koktail ze zmiksowanym workiem foliowym potem czlowiek ma traumy...
jejku a myślałam że tylko ja mam takiego pecha. Najgorsze co może byc to obiad mojej mamy, jak ostatnio jedliśmy to nikt nie znalazł włosa, a ja aż 6 szt.
Ale najgorsze co sobie przypominam, jak jadłam obiad(kurczak w sosie z ziemniakami i mizerią) I już przy końcu na ziemniaku zobaczyłam takiego rozlazłego utopionego w sosie pająka długonogiego

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
ach dziekujemy dziekujemy
moj maz twierdzi, ze nie mozna dziewczynkom mowic tylko, ze sa sliczne, bo nie beda silnymi kobietami, trzeba tez mowic, ze sa madre dlatego teraz chwalac Toś za cokolwiek dodaję "...i mądra"
np
jaka jestes ladniutka i madra
jaka piekna kupka i madra
jak sie pieknie odbilo i madrze


---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sponsa_bella Pokaż wiadomość
To jest tak głupie, wiem...ale nie mogłam się powstrzymać

http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh...eature=related
suuupeeerjuz mojemu tz wysłałam na pocztę żeby sobie w pracy humor poprawił
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:41   #164
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ja też już od 6-tej na nogach. Nakarmiłam małą a ta na koniec zwymiotowała. Ślicznie i mądrze (jak mówi Yoonka) a ja nie mam pojęcia ile ona zjadła ale chyba niewiele w tym brzuchu zostało. .

wczoraj matka TZ mi mówiła że spotkała inną babcię która tutaj opiekuje się wnuczkiem. I ten wnuczek (ma 5 miecięcy) był cały w czekoladzie. I tamta mówi że już od dawna dają mu czekoladę a mleko też dosładzają. I pytała mnie czy nie można by może tego mleka lekko posłodzić to może mała wtedy by jadła. Kurcze mam nadzieję że nic takiego nie robi gdy mnie nie ma. .

Mała zasnęła... moze więc spróbuję jej wcisnąć jakąś 70ml mleka

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Mnie cudze włosy w jedzeniu odrzucają ale kłaki mojego kota są wszędzie i te jakoś mi nie przeszkadzają.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:49   #165
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość

w poniedzialek ostatni dzien macierzynskiego ustawowego.. potem jeszcze 2 dodatkowe tygodnie
a propos-ile trwac powinien ustawowy? czy 154 dni to ustawowy+dodatkowy? bo mam wrazenie ze ktos mnie robi w konia, a bardzo tego nie lubie
a kocur rasowy?bo tak wyglada?

w piątek pogrzeb...nie wiem czy dam radę jechac...powinnam...pewni e by mnie to trochę "oczyściło", ale nie wiem czy dam radę...pogrzeb dziewczyny młodszej ode mnie-to nienormalne...
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:56   #166
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Wy tak piszecie o problemach z usypianiem dzieci, a ja mam luzik.
Kłade małego w łóżeczku na boku, smok w buzię i pielucha w rączki. Wychodzę, a za 5 min idę mu smoka wyciągnąć żeby ze smokiem nie spał.
Teraz też go uśpiłam, bo odkąd ma problemy z jedzeniem cyca to muszę go na śpiku karmić. To go przerzucam do łóżka kładę się obok wyciągam szybkim ruchem smoka i podaję cyca.

Coś co na tvn24 pokazywali- czyli jak Gdańsk sie promuje"poczuj wplność" http://www.youtube.com/watch?v=ZF9szJ8fesA

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Mała zasnęła... moze więc spróbuję jej wcisnąć jakąś 70ml mleka


.
Mój też zasnął wiec tez ide mu wcisnąć cyca
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:58   #167
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Pop no ok Syn mój będzie miał wyśmienitą teściową

yoonka ponawiam prośbę o opisanie swojej ikeowej kuchni i w miarę możliwości wstawienie zdjęć - ja za tydzień zamawiam Jakie wzieliście fronty i jaki blat??

Izumi ja też mam rodzinę w Nowym Sączu Siostra mojej mamy tam mieszka I mój ukochany rodzony brat się tam urodził Mama ma w Limanowej, a dziadków mam w Nowym Targu Tylko ja i tata w Kielcach urodzeni Błagam Cię moja droga podeślij mi linka jaki kupić Hani materac na łóżko (90x200cm)
Kupa Dyzia też jest kiepska - od czasu podawania słoiczków robi raz na 3 dni i to z wieeeelkim trudem wkurza mnie to! Kupię Mu dzisiaj jakąś herbatkę na trawienie
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:58   #168
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
w piątek pogrzeb...nie wiem czy dam radę jechac...powinnam...pewni e by mnie to trochę "oczyściło", ale nie wiem czy dam radę...pogrzeb dziewczyny młodszej ode mnie-to nienormalne...
Ja jestem zdania że pogrzeb jest ostatnią przysługą daną zmarłemu. Powinnaś jechać
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:44   #169
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ice woman Pokaż wiadomość



podobno tatusia, mamusina tylko od pasa w doł a o chrzcinach nawt nie chce pamietac. moja tesciowa przyjechała sobie z koleżanka o której nic nie wiedziałam. dowiedziałm sie jak przyjechała. czujecie taka akcje. no myślałam ze zabije.
Z tesciowymi tak juz jest. Moja tez mi nerwy zepsuła w chrzciny. Ubrałam Antka w garniak z krótkimi spodenkami i marynarka z krótkim rękawkiem do tego załozyłam mu takie skarpety w karo takie wiecie "męski". No wiec Basia zapakowana w samochodzie bo jechalismy do zdjeć oczywiscie spóźnienie ja biorę Antka i patrzę a Antek ma na sobie Basi skarpetki w zielone kwiatki. A na to moja tesciowa ze szwagierkąze zmieniły bo im sie tamte nie podobały. A we mnie jakby piorunpowiedziałam ze to moje dziecko i chocby miało isc na nago to moja sprawa i chociaz niech mi dzisiaj nerwów nie psują. Chrzestna antka az uciekła a tesciowa zamurowało. znalazłam te skarpety i je zmieniłam i potem rafałowi naskarzyłam ze jeszcze raz cos takiego i jego mamie wygarne

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Pop no ok Syn mój będzie miał wyśmienitą teściową

yoonka ponawiam prośbę o opisanie swojej ikeowej kuchni i w miarę możliwości wstawienie zdjęć - ja za tydzień zamawiam Jakie wzieliście fronty i jaki blat??

Izumi ja też mam rodzinę w Nowym Sączu Siostra mojej mamy tam mieszka I mój ukochany rodzony brat się tam urodził Mama ma w Limanowej, a dziadków mam w Nowym Targu Tylko ja i tata w Kielcach urodzeni Błagam Cię moja droga podeślij mi linka jaki kupić Hani materac na łóżko (90x200cm)
Kupa Dyzia też jest kiepska - od czasu podawania słoiczków robi raz na 3 dni i to z wieeeelkim trudem wkurza mnie to! Kupię Mu dzisiaj jakąś herbatkę na trawienie
Nie wiem jak to jest z tymi kupami. Moje jedzą codziennie obiadki i staram sie też codziennie dawać owoce. Oprócz tego kaszke i piją NAN2 lub na zmianę NAN2R i robia kupki po 2-3 razy dziennie. One to chyba jak te kaczki szybo trawia

To jeszcze cos o mojej teściowe. Uparła sie żeby u nas na działce wsadzić brzozy. A ponieważ ja nie chciałam bo one bardzo śmieca jak kwitna po drugie córy mojego brata maja uczulenie na nie i kto wie czy blixniaki kiedys eż nie dostana to powiedziałm ze nie chce. A ona i tak przywiozła i pwiedziała że mam wsadzić na koncu działki. Jak przyjechała na drugi dzień i zobaczyła ze są nie wsadzone to ja lukam przez taras a ona ze szpadlem idzie i je wkopuje. Poszłam do tż i pwiedziałam że ma pogadać ze swoja mamą a on żebym se sama gadała. No wiec po co ja miałam se nerwy psuc, poprostu jak pojechała to je wyrwałam i połamałam co by drug raz nie wsadziła. A jak przyjechała i zobaczyła nic nie skomentowała. Może w koncu odczepi sie od naszej działki

Edytowane przez izaizula
Czas edycji: 2010-09-11 o 09:48
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 09:51   #170
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość

No i Igor usiadł!
Sam bez podciągania, leżąc na naszym łóżku, podniósł się, posiedział z 2 minuty i padł. A jak później go sadzałam, to padał od razu. Ale pierwsze koty za płoty
brawa dla Igorka
a zapisujecie sobie takie wyczyny swoich pociech? bo my mamy taki album gdzie odnotowuje np. pierwsze ząbki itp

Asiulek moja też zasmarkana, kichająca i kaszląca zresztą ja też. wczoraj byłyśmy u lekarza i teraz się kurujemy

co myślicie o tej wykładzinie, mam zamiar ją zamówić
http://allegro.pl/dywan-195x200-cm-p...211934895.html
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png

Edytowane przez zosia21
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:24
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:45   #171
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Pop widzę bże tak samo zaczęłyśmy dzień mój też ślicznie i mądrze zwymiotował to co udało mi się mu wcisnąć nad ranem(czyli ok. 100ml) a teraz usnął próbowałam mu wcisnąć trochę mleka i się obudził
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:43   #172
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was może i mnie zapisać na stronie pierwszej wątku?
Sidorcia (Monika 17 lat, teraz już 18) ur. 23.04 3540g 53cm Natalka CC




madziwnia, więc...
żeby dziecko mogło mieć zabieg musi mieć conajmniej 6 miesięcy i ważyć mnimalnie 6kg.
najpierw byliśmy w prywatnej klinice, 7,5 tys za jedną operację, czyli 14tys za obie (najpierw usteczka i podniebienie, a w wieku ok. 2 lat dziąsełko), umówiliśmy się na zabieg na 26 października, Natalka akurat miałaby skończone 6 miesięcy.
Ale zadzowniliśmy do centrum zdrowia dziecka, i zapisaliśmy się na darmową operację na 24 listopada - miesiąc różnicy to bardzo niewiele. więc zdecydowaliśmy pierwszą operację zrobić w centrum zdrowia dziecka. na drugą będziemy zbierać do tej prywatnej kliniki te 7,5 tys bo to przeszczep z bioderka na dziąsełko, więc poważniejsze. możemy zbierać po 1% podatku od znajomych, więc tyle dobrze, bo pewnie nazbieramy tą sumę. no i jedziemy na zabieg w listopadzie dziękuję że mogę się was poradzić i że mam wsparcie.
Sidorcia - Twoja córcia jest śliczna a po operacji to będzie taki malutki lachonik .
Ja zawsze bardzo emocjonalnie podchodzę do wszelkich chorób dziecięcych. Pierwszy mój odruch to płacz a później się oswajam i jest dobrze.
To strasznie przykre że tak młoda dziewczna w taki trudny sposób wchodzi w dorose życie. Myslę jednak że przy wsparciu rodziny i doktórów dacie radę. Żona mojego kolegi klasowego (ma blisko 40 lat) urodziła się z taką samą wadą a jak ktoś nie wie to niczego nie zauważa. Tak jej fajnie zoperowali buźkę. W tamtych czasach nie było prywatnych klikin chirurgii plastycznej (a moze były ?) i miała operację w państwowym szpitalu.
Życzę dużo zdrówka małej i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Oj dziecko drogie- tyś taka młodziutka. Was też mogę adoptować. Toż to mogłabyś być moja córką i byłabym już babcią.
.
A moja mama została babcią mając 38 lat a ja mamą w wieku 39 .
Moja koleżanka z klasy w lipcu została babcią.

Lepiej być późną mamą

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

[QUOTE=P0P70;21987332]
Oj dziecko drogie- tyś taka młodziutka. Was też mogę adoptować. Toż to mogłabyś być moja córką i byłabym już babcią.
QUOTE]

A moja mama została babcią mając 38 lat a ja mamą w wieku 39 .
Moja koleżanka z klasy w lipcu została babcią.

Lepiej być późną mamą
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:51   #173
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Witajcie kochane mamusie. Melduję się na nowym wątku. Tytuł jest przefantastyczny tylko zastanawia mnie jak on do nas pasuje jak większość z Was (ja nie) stosuje POPową metodę antykoncepcji . Lecę nadrabiać bo mam duuużo stron. Co by jeszcze z aktualnych rzeczy to do Asiulka, żeby w tej złotej dzisiaj szła na weselicho, laseczka nasza przepięknie w niej wyglądasz Asiu.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:54   #174
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
rozpoczelam poszukiwanie niani. zglaszaja sie panie, ktore maja swoje dziecko i chca sie jeszcze zajac jakims dodatkowo. a ja tak nie chce boje sie, ze taki starszak zrobi mojemu malenstwu krzywde. paranoja?
Jak dla mnie nie do przyjęcia. Pani ma się zajmować wyłącznie moim dzieckiem. Nie dopuszczam nawet możliwości jakiegoś gotowania. Jak opieka nad dzieckiem to opieka nad dzieckiem i nic innego.
Nawet nie chcę sobie wyobrazić sytuacji kiedy dziecko takiej pani rozbija sobie głowę w piaskownicy. Co zrobi z Twoim w tym czasie. Zabierze ze soba na pogotowie, czy może zapomni ?
Pani myśli że łatwo sobie dorobi a przy okazji ma swoje dziecko przy sobie. Ty też mogłabyś tak zrobić.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:48   #175
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ale tu dzisiaj pustki ... my mamy dzisiaj rocznicę ślubu a mój tż do 20 na szkoleniu Ale jak wróci to wieczór jest nasz - mam nadzieję że nie zdążymy się do tego czasu pokłócić

Właśnie mi chrzestna oznajmiła że są słoiczki od razu z glutenem to też mój problem by się rozwiązał Idę niebawem na ich poszukiwanie A apropo problemów z kupką poleciła dodawać np do zupki jarzynowej pół łyżeczki oliwy z oliwek. Jako że dziecie me cycusiowe zaleciła poczekać do ukończenia 6 miechów z podawaniem mięska To teraz już wiem co i jak
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:53
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:45   #176
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Pop widzę bże tak samo zaczęłyśmy dzień mój też ślicznie i mądrze zwymiotował to co udało mi się mu wcisnąć nad ranem(czyli ok. 100ml) a teraz usnął próbowałam mu wcisnąć trochę mleka i się obudził
Dokładnie tak samo. Co prawda mi w końcu udało jej się wcisnąć 100ml łyżeczką i niedawno zjadła jeszcze duży słoiczek obiadku. A z jakąś godzinę dam jej jeszcze 170 ml i o 22 jeszcze 170ml. taki mam plan a co wyjdzie to nigdy nie wiadomo. Ale z drugiej strony to sobie myślę tak że ona to jest bardzo grzeczna ( no i oczywiście MĄDRA), sama się bawi, sama zasypia. Więc coś musi być nie tak i jest to jej niejedzenie. Tak to nawet nie wiedziałabym że mam dziecko w domu.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

A moja mama została babcią mając 38 lat a ja mamą w wieku 39 .
Moja koleżanka z klasy w lipcu została babcią.
Lepiej być późną mamą
To tylko Ty taka jakaś opóźniona w rodzinie. Twoja mama i siostra lub brat się pośpieszyli a Ty czekałaś aby średnia wyszła odpowiednia.
Ja to tak ogólnie nie mam zdania co do wieku w którym się powinno mieć dzieci. Zarówno wczesne jak i późne macierzyństwo ma swoje zalety i wady. Chyba najlepiej rodzić tak około 30 lat (27 - 33).
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:17   #177
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ale pustki... Na szczęście jutro wraca moja brygada, więc też nie będę mieć możliwości zaglądania tu co godzinę Straszny ze mnie poganin - właśnie skończyłam wieszać pranie, pomyłam podłogi i gary. Nawet poprasowałam wszystkie ciuchy (to jest działka mojego TŻ)! Eh... czekam na tych moich wariatów. Nie wiem, jak u Was, ale w Krakowie leje i dżdżownice wylazły na ulice. Jednym słowem "ble". Kurczens, miałam sobie kupić kalosze i co? Zakupiłam dziecku łóżeczko, materac i płaszczyk, a o sobie zapomniałam

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

[QUOTE=P0P70;22002403
Zarówno wczesne jak i późne macierzyństwo ma swoje zalety i wady. Chyba najlepiej rodzić tak około 30 lat (27 - 33).[/QUOTE]

uff, dzięki Pop, jeszcze się łapię Chociaż muszę Wam powiedzieć, że wśród moich bliskich znajomych jesteśmy pierwszą dzieciatą parą (niedługo nam obojgu stuknie 29. rok).
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:57   #178
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

dziś to bez problemu można nadrobić wszystko

ehh my mamy imprezę z okazji półroczku Kaliny...

libra i jak tort? wyszedł ci? ja go dopiero dziś zrobiłam miałam za dużą tortownice i nie wyrósł mi więc ten mus dałam na górę (oczywiście dopiero jak go wyłożyłam na tort to zobaczyłam że białek nie dodałam) i już się z tego wyleczyłam.. jednak za czekoladowe to dla mnie
idziemy mała kapać.. po nieprzespanej nocy pewnie padniemy razem z nią
pa
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:18   #179
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cicho tutaj.
A ja dzisiaj w domu uziemiona z całą moją rodzinką. Kaszlemy, smarkamy i łóżka oblegamy jęcząc że wszystko boliNawet głową ruszyć nie mogę eh
A taka piękna pogoda za oknem, jakbyśmy byli zdrowi to byśmy nad morze pojechali na wekend.
Erwi mi zaczął jeść cyca(4x przez sen i raz na jawie)do tego dwie zupki, jeden słoik gerberka, i mojej roboty rosołek zamiast makaronu kasza manna, pół jabłka i pół banana, 180 ml kaszki(ale kaszka to przez to niejedzenie cyca, a skoro je to już jutro nie dostanie) no i śpi.Więc on jeden z apetytem, a ja z tz prawie nic nie jemy pewnie temu że dzieciaki nas zaraziły i dopiero pierwszy dzień tej zarazy
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:28   #180
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

no w koncu udalo mi sie was nadrobic zajelo mi to cale dwa dni bo co podeszlam do odpisywania to Julka zaczela marudzic albo Tz wylanczal mi laptopa i zbieral opierdziel
ponizej odpisze ale najpierw napisze co u nas
wiec tak siedzimy sobie juz calkiem sztywno oczywiscie jesli trzymamy sie z przodu za chuste mamy albo krawat taty bo wtedy zdaje sie jej

chyba ze cos ja podpiera zadko sie sama dzwiga ale jak sie ja posadzi i cos z przodu da do lapki to siedzi sztywno
chyba nam drugi zabek wychodzi bo dziaslo cale czerwone i wszystko zas pcha do buziaka

dzisiaj bylysmy na dozynkach bralam udzial w konkursie na wypiek z owocami i chwale sie WYGRALAM NAGRODE PUBLICZNOSCI dostalam blaszke do pieczenia ciasta
dostalam tez wyroznienie <czwarte miejsce > dostalam bon o wartosci 50 zlotych na zakupy w Tesco
zajelismy tez drugie miejsce jako rodzina w konkurencjach rodzinnych < skakanie w worku obwijanie sie papierem toaletowym rozbijanie pienka czy slalom z jajkiem <tutaj Tz lamaga sie potknal o wlasne nogi i runal jak ddlugi na ziemie a jajo wyladowalo tuz kolo jego twarzy >czy pranie skarpetek > mielismy adoptowane dziecko od sasiadow hihi bylo zabawnie
w zalacznikach zdjecie mojej Juleczki na snobku sniana i u cioci na rekach na festynie

nie pamietam co mialam komu napisac

moja Julka jak zasypia to nauczyla sie klasc cala twarz na poduszce noskiem w dol i ja jej ta buzke poprawiam na boczek to ta zas na nosku laduje i mue pilnowac by sie nie poddusila jak zasypia

a ja zauwazylam ze ona chyba schudla zaczelam podawac jej gluten i dzisiaj zakladam jej getry a one w brzuszku dosc mocno odstaja i nie wiem czy sie rozciagnela gumka czy jej brzuszek spadl jutro u mamy ja zwaze myslicie ze to moze byc skutek uboczny podawania glutenu ??
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.