Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 10:04   #661
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jeszcze kicia Ci zastała
pop lejdi jest chyba niereformowalna

aneczka przeczytałam to Twoje"wstyd Anka wstyd"i się wystraszyłam,że to do mnie,rozglądam się i myśle"no co?przecież porządek mam"

robiłam pranie i w koszu na ubrania znalazłam zsikanego pampersatż sprawkatzn.(pampers Nini,żeby nie było,że tż tyż używa pamków)

grymelka a ile dzieciątko szwagierki miało jak zaprzestała karmień nocnych?bo ja się boję,że ona jednak w nocy się budzi z głodu,bo tak to bym od dzisiaj jej przestała karmic
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:07   #662
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
masz całkowitą rację Pop też jestem za tym żeby nie pozwalać na wszystko , też znam przypadek bezstresowego wychowania koleżanka długo nie mogła zajść w ciążę 10 lat chyba a jak się to w końcu udało i urodził im się synek to tak go rozpuścili jak dziadowskiego bicza wolno mu było wszystko i nie daj bóg żeby zapłakał
Będąc kiedyś u niej na kawie , mały miał wtedy tez coś ok . 3 lat wlazł na stół wsadził nogi do tależa zciastem i zaczął paćkać tymi nogami a ona nic na to ,kubek z kawą musiałam w garści trzymać

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Izazula gratuluję początku sukcesu.

Myślę ,że jak dziecko trochę popłacze to nic mu się nie stanie , oczywiście też nie zamierzam dopuścić żeby mały ryczał nie wiadomo jak tym bardziej że miał tendencję do zanoszenia się.
Co prawda wczoraj rano ryczał długo ale to nie był aż taki nie wiadomo jaki ryk bardziej taki prosząco błagający na przemian ze szlochem a dzisiaj już krócej.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Megi a wy zdrowiejcie tam
czy bylas moze u mojej siostry na kawie ?? kurcze jak to czytalam to tak jakbys opisywala zachowanie mojego siostrzenica jak byl maly to bylo okropne ona mu na wszystko pozwalala bil gryzl kopal wlazil na stol na szafe a ona zero reakcji dzisiaj chodzi jzu do szkoly troszke sie to unormowalo ale i tak nadal jest niedobry rozpieszczony co gorsza teraz niedawno urodzila drugiego synka i robi dokladnie to samo c z tym pierwszym w dodatku sie na mnie obrazila jak jej powiedzialam o swoich pogladach i o tym co mysle na temat jej wychowania
ona od kad ten maly sie urodzil to usypiala go na rekach malo tego ona go nosila nadasl nosi jak on spi i ten maly teraz za chiny nie chce usnac sam albo nie noszony w nocy nosili go na zmiane razem ze szwagrem
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:08   #663
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Nie bardzo się to sprawdza. Moja dostaje cycorka na każde żądanie a tylko jedt dokarmiana a tez coś złapała. Idziemy dziś do lekarza.
Moja koleżanka jedną córę karmiła 3 lata a druga ponad 2 i obie kilka razy w roku są na antybiotykach.
Ja byłam karmiona cycem do roku i ciągle chorowałam a moja starsza siostra była na krowim (takie kiedyś dzieci jadły) i zdrowa jak rydz.
Niektóre mleka modyfikowane maja probiotyki
nie no wiadomo ze to nie jest tak ze cycor i zdrowa na 2 lata, bo do tego dochodza inne czynniki, pogoda temperatura kontakt z innymi , nawet jakies lekkie wyziebiebie dziecka czy tp. tylko zawsze to jakas dodatkowa ochrona, bo np jak matka choruje to dziecko dostaje przeciwciala w tym momencie zeby nie zachorowalo razem z matka
to jest process tzw huhania a i tak roznie moze byc , ale to moje zdanie

ja ostatnio bym pobila wszystkich co dotykaja ja brudnymi raczkami ze az brud z za paznokci wychodz wtedy dostaje szalu a zwlaszcza mlode kuzynki, raz popedzilam je az do lazienki zeby sie porzadnie umyly , ale zolza ze mnie
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:14   #664
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

izazula dopiero doczytałam gratuluje sukcesu

a u mnie cud:wystawiłam mała w wózku na taras na spanie i sobie poszłam,pomruczała minutkę i śpi!!!jestem w szoku,a zawsze musiałam bujac!

koglus do mnie jak jakieś dzieci przyjdą to zawsze mówię"jak chcecie dotknac Nini to do łazienki umyc rączki"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:18
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:29   #665
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Darusia a co z tym remontem na pieterku ?? moze tam mozna by bylo narazie zrobic jakis jeden pokoj chocby sypialnie a gosci byscie na dole przyjmowali w tym swoim co macie zawsze to jakies rozwiazanie by bylo
i mam jeszcze jedno pytanie czy macie juz kombinezony na zime ?? ja kupilam wczoraj jednoczesciowy z bucikami i rekawiczkami ale nie wiem czy nie lepszy bylby dwu czesciowy a wy jakie bedziecie kupowac ?? i czy kupujecie takie na styk zy wieksze ja wzelam troszke wiekszy bo na 86 o jeden rozmiar wiekszy chyba do zimy duzo Luska nie urosnie
a nie moglabys zalozyc kiecek i zrobic zdjecie bo ciezko tak doradzic jak wisza na wieszaku,obie sa na swoj sposob ladne ale to zalezy jak leza na tobie , jesli chodzi o fryzure to podoba mi sie nr 4 alebo nr 2

wlasnie mala mi usnela na bujaku i zanioslam ja do lozeczka, to jedna z tych jej dwoch drzemek wciagu dnia

jak czytam ile to wasze dzieci jedza to jestem w szoku,moja je np

20. 00 po kapieli do 150ml max mleko sciagniete z kaszka okolo 6 lyzeczek dodaje
24.00 /1.00 troche z cycka ale malo jakies 70ml moze tylko
4.00 lub 5.30 (w zaleznosci ile zje o 24 jesli duzo to pobudka o 5.30 na nastepne ) to wtedy ze 120 ml
8.00 soczek 50ml
11.00 butla do 100ml max
14.00 sloiczek caly i potem czasami troszke soczku po godzinie
16.00 deserek pol sloiczka (bo jak dalam caly to nie zjadla mi kolacji )
17.00 rzadko zje 100 ml
no i dopiero po kapieli
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:32   #666
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Dziewczyny,a co ze spacerami zimą?do jakiej temperatury wychodzic na spacery,bo ja swoją mała wystawiam na 2-3 godziny na taras(zależy ile pośpi)i tak się zastanawiam czy jest jakiś temperaturowy limit?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:41   #667
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ja mojemu ten vigantol podaję od końca czerwca. Jeszcze mi tylko 1/3 buteleczki została akurat z numerem 6600201. W tv mówią że nie wiadomo czym jest skażony, i jakie mogą być efekty uboczne
no to pięknie ja usłyszałam o tym w telewizji jak trzymałam Lenkę do odbicia po mleczku z kropelką Vigantolu daję jej od 3 mca po kropelce raz na tydzień ale mimo wszystko daję. Mój nr serii też jest wycofany i co teraz???

Lecę was nadrabiać troszkę naskrobałyście
A tak wogóle to dzień dobry
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 10:51   #668
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co ze spacerami zimą?do jakiej temperatury wychodzic na spacery,bo ja swoją mała wystawiam na 2-3 godziny na taras(zależy ile pośpi)i tak się zastanawiam czy jest jakiś temperaturowy limit?
chyba nie powinno sie z dziecmi wychodzic jak jest ponizej -5 ale to zalezy tez od pogody jak jest slonecznie to chyba mozna wyjsc jak wieje albo pada mzawka lub snieg to raczej sie nie powinno wychodzic tak mi sie wydaje ale moze niech sie bardziej doswiadczone mamy wypowiedza

ja Luśki nie moge wystawic na taras bo go nie mamy a jak wystawie ja do ogrodu to jest jeden wielki krzyk ostatnio ja uspalam i mowie do Tzta zeby mial na nia oko bo spi on w golebniku sprzatal jak tylko weszlam do domu ta sie rozdarla i jak Tz ja wozil to byla cicho jak stawial wozek to byl wrzask po 2 godzinach przyszlam by ja nakarmic patrze a Tz ja buja

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

my podawalismy wczesniej Dewikap jako Wit D
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:06   #669
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
my tez
my też

Co do temperatury to mi ta położna środowiskowa mówiła ze jest jakaś granica ale nie pamiętam... -5

A ja się dzis muszę pochwalic 2 rzeczami

1. jako, ze wszystkie "wzięlyście" sie za Wasze pociechy i je szkolicie to i ja postanowilam... i dzis wsadzilam malą do lózeczka jak widzialam, że chce spać. Wyszlam, pogadala troche i zaczęła miauczeć. Weszlam, wlożylam smoka i znow wyszłam. Po chwili zaczęła plakać. No więc... weszlam, wlożylam smoka i wyszlam i... zasnęła!! Spała całe 45 minut w swoim łóżeczku, w dzień!!!!!!!!!

2. Wercia dziś juz 4 razy przekrecila się sama na brzuszek. I robi to już praktycznie zupełnie swobodnie!!

Chyba dzis będzie słabo spała w nocy bo bedzie odreagowywac, że tyle nowych rzeczy się nauczyla, hehehe...

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Chciałam iśc z małą na kontrolę do lekarza a tak zaczęło lać, ze chyba nici z tego... może później damy radę?? Dziś sporo kaszlała w nocy wiec lepiej sprawdzic...

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Własnie znów wsadziłam małą do łózeczka. Na razie kwęka ale zobaczę, poczekam na rozwoj wydarzeń... będę twarda
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )

Edytowane przez ASIULEK_23
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:57
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:10   #670
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
CZY KTÓRAŚ UŻYWA ŚPIWOREK DO SPANIA DLA DZIECKA? I JAK SIĘ SPRAWDZA?
bo chyba muszę zakupić na zimę
A u nas znowu leje
ja używam codziennie praktycznie, przepieram tylko troszkę rano po nocy tu pod szyjką, bo czasem mleko jej cieknie. przykrywam ją jeszcze lekkim kocykiem i jest jej cieplutko, a śpi w pajacu + skarpetki, lub w bodach z długim rękawem i śpioszkach. mam 2 śpiworki, ale chodzę po ciuchlandach i szukam jeszcze, bo przydatne to jest

moja Natalka zaczęła się przekręcać na brzuszek - robi to sporadycznie, ale już od kilku dni udało jej się to około 5 razy a tak to ciągle fik na boczek, ale tylko podążając za piąstką, albo zabawką :P

ja Natalce podaję Devikap, 2krople 1x dziennie, tak kazałą pediatra, ale czy to nie za dużo?
chcę kupić jej jakąś zabawkę, coś do zabawy, co będzie miała też na później, ale nie wiem co wybrać na tym allegro, możecie coś mi doradzić?

czy któraś z was może mi wysłac tą książkę na maila? sidorcia@gmail.com
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:11   #671
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
no to pięknie ja usłyszałam o tym w telewizji jak trzymałam Lenkę do odbicia po mleczku z kropelką Vigantolu daję jej od 3 mca po kropelce raz na tydzień ale mimo wszystko daję. Mój nr serii też jest wycofany i co teraz???
Podobno można dać te witaminki do laboratorium i sprawdzic czy z tymi co używałyśmy wszystko ok, tylko czemu ja mam za to płacić
W niemczech było jak narazie 8 przypadkow wykrycia. Nie mam niestety pojęcia w jaki sposób to wyszło. Bo przeciez nikt nie chodzi z każdym syrobkiem czy kropelkami do sprawdzenia, więc są jakieś efekty uboczne, ale nie wiem jakie
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 11:11   #672
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Poszlam, dalam smoka, polozylam na boczek i... śpi
Boże... jakie to proste... a ja się męczyłam z bujaniem w wózku...

I to z odsłoniętymi roletami
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )

Edytowane przez ASIULEK_23
Czas edycji: 2010-09-16 o 11:14
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:12   #673
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ja Wam zazdroszczę tego, że małe śpią w łóżeczkach same. Kiedyś próbowałam i... I tu mam bardzo nurtujące mnie pytanie: czy wśród dzieci łóżeczkowych są jakieś cyckowe - antysmoczkowe? Bo mój zasypia wieczorkiem tak: trze oczka, kładziemy się na łóżku, dostaje cyka w buzię i od razu odjazd. Inaczej mi nie wychodzi.
A dzwoniłam do domu - Igorowi lepiej Może damy radę
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:14   #674
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

asia i widzisz Ty panikaro-Wercia wie kiedy ma zrobic to i to.Gratulacje dla niej za obroty i to zasypianie.

A pytam o tą temperaturę,bo przypomniało mi się jak moja szwagierka się chwaliła jak hartuje swoje dziecko i że wychodziła z nim nawet przy minus 13-14...nie wiem na ile to prawda,bo ona to lej woda jest jak diabli
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:16   #675
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja Wam zazdroszczę tego, że małe śpią w łóżeczkach same. Kiedyś próbowałam i... I tu mam bardzo nurtujące mnie pytanie: czy wśród dzieci łóżeczkowych są jakieś cyckowe - antysmoczkowe? Bo mój zasypia wieczorkiem tak: trze oczka, kładziemy się na łóżku, dostaje cyka w buzię i od razu odjazd. Inaczej mi nie wychodzi.
A dzwoniłam do domu - Igorowi lepiej Może damy radę
Hmmm... moja to butelkowa i zasypia ze smokiem. Jak tylko daje jej smoczka, zaraz odplywają jej oczy, bez smoka byloby ciężko. Na szczęście uzywa go raczej tylko do zasypiania i ewentualnie do zabawy. A jak zasypia to go wypluwa i jej go nie brakuje...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:19   #676
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Poszlam, dalam smoka, polozylam na boczek i... śpi
Boże... jakie to proste... a ja się męczyłam z bujaniem w wózku...

I to z odsłoniętymi roletami
Tak samo jak ja.W bujaku na noc ją bujałam po godzinie czasami w wózku w dzień też bujałam,a to takie proste,że aż mi głupio,bo narzekałam na swoje dziecko,a ona okazuje się,że kochana jest tylko głupia matka nie wiedziała jak się zabrac za nią
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:22   #677
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

tu o tym waszym Vigantolu
pisza ze zanieczyszczenie nie jest szkodliwe nawet dla malych dzieci to dlaczego wycofali ?/
http://www.rynekaptek.pl/dystrybucja...rozne,992.html

i jeszcze wyjasnienie
http://www.merck.pl/pl/pharmaceutica...s/phanews.html
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:27   #678
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja.W bujaku na noc ją bujałam po godzinie czasami w wózku w dzień też bujałam,a to takie proste,że aż mi głupio,bo narzekałam na swoje dziecko,a ona okazuje się,że kochana jest tylko głupia matka nie wiedziała jak się zabrac za nią
Bo nasze dzieci przecież są... MĄDRE!!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:28   #679
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Dziewczyny, super że nasze pociechy tak od razu kumają że trzeba spać sądzę że to zależy od wieku, jeszcze nie są małymi terrorystami Bo gdyby wprowadzać takie metody później to byłby wiekszy kłopot

U nas...hmm... obudził się przed 2 i dałam mu butlę. wypił około 120ml. Następnie się obudził ok 5 i się zaczęło. Obiecałam sobie że nie dam mu jeść więc starałam się go uśpić - tzn uczyłam go aby sam zasnął. Początkowo w miarę nam to wychodziło bo nie płakał, tylko się kręcił, zasnął w sumie na 15 min ..i po 6 zaczął płakać, więc podchodziłam do niego co kolejno 1,3,5 minut, a on płakał i płakał, z takim wielkim żalem i przed 7 dałam mu jeść. byłam zła na siebie że go głodzę jak zjadł to dalej się kręcił ale w ciągu 15min zasnął i spał do 9.30 a ja razem z nim.
A rano po 10 dałam mu cyca jako drugie śniadanie pobawiliśmy się trochę, o 12 słoiczek, przez 5 min się wyciszaliśmy i do łóżeczka. Znowu płakał z takim wielkim żalem mówiącym matka co ty do cholery robisz... ale po 10min zasnął teraz slodko śpi, ciekawe ile będzie trwała ta jego poobiednia drzemka

A teraz idę jakiegoś torta robić bo Kuba dzisiaj skończył pół roczku


Izum
i - kartka dotarła na maila, jakiś zator musiał byc na łączach. Jest śliczna jak będę wywoływać kolejne zdjęcia to sobie druknę Jak Ty takie cuda tworzysz? Kobito - korzystaj z tego że masz tak wielki talent i załóż jakąś działalność

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Ferrou plec męska, wagi sie Bors
Nie jest niestety czystym amstaffem ale kupowany byl jako czysty, ma za dlugie lapki i za szybka przemiane materii.
Co nie zmienia faktu ze nie wyobrazam sobie miec innego
no to ma taką zniewieściałą buźkę ale tak serio serio to ładny piesek. Bardzo mi się podobają amstafy

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
No i jeżli chodzi o bark konsekwencji przy dziecku to wczoraj słuszałam żę kobieta po prostu nie będzie w stanie być zasadnicza i konsekwentna przy dziecku bo to po prostu niemożliwe ze względu na wytwarzną oksytocynę która ogłupia nasz mózg. A ta się wytwarza np. pod wpływem dotyku dziecka, jego uśmiechu, łez. I dlatego właśnie zarówno w ciąży jak i po jesteśmy bardziej miękkie i wrażliwsze i mniej konsekwentne. TO WSZYSTKO WINA BIOLOGI
w końcu mogę na coś zwalić ten nieraz występujący u mnie brak konsekwencji

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ferrou ja najchętniej wzięłabym szaro-pomarańczowe ale też nie ma
znalazłam inną aukcję z tymi fotelikami I są tam wszystkie modele i cena też taka sama http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...215944217.html tylko ze sprzedawca jakiś nowy i mało komentarzy ma. Może ktoś jeszcze wystawia więc bedę szukała
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 11:39   #680
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
my też

Co do temperatury to mi ta położna środowiskowa mówiła ze jest jakaś granica ale nie pamiętam... -5

A ja się dzis muszę pochwalic 2 rzeczami

1. jako, ze wszystkie "wzięlyście" sie za Wasze pociechy i je szkolicie to i ja postanowilam... i dzis wsadzilam malą do lózeczka jak widzialam, że chce spać. Wyszlam, pogadala troche i zaczęła miauczeć. Weszlam, wlożylam smoka i znow wyszłam. Po chwili zaczęła plakać. No więc... weszlam, wlożylam smoka i wyszlam i... zasnęła!! Spała całe 45 minut w swoim łóżeczku, w dzień!!!!!!!!!

2. Wercia dziś juz 4 razy przekrecila się sama na brzuszek. I robi to już praktycznie zupełnie swobodnie!!

Chyba dzis będzie słabo spała w nocy bo bedzie odreagowywac, że tyle nowych rzeczy się nauczyla, hehehe...

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Chciałam iśc z małą na kontrolę do lekarza a tak zaczęło lać, ze chyba nici z tego... może później damy radę?? Dziś sporo kaszlała w nocy wiec lepiej sprawdzic...

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Własnie znów wsadziłam małą do łózeczka. Na razie kwęka ale zobaczę, poczekam na rozwoj wydarzeń... będę twarda
i widzisz, po co tak panikowałaś , Wiercia to mądra dziewczynka i wie sama kiedy jest najlepszy czas na obroty


Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
ja używam codziennie praktycznie, przepieram tylko troszkę rano po nocy tu pod szyjką, bo czasem mleko jej cieknie. przykrywam ją jeszcze lekkim kocykiem i jest jej cieplutko, a śpi w pajacu + skarpetki, lub w bodach z długim rękawem i śpioszkach. mam 2 śpiworki, ale chodzę po ciuchlandach i szukam jeszcze, bo przydatne to jest

moja Natalka zaczęła się przekręcać na brzuszek - robi to sporadycznie, ale już od kilku dni udało jej się to około 5 razy a tak to ciągle fik na boczek, ale tylko podążając za piąstką, albo zabawką :P

ja Natalce podaję Devikap, 2krople 1x dziennie, tak kazałą pediatra, ale czy to nie za dużo?
chcę kupić jej jakąś zabawkę, coś do zabawy, co będzie miała też na później, ale nie wiem co wybrać na tym allegro, możecie coś mi doradzić?

czy któraś z was może mi wysłac tą książkę na maila? sidorcia@gmail.com
i kolejna pannica się już przekręca
my też dajemy Devikap ale 1 kropelkę bo tak jest napisane na ulotce, czasami wpadnie więcej do buzi i wg zalecen neurologa kiedyś przez 2 tyg dawałam 2 krople. ale jak Ci pediatra tak kazał to tak dawaj. A najlepiej przy najbliższej wizycie się jeszcze raz o to zapytaj.
A książkę już ci na maila wysłałam

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Bo nasze dzieci przecież są... MĄDRE!!
true, true...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:53   #681
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Bo nasze dzieci przecież są... MĄDRE!!
No nie inaczej
co jest?co innego napisałam,a wyskoczyło to co napisałam już dużo wcześniej

ferrou i dobrze,że Ty dałaś radękurcze wiecie co?coś za łatwo nam wszystkim poszło hehe

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

sidorcia wysłac Ci?czy już masz?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-09-16 o 11:52
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:54   #682
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

czy to masło kupiłaś normalnie w drogerii a mydło marsylskie jak się sprawdza?

wypróbuj i powiedz nam jak działa
widziałam kiedyś jakieś kulki do prania że niby obijają się o siebie i tak piorą bez proszku ale nigdy nie używałam i jakoś sceptycznie do tego podchodzę
Masło kupiłam w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Są u nas przeróżne "Naturalne sklepiki" i "Mydlarnie". Ale patrzyłam właśnie na allegro i chyba bardziej się opłaca. Sortowałam wg ceny z dostawą.

Decyzja zapadła, zamówiłam orzechy Kilogramowy worek ma nam starczyć na rok. Hmm, przy moim praniu to całego drzewa mi nie starczy


POP ja nie wyobrażam sobie wychować małego dzikusa i z tą nieszczęsną "tresurą" to miałam na myśli tylko i wyłącznie naukę spania. Specjalnie zapisaliśmy Minkę do klubu malucha, żeby wiedziała, że na świecie są inni ludzi, inne dzieci oprócz niej. Nie planujemy (na razie, oby się udało) kolejnego dziecka w najbliższym czasie, więc chcielibyśmy, żeby mała zdawała sobie sprawę z tego, że nie zawsze będzie "obsłużona" jako pierwsza i trzeba czekać na swoją kolejkę. Ani ja ani TŻ nie chcemy wychować małej księżniczki, której wszystko się należy.

Oczywiście, nie zaznaczyłam sobie cytowania u tych z Was, którym chciałam odpowiedzieć...

Ktoś tu szykuje się na imprezę - jestem za sukienką białą

Miła kobieta pytała, jak odbyły się przenosiny naszego łóżka do łóżeczka małej - nie robiliśmy nic szczególnego, ona po prostu leży, gada do siebie, bawi się rączkami i ... zasypia
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:00   #683
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
masakra co hihihi współczuje hihih juz niedługo czeka mnie to samo

jakie bebiko podajesz 1 czy 2 ? ja podawałam bebiko 1 a od paru dni przeszliśmy na NAN 2 bo mały mało przybiera po tym bebiku cenowo podobnie o 1 zł droższe np. w biedronce sprawdziłam skład i nan jest wartościowsze
Moja po nanie miala straszne zatwardzenia wiec nie bede do niego wracala, bebiko 1 jeszcze jej podaje.

No byloby logiczne ale dom tez jest tak glupawko skonstruowany;/
oni maja jeden pokoj jak ktos przyjdzie i sobie siedza a drugi gdzie maja tv sypialnie i wszystkie ( w cholere drogie) sprzety ojca i kolumny i tak dalej;/

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

drcronik mozna by bylo ale zeby to zrobic trzeba by bylo wszystko popodaczac czyli lacza ( prad, woda itd) plus zrobic schody i altane czyli to co w sumie najdrozsze wiec tez odpada;/

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

mnie sukienka sie podoba biala bo nie lubie falban szali itp a ta biala taka skromna
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:08   #684
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość

mnie sukienka sie podoba biala bo nie lubie falban szali itp a ta biala taka skromna

Popieram. Też nie lubię sukienek typu gorsety, "wielkie" kiecki, szale itp. U mnie zwycięża skromność, delikatność... lubię takie dziewczęce sukieneczki ale to wiadomo- o gustach się nie dyskutuje
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:19   #685
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
ja ostatnio bym pobila wszystkich co dotykaja ja brudnymi raczkami ze az brud z za paznokci wychodz wtedy dostaje szalu a zwlaszcza mlode kuzynki, raz popedzilam je az do lazienki zeby sie porzadnie umyly , ale zolza ze mnie
Ja to na punkcie mycia rąk to jestem strasznie uczulona i gonię wszystkich bez wyjątku. Wcześniej to jeszcze po myciu dezynfekowałam a teraz to tylko myję.

A teraz
FERROU, NATALALA - 100 lat dla Waszych maluchów z okazji ukończenia 6 miesięcyklaski :

Ciekawę jak tam nasza pół roczna Linijka wygląda. Natalala odezwij się do nas

A moja Oliwka dzisiaj skończyła (o 9:50) 9 (słownie DZIEWIĘĆ) miesięcy.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:25   #686
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja to na punkcie mycia rąk to jestem strasznie uczulona i gonię wszystkich bez wyjątku. Wcześniej to jeszcze po myciu dezynfekowałam a teraz to tylko myję.

A teraz
FERROU, NATALALA - 100 lat dla Waszych maluchów z okazji ukończenia 6 miesięcyklaski :

Ciekawę jak tam nasza pół roczna Linijka wygląda. Natalala odezwij się do nas

A moja Oliwka dzisiaj skończyła (o 9:50) 9 (słownie DZIEWIĘĆ) miesięcy.
Pop, jak czytałam wypowiedzi innych mam, że podczas wizyt gości najpierw pada "proszę umyć ręce", miałam obawy, czy będę umiała powiedzieć moim znajomym "ej, brudasy, łapy pod wrzątek" , ale okazało się, że nasi przyjaciele, chociaż żadna para nie ma jeszcze potomstwa, przygotowali się do wizyt u nas elegancko. Każdy po wejściu do nas od razu leci "pod kran"

UŚCISKI DLA MAŁEJ OLIWKI!!!
Powiem Ci, że do tej pory mam w głowie pierwsze zdjęcie Twojej córeczki, które wkleiłaś na forum. Taki okruszek był, a teraz 9 miesięcy. Ależ ten czas leci...

Drcron co do Twojej sukienki... krótka super, fajnie wyglądałaby do złotych butów...szkoda, że jest tak zimno.

http://www.suknie.net/pictures/g-pic...sexy_dress.jpg

zestawienie z czarnymi butami i czarnym kardiganem też jest ok (Julia Roberts):

http://e.snobka.pl/sn375/aee4ca7e000f1d6649f8c1e2

Edytowane przez sponsa_bella
Czas edycji: 2010-09-16 o 12:28
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:25   #687
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja to na punkcie mycia rąk to jestem strasznie uczulona i gonię wszystkich bez wyjątku. Wcześniej to jeszcze po myciu dezynfekowałam a teraz to tylko myję.

A teraz
FERROU, NATALALA - 100 lat dla Waszych maluchów z okazji ukończenia 6 miesięcyklaski :

Ciekawę jak tam nasza pół roczna Linijka wygląda. Natalala odezwij się do nas

A moja Oliwka dzisiaj skończyła (o 9:50) 9 (słownie DZIEWIĘĆ) miesięcy.

No,no,no... to już poważny wiek...
Ucałuj i wyściskaj (umytymi rękoma rzecz jasna) ode mnie Oliwkę
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:28   #688
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

P0P- dla Oliwki Jejku - jaka ona duża. Czy Ty wiesz, że zaraz już będzie rok? Niesamowite, jak ten czas leci.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:33   #689
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Darusia a co z tym remontem na pieterku ?? moze tam mozna by bylo narazie zrobic jakis jeden pokoj chocby sypialnie a gosci byscie na dole przyjmowali w tym swoim co macie zawsze to jakies rozwiazanie by bylo

a my z tztem wymyslilismy sobie ze jak trzeba bedzie sie z tad wyprowadzic to sprzedamy mieszkanie to co ja mam w miescie <moi rodzice maja i sie godza na sprzedanie bo maja dwa duze > w kamienicy mamy dzialke budowlana tutaj u nas na wiosce i wybudujemy domek


moja Julka zjada
8 rano - 150 mleka butla
12 cycusie obydwa tez cos kolo 120-150
13 sloiczek z zupka < narazie jest to jarzynki plus kroliczek lub same jarzynki>
14 cycus jak wyzej
16 cycus
17 sloiczek z owockami
18 cycus
20 butla i tutaj zalezy jaki ma dzien ale zjada od 180 do 210 < je z przerwa 5 minut odpocznie pozniej przysnie a ja jej reszte daje butli >
24 cycus < czasem butla 150 >
i pozniej jest co 2 godziny cycus
2,4,6 cycus i tak od nowa
a w miedzy czasie dostanie ciasteczko

a ostatnio jak bylam u mamy to nie chcialo mi sie biec do sklepu po sloiczek i oskrobalam jej lyzeczka jabluszko kurcze jak ona je wcinala az krzyczala zeby dawac jej szybciej nie nadanzalam skrobac


gratuluje sukcesu

moja Luśka spi sama w lozeczku po kapieli ja tam odkladam Tz albo ja dajemy jej reke i ona zasypia a jak marudzi przy mnie to daje dyda i wychodze ona spiewa krzyczy nie placze ale po chwili <5-10 minut> wracam wkladam dyda do buzi i ona sekunda i zasypia

a tutaj cos o spiworkach
http://forum.gazeta.pl/forum/w,1017,...worku.html?v=2

ja swoja zadko wkladam do spiworka przewanie ja kolderka nakrywam teraz i dwa rogi pod materac by sie nie przykryla nia

a ja mam dylemat zas prosze doradzcie mi ktora sukienke mam ubrac na sobote dlua czerwona z gorsetem balowa spodnica i szalem do tego czarne buty czy bioala krociutka lekko marszczona <zakupilam wczoraj no nie moglam sie jej oprzec jak na manekinie wygladala > do tego czarny zakiet i czarne buty sukienki w zalacznikach no i jaka fryzura ??
kurde ale ja ostatnio jestem niezdecydowana w dodatku zrobilam sie gruba przytylam 8 kg i poslzo mi w brzuch i uda
i mam jeszcze jedno pytanie czy macie juz kombinezony na zime ?? ja kupilam wczoraj jednoczesciowy z bucikami i rekawiczkami ale nie wiem czy nie lepszy bylby dwu czesciowy a wy jakie bedziecie kupowac ?? i czy kupujecie takie na styk zy wieksze ja wzelam troszke wiekszy bo na 86 o jeden rozmiar wiekszy chyba do zimy duzo Luska nie urosnie
Zalezy na jaką imprezę idziesz. Ja osobiście włożyłabym białą tylko pomyślałabym o innym kolorze butów i żakietu (może czerwone) no i może nie żakiet (albo taki malutki, króciutki) tylko jakieś rękawki. Fryzura zdj. 4 (sama mam dużo krótsze) kiedyś miałam podobną na imprezie sylwestrowej

Kombinezon też już mamy jednoczęściowy i 2 kurteczki (wszyslko dostaliśmy). Gdybym sama kupowała to byłby to jednoczęściowy kombinezon

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Wspierajcie nas dalej w samodzielnym usypianiu Dziękujemy. To dopiero początek drogi ale myślę że się uda.
Wróciliśy od lekarza i okazuje się że mała ma lekko zaczerwiniona krtań. Dostaliśmy leki (nie antybiotyk) i mamy uważać na ewentualne duszności, pociranie uszek i temp. Jak nie ma temperatury to możemy sparecować i się kąpać.
To moje dziecko to takie mądre jest
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:38   #690
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

anakazar ja na Twoim miejscu poczekałabym aż Ninka skończy pół roku Chyba że widzisz że w nocy Ona wcale nie je to próbuj to wyeliminować. Szwagierka zaczęła jak miał 7 miechów i mówi że to za późno i się zgapiła (wtedy też podesłałam jej książkę )

Megi mój jest łóżeczkowy, cycusiowy i antysmoczkowy - smoka nigdy nie chciał mimo moich usilnych prób Wieczorem jak Go karmię cycem to gadam do Niego i nie daję Mu zasnąć (znowu wyrodna) i jak skończy to Go odkładam i idzie lulu Teraz wróciliśmy ze spaceru Marcello kwęczał i jęczał - wsadziłam Go do łóżeczka i już śpi

drcron
ja też nie lubię falban i gorsetów więc moja opinia też jest ZA białą Ale to rzecz gustu - tak jak już ktoś wyżej wspomniał Kombinezon świetny i wydaje mi się że dla takiego malucha jednoczęściowy lepszy na zimę Nigdzie mu nie podwiewa

Kurde ale się wszystkie Mamuśki za wychowanie wzięły Nasze dzieci powinny sobie założyć temat, coś w stylu: "Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, ale nie damy Im przejąć pałeczki"

Pop 100000lat dla Oliwki!! Niech rośnie duuuuża i zdrowa jak rybka

Ferrou najlepszego dla Kubusia!! Pół roku to nie przelewki Kawał faceta z Niego
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2010-09-16 o 12:53
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.