Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 20:25   #871
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
jestem na chwile tz sie kapie mloda kima jak susełek wiec wlazłam zobaczyć co tam dopisałyście- ahh to uzależnienie;D

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

koglus mnie tez dr mowila zeby mikrofali raczej unikac, ja sloiczki podgrzewalam w mikrofali ale teraz albo w podgrzewaczu albo wstawiam sloiczek do wrzatku, staram sie mikrofali unikac.
Dokladnie. Ale ja jednak dośc często uzywam bo mi szybciej :/ ale chodzi też o samo mleko, zeby nie wkladac. Woda to pół biedy ale niby mleka się nie powinno... ja najpierw wkładam wodę a potem dopiero wsypuję mleko. Choć i tak staram sie podgrzewać w kapieli wodnej jesli mała jeszcze nie krzyczy
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:25   #872
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to nawołuję POP do powiększenia rodziny, w końcu Oliwka niedługo będzie JUŻ miała rok
Kurcze aż zacznę się zastanawiać jeszcze nad następnym jak mi tek wmawiacie to dziecko. tylko nie wiemp kto mnie zapłodni bo TZ nie chce rzucić palenia a ja powiedziałam że nie będę z nim sypiała jak nie rzuci.


Sidorcia - ja też szczepiłam na pneumo. U mnie to szczepienie było obowiązkowe i teoretycznie bezpłatne. My płaciliśmy bo chcieliśmy dalć jej tą 13-tkę.

Ja już w domu. Moja Giga wycałowana, wykąpana, nie nakarmiona i śpi.

A ja dzisaj wracałam pociągiem z przygodami. Jakieś 20 km przed moją stacją docelowa popsuła się lokomotywa i stneliśmy w szczerm polu. musieliśmy się przesiadać do innego pociągu. ogólnie mieliśmy 60 minut spóźnienia
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:29   #873
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

ja w dzien mam termosik w nocy nic nie potrzebuje wiec spokoj a mala jak sie budzi to z usmiechem wiec mam czas na zrobienie mleka tz ja zabawia lub odwrotnie;P

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Pop ty na swoja GIGA mowisz a u nas sie przyjelo KIKI i non stop Kikuś, Kikulek , Kiki na nia mowimy
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:34   #874
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

A ja na swojego mówię Mimulek albo Mimuś
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
libra to Miko je fantastycznie!! Zazdraszczam
a widzisz a ja narzekałam chyba po prostu za często próbowałam mu wcisnąć , mleka już nawet nie daję bo nie bede sie z nim szarpać tylko w nocy dostaje i je.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:35   #875
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Kurcze a wy macie sposob na te kaszki;/ moja mala z lyzeczki nie za badzo chce jesc jak ta kaszka robi juz taka wodnista a jak jest taka gesta to wsuwa az piszczy.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:37   #876
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

A teraz zjadł kaszkę malinową i po 10 min usnął sam w łózeczku .
Ale w dzień prawie nie spał , bo zasnął raz i spał tylko pół godz i raz w foteliku w samochodzie 15 min .
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:39   #877
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

ja tez jej daje te malinowa ale kurcze ona taka wodnista sie robi nooo;/ a jakby tam zageszczacza dodac?;/

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

A teraz juz spadam, teraz ja ide sie kapac i do wyrka do tza:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 20:51   #878
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Kurcze a wy macie sposob na te kaszki;/ moja mala z lyzeczki nie za badzo chce jesc jak ta kaszka robi juz taka wodnista a jak jest taka gesta to wsuwa az piszczy.
to mieszaj ją może co chwila a lbo póxniej dosyp trochę
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:53   #879
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
- mmichaska taaaka długa juz
- Szogunek wcina brokuły
- i wcina marchewę
Ale pocieszna
Kiedyś też zastanawiałam się nad tymi jednorazowymi śliniakami, nawet prawie je kupiłam, tylko że szybko by się kończyły więc się nie opłacało


Dzisiaj tak serio serio poczułam się jak wyrodna matka, jakbym nie dbała o swoje dziecko, wręcz by mi przeszkadzało... Strasznie płakał przy zasypianiu i skapitulowałam ... Wzięłam go na ręce, mały spojrzał na mnie, wtulił się we mnie, i po minucie zasnął... chyba nie dam rady ... sama, bez wsparcia, niczego nie osiągnę... Jeszcze ten jego katarek. przy czyszczeniu noska strasznie płacze... a przecież robię to dla jego dobra... ehh... jakieś smuty mnie ogarnęły...

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Kurcze a wy macie sposob na te kaszki;/ moja mala z lyzeczki nie za badzo chce jesc jak ta kaszka robi juz taka wodnista a jak jest taka gesta to wsuwa az piszczy.
w sumie dziwne - bo ja mam stale gęstą kaszkę i nie robi się ona w ogóle wodnista. Moze za słabo masz wymieszną?
Moj też dzisiaj kaszkę malinową jadł
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:56   #880
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ja też dzisiaj w dzień mało nie skapitulowałam ale jakoś wytrzymałam wieczorem było ok. prawie nie płakał troszkę pokwękał zobaczymy jutro

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Ja mam tą z bobovity i też się nie robi wodnista daję 150 wody i 6 miarek (tych od mleka) kaszki i jest gęsta tak że jak nabieram łyżeczką too zostaje wolne miejsce w misce kaszka nie napływa
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:03   #881
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ja ma podobnie jak Darusiaa Złote Dziecko od urodzenia!!

Zjadła dwa cycki -nie zasneła- to ja ja siup do łóżeczka ona grzecznie sama na boczek i juz lezy i chyba zasneła bo jej nie słyszę...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 21:25   #882
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Wsadzasz do mikrofali razem z mlekiem? Podobno nie powinno sie. Lepiej sadzaj samą wodę a dopiero potem wsyp mleko..


na opakowaniu po mleku pisze ze nie powinno sie wsadzac do mikrofali ze wzgledu na mozliwosc poparzenia sie (jesli zle podgrzejesz) lub na nierownomierne podgrzanie ,

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
jestem na chwile tz sie kapie mloda kima jak susełek wiec wlazłam zobaczyć co tam dopisałyście- ahh to uzależnienie;D

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

koglus mnie tez dr mowila zeby mikrofali raczej unikac, ja sloiczki podgrzewalam w mikrofali ale teraz albo w podgrzewaczu albo wstawiam sloiczek do wrzatku, staram sie mikrofali unikac.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

A
ja podgrzewam 10-13 sekund w mikrofali, tak samo robie z soczkiem i sloiczkiem tylko 25sekund , sprawdzam czy lekko cieple
tu jest wypowiedz pediatry jak chcecie przeczytac
http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziec...0,2569676.html

ja nie uzywam termosu bo nie mam problemow ze wstawaniem, i tak mala zawsze musze przewinac w nocy ,

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

ale to jest jeden ze sposobow podgrzewania , pozatym uzywam podgrzewacza , to zalezy kiedy , na noc mikrofala
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:46   #883
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Dziewczyny obejrzyjcie kombinezony i kyrteczki na all firmy wójcik , wpisałam rozm 74... boziu oni maja świetn e rzeczy taaakie inne takie dziewczece i takie chłopiece az dech mi zapiera .. no podobaja mi sie bardziej od innych ....

http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

chyba zakupie michasi takowy jakiś.. ale zobacze na ile mi jeszcze urośnie..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:54   #884
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Czesc dziewczyny, dobze ze ten dzien juz sie konczy. Nie chce smucic wiec nie bede sie rozpisywac.Powiem tylko tyle, ze to straszne byc na pogrzebie kogos mlodszego od siebie.

Nad tym co teraz zrobie zastanawialam sie dosc dlugo-czy w ogole tutaj o tym pisac, ale cel tej akcji powoduje, ze wszelkie skrupuly u mnie zniknely, dlatego mam nadzieje, ze zadna z Was sie nie pogniewa.

Wklejam info jakie rozsylam wszedzie, gdzie moge:

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Pomoc finansową dla dwuletniej Zosi - córki naszej koleżanki, Ilony Mielcarek-Njus.

Ilona, absolwentka PWSZ w Koninie, studentka American Studies Center na UW, dla wielu z nas przyjaciółka, najlepsza koleżanka i wspaniała, ciepła, pełna radości i uśmiechu osoba, zginęła w tragicznych okolicznościach 31 sierpnia 2010 roku pozostawiając nieco ponad dwuletnią córeczkę Zosię.

http://www.tvn24.pl/0,1671955,0,1,us...wiadomosc.html

http://www.thenews.pl/international/...n-husband.html

Na szczęście udało się przewieźc Zosię do Polski gdzie będzie wychowywał ją brat Ilonki (występuje o jej legalną adopcję) oraz dziadkowie, ale jak wiadomo pociąga to za sobą ogromne koszty (nie tylko w sprawach bieżących, ale i w związku z przyszłą edukacją dziewczynki).

Dlatego też proszę Was o wsparcie finansowe na rzecz Zosi. Jeśli Wy sami nie jesteście w stanie pomóc, przekażcie proszę tę informację znajomym, rodzinie, szefowi, sąsiadom... - w tej sytuacji nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i za każdą będę bardzo wdzięczna.

Ilona była osobą zawsze uśmiechniętą i pełną ciepła, a przede wszystkim była cudowną mamą więc mimo, że nie możemy pomóc jej samej, to mam nadzieję, że znajdą się chętni gotowi wesprzeć wychowanie jej małej córeczki, która tak nagle została bez swojej ukochanej Mamy.

Wszystkie wpłacone przez Państwa środki zostaną przekazane rodzinie Ilonki, a wszystkim darczyńcom, w razie potrzeby, zostaną udostępnione wydruki z konta jako potwierdzenie.
Pieniądze kierujemy na konto założone przez naszą koleżankę Magdalenę Świcińską, z którą jestem w stałym kontakcie.

Z góry bardzo wszystkim dziękuję!

Ola Kubiak

Dane do przelewu:
mBank 98 1140 2004 0000 3202 3506 9368
Magdalena Świcińska
Posada, ul. Kochanowskiego 4/5
62-530 Kazimierz Biskupi
W tytule przelewu prosimy wpisać: DLA ZOSI

Uwierzcie, ze liczy sie kazda zlotowka. My z TZ obiecalismy sobie robic co roku paczke dla Zosi na swieta lub urodziny,ale poki co, pieniadze potrzebne sa juz teraz-oczywiscie nikt nam tego nie powiedzial, ale wiadomo jak jest...
Caly dzien mysle o tym jak ta malutka dziewczynka bedzie teraz funkcjonowac... co wszyscy jej mowia? Dlaczego nie ma mamusi i taty? Co sie z nimi stalo? Przeciez ona ma ponad 2 latka, rozumie juz, mówi...

A widok babci dzisiaj na pogrzebie...kobieta pochowala wlasna corke...
Po powrocie do domu tulilam Gabrysie chyba ponad pol godziny...a potem karmiac ja z butelki po kapieli ryczalam jak bobr...
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:15   #885
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

cześc dziewczyny...
przyznam się bez bicia że was trochę zaniedbałam... w ciągu tygodnia tak pędziecie z tymi postami że nie potrafię nadążyć... chyba niektórym z was się w pracy nudzi:P
tylko przejrzałam posty (od 13 str)... gratuluje postępów z samodzielnym zasypianiem... nam niestety nie idzie zasypianie... wieczorem nawet jest dobrze- 5 minut stania nad nią i trzymania za rączkę.. ale w dzień czasami jest walka aż moje dziecie pada ze zmęczenia;/ i śpi tylko 30-40 minut... chociaż wczoraj i dziś udało mi się ją położyć do łóżeczka... przytrzymać na boczku i zasnęła.. ale to tylko do południa.. po południu tylko w wózku... ehh muszę w końcu przeczytać te ksiażki o zasypianiu...
no i moje dziecie też budzi się na picie 3 razy w nocy (ok 1, 4 i po 6.. i śpimy do 8-9).. i kilka razy na smoka... a ja marzę o przespaniu jednej nocy tak od 22 do 12... jak za dawnych czasów
no i moje dziecko już zaczyna pokazywać swój charakterek... ojj i nie będziemy z nią mieli łatwo... ale mam nadzieje że nie dopuścimy do takiego zachowania jak z tej reklamy którą jedna z was tu wrzuciła... dlaczego moje dziecko nie ma charakteru po tatusiu tylko po mamusi?;/

no i najważniejsze
Izumi!! dziękuję za karteczkę... piękna!! michaś taki zadowolony na niej!

uciekam spać... chciałam jutro jechać zrobić sobie badania krwi... zobaczymy co z tego będzie bo od czerwca się wybieram:P
dobranoc!!
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:20   #886
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Mrowka!!! <tuli> dobrze że masz ten dzień za sobą!
Nawet nie moge sobie wyobrazic co ta dziewczynka czuje! boże ona została sama pozbawiona poczucia bezpieczeństwa jakie dawała jej matka!!
ja nie mogę takich rzeczy czytac bo ryczę...

dobranoc!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:21   #887
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

o jej w koncu udalo mi sie was nadrobic...i padam...musze isc spac bo moj babel jeszcze budzi sie w nocy i niedlugo bedzie jego godzina...ehh
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:26   #888
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość

Wszystkie wpłacone przez Państwa środki zostaną przekazane rodzinie Ilonki, a wszystkim darczyńcom, w razie potrzeby, zostaną udostępnione wydruki z konta jako potwierdzenie.
Pieniądze kierujemy na konto założone przez naszą koleżankę Magdalenę Świcińską, z którą jestem w stałym kontakcie.

Z góry bardzo wszystkim dziękuję!

Ola Kubiak

Dane do przelewu:
mBank 98 1140 2004 0000 3202 3506 9368
Magdalena Świcińska
Posada, ul. Kochanowskiego 4/5
62-530 Kazimierz Biskupi
W tytule przelewu prosimy wpisać: DLA ZOSI

Uwierzcie, ze liczy sie kazda zlotowka. My z TZ obiecalismy sobie robic co roku paczke dla Zosi na swieta lub urodziny,ale poki co, pieniadze potrzebne sa juz teraz-oczywiscie nikt nam tego nie powiedzial, ale wiadomo jak jest...
.
STRASZNE, BIEDNE DZIECKO , przelew poszedl ,
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:37   #889
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Dzisiaj z erim na rękach poszłam do pokoju Eryka, bo mały już na swój sposób go woła i nawet wiemy jakEryk ma w pokoju koszatniczkę, co wiecznie w kółeczku biega, no i uwielbia na nią patrzyć. To ja dobra matka z dzieckiem na ręku chciałam po turecku usiąść i mi moje ulubione spodnie do spania pękłya to jeszcze tak chamsko że tyłek na wierzchu. ech normalnie trzeba schudnąćzagryzam tą myśl czekoladą nadziewaną miętowo, bo podobno po mięcie mniejszy apetyt na słodkie
HI HI HI gadzino a ty się czekoladą objadasz na diecie spodnie pewnie były wysłużone i dlatego pękły

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
ZGIŃ PRZEPADNIJ!!
jeszcze nie jestem gotowa na kolejnych 18 godzin boli porodowych z tysiacem kroplowek oksy.
ło matko 18 godzin?????na to chyba nikt nigdy nie będzie gotowy

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
ALEEEE! APROPO! Mam pytanie! Jak u was z okresem? A właściwie z jego bolesnością? Ja przed ciążą miałam takie bolesne okresy, że tylko leki rozkurczowe dla ciężarnych pomagały. Żyć się nie dało. Co miesiąc zwolnienie w pracy i konanie w domu w pozycjach jakich by się kamasutra nie powstydziła . Za to teraz... ODPUKAĆ ... cud, miód i orzeszki! NIE BOLI! Ani troszeczkę!!! Ani przed, ani po - NIC! Niby gin mówił że przy tyłozgięcu, to po urodzeniu dziecka cośtam się prostuje i już tak nie boli... ale żeby do tego stopnia??? Jak jest u was?
a więc u mnie jest beznadzieja przed ciążą miałam @ trwającą 4 dni i bezbolesną, teraz mam 6 dni i boli strasznie przez pierwszy dzień i trzeci bez sensu
Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
ponoc jeszcze dobre pieluchy sa z rossmanna - babydream. w sumie ich nie próbowałam bo tez mam zrobiony zapas pampków Ale jak się skończą to kupię jedną paczkę i zobaczę co i jak


Ja dzisiaj testa robilam bo za dużo o tym gadacie tutaj i zaczęłam być trochę niepewna mimo podwójnego zabezpieczenia I jeszcze dzisiaj trochę kręciło mi się w głowie Na szczęście jedna kreska wyszła
beaby dream bardzo mi podpasowały, są mięciutkie i tanie tylko u nas nie ma rossmana ale tylko te żółte bo są jeszcze zielone (chyba), jedna kreseczka powiadasz, szkooooda byłabyś pierwszą zafasolkowaną na forum(a madzia czuje, że któraś z pewnością będzie)

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze kupić na spacerówke od x-landera folie przeciwdeszczową... może mi któras polecic taką..
kurcze ja też szukam taką co do x-landera pasuje i co poszłam dzisiaj do dzieciowego i kupiłam uniwersalną a ona jakaś dziwna jest. Na sznurki wiązana taka płachta. Sznurek oberwał się przy pierwszym uzyciu a dałam całe 19,50zł oryginalna kosztuje bagatela 75zł+przesyłka http://allegro.pl/pokrowiec-folia-p-...233198755.html masakra
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Oj kochana a Ty myślisz że gdybym od 9 października nie zaczynała studiów to bym nie robiła drugiego!!! może nie odrazu ale za rok... a tak teraz bede czekała az chociaz licencjata zrobie a na mgr juz poczekam najzyzej..

ale zycie różne scenariusze pisze wiec zobaczymy
madziwnia zazdroszczę i podziwiam Cię za te studia

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
ja mam taki jak ten, i jestem zadowolona:
http://www.ceneo.pl/;0152377595-10.htm
pasuje do x-landera idealnie
dusiaka weż mnie nawet nie denerwuj zamiast poczytać was to ja polazłam po jakąs zwykłą folię i mi się ona rozłazi i rozwiewa na wszystkie strony. Kupię tą co ty polecasz

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Dokladnie. Ale ja jednak dośc często uzywam bo mi szybciej :/ ale chodzi też o samo mleko, zeby nie wkladac. Woda to pół biedy ale niby mleka się nie powinno... ja najpierw wkładam wodę a potem dopiero wsypuję mleko. Choć i tak staram sie podgrzewać w kapieli wodnej jesli mała jeszcze nie krzyczy
zgadzam się nie powinno się podgrzewac wody z mleczkiem tylko samą wodę(ja też tak robię)
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A teraz zjadł kaszkę malinową i po 10 min usnął sam w łózeczku .
Ale w dzień prawie nie spał , bo zasnął raz i spał tylko pół godz i raz w foteliku w samochodzie 15 min .
1h15minut snu przez cały dzien????? ale masz żywczyka mały terrorysta i on nie jest zmęczony tym niespaniem??? w dzień? nie marudzi ci???
Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
ja podgrzewam 10-13 sekund w mikrofali, tak samo robie z soczkiem i sloiczkiem tylko 25sekund , sprawdzam czy lekko cieple
tu jest wypowiedz pediatry jak chcecie przeczytac
http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziec...0,2569676.html

ja nie uzywam termosu bo nie mam problemow ze wstawaniem, i tak mala zawsze musze przewinac w nocy ,


ale to jest jeden ze sposobow podgrzewania , pozatym uzywam podgrzewacza , to zalezy kiedy , na noc mikrofala
ja też podgrzewam obiadki w mikrofalówce mieszam i sprawdzam temp. Problemu ze wstawaniem też nie mam ale z tym termosem to chodzi o wygodę. Ja używam termosu od 2 miesiąca życia Lenki

Pytanie mam do dziewczyn, które podają dzieciom żelazo w syropku?????? Jak wy to podajecie??? łyżeczką przed jedzeniem po czy w trakcie??? Moja Lena nienawidzi tego syropu. I jakie kupy po tym są??? Asiulek jak dobrze pamiętam ty podajesz

Sponsa zainspirowałaś mnie tym mydłem marsyliańskim, podałaś linka no i wlazłam tam i nakupowałam u tego sprzedawcy maseczki z glinki i specyfik do mikrodermabrazji.
Rozmowa o pampkach widzę. Ja używam dla Lenusi tylko pampersów Pampers i ewentualnie Huggis. I jedne i drugie rewelacja tylko wolę pampersy bo one są mięciutkie i nie czuć, że Lenka ma coś na tyłku. Huggisy są trochę twardsze czyt. sztywniejsze. dzisiaj byłam w tesco i zakupiłam pampersy w promocji 168szt za około 92zł, kupiłam rozmiar 4(OPTYMISTYCZNIE) bo do tej pory używaliśmy 3 ale 4 są od 7kg a Lenka waży ponad Jutro zastosuję i zobaczę czy nie przeciekają.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, dobze ze ten dzien juz sie konczy. Nie chce smucic wiec nie bede sie rozpisywac.Powiem tylko tyle, ze to straszne byc na pogrzebie kogos mlodszego od siebie.
A widok babci dzisiaj na pogrzebie...kobieta pochowala wlasna corke...
Po powrocie do domu tulilam Gabrysie chyba ponad pol godziny...a potem karmiac ja z butelki po kapieli ryczalam jak bobr...
mrówcia bardzo przykro czytać takie wiadomości nie wyobrażam sobie nawet cząstki tego co czujesz. Nie wspomnę o malutkiej dwulatce ....... nie wiem co napisać. Bardzo mi przykro Dla takiego dziecka to straszna niezrozumiała strata mamusi.... ech..trzymaj się jakoś
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 23:20   #890
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość

Sponsa zainspirowałaś mnie tym mydłem marsyliańskim, podałaś linka no i wlazłam tam i nakupowałam u tego sprzedawcy maseczki z glinki i specyfik do mikrodermabrazji.
Rozmowa o pampkach widzę. Ja używam dla Lenusi tylko pampersów Pampers i ewentualnie Huggis. I jedne i drugie rewelacja tylko wolę pampersy bo one są mięciutkie i nie czuć, że Lenka ma coś na tyłku. Huggisy są trochę twardsze czyt. sztywniejsze. dzisiaj byłam w tesco i zakupiłam pampersy w promocji 168szt za około 92zł, kupiłam rozmiar 4(OPTYMISTYCZNIE) bo do tej pory używaliśmy 3 ale 4 są od 7kg a Lenka waży ponad Jutro zastosuję i zobaczę czy nie przeciekają.[COLOR="Silver"]

Kochana, ja mam to samo. Napiszecie o czymś na wątku, chwalicie coś, a potem tylko przelewy muszę robić
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:11   #891
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Ja ma podobnie jak Darusiaa Złote Dziecko od urodzenia!!

Zjadła dwa cycki -nie zasneła- to ja ja siup do łóżeczka ona grzecznie sama na boczek i juz lezy i chyba zasneła bo jej nie słyszę...
Normalnie anioł
Love You Michasia

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
a więc u mnie jest beznadzieja przed ciążą miałam @ trwającą 4 dni i bezbolesną, teraz mam 6 dni i boli strasznie przez pierwszy dzień i trzeci bez sensu

beaby dream bardzo mi podpasowały, są mięciutkie i tanie tylko u nas nie ma rossmana ale tylko te żółte bo są jeszcze zielone (chyba)
Ja miałam te zielone babydream własnie. One są od 3kg chyba. No i porażka zupełna Strasznie mokre wnętrze pieluszki Pupa cały czas w tych siuśkach zanurzona

kurde, ale masakra z tym okresem Ja myślałam, że to zawsze tylko lepiej być może. A tu klops
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:12   #892
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość

kurcze ja też szukam taką co do x-landera pasuje i co poszłam dzisiaj do dzieciowego i kupiłam uniwersalną a ona jakaś dziwna jest. Na sznurki wiązana taka płachta. Sznurek oberwał się przy pierwszym uzyciu a dałam całe 19,50zł oryginalna kosztuje bagatela 75zł+przesyłka http://allegro.pl/pokrowiec-folia-p-...233198755.html masakra
chyba jeszcze jak byłyśmy w ciąży pisałam na naszym wątku, że muszę do x-landera dokupić folię, ale nie orginalną bo w tej wózek wygląda jak dziecko hutnika No i trochę kosztuje, a ta moja folia sprawdzona już bo cały drugi tydzień nad morzem była pogoda w kratkę, więc folia poszła w ruch.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:16   #893
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
A widok babci dzisiaj na pogrzebie...kobieta pochowala wlasna corke...
Po powrocie do domu tulilam Gabrysie chyba ponad pol godziny...a potem karmiac ja z butelki po kapieli ryczalam jak bobr...
... ciężko cokolwiek napisać w takiej sytuacji. Mam tylko nadzieję, że ta wielka tragedia przynajmniej Ciebie i Tż znów połączy, wszak ludzie najlepiej się jednoczą gdy wydarzy się coś strasznego
Trzymaj się Mróweczko Kochana.
Jak tylko będe mieć kilka zł to podeślę na wskazane konto.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:20   #894
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

A teraz zamieszczam foto tych naklejek naściennych z biedronki (16,99zł). Naprawdę bardzo mi się podobają . Było jeszcze kilka innych fajnych wzorów
A poniżej jeszcze zdjęcie Michałowego który dziś w nocy znowu pięknie spał, choć jak się okazało "TROSZKĘ" się przez sen kręcił ... grunt że jemu było wygodnie
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:21   #895
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
pewnie tak, ale na 4 lata mamy kredyt 800 zł rata, do tego 400 zł rata za studia miesiecznie i ja bez pracy, nie widze tu mozl;iwości..
Staraj się w szkole o stypendium socjalneZależnie od dochodu różne kwoty przyznają. W szkole jak się kumplowałam z panią która to przyznawała to się smiała że przyjeżdzaja takie niunie najnowszym autem w butach które kosztują tyle co cała jej pęsja, i im przyznaje stypendium socjalne bo spełnia warunki
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:25   #896
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

sponsa_bella ... wstaw jakieś nowe foto Pani Kuleczki coooo?
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:32   #897
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Kurcze aż zacznę się zastanawiać jeszcze nad następnym jak mi tek wmawiacie to dziecko. tylko nie wiemp kto mnie zapłodni bo TZ nie chce rzucić palenia a ja powiedziałam że nie będę z nim sypiała jak nie rzuci.
Zawsze możesz wypić z nim wino(lub jak u ciebie arbuz z wódka)i po przytulanej nocy powiedzieć że byłaś pijana i nic nie pamiętasz

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja tez jej daje te malinowa ale kurcze ona taka wodnista sie robi nooo;/ a jakby tam zageszczacza dodac?;/
ja dodawałam kleik ryżowy taki sam bez dodatków do zagęszczenia
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:46   #898
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Dzien dobry.
Mrowaczku trzymaj sie!
No kurde u mnie sie wlasnie robi ta kaszka taka a robie mniej wiecej jak na opakowaniu, 5 lyzek stolowych i jest napisane 160ml wody a ja robie ze 150.

Tz dzisiaj opuscil mlodej lozeczko bo juz zaczyna kombinowac i sie o szczebelki podnosic wiec nie ma co czekac.

Ja mialam babydream zolte i byly w sumie ok.

Izumi szkoda kurcze! Ale nam pewna mądra osoba powiedziała, że na począku musi być pod górke zeby potem mogło być z górki także głowa do góry!!!!!!Pierś do przodu i już!!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:05   #899
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość

Pop ty na swoja GIGA mowisz a u nas sie przyjelo KIKI i non stop Kikuś, Kikulek , Kiki na nia mowimy
My mówimy do niej albo Dzidzia albo Giga. A na mnie TZ teraz woła Duża Dzidzia a na małą Mała Dzidzia.

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Na szczęście udało się przewieźc Zosię do Polski gdzie będzie wychowywał ją brat Ilonki (występuje o jej legalną adopcję) oraz dziadkowie, ale jak wiadomo pociąga to za sobą ogromne koszty (nie tylko w sprawach bieżących, ale i w związku z przyszłą edukacją dziewczynki).

Dlatego też proszę Was o wsparcie finansowe na rzecz Zosi. Jeśli Wy sami nie jesteście w stanie pomóc, przekażcie proszę tę informację znajomym, rodzinie, szefowi, sąsiadom... - w tej sytuacji nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i za każdą będę bardzo wdzięczna.

Ilona była osobą zawsze uśmiechniętą i pełną ciepła, a przede wszystkim była cudowną mamą więc mimo, że nie możemy pomóc jej samej, to mam nadzieję, że znajdą się chętni gotowi wesprzeć wychowanie jej małej córeczki, która tak nagle została bez swojej ukochanej Mamy.

Wszystkie wpłacone przez Państwa środki zostaną przekazane rodzinie Ilonki, a wszystkim darczyńcom, w razie potrzeby, zostaną udostępnione wydruki z konta jako potwierdzenie.
Pieniądze kierujemy na konto założone przez naszą koleżankę Magdalenę Świcińską, z którą jestem w stałym kontakcie.

Z góry bardzo wszystkim dziękuję!

Ola Kubiak

Dane do przelewu:
mBank 98 1140 2004 0000 3202 3506 9368
Magdalena Świcińska
Posada, ul. Kochanowskiego 4/5
62-530 Kazimierz Biskupi
W tytule przelewu prosimy wpisać: DLA ZOSI

Uwierzcie, ze liczy sie kazda zlotowka. My z TZ obiecalismy sobie robic co roku paczke dla Zosi na swieta lub urodziny,ale poki co, pieniadze potrzebne sa juz teraz-oczywiscie nikt nam tego nie powiedzial, ale wiadomo jak jest...
Caly dzien mysle o tym jak ta malutka dziewczynka bedzie teraz funkcjonowac... co wszyscy jej mowia? Dlaczego nie ma mamusi i taty? Co sie z nimi stalo? Przeciez ona ma ponad 2 latka, rozumie juz, mówi...

A widok babci dzisiaj na pogrzebie...kobieta pochowala wlasna corke...
Po powrocie do domu tulilam Gabrysie chyba ponad pol godziny...a potem karmiac ja z butelki po kapieli ryczalam jak bobr...
Mam pytanie: Kim jest Magdalena Świcińska? Nie chcę aby to zabrzmiało jakbym nie ufała ale po prostu lubię wiedzieć komu przesyłam pieniądze. Bo na pewno coś prześlę.
Ja niestety wiem jak to jest gdy umiera mama. Co prawda byłam nieco starsza i miałam niecałe 8 lat ale swoją mamę znalazłam martwą na podłodze. I ten widok prześladuje mnie do dzisiaj. A najgorszy dzień to dzień matki.

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Pytanie mam do dziewczyn, które podają dzieciom żelazo w syropku?????? Jak wy to podajecie??? łyżeczką przed jedzeniem po czy w trakcie??? Moja Lena nienawidzi tego syropu. I jakie kupy po tym są??? Asiulek jak dobrze pamiętam ty podajesz

Sponsa zainspirowałaś mnie tym mydłem marsyliańskim, podałaś linka no i wlazłam tam i nakupowałam u tego sprzedawcy maseczki z glinki i specyfik do mikrodermabrazji.
Ja podawałam żelazo przez długi czas i wkrapiałam po 3 krople bezpośrednio do mleka 3 razy dziennie. Kupki po żelazie są dość ciemno zielone (czasami to nawet takie czarne) i suche, no i może być zatwardzenie.
JAk wypróbujesz ten specyfik do mikrodermabrazji to daj znać. Może i ja go kupię.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:09   #900
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ja niestety na razie nic nie przesle, ale postaram sie w przyszlym miesiacu cos wplacic.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Czas na przewiniecie kupsztala:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.