Contratubex czy NO-scar? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 18:19   #1
Patty1993
Raczkowanie
 
Avatar Patty1993
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Exclamation

Contratubex czy NO-scar?


Hej dziewczyny, potrzebuję pomocy. Mam lekki trądzik, w sumie to już jego końcówkę.. i oczywiście leciutkie, płytkie blizny po nim.. o tyle dobrze, ze są płytkie.. no i własnie. Słyszałam, że Contratubex i No-scar jakoś sobie z tym radzą. Ale który specyfik lepiej zadziała na przebarwienia i te płytkie dziurki ? Jeżeli któraś z was boryka się z tym lub używa/ używała którejś maści to proszę o jakieś wskazówki. ;* !
__________________
Czarne i za pas... <3 Dodają uroku !
Patty1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:16   #2
Selenia1995
Raczkowanie
 
Avatar Selenia1995
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 63
Dot.: Contratubex czy NO-scar?

Ja używam Noscar i przyznam się, że bardzo lubię ten kremik, bo jest naprawdę świetny. Ma ekstra konsystencje, jest bardzo wydajny - kupiłam małe pudełeczko, stosuje go już jakiś czas i ono nadal jest prawie pełne. Zapach też bardzo mi się podoba. Krem rozjaśnia blizny, nawilża, ale trzeba na to czasu. Moje stały się już mniej widoczne. Z jednej strony całkowicie znikły, ale z drugą coś wolniej to idzie. O drugim kremie nie słyszałam, więc nie pomogę, ale Noscar polecam, bo na mnie dość dobrze działa.
Selenia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:12   #3
mst3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 41
Dot.: Contratubex czy NO-scar?

Contratubex i No-Scar są na blizny. Przebarwienie nie jest blizną. W tej kwestii te kremy Tobie nie pomogą. Jeśli masz blizny (dziurki), to owszem.

Na przebarwienia najlepsze są retinoidy (Differin, Isotrex, Isotrexin, Zorac). Z leków nie na receptę polecam L. Roche Posay Mela D.
mst3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:02   #4
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
GG do FireWire
Dot.: Contratubex czy NO-scar?

Ja używalam kiedyś często, teraz sporadycznie, maści Contratubex. I niesamowicie pomaga na blizny, lecz na przebarwienia.. No wiadome. Przebarwienie występujące wraz z blizną- zredukuje. Wspaniale złuszcza. ideą tej maści nie jest nałożenie i czekanie na efekty. NA OPAKOWANIU jest napisane (warto czytać ulotki, naprawdę), że nałożyć, i wcierać w dane miejsce. Złuszcza naskórek natychmiastowo, a zawarte w niej substancje powodują intensywną regenerację.
Choć Contratubex nie jest tani, to bardzo polecam. W skali od 1-10 daję 9. Minus za zapach. Cebula ; ) Ale każda dobra maść na blizny będzie taki zapach mieć, ponieważ cebula ma doskonałe właściwości, które wykorzystano do tej maści.
FireWire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:42   #5
Patty1993
Raczkowanie
 
Avatar Patty1993
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: Contratubex czy NO-scar?

dzięki wam no ja mam na twarzy wszystko.. i przebarwienia. .. i blizny po półpaścu... no masakra ;P
__________________
Czarne i za pas... <3 Dodają uroku !
Patty1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.