Gdzie znaleźć mężczyznę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 09:31   #1
wildfemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Truj miasto
Wiadomości: 19
Question

Gdzie znaleźć mężczyznę?


Konstruktywne rady mile widziane.
Skończyłam studia, pracuję, mam poukładane w głowie. Nie chcę szukać w pracy, a internetowe ogłoszenia mnie odstraszają formą i treścią.
Chciałabym poznać mężczyznę, nie koniecznie od razu partnera, ale byłoby miło mieć się z kim wybrać do kina czy na spacer. Za głośnymi imprezami nie przepadam.
Nie interesują mnie odpowiedzi, że mam się zdać na ślepy los, czy nie narzucać sobie presji. Oczekuję rad jak zwiększyć swoje szanse na spotkanie kogoś interesującego, wykształconego, nie zainteresowanego wyłącznie seksem.
wildfemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 09:33   #2
progressive
Raczkowanie
 
Avatar progressive
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 136
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
Chciałabym poznać mężczyznę, nie koniecznie od razu partnera, ale byłoby miło mieć się z kim wybrać do kina czy na spacer.
Lepsze kupić psa. Nie wiem po co facet.
Na pewno są kina do których można wejść z psem.
__________________
Lepszych dni nie będzie już, Ty kapelusz włóż.
progressive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 09:37   #3
wildfemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Truj miasto
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Psy krócej żyją
wildfemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 09:41   #4
progressive
Raczkowanie
 
Avatar progressive
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 136
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
Psy krócej żyją
To może żółwia?
__________________
Lepszych dni nie będzie już, Ty kapelusz włóż.
progressive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:18   #5
wildfemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Truj miasto
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Żaden żółw nie da mi tego, co może mi dać mężczyzna
wildfemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:33   #6
progressive
Raczkowanie
 
Avatar progressive
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 136
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
Żaden żółw nie da mi tego, co może mi dać mężczyzna
A co może ci dać mężczyzna?
__________________
Lepszych dni nie będzie już, Ty kapelusz włóż.
progressive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:49   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Ja optuję za kotem. Jest cieplutki, mruczy, w nocy grzeje i ma tę zaletę, że nie ściąga kołdry.
Nie trzeba prac mu skarpetek ani gotowac obiadu ani znosić jego fochów.

Taaak. Stanoczo kot wydaje mi się lepszą opcją
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 13:18   #8
TenJeden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Siłownia, biblioteka, lekcje tańca, basen (tu dobra opcja bo będziesz widziała całe ciało)
TenJeden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:19   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Całkiem serio- zajmij sie jakimś sportem, ale takim bardziej koedukacyjnym, bo wiesz, jak zacznisz trenować łyżwiarstwo figurowe czy jogę, to tam panów mało.

Np. zacznij biegać i od początku chodz na lokalny BBL a jak juz okrzepniesz to na lokalne ParkRuny (to oczywiście propozycja dla pań z miast które takei atrakcje organizują), może rower górski i zadomowienie się na forum tematycznym, jakaś sekcja karate, kung-fu, tai-chi?
Chodzi o sport w którym przynajmniej część treningów powinna odbywać się w zorganizowanej grupie, za tym często idą amatorskie starty w zawodach o pietruszkę, ale znajomości nawiązuje się masę i od początku ma sie wspólny temat, oraz wyjazdy na obozy (amatorskie, zden wyczyn nawet pani po 70tce moze jechać).
Wcale nie musisz być aż tak dobra z sama startujesz, wystarczy ze jeżdzisz z grupa pokibicować a i tak poznajesz mase nowych ludzi.

Przy okazji zdrowo i będziesz coraz piękniejsza.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:22   #10
tuniabunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 44
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Najłatwiej poznać po prostu przez znajomych. Poodzywaj się do ludzi, dołącz do dawno niewidzianych znajomych na weekend do pubu czy zorganizuj grila wiekszą paczką. Tak najlepiej się poznaje ciekawe osoby a do tego grunt neutralny, ale nie tak jak zagadywać do obcego gacha w kolejce po bułki
tuniabunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:23   #11
progressive
Raczkowanie
 
Avatar progressive
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 136
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Chodź do kościoła.
__________________
Lepszych dni nie będzie już, Ty kapelusz włóż.
progressive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 13:46   #12
macior2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 281
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Na portalu randkowym. Nie każda osoba tam szuka tylko seksu.

Po drugie wszędzie. Problem jest w tym, gdy kobieta myśli, że facet zagada sam z siebie. Gdy codziennie facet mija kilka / kilkanaście atrakcyjnych dziewczyn to myślicie, że do każdej będzie podbiegał i prosił o numer? Wystarczy okazać mu zainteresowanie. Jeżeli 25 letnia kobieta będzie cały czas czekała na gotowe to możliwe, że się nigdy nie doczeka. Wiem, że to brzmi mało romantycznie, przecież facet powinien zagadać, później odgadywać każde życzenia partnerki itd, ale życie pokazuje co innego.
macior2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:28   #13
wildfemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Truj miasto
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

@tenjeden: Na siłowni nie czuję się pewnie. Może po prostu nie jestem obyta. Na jakiej zasadzie biblioteka? Bo z tymi instytucjami jestem akurat za pan brat, ale nie sprzyjało to nigdy interakcjom. DKK odpadają, bo dyskutują na mało dla mnie interesujące tematy. Na kurs tańca kiedyś chodziłam z wielkim zapałem i w dużym wymiarze godzin, ale nikogo nie poznałam tak lepiej. Nie wiem czemu, bo fajne i interesujące osoby się tam przewijały.
@cava: Biegam Niestety sama, a z kontaktów to pozostają mi sympatyczne pozdrowienia na trasie. O sekcji jakiegoś sportu muszę pomyśleć. Miałabym możliwość uczenia się np. wspinaczki i też mnie to interesuje, ale na takie atrakcje to chyba trzeba chodzić z drugą osobą, która będzie asekurować, a ja takiej osoby nie mam.
@tunia: Obcego gacha bym nie śmiała zagadnąć. Grilla to nie umiem zorganizować, ale stare kontakty odświeżam, dbam o nie Także Twoją radę już wcielam w życie.
@macior: Ja nie jestem obłędnie atrakcyjna. W ogóle nie zakładam, że ktoś chciałby do mnie zagadać Mogę sama zagadać i mam nadzieję, że nie bije ode mnie desperacją. Nie wciskaj mi też, że uważam iż ktokolwiek powinien czytać mi w myślach, bo właśnie jestem za otwartą komunikacją i wspólnym ustalanie różnych rzeczy. Portale randkowe są miejscem, którego się z jakichś względów boję. Kojarzy mi się z szukaniem sponsorki, osoby do trójkąta, czy też umawianiem się na szybki seks oraz panami, którzy wyszli z zakładu karnego i szukają idiotki z lokum.
wildfemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 15:58   #14
ivona_9513
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Przebywaj wiecej na swiezym powietrzu bo do kawiarni mezczyzni raczej sami nie chodza :P cokolwiek bieganie, spacer- wyjdz naswiat dyskoteki odpadaja bo tam to raczej na jeden raz ..
_________________________ _____
Kochać i być kochanym- to słowa dla których warto żyć !
ivona_9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 16:26   #15
Andrzeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 339
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
Mogę sama zagadać i mam nadzieję, że nie bije ode mnie desperacją.
Nie wiem co dziewczyny mają z tą desperacją. To chyba bardziej w ich głowach siedzi bo mi nigdy (!) nie zdarzyło się pomyśleć, o zaczepiającej mnie dziewczynie, że jest zdesperowana.

W ogóle nie rozkładam takiego zdarzenia na czynniki pierwsze. Albo jestem na tak, albo jestem na nie, a przyczyn mogą być dziesiątki więc nie ma co się bać, dołować itd.

-----------------
Natomiast, wracając do tematu. Tak szczerze mówiąc to jako facet, sam nie bardzo umiem udzielić odpowiedzi na pytanie, gdzie znaleźć. Sam czasem zadaję sobie to pytanie, tylko, że w drugą stronę

Wydaje mi się, że grunt to poznawać nowych ludzi, albo nowych-starych, nie tkwić ciągle w tym samym sosie z kilkoma osobami, które najczęściej zdążyły sobie kogoś tam znaleźć i raczej już się tak towarzysko nie udzielają.

Jak to zrobić ? Jeśli jesteś z większego miasta to szczerze mówiąc ... korzystać z facebooka. Zapisać się do grup, które np. z różnych źródeł informują o różnorakich eventach. Tam można znaleźć nowych ludzi. Często są to eventy, o których nie usłyszymy w większych portalach, czesto są to eventy, na które przyjdzie 10, 20 osób, czyli takie kameralne.

Z mojego doświadczenia wiem, że takie są ... najlepsze. To właśnie tam, np. na takie wspólne bieganie po parku można kogoś poznać. To niekoniecznie musi być ten jedyny, czy ta jedyna. Czasem wystarczy, że będzie to koleżanka, kolega, którą poznamy na tyle, że potem gdy np. będzie robić imprezę czy grilla no to nas zaprosi. A tam poznamy nowych ludzi i może tam kogoś kogo się zupełnie nie spodziewamy. Ja w pewnym stopniu miałem tak niedawno na ognisku. No a wszystko zaczęło się od tego, że znajoma (zajęta), którą raz w życiu widziałem przez kilka godzin, zaprosiła mnie na urodziny. Stwierdziłem, że co mi szkodzi - polazłem i okazało się, że siostra jej chłopaka jest całkiem apetyczna

Wiem, ktoś znów może wyjechać z desperacją, a ja odpowiem szczerze - cóż, najwyraźniej w moim życiu nie mam na tyle szczęścia, aby ot tak samoczynnie spotkać tą odpowiednią osobę, więc wychodzę z założenia, że coś z tym należy robić, no bo inni jakoś mimo wszystko znajdują. Okej, chciałbym tak jak inni - ot tak znaleźć, no ale najwyraźniej jestem na tyle specjalny , że trzeba sobie radzić inaczej.

No i wg mnie nie należy patrzeć z obłędem w oczach Ja raczej preferują coś w stylu - po nitce do kłębka. Czyli jeśli spotkam np. ogólnie fajne osoby to obrażony na świat też nie będę
Andrzeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 16:51   #16
macior2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 281
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
@macior: Ja nie jestem obłędnie atrakcyjna. W ogóle nie zakładam, że ktoś chciałby do mnie zagadać Mogę sama zagadać i mam nadzieję, że nie bije ode mnie desperacją. Nie wciskaj mi też, że uważam iż ktokolwiek powinien czytać mi w myślach, bo właśnie jestem za otwartą komunikacją i wspólnym ustalanie różnych rzeczy. Portale randkowe są miejscem, którego się z jakichś względów boję. Kojarzy mi się z szukaniem sponsorki, osoby do trójkąta, czy też umawianiem się na szybki seks oraz panami, którzy wyszli z zakładu karnego i szukają idiotki z lokum.
To dlatego nic się nie stanie gdy Ty zagadasz. Kiedyś zagadała do mnie bardzo ładna dziewczyna starsza ode mnie o jakieś 3 lata. Pierw jakimś neutralnym pytanie, później trochę próbowała kontynuować. Ja byłem miły i uprzejmy. Nigdy by mi nie przyszło traktować czegoś takiego w sensie desperacji. Może po prostu miała takie usposobienie, że lubiła szukać rozmowy z nieznajomymi, może jej się spodobałem (w co raczej wątpię chociażby ze względu na różnice wieku) albo miała jakiś jeszcze inny powód. Jeżeli nie zaczniesz rozmawiać o wspólnych dzieciach to wszystko będzie w porządku.
macior2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 17:21   #17
roksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 69
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

takich kilka krotkich rad ode mnie (na podstawie doswiadczen z przeszlosci):
- jezeli, podobnie zreszta jak ja, nie przepadasz za imprezami, dyskotekami, pubami itp., to poznawaj ludzi w takich miejscach, w ktorych z checia bywasz, np. biblioteka, koncert, park, galeria handlowa
- szukaj w swojej okolicy, w promieniu maks. kilkunastu kilometrow; daruj sobie 'wyjazdy poznawcze' by pozniej wchodzic w zwiazki na odleglosc - te rzadko przetrwaja
- sprecyzuj wymagania: kogo tak naprawde szukasz ? do kina i na spacer mozna chodzic ze znajomymi

Jeszcze jedno. Bo zawsze ludzie wymieniaja te miejsca do poznawania i pozniej zastanawiaja sie 'ok, jestem juz w tej galerii i co mam robic?'
Mowa ciala !
Usmiech, spojrzenie do faceta, ktory przypadl do gustu i predzej czy pozniej znajdzie sie taki, ktory odwzajemni i podejdzie. Choc ja np. wciaz mam Problem z zagadywaniem do nieznanych osob nawet przy oczywistych sygnalach
roksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 17:34   #18
wildfemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Truj miasto
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

@ivona: Ja też sama do kawiarni nie chadzam, ale chciałabym mieć z kim chodzić. Dyskotek nie lubię, więc mi nie grożą
@Andrzeej: Bardzo, bardzo Ci dziękuję za tą odpowiedź. Dużo mądrości z niej bije i wzbudziłeś moją ogromną sympatię. Mamy dość podobne poglądy na wiele kwestii. Miło poznać męski punkt widzenia. Wydaje mi się zdecydowanie prawdopodobne, że na kameralniejszych spotkaniach łatwiej jest pogadać i po prostu się poznać. Kiedyś się wybrałam na event dla 800 osób i dziwiłam się, że nie udało mi się do nikogo zagadać. Po prostu każdy przylazł z własnym hermetycznym gronem znajomych :/ Jestem z dużego miasta i jestem bardzo mobilna. Tylko nie znoszę Fejzbuka, więc on akurat odpada. Bardzo, bardzo mnie złości fakt, że teraz wszystkie wydarzenia ogłasza się właśnie tam i skoro mnie tam nie ma to jakbym nie istniała.
@macior: Nie, nie, na pewno nie wyskoczę ze wspólnymi dziećmi przy pierwszym kontakcie. Przy dziesiątym też prawdopodobnie jeszcze nie
@roksen: Zdecydowanie preferowane przez Ciebie miejsca są także preferowane przeze mnie. Jak jednak poznać kogoś np. w galerii handlowej? Nikt mnie nie posądzi o bycie galerianką? Poza tym, wydaje mi się, że do takich miejsc wszyscy chodzą z osobą towarzyszącą lub w większych grupach, a tylko ja sama :/
Naturalnie, nie zamierzam szukać daleko.
Kogo szukam? Nie mam swojego typu i nigdy nie miałam czegoś takiego jak "mój ideał". Nie wierzę w coś takiego. Jeśli w konsekwencji moich wysiłków polegających na wychodzeniu do ludzi i poznawaniu nowych osób poznam po prostu nowego znajomego płci męskiej (a nie partnera), to też będę bardzo, bardzo zadowolona z takiego obrotu wydarzeń.
Z tym uśmiechaniem się to ciężka sprawa. Znów się zastanawiam, czy ktoś mnie nie posądzi o: bycie galerianką/ desperację/ próbę uwiedzenia cudzego partnera/ wszystkie powyższe na raz. Przecież każdy fajny facet ma kogoś. Przecież gdybym ja była fajna, to nie byłabym sama, etc.
wildfemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 17:48   #19
TenJeden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
Skończyłam studia, pracuję, mam poukładane w głowie.
Faceci się tego może boją? Bo jesteś samodzielna, inteligentna a to zapewne oznacza że potrafisz powiedzieć NIE i nie będziesz uzależniona od kogoś.
TenJeden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 18:02   #20
roksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 69
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

To. kogo tak naprawde szukasz, jest wazne, by pozniej
nie okazalo sie, ze spedzisz kilka/kilkanascie lat z niewlasciwa osoba.
Zwlaszcza, ze nie jestes nastolatka wierzaca w 'moj jedyny ideal, ktory nigdy mnie nie zostawi i bede z nim najszczesliwsza', tylko dojrzala kobieta, ktora wie, ze roznie sie w zyciu uklada (przynajmniej tak wynika z postow).
Odnosnie bycia zajetym - dzis tak, jutro nie. Rozpadaja sie i krotkie zwiazki, i wieloletnie malzenstwa. Nigdy nie wychodz z zalozenia, ze jak ktos jest atrakyjny, to na pewno zajety.
Powodzenia w znalezieniu drugiej polowki
roksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:08   #21
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez TenJeden Pokaż wiadomość
Faceci się tego może boją? Bo jesteś samodzielna, inteligentna a to zapewne oznacza że potrafisz powiedzieć NIE i nie będziesz uzależniona od kogoś.
yhy, faceci wolą dziewczyny, które nie studiują, są niesamodzielne i bezrobotne.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:12   #22
macior2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 281
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
yhy, faceci wolą dziewczyny, które nie studiują, są niesamodzielne i bezrobotne.
Ja nie chciałbym mieć zupełnie nieambitnej kobiety, natomiast z super ambitną również czułbym się źle. Chciałbym taką wypośrodkowaną.
macior2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:19   #23
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez TenJeden Pokaż wiadomość
Faceci się tego może boją? Bo jesteś samodzielna, inteligentna a to zapewne oznacza że potrafisz powiedzieć NIE i nie będziesz uzależniona od kogoś.
Poważnie myślisz, że uległość i predyspozycja do uzależnienia od drugiej osoby to pozytywne cechy?
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:35   #24
macior2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 281
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
Poważnie myślisz, że uległość i predyspozycja do uzależnienia od drugiej osoby to pozytywne cechy?
Dla wielu mężczyzn z pewnością tak. Wielu chce się czuć jako opiekunowie, osoby na które kobieta może liczyć, a biorąc biedną kobietę będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Znam przypadki wśród znajomych gdy facet był z piękną dziewczyną, która miała prosperującą firmę, pracowała po 10 h dziennie i ogólnie świetna dziewczyna. Co zrobił? Zostawił ją dla jakieś biednej studentki. To jest analogiczna sytuacja do tej czy kobieta patrzy na pieniądze faceta i co prawda nie, bo przecież liczą się uczucia i inne rzeczy, ale gdy facet zarabia minimalną to nagle jakiś taki mniej atrakcyjny się robi...
macior2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:37   #25
Andrzeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 339
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez TenJeden Pokaż wiadomość
Faceci się tego może boją? Bo jesteś samodzielna, inteligentna a to zapewne oznacza że potrafisz powiedzieć NIE i nie będziesz uzależniona od kogoś.
Wiesz co ?

Kurczę, jeśli sam jestem samodzielny, inteligentny, wykształcony to dlaczego niby samodzielna, inteligentna, poukładana dziewczyna miałaby mnie niby odstraszać ? Jasne, są tacy co lubią jakieś lalki barbie, albo powiedzmy dziewczyny o urodzie modelek.
Mnie za to się podobają spokojne, ułożone, mądre dziewczyny z sąsiedztwa - nie zadzierające nochala tak jakby były nie wiadomo czym. Okej, dziewczyna musi mi się podobać, ale to nie musi być ociekająca seksem chodząca doskonałość (fizycznie).

Jakiś czas temu się zakochałem w takiej co w ogóle nawet kawałka nogi nie pokazywała, pozasłaniana tak, że szok A co tu dużo będę mówił - moim ideałem od zawsze były delikatne odkryte kobiece ramiona, smukłe nogi. Da się ? Da się. Wygląd to nie wszystko.

Właśnie najbardziej w niej podobało mi się to, że była:
a) dobrze wychowana
b) mądra, wykształcona
c) poukładana, spokojna
d) okej była zgrabna, ale dni (w roku !) w których zakładała coś bardziej odkrywającego ciało można było policzyć na palcach jednej ręki
e) lubiła sobie ponarzekać, popłakać, ale i tak wpadłem ;p

Cytat:
Napisane przez wildfemale Pokaż wiadomość
Kiedyś się wybrałam na event dla 800 osób i dziwiłam się, że nie udało mi się do nikogo zagadać. Po prostu każdy przylazł z własnym hermetycznym gronem znajomych :/
Dokładnie tak jest. Niby ludzi dużo, wszyscy razem, a każdy tak naprawdę osobno. Najfajniejszych ludzi spotkałem jak raz poszedłem na zwiedzanie ... street art (czyli malunki miejskie). Nie miałem pojęcia co to jest, ale akurat byłem w pobliżu i poszedłem tam. Przyszło może z 10 osób I właśnie dlatego, że było nas tylko tylu no to siłą rzeczy trzeba było ze sobą porozmawiać, a nie odgradzać się

Cytat:
Jestem z dużego miasta i jestem bardzo mobilna. Tylko nie znoszę Fejzbuka, więc on akurat odpada. Bardzo, bardzo mnie złości fakt, że teraz wszystkie wydarzenia ogłasza się właśnie tam i skoro mnie tam nie ma to jakbym nie istniała.
Załóż np. fikcyjny profil - ja tez nie przepadam za fejsem, wg mnie tam jest chlew i bałagan no ale nie mogę zaprzeczyć, że od pewnego czasu pomaga mi poznawać nowych ludzi.

Cytat:
Jak jednak poznać kogoś np. w galerii handlowej? Nikt mnie nie posądzi o bycie galerianką? Poza tym, wydaje mi się, że do takich miejsc wszyscy chodzą z osobą towarzyszącą lub w większych grupach, a tylko ja sama :/
Hehe, jako facet przyłączam się do pytania Szczerze mówiac nigdy żadnej dziewczyny nie spotkałem w galerii. Jeśli jakąkolwiek bym tam zaczepił to chyba tylko jakąś kelnerkę z miejsca (cafe), w którym cyklicznie byłem

Może marnuję swoje szanse, oświeć mnie jakoś Mam w empiku między regałami czatować ?

Jeśli chodzi o ostatnią część pytania no to wydaje mi się, że ludzie też tam chodzą sami Ja np. w weekend robię większe zakupy (wiadomo, w tych wszystkich Realach, Carefourach itd.), ale potem niejako z automatu idę sobie po galerii handlowej i coś tam oglądam. W zasadzie jeśli chodzi o ten aspekt, to lubię sam robić zakupy. Tzn. okej, z dziewczyną też mogę, no ale ponieważ jej nie mam więc wolę sam. Na pewno nie chodzę z kumplami na zakupy. Dla mnie to .... (niech każdy zgadnie )


Cytat:
Z tym uśmiechaniem się to ciężka sprawa. Znów się zastanawiam, czy ktoś mnie nie posądzi o: bycie galerianką/ desperację/ próbę uwiedzenia cudzego partnera/ wszystkie powyższe na raz. Przecież każdy fajny facet ma kogoś. Przecież gdybym ja była fajna, to nie byłabym sama, etc.
W innych krajach uśmiech jest czymś naturalnym. Jeśli ktoś Twój uśmiech dziwnie odbierze to znaczy, że to ON ma nierówno pod kopułą, a nie Ty

Co do tego, że każdy fajny / fajna kogoś ma. Czy ja wiem ? Powiedziałbym, że Ja jestem fajny Tak naprawdę związki to taka sinusoida - raz z kimś jesteś, raz nie. Więc nijak to bycie bądź nie bycie w związku nie ma wpływu na to czy jestem fajny, czy jestem niefajny.
Okej, wielu ludzi bywa w związkach dla zasady - czasem mnie to też miażdży, że chyba z 80 % dziewczyn jakie znam jest w związkach, albo że taka, w której się zakochałem była w związku. No ale cóż, tak bywa
Andrzeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:42   #26
TenJeden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
Poważnie myślisz, że uległość i predyspozycja do uzależnienia od drugiej osoby to pozytywne cechy?
Tego nigdzie nie napisałem więc to ty tak piszesz.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
yhy, faceci wolą dziewczyny, które nie studiują, są niesamodzielne i bezrobotne.
Większość tak

Co do uśmiechu to zagranicą każdy się uśmiecha do siebie ogólnie ludzie są pozytywnie nastawieni do wszystkiego tylko w Polsce jest inaczej

Edytowane przez TenJeden
Czas edycji: 2013-08-25 o 18:43
TenJeden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 22:28   #27
wildfemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Truj miasto
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

@tenjeden: Ty mnie nie strasz. Bo samodzielności czy zasobów intelektualnych mi faktycznie nie brakuje. A w dodatku już w pracy mam problem z takim jednym odhamowanym staruchem, bo mu się klepać nie pozwalam (inne koleżanki pozwalają bez problemu o_0).
@roksen: Ileż to ja szans zaprzepaściłam przez to, że jak uważałam, że ktoś jest zajęty, to nie należy w ogóle do niego podchodzić. A potem się np. okazywało, że ta ona to była tylko jego koleżanka, a nie dziewczyna. Tylko, że teraz to jestem już w takim wieku, że zajęty=żonaty, a tego przecież ruszać nie zamierzam.
@andrzeej: Ale ja wierzę w budowanie relacji na absolutnej szczerości, więc fałszywe profile gdziekolwiek odpadają. Albo napiszę Ci, że nie chcę podać swoich danych, albo podam prawdziwe. Opcje pośrednie nie wchodzą w grę.
Przypomniałeś mi mój własny pozytywny przykład. Ja też w kameralnej grupie poszłam na zorganizowane wypatrywanie ptaszków w parku. Wówczas udało mi się z kimś porozmawiać.
Ty jesteś dla mnie tak atrakcyjnym rozmówcą, że możesz czatować między regałami Empiku. Robię tam zakupy przynajmniej raz w miesiącu („Świat nauki”). Zatrzymuję się też dłużej przy regałach z fantastyką czy psychologią, zaczepianie mnie pod pretekstem polecenia książki mile widziane
wildfemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:15   #28
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Dołączam się bo sama ostatnio mam wielką chęć poznania kogoś płci przeciwnej- desperacja czy nie, jak zwał tak zwał, ale jestem bardzo otwarta, a że w pracy nie mam jak kogoś poznać, przez internet też nie chcę szukać, to zostaje "szukanie" innych miejsc


Cytat:
Napisane przez Andrzeej Pokaż wiadomość
Wiesz co ?


Hehe, jako facet przyłączam się do pytania Szczerze mówiac nigdy żadnej dziewczyny nie spotkałem w galerii. Jeśli jakąkolwiek bym tam zaczepił to chyba tylko jakąś kelnerkę z miejsca (cafe), w którym cyklicznie byłem

Może marnuję swoje szanse, oświeć mnie jakoś Mam w empiku między regałami czatować ?

Jeśli chodzi o ostatnią część pytania no to wydaje mi się, że ludzie też tam chodzą sami Ja np. w weekend robię większe zakupy (wiadomo, w tych wszystkich Realach, Carefourach itd.), ale potem niejako z automatu idę sobie po galerii handlowej i coś tam oglądam. W zasadzie jeśli chodzi o ten aspekt, to lubię sam robić zakupy. Tzn. okej, z dziewczyną też mogę, no ale ponieważ jej nie mam więc wolę sam. Na pewno nie chodzę z kumplami na zakupy. Dla mnie to .... (niech każdy zgadnie )


Też kiedyś nie wierzyłam że można tak kogoś poznać ale zdarzyło mi się, nawet dwa razy!
Ostatnio przed imprezą, gdy wybierałam w hipermarkecie alkohol, obok mnie stał facet i się głowił nad miodami pitnymi. Spojrzałam na niego, uśmiechnęliśmy się i zaczęłam mu doradzać w wyborze, bo kocham miody pitne od alkoholi po rozmowę o wszystkim i tak zleciało nam pół godziny, zaprosił mnie na drinka. Nic z tego nie wyszło z innych względów, ale mogę potwierdzić że nawet w galerii można kogoś poznać
(ale już na pewno nie w bibliotece, chodze tam masowo, bo kocham i spędzam czasem po parę godzin buszując między regałami i niestety jak się obejrzę, to większość bywalczyń to kobiety lub panowie koło 60... )


Przyznam, że mi poznawanie ludzi w nowych miejscach i "na żywo" zaczęło wychodzić dopiero niedawno, poprzez szeroko pojęty luz
Nie przez pewność siebie, powtarzanie sobie jaka to ja super nie jestm - bo zawsze będę lekko zakompleksioną dziewczynką, szukającą dziury w całym i pewnośc siebie nigdy nie będzie moim autem w porównaniu do luzactwa... Czasami miałam tak dobry humor że nic mnie nie powstrzymywało od zagadywania do ludzi samej, uśmiechania się pierwszej i nawet nieodwzajemnienie spływało po mnie w najlepsze A ile się fajnych rozmów (co prawda jednorazowych w większość) wywiązało, to moje raz dostałam nawet kwiatka od faceta na przystanku bo z nim porozmawiałam sobie czekając na autobus.
Ale nie był w moim guście, wiec na kwiatku się skończyło
Czasem mi się wyrwie właśnie coś w sklepie przy kimś, że "nie polecam, bo widze że pan czegoś szuka, albo: bardzo dobre, widzę też pan lubi te smaki" i czasami wyzwiązuję się gadka ale to tego trzeba podejść naprawdę na luzie i naturalnie.

Co wg mnie jest najmniej sprzyjającymi a przereklamowanymi miejscami do nawiązania kontaktów to:
-biblioteki (niestety duże braki fajnych i młodych facetów)
-kawiarnie (zdarzało się że przeprowadzałam rozmowy w kawiarniach i praktycznie nigdy nie podszedł do mnie nikt, a jak się trafiali samotnie siedzący Panowie to tacy koło 40-50, pochłonięci laptopem )
-kluby(tam wbrew pozorom strasznie ciężko kogoś poznać, większośc jest nawalona i niewiele pamięta na dzień po, dużo niestety małolatów jak dla mnie tam chodzi)
-parki ( w parkach na spacerach to ja się przeważnie tylko bałam samotnych zagadujących facetów )

Edytowane przez 201703081551
Czas edycji: 2013-08-27 o 18:18
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:49   #29
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

ja też jestem w podobnej sytuacji jak Autorka. Po studiach, w pracy nie mam możliwości poznania nikogo sensownego. Jesteśmy zgodne nawet w kwestiach klubowo-facebookowych Na chwilę obecną muszę szukać sobie tak naprawdę znajomych, bo stare kontakty się urwały z powodów przeprowadzkowych i innych, a obecne koleżanki podryfowały w kierunkach ślubno-rodzinnych i też w zasadzie widujemy się rzadko, więc nawet nie mam z kim wyjść do kina/teatru, etc. i ten fakt mocno mnie przygnębia... Od września postanowiłam iść na jogę, ale przeczuwam, że większość będą stanowiły kobiety. Nie wykluczam zapisania się na inne zajęcia, ale championem sportowym nigdy nie byłam...
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:12   #30
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Gdzie znaleźć mężczyznę?

Niech pomyślę. Gdzie ja poznawałam facetów?

1. W szkole, na studiach
2. Potem w pracy, ale mówicie, że tam nie macie możliwości
3. W pubach (zawsze porażka, nie zdarzyło mi się trafić na nikogo wartościowego)
4. Na imprezach moich koleżanek (za czasów studiów), gdzie czasem pojawiał się jakiś interesujący i wolny kolega
5. W grupie parafialnej, do której kiedyś należałam
6. Na kursie językowym
7. Często zdarza mi się na ulicy, ale podchodzę sceptycznie do takich ludzi. Pogadam, owszem, ale nie pozwalam im zbytnio się do siebie zbliżyć.
8. W pociągu, ale to samo co wyżej.

Jak Wy reagujecie na spontaniczne zaczepki uliczne? Wiem, że był już taki wątek, ale ostatnio coraz częściej się nad tym zastanawiam.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.