On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 19:35   #31
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Kolejna co dzieli ludzi na 'pieknych idiotów' i 'brzydkich geniuszy'?
Zdziwię Cię, ale są też piękni i inteligentni i ja docelowo w takich przebieram

Haha, dobre, w związku wygląd nie jest ważny o ile mój facet jest ładny. Jak jest brzydki to jednak nie chcę takiego związku. Szlachetne.
proszę Cię czytaj uważnie. Nikt nie chce kogoś brzydkiego. Ale ludzie nie dzielą się 0-1, 0-brzydki, 1-ładny. Jak ocenisz sytuację, gdy ktoś jest średni? Bo ja o takiej mówiłam.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

każdy by chciał pięknego i fajnego. Ale chyba nie o tym dyskutujemy?
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:35   #32
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Powinniśmy jednak zdefiniować co uważamy za piękne - jest to pojęcie szeroko rozumiane i mam wrażenie, że dla każdego piękne jest co innego.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:38   #33
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Powinniśmy jednak zdefiniować co uważamy za piękne - jest to pojęcie szeroko rozumiane i mam wrażenie, że dla każdego piękne jest co innego.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
całkiem możliwe, ze tutaj jest pies pogrzebany.

A co np. w sytuacji, kiedy ktoś nam się z wyglądu nie podoba zupełnie, a pod wpływem jego charakteru zaczynamy zupełnie inaczej oceniać jego wygląd? I zaczyna nam się podobać? Często się dzieją takie sytuacje przecież.
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:39   #34
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez ptasie__mleczko Pokaż wiadomość
proszę Cię czytaj uważnie. Nikt nie chce kogoś brzydkiego. Ale ludzie nie dzielą się 0-1, 0-brzydki, 1-ładny. Jak ocenisz sytuację, gdy ktoś jest średni? Bo ja o takiej mówiłam.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

każdy by chciał pięknego i fajnego. Ale chyba nie o tym dyskutujemy?
A ja uważam, że na partnera wybiera się pięknego, nie przeciętnego.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:50   #35
EddardStark
Raczkowanie
 
Avatar EddardStark
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 189
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A ja uważam, że na partnera wybiera się pięknego, nie przeciętnego.

Czemu nie może być przeciętny ?
EddardStark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:07   #36
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Powinniśmy jednak zdefiniować co uważamy za piękne - jest to pojęcie szeroko rozumiane i mam wrażenie, że dla każdego piękne jest co innego.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiesz, że oczekujesz od wizażanek definicji, której nie udało się filozofom rozstrzygnąć jednoznacznie od zarania dziejów? Może bez przesady z tą wiarą w mądrość z forum internetowego
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:40   #37
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez EddardStark Pokaż wiadomość
Czemu nie może być przeciętny ?
hmmm, bo tak. Bo nie może. Bo tak uważam.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 20:53   #38
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez busch Pokaż wiadomość
Wiesz, że oczekujesz od wizażanek definicji, której nie udało się filozofom rozstrzygnąć jednoznacznie od zarania dziejów? Może bez przesady z tą wiarą w mądrość z forum internetowego
z pojęciem piękna może być kłopot, ale z doprecyzowaniem i pojęciem "atrakcyjnego mężczyzny/atrakcyjnej kobiety" już kłopot mniejszy.
Ludziom podobają się symetryczni ludzie- oczy równo rozstawione, na tej samej wysokości, równe usta po prawej i lewej stronie twarzy. Brwi na tej samej wysokosci, tej samej długości (no dobra-zbliżonej długości) kończyny.
Symetria jest w cenie.
Drugą cenną cechą jesli chodzi o wygląd są delikatne rysy, takie dziecinne, czyli duże oczy, zadarty nosek, wydatne czoło.
Ludzie o takim wyglądzie są na ogół postrzegani jako atrakcyjni i sympatyczni. Przyjaźni.
Oceniamy też zdrowie.
Równe, zdrowe i białe zęby.
Zdrowe, błyszczące włosy, zadbane paznokcie, ładna cera.
Takie rzeczy ocenia się w mgnieniu oka i wydaje osąd "ładna/ładny", "taki se" czy "brzydki".

Zdażyło mi sie być w zwiazku z mężczyzną, który był dla mnie bardzo atrakcyjny fizycznie, a dla reszty 'taki sobie"- bo dość niski (mi się podobają niscy faceci), wydawał mi się ideałem pod względem fizycznym, nie obchodziło mnie co mowią inni- ważne, że mi się podobał.
I zdażyło mi się też być w związku z facetem, który według mnie z wyglądu był nieatrakcyjny zupełnie...ale...była między nami taka silna chemia, że wariowałam jak tylko był przy mnie, dostawaliśmy małpiego rozumu w swoim towarzystwie, co gorsze- lata minęły odkąd już nie jestesmy razem, a nadal jak się spotykamy to dostajemy "szału na swój widok"...ale np. gdy oglądam jego zdjęcia to tego uczucia nie ma, mogę szczerze przyznać, że jest nieatrakcyjny. Myślę, że w tym przypadku to jakieś feromony czy inne "cuda' działają, bo facet naprawdę jest nie dla mnie.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2013-08-26 o 20:56
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:54   #39
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Fajnie się mówi, ale w życiu jest inaczej.
Wygląd przyjaciela nie ma znaczenia, ale partnera przecież musi mieć! Tu nie chodzi o to, żeby facet był ideałem, może nawet w obiegowej opinii uchodzić za mało urodziwego, byleby pociągał swoją dziewczynę (albo odwrotnie).
Nie wierzę w związki pt. "ma super charakter, może jakoś zacznie mi się podobać z wyglądu, przestanie mnie denerwować w nim to i tamto". Zbyt wiele rozleciało się na moich oczach.
Nie ma mocnych na to, że ktoś ma opory z całowaniem, przytulaniem, o dalszych poczynaniach nie wspominając.
Autorka napisała, że jej facet stał się dla niej "przystojny, jedyny taki", więc fizycznie ją pociąga, tak? Mimo, iż wśród jej znajomych nie uchodzi za ciacho - a ja właśnie o tym pisałam we wcześniejszym poście - ludzie wokół oceniają tylko po wyglądzie, a są inne wyznaczniki ludzkiej wartości. I co, odradzają jej pewnie by z nim nie była, bo im się nie podoba, ale ważne, że ona wie, że jest dobry, troskliwy, ma dobrze poukładane w głowie i może planować z nim wspólną przyszłość?!

Co do pogrubionego - jestem z TŻ od 5 lat i bardziej zwracam uwagę na jego osobowość, czasem nawet nie patrzę jak jest ubrany, jak wygląda... Ostatnio przytył, ale nawet podczas seksu wydaje mi się atrakcyjny mimo brzuszka, ponieważ go kocham.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:56   #40
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
z pojęciem piękna może być kłopot, ale z doprecyzowaniem i pojęciem "atrakcyjnego mężczyzny/atrakcyjnej kobiety" już kłopot mniejszy.
Ludziom podobają się symetryczni ludzie- oczy równo rozstawione, na tej samej wysokości, równe usta po prawej i lewej stronie twarzy. Brwi na tej samej wysokosci, tej samej długości (no dobra-zbliżonej długości) kończyny.
Symetria jest w cenie.
Drugą cenną cechą jesli chodzi o wygląd są delikatne rysy, takie dziecinne, czyli duże oczy, zadarty nosek, wydatne czoło.
Ludzie o takim wyglądzie są na ogół postrzegani jako atrakcyjni i sympatyczni. Przyjaźni.
Oceniamy też zdrowie.
Równe, zdrowe i białe zęby.
Zdrowe, błyszczące włosy, zadbane paznokcie, ładna cera.
Takie rzeczy ocenia się w mgnieniu oka i wydaje osąd "ładna/ładny", "taki se" czy "brzydki".

Zdażyło mi sie być w zwiazku z mężczyzną, który był dla mnie bardzo atrakcyjny fizycznie, a dla reszty 'taki sobie"- bo dość niski (mi się podobają niscy faceci), wydawał mi się ideałem pod względem fizycznym, nie obchodziło mnie co mowią inni- ważne, że mi się podobał.
I zdażyło mi się też być w związku z facetem, który według mnie z wyglądu był nieatrakcyjny zupełnie...ale...była między nami taka silna chemia, że wariowałam jak tylko był przy mnie, dostawaliśmy małpiego rozumu w swoim towarzystwie, co gorsze- lata minęły odkąd już nie jestesmy razem, a nadal jak się spotykamy to dostajemy "szału na swój widok"...ale np. gdy oglądam jego zdjęcia to tego uczucia nie ma, mogę szczerze przyznać, że jest nieatrakcyjny. Myślę, że w tym przypadku to jakieś feromony czy inne "cuda' działają, bo facet naprawdę jest nie dla mnie.
Zgadzam się z Tobą, że są jakieś obiektywne cechy ładnego lub brzydkiego człowieka, ale nie przesadzałabym z ich znaczeniem dla wyboru subiektywnie najbardziej przystojnego osobnika. Na podstawie obserwacji różnych par przyznam, że chyba najlepiej takie oceny symetryczności sprawdzają się, gdy nie mamy bezpośredniej styczności z ocenianą osobą - na przykład jeśli gdybamy sobie na temat wyższości urody jednej gwiazdy nad drugą .

Ale jeśli w grę zaczynają wchodzić uczucia, racjonalizowanie swoich wyborów 'urodowych' sprawdza się już dużo gorzej. Odnoszę wrażenie, że jest to trochę jak z podchodzeniem do seksu jak do budowania dwuosobowej maszyny do dawania rozkoszy... pozornie błędu w tym nie ma. Zresztą, wystarczy spojrzeć na wybory swoich znajomych, mam koleżanki, które opowiadają o swoim misiu jak o niesamowitym przystojniaku i nawet jestem skłonna im uwierzyć, do momentu aż ujrzę zdjęcia tego przystojniaka . Prawdziwi ludzie tym się różnią od gwiazd telewizji, że po pierwsze, nie mają po swojej stronie sztabu stylistów, który poprawia mankamenty z dziedziny symetrii i zdrowego wyglądu, a po drugie - są odbierani przez nas w mniej bezstronny, nakierowany na przeżycie estetyczne sposób. Nie tylko piękni ludzie dobierają się w pary - powiem więcej, nie tylko piękni ludzie uznawani są za swoje drugie połówki za atrakcyjnych. Tylko właśnie - czy tak atrakcyjność to nie jest czasem synonim piękna? I co teraz - niepiękni ludzie są piękni? Tak bez odwołań do kanonów symetrycznej urody?

A tak osobiście - mój partner mógłby mieć wytknięte kilka "obiektywnych" mankamentów urody. A ja uwielbiam spędzać czas na patrzeniu na niego, ponieważ mi się podoba. Jakaś obiektywna estetyka nie ma tu nic do rzeczy - liczą się moje subiektywne emocje i one wyznaczają moją definicję piękna w tej kwestii
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 23:55   #41
lucky6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

To proste. Do niedawna nie miałam żadnego związkowego doświadczenia, ale ten przypadek już przerabiałam . Tak więc krótko i bez zbędnych sentymentów:
Jeśli on Cię pociąga to nie widzę tu żadnego problemu, a jeśli nie to angażowanie się w tę relację nie ma większego sensu. Tyle.

A teraz odrobinę bardziej rozlaźle i życiowo . Przez jakiś czas spotykałam się z chłopakiem, którego uroda moim zdaniem pozostawiała nie tak znowu wiele do życzenia. Nie był może jakimś brzydalem, ale pewne szczegóły w jego wyglądzie działały na mnie drażniąco.
Byłam w tym poglądzie dość odosobniona, bo wokół niego wręcz wiło się mnóstwo dziewczyn. Na początku nawet mi to schlebiało, że zainteresował się właśnie mną , ale było to bardzo krótkotrwałe. Mimo to jak ten głupek brnęłam w tę mało obiecującą znajomość, myśląc że 'jakoś to będzie i może mi się odmieni'. Czas mijał a tu nic. Motylków jak nie było tak już się nie pojawiły. Przez ten czas niepotrzebnie dawałam mu jakąś nadzieję, a i sama miałam coraz to więcej wątpliwości, bo przecież poza tym wyglądem był całkiem fajnym facetem... Znajomość ostatecznie skończyła się nieciekawie i z innych powodów, a każde z nas swoje wycierpiało.

Potem poznałam kogoś innego, kto może niekoniecznie byłby ideałem dla większości z was pod względem wyglądu, ale dla mnie to był strzał w dziesiątkę . Nawet gdyby dotarły do mnie jakieś kąśliwe/'życzliwe' uwagi, to miałabym to gdzieś, bo przecież w moich oczach jest najprzystojniejszym facetem na ziemi . A jak ktoś ewidentnie nie potrafi się powstrzymać ze swoimi komentarzami, to zawsze można równie miło odpowiedzieć...
lucky6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 20:59   #42
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

I ja jestem w takiej sytuacji... po raz kolejny niestety. Otóż facet jest świetny, poza wyglądem właśnie. Co tu dużo mówić, nie podoba mi się... oczywiście miałam zamiar to zaakceptować jakoś, ale teraz już sama nie wiem. Wcześniej też miałam podobną sytuację, że facet mnie w ogóle nie pociągał, pocałunki to była katorga, już nie mówiąc o czymś więcej, ale z nim nie dogadywałam się tak dobrze jak z tym, tu jest naprawdę diametralna różnica... nie chcę przeżywać tego znowu, błądzić myślami, przecież on to wszystko widzi i pewnie się domyśla. Nie wiem, nic już nie wiem. To może być proste, na zasadzie: nie podoba się, nie ma chemii, nic z tego nie będzie, ale szkoda mi tej relacji, bo naprawdę świetny z niego facet Czekać aż poznamy się bliżej i może coś się we mnie przełamie czy dać mu spokój?
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 09:32   #43
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
I ja jestem w takiej sytuacji... po raz kolejny niestety. Otóż facet jest świetny, poza wyglądem właśnie. Co tu dużo mówić, nie podoba mi się... oczywiście miałam zamiar to zaakceptować jakoś, ale teraz już sama nie wiem. Wcześniej też miałam podobną sytuację, że facet mnie w ogóle nie pociągał, pocałunki to była katorga, już nie mówiąc o czymś więcej, ale z nim nie dogadywałam się tak dobrze jak z tym, tu jest naprawdę diametralna różnica... nie chcę przeżywać tego znowu, błądzić myślami, przecież on to wszystko widzi i pewnie się domyśla. Nie wiem, nic już nie wiem. To może być proste, na zasadzie: nie podoba się, nie ma chemii, nic z tego nie będzie, ale szkoda mi tej relacji, bo naprawdę świetny z niego facet Czekać aż poznamy się bliżej i może coś się we mnie przełamie czy dać mu spokój?
To raczej przyjaciel niz facet.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 10:53   #44
Pink_Floyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 111
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
I ja jestem w takiej sytuacji... po raz kolejny niestety. Otóż facet jest świetny, poza wyglądem właśnie. Co tu dużo mówić, nie podoba mi się... oczywiście miałam zamiar to zaakceptować jakoś, ale teraz już sama nie wiem. Wcześniej też miałam podobną sytuację, że facet mnie w ogóle nie pociągał, pocałunki to była katorga, już nie mówiąc o czymś więcej, ale z nim nie dogadywałam się tak dobrze jak z tym, tu jest naprawdę diametralna różnica... nie chcę przeżywać tego znowu, błądzić myślami, przecież on to wszystko widzi i pewnie się domyśla. Nie wiem, nic już nie wiem. To może być proste, na zasadzie: nie podoba się, nie ma chemii, nic z tego nie będzie, ale szkoda mi tej relacji, bo naprawdę świetny z niego facet Czekać aż poznamy się bliżej i może coś się we mnie przełamie czy dać mu spokój?
Twoja próżność i ego jest zwyczajnie silniejsze od miłości do tego człowieka. Chcesz mieć wysportowanego wysokiego bruneta, to go miej, ale po co mu mieszasz w głowie?

Weź daj mu szansę być z fajną dziewczyną, która będzie go pożądać także fizycznie, zamiast dawać mu ochłapy miłości. Obiektywnie brzydki, ale zadbany i fajny facet zawsze sobie poradzi w sferze damsko-męskiej.
Pink_Floyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:35   #45
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To raczej przyjaciel niz facet.
coraz bardziej tak myślę...

Cytat:
Napisane przez Pink_Floyd Pokaż wiadomość
Twoja próżność i ego jest zwyczajnie silniejsze od miłości do tego człowieka. Chcesz mieć wysportowanego wysokiego bruneta, to go miej, ale po co mu mieszasz w głowie?

Weź daj mu szansę być z fajną dziewczyną, która będzie go pożądać także fizycznie, zamiast dawać mu ochłapy miłości. Obiektywnie brzydki, ale zadbany i fajny facet zawsze sobie poradzi w sferze damsko-męskiej.
fantastyczne podsumowanie, tyle, że wcale nie pasuje do sytuacji, bo a/ znamy się b. krótko, b/ spotkaliśmy się raz. Po mojemu nie można mówić o miłości... Zastanawiam się czy w ogóle 'mieszać mu w głowie'? tym bardziej, że już wiem z poprzednim facetem jak to wyglądało...
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:49   #46
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Pink_Floyd Pokaż wiadomość
Twoja próżność i ego jest zwyczajnie silniejsze od miłości do tego człowieka. Chcesz mieć wysportowanego wysokiego bruneta, to go miej, ale po co mu mieszasz w głowie?

Weź daj mu szansę być z fajną dziewczyną, która będzie go pożądać także fizycznie, zamiast dawać mu ochłapy miłości. Obiektywnie brzydki, ale zadbany i fajny facet zawsze sobie poradzi w sferze damsko-męskiej.
Tu niestety bawimy się w skrajności. To, że akurat ktoś mi się nie podoba, nie oznacza od razu, że chciałabym nie wiadomo kogo. Po prostu - ten gość mi wizualnie nie pasuje i koniec. W takim przypadku nie powinno się siebie zmuszać do związku. Taki gość to raczej materiał na przyjaciela.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:23   #47
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
coraz bardziej tak myślę...
No bo z tego, co napisałaś, to on na pewno jest cudownym przyjacielem, ale skoro cię nie pociąga jak facet, po co się zmuszać?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:37   #48
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No bo z tego, co napisałaś, to on na pewno jest cudownym przyjacielem, ale skoro cię nie pociąga jak facet, po co się zmuszać?
nie wiem, może mi się odmieni? Boli mnie, że 'przez wygląd' nic z tego nie będzie... nawet nie umiem mu tego powiedzieć/ nie wiem co powiedzieć... a on dzwoni, pisze, chce się spotkać... a jeśli to pójdzie jeszcze dalej i nadal będę czuła tak samo, to będzie tylko gorzej. Dla nas obojga.
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:57   #49
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
nie wiem, może mi się odmieni? Boli mnie, że 'przez wygląd' nic z tego nie będzie... nawet nie umiem mu tego powiedzieć/ nie wiem co powiedzieć... a on dzwoni, pisze, chce się spotkać... a jeśli to pójdzie jeszcze dalej i nadal będę czuła tak samo, to będzie tylko gorzej. Dla nas obojga.
Przestań go zwodzić. Postępujesz bardzo nie fair.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 12:58   #50
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
nie wiem, może mi się odmieni? Boli mnie, że 'przez wygląd' nic z tego nie będzie... nawet nie umiem mu tego powiedzieć/ nie wiem co powiedzieć... a on dzwoni, pisze, chce się spotkać... a jeśli to pójdzie jeszcze dalej i nadal będę czuła tak samo, to będzie tylko gorzej. Dla nas obojga.
Pomyśl o sobie, nie o nim. On nie wie, że widzisz w nim tylko przyjaciela. Jak nie ma chemii, to...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 13:07   #51
Wikolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 304
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
I ja jestem w takiej sytuacji... po raz kolejny niestety. Otóż facet jest świetny, poza wyglądem właśnie. Co tu dużo mówić, nie podoba mi się... oczywiście miałam zamiar to zaakceptować jakoś, ale teraz już sama nie wiem. Wcześniej też miałam podobną sytuację, że facet mnie w ogóle nie pociągał, pocałunki to była katorga, już nie mówiąc o czymś więcej, ale z nim nie dogadywałam się tak dobrze jak z tym, tu jest naprawdę diametralna różnica... nie chcę przeżywać tego znowu, błądzić myślami, przecież on to wszystko widzi i pewnie się domyśla. Nie wiem, nic już nie wiem. To może być proste, na zasadzie: nie podoba się, nie ma chemii, nic z tego nie będzie, ale szkoda mi tej relacji, bo naprawdę świetny z niego facet Czekać aż poznamy się bliżej i może coś się we mnie przełamie czy dać mu spokój?
Też spotkałam kogos takiego w swoim życiu -świetny chłopak, ale zupełnie mi sie nie podobał z wyglądu. Przyjaźniliśmy sie przez 1, 5 roku, coś nagle "zaskoczyło" i teraz jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi, a jego uważam za kogoś idealnego dla mnie także różnie może sie to potoczyć.
Wikolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 14:31   #52
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Ja zawsze chciałam mieć niebieskookiego bruneta a pierwszy raz zakochałam się w rudym

Ale to też nie było takie od razu - pierwszego wieczoru jak go poznalam to nawet uwagi na niego nie zwrocilam,ale kolejnego podszedł i zagadał i tak mnie oczarował swoją osobowością że gdy później się widywaliśmy to miałam praktycznie cały czas "mokro w majtkach" a z wyglądu nie powalał,a wręcz teraz nie mam pojęcia co mnie w nim pociągało ale wtedy..aura jaką robił wokół siebie...
no cóż...
nie wyszło bo ta sama aura która mnie oczarowała okazała się być brakiem dojrzałości więc musiałam pożegnać badboya

a aktualnie jestem z wysokim blondynem niebieskookim który nie jest ładnie umieśniony [choć tacy zawsze mi sie podobali i rudy tez to miał ] a mimo wszystko podoba mi się choć motylki w brzuszku pojawily sie dopiero po kilku randkach
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:26   #53
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Miałam straszny mętlik w głowie i czułam się naprawdę nie fair Powiedziałam mu o tej przyjaźni, ale obawiam się, że nie zrozumiał tego tak jak powinien. Stwierdził, że przesadzam, że za krótko się znamy, mam się nim nie przejmować i takie tam. On nadal chce się spotykać, rozmawiamy codziennie, wprawdzie trochę przystopował z aluzjami... Postanowiłam więc traktować to na luzie... Nie chcę kategorycznie kończyć tej znajomości, a pójść w stronę przyjaźni, tylko brak mi pomysłu jak to dobrze rozegrać...
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:53   #54
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
Miałam straszny mętlik w głowie i czułam się naprawdę nie fair Powiedziałam mu o tej przyjaźni, ale obawiam się, że nie zrozumiał tego tak jak powinien. Stwierdził, że przesadzam, że za krótko się znamy, mam się nim nie przejmować i takie tam. On nadal chce się spotykać, rozmawiamy codziennie, wprawdzie trochę przystopował z aluzjami... Postanowiłam więc traktować to na luzie... Nie chcę kategorycznie kończyć tej znajomości, a pójść w stronę przyjaźni, tylko brak mi pomysłu jak to dobrze rozegrać...
A czemu niby chcesz to przerabiać na przyjaźń? Na razie niestety jest to niemożliwe i może w ogóle nie będzie możliwe, skoro on coś do Ciebie "ma". Nie da się budować prawdziwej przyjaźni na nadziejach na coś więcej. Czasami niestety trzeba coś zakończyć kategorycznie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:40   #55
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A czemu niby chcesz to przerabiać na przyjaźń? Na razie niestety jest to niemożliwe i może w ogóle nie będzie możliwe, skoro on coś do Ciebie "ma". Nie da się budować prawdziwej przyjaźni na nadziejach na coś więcej. Czasami niestety trzeba coś zakończyć kategorycznie.
bo nie spotkałam dotąd faceta, z którym tak dobrze bym się czuła i rozumiała? czy to wystarczy? on twierdzi tak samo. Wkurza mnie to, że cały czas mam jakieś dylematy 'moralne', że nie może być prosto i nie mogę nigdy od początku cieszyć się znajomością tak po prostu, że jest i się rozwija. Zawsze musi być coś...
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 23:52   #56
niezawodny28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: On nie jest "tym" z wyglądu , co Wy na to?

Ile masz lat autorko bo jak czytam takie posty jak Twój to aż mi się żal robi mężczyzn z którymi byłaś. Żyjesz w jakimś romansie? Jesteś kolejnym dowodem na to że lepiej szukać kobiet tylko wśród tych starszych i dojrzalszych.
niezawodny28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.