Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze numery - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 08:46   #31
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

U mnie wygląda to tak, że prawie na każdym operatorze się zawiodłam, czy to poczta czy kurier.

U mnie z pocztą niestety wina leży po stronie listonosza.. rozumiem, że dla niego zostawienie awizo to gigantyczny problem.. Dlatego moja cierpliwość się wyczerpała i już złożyłam parę skarg na niego (ciągle ten sam listonosz, po złożeniu skargi pamięta o awizo przez góra 2 miesiące). niestety pytając sąsiadów okazało się, że i oni mają podobny problem.
Z kurierem zdarzyło mi się natomiast umawiać, a on nie przyjeżdżał ani nawet nie powiadamiał, że nie przyjedzie. Poza tym przy niektórych przesyłkach taniej jednak wychodzi poczta.

A powiedzcie dziewczyny macie doświadczenie z odbiorem i nadawaniem przesyłek w kioskach Ruchu? Jakie są wasze wrażenia?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 12:19   #32
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

Mnie dostarczała rzeczy Poczta i Kurier, wszystko ok w sumie było, towary całe w większości, raz popękała nakrętka od środka chemicznego musiał kurier albo ktoś segregujący moją paczką rzucić choć nie powinien, ale wybaczyłam bo nakrętka była w sumie zbędna.
Płacę zawsze za pobraniem, nie mam paczki w ręce to oni nie maja pieniędzy, to o te paczki pobraniowe lepiej dbają.
Ufam tylko paczkom pobraniowym.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 14:16   #33
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num




---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------


GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 14:32   #34
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

Drugi film, no nie wierze własnym oczom, ale się spieszą. Nie dziwne że mamy rozwalone rzeczy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 14:41   #35
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

Filmów jest full ;P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 08:51   #36
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

odkąd ktoś mi bliski pracuje w jednej z firm kurierskich i wiem, co tam się dzieje, to raczej jak nie będę zmuszona nie będę korzystać z ich usług. te filmy to nic :p
why_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:45   #37
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
odkąd ktoś mi bliski pracuje w jednej z firm kurierskich i wiem, co tam się dzieje, to raczej jak nie będę zmuszona nie będę korzystać z ich usług. te filmy to nic :p
Nieraz ktoś mieszka na uboczu tak jak ja, tzn: mało sklepów wokoło ma, a jak już coś jest w sklepie to albo najtańsze i kiepskie, albo rozmiar ciucha nie ten, a firmowych rzeczy tyle co kot napłakał, to w takiej sytuacji pozostają zakupy przez internet. Tak jak piszesz sytuacja zmusza do zakupów internetowych, wiadomo że wolałabym kupować stacjonarnie nie płacąc za przesyłkę. Firmowe rzeczy tylko przez net zdobywam.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 10:38   #38
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

Mnie zdecydowanie bardziej poczta polska doprowadza do szału. Z kurierem przynajmniej można spróbować się dogadać, niestety panowie z poczty, też szumnie nazwani kurierami, nie osiągnęli tego pułapu ewolucji.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:02   #39
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Poczta polska czy kurier - komu bardziej ufacie, a kto "wycina" wam gorsze num

Cóż, ja po przejściach jestem z pocztą polską. Po zamówieniu szklanej ozdoby na stół przyszły puzzle . Drugie zamówienie poszło przez DHL i wszystko było w jak najlepszym porządku. W 100% zgadzam się z tym co napisała pinkswan - kurierzy to ludzie i można się dogadać. Pana z DHLa już znam od dłuższego czasu (po tamtej przygodzie, zamawiam tylko u nich) i jeszcze nie było żadnych problemów. DHL upodabnia się trochę do PP mają punkty odbioru paczek a mając za sobą bezproblematyczne dostawy uważam, że to dobrze... Także kurier też człowiek!
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 11:02:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.