Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 19:58   #2671
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
A mnie się akurat wydaje, że jest przeciwnie... Nie znam żadnego chłopaka który jest z dziewczyną mającą 'męskie pasje'. Wszyscy mają dziewczyny, które zajmują się głównie malowaniem paznokci i kombinowaniem ogólnie pojętym
Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
myśle że niektórzy lubią u kobiet męską pasje
mogą wtedy o tym pogadać,i nie za nudzą dziewczyny
albo np.samochody,rajdy samochodowe,wtedy moga jeździć razem,(tyle że nie każdy facet chce,niektórzy wolą po prostu w takich momentach raczej z kumplami,odpocząć od dziewczyny )
na ten moment jestem w stanie przywołać co najmniej 2 przypadki ze swojego otoczenia dzielenia męskich pasji i w obu jest to właśnie motoryzacja.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Każdy ma prawo ponarzekać - jak Ci troszkę ulży - to my z pokorą posłuchamy
mam podobnie - chciałabym z kimś być, spędzać razem wieczory itp. Z drugiej strony tak przywykłam do samotności... I te zaręczające się koleżanki też są demotywujące, bo myślę wtedy, że jestem do niczego.
myślę, że z czasem będzie trudniej nam się odzwyczaić... Nie mam jakiegoś ciśnienia na poznanie kogoś, ale dopadają mnie czasem takie dni, kiedy czuję się naprawdę fatalnie i nie widzę żadnego wyjścia z sytuacji, ale to mija i znowu czuję się ok... do następnego razu.
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:49   #2672
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny starajcie się dostrzegać plusy każdej sytuacji. Jak jesteście wolne to macie więcej czasu dla siebie i przyjaciół. Więc nie martwcie się brakiem faceta, bo kiedyś on będzie
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:44   #2673
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Dziewczyny starajcie się dostrzegać plusy każdej sytuacji. Jak jesteście wolne to macie więcej czasu dla siebie i przyjaciół. Więc nie martwcie się brakiem faceta, bo kiedyś on będzie
Akurat tego to nie można być pewnym, niektórzy są całę życie samotni.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:36   #2674
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Dziewczyny starajcie się dostrzegać plusy każdej sytuacji. Jak jesteście wolne to macie więcej czasu dla siebie i przyjaciół. Więc nie martwcie się brakiem faceta, bo kiedyś on będzie
Po co dodatkowy czas dla przyjaciół skoro oni mają swój światek i zostaje sama ze sobą ?

Serio, tu każda dziewczyna ma swoje pasje, jakoś się rozwija, blablabla. To nie jest narzekanie pt "chcę faceta bo wszyscy mają". To kwestia tego, że pomimo spełniania się w życiu i posiadania wystarczającej ilości czasu dla siebie i przyjaciół, po prostu brakuje 'tego kogoś'. Ileż razy można to tłumaczyć...
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:39   #2675
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Po co dodatkowy czas dla przyjaciół skoro oni mają swój światek i zostaje sama ze sobą ?

Serio, tu każda dziewczyna ma swoje pasje, jakoś się rozwija, blablabla. To nie jest narzekanie pt "chcę faceta bo wszyscy mają". To kwestia tego, że pomimo spełniania się w życiu i posiadania wystarczającej ilości czasu dla siebie i przyjaciół, po prostu brakuje 'tego kogoś'. Ileż razy można to tłumaczyć...
brawo dla tej Pani!
Lepiej bym tego nie ujęła, bardzo celnie i trafnie napisane.


Ja dziś odczuwam straszną pustkę, rozczarowanie... jest mi mega źle.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:46   #2676
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A ja idę na rozmowę o praktyki i mam nadzieję, że się uda chociaż jak to ja - stresuję się i mam ochotę nie iść. W dodatku nie mam nic do jedzenia bo wczoraj wróciłam późno z pracy (przed 24) i dzisiaj będę żyć na kupnych sałatkach i kanapkach, ta... Może jakiś obiad sobie kupię normalny. Chociaż dobra sałatka przyda się na odchudzanie
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:48   #2677
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
brawo dla tej Pani!
Lepiej bym tego nie ujęła, bardzo celnie i trafnie napisane.


Ja dziś odczuwam straszną pustkę, rozczarowanie... jest mi mega źle.
Ja staram się dojść do siebie. Powiedziałam kumplowi co i jak. Nic z tego nie będzie. Wypłakałabym się mu na ramieniu, ależ to o niego przecie chodzi
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 11:07   #2678
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Dziewczyny starajcie się dostrzegać plusy każdej sytuacji. Jak jesteście wolne to macie więcej czasu dla siebie i przyjaciół. Więc nie martwcie się brakiem faceta, bo kiedyś on będzie

spokojnie,nie martwimy sie a juz napewno nie brakiem tylko jeśli już to brakiem odpowiedniego,ciekawego,w artego uwagi .
plusy tez dostrzegamy,jak juz wczesniej pisałam że lubie mieć własną przestrzen,wolność więc.. to nie jest watek narzekąjących pt''nikt mnie nie chce,potrzebuje faceta ''


bardziej może mi przyjaciół brakuje i takich wypadów jak kiedyś bo jednak dużo z nich albo ma rodzine,albo dziecko,albo w ciązy
nie jest to co kilka lat temu

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-03-04 o 11:14
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:43   #2679
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości - są tutaj jakieś singielki zadowolone z obecnego stanu rzeczy? Bo większość z Was albo randkuje, albo marzy o randkach, a ja jakoś obojętnie do tego tematu podchodzę. Pisałam tutaj ostatnio, że podoba mi się jeden facet i to jest fakt, chciałabym go poznać, ale randki i pakowanie się w związki jakoś nieszczególnie mnie pociągają.
Ja jestem Na tyle, że spotykam się z jednym facetem, podoba mi się, strasznie dobrze się przy nim czuję, ale nie chcę mieć chłopaka. Powiedziałam mu wprost, żeby nie liczył na żaden związek, ale on chyba się zbytnio zaangażował. Na spacerach zawsze mnie obejmuje albo trzyma za rękę, długo rozmawiamy, zawsze prosi, żebym została na noc i żebym nie wychodziła, a wczoraj poprosił, żebym mu powiedziała, jeśli zajdzie cokolwiek między mną a jakimś innym facetem. I nie wiem, co robić. Miało być bez zobowiązań i to niby dziewczynom to nie wychodzi, a tu spotkałam faceta, który chyba jednak tego nie chce.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:26   #2680
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja jestem Na tyle, że spotykam się z jednym facetem, podoba mi się, strasznie dobrze się przy nim czuję, ale nie chcę mieć chłopaka. Powiedziałam mu wprost, żeby nie liczył na żaden związek, ale on chyba się zbytnio zaangażował. Na spacerach zawsze mnie obejmuje albo trzyma za rękę, długo rozmawiamy, zawsze prosi, żebym została na noc i żebym nie wychodziła, a wczoraj poprosił, żebym mu powiedziała, jeśli zajdzie cokolwiek między mną a jakimś innym facetem. I nie wiem, co robić. Miało być bez zobowiązań i to niby dziewczynom to nie wychodzi, a tu spotkałam faceta, który chyba jednak tego nie chce.
A to niby my się szybciej angażuejmy - widać niektórzy mężczyźni mają podobnie. Lepiej powiedz mu raz jeszcze, że nie chcesz związku, żeby nie było potem rozczarowań.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:08   #2681
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Po co dodatkowy czas dla przyjaciół skoro oni mają swój światek i zostaje sama ze sobą ?

Serio, tu każda dziewczyna ma swoje pasje, jakoś się rozwija, blablabla. To nie jest narzekanie pt "chcę faceta bo wszyscy mają". To kwestia tego, że pomimo spełniania się w życiu i posiadania wystarczającej ilości czasu dla siebie i przyjaciół, po prostu brakuje 'tego kogoś'. Ileż razy można to tłumaczyć...
Dokładnie!

Ja za 3 miesiące mam wesele ważnej dla mnie osoby i nie mam z kim iść i to jest najgorsze. W byciu samej najsmutniejsze są dni wolne bo nie ma z kim i gdzie wyjść czy po przebywać i oczywiście wyjścia typu wesele ( u mnie na szczęście nie ma jeszcze wysypu tego typu imprez, ale zmieni się to za 2-3 lata pewnie), bo jednak w tym wieku już 90% ludzi jest zajętych i każdy idzie z kimś
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 20:40   #2682
olcyss
Przyczajenie
 
Avatar olcyss
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 14
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
też się zapisuję, między 25 a 30 i faceta brak. W sumie już się pogodziłam z myślą, że jestem sama, wiadomo, że byłoby fajnie kogoś poznać, ale widać nie bez powodu jestem sama Widać mam charakter odstraszający facetów, przecież tego nie zmienię.
Ostatniego chłopaka miałam dwa lata temu, ale tak naprawdę jedyny poważniejszy związek miałam w liceum (o ile wtedy można mieć poważne związki, ale sądzę, że ten mógł być poważny, gdyby nie okolicznosci, które nas rozdzieliły, na które nie mieliśmy wpływu)
Czasem jest trochę przykro, gdy np. koleżanka mnie poprosiła na świadka na jej ślubie, pewnie sobie nie zdawała sprawy, jak mi było przykro
Ojjj można zakochać się w liceum na całe życie. Zazwyczaj prawdziwie, szczerze kocha się w życiu tylko raz !
__________________
olcyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 22:38   #2683
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A ja bym nie uogolniala. Uwazam ze mozna kochac wiecej niz raz. W liceum jest sie innym człowiekiem, w wieku 30 lat innym, a po dramatycznych przezyciach innym. I za kazdym razem mozna kogos poznac i pokochac, tylko z racji bycia innym człowiekiem jest juz to 'inna' milosc, i nie umniejsza to jej wartości.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 08:43   #2684
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
A ja bym nie uogolniala. Uwazam ze mozna kochac wiecej niz raz. W liceum jest sie innym człowiekiem, w wieku 30 lat innym, a po dramatycznych przezyciach innym. I za kazdym razem mozna kogos poznac i pokochac, tylko z racji bycia innym człowiekiem jest juz to 'inna' milosc, i nie umniejsza to jej wartości.
Zgadzam się. Miłość zaczynająca się w wieku nastoletnim jest zupełnie inna - wspólne wagary, spotkania po szkole, chodzenie z koleżankami na dyskoteki, na których on też będzie, wspólna nauka na klasówkę z geografii To coś zupełnie innego niż początki związku u dwojga dorosłych ludzi. Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem prawdziwie kochać można więcej niż raz. Ja byłam w długim związku zaczynającym się w okresie nastoletnim i gdyby ten związek trwał nadal, to teraz bylibyśmy razem 10 lat. Nie wyobrażam sobie tego zupełnie, uważam, że wiele takich związków rozpada się, bo człowiek za bardzo się zmienia. Są oczywiście wyjątki, ale w gronie moich znajomych w wieku 25-30 lat nagle zaczyna roić się od singli, bo rozpadają się gimnazjalno/licealne związki.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 08:52   #2685
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Ja za 3 miesiące mam wesele ważnej dla mnie osoby i nie mam z kim iść i to jest najgorsze. W byciu samej najsmutniejsze są dni wolne bo nie ma z kim i gdzie wyjść czy po przebywać i oczywiście wyjścia typu wesele ( u mnie na szczęście nie ma jeszcze wysypu tego typu imprez, ale zmieni się to za 2-3 lata pewnie), bo jednak w tym wieku już 90% ludzi jest zajętych i każdy idzie z kimś

Ja też to tak widzę - najgorsze są weekendy i dni wolne, kiedy można zaplanować jakiś wyjazd, cokolwiek. Na weselu byłam sama i nie było jakoś strasznie, ale bez rewelacji, znośnie. Włanie zbliża się kolejny weekend i jak na razie nie mam nic szczególnego w planach
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:07   #2686
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
Ja też to tak widzę - najgorsze są weekendy i dni wolne, kiedy można zaplanować jakiś wyjazd, cokolwiek. Na weselu byłam sama i nie było jakoś strasznie, ale bez rewelacji, znośnie. Włanie zbliża się kolejny weekend i jak na razie nie mam nic szczególnego w planach
U mnie niedługo wysyp ślubów i wesel... Cieszę się szczęściem moich znajomych, ale z drugiej strony jest mi przykro, bo oni zawierają związek małżeński, a ja nawet nie mam z kim iść na wesele. Czuję się jak jakaś niedorajda.


Dzień kobiet niebawem... marzy mi się dostać bukiet kwiatów od swojego mężczyzny. Czy to marzenie kiedys się spełni?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:11   #2687
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Miłość zaczynająca się w wieku nastoletnim jest zupełnie inna - wspólne wagary, spotkania po szkole, chodzenie z koleżankami na dyskoteki, na których on też będzie, wspólna nauka na klasówkę z geografii To coś zupełnie innego niż początki związku u dwojga dorosłych ludzi. Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem prawdziwie kochać można więcej niż raz. Ja byłam w długim związku zaczynającym się w okresie nastoletnim i gdyby ten związek trwał nadal, to teraz bylibyśmy razem 10 lat. Nie wyobrażam sobie tego zupełnie, uważam, że wiele takich związków rozpada się, bo człowiek za bardzo się zmienia. Są oczywiście wyjątki, ale w gronie moich znajomych w wieku 25-30 lat nagle zaczyna roić się od singli, bo rozpadają się gimnazjalno/licealne związki.
Dokładnie. A przecież to wcale nie zmienia faktu, że to w czasie liceum to była prawdziwa miłość - po prostu... odpowiednia do tego wieku.
A w sytuacjach gdy np. w młodym wieku zostaje się wdową/wdowcem. Przecież takie osoby też później kogoś spotykają i znowu się zakochują i są szczęśliwi. I nie oznacza to, że wcześniejsza miłość była mało warta, albo obecna jest tylko zamiennikiem.
Więc po mojemu da się kochać prawdziwie i szczerze więcej niż raz
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:55   #2688
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
U mnie niedługo wysyp ślubów i wesel... Cieszę się szczęściem moich znajomych, ale z drugiej strony jest mi przykro, bo oni zawierają związek małżeński, a ja nawet nie mam z kim iść na wesele. Czuję się jak jakaś niedorajda.

Dzień kobiet niebawem... marzy mi się dostać bukiet kwiatów od swojego mężczyzny. Czy to marzenie kiedys się spełni?
Znajoma zerwała kilkuletni związek, przez kilka miesięcy musiała znieść potyczki ze swoim eks, a teraz znów pojawił się ktoś w jej życiu. Bardzo sympatyczny zresztą.
Koleżanka, która myślałam, że stroni na razie od związków przyznała niedawno, że jest ktoś blisko z kim wypady rowerowe nie są takie samotne.

No i jak w obliczu takich wydarzeń mam czuć się fajnie? Nie życzę im źle, nie, nie, ale chodzi o to, że też chcę mieć tego kogoś obok.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:58   #2689
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Znajoma zerwała kilkuletni związek, przez kilka miesięcy musiała znieść potyczki ze swoim eks, a teraz znów pojawił się ktoś w jej życiu. Bardzo sympatyczny zresztą.
Koleżanka, która myślałam, że stroni na razie od związków przyznała niedawno, że jest ktoś blisko z kim wypady rowerowe nie są takie samotne.

No i jak w obliczu takich wydarzeń mam czuć się fajnie? Nie życzę im źle, nie, nie, ale chodzi o to, że też chcę mieć tego kogoś obok.
Też tak czasem mam ach te życie i co zrobić. Jednym chyba łatwiej z jednego związku od razu w drugi, a u mnie posucha chyba za dobra jestem i za miła
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 13:13   #2690
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja jestem Na tyle, że spotykam się z jednym facetem, podoba mi się, strasznie dobrze się przy nim czuję, ale nie chcę mieć chłopaka. Powiedziałam mu wprost, żeby nie liczył na żaden związek, ale on chyba się zbytnio zaangażował. Na spacerach zawsze mnie obejmuje albo trzyma za rękę, długo rozmawiamy, zawsze prosi, żebym została na noc i żebym nie wychodziła, a wczoraj poprosił, żebym mu powiedziała, jeśli zajdzie cokolwiek między mną a jakimś innym facetem. I nie wiem, co robić. Miało być bez zobowiązań i to niby dziewczynom to nie wychodzi, a tu spotkałam faceta, który chyba jednak tego nie chce.
Mam chyba ten sam problem. Po rozstaniu z moim długoletnim ex praktycznie od razu wpakowałam się w relację bez zobowiązań. Koleżanki radziły - "nie pakuj się w to, będziesz cierpiała".
Mija ponad 1,5 roku i co? No i nic.

Już zdążyłam wpakowac się w inną podobną relację i choć zdawało się na początku, że facet jest typem, który się nie angażuje (dlatego zdecydowałam się w to brnąć - jednak nie chciałabym kogoś zranić), to chyba z jego strony zaczyna to się przekształcać w coś więcej.

A ja nie czuję totalnie nic poza chemii i zwykłej sympatii :/
Koleżanki płaczą, bo faceci je ranią i pytają się mnie jak być zimną s*ką.
A co ja im mogę odpowiedzieć? Że mam totalnie wyłożone na facetów? może to dlatego się starają i lecą do mnie?

Mój ex narzeczony zdążył się już kolejny raz zaręczyć, a ja nawet poważnego związku od naszego rozstania nie zaliczyłam

jakoś tak mam poważniejsze sprawy na swojej głowie ostatnio aby się tym gatunkiem niższej kategorii teraz martwić
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:46   #2691
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Każdy ma inne tempo i inny charakter. Co innego przeżył.
Ja od roku jestem sama i w sumie, z jednej strony chce, z drugiej nie chce. Troche mnie to przeraża szczerze mówiąc.


Ale na pewno nie zgodzę się z tym, że kocha sie tylko raz Każda miłość jest po prostu inna. Z wiekiem się zmieniamy, nabieramy doświadczenia, wszystko jest inne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:58   #2692
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Każdy ma inne tempo i inny charakter. Co innego przeżył.
Ja od roku jestem sama i w sumie, z jednej strony chce, z drugiej nie chce. Troche mnie to przeraża szczerze mówiąc.


Ale na pewno nie zgodzę się z tym, że kocha sie tylko raz Każda miłość jest po prostu inna. Z wiekiem się zmieniamy, nabieramy doświadczenia, wszystko jest inne
ja tez troche chce,troche nie chce dlatego nie jestem z nikim żeby tylko kogos mieć, ale czekam na kogos naprawde fajnego
i poczuje że to jest to
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:15   #2693
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ja tez troche chce,troche nie chce dlatego nie jestem z nikim żeby tylko kogos mieć, ale czekam na kogos naprawde fajnego
i poczuje że to jest to
I tak jest najlepiej

Ja fakt poznałam kogoś, ale daleko do tego, żeby był kimś więcej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:31   #2694
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja mam prawie 24 lata i przeraża mnie to, że sama nie wiem czego chcę. Chciałabym a boję się;/ na koncie 0 poważniejszych relacji z facetami, jedynie dwie niezdrowe, gdzie byłam zawieszona między koleżeństwem i czymś więcej i obie zakończyłam, wykańczały mnie psychicznie.. Może związki nie są dla mnie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:28   #2695
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja w sobote ide na randke...zobaczymy...co z tego będzie
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:13   #2696
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja bym z chęcią poszła na randkę ale chyba się skończy na samotnej wyprawie do kina
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:23   #2697
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja bym z chęcią poszła na randkę ale chyba się skończy na samotnej wyprawie do kina
a na co pojdziesz?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:46   #2698
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Też tak czasem mam ach te życie i co zrobić. Jednym chyba łatwiej z jednego związku od razu w drugi, a u mnie posucha chyba za dobra jestem i za miła
Ostatnio usłyszałam, że nie problem we mnie tylko w facetach, których spotykam...A na konkretną rozmowę na portalu randkowym chyba nie mam co liczyć. Cały czas mam w głowie sytuację, która zaszła między mną a kumplem. Chciałabym, żeby było jak dawniej, żebyśmy się z tym razem uporali...

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Ja w sobote ide na randke...zobaczymy...co z tego będzie
No to pięknie. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja bym z chęcią poszła na randkę ale chyba się skończy na samotnej wyprawie do kina
Ja musiałabym być mega zdesperowana/podłamana/etc., żeby samej się wybrać. Nie bierz tego broń Boże do siebie. Po prostu jestem bardziej stadnym ogniwem tej ewolucji...co poradzić
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 08:55   #2699
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Ja musiałabym być mega zdesperowana/podłamana/etc., żeby samej się wybrać. Nie bierz tego broń Boże do siebie. Po prostu jestem bardziej stadnym ogniwem tej ewolucji...co poradzić
No ale co, masz mniej niż 7 lat, że nie możesz wyjść nigdzie bez obstawy ?

Powinnaś troszkę popracować nad tym. Poznasz faceta, i co, będziesz z nim siedzieć 24 h/d bo jesteś "stadna" ? Prędzej czy później szlag go trafi od takiej przylepy co to sama nic nie potrafi zrobić, tylko do wszystkiego potrzebuje kogoś. Dla mnie takie osoby wydają się na maxa nieasertywne - jeśli boją się cokolwiek zrobić same to ja już nawet nie chcę mysleć jak wygląda u nich proces podejmowania decyzji Broń Boże nie bierz tego do siebie - po prostu takie osoby to dla mnie jakiś kosmos

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-03-06 o 08:57
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:03   #2700
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Ja musiałabym być mega zdesperowana/podłamana/etc., żeby samej się wybrać. Nie bierz tego broń Boże do siebie. Po prostu jestem bardziej stadnym ogniwem tej ewolucji...co poradzić
musiałabyś być mega zdesperowana lubo podłamana, żeby iść samej do kina?
ludzie nie chodza do kina tylko na randki,chcą po prostu obejrzeć film,a nie zawsze ktoś ze znajomnych ma chęci,czas i w ogóle ochote na oglądanie tego akurat filmu.
Pomijając że są osoby które własnie chcą wyjść same,bo w domu mają dzieci,męża,w pracy sajgon i chcą mieć chwile dla siebie relaksu.

kiedyś miałam znajomą która, non stop tylko o swoim chłopaku,ja nie wiem czy mi misio pozwoli blablabla..myślałam że on jest jakiś taki apodyktyczny i jej na nic nie pozwala,wyjść z koleżankami itd.
to po prostu ona taka była..cały świat w tym chłopaku widziała zero tematów wszystko po kilku sekundach sie sprowadzało do niego
a później sie dziwia że taki chłopak nie wiem..chce odpocząc?wyjść z kolegami?odetchnąć?albo w ogóle tak osaczą ze już ma dość na długo kobiet ,tak miał mój brat cioteczny na długo miał dość dziewczyn ,bo ona była nie dość że osaczająca i uważała że KAŻDĄ chwile powinni razem spędzać,to nie pozwalała mu na jego wyjścia
nawet po rozstaniu go męczyła,ale w końcu chyba znalazła inną ofiare.

tak nie w temacie ale mi sie przypomniało

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-03-06 o 09:08
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.