Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 21:38   #2731
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

a u mnie kolega P. nie spotkal się ze Mna dziś....bo był zmeczony po pracy:h ahaha: ale niby jutro ma czas to mamy się spotkać ogolnie to mnie On już wkurza na makasa...wiec olewam to spotkanie....starac się nie będę...skoro On tak się zachowuje
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:41   #2732
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Może chciał Ci zrobić niespodziankę na Dzień Kobiet?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:43   #2733
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
A gdzie próbujecie kogoś poznać?
nigdzie? mam w planach jakiś kurs tańca, ale to dopiero za miesiąc i nie daję temu wydarzeniu wielkich szans...
Byłam ostatnio na imprezie, ale nikogo interesującego nie poznałam.
Nawet nie czuję specjalnie potrzeby, do wszystkich podchodzę z dystansem i utrzymuję status quo osoby, która raczej nikogo nie potrzebuje Brakuje mi takiego strzału przy poznaniu 'tej' osoby, energii, charyzmy, emocji, specyficznego porozumienia w pół gestu/słowa, 'wiedzenia', że łączy nas wyjątkowa więź, nawet, jeśli nie będzie trwała wiecznie, a to wszystko jest póki co letnie i żadne. Także jeszcze poczekam.
Piszecie o kolegach, którzy urwali kontakt, a co powiecie na koleżankę, która po poznaniu 'misia' znika bez wieści?

Wanilka5
, a czym Cię konkretnie wkurza? i jak się potoczyły wydarzenia?
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:59   #2734
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
nigdzie? mam w planach jakiś kurs tańca, ale to dopiero za miesiąc i nie daję temu wydarzeniu wielkich szans...
Byłam ostatnio na imprezie, ale nikogo interesującego nie poznałam.
Nawet nie czuję specjalnie potrzeby, do wszystkich podchodzę z dystansem i utrzymuję status quo osoby, która raczej nikogo nie potrzebuje Brakuje mi takiego strzału przy poznaniu 'tej' osoby, energii, charyzmy, emocji, specyficznego porozumienia w pół gestu/słowa, 'wiedzenia', że łączy nas wyjątkowa więź, nawet, jeśli nie będzie trwała wiecznie, a to wszystko jest póki co letnie i żadne. Także jeszcze poczekam.
Piszecie o kolegach, którzy urwali kontakt, a co powiecie na koleżankę, która po poznaniu 'misia' znika bez wieści?

Wanilka5
, a czym Cię konkretnie wkurza? i jak się potoczyły wydarzenia?

Bywa
Jak miałam chłopaka,moja koleżanka była wtedy wolna,miała pretensje że mam ją gdzieś i spędzam z nim czas a spotykałam sie z nim tylko w weekend,w sobote.
teraz sytuacja jest odwrotna,ja nikogo nie mam,ona jest z kimś.Spędzają ze sobą dosłownie każdą chwile,nawet jak zagadm na fb o cos,np. ''co słychać''? odpowiada w liczbie mnogiej :my robimy to/siamto. dlatego na fb nie pisze jakichś tam rzeczy osobistych bo wiem że trzyma na 100% laptopa na kolanach a obok jej Tż i wszystko czyta no ale co zrobić wychodzimy na spacer też zazwyczaj jest z nim nie to że mi przeszkadza,lubie go no ale wiadomo jakby sie chciało pogadać na babskie tematy to nie bardzo

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-03-09 o 20:02
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:06   #2735
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
Piszecie o kolegach, którzy urwali kontakt, a co powiecie na koleżankę, która po poznaniu 'misia' znika bez wieści?
A na długo? Bo jestem w stanie zrozumieć tą pierwszą fazę zamisiowania

Pochwalę się, że jakiś czas temu zagadywał do mnie pan sprzedający w drogerii. Porozmawialiśmy trochę pomiędzy kasowaniem farby a kremem do rąk. Mam obiecany następnym razem jakiś suchar Jakoś mi to dodało pewności siebie, że nie jest ze mną tak źle.

A kumpel się wiele nie odzywa. Samej mi nie wypada pisać opowiadań...Udało mi się ostatnio wyjechać na weekend, pomogło mi to odreagować.Boję się stracić kontakt z nim. Zaoferowałam takie wielkie serducho, a tu klops. No, ale duża już jestem. Rozumiem, że "nie" to "nie". Mam nadzieję, że nie powiedział o całej sytuacji swojej koleżance o której zdążył mi wspomnieć. Byłoby mi tylko niepotrzebnie głupio spotykając ich gdzieś razem.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:18   #2736
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
A na długo? Bo jestem w stanie zrozumieć tą pierwszą fazę zamisiowania

Pochwalę się, że jakiś czas temu zagadywał do mnie pan sprzedający w drogerii. Porozmawialiśmy trochę pomiędzy kasowaniem farby a kremem do rąk. Mam obiecany następnym razem jakiś suchar Jakoś mi to dodało pewności siebie, że nie jest ze mną tak źle.

A kumpel się wiele nie odzywa. Samej mi nie wypada pisać opowiadań...Udało mi się ostatnio wyjechać na weekend, pomogło mi to odreagować.Boję się stracić kontakt z nim. Zaoferowałam takie wielkie serducho, a tu klops. No, ale duża już jestem. Rozumiem, że "nie" to "nie". Mam nadzieję, że nie powiedział o całej sytuacji swojej koleżance o której zdążył mi wspomnieć. Byłoby mi tylko niepotrzebnie głupio spotykając ich gdzieś razem.
na forever już teraz, bo po tym, jak pomiędzy jednym a drugim związkiem postanowiła do mnie "wrócić", po czym sytuacja się powtórzyła, jakoś całkowicie straciłam ochotę na kontynuowanie tej znajomości. Ale mam też inny przykład, kiedy dziewczyna odcięła się od całej grupki znajomych na rzecz misia oczywiście I miś już zaklepany, poślubiony znaczy
Z nami ogólnie nie jest źle, tylko wciąż nie ten...
pozytywnych emocji mi brak
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:50   #2737
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 20:58   #2738
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

I hope so
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 07:28   #2739
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Wczoraj mnie wzięło na cytaty, dziś znów mnie jakaś tęsknota nabiera. Ehh... Myślałam, że już okey...
Co zrobić, żeby nie osiwieć?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-03-10 o 07:34
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 07:48   #2740
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Najlepiej się czymś zająć. trzeba coś robić, zajac mysli czyms innym.


Moj kolega dość mocno przecwiczyl moją cierpliwość w dzień kobiet. Ale koniec końców zreflektowal sie na wieczor
wczoraj panowie w pracy sie spisali, dla każdej kobiety roza a jest nas ponad 50 wiec troche sie wykosztowali. Dostana dzisiaj od nas po czekoladzie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 08:00   #2741
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mój związek zakończył sie szybciej niz sie zaczął ale jestem z tym ok, bo sie zorientowałam ze to dupek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 08:04   #2742
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Mój związek zakończył sie szybciej niz sie zaczął ale jestem z tym ok, bo sie zorientowałam ze to dupek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak dupek to nie ma co się przejmować oby jak najmniej takich w naszym życiu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 09:41   #2743
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dlatego sie nie przejmuje, mimo ze jeszcze wczoraj rano byłam pewna, ze w najbliższym czasie cos z tego bedzie. Ale po tym czego sie dowiedziałam i po tym jaj mnie potraktował w życiu nie chciałabym być z kimś takim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 09:48   #2744
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ale wiosna za oknem
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:15   #2745
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Dlatego sie nie przejmuje, mimo ze jeszcze wczoraj rano byłam pewna, ze w najbliższym czasie cos z tego bedzie. Ale po tym czego sie dowiedziałam i po tym jaj mnie potraktował w życiu nie chciałabym być z kimś takim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Można prosić o jakieś szczegóły?
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:15   #2746
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ale wiosna za oknem
Zima mija, a ja dalej niczyja
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:16   #2747
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ale wiosna za oknem
Słoneczko przepiękne

Strasznie sie ciesze bo od jutra mam urlop
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:27   #2748
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
Można prosić o jakieś szczegóły?

Po prostu dowiedziałam sie, ze dla niego wspólne wyjścia, przytulanie, obejmowanie, mały buziak na pożegnanie i te sprawy to tylko przyjaźń i ze on tak robi z wieloma swoimi koleżankami. A wyszło szydło z worka po tym jak dowiedziałam sie, ze ze mna umówił sie na weekend, a na dzisiaj umowil sie z inna laska, w dodatku wyrwana w klubie i jeszcze byl mega zaskoczony jak powiedziałam, ze nie chce sie z nim spotykać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

I teraz wyobraźcie sobie budowanie związku z kimś, dla kogo wyjście na piwo albo na imprezę z koleżanka jest czymś normalnym. Ja sobie nie wyobrażam. Fakt, jest mi przykro, bo okazuje sie, ze widoczne nie jestem aż tak fajna, zeby zasłużyć na jego zainteresowanie, ale chyba nie umiałabym mu zaufać i nie tego oczekuję od partnera. Dlatego sie nie załamuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2015-03-10 o 10:24
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:32   #2749
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Najlepiej się czymś zająć. trzeba coś robić, zajac mysli czyms innym.
No to widzę, że mam dobre przebłyski świadomości, bo do piątku mam codziennie jakieś spotkanie ze znajomymi Nie będę siedzieć i dumać

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Zima mija, a ja dalej niczyja


Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Po prostu dowiedziałam sie, ze dla niego wspólne wyjścia, przytulanie, obejmowanie, mały buziak na pożegnanie i te sprawy to tylko przyjaźń i ze on tak robi z wieloma swoimi koleżankami. A wyszło szydło z worka po tym jak dowiedziałam sie, ze ze mna umówił sie na weekend, a na dzisiaj umowil sie z inna laska, w dodatku wyrwana w klubie i jeszcze byl mega zaskoczony jak powiedziałam, ze nie chce sie z nim spotykać

I teraz wyobraźcie sobie budowanie związku z kimś, dla kogo wyjście na piwo albo na imprezę z koleżanka jest czymś normalnym. Ja sobie nie wyobrażam. Fakt, jest mi przykro, bo okazuje sie, ze widoczne nie jestem aż tak fajna, zeby zasłużyć na jego zainteresowanie, ale chyba nie umiałabym mu zaufać i nie tego oczekuję od partnera. Dlatego sie nie załamuje.
A długo się znaliście? Piwo w barze jeszcze może ujdzie, ale większa impreza albo piwo, pizza i romantyczne świece bez Ciebie będąc w związku
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 10:35   #2750
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ja mam pytanko z innej beczki,zostawiłam maść otwartą bez nakrętki
dopiero kolejnego wieczoru chciałam sie posmarowac, patrze otwarta była.Co prawda w pudełeczku ta tubka była, no ale bez nakrętki,nadaje sie jeszcze czy juz ''wywietrzała'' i nie ma tych własciwosci?
mam kilka przebarwien bo jakichs syfkach i chciałam ich sie pozbyć przed latem, bo nie lubie podkładem sie paćkać w upał,ale jak nie jest calkiem ok z twarza to wiadomo człowiek nie czuje sie pewnie ''bez''
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:39   #2751
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Niedługo, 1,5 miesiąca.

Nie o to chodzi. Problem polega na tym, ze on mi jasno powiedział, ze wszystko co ze mna robił było wyłącznie koleżeńskie (srsly? Wszystko co napisałam wyżej plus oblapywanie w tańcu, odwożenie do domu, kupowanie prezentow na urodziny/dzien kobiet - tak, jeszcze wczoraj rano dostałam od niego prezent ) i ze on tak robi z wieloma koleżankami, a ja sobie nie wyobrażam przyszłości z takim typem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:41   #2752
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ja mam pytanko z innej beczki,zostawiłam maść otwartą bez nakrętki
dopiero kolejnego wieczoru chciałam sie posmarowac, patrze otwarta była.Co prawda w pudełeczku ta tubka była, no ale bez nakrętki,nadaje sie jeszcze czy juz ''wywietrzała'' i nie ma tych własciwosci?
mam kilka przebarwien bo jakichs syfkach i chciałam ich sie pozbyć przed latem, bo nie lubie podkładem sie paćkać w upał,ale jak nie jest calkiem ok z twarza to wiadomo człowiek nie czuje sie pewnie ''bez''
a co to za ciekawa maść antyprzebarwieniowa?

Ja pewno wycisnęłabym kawałek tej podeschniętej maści od "wylotu" tubki, a resztę śmiało wklepała jak zwykle i zobaczyła, czy działa tak samo...
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:42   #2753
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Po prostu dowiedziałam sie, ze dla niego wspólne wyjścia, przytulanie, obejmowanie, mały buziak na pożegnanie i te sprawy to tylko przyjaźń i ze on tak robi z wieloma swoimi koleżankami. A wyszło szydło z worka po tym jak dowiedziałam sie, ze ze mna umówił sie na weekend, a na dzisiaj umowil sie z inna laska, w dodatku wyrwana w klubie i jeszcze byl mega zaskoczony jak powiedziałam, ze nie chce sie z nim spotykać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

I teraz wyobraźcie sobie budowanie związku z kimś, dla kogo wyjście na piwo albo na imprezę z koleżanka jest czymś normalnym. Ja sobie nie wyobrażam. Fakt, jest mi przykro, bo okazuje sie, ze widoczne nie jestem aż tak fajna, zeby zasłużyć na jego zainteresowanie, ale chyba nie umiałabym mu zaufać i nie tego oczekuję od partnera. Dlatego sie nie załamuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oczywiście, że jestes fajna
Przecież to on jest dziwny i najwyraźniej nie szuka powaznego związku a jedynie zaspokaja swoje potrzeby przytualnia, całowania i miziania z co chwilę inną panną

Ja ponad tydzien temu z kimś się spotkałam, po spotkaniu był kontakt telefoniczny, ale na ten weekend nic nie zaproponował, a nawet miał wyłączony telefon w sobote i w niedziele wieczorem aż do rana....chyba nic z tego nie będzie
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:48   #2754
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Niedługo, 1,5 miesiąca.

Nie o to chodzi. Problem polega na tym, ze on mi jasno powiedział, ze wszystko co ze mna robił było wyłącznie koleżeńskie (srsly? Wszystko co napisałam wyżej plus oblapywanie w tańcu, odwożenie do domu, kupowanie prezentow na urodziny/dzien kobiet - tak, jeszcze wczoraj rano dostałam od niego prezent ) i ze on tak robi z wieloma koleżankami, a ja sobie nie wyobrażam przyszłości z takim typem.
ehh...z tego co piszesz to widzę, że dobrze wyszło, że pogadałam z kumplem w miarę konkretnie. Tyle, że my znamy się już parę lat.

A co do tego typka o którym piszesz....Przytulanie, obejmowanie i buziak pewno nie tylko w policzek Chciał otwartego związku, czy co? Skoro wybrnął stwierdzeniem, że on tak ze wszystkimi

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ja ponad tydzien temu z kimś się spotkałam, po spotkaniu był kontakt telefoniczny, ale na ten weekend nic nie zaproponował, a nawet miał wyłączony telefon w sobote i w niedziele wieczorem aż do rana....chyba nic z tego nie będzie
Albo wyjechał gdzieś albo numer telefonu typowo "randkowy"? Zamiast powiedzieć "nie" to wyłączył telefon?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:51   #2755
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja mam wrażenie ze on mi troche ściemę wcisnął i uciekł od deklaracji, ale juz go nie chce, to nie typ dla mnie. Najlepsze ze siedzimy w jednym pomieszczeniu (bo przeciez razem pracujemy) a ja jestem tak zimna i zdystansowana, ze aż sama nie wierze, w ogole mnie on nie rusza, mimo ze co chwila zagaja jakby sie nic nie stało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:04   #2756
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
ehh...z tego co piszesz to widzę, że dobrze wyszło, że pogadałam z kumplem w miarę konkretnie. Tyle, że my znamy się już parę lat.

A co do tego typka o którym piszesz....Przytulanie, obejmowanie i buziak pewno nie tylko w policzek Chciał otwartego związku, czy co? Skoro wybrnął stwierdzeniem, że on tak ze wszystkimi

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



Albo wyjechał gdzieś albo numer telefonu typowo "randkowy"? Zamiast powiedzieć "nie" to wyłączył telefon?
Ja raczej podejrzewam, że ktoś u niego nocował
Też mi się odechciało tej znajomości, wiem ze po jednym spotkaniu niczego oczekiwać nie mogę, ale normalny człowiek nie wyłącza sobie telefonu tak po prostu na od 17 do 11 rano dnia następnego
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:19   #2757
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Niedługo, 1,5 miesiąca.

Nie o to chodzi. Problem polega na tym, ze on mi jasno powiedział, ze wszystko co ze mna robił było wyłącznie koleżeńskie (srsly? Wszystko co napisałam wyżej plus oblapywanie w tańcu, odwożenie do domu, kupowanie prezentow na urodziny/dzien kobiet - tak, jeszcze wczoraj rano dostałam od niego prezent ) i ze on tak robi z wieloma koleżankami, a ja sobie nie wyobrażam przyszłości z takim typem.
W sumie też mam takie 2-3 koleżanki, które mogę odwieźć do domu, potańczyć z nimi blisko, poprzytulać się, gdyby wyszedł z tego jakiś niezobowiązujący seks to też nie miałbym problemu, ale ... wiązać bym się z nimi nie chciał. Dlaczego ? Po prostu "nie widzę" z nimi związku. Jakieś tam tańce, seks, rozmowy przy winie spoko, ale całego związku nie. Dlaczego ? Hmm wydaje mi się, że po prostu gdzieś w głębi wiem, że to nie to. Są atrakcyjne, interesujące, ale po prostu tego czegoś tam nie ma. Brakuje.

Być może ten kolega widzi Ciebie podobnie:
- coś więcej niż koleżanka, z którą z nudów pogadasz przy kawie, ale ani razu się nie wkręcisz na wyższe obroty przy niej
- nie przyjaciółka
- nie dziewczyna

Ot, dziewczyna, która Ciebie kręci fizycznie, z którą lubisz czas spędzać, bliskość przy niej nie jest problemem, ale i tak podświadomie, gdzieś tam wiesz, że szukasz "jeszcze czegoś", że brakuje jakiegoś elementu w całej układance.

No cóż, niezależnie od tłumaczeń - Ty ewidentnie szukasz czegoś więcej, a on nie wiadomo, a nawet jeśli szuka no to nie od Ciebie.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:26   #2758
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Bez zobowiązań ok, ale juz działanie na dwa fronty nie jest fair. Mnie to zwisa, od razu sie wyleczyłam z niego, bo nawet w tej chwili bierze mnie obrzydzenie jak na niego patrzę, ale wiem, ze znalazłyby sie dziewczyny, którym nie byłoby tak łatwo sie pogodzić z taką sytuacją.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:40   #2759
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
[/COLOR]I teraz wyobraźcie sobie budowanie związku z kimś, dla kogo wyjście na piwo albo na imprezę z koleżanka jest czymś normalnym.
Dla mnie to akurat jest całkowicie normalne i nawet jak byłam w związku wychodziłam z kolegami na piwo, pizzę czy jakąś domówkę.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:21   #2760
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Być może ten kolega widzi Ciebie podobnie:
- coś więcej niż koleżanka, z którą z nudów pogadasz przy kawie, ale ani razu się nie wkręcisz na wyższe obroty przy niej
- nie przyjaciółka
- nie dziewczyna
Chyba też wylądowałam w przegródce pt. koleżanka od kawy. Widzę faceci przyjaźni na wiosnę szukają, w przeciwieństwie do kobiet.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.