Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-29, 10:12   #2791
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Bać to się boję porodu Wypicie tego ulepka może być jedynie nieprzyjemne, ale na pewno jest do przeżycia Damy radę! Nie boję się samego badania, mam za to mega niechęć żeby je wykonać ale wyniku to już się obawiam, bo później dieta, mierzenie cukru itd...



Raczej nie jadłabym śniadania Wszędzie piszą (dla polskich laboratoriów), że trzeba być na czczo...



Ooo widzisz! Dzięki za cynk A ja się wczoraj najadłam słodyczy trochę To może dzisiaj lepiej już odpuszczę sobie i te lody i truskawki - w końcu to też cukier

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Ja może nie tonami, ale codziennie... A bardzo długo nie jadłam ich wcale, bo nie miałam ochoty. Teraz nadrabiam

Kiedy masz to nieszczęsne badanie?
Ja się porodu nie boje ale badania tak .. na czczo mogę zemdlec zwymiotowac z głodu juz po drodze do gina. . Dodam że mam na 9.30 czyli pierw do przedszkola potem do lekarza no nic przyjemnego i potem jeszcze pić to gowno afu ...😢😕





Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
Nicole badanie mam w poniedziałek. A stresuje się tym bardziej że mam ciagle pragnienie. Wypijam 2 litry wody minimum w ciagu dnia. No i strasznie ciągle mnie do słodyczy.
Mnie też ciągnie do słodkiego ..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:26   #2792
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja się porodu nie boje ale badania tak .. na czczo mogę zemdlec zwymiotowac z głodu juz po drodze do gina. . Dodam że mam na 9.30 czyli pierw do przedszkola potem do lekarza no nic przyjemnego i potem jeszcze pić to gowno afu ...😢😕
Zjedz bardzo późno kolację w takim razie skoro późno będą Cię kłuć. Dasz radę, nic się nie martw

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Dobra dziewczynki, fajnie się tu z Wami siedzi i nawija, ale już 11:30 zaraz, a ja nadal w piżamie Dziś zjadłam jedynie śniadanie i wyprawiłam męża do pracy - tyle zrobiłam. Owocny dzień, nie ma co Trochę mogę sobie na to pozwolić, bo wczoraj zrobiłam gołąbki więc największa robota do dzisiejszego obiadu gotowa.

Idę teraz obrać ziemniaczki, przygotować sobie żeby były tylko do wstawienia i obiad mam załatwiony. Szybki prysznic, ogarnięcie i idę poszukiwać glukozy o smaku cytrynowym, ciekawe czy w jakiejś aptece stacjonarnej znajdę?

Mam w planach na dziś wyprać nasze kołdry i ochraniacz na materac jeśli wszystko mi ładnie zdąży wyschnąć. Poduszki wyprałam nam dwa dni temu i pierze w środku dwa dni schło, dopiero dziś jest suche. Ale za to też uwielbiam produkty IKEA - właściwie wszystko można wpakować do pralki i z głowy

To idę trochę podziałać, na pewno będę do Was zaglądać żeby później 10 stron nie nadrabiać gaduły
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:35   #2793
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja się porodu nie boje ale badania tak .. na czczo mogę zemdlec zwymiotowac z głodu juz po drodze do gina. . Dodam że mam na 9.30 czyli pierw do przedszkola potem do lekarza no nic przyjemnego i potem jeszcze pić to gowno afu ...😢😕
mam niestety to samo od początku ciazy nawet w nocy sie budze i musze cos zjesc. ... terwz to juz nawet sie nie przejmuje i na morfologie ide po sniadaniu
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:38   #2794
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Ze żłobka dziexi co chwile przynosza choroby co wiąże sie z braniem non stop zwolnienia w pracy a wiadomo jak dzisiaj z praca jest...... jak dla mnie zlobki na nie! Jednak rozumiem rodziców ktorzy nie maja innej możliwości.
Ja w krakowie ale coś czuje ze ty calkiem w innym miescie :-P
no ... w innym ;/ ja w Sosnowcu chyba na majówkę wybierzemy się najpierw do Wisły a w drugi dzień do Krakowa.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:39   #2795
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
mam niestety to samo od początku ciazy nawet w nocy sie budze i musze cos zjesc. ... terwz to juz nawet sie nie przejmuje i na morfologie ide po sniadaniu
Ahh to nie tylko ja widzę taka delikatna jestem z tym ..😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:40   #2796
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Kocyk to ten jasny, jest cieniutki
Reczniczek z pepco rozowy ;-)

a testowałaś ten ręcznik? tzn czy dobrze chłonie wodę? bo u mnie siostra miała z podobnego materialu (chyba) ręcznik, wyprała go, ale w ogóle n ie sprawdzała... dopiero podczas pierwszej kąpieli okazało się, że w ogóle nie wchłania wody... lepiej się upewnij, żeby nie było nagłego rozczarowania ale faktycznie - śliczny ten ręcznik kocyk zresztą też



Ja dzisiaj od 8 na zakupach byłam, bo przypomniałam sobie, że ta promocja w Kauflandzie na proszek i mleczko do prania lovela jest do dzisiaj i kupiłam sobie bluzkę na tą komunię, więc już mam w czym iść i chociaż jest biała, to nie pogrubia i nawet zgrabnie w niej wyglądam
__________________

Igorek


Edytowane przez mms_22
Czas edycji: 2015-04-29 o 10:42
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:41   #2797
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

No ja też się musze za obiad wziasc potem do logopedy z młodym potem może z nim na lody pójdę 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 10:43   #2798
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość


Jak zaczniesz wychodzić na spacerki, na place zabaw to na pewno poznasz inne mamy A jak dziecko śpi w ciągu dnia to można sobie poćwiczyć i w tłuszcz obrastać nie trzeba
AMEN... To racja. To że jesteśmy mamusiami 1 czy 2 dzieciaczków nie oznacza że jesteśmy typowymi kurami. Można dbać o siebie i przy dzieciaczkach. Wszystko się da jak się chce... Ale jak się chce np pójść do pracy i nie odpowiada komuś życie w domu non stop to czemu nie... Każda ma inne podejście do macierzyństwa i roli mamy.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ładne ale kurde drogie bardzo ..
no co ty... drogie to one może są bez promocji ale dać za ręcznik 57 zł takiej jakości można śmiało.... Zwłaszcza że np w smyku dasz 57zl za ,,ścierkę,, że tak się wyrażę a nie ręcznik...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:46   #2799
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a testowałaś ten ręcznik? tzn czy dobrze chłonie wodę? bo u mnie siostra miała z podobnego materialu (chyba) ręcznik, wyprała go, ale w ogóle n ie sprawdzała... dopiero podczas pierwszej kąpieli okazało się, że w ogóle nie wchłania wody... lepiej się upewnij, żeby nie było nagłego rozczarowania ale faktycznie - śliczny ten ręcznik kocyk zresztą też
Reczniczkow mam 3 i kazdy inny wiec mysle ze nawet jesli ten rozowy nie bedzie ok to posluzy jako kocyk ;-) a dwa ktore juz sprawdzalam po praniu to sa ok. Teraz musze upolowac jakies dobre pieluszki tetrowe i flanelowe...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:47   #2800
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
AMEN... To racja. To że jesteśmy mamusiami 1 czy 2 dzieciaczków nie oznacza że jesteśmy typowymi kurami. Można dbać o siebie i przy dzieciaczkach. Wszystko się da jak się chce... Ale jak się chce np pójść do pracy i nie odpowiada komuś życie w domu non stop to czemu nie... Każda ma inne podejście do macierzyństwa i roli mamy.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------


no co ty... drogie to one może są bez promocji ale dać za ręcznik 57 zł takiej jakości można śmiało.... Zwłaszcza że np w smyku dasz 57zl za ,,ścierkę,, że tak się wyrażę a nie ręcznik...
Wiesz ja się nie znam na smyka ch i innych sklepach z polski ją kupuje w kik za 5 euro zwykle ręczniki z kapturkiem i one mi lata sluza po marcelu nawet mam 3 szt w super stanie i młoda będzie ich używać tez. No i zgadzam się z tym co pisałaś wyżej .😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:52   #2801
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
Nicole badanie mam w poniedziałek. A stresuje się tym bardziej że mam ciagle pragnienie. Wypijam 2 litry wody minimum w ciagu dnia. No i strasznie ciągle mnie do słodyczy.
a ja nigdy nie lubiłam wody mineralnej... I jak widziałam ludzi co ja piją to zawsze w szoku byłam... że jak to jak to smaku nie ma A teraz masakra, jak mi sie woda kończy to alarm włanczam od razu i TZ leci po zgrzewke z prędkością światła oj... biedny on jest ze mną teraz..
I tak samo mam z sokami no za cholerę nie wezmę do buzi soku z kartonu bleeee ma taki kwaskowy posmak wykręca mnie na wszystkie strony fuuuujjj ... Jedynie te bardziej nektarowe jak karotka czy sok bananowy szklankę wcisnę ale nie więcej. Wolę sama kompotu narobbić albo w sokowirówce sok puścić.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No ja też się musze za obiad wziasc potem do logopedy z młodym potem może z nim na lody pójdę 😊
a ja mam wszystko porobione wczoraj zabrałam się za większe porządki i ogarnęłam wszystko wieczorem z TZ, dzis jedynie kuchnie sprzątałam i pościele złożyłam... obiad zrobiony... Relaks do konca dnia
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 10:54   #2802
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Nicole, Ty chyba pytalas o wyniki z krzywej cukrowej, to zalezy od laboratorium, w jednym sa juz po ostatnim wklocou czyli od reki,a w innych po poludniu....
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:55   #2803
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
a ja nigdy nie lubiłam wody mineralnej... I jak widziałam ludzi co ja piją to zawsze w szoku byłam... że jak to jak to smaku nie ma A teraz masakra, jak mi sie woda kończy to alarm włanczam od razu i TZ leci po zgrzewke z prędkością światła oj... biedny on jest ze mną teraz..
I tak samo mam z sokami no za cholerę nie wezmę do buzi soku z kartonu bleeee ma taki kwaskowy posmak wykręca mnie na wszystkie strony fuuuujjj ... Jedynie te bardziej nektarowe jak karotka czy sok bananowy szklankę wcisnę ale nie więcej. Wolę sama kompotu narobbić albo w sokowirówce sok puścić.:
A ja wtrabilam wczoraj litr soku pomarańczowego z koncentratu
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:57   #2804
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Wiesz ja się nie znam na smyka ch i innych sklepach z polski ją kupuje w kik za 5 euro zwykle ręczniki z kapturkiem i one mi lata sluza po marcelu nawet mam 3 szt w super stanie i młoda będzie ich używać tez. No i zgadzam się z tym co pisałaś wyżej .😊
jak masz sprawdzoną firmę to super... Ja nie mam... Wszystkie ręczniki i ściereczki mam z Douglasa... Uwielbiam sa mega grube, mega chłonne i kompletnie nic się z nimi nie dzieje cały czas mięciutkie, delikatne , chłonne i porządne... Ale nie maja asortymentu dziecięcego a szkoda... Szukam czegoś podobnej jakości. Ma być porządne i wytrzymałe.
Choć mamy w domu jeden ręcznik Mai jeszcze... Pamiętam jak jeszcze w ciąży byłam kupiłam jakieś czasopismo typu Dziecko czy MamoToJa i był ręcznik jako dodatek z Cliffordem... Masakra bo ten ręcznik sluży nam do tej pory, Maja ma go do wycierania włosów. Nic sie z nim nie stało dziwnego. Kolor, faktura- to samo... A cena pewnie 9,90 z gazeta..
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:01   #2805
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
AMEN... To racja. To że jesteśmy mamusiami 1 czy 2 dzieciaczków nie oznacza że jesteśmy typowymi kurami. Można dbać o siebie i przy dzieciaczkach. Wszystko się da jak się chce... Ale jak się chce np pójść do pracy i nie odpowiada komuś życie w domu non stop to czemu nie... Każda ma inne podejście do macierzyństwa i roli mamy.

dokładnie ja mam ambicję od razu po ciąży zapisać się na siłownie lub fitness tzn może nie tak od razu, bo wiadomo, że trzeba przeczekać te kilka pierwszych tygodni po porodzie, ale późną jesienią się biorę za siebie, żeby nie tylko tłuszczyk spalić, ale i pozbyć się nabytego teraz cellulitu na udach :/ w tym roku już się pożegnałam z krótkimi szortami, ale mam zamiar przeprosić się z nimi na następne lato
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:11   #2806
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
dokładnie ja mam ambicję od razu po ciąży zapisać się na siłownie lub fitness tzn może nie tak od razu, bo wiadomo, że trzeba przeczekać te kilka pierwszych tygodni po porodzie, ale późną jesienią się biorę za siebie, żeby nie tylko tłuszczyk spalić, ale i pozbyć się nabytego teraz cellulitu na udach :/ w tym roku już się pożegnałam z krótkimi szortami, ale mam zamiar przeprosić się z nimi na następne lato
a ja marzę żeby kilka kg mi zostało z tej ciąży. Ale wyjścia na rower nie odpuszczę sobie żeby nogi wróciły do formy z przed ciąży... Miałam takie smukłe umięśnione... Teraz też grube nie są ale już widać że tłuszczyk na udach się odłożył.
Co do ćwiczeń to do jesieni czekać nie musisz. W ddtvn ostatnio był program na ten temat. Juz po około 14 dniach od porodu można wprowadzać drobne ćwiczenia... Jeśli Ty oczywiście czujesz się dobrze.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Roxana ... zakładasz tego bloga kulinarnego? Bo chętnie bym coś wrzucała od ciebie /tzn odnośnik do twojego dania/ w stylu co jeść po porodzie i jak wdrażać kolejne produkty do diety mamy karmiącej... Lub jakie zupki i kiedy gotować dzidziusiowi
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:13   #2807
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam się i ja, doczytałam, nadrobiłam zaległości i miałam już wczoraj wieczór pisać ale jak ok. 21 wyłączyli u nas prąd tak do rana nie było. Za to się wyspałam jak nigdy
Wczoraj omineło mnie prasowanie , tż jak z pracy przyszedł zobaczył że jeszcze obiad na dziś robię i sporo roboty jeszcze mam, to sam się zabrał i wszystko wyprasował - on nasze pranie, a Zuzia swoim żelazkiem ubranka dla lalek

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
roxana_lu a ja tam bym chciała ciepłe lato... Uwielbiam ciepełko nawet jak jest zbyt gorąco i siedzę przy wiatraku... Lato jest po to żeby grzało... A deszcz i zimno to na wiosnę i jesień...
zgadzam się, nawet jak w pierwszej ciąży w lipcu i sierpniu były upały i mega spuchły mi nogi to i tak wolę żeby grzało niż lało i kisić się w domu

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
no nową jak inaczej co ty... ciekawe czy fajny będzie bo w sumie kupiłam już laktator...
I jeszcze podgrzewacz Canpol babies z miseczką i łyżeczkami i podnośnikiem do małych gabarytów...
A ,,była,, teściowa jest w porządku... Czasem wkurzy wiadomo ale kontakt mamy super zawsze.
no to naprawdę pozazdrościć że takie fajne stosunki macie

moja to nic nie kupuje, bo ona 4 dzieci wychowała bez takich wynalazków i uważa że to tylko strata kasy jest

ale ona to w ogóle jest anty "wynalazkowa", anty szczepieniowa i ogólnie uważa że wszystko można wyleczyć aloesem i maścią z jakiegoś leśnego zwierzątka (niestety nie pamiętam nazwy - kurde a tyle razy mi powtarzała...)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Ja też się witam i zaraz smiegam powoli do Krakowa muszę jeszcze na szybko wyniki druknac
o do Krakowa do ginekologa chodzę i tam też będę rodzić - to się może jeszcze spotkamy na porodówce

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
kocyki mam dwa te z pepco tylko w innych kolorkach, materiał wygląda na ok ale nie wiem co z tym będzie po upraniu mam nadzieję, że nie zrobi się szmata do podłogi bo są mega delikatne nie?
ja miałam dla Zuzi kupione 2 kocyki z pepco za parę groszy i muszę przyznać że nie zdarcia są, najpier mała używała a jak wyrosła to teraz jej lalki używają i bez przerwy w praniu i nic im się nie dzieje, ani się nie zmechaciły ani kolor nie wyblaknął - naprawdę fajne się trafiły


Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Jak nie pójdzie maluch do żłobka to w przedszkolu zacznie łapać. Młody jest teraz pierwszy rok w przedszkolu i prawie połowę roku szkolnego przesiedział w domu. Teraz ma ospę to do następnego piątku siedzimy w domu.
u nas też Zuzia pierwszy rok w przedszkolu to tragedia, więcej w domu niż w przedszkolu i bez przerwy coś przynosi ale cóż swoje musi odchorować
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:14   #2808
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
a ja marzę żeby kilka kg mi zostało z tej ciąży. Ale wyjścia na rower nie odpuszczę sobie żeby nogi wróciły do formy z przed ciąży... Miałam takie smukłe umięśnione... Teraz też grube nie są ale już widać że tłuszczyk na udach się odłożył.
Co do ćwiczeń to do jesieni czekać nie musisz. W ddtvn ostatnio był program na ten temat. Juz po około 14 dniach od porodu można wprowadzać drobne ćwiczenia... Jeśli Ty oczywiście czujesz się dobrze.

Jeśli tylko będę czuła się na siłach, to pewnie zacznę wcześniej w każdym bądź razie zgadzam się z Tobą, że jak się tylko chce, to znajdzie się czas dla siebie nawet przy małym dziecku... I ja nie mogę liczyć na pomoc mamy (bo mieszka daleko), ani na pomoc teściowej (której nie chcę), ale i tak wierzę, że dam radę to jakoś pogodzić Już nawet rozmawialiśmy o tym z mężem
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:17   #2809
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
jak masz sprawdzoną firmę to super... Ja nie mam... Wszystkie ręczniki i ściereczki mam z Douglasa... Uwielbiam sa mega grube, mega chłonne i kompletnie nic się z nimi nie dzieje cały czas mięciutkie, delikatne , chłonne i porządne... Ale nie maja asortymentu dziecięcego a szkoda... Szukam czegoś podobnej jakości. Ma być porządne i wytrzymałe.
Choć mamy w domu jeden ręcznik Mai jeszcze... Pamiętam jak jeszcze w ciąży byłam kupiłam jakieś czasopismo typu Dziecko czy MamoToJa i był ręcznik jako dodatek z Cliffordem... Masakra bo ten ręcznik sluży nam do tej pory, Maja ma go do wycierania włosów. Nic sie z nim nie stało dziwnego. Kolor, faktura- to samo... A cena pewnie 9,90 z gazeta..
Z Douglas a to ciekawe u nas w moście Douglas to ma kosmetyki i perfumy tylko nic poza tym 😕
A widzisz czasem te tanie są lepsze jak te gorsze jasne testuj obyś coś znalazła w sam raz 😊
Co do ćwiczeń fajnie się gada a gorzej z wykonaniem .. po ciąży ja dopiero po 2. 3 latach jakoś wróciłam do takiej dość fajnej wagi przed pierwszą ciąża 55 kg po ciąży juz całkiem 59 60kg i to jest tak w sam raz jak będę po 2 dziecku taka wagę miała to będę szczęśliwa . Nom dużo roweru spacerów to akurat u nas na porządku dziennym samo bieganie za 2 dzieci to już będzie sport haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 11:17   #2810
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry
My juz po zakupach,Bartuś śpi wiec chwila relaksu. Znów chłopców obkupiłam w sh bo dostawa była pogoda się psuje wiec chyba kwiecień będzie bez wypadu nad morze
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:23   #2811
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Z Douglas a to ciekawe u nas w moście Douglas to ma kosmetyki i perfumy tylko nic poza tym 😕
A widzisz czasem te tanie są lepsze jak te gorsze jasne testuj obyś coś znalazła w sam raz 😊
Co do ćwiczeń fajnie się gada a gorzej z wykonaniem .. po ciąży ja dopiero po 2. 3 latach jakoś wróciłam do takiej dość fajnej wagi przed pierwszą ciąża 55 kg po ciąży juz całkiem 59 60kg i to jest tak w sam raz jak będę po 2 dziecku taka wagę miała to będę szczęśliwa . Nom dużo roweru spacerów to akurat u nas na porządku dziennym samo bieganie za 2 dzieci to już będzie sport haha
Douglas jest Niemiecki więc tym bardziej powinny być w asortymencie. Tylko że Douglasy mają to do siebie że to kierownicy decydują jaki asortyment znajdzie się w ich perfumerii więc może akurat u Ciebie nie ma. U mnie są. A jak w którymś nie ma to można zapytać /często są na zapleczu/ ewentualnie prosisz i ci sprowadzają.
zobacz...:
https://www.douglas.pl/douglas/searc...x=0&search.y=0
nie ma tu wszystkich, chyba tylko aktualne serie... Ale wybór jest ogromny tak na prawdę. Chodniczek do wc tez mam od nich - super
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:27   #2812
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Z Douglas a to ciekawe u nas w moście Douglas to ma kosmetyki i perfumy tylko nic poza tym 😕
A widzisz czasem te tanie są lepsze jak te gorsze jasne testuj obyś coś znalazła w sam raz 😊
Co do ćwiczeń fajnie się gada a gorzej z wykonaniem .. po ciąży ja dopiero po 2. 3 latach jakoś wróciłam do takiej dość fajnej wagi przed pierwszą ciąża 55 kg po ciąży juz całkiem 59 60kg i to jest tak w sam raz jak będę po 2 dziecku taka wagę miała to będę szczęśliwa . Nom dużo roweru spacerów to akurat u nas na porządku dziennym samo bieganie za 2 dzieci to już będzie sport haha
ale czasami same spacery, czy rower nie wystarczą i trzeba się wspomagać Ja uważam, że jak się chce, to można Moja siostra przez 2 lata nie mogła zrzucić zbędnych kg (które zostały jej po ciąży) i dopiero jak się zapisała do dietetyczki zaczęła wręcz niknąć w oczach... a wcale nie je mało (normalnie 5 posiłków dziennie), pozwala sobie na słodycze, tylko dietę ma tak ułożoną, że nie przekracza dziennej dawki kalorii I dodam, że przepisy które dostała wcale nie są wyszukane - zwyczajnie - je ryby, kurczaka itp, itd. Dlatego jak ktoś mówi, że chce schudnąć i nie może, to ja się zastanawiam, czy faktycznie robi wszystko, zeby ten cel osiągnąć... No i nie mówię tu o przypadkach, gdzie kobieta choćby na rzęsach stawała, to nie schudnie, bo np na coś choruje, lub jest otyła ze względów genetycznych... wtedy wiem, ze nawet jak się chce, to się nie da (i tu przykładem jest moja bratowa, która niejednokrotnie katowała się różnymi dietami i ćwiczeniami, ale przy tabl, które bierze nie ma możliwości schudnąć)...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:31   #2813
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Jak ktoś chce i czuje ze musi .. ja nie czuje ze musze nigdy się nie czułam gruba może jakbym taka potrzebę miała to tak ale ogólnie nie ma takiej potrzeby
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:31   #2814
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Douglas jest Niemiecki więc tym bardziej powinny być w asortymencie. Tylko że Douglasy mają to do siebie że to kierownicy decydują jaki asortyment znajdzie się w ich perfumerii więc może akurat u Ciebie nie ma. U mnie są. A jak w którymś nie ma to można zapytać /często są na zapleczu/ ewentualnie prosisz i ci sprowadzają.
zobacz...:
https://www.douglas.pl/douglas/searc...x=0&search.y=0
nie ma tu wszystkich, chyba tylko aktualne serie... Ale wybór jest ogromny tak na prawdę. Chodniczek do wc tez mam od nich - super
O ! ja też zawsze myślałam że oni tylko kosmetyki mają aż muszę zerknąć jak będę w Krakowie
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:31   #2815
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ale czasami same spacery, czy rower nie wystarczą i trzeba się wspomagać Ja uważam, że jak się chce, to można Moja siostra przez 2 lata nie mogła zrzucić zbędnych kg (które zostały jej po ciąży) i dopiero jak się zapisała do dietetyczki zaczęła wręcz niknąć w oczach... a wcale nie je mało (normalnie 5 posiłków dziennie), pozwala sobie na słodycze, tylko dietę ma tak ułożoną, że nie przekracza dziennej dawki kalorii I dodam, że przepisy które dostała wcale nie są wyszukane - zwyczajnie - je ryby, kurczaka itp, itd. Dlatego jak ktoś mówi, że chce schudnąć i nie może, to ja się zastanawiam, czy faktycznie robi wszystko, zeby ten cel osiągnąć... No i nie mówię tu o przypadkach, gdzie kobieta choćby na rzęsach stawała, to nie schudnie, bo np na coś choruje, lub jest otyła ze względów genetycznych... wtedy wiem, ze nawet jak się chce, to się nie da (i tu przykładem jest moja bratowa, która niejednokrotnie katowała się różnymi dietami i ćwiczeniami, ale przy tabl, które bierze nie ma możliwości schudnąć)...
A ja myślę że nadwaga ze względów genetycznych to bzdura. Jeśli ktoś jest otyły i zwala to na geny to gada głupoty, bo widząc otyłych rodziców którzy mają dzieci z nadwagą to tak naprawdę dlatego ze uczą te dzieci swoich złych nawyków żywieniowych i tyle, a nie ze "odziedziczyły" po rodzicach nadwagę.
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:32   #2816
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

a jak już jesteście przy temacie ręczników, to ja polecam z home&you Typowo niemowlęcych też raczej nie mają, ale zwykłe ręczniki stamtąd jak dla mnie są najlepsze http://home-you.com/pl/57-lazienka-reczniki
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:32   #2817
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

No ja też muszę spytać u mnie w mieście albo w necie zobaczyć te ręczniki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:33   #2818
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a jak już jesteście przy temacie ręczników, to ja polecam z home&you Typowo niemowlęcych też raczej nie mają, ale zwykłe ręczniki stamtąd jak dla mnie są najlepsze http://home-you.com/pl/57-lazienka-reczniki
A to akurat polska stronka .. ja to jedynie bym coś co można z niemieć zamówi. Wzięła akurat ręczniki potrzebuje parę sztuk dla mnie i męża kupić ale nie lubię jak się takie cicki robią ze zostają na skórze z niektórych ręczników no szlag mnie trafia na takie coś ..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:33   #2819
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

A ja w sumie nie mogę się doczekać aż urodze i się konkretnie wezmę za siebie, przed drugą ciążą zrzuciłam w 4 tygodnie 5 kg ale zaraz po tym zaszłam i odpuściłam ćwiczenia ale chociaz wróciłam do wagi sprzed pierwszej ciąży zanim zaszłam w drugą
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 11:35   #2820
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a jak już jesteście przy temacie ręczników, to ja polecam z home&you Typowo niemowlęcych też raczej nie mają, ale zwykłe ręczniki stamtąd jak dla mnie są najlepsze http://home-you.com/pl/57-lazienka-reczniki
O tak, w ogóle tam też fajne rzeczy mają i często wyprzedaże są i można coś fajnego tanio kupić
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.